Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 10:12   #4081
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
chodzi mi po glowie glupia mysl :/ mam wlosy okolo 3-4 cm za ramiona. ide za jakis czas /niepredko/ do fryzjera tylko zrobic grzywke. ale zastanawiam sie,czy nie sciac wlosow tak z 10 cm........ kusi cos.... nie wiem,czy bede tego kroku zalowac.. niby daze do dlugich wlosow[okolo 20 cm jeszcze] a tu kurde mysl o scieciu.... :/ naprawde,boje sie,ze pojde i sie pozbede tych 10 cm wlosow!!!!

Ines-ka,ile mniej wiecej cm poszlo? i jakiej teraz dlugosci masz wlosy?

ja w poprzednim roku mialam wlosy prawie do pasa, dluugie i czarne a przed wakacjami je ścielam do ramion! pozalowalam tego kroku.. chcialam zejsc z czerni i pomyślalam : szybciej odrosną.. i od tamtej pory nie potrafie zapuscic bo to trwala mi nie wyszla i musialam obciac .. bo to dekoloryzacja i nastepne zniszczenia.. zanim zetniesz poważnie to przemyśl
pozdrawiam

od dzis zaczęlam dodawać seboradin do wosku oraz olejku rycynowego do szamponu zobaczymy ile do sylwka mi się tych wlosków zapuści

a dokladnie robie to tak: najpierw glowe myje szmponem Garnier Neril, potem nakladam wcieram we wloski seboradin a na to wosk, po godzinie zmywam zwyklym szamponem z olejkiem rycynowym. oprócz tego zaczęlam przyjmować też Humavit (wit. z grupy B i mineraly )

ps. jak mi po tym wypadną wloski to też Was poinformuję

pozdrawiam

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-14 o 11:28 Powód: post pod postem
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:27   #4082
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Jestem w szoku i to OGROMNYM przez niecałe 2 miesiące urosły mi włosy jakieś 3.5 cm czyli nie jest źle hehe Musiałam podciąć grzywkę bo miałam już taką za "dolną granicę oczu" :P
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:28   #4083
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź Mircalla
A co do Twoich włosków może były źle wycieniowane przy poprzedniej wizycie u fryzjera, a teraz gdy zrobiły się dłuższe jest to bardziej widoczne(też kiedyś tak miałam) Najważniejsze nerwy w kąt bo to złe dla włosków .Sprubój wyrównać włosy i nie zcinaj całych, może to wystarczy.

Pozdrowienia
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:29   #4084
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
musze sie przyznac do pewnego zboczenia

uwielbiam zapach czarnej rzepy

lotion Seboradin wprawial domownikow w obrzydzenie, a sie uwielbialam sie wwąchiwac
Truskawkowawiosno, nie jesteś sama .

W wątku o wypadaniu włosów Milka 19 przyznała się wczoraj do takiej samej dewiacji .

Ja znowu reaguję ekstatycznie na zapach odżywki Jantar, która obiektywnie rzecz biorąc wonieje jakąś smętną wodą po goleniu

Ale dobrze mi się kojarzy i wywołuje jakąś taką błogość na duszy

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
dzisiaj zauwazylam pelno malych wloskow!!!! szczegolnie przy linii grzywki... jak urosna to bede miala taaaaaaaaaka bujna fryzurke

JUPI !!!
Też mam minigrzyweczkę, śmiesznie to wygląda
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:49   #4085
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
musze sie przyznac do pewnego zboczenia

uwielbiam zapach czarnej rzepy

lotion Seboradin wprawial domownikow w obrzydzenie, a sie uwielbialam sie wwąchiwac

teraz myję szamponem Eva-Natura z czepa i jestem zachwycona, cudnie smierdzi czysta rzepa, wlosow nie przesusza nic a nic, sa czyste i gladkie. czy wlosy rosna szybciej na razie uzywam tydzien tylko

czy ktoras uzywala http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17640

bylam w drogerii Natura ale nie bylo, czy ktoras Wroclawianka wie gdzie kupic?

Napewno jest w super-pharmie i aproposie
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:30   #4086
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno, nie jesteś sama .

W wątku o wypadaniu włosów Milka 19 przyznała się wczoraj do takiej samej dewiacji .
no to bede teraz bez wyrzutow sumienia smrodzic

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Napewno jest w super-pharmie i aproposie
zajrze dzis do SP dzieki

kuna1005 zajrzyj, prosze tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...19&postcount=4
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:03   #4087
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosno, nie jesteś sama .

W wątku o wypadaniu włosów Milka 19 przyznała się wczoraj do takiej samej dewiacji .

Ja znowu reaguję ekstatycznie na zapach odżywki Jantar, która obiektywnie rzecz biorąc wonieje jakąś smętną wodą po goleniu

Ale dobrze mi się kojarzy i wywołuje jakąś taką błogość na duszy

Ja też uwielbiam zapach odżywki Jantar i mam takie same odczucia co ty Uzywalam jej zima zeszlego roku i juz wtedy COS mi przypominala...COŚ przyjemnego, milego, blogiego...cos z dziecinstwa?

A ostatnio kupilam szampon jantar, niestety nie pachnie AZ tak jak odzywka...ale przypomina ten zapach Hmmm...wachajac go cofam sie o ten rok w czasie...i tak mi...milutko

A i zapach Seboradinu kojarzy mi sie z tamtym czasem, bo uzywalam go w tym samym czasie co Jantar...mmm...tez milo sie do tego wraca
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 12:48   #4088
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cereal1 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam zapach odżywki Jantar i mam takie same odczucia co ty Uzywalam jej zima zeszlego roku i juz wtedy COS mi przypominala...COŚ przyjemnego, milego, blogiego...cos z dziecinstwa?

A ostatnio kupilam szampon jantar, niestety nie pachnie AZ tak jak odzywka...ale przypomina ten zapach Hmmm...wachajac go cofam sie o ten rok w czasie...i tak mi...milutko

A i zapach Seboradinu kojarzy mi sie z tamtym czasem, bo uzywalam go w tym samym czasie co Jantar...mmm...tez milo sie do tego wraca

Jakie masz wrażenia po odżywce Jantar??

Bo ja dopiero zaczynam stosowac,wiec na efekty musze czekac.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 13:29   #4089
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Napewno jest w super-pharmie i aproposie
a w Łodzi? orientuje się ktoś gdzie można kupić Joanna Rzepa - Kuracja wzmacniająca?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 13:40   #4090
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

A jak w ogole stosowac ta Joanne Rzepa? Czy to jest maseczka czy odzywka bez splukiwania?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 13:53   #4091
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
A jak w ogole stosowac ta Joanne Rzepa? Czy to jest maseczka czy odzywka bez splukiwania?

To jest tonik do wcierania w skóre głowy
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 13:57   #4092
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Mircalla nei obcinaj ejśli masz zdrowe i Ci szkoda:P niektórzy fryzjerzy ocinaja specjalnie tak, ze z jednej strony sa dłuższe za z drugiej krótsze pamietam jak jakis rok temu moja siostra chciaa właseni tak sobei obciac mama jej nei pozwolila hahaha
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 14:30   #4093
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
musze sie przyznac do pewnego zboczenia

uwielbiam zapach czarnej rzepy
A ja bardzo lubię zapach dziegciu - strasznie lubiłam się wwąchiwać w szampon dziegciowy Mrs. Potter's. Więc jeśli Ty nazywasz swoje niewinne upodobanko "zboczeniem", to ja już jestem perwersyjna do granic możliwości
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:41   #4094
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Napewno jest w super-pharmie i aproposie
bylam dzis w SP i nie bylo tylko kuracja w ampulkach, a taka mialam ochote sie wymaziac

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię zapach dziegciu - strasznie lubiłam się wwąchiwać w szampon dziegciowy Mrs. Potter's. Więc jeśli Ty nazywasz swoje niewinne upodobanko "zboczeniem", to ja już jestem perwersyjna do granic możliwości
haha, zboczuchy-śmierdziuchy

to podobno zapach starego kapcia, tak jedna wizazanka okreslila zapach jednego z szamponow http://www.pollenaewa.com.pl/produkt.php?id=173

raz niuchnelam w supermarkecie, az mnie odrzucilo, ale ostatnio sie zastanawialam czy jednak sie nie skusic, 2 pozostale szampony Evy Natury mi bardzo pasuja
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 17:52   #4095
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elka100 Pokaż wiadomość
A co do Twoich włosków może były źle wycieniowane przy poprzedniej wizycie u fryzjera, a teraz gdy zrobiły się dłuższe jest to bardziej widoczne(też kiedyś tak miałam) Najważniejsze nerwy w kąt bo to złe dla włosków .Sprubój wyrównać włosy i nie zcinaj całych, może to wystarczy.

Pozdrowienia
Dzięki Właśnie siedzę z Waxem, jak spłuczę to zobaczę co z tym zrobić

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Ja znowu reaguję ekstatycznie na zapach odżywki Jantar, która obiektywnie rzecz biorąc wonieje jakąś smętną wodą po goleniu
Też mam minigrzyweczkę, śmiesznie to wygląda
A ja nigdzie nie mogę dostać tej odżywki!
I też mam grzyweczkę, tylko u mnie ona już na ok. 3cm

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
Mircalla nei obcinaj ejśli masz zdrowe i Ci szkoda:P niektórzy fryzjerzy ocinaja specjalnie tak, ze z jednej strony sa dłuższe za z drugiej krótsze pamietam jak jakis rok temu moja siostra chciaa właseni tak sobei obciac mama jej nei pozwolila hahaha
hehe jakby ktoś pytał, to będę mówić, że to najnowsza paryska moda
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:05   #4096
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Witam miłe panie.Mam do Was pytanie, w jaki sposób suszycie włosy ?? Ja mam coraz dłuższe więc takie oklepywanie ręcznikiem w grę nie wchodzi, jakiekolwiek wycieranie tymbardziej bo bym sobie pół włosów powyrywał i już ich nigdy chyba nie rozczesał .Więc jak suszycie włosy ? Czy suszarka jest aż tak szkodliwa? no bo jakby mi się kiedyś spieszyło , to dobrze by było przyspieszyć suszenie włosów a od całkiem mokrych do suchych to schną już gdzieś z godzinę może nawet ciut więcej.Co stosujecie żeby łatwiej rozczesać ??
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 11:23   #4097
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

hmmm iziaczek...odzywka jest fajna, ale nie przypominam sobie jakichs spektakularnych efektow po niej
oprocz tego ze wloski mi bosko pachnialy no i byly troche sztywniejsze u nasady wiec sprawialy wrazwenie bardziej puszystych
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 12:10   #4098
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Witam miłe panie.Mam do Was pytanie, w jaki sposób suszycie włosy ?? Ja mam coraz dłuższe więc takie oklepywanie ręcznikiem w grę nie wchodzi, jakiekolwiek wycieranie tymbardziej bo bym sobie pół włosów powyrywał i już ich nigdy chyba nie rozczesał .Więc jak suszycie włosy ? Czy suszarka jest aż tak szkodliwa? no bo jakby mi się kiedyś spieszyło , to dobrze by było przyspieszyć suszenie włosów a od całkiem mokrych do suchych to schną już gdzieś z godzinę może nawet ciut więcej.Co stosujecie żeby łatwiej rozczesać ??
Kiedyś wydawało mi się, że suszarka to najgorsze zło dla włosów Ale nie koniecznie.Z tego co piszesz wynika, że będzie ona czasem niezbędna.Oczywiście, zbyt częste suszenie gorącym powietrzem szkodzi włosom, ale umiarkowane jest jak najbardziej dla ludzi.Zatem radzę tak:po umyciu włosów możesz zrobić sobie turban z ręcznika i chodzić z nim jakieś 15 min Po zdjęciu turbanu rozczesz włosy i w zależności od tego czy masz czas cz nie pozwól im schnąć naturalnie lub użyj suszarki.Jeżeli wybierzesz to drugie, najlepiej nastaw na chłodny strumień powietrza.Ja mam np. suszarkę z małą ilością obrotów i chłodny strumień jest na prawdę chłodny. Suszę już włosy po każdym myciu już rok i nie zauważyłam u siebie przesuszonych czy zniszczonych włosów.Dodatkowo używam jeszcze mgiełki ochronnej Radical, ona chroni przez działanie suszarki między innymi
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:36   #4099
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Witam miłe panie.Mam do Was pytanie, w jaki sposób suszycie włosy ?? Ja mam coraz dłuższe więc takie oklepywanie ręcznikiem w grę nie wchodzi, jakiekolwiek wycieranie tymbardziej bo bym sobie pół włosów powyrywał i już ich nigdy chyba nie rozczesał .Więc jak suszycie włosy ? Czy suszarka jest aż tak szkodliwa? no bo jakby mi się kiedyś spieszyło , to dobrze by było przyspieszyć suszenie włosów a od całkiem mokrych do suchych to schną już gdzieś z godzinę może nawet ciut więcej.Co stosujecie żeby łatwiej rozczesać ??
Wiesz co, nie chcę być niemiła, ale trochę rozśmieszył mnie ten twój post, masz włosy ledwie sięgające szyi (niektóre jedynie wchodzą ci w oczy) i piszesz, że wycierając je powyrywasz sobie połowę włosów? a jak chcesz wytrzeć włosy? może nie używając ręcznika? ciekawe co mają powiedzieć dziewczyny, które mają włosy do łopatek Jak suszy się włosy? bierzesz suszarkę, wkładasz wtyczkę do prądu i przesuwasz przycisk do włączania suszarki na "ON" albo na inne oznaczenie funkcji "suszenie" i tyle żadna filozofia

Gdyby mój chłopak przeczytał ten twój post to by chyba miał ubaw z miesiąc, albo pomyślałby, że jakaś małolata robi sobie żarty. Naprawdę, myślę, że powinieneś mocno wyluzować jeśli chodzi o te twoje włosy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:43   #4100
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

hehe dobre
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:18   #4101
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Ines-ka,ile mniej wiecej cm poszlo? i jakiej teraz dlugosci masz wlosy?
5-10. Miałam mocno pocieniowane i najdłuższe końce poszły. Sięgały już prawie za łopatki, teraz są ledwie do nich. Dziwnie się czuję, ale mam nadzieję, że szybko odrosną.


Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Witam miłe panie.Mam do Was pytanie, w jaki sposób suszycie włosy ?? Ja mam coraz dłuższe więc takie oklepywanie ręcznikiem w grę nie wchodzi, jakiekolwiek wycieranie tymbardziej bo bym sobie pół włosów powyrywał i już ich nigdy chyba nie rozczesał .Więc jak suszycie włosy ? Czy suszarka jest aż tak szkodliwa? no bo jakby mi się kiedyś spieszyło , to dobrze by było przyspieszyć suszenie włosów a od całkiem mokrych do suchych to schną już gdzieś z godzinę może nawet ciut więcej.Co stosujecie żeby łatwiej rozczesać ??
Zaraz po umyciu wyciskam dłońmi nadmiar wody i zawijam je w ręcznik (turban). Kilka minut, zdejmuję i rozczesuję. Nie suszę, chodzę spać z mokrymi.
Suszarki używam tylko przy stosowaniu waxu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:25   #4102
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Nie mogę iść spać z mokrymi bo rano by moje wlosy byly nie do ułożenia Myję razo wycieram ręcznikiem i rozczesuję, a potem jz zostawiam. Potem jak sa wilgotne podsuszam ale tylko troche ciepłym a potem ZIMNYM powietrzem. (podobnie myję włosy,ze ciepłą wodą i zimną)
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:19   #4103
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie chcę być niemiła, ale trochę rozśmieszył mnie ten twój post, masz włosy ledwie sięgające szyi (niektóre jedynie wchodzą ci w oczy) i piszesz, że wycierając je powyrywasz sobie połowę włosów? a jak chcesz wytrzeć włosy? może nie używając ręcznika? ciekawe co mają powiedzieć dziewczyny, które mają włosy do łopatek Jak suszy się włosy? bierzesz suszarkę, wkładasz wtyczkę do prądu i przesuwasz przycisk do włączania suszarki na "ON" albo na inne oznaczenie funkcji "suszenie" i tyle żadna filozofia

Gdyby mój chłopak przeczytał ten twój post to by chyba miał ubaw z miesiąc, albo pomyślałby, że jakaś małolata robi sobie żarty. Naprawdę, myślę, że powinieneś mocno wyluzować jeśli chodzi o te twoje włosy

No masz rację.Myślę że jesteś nawet bardzo niemiła.Ja nie będę taki jak Ty (co świadczy tylko o twoim braku kultury i chęci dogryzania komuś) i nie powiem Ci jak bardzo mnie obchodzi co myślisz na temat moich postów.A to co zrobiłby Twój chłopak po przeczytaniu mojego postu obchodzi mnie jak śnieg z sezonu "zima 2003".Jak ci sie nie podobają moje posty to ich nie czytaj i tym bardziej nie odpowiadaj na nie.Myślę że ty się bardziej nad swoimi włosami rozwodzisz i nie wypominam Ci tego, mam prawo pisać co mi się żywnie podoba.Chodziło mi o to że coraz ciężej mi wysuszyć włosy pocierając o nie ręcznikiem - jak się ma bardzo krótkie to można tak suszyć (choc nie powinno się tego robić) a jak są dłuższe to logiczne że się łatwiej wyrywają przy takim "tarciu".
Zresztą mówisz że ty własnie tak wycierasz ręcznikiem, i chyba sobie głowę przetarłaś i wyszło z niej to co tam powinno w środku być ale niestety okazało się że tak naprawdę tam nic nie ma.Dlatego właśnie w ogóle nie będę używał ręcznika bo nie chce skończyć tak jak Ty.

Ps.Dziękuję tym którzy normalnie odpowiadają na moje posty, nie każdy
musi takie rzeczy wiedzieć przez ostatni czas byłem bardzo krótko obcięty a jak dla faceta to to co mam na głowie to już dość długie włosy
więc stąd moje pytania.Dziękuję za rady.

Ps.Mysza_87 w realu też jesteś taka cyniczna i nabijasz się z wszystkich
?? i jesteś taka niemiła i opryskliwa ?? jeśli 87 to od roku Twoich urodzin to proszę Cię żebyś to TY wyluzowała z takimi "tekstami" do mnie bo jestem troszkę starszy od Ciebie .Suma sumarum jesteś pewnie typem wrednego babsztyla o wątpliwym poczuciu humoru.

Ps2.Nic już nie napiszę chyba tutaj, skoro macie się ze mnie nabijać

Pa
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:27   #4104
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ManY?,spooooooookooooooojnie. uwielbiam tego typu teksty "Nic już nie napiszę chyba tutaj, skoro macie się ze mnie nabijać",troszke slaby jestes,ze przez takie cos nie bedziesz juz tu pisal

na Twoje pytanie-nie uzywam suszarki. po umyciu wlosow nakladam recznik na 2 minuty i nie pocieram nim o glowe/wlosy. sciagam recznik i same schna sobie.
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:34   #4105
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie chcę być niemiła, ale trochę rozśmieszył mnie ten twój post, masz włosy ledwie sięgające szyi (niektóre jedynie wchodzą ci w oczy) i piszesz, że wycierając je powyrywasz sobie połowę włosów? a jak chcesz wytrzeć włosy? może nie używając ręcznika? ciekawe co mają powiedzieć dziewczyny, które mają włosy do łopatek Jak suszy się włosy? bierzesz suszarkę, wkładasz wtyczkę do prądu i przesuwasz przycisk do włączania suszarki na "ON" albo na inne oznaczenie funkcji "suszenie" i tyle żadna filozofia

Gdyby mój chłopak przeczytał ten twój post to by chyba miał ubaw z miesiąc, albo pomyślałby, że jakaś małolata robi sobie żarty. Naprawdę, myślę, że powinieneś mocno wyluzować jeśli chodzi o te twoje włosy
ale zlosliwy komentarz

mysle, ze to Ty powinnas sie wyluzowac

nie zapominaj, ze faceci zazwyczaj nie sa ekspertami w dziedzinie pielegnacji urody. mozna dac im dobra rade. wysmiewac naprawde nie trzeba

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
No masz rację.Myślę że jesteś nawet bardzo niemiła.Ja nie będę taki jak Ty (co świadczy tylko o twoim braku kultury i chęci dogryzania komuś) i nie powiem Ci jak bardzo mnie obchodzi co myślisz na temat moich postów.A to co zrobiłby Twój chłopak po przeczytaniu mojego postu obchodzi mnie jak śnieg z sezonu "zima 2003".Jak ci sie nie podobają moje posty to ich nie czytaj i tym bardziej nie odpowiadaj na nie.Myślę że ty się bardziej nad swoimi włosami rozwodzisz i nie wypominam Ci tego, mam prawo pisać co mi się żywnie podoba.Chodziło mi o to że coraz ciężej mi wysuszyć włosy pocierając o nie ręcznikiem - jak się ma bardzo krótkie to można tak suszyć (choc nie powinno się tego robić) a jak są dłuższe to logiczne że się łatwiej wyrywają przy takim "tarciu".
Zresztą mówisz że ty własnie tak wycierasz ręcznikiem, i chyba sobie głowę przetarłaś i wyszło z niej to co tam powinno w środku być ale niestety okazało się że tak naprawdę tam nic nie ma.Dlatego właśnie w ogóle nie będę używał ręcznika bo nie chce skończyć tak jak Ty.

Ps.Dziękuję tym którzy normalnie odpowiadają na moje posty, nie każdy
musi takie rzeczy wiedzieć przez ostatni czas byłem bardzo krótko obcięty a jak dla faceta to to co mam na głowie to już dość długie włosy
więc stąd moje pytania.Dziękuję za rady.

Ps.Mysza_87 w realu też jesteś taka cyniczna i nabijasz się z wszystkich
?? i jesteś taka niemiła i opryskliwa ?? jeśli 87 to od roku Twoich urodzin to proszę Cię żebyś to TY wyluzowała z takimi "tekstami" do mnie bo jestem troszkę starszy od Ciebie .Suma sumarum jesteś pewnie typem wrednego babsztyla o wątpliwym poczuciu humoru.

Ps2.Nic już nie napiszę chyba tutaj, skoro macie się ze mnie nabijać

Pa
ManY, spokojnie to forum jest dla wszystkich, jezeli interesuje Cie ten temat, to dlaczego masz rezygnowac z uczestniczenia w nim?

nie musisz od razu obrazac sie na to forum. nie zawsze jest slodko i milo, ktos moze skrytykowac to co napisales. tak jak w zyciu.

nie ma co sie wszystkim przejmowac i brac osobiscie

prosze abys nie kontynuowal wycieczek osobistych do myszy_87 w tym watku, od tego jest opcja Prywatnych Wiadomosci

nie chcemy tu klotni i przepychanek slownych

wracamy do tematu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:36   #4106
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
No masz rację.Myślę że jesteś nawet bardzo niemiła.Ja nie będę taki jak Ty (co świadczy tylko o twoim braku kultury i chęci dogryzania komuś) i nie powiem Ci jak bardzo mnie obchodzi co myślisz na temat moich postów.A to co zrobiłby Twój chłopak po przeczytaniu mojego postu obchodzi mnie jak śnieg z sezonu "zima 2003".Jak ci sie nie podobają moje posty to ich nie czytaj i tym bardziej nie odpowiadaj na nie.Myślę że ty się bardziej nad swoimi włosami rozwodzisz i nie wypominam Ci tego, mam prawo pisać co mi się żywnie podoba.Chodziło mi o to że coraz ciężej mi wysuszyć włosy pocierając o nie ręcznikiem - jak się ma bardzo krótkie to można tak suszyć (choc nie powinno się tego robić) a jak są dłuższe to logiczne że się łatwiej wyrywają przy takim "tarciu".
Zresztą mówisz że ty własnie tak wycierasz ręcznikiem, i chyba sobie głowę przetarłaś i wyszło z niej to co tam powinno w środku być ale niestety okazało się że tak naprawdę tam nic nie ma.Dlatego właśnie w ogóle nie będę używał ręcznika bo nie chce skończyć tak jak Ty.

Ps.Dziękuję tym którzy normalnie odpowiadają na moje posty, nie każdy
musi takie rzeczy wiedzieć przez ostatni czas byłem bardzo krótko obcięty a jak dla faceta to to co mam na głowie to już dość długie włosy
więc stąd moje pytania.Dziękuję za rady.

Ps.Mysza_87 w realu też jesteś taka cyniczna i nabijasz się z wszystkich
?? i jesteś taka niemiła i opryskliwa ?? jeśli 87 to od roku Twoich urodzin to proszę Cię żebyś to TY wyluzowała z takimi "tekstami" do mnie bo jestem troszkę starszy od Ciebie .Suma sumarum jesteś pewnie typem wrednego babsztyla o wątpliwym poczuciu humoru.

Ps2.Nic już nie napiszę chyba tutaj, skoro macie się ze mnie nabijać

Pa
Chyba przesadziłeś. Poza tym nie musisz od razu strzelać focha i nic już więcej tu nie pisać. A wracając do tematu to troszkę dziwne to Twoje pytanie... Można suszyć suszarką i na okrągłej szczotce albo przy wentylatorze, albo czekać aż same wyschną. W ogóle jak teraz tak się zastanawiam, to są tylko dwie możliwości:
1. suszyć
2. nie suszyć (czekać aż same wyschną)
Ja odpowiem tak: wybróbuj te wszystkie rozwiązania i wybierz najlepsze
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 10:42   #4107
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Exclamation Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Mysza chyba przesadzasz! Sama wrzuć na luz to po 1 a po 2 nie ma głupich pytań!!! Dobrze,że chłopak chce dbać o siebie ja mam też niedługie włosy ale za to sa trudne w pielęgnacji!! A suszenie jets bardzo ważne dla włosów i złe może powodować uszkodzenia struktury włosa.

ManY? SPOKOJNIE nie przejmuj się złośliwymi komentarzami cóż niektórzy nie do końca dojrzeli, by uczestniczyć w dyskusjach bo do tego kultura jest wyraźnie potrzebna. A poza tym kontynuuj swój udziął forum jest po to by się czegoś dowiedzieć.
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 11:20   #4108
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ManY? Ja bym na twoim miejscu zrozumiala to jako zart. Moim zdaniem nie ma tu na co sie obrazac.
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 11:34   #4109
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

prosze o powrot do tematu wątku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 12:11   #4110
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
ManY, najlepiej jest na parę minut zawinąć włosy w ręcznik, odczekać, aż przestanie z nich kapać woda i dopiero wtedy brać się do suszenia. Nie polecam wycierania włosów ręcznikiem, bo mokre o wiele bardziej sie niszczą niż suche. Wilgotne włosy można rozczesać i wtedy suszyć. Podobno suszenie "z włosem" a nie "pod włos" zmniejsza ryzyko rozdwajania się włosów. Jak dla mnie to używana z umiarem suszarka nie zniszczy włosów, chyba, że się ją trzyma przy samej głowie.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
haha, zboczuchy-śmierdziuchy

to podobno zapach starego kapcia, tak jedna wizazanka okreslila zapach jednego z szamponow http://www.pollenaewa.com.pl/produkt.php?id=173

raz niuchnelam w supermarkecie, az mnie odrzucilo, ale ostatnio sie zastanawialam czy jednak sie nie skusic, 2 pozostale szampony Evy Natury mi bardzo pasuja
Przynajmniej jestem w dobrym towarzystwie...
Ja obecnie szukam czegoś aby zastąpić tataro-chmielową Barwę - nie pasuje mi, zdecydowanie nie. W sobotę wybieram się na wielkie zakupy obuwnicze i pewnie przy okazji zajrzę do Kauflandu. Waham sie między brzozą z dziegciem a panią Potter z rumiankiem i żarnowcem.

No ale mi zapach dziegciu kojarzy się z dymem z ogniska, bo mój dziadek, tata, a obecnie mąż z upodobaniem i mistrzostwem wędzili/wędzą ryby. Jak z okazji jakiejś rodzinnej imprezy czy spotkania na stół wjeżdżała wędzona rybka, to widelce tak śmigały, że trzeba było na paluchy uważać Więc dla mnie to przyjemne wspomnienia. A kapci nie wącham
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-16 o 12:21 Powód: post pod postem
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.