Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 08:15   #4561
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Nie jest to pewnie OZM bo dziewczyna jest dopiero w ciąży, ale opiszę to tutaj.
Koleżanka z pracy, 7 miesiąc ciąży, wrzuciła na Facebooka ze co to za praktyka żeby autobus nie zatrzymał się na przystanku gdy widzi kobietę w ciąży. Nie zatrzymał się bo był pełny i nie było miejsca dla więcej osób (taka praktyka w UK, mi się podoba). Ale jak dla niej to dyskryminacja kobiet w ciąży, przyszłych matek i autobus powinien się zatrzymać i ludzie muszą jej zrobić miejsce!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 09:03   #4562
Calla001
Raczkowanie
 
Avatar Calla001
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 383
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

OZM z kościoła dzisiaj.
odmówiłam wpuszczenia przed siebie kobiety z dzieckiem (jakieś 2 lata), bo już byłam spóźniona do pracy i bardzo mi się spieszyło a jej powodem było jedynie "bo jestem z malutkim dzieckiem". kobieta za mną powiedziała że jej się nie śpieszy i ona może ją wpuścić. to baba z dzieckiem stanęła sobie obok mnie i jak tylko zwolnił się konfesjonał to pędem pobiegła do niego. kultura poziom -1000
Calla001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 09:09   #4563
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Calla001 Pokaż wiadomość
OZM z kościoła dzisiaj.
odmówiłam wpuszczenia przed siebie kobiety z dzieckiem (jakieś 2 lata), bo już byłam spóźniona do pracy i bardzo mi się spieszyło a jej powodem było jedynie "bo jestem z malutkim dzieckiem". kobieta za mną powiedziała że jej się nie śpieszy i ona może ją wpuścić. to baba z dzieckiem stanęła sobie obok mnie i jak tylko zwolnił się konfesjonał to pędem pobiegła do niego. kultura poziom -1000
Ciekawe czy się z tego wyspowiadała

Często się zdarzają takie dzieciate chamice. Najczęściej na poczcie czy w banku idzie doświadczyć sprintu w wykonaniu tych pań. Ja się też nigdy z takimi nie wykłócam, są na żenująco niskim poziomie. Co ciekawe - jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem w wykonaniu ojców (facetów w sensie). Baby są częściej tak prostackie i chamskie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 14:32   #4564
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Calla001 Pokaż wiadomość
OZM z kościoła dzisiaj.
odmówiłam wpuszczenia przed siebie kobiety z dzieckiem (jakieś 2 lata), bo już byłam spóźniona do pracy i bardzo mi się spieszyło a jej powodem było jedynie "bo jestem z malutkim dzieckiem". kobieta za mną powiedziała że jej się nie śpieszy i ona może ją wpuścić. to baba z dzieckiem stanęła sobie obok mnie i jak tylko zwolnił się konfesjonał to pędem pobiegła do niego. kultura poziom -1000
To nie po chrześcijańsku obgadywać bliźnich, zwłaszcza po spowiedzi
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 15:50   #4565
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
To nie po chrześcijańsku obgadywać bliźnich, zwłaszcza po spowiedzi
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 16:06   #4566
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

??? Żart?
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 16:15   #4567
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Wczoraj byłam w mcdonaldzie. Umówiłam się z koleżankami na kawę i powiem Wam, że w życiu nie widziałam tylu dzieci - otyłych baaaaardzo, zalanych na buzi, oczu nie widać, kwadratowe. Opychały się z rodzicami, którzy wyglądali tak samo. Czułam się jak w USA a nie w PL. W szoku jestem do teraz. Dzieci od 1,5 roku wzwyż. Kurde święta nie jestem, też sobie czasami coś z maczunia zjem. Ale po co takie maluchy już mają wpierniczać to guano? Super nawyki żywieniowe wyrabiają.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 17:00   #4568
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5793008 1]Ciekawe czy się z tego wyspowiadała

Często się zdarzają takie dzieciate chamice. Najczęściej na poczcie czy w banku idzie doświadczyć sprintu w wykonaniu tych pań. Ja się też nigdy z takimi nie wykłócam, są na żenująco niskim poziomie. Co ciekawe - jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem w wykonaniu ojców (facetów w sensie). Baby są częściej tak prostackie i chamskie.[/QUOTE]
Ja bym owe przypisała prędzej temu, że mimo wszystko, nadal to kobiety są częściej widziane z małymi dziećmi, bo to one najczęściej zostają z nimi w domu, w tym początkowym okresie. A nie, że bo baby głupie są. Chyba, że naprawdę uważasz, że chamstwo wynika z płci, mam nadzieję, że nie
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:17   #4569
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Ja bym owe przypisała prędzej temu, że mimo wszystko, nadal to kobiety są częściej widziane z małymi dziećmi, bo to one najczęściej zostają z nimi w domu, w tym początkowym okresie. A nie, że bo baby głupie są. Chyba, że naprawdę uważasz, że chamstwo wynika z płci, mam nadzieję, że nie
Babska w przestrzeni publicznej bywają bardziej bezczelne niż faceci. Im starsze tym gorzej z nimi. Nie wiem z czego to wynika.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 17:43   #4570
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
No co, nieprawdę napisałam?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 19:29   #4571
Calla001
Raczkowanie
 
Avatar Calla001
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 383
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
To nie po chrześcijańsku obgadywać bliźnich, zwłaszcza po spowiedzi
toż to nie jest nawet bliskie obgadywaniu

obgadywać: mówić o kimś za czyimiś plecami, z reguły fałszywie i pogardliwie; oczerniać, szkalować
nie było tu oczerniania, szkalowania czy czegoś fałszywego. opis sytuacji w której miałam "przyjemność" uczestniczyć. chyba że dla Ciebie powiedzenie czegokolwiek o kimkolwiek jest obgadywaniem to spoko...

Edytowane przez Calla001
Czas edycji: 2016-03-25 o 19:34
Calla001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 19:40   #4572
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Ja bym owe przypisała prędzej temu, że mimo wszystko, nadal to kobiety są częściej widziane z małymi dziećmi, bo to one najczęściej zostają z nimi w domu, w tym początkowym okresie. A nie, że bo baby głupie są. Chyba, że naprawdę uważasz, że chamstwo wynika z płci, mam nadzieję, że nie
Mi się jednak wydaje ze kobiety częściej dostają ozm niz mężczyźni ;-)
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 19:43   #4573
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Mi się jednak wydaje ze kobiety częściej dostają ozm niz mężczyźni ;-)
Może to kwestia hormonów
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-25, 22:36   #4574
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5795281 1]Babska w przestrzeni publicznej bywają bardziej bezczelne niż faceci. Im starsze tym gorzej z nimi. Nie wiem z czego to wynika.[/QUOTE]

To mam wrażenie, że się jednak proporcjonalnie rozkłada. Ostatnio w przychodni siedział dziadek- zapisy na godziny, on miał na 14 była 12. I powtarzał głośno, że on wie; że poczeka itd. Nawet jakiś znajomych spotkał i też im to mówił. Jak tylko lekarz otworzył drzwi to zanim ktoś zareagował już był w środku .
Więc z tą babską bezczelnością bym nie przesadzała
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 14:04   #4575
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
To mam wrażenie, że się jednak proporcjonalnie rozkłada. Ostatnio w przychodni siedział dziadek- zapisy na godziny, on miał na 14 była 12. I powtarzał głośno, że on wie; że poczeka itd. Nawet jakiś znajomych spotkał i też im to mówił. Jak tylko lekarz otworzył drzwi to zanim ktoś zareagował już był w środku .
Więc z tą babską bezczelnością bym nie przesadzała
Zostanę przy swojej opinii. Z żalem.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-26, 22:08   #4576
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Wiesz po psie faktycznie jeszcze ktoś czasem sprzątanie... za to nigdy nie widziałam rodzica sprzatajacego po wysadzanym dziecku.

Niedawno natknęłam się zresztą na takie zdjęcie z mojego miasta z matką wycierajaca dziecku cztery litery pośród łąki krokusow. W parku z toitoiami, obok urzędu miasta w którym też są toalety.
Nie gadaj, na te nasze piękne krokusy? ;(
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 12:19   #4577
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Byłam na śniadaniu świątecznym u swojego chłopaka, przyjechała jego rodzina, w tym kuzynka z maleńkim dzieckiem (max miesiąc). W pewnym momencie dziecko usnęło, a cała reszta otrzymała polecenie siedzenia cicho bo Zosia śpi Nie o to chodzi, żeby być CISZEJ. Normalnie matka kuzynki (a babcia tej maleńkiej) powiedziała "o, Zosia zasnęła, to teraz cichutko, ani słowa!" i rzeczywiście całe pomieszczenie zamilkło na dobre 15 minut.
Dopiero po tym czasie mama mojego chłopaka powiedziała (OCZYWIŚCIE SZEPTEM!) , że przecież można dziecko zanieść do drugiego pokoju (ddziecko było w takim nosidełku a'la fotelik) i tam niech sobie śpi. Kuzynka ze swoją matką przemyślały i zaniosły dziecko na łóżko, ta kuzynka została z dzieckiem w pokoju.

Powiem wam, że dla mnie to był absurd dziecko usnęło więc koniec rozmów, wszyscy milczą. To było OZM w wykonaniu babci
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 13:25   #4578
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Byłam na śniadaniu świątecznym u swojego chłopaka, przyjechała jego rodzina, w tym kuzynka z maleńkim dzieckiem (max miesiąc). W pewnym momencie dziecko usnęło, a cała reszta otrzymała polecenie siedzenia cicho bo Zosia śpi Nie o to chodzi, żeby być CISZEJ. Normalnie matka kuzynki (a babcia tej maleńkiej) powiedziała "o, Zosia zasnęła, to teraz cichutko, ani słowa!" i rzeczywiście całe pomieszczenie zamilkło na dobre 15 minut.
Dopiero po tym czasie mama mojego chłopaka powiedziała (OCZYWIŚCIE SZEPTEM!) , że przecież można dziecko zanieść do drugiego pokoju (ddziecko było w takim nosidełku a'la fotelik) i tam niech sobie śpi. Kuzynka ze swoją matką przemyślały i zaniosły dziecko na łóżko, ta kuzynka została z dzieckiem w pokoju.

Powiem wam, że dla mnie to był absurd dziecko usnęło więc koniec rozmów, wszyscy milczą. To było OZM w wykonaniu babci
Nie wyobrażam sobie tego. Mieliście siedzieć i patrzeć sobie w oczy przez następne cholera wie ile czasu bo dziecko śpi? No bo to mogło trwać pół godziny albo 3 godziny przecież.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 13:38   #4579
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Nie wiem o co chodziło i jak to miało wyglądać, serio. Wszyscy byliśmy w takim zdziwieniu, że żadne się nie odezwało.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 14:38   #4580
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodziło i jak to miało wyglądać, serio. Wszyscy byliśmy w takim zdziwieniu, że żadne się nie odezwało.
Cóż, ludziom czasem pada na mózg jak rodzi im się dziecko.

Moja znajoma (nie jakaś bardzo bliska) urodziła dziecko kilka miesięcy temu. Zapraszała mnie na imprezę (baby shower czy coś) jeszcze jak była w ciąży ale grzecznie odmówiłam, wywinęłam się dużą ilością pracy.

Nie lubię dzieci, i szczerze mówiąc nawet brzuch ciężarnych mnie obrzydza, po prostu źle bym się tam czuła. Później zaczepiała mnie żebym przyszła obejrzeć jej potomka jak już go urodziła i za każdym razem mówiłam że nie mogę bo cośtam. Nie chciałam być niemiła i powiedzieć wprost że nie mam ochoty przychodzić. Wcześniej w sumie też spotykałyśmy się w szkole czy przypadkiem gdzieś na mieście, nie byłyśmy blisko.

W końcu napisała komentarz na fejsie że może bym ją odwiedziła i zobaczyła jej Dżesikę czy jak jej tam. Odpisałam żartobliwie (a przynajmniej myślałam że to będzie zabawne) że postaram się zdążyć do osiemnastki młodej. I od tego czasu się nie odzywa, na fejsie też nie widzę już jej postów (czyli codziennej porcji zdjęć niemowlaka w różnych sytuacjach). Wcześniej nigdy bym nie pomyślała że obrazi się za coś takiego ale w sumie nie żałuję. Według mnie to OZM ale może rzeczywiście to ja byłam niemiła.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 14:42   #4581
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Ale właśnie to nie ta kuzynka (swoją drogą fajna dziewczyna), tylko ta babcia tak zeswirowala
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 14:45   #4582
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ale właśnie to nie ta kuzynka (swoją drogą fajna dziewczyna), tylko ta babcia tak zeswirowala
Często tak właśnie bywa zwłaszcza jak pojawia się na świecie pierwszy wyczekany wnuk. Albo jak babcia jest zwyczajnie nadgorliwą osobą.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 15:04   #4583
pasikoniszka
Raczkowanie
 
Avatar pasikoniszka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 135
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Cóż, ludziom czasem pada na mózg jak rodzi im się dziecko.

Moja znajoma (nie jakaś bardzo bliska) urodziła dziecko kilka miesięcy temu. Zapraszała mnie na imprezę (baby shower czy coś) jeszcze jak była w ciąży ale grzecznie odmówiłam, wywinęłam się dużą ilością pracy.

Nie lubię dzieci, i szczerze mówiąc nawet brzuch ciężarnych mnie obrzydza, po prostu źle bym się tam czuła. Później zaczepiała mnie żebym przyszła obejrzeć jej potomka jak już go urodziła i za każdym razem mówiłam że nie mogę bo cośtam. Nie chciałam być niemiła i powiedzieć wprost że nie mam ochoty przychodzić. Wcześniej w sumie też spotykałyśmy się w szkole czy przypadkiem gdzieś na mieście, nie byłyśmy blisko.

W końcu napisała komentarz na fejsie że może bym ją odwiedziła i zobaczyła jej Dżesikę czy jak jej tam. Odpisałam żartobliwie (a przynajmniej myślałam że to będzie zabawne) że postaram się zdążyć do osiemnastki młodej. I od tego czasu się nie odzywa, na fejsie też nie widzę już jej postów (czyli codziennej porcji zdjęć niemowlaka w różnych sytuacjach). Wcześniej nigdy bym nie pomyślała że obrazi się za coś takiego ale w sumie nie żałuję. Według mnie to OZM ale może rzeczywiście to ja byłam niemiła.

Swoją drogą, nie rozumiem czemu ludzie aż tak męczą z tym "Zobaczyłabyś moją Dżesikę" i myślą, że każdy aż przebiera nogami, żeby to dziecko zobaczyć. Moja kuzynka jak urodziła to nie mówiła "Chodź, spotkamy się, pogadamy", tylko, że obejrzałabym jej dziecko (które wcale mnie nie interesowało).
pasikoniszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 17:38   #4584
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez pasikoniszka Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie rozumiem czemu ludzie aż tak męczą z tym "Zobaczyłabyś moją Dżesikę" i myślą, że każdy aż przebiera nogami, żeby to dziecko zobaczyć. Moja kuzynka jak urodziła to nie mówiła "Chodź, spotkamy się, pogadamy", tylko, że obejrzałabym jej dziecko (które wcale mnie nie interesowało).
Bo generalnie ludzie lubią dzieci. Ile razy widziałam kobietę w tramwaju schyloną wręcz nad cudzym wózkiem z dzieckiem uśmiechającą się jak debilka i wlepiającą się w niemowlę maślany wzrok nie zliczę. Albo w ogóle kobiety na ulicy zaglądają do wózków obcym osobom i ciumkają coś do dziecka. Ja tego nie ogarniam, nigdy tego nie robię i nie zrozumiem po co to robią. Nie interesują mnie w najmniejszym stopniu cudze dzieci, nie chcę ich oglądać, nie chcę ich brać na ręce, niech sobie tam istnieją gdzieś gdzie mnie nie ma.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:20   #4585
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie wiem o co chodziło i jak to miało wyglądać, serio. Wszyscy byliśmy w takim zdziwieniu, że żadne się nie odezwało.
Ja bym chyba tych 15 minut nie wytrzymala i sobie poszla.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:38   #4586
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość

. Według mnie to OZM ale może rzeczywiście to ja byłam niemiła.
To nie OZM olałaś znajoma więc i ona olała Ciebie.
Zaprosiła Cie kilka razy a ty nic. myślałaś , że jesteś taka ważna , że będzie Cie na kolanach zapraszać

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Bo generalnie ludzie lubią dzieci. Ile razy widziałam kobietę w tramwaju schyloną wręcz nad cudzym wózkiem z dzieckiem uśmiechającą się jak debilka i wlepiającą się w niemowlę maślany wzrok nie zliczę. Albo w ogóle kobiety na ulicy zaglądają do wózków obcym osobom i ciumkają coś do dziecka. Ja tego nie ogarniam, nigdy tego nie robię i nie zrozumiem po co to robią. Nie interesują mnie w najmniejszym stopniu cudze dzieci, nie chcę ich oglądać, nie chcę ich brać na ręce, niech sobie tam istnieją gdzieś gdzie mnie nie ma.
cudze też mnie nie interesują ale dziecko koleżanki chętnie bym poznała.
też bym wywaliła znajomą z facebooka , która ma problem z tym , że mam dziecko , nie odwiedzi mnie bo taaaaak nie cierpi dzieci . mało kto chce mieć takich znajomych
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 18:53   #4587
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
To nie OZM olałaś znajoma więc i ona olała Ciebie.
Zaprosiła Cie kilka razy a ty nic. myślałaś , że jesteś taka ważna , że będzie Cie na kolanach zapraszać

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



cudze też mnie nie interesują ale dziecko koleżanki chętnie bym poznała.
też bym wywaliła znajomą z facebooka , która ma problem z tym , że mam dziecko , nie odwiedzi mnie bo taaaaak nie cierpi dzieci . mało kto chce mieć takich znajomych
Problem polega na tym że my nie byłyśmy nigdy przyjaciółkami. Nie byłam u niej w domu ani razu i nie widzę powodu żeby to zmieniać teraz kiedy ma dziecko. Wcale nie uważam się za jakąś szczególną, ja wcale nie oczekiwałem tych jej zaporosin, nie chciałam ich i chyba każdy normalny człowiek po kilku razach by zrezygnował, ona dalej drążyła.

I nie żałuję utraty znajomej, mam innych, bliższych przyjaciół którzy akceptują mnie i nie zmuszają do poznawania obcych czy nie niemowląt.

Z resztą nie chodzi o moje podejście tylko o to że ona obraziła się po tym jak napisałam w żartach że postaram się odwiedzić ją póki jej córka skończy 18 lat. Uważasz że to powód do zerwania kontaktu? Jeżeli tak, no cóż, masz prawo do własnej opinii. A ja mam prawo do mojej i do niechęci spotykania się z kimkolwiek.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:02   #4588
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja bym chyba tych 15 minut nie wytrzymala i sobie poszla.
Dla mnie to był jakiś szok, nawet jeść przestałam.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:02   #4589
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Problem polega na tym że my nie byłyśmy nigdy przyjaciółkami. Nie byłam u niej w domu ani razu i nie widzę powodu żeby to zmieniać teraz kiedy ma dziecko. Wcale nie uważam się za jakąś szczególną, ja wcale nie oczekiwałem tych jej zaporosin, nie chciałam ich i chyba każdy normalny człowiek po kilku razach by zrezygnował, ona dalej drążyła.

I nie żałuję utraty znajomej, mam innych, bliższych przyjaciół którzy akceptują mnie i nie zmuszają do poznawania obcych czy nie niemowląt.

Z resztą nie chodzi o moje podejście tylko o to że ona obraziła się po tym jak napisałam w żartach że postaram się odwiedzić ją póki jej córka skończy 18 lat. Uważasz że to powód do zerwania kontaktu? Jeżeli tak, no cóż, masz prawo do własnej opinii. A ja mam prawo do mojej i do niechęci spotykania się z kimkolwiek.
Tak. dałaś jej do zrozumienia , że nie zależy ci na kontynuowaniu znajomości, więc odczepiła się raz na zawsze . masz święty spokój.
a ty jeszcze zarzucasz jej OZM
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-27, 19:07   #4590
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. III

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Tak. dałaś jej do zrozumienia , że nie zależy ci na kontynuowaniu znajomości, więc odczepiła się raz na zawsze . masz święty spokój.
a ty jeszcze zarzucasz jej OZM
Mam, racja. Ale nie zależało mi na zerwaniu kontaktu tylko na pozostaniu na tym samym poziomie czyli spotkania w szkole, kontakt telefoniczny od czasu do czasu, a nie jakieś zacieśnianie więzi.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 13:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.