czy CLA bez diety przynosi efekty? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 18:49   #241
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Question Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Witam nie chcę zakładać nowego wątku, więc pisze tutaj
ostatnio zaintrygował mnie CLA..na próbę kupiłam Clarinol..ale poza tym staram się znaleźć troszke opini o nim..niestety na internecie jest ich strasznie mało w związku z tym bardzo proszę o opinie osoby, które miały styczność z CLA w innych tabletkach bądź bezpośrednio z samym Clarinolem...opinie są zróżnicowane z tego co widze, a niektóre wręcz cięzkie do uwierzenia, tak jak ujedrenienie w 2 dni..prosze więc o obiektywne opinie w miarę możliwości mówię tu o zgubionych centymetrach lub kilogamach..z góry dzięki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 22:39   #242
gattaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
Witam nie chcę zakładać nowego wątku, więc pisze tutaj
ostatnio zaintrygował mnie CLA..na próbę kupiłam Clarinol..ale poza tym staram się znaleźć troszke opini o nim..niestety na internecie jest ich strasznie mało w związku z tym bardzo proszę o opinie osoby, które miały styczność z CLA w innych tabletkach bądź bezpośrednio z samym Clarinolem...opinie są zróżnicowane z tego co widze, a niektóre wręcz cięzkie do uwierzenia, tak jak ujedrenienie w 2 dni..prosze więc o obiektywne opinie w miarę możliwości mówię tu o zgubionych centymetrach lub kilogamach..z góry dzięki
Bralam Body Inferno,gdzie jest CLA ..przy diecie1000kcal i cwiczeniach(3razy dziennie 40min) w miesiac zrzucilam 10kg..teraz juz niestety zaprzestali produkcji tego preparatu..

i tez chcialam sie dowiedziec co sadzicie o Clarinol CLA
i mam pytanie ,bralyscie np clarinol i cos jeszcze,zeby byly lepsze efekty??
przydaloby sie troche zrzucic przed wyuazdem nad morze
gattaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 21:59   #243
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Ja biorę CLARINOL od 3 tyg i moj tz przt ostatnim baraszkowaniu w lozku zapytal czy cwicze, bo mam taka zwarta skore. Przyjrzelismy sie i okazalo sie, ze cellulitu jest ZNACZNIE mniej.

Mam jednak pytanie. Moja kolezanka karmi piersia dzieciaczka. Moze brac CLA czy to może szkodzić dziecku?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:10   #244
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Mam jednak pytanie. Moja kolezanka karmi piersia dzieciaczka. Moze brac CLA czy to może szkodzić dziecku?
To jest napisane w ulotce, dołączonej do opakowania konkretnego produktu.

Cytat:
Napisane przez gattaa Pokaż wiadomość
Bralam Body Inferno,gdzie jest CLA ..przy diecie1000kcal i cwiczeniach(3razy dziennie 40min) w miesiac zrzucilam 10kg..
i tez chcialam sie dowiedziec co sadzicie o Clarinol CLA
i mam pytanie ,bralyscie np clarinol i cos jeszcze,zeby byly lepsze efekty??
przydaloby sie troche zrzucic przed wyuazdem nad morze
Podejście, które z góry skazuje Cię na porażkę w dłuższej perspektywie...
A co do "sie dowiedziec co sadzicie o Clarinol CLA", to proponuję przeczytać 200 poprzednich postów w tym wątku
__________________
WERSJA MIDI

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-04 o 11:08 Powód: post pod postem
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:04   #245
mała_ola
Przyczajenie
 
Avatar mała_ola
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

hejka. mam takie pytanie: czy biorąc tabletki zawierające CLA można brać jednocześnie brać tabletki typu thermo speed?
mała_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:01   #246
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Cześc, dorzucę swoje trzy grosze: otóż brałam rzeczony clarinol cla, ale nie widziałam zadnych ciekawych efektów. Po jakims czasie mój mąż, który zgodnie z wytycznymi z sfd zrzucił sporo kilogramów (i wygląda bosko!) kupił CLA Phytochem firmy Natura Line, które regularnie biorę i mogę powiedziec, że bez specjalnego wysiłku (przestałam biegac, bo nie mam teraz czasu) i jedząc w ciągu dnia jakieś węgle, moja waga spadła o wymarzony kilogram (jestem szczupła, więc tyle mi było potrzebne do szczęścia, no może jeszcze jeden i tyle). Jedyna wada tego mojego cla to to, że jest drogi: ok. 90 zł za 90 kapsułek. Facet z siłowni, w której kupujemy to cla wyjaśnił, że tańsze cla nie zawiera odpowiedniej ilości kwasulinolowego. Może to i podpucha, ale jedząc co popadnie, moja waga nie rośnie. Może Szoho coś wie na ten temat?
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:53   #247
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

hej, pomozcie mi
mam 172 cm wzrostu i waze 60 kg. a chcialabym schudnac 4-5 kg ale mi sie nie udaje;( stosuje diete i cwicze i nic. chyba robie to newlasciwie.
co powinnam jesc, kiedy i ile?
i ile powinnam cwiczyc i co?
i moze jakies wspomagacze np cla? albo cos na przemiane materii, tylko skuteczne
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 18:51   #248
GreenEyedSoull
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

witam! czy w wieku 17 lat odchudzanie nie jest niebezpieczne?? słyszałam że tabletki typu Clarinol mogą zaburzyć pracę jelit po zaprzestaniu ich stosowania... kto mi powie czy jeśli ćwicze 6weidera codziennie, staram się ograniczać jedzonko i zacznę brać Clarinol mogę liczyć na dobre efekty?? waga nie jest dla mnie wyrocznią, wolę centymetr. moje ciało mnie zadowala, ale z brzuszkiem sobie torchę pofolgowałam. z góry dzięx za porady
GreenEyedSoull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:40   #249
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Nie bardzo sobie wyobrażam, dlaczego CLA miałby 'zaburzać pracę jelit po zaprzestaniu stosowania' Tak czy inaczej, jeśli odchudzać się będziesz za pomocą ruchu i zdrowego odżywiania, to nic Ci nie grozi, za to 'ograniczanie jedzonka' brzmi niejasno - zależy, na ile je ograniczasz i przede wszystkim co jesz.

Cytat:
Napisane przez Kiss_Me Pokaż wiadomość
hej, pomozcie mi
mam 172 cm wzrostu i waze 60 kg. a chcialabym schudnac 4-5 kg ale mi sie nie udaje;( stosuje diete i cwicze i nic. chyba robie to newlasciwie.
co powinnam jesc, kiedy i ile?
i ile powinnam cwiczyc i co?
i moze jakies wspomagacze np cla? albo cos na przemiane materii, tylko skuteczne
Pewnie rzeczywiście robisz to niewłaściwie. Najlepiej, skoro już tu zajrzałaś, przeczytaj, co radzimy w tej sprawie na forum Zwłaszcza posty podwieszone na "Dietetyce" i wątki o redukcji z forum "Fitness". Wspomagacze to akurat nie bardzo pomagają w takiej sytuacji, a na przemianę materii najlepsze są regularne treningi i zdrowe odżywianie.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-04 o 11:10 Powód: post pod postem
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 08:13   #250
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
CLA Clarinol

stosowałyście moze to na cellulit ????? podobno dobry
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 08:52   #251
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: CLA Clarinol

Cytat:
Napisane przez michalina121 Pokaż wiadomość
stosowałyście moze to na cellulit ????? podobno dobry

CLA swietnie wspomaga kuracje zwalczajace celluit, naprawde jest bardzo skuteczny ALE jesli go odstawimy a nasza dieta nie bedzie prawidlowa i nie bedziemy zazywac ruchu to celluit wraca jak bumerang. Ja odstawilam CLA 1,5 msc temu i jestem w szoku bo jak nie mialam celluitu przez dlugi czas tak teraz znowu mam
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 19:00   #252
Kasia6546742
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Cytat:
Napisane przez Agucia Pokaż wiadomość
Trudno przy tygodniowym braniu, by było widać efekty. U mnie pojawiły się po dłuższym czasie. Stosuje go od 1,5 miesiąca i schudłam 2 kilo. Oczywiście przy odpowiedniej diecie, i regularnych ćwiczeniach.
No właśnie ja sie zastanawiam czy kupić. Na każdej jednej stronie jak czytam o jakims produkcie np. produkt firmy mango VIBROACTION- niektorzy pisza, ze takie rzeczy wcale nie dzialaja, bo nalezy stosowac diete, cwiczyc. Ludzie ja trenuje pilke nozna, mimo ze jestem kobieta. Mam 15 lat. Treningi mam od poniedziałku do piątku, + w sobote przewaznie mecze. TReningi trwaja ok półtora do dwóch godzin. Wiec gadanie, ze trzeba cwiczyc troche mnie denerwuje, bo jak widac "cwicze" codziennie a waze 62 kg. niby mam 175cm wzrostu, ale ta waga mnie strasznie niezadowala. Wiec nie wiem czy mam kupic te tabletki bo nie wiem czy beda dzialac. Prosze pomozcie
Kasia6546742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 20:28   #253
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Nie sądzę, żeby pomogły Ci tu jakoś specjalnie tabletki z CLA Jeśli jesteś gruba przy tej ilości sportu w tygodniu, to mogą to być zaburzenia metabolizmu albo problemy hormonalne. Albo nieprawidłowy sposób odżywiania, albo wszystko na raz. Za mało danych, żeby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.
Pytanie, czy przy tej wadze masz za duże obwody, tj. wyglądasz na osobę z grubą, pulchną, czy nie. Pamiętaj, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz - ja po tym, jak zaczęłam trenować, zmniejszyłam obwody, ale waga wzrosła.
Poza tym chudnięcie (lub niechudnięcie ) nie zależy od ćwiczeń, tylko od sposobu odżywiania - żeby schudnąć, musisz mieć ujemny bilans kaloryczny i prawidłowy metabolizm.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:22   #254
atiyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Kasia nie powiedziałabym ze jestes gruba musisz tylko zaobserwowac sowoje ciało ja tez bardzo długo trenowałam i jeszcze wiecej niz ty i wazyłam sporo ale w wygladzie zewnetrznym nie bylo tego widac.. twoja mase magą stanowc miesnie a z nich nie schudniesz dziewczyno musisz tylko uwazac by ich nie rozbudowywac
atiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:45   #255
ayde
Przyczajenie
 
Avatar ayde
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Post Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

hej! wlasnie zastanawiam sie nad kupnem CLARINOL'u CLA... i wlasciwie nie wiem co mam o tym myslec... czytalam wypowiedzi na tym forum i sa one podzielone... jedni twierdza ze ten preparat jest super a inni ze to nic nie daje... wiec nie wiem.. czy on naprawde cos daje?? czy moglibyscie mi napisac co robic by stosowanie go bylo naprawde skuteczne... ja np. cwicze !troche!, zaczynam od dzis ograniczac slodycze i prowadzic tzw. "zdrowy tryb zycia" tylko nie bardzo wiem jak mam sie odzywiac... jak cwiczyc..?? moze macie jakies pomysly?? z gory dzieki;*;*
ayde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:53   #256
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Pomysły? Jest kilka zasad, których warto się nauczyć, tak jak wszystkiego innego w życiu... Zajrzyj na forum Dietetyka, tam jest wątek redakcyjny (podwieszony u góry forum), gdzie jest "10 przykazań żywieniowych".
CLA to nie jest konkretny preparat, preparaty są różne, z różną zawartością CLA itp. "Nic nie daje", jeśli ktoś oczekuje, że odstawi słodycze, zacznie jeść CLA, pójdzie 2 x w tyg. na aerobik i od tego na pewno schudnie, w dodatku po tygodniu czy dwóch...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:19   #257
ayde
Przyczajenie
 
Avatar ayde
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

to znaczy ja nie chce schudnac w dwa tygodnie... mi tylko chodzi o to czy on wogole jest skteczny i jesli tak to w jakm stopniu...
ayde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:55   #258
werita30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

justa2 a co z Twoją wagą?
werita30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:21   #259
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Cytat:
Napisane przez ayde Pokaż wiadomość
to znaczy ja nie chce schudnac w dwa tygodnie... mi tylko chodzi o to czy on wogole jest skteczny i jesli tak to w jakm stopniu...
Ayde, zacznij od tego, żeby określić, co chcesz osiągnąć i z jakiego poziomu BF startujesz. Wydaje mi się, że - jakkolwiek CLA jest zdrowy - znacznie skuteczniejsze (=dające zauważalny efekt) w Twoim przypadku będzie zdrowe odżywianie z ujemnym bilansem kalorycznym i trening siłowy. O ile ja w ogóle dobrze wydedukowałam, że chcesz schudnąć...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 10:10   #260
ayde
Przyczajenie
 
Avatar ayde
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

tak chce schudnac... tzn.. ja nie jestem nie wiadomo jak gruba.. poprost chcialabym troche zrzucic tu i tam...
ayde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:08   #261
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Więc tym bardziej powinnaś zacząć się odżywiać odpowiednio do tego celu Skoro nie masz do zrzucenia kilkunastu cm, tylko kilka, to powinno pójść szybko.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 16:57   #262
ayde
Przyczajenie
 
Avatar ayde
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

dzieki Midi
ayde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:10   #263
izka2610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Mam 19 lat, nie jestem gruba ( mam 168 cm wzrostu i waze 52 kg ). Wszystko bylo by wsaniale zeby nie ten odstajacy brzuch . Robie codziennie po 100 brzuszkow przez pare miesiecy i nadal nie widzie poprawy. Kupilam nawet sobie krem odchudzajacy brzuch i nic nie zadzialalo. Czytajac wasze posty zaciekawilo mnie dzialanie CLA CLARINOL. Moze zerzywiscie mi pomoze. Prosze o pomoc.
izka2610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 22:27   #264
krynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Witam
Może Midi lub ktoś obeznany napisze mi jaki deficyt kalorii należy zastosować aby schudnąć i jakie proporcje białka, węglowodanów itp. powinny znajdować się w jednym posiłku lub całodziennym pożywieniu? Dodam, że mam do zrzucenia aż 25 kg. Odchudzać się zaczęłam miesiąc temu. 2x w tygodniu chodzę na aquaerobic i raz w tygodniu ćwiczę w domu przez 30 min. Stosuję dietę 1200kcal. Na razie efektów nie ma żadnych. Mam siedzący tryb życia, i tak naprawdę nie wiem jakie jest moje dzienne zapotrzebowanie. Informacje jakie starałam się uzyskać są sprzeczne. Jedne mówią, że 1600kcal, inne 2019kcal dziennie. Bardzo proszę o rzeczową pdpowiedź na moje pytania.
krynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:03   #265
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

kupiłam sobie CLA nie oczekuje od nich cudu, biore je razem z omega3 i mam cichutką nadzieję, że polepszy sie stan mojej skóry...... że działaja na cellulit to juz przeczytałam, ale czy któraś z was zauwazyła poprawe stanu skóry jako takiej- jedrnośc, zwartość, zapalenie przymieszkowe, sucha skora takie tam?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 20:05   #266
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Cytat:
Napisane przez izka2610 Pokaż wiadomość
Robie codziennie po 100 brzuszkow przez pare miesiecy i nadal nie widzie poprawy. Kupilam nawet sobie krem odchudzajacy brzuch i nic nie zadzialalo.
To może najwyższa pora dojść do wniosku, że nie są to szczególnie skuteczne metody i szkoda na nie czasu?

Krynka, co do proporcji makroskładników, to dużo ważnych informacji jest w wątku podwieszonym na forum Dietetyka, w którym jest "10 przykazań żywieniowych". Kluczem do sukcesu jest bardzo dokładne stosowanie tych zasad - nie 6 z nich i nie 9, tylko właśnie 10, i nie przez kilka dni w tygodniu, tylko cały czas.
Wyliczyć zapotrzebowanie najłatwiej specjalnym 'kalkulatorem' - w internecie jest kilka dość szczegółowych, nie pamiętam adresów, ale tu na forum kiedyś dawno podawałam, były też podane linki na SFD.pl - jak wpiszesz w wyszukiwarkę na forum Fitness słowo "kalkulator" , to pewnie się znajdzie.
Ujemny bilans energetyczny nie powinien być większy niż 10-15% Twojego średniego zapotrzebowania dziennego (średnia z tygodnia, uwzględniająca te kilka treningów). Czyli jeżeli np. średnio potrzebujesz 2000 kcal dziennie, to na redukcji powinnaś jeść 1750-1800 kcal.
Jeśli przy 1200 kcal nie chudniesz, to możliwe, że masz trochę spowolniony metabolizm - co jest bardzo prawdopodobne przy siedzącym trybie życia i takim drastycznym ograniczaniu jedzenia. Raczej nic to nie da, moim zdaniem, to za mało, żeby chudnąć. Ale nie znam Twoich wymiarów, wieku itp., więc trudno oceniać.
Jeśli mogę doradzić w kwestii aktywności fizycznej, to ta sama jak ta, o jakiej piszesz, ilość czasu 3 x w tyg. zużyta na trening siłowy da o wiele lepsze efekty w odchudzaniu i modelowaniu sylwetki
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:59   #267
krynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Dzięki za odpowiedź na moje pytania. Znalazłam kalkulator na SFD.pl. Mam jednak jeszcze jedno pytanie. Piszesz, że być może nie mam efektów ze względu na dietę 1200 kcal i przez to zwolniony metabolozm. Więc, zeby było w porządku zacznę spożywać teraz 1750-1800kcal (powiedzmy, że dla mnie tyle jest wskazane). Ale co się będzie działo z moim ciałem? Czy nie przytyję?
krynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 17:52   #268
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Być może na początku tak, dlatego ważny jest jednoczesny wysiłek fizyczny, żeby wspomagać metabolizm i spalać więcej. Organizm przyzwyczajony do "oszczędzania" próbuje po prostu magazynować kalorie. Ale to szybko mija i potem zaczyna się chudnąć
Pingwin poleca nawet na początek jedzenie przez kilka dni powyżej zapotrzebowania, żeby "zresetować" metabolizm, to wtedy ten proces jest szybszy.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 18:37   #269
krynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: CLA CLARINOL- najlepszy!!!

Serdeczne dzięki za podpowiedzi. Zacznę wprowadzać je w życie.
krynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 13:35   #270
cheetah20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Do izka2610, polecam Ci aerobiczną 6 weidera na tenTwoj odstający brzuszek, same brzuszki sa bez uzyteczne, swojego czas robilam nawet do 300 dzienni i caly Gó*** mi to dalo.A juz po 4 dniach a6w czulam roznice, miesnie byly fajnie napiete.bardzo przyjemne uczucie, polecam

Ach, co do clarinolu, na necie znalazlam fajny zestawik, znacyz sie, wydaje mis ie ze to tanio jak na 90 tabsow.

Na tej stronce mozna zlozyc zamowienie:p

http://www.domzdrowia.pl/66391,cla-c...c806f74522ac23

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-04 o 11:13 Powód: post pod postem
cheetah20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.