Panny Młode z Krakowa - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 06:28   #1621
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Poszukałabym w sklepach tanecznych - o ile standardowe do salsy rzadko są w bieli, tak myślę że będą w stanie zamówić dany model w bieli.

Ja akurat szyłam sukienkę na pierwszy taniec, pani szyje sporo strojów tanecznych: http://www.zumi.pl/1523498,Krawiecki...kow,firma.html

Dzięki! Czyli tez sie przebierałas na pierwszy taniec?
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 06:53   #1622
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Dzięki! Czyli tez sie przebierałas na pierwszy taniec?
Stricte to nie na pierwszy, a na pokaz (w ramach podziękowania dla rodziców). Przez dlugi czas zakładaliśmy, że będziemy się przebierac na pierwszy taniec.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 08:00   #1623
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Kwiecień, a ja się smażyłam w krótkim rękawku. A jak sobie przypomnę ile suknia miała warstw i jak hasałam w niej bez sweterka (emocje grzeją !) w styczniu

ale no tak, w maju możesz mieć i 40 stopni jak tak dalej pójdzie
No niestety jest takie ryzyko...
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:43   #1624
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Jedna z Was poleciła mi tutaj fryzjera, ale niestety nie odbiera ode mnie telefonu moze jeszcze któraś dobra duszyczka poleciłaby mi jakiegoś fryzjera który przyjeżdża do domu?
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:18   #1625
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Jedna z Was poleciła mi tutaj fryzjera, ale niestety nie odbiera ode mnie telefonu moze jeszcze któraś dobra duszyczka poleciłaby mi jakiegoś fryzjera który przyjeżdża do domu?
Ja niestety też nie mam który przyjedza do domku
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:59   #1626
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Jedna z Was poleciła mi tutaj fryzjera, ale niestety nie odbiera ode mnie telefonu moze jeszcze któraś dobra duszyczka poleciłaby mi jakiegoś fryzjera który przyjeżdża do domu?
Moja dojeżdża, sprawdź vaganza.pl na razie tylko kontakt mailowy, ale z referencji wydaje się, że ok i różnorodne fryzury robi. Pewnie na próbną się umówię w maju...
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 13:57   #1627
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Jedna z Was poleciła mi tutaj fryzjera, ale niestety nie odbiera ode mnie telefonu moze jeszcze któraś dobra duszyczka poleciłaby mi jakiegoś fryzjera który przyjeżdża do domu?
Ania Ślusarczyk z Kok i Spinka.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 16:34   #1628
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Moja dojeżdża, sprawdź vaganza.pl na razie tylko kontakt mailowy, ale z referencji wydaje się, że ok i różnorodne fryzury robi. Pewnie na próbną się umówię w maju...

oki sprawdzę dziękuję

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Ania Ślusarczyk z Kok i Spinka.

Już się z nią kontaktowałam nie ma wolnego terminu
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:13   #1629
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Jedna z Was poleciła mi tutaj fryzjera, ale niestety nie odbiera ode mnie telefonu moze jeszcze któraś dobra duszyczka poleciłaby mi jakiegoś fryzjera który przyjeżdża do domu?


Jeszcze nie sprawdzona, ale zaklepałam u niej termin - Alter Ego, fryzjerka mobilna. Ma stronkę na Facebooku. Jak próbna mi się nie spodoba (choć liczę na to, że tak nie będzie...), to będę szukać dalej... Choć o próbnej myślę, że dopiero na lipiec-sierpień bede się umawiać... Narazie się tym nie stresuję
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:02   #1630
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Jeszcze nie sprawdzona, ale zaklepałam u niej termin - Alter Ego, fryzjerka mobilna. Ma stronkę na Facebooku. Jak próbna mi się nie spodoba (choć liczę na to, że tak nie będzie...), to będę szukać dalej... Choć o próbnej myślę, że dopiero na lipiec-sierpień bede się umawiać... Narazie się tym nie stresuję

Dziękuję spróbuję się z nią skontaktować ja mam ślub 18.06 a organizuje go od lutego tego roku a jeszcze tyle do załatwienia aaaaaaaa
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 21:40   #1631
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Dziękuję spróbuję się z nią skontaktować ja mam ślub 18.06 a organizuje go od lutego tego roku a jeszcze tyle do załatwienia aaaaaaaa

No to już niedużo Ci zostało! I organizowanie w tak krótkim czasie to jednak jest trochę wyzwanie Bo dużo terminów jest jednak już pozajmowanych i trzeba podejmować szybkie decyzje... Powodzenia w takim razie!
A jakbyś wybrała tą fryzjerkę, to koniecznie będziesz musiała podzielić się wrażeniami Ja bardzo chcę fryzjerkę z dojazdem do domu i naprawdę nie ma dużego wyboru A chciałam znaleźć kogoś, kto ma choć kilka opinii w internecie i tak właśnie na nią trafiłam...
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 06:19   #1632
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Nie odbiera ode mnie telefonu

Maila napisz lepiej sie z nią kontaktuje mailowo
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 06:28   #1633
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Teraz chyba ogólnej mało fryzjerskie przyjeżdża do klientek do domku
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 07:21   #1634
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Jest gdzieś w Krk chiński market, albo coś w tym stylu?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 07:35   #1635
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Ja nie znalazłam takiego typowo chińskiego, ale w hali targowej jest taki duży dyskont, nie wiem, czy chiński, ale podobne klimaty

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Najlepszy chiński market jaki znalazłam jest w Lublinie. Absolutne mistrzostwo Ale trochę daleko...
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 08:24   #1636
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Jest gdzieś w Krk chiński market, albo coś w tym stylu?
Jest! Tzn. w Modlniczce w Factory, ale to jak Kraków, autem szybciutko całkiem spory, można wśród tych pierdół czasem coś sensownego wygrzebać...
Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
oki sprawdzę dziękuję
Nie ma za co, może akurat termin tydzień po moim ślubie ma jeszcze wolny. Okazuje się, że malowała też Ulę, moją wizażystkę i koleżankę kolegi, więc podpytałam tak nieoficjalnie i zadowolone, więc spoko bo wiadomo, że na www same dobre opinie, ale rzeczywiście różne te fryzury, przeglądnęłaś?

Dziewczyny, a robicie prezenciki dla gości? Jakie? Bo tych paczek z ciastami to nie bierzemy pod uwagę...
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 08:53   #1637
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Dzięki jako prezenty mamy babeczki że Słodkiego Warsztatu 4szt. w pudełeczku
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 09:04   #1638
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Maila napisz lepiej sie z nią kontaktuje mailowo

Udało się dogadałyśmy się 19.04 fryzura próbna dziękuję to dzięki Tobie!!! ale się cieszę

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
No to już niedużo Ci zostało! I organizowanie w tak krótkim czasie to jednak jest trochę wyzwanie Bo dużo terminów jest jednak już pozajmowanych i trzeba podejmować szybkie decyzje... Powodzenia w takim razie!
A jakbyś wybrała tą fryzjerkę, to koniecznie będziesz musiała podzielić się wrażeniami Ja bardzo chcę fryzjerkę z dojazdem do domu i naprawdę nie ma dużego wyboru A chciałam znaleźć kogoś, kto ma choć kilka opinii w internecie i tak właśnie na nią trafiłam...
To mega wyzwanie ale w sumie już jestem na dobrej drodze do końca jeszcze został garnitur, bukiety, ozdobienie kościoła, wybór menu, ciasta tortu, moje dodatki i prezenty dla rodziców a auto znalazłam takie, że tż tak się spodobało, ze powiedział, ze kupimy sobie takie po slubie no nie wiem za co kupimy takie na 4 kołach ale bez silnika do pchania ręcznego aa i z makijażem też się udało jestem umówiona na próbny na poniedziałek koleżankę malowała ta osoba i jest zadowolona i do mnie do domu przyjedzie na próbny bo ja to wogle nie mam sily juz chodzic a to dopiero 4 miesiąc co będzie dalej

A jeszcze dziewczyny dwa pytanka mam do Was bo tak się głowię jak by pasowało żeby ten mój przyszły mąż był ubrany w dzień naszego ślubu byłam na dwóch weselach co Panowie mieli garnitur koszule białą i muszkę i zwykły krawat oraz na dwóch weselach na których Panowie mieli garnitur biała koszulę białą kamizelkę i biały krawat i jak myślicie która z tych opcji by była najodpowiedniejsza?

A drugie pytanie to takie jak ubieracie lub jak macie w planach ubrać swój kościół my będziemy brać ślub w takim małym kościółku dzwoniłam wczoraj do takiej osoby która ubierała kościół znajomemu tż ale babka mi powiedziała 700-800 zł a to jednak trochę dużo
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 10:10   #1639
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Dzięki jako prezenty mamy babeczki że Słodkiego Warsztatu 4szt. w pudełeczku
Oo też Słodki Warsztat, super my od niej tort i stół, a Ty tort też?
Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Udało się dogadałyśmy się 19.04 fryzura próbna dziękuję to dzięki Tobie!!! ale się cieszę

To mega wyzwanie ale w sumie już jestem na dobrej drodze do końca jeszcze został garnitur, bukiety, ozdobienie kościoła, wybór menu, ciasta tortu, moje dodatki i prezenty dla rodziców a auto znalazłam takie, że tż tak się spodobało, ze powiedział, ze kupimy sobie takie po slubie no nie wiem za co kupimy takie na 4 kołach ale bez silnika do pchania ręcznego aa i z makijażem też się udało jestem umówiona na próbny na poniedziałek koleżankę malowała ta osoba i jest zadowolona i do mnie do domu przyjedzie na próbny bo ja to wogle nie mam sily juz chodzic a to dopiero 4 miesiąc co będzie dalej

A jeszcze dziewczyny dwa pytanka mam do Was bo tak się głowię jak by pasowało żeby ten mój przyszły mąż był ubrany w dzień naszego ślubu byłam na dwóch weselach co Panowie mieli garnitur koszule białą i muszkę i zwykły krawat oraz na dwóch weselach na których Panowie mieli garnitur biała koszulę białą kamizelkę i biały krawat i jak myślicie która z tych opcji by była najodpowiedniejsza?

A drugie pytanie to takie jak ubieracie lub jak macie w planach ubrać swój kościół my będziemy brać ślub w takim małym kościółku dzwoniłam wczoraj do takiej osoby która ubierała kościół znajomemu tż ale babka mi powiedziała 700-800 zł a to jednak trochę dużo
Co do garnituru - dla mnie biała kamizelka to okropna opcja niestety, w ogóle 3-częśćiowy garnitur - kamizelki tylko są fajne, jak się w jakiś sposób wyróżniają - w kratkę w takim angielskim stylu czy coś. A z białą, to no cóż...: http://sprzedajemy.pl/slubny-garnitu...krawat,1168911
Dobrze dobrany garnitur + biała koszula + mucha jakaś ładna jednokolorowa albo we wzorek, jeśli pasuje do pary młodej, to najlepsza opcja.
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 10:56   #1640
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Tort i słodki kącik mamy z Galerii Tortów Artystycznych.

Mój tż nie toleruje 3-częściowych garniturów. Będzie zwykły plus mucha. Białego krawatu bym nie zniosła
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:25   #1641
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Aha Tam nieźle z cenami skoczyli w nowej ofercie, 100zl/kg uważam za przegięcie jednak...
A gdzie Wy w ogóle macie? Załóż wątek w klubie ;P i ciekawa jestem,jaki tort

Aha, też uważam białe krawaty za jakąś pomyłkę
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:26   #1642
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Oo też Słodki Warsztat, super my od niej tort i stół, a Ty tort też?

Co do garnituru - dla mnie biała kamizelka to okropna opcja niestety, w ogóle 3-częśćiowy garnitur - kamizelki tylko są fajne, jak się w jakiś sposób wyróżniają - w kratkę w takim angielskim stylu czy coś. A z białą, to no cóż...: http://sprzedajemy.pl/slubny-garnitu...krawat,1168911
Dobrze dobrany garnitur + biała koszula + mucha jakaś ładna jednokolorowa albo we wzorek, jeśli pasuje do pary młodej, to najlepsza opcja.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Tort i słodki kącik mamy z Galerii Tortów Artystycznych.

Mój tż nie toleruje 3-częściowych garniturów. Będzie zwykły plus mucha. Białego krawatu bym nie zniosła

No właśnie chodziło mi o coś takiego z linku no, ale niektórzy tak się ubierają dobrze, ze napisałam bo wiadomo dobrze wiedzieć jak ktoś coś doradzi i wypowie swoje zdanie to się przydaje ale czy mój tż ubrałby muchę? i jak on by w niej wyglądał to nie mam pojęcia
A w ogóle jak pomyśle że w czerwcu może temp sięgnąc prawie 30 stopni to mój tż się w marynarce roztopi przed kościołem i w kościele bo wiadomo potem marynarkę ściągnie
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:30   #1643
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
No właśnie chodziło mi o coś takiego z linku no, ale niektórzy tak się ubierają dobrze, ze napisałam bo wiadomo dobrze wiedzieć jak ktoś coś doradzi i wypowie swoje zdanie to się przydaje ale czy mój tż ubrałby muchę? i jak on by w niej wyglądał to nie mam pojęcia
A w ogóle jak pomyśle że w czerwcu może temp sięgnąc prawie 30 stopni to mój tż się w marynarce roztopi przed kościołem i w kościele bo wiadomo potem marynarkę ściągnie
W jakimś alternatywnym dla mnie uniwersum ludzie to muszą zakładać chyba Zapytaj go, to on na muchę, ale u nas to był oczywisty wybór - mucha najelegantsza i wyróżnia Pana Młodego, choć czasem goście też ubierają.
Nie mów mi o takich temp. w czerwcu, ja liczę, że u mnie to będzie taka późna ciepła wiosna, a nie 30 stopni :P w kościołach raczej chłodno, na sali klima. Tyle co do auta i wejść do kościoła, przeżyje
Aha i przy okazji dodam, że za wielkie nieporozumienie uważam ściąganie marynarki do pierwszego tańca baardzo źle to wygląda, a czasem na zdjęciach czy filmikach to widzę ...
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:33   #1644
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Aha Tam nieźle z cenami skoczyli w nowej ofercie, 100zl/kg uważam za przegięcie jednak...
A gdzie Wy w ogóle macie? Załóż wątek w klubie ;P i ciekawa jestem,jaki tort

Aha, też uważam białe krawaty za jakąś pomyłkę
Gdzie jest dokładnie ten chiński market? Odeszłam factory i nie znalazłam
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:38   #1645
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Gdzie jest dokładnie ten chiński market? Odeszłam factory i nie znalazłam
Na dole, blisko Pepco i Superpharmu chyba.
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:47   #1646
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Ok dzięki to idę jeszcze raz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Albo jestem ślepa, albo zamknęli :P
Wesele Młyn Jacka Wadowice 09.07.2016
Tort z liczi, malinami i musem jogurtowym.
Co do wątku postaram się założyć, ale z czasem kiepsko
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:51   #1647
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

LH Market, obok C&A według mapy
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 11:53   #1648
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Panny Młode z Krakowa

A to to jest niby ten chiński market wyglądał z zewnątrz mało chińsko
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 12:01   #1649
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a robicie prezenciki dla gości? Jakie? Bo tych paczek z ciastami to nie bierzemy pod uwagę...
My kupujemy magnesy
Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Ok dzięki to idę jeszcze raz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Albo jestem ślepa, albo zamknęli :P
Wesele Młyn Jacka Wadowice 09.07.2016
Tort z liczi, malinami i musem jogurtowym.
Co do wątku postaram się założyć, ale z czasem kiepsko
Oj napewno znajdziesz czas przy okazji zrobić swoją wizytówkę w klubie; )

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
A to to jest niby ten chiński market wyglądał z zewnątrz mało chińsko
Mało ale w środku jest chińsko
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 12:52   #1650
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
W jakimś alternatywnym dla mnie uniwersum ludzie to muszą zakładać chyba Zapytaj go, to on na muchę, ale u nas to był oczywisty wybór - mucha najelegantsza i wyróżnia Pana Młodego, choć czasem goście też ubierają.
Nie mów mi o takich temp. w czerwcu, ja liczę, że u mnie to będzie taka późna ciepła wiosna, a nie 30 stopni :P w kościołach raczej chłodno, na sali klima. Tyle co do auta i wejść do kościoła, przeżyje
Aha i przy okazji dodam, że za wielkie nieporozumienie uważam ściąganie marynarki do pierwszego tańca baardzo źle to wygląda, a czasem na zdjęciach czy filmikach to widzę ...
Ciężko będę miała z tym chłopem swoim bo on mi się strasznie poci jak jest gorąco chyba będzie musiał zażyć całe opakowanie perspiblocku
Serio? powiem Ci,że nie zwracałam uwagi czy ściągają marynarkę do pierwszego tańca muszę filmy przeglądnąć
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.