Scent Bar LIX - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 13:22   #1351
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

A ja własnie odebrałam laptopa, nówka sztuka
Włączyłam, popaczyłam i wyłączyłam. Ileż mozna się gapić na pusty pulpit z koszem
A teraz zabawa z instalowaniem wszystkich potrzebnych aplikacji i przerzucaniem plików ze starego grata za to SSD i 8 razy więcej ramu - trzeba bedzie uważac, żeby mi włosów nie potargało od tej zawrotnej szybkości
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-04-06 o 13:24
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 15:58   #1352
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam laptopa, nówka sztuka
Włączyłam, popaczyłam i wyłączyłam. Ileż mozna się gapić na pusty pulpit z koszem
A teraz zabawa z instalowaniem wszystkich potrzebnych aplikacji i przerzucaniem plików ze starego grata za to SSD i 8 razy więcej ramu - trzeba bedzie uważac, żeby mi włosów nie potargało od tej zawrotnej szybkości
Ła!
SSD i 8 x więcej ramu - już Ci zazdroszczę. Sama się przymierzam do zmiany dysku na SSD, ale zawsze jakiś pilniejszy zakup wypada...
A jaki lapek?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:12   #1353
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam laptopa, nówka sztuka
Włączyłam, popaczyłam i wyłączyłam. Ileż mozna się gapić na pusty pulpit z koszem
A teraz zabawa z instalowaniem wszystkich potrzebnych aplikacji i przerzucaniem plików ze starego grata za to SSD i 8 razy więcej ramu - trzeba bedzie uważac, żeby mi włosów nie potargało od tej zawrotnej szybkości
Wow! Ja też zazdroszczę, bo pilnie potrzebuję, klikam z chuopinowego

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ła!
SSD i 8 x więcej ramu - już Ci zazdroszczę. Sama się przymierzam do zmiany dysku na SSD, ale zawsze jakiś pilniejszy zakup wypada...
A jaki lapek?
Czyli już wiem, do kogo uderzać w razie kupna. Mój się przegrzewał i nie wiem na jakie parametry tera paczeć, jakie procki, jakie grafy, murszę mieć machinę do filmoteki
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:21   #1354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czyli już wiem, do kogo uderzać w razie kupna. Mój się przegrzewał i nie wiem na jakie parametry tera paczeć, jakie procki, jakie grafy, murszę mieć machinę do filmoteki
Teraz to wszystko jakies słabe robia, albo jak dobra grafe wsadza, to inne dziadoskie.
Nie moge odżałować ze Vaio zrezygnowało z laptopów, mieli najlepsze, mocne przy ładnym wygaldzie. A te wszystkie Lenova i inne to dla mnie badziew
Stad sie mam zamiar przesiać na maca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:48   #1355
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Kurczaki, no ale ja byłam już u 3. Pewnie, prędzej czy później tak uczynię, ale miałam zadidowywać? Serio ostatnio mnie to przygniotło. Chyba chcę oszukać czas.

Tak czytałam w sieciuni, o biopsjach, ale zmiana mała poniżej 1 cm. coś około 6-7 mm mniej więcej bo jeszcze błąd pomiaru. To skoro lekarze nie naciskali na biopsje? To może się nie robi takich małych? Zdaję sobie sprawę, że taka diagnoza na podstawie usg to nie diagnoza, choć pono byłam u szpecjalisty co całe życie w instytucie onkologii tym się zajmuje.
Wiem, że nic nie wiem.


Nefrolog chyba nie chciała mnie straszyć tym konkretem, ale mówiła, że robią tomo w ostateczności, w przypadkach podejrzanych mocno etc, słowem takie trochę zgadywanie i opieranie się na doświadczeniu tak sądzę? Dziękuję Ci To się nazywa konkret.


Dlatego nie rozumiem tego, ale może to je inny kontrast?



Kurcze, ale ja się panicznie boję już samego tomo/rezo, ogólnie wjazdu do tunelu, klaustrofobia, plus reakcji na kontrast - tendenja do pawia. Tzn ja tam z własnej woli nie wjadę, mam atak paniki, duszności, i się rzucam więc dlatego nie pędzę z własnej woli na TK/RM.

Jak znajdę jakiegoś lekarza wartego polecenia to pójdę, nie chcę na gwałt z marszu, bo co jak usłyszę sprzeczną opinię i bądź tu człowieku mądry

Dzięki jednak za wypowiedzi, jesteście jak zwykle debest
Kontrast zdecydowanie ten sam dla wszystkich , natomiast co do badań w ostateczności to podejrzewam, że za tym głównie kasa stoi tzn jej brak - to są bardzo kosztowne badania i dlatego każde skierowanie musi być podparte że tak powiem mocnymi dowodami czyli dużym prawdopodobieństwem ciężkiej choroby . W sytuacji kiedy jest coś , ale małe i w zasadzie bezobjawowe i nie sugerujące wyraźnie zmiany złośliwej - pewnie nikt się nie będzie palił do kosztochłonnych procedur , mimo że wypadałoby przeprowadzić porządną diagnostykę, ale nie ma za co
Jedno rzekę - sądzę, że gdyby to była naprawdę podejrzana zmiana , nie zastanawiali by się czy badać czy nie , więc raczej uszy do góry chociaż doskonale sobie zdaję sprawę, że takie życie w zawieszeniu to makabra
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Parabelko fiu fiu ładna lista

U mnie brak chciejstw, może co najwyżej flaszka Szpilkowny, ale to tylko tak dla ładnego wyglądu, bo zapas w odlewkach mam spory
Sęk ju
mnie by się chciało jezcze paru rzeczy , ale nie pamiętam czego w tej chwili
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość


Parabelko
, łoo, szaleństwo

Mother, testuję właśnie 1805 i podoba mi się, może ja go chcę? Nie da się ukryć, że daje wędzoną szynką, sztokfiszami i Lapsang Souchong z cytryną.
1.
2.
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość


ja nie mogę znaleźć butów
nic mi się nie podoba, albo mnie nie stać
muszę płaskie, ale nie całkiem, na zdrowym stabilnym obcasie
zakryte, ale żebym się nie gotowała w nich

może cut outy znów, ale jakieś lepsiejsze

z ciuchami to samo, chodzę w sukienkach, bo do spodni nie mogę sobie bluzek dobrać



a ta pogoda mnie tylko słabi
nie mogę już tego słońca i duszności
w dodatku wszędzie robactwo lata, bąki, osy i inne
i dzieciaki rozwrzeszczane
i jeszcze alergia mi wróciła, nie wiadomo na co
1.
2.znam ten ból
3.
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
A w ogóle to poczyniłam zakupy. Tzn zapasy. Kolonii misiów. Do końca miesiąca chciałabym mieć dwa litry.
AAAAAA :sli na: kocham kolonię misiów !

Spać mi się chce , chyba Was w związku z tym chwilowo pożegnam
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 16:49   #1356
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam laptopa, nówka sztuka
Włączyłam, popaczyłam i wyłączyłam. Ileż mozna się gapić na pusty pulpit z koszem
A teraz zabawa z instalowaniem wszystkich potrzebnych aplikacji i przerzucaniem plików ze starego grata za to SSD i 8 razy więcej ramu - trzeba bedzie uważac, żeby mi włosów nie potargało od tej zawrotnej szybkości

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:06   #1357
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Jak dla mnie Kolonia Misiów miażdży system. Na co mi jakieś Spirytusy Duble Wanilie, czy inne Memłarsy Trespaserów, skoro mogę mieć przecudnej urody Misie? <3
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 17:07   #1358
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Kontrast zdecydowanie ten sam dla wszystkich , natomiast co do badań w ostateczności to podejrzewam, że za tym głównie kasa stoi tzn jej brak - to są bardzo kosztowne badania i dlatego każde skierowanie musi być podparte że tak powiem mocnymi dowodami czyli dużym prawdopodobieństwem ciężkiej choroby . W sytuacji kiedy jest coś , ale małe i w zasadzie bezobjawowe i nie sugerujące wyraźnie zmiany złośliwej - pewnie nikt się nie będzie palił do kosztochłonnych procedur , mimo że wypadałoby przeprowadzić porządną diagnostykę, ale nie ma za co
Jedno rzekę - sądzę, że gdyby to była naprawdę podejrzana zmiana , nie zastanawiali by się czy badać czy nie , więc raczej uszy do góry chociaż doskonale sobie zdaję sprawę, że takie życie w zawieszeniu to makabra


Spać mi się chce , chyba Was w związku z tym chwilowo pożegnam
1. Mogłoby się zgadzać, ale jak widzę jak szafują tomografami w niektórych miejscach, to kurcze aż mnie dziw bierze skąd taka szczodrość. Ból głowy - na tk. itd. U nas, Mam od razu powiedziała lekarce, że priw i że za własny fundusz jak coś, więc to nie to, w moim przypadku. Cos powyżej 300 zł miało być. No nic. Na dziś dzień wywalam to z głowy.

Jeszcze mnie tylko ciekawi czemu są różne? Takie co bym dałą radę, obręcz tylko i leży się na otwartej przestrzeni, oraz te tunele, brrrrrrrrrrrrrrr, od samego patrzenia mi duszno i słabo. Jak fansy szmansy sience-fiction kostnica.

2. Dobranoc nie no żartuję, nieeee iiiiiić Choć to prawda, też mi się oczy zamykają, jak wracałam ze sklepu miałam kryzys spaniowy, nieprzytomna. Odpaliłam se earl greya.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2016-04-06 o 17:11
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:23   #1359
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Mogłoby się zgadzać, ale jak widzę jak szafują tomografami w niektórych miejscach, to kurcze aż mnie dziw bierze skąd taka szczodrość. Ból głowy - na tk. itd. U nas, Mam od razu powiedziała lekarce, że priw i że za własny fundusz jak coś, więc to nie to, w moim przypadku. Cos powyżej 300 zł miało być. No nic. Na dziś dzień wywalam to z głowy.
Prawda taka ze wtedy kiedy powinni to nie daja skierowania, a wtedy kiedy nie trzeba to szafują nimi na prawo i lewo. Oczywiście nie zawsze i wszędzie, ale niestety moję doświadczenia z tym tak wyglądaja. Nie będę tutaj pisać jak, dlaczego i kiedy, bo nie chcę znów sie wnerwiać, tym bardziej, ze nikomu życia to nie zwróci. Ale fakty sa takie, ze diagnostyka u nas kuleje i to mocno.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 17:55   #1360
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawda taka ze wtedy kiedy powinni to nie daja skierowania, a wtedy kiedy nie trzeba to szafują nimi na prawo i lewo. Oczywiście nie zawsze i wszędzie, ale niestety moję doświadczenia z tym tak wyglądaja. Nie będę tutaj pisać jak, dlaczego i kiedy, bo nie chcę znów sie wnerwiać, tym bardziej, ze nikomu życia to nie zwróci. Ale fakty sa takie, ze diagnostyka u nas kuleje i to mocno.
Eeeech, no niestety, to smutne realia. Też wolę już nie drążyć, bo to tylko dołuje. Ale zgadzam się z Tobą
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 19:03   #1361
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ła!
SSD i 8 x więcej ramu - już Ci zazdroszczę. Sama się przymierzam do zmiany dysku na SSD, ale zawsze jakiś pilniejszy zakup wypada...
A jaki lapek?


Lenovo, ja się na bebechach nie znaju, szef z chłopakami z pracy doradzali

Mi się obecny hp strasznie przegrzewa i pali dyski. Szef powiedzial, ze była taka seria hp parę lat temu, akurat na nią trafiłam Dlatego teraz wolałam zaufać specjaliście,żeby samemu znów nie trafić na zonka

Miałam kupić już jesienią, ale czekałam na windows10, nie znoszę ósemki
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-04-06 o 19:21
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 19:48   #1362
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Znacie jakieś przepisy na smarowidła do chleba bez glutenu, laktozy i ryby?
Poza przepisem na pastę fasolowo-orzechową, bo tę przetestowałam.
humuse
bobowe
fasolowo/bobowo pomidorowe
etc.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Frędzle są fajne
tylko na kocich uszach
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 19:54   #1363
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Ten nieznośny Iryt ma dzisiaj dzień k***y i szatana, przysięgam. Zdążył już nabić mi guza, wystraszyć wszystkie kothy w okolicy, zbić szklany blender i jeden talerz. W dodatku schował gdzieś pilot od tiwi, ugryzł mnie w stopę i wrzucił ojcu telefon do kominka.

Przyczymcie mnie, bo niewyczymie.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 19:59   #1364
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A ja własnie odebrałam laptopa, nówka sztuka
Włączyłam, popaczyłam i wyłączyłam. Ileż mozna się gapić na pusty pulpit z koszem
A teraz zabawa z instalowaniem wszystkich potrzebnych aplikacji i przerzucaniem plików ze starego grata za to SSD i 8 razy więcej ramu - trzeba bedzie uważac, żeby mi włosów nie potargało od tej zawrotnej szybkości






Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Lenovo, ja się na bebechach nie znaju, szef z chłopakami z pracy doradzali

Mi się obecny hp strasznie przegrzewa i pali dyski. Szef powiedzial, ze była taka seria hp parę lat temu, akurat na nią trafiłam Dlatego teraz wolałam zaufać specjaliście,żeby samemu znów nie trafić na zonka

Miałam kupić już jesienią, ale czekałam na windows10, nie znoszę ósemki
Ósemke można było bez problemu na 10 przerobić gratis, ja tak zrobiłam u siebie






Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ten nieznośny Iryt ma dzisiaj dzień k***y i szatana, przysięgam. Zdążył już nabić mi guza, wystraszyć wszystkie kothy w okolicy, zbić szklany blender i jeden talerz. W dodatku schował gdzieś pilot od tiwi, ugryzł mnie w stopę i wrzucił ojcu telefon do kominka.

Przyczymcie mnie, bo niewyczymie.

Niech idzie spać a jutro będzie lepiej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 22:44   #1365
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIX

Dobry


Rejcz

Maja, gratuluję zakupu

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Kolonia Misiów miażdży system. Na co mi jakieś Spirytusy Duble Wanilie, czy inne Memłarsy Trespaserów, skoro mogę mieć przecudnej urody Misie? <3
Co to jest Kolonia Misiów ?
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ten nieznośny Iryt ma dzisiaj dzień k***y i szatana, przysięgam. Zdążył już nabić mi guza, wystraszyć wszystkie kothy w okolicy, zbić szklany blender i jeden talerz. W dodatku schował gdzieś pilot od tiwi, ugryzł mnie w stopę i wrzucił ojcu telefon do kominka.

Przyczymcie mnie, bo niewyczymie.


Jak bym miala dziecko, to bym się chyba zastrzeliła.
Szczeniak mi daje popalić, a nie muszę wstawać w nocy na karmienie. I mogę zostawiac samego czasem. A generalnie to noszę na rękach, przytulam, miziam, bawię się,zabieram na spacerki ( na rękach), zapoznaje z całym paskudnym światem, sprzątam podkłady, zanim zacznie normalnie się zalatwiać i wychodzić na zewnątrz....taka suka zastępcza jestem teraz
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-06, 23:10   #1366
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

Le Couvent des Minimes - Cologne of the missions. I z tego się wzięła 'kolonia misiów'
Zabójczo podobne toto do Spiritueuse Double Vanille, ino słodsze
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 08:04   #1367
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ósemke można było bez problemu na 10 przerobić gratis, ja tak zrobiłam u siebie
:

Wiem, ale nie chciało mi się z tym bawić Na razie leży w pudle na stole, dopiero w przyszły weekend będę miec czas, żeby podłubać w instalkach, przerzucaniu plików ze starego itp. nie cierpię takiej roboty


Bry znad zimna

Na szczęście dzisiaj po pracy wypad na piwko to się rozgrzejem
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-04-07 o 08:10
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 08:17   #1368
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Szczeniak mi daje popalić, a nie muszę wstawać w nocy na karmienie.
Czytałam na chybcika od dołu i se myślę "Ewuś tak pisze o swoim!? "


Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ten nieznośny Iryt ma dzisiaj dzień k***y i szatana, przysięgam.
Dobry jest!

Mnie moja dobija, teraz robimy zakupy razem tzn. pokazuję jej palcem w necie i pytam czy będzie nosić. No i doszła czapka (z ćwiekami!) a ta mi narzeka, że błyskotki i "Wojtek się śmieje" Ale przynajmniej glany w kwiatki doceniła
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 08:46   #1369
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Lenovo, ja się na bebechach nie znaju, szef z chłopakami z pracy doradzali

Mi się obecny hp strasznie przegrzewa i pali dyski. Szef powiedzial, ze była taka seria hp parę lat temu, akurat na nią trafiłam Dlatego teraz wolałam zaufać specjaliście,żeby samemu znów nie trafić na zonka

Miałam kupić już jesienią, ale czekałam na windows10, nie znoszę ósemki
I ja chyba musiałam na nią trafić
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 09:05   #1370
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry


Rejcz

Maja, gratuluję zakupu



Co to jest Kolonia Misiów ?




Jak bym miala dziecko, to bym się chyba zastrzeliła.
Szczeniak mi daje popalić, a nie muszę wstawać w nocy na karmienie. I mogę zostawiac samego czasem. A generalnie to noszę na rękach, przytulam, miziam, bawię się,zabieram na spacerki ( na rękach), zapoznaje z całym paskudnym światem, sprzątam podkłady, zanim zacznie normalnie się zalatwiać i wychodzić na zewnątrz....taka suka zastępcza jestem teraz
niedługo się nauczy, na pewno szybciej niż dziecko






Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Wiem, ale nie chciało mi się z tym bawić Na razie leży w pudle na stole, dopiero w przyszły weekend będę miec czas, żeby podłubać w instalkach, przerzucaniu plików ze starego itp. nie cierpię takiej roboty


Bry znad zimna

Na szczęście dzisiaj po pracy wypad na piwko to się rozgrzejem
Najgorsze w nowym kompie jest to że trzeba wszystko instalować




Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czytałam na chybcika od dołu i se myślę "Ewuś tak pisze o swoim!? "




Dobry jest!

Mnie moja dobija, teraz robimy zakupy razem tzn. pokazuję jej palcem w necie i pytam czy będzie nosić. No i doszła czapka (z ćwiekami!) a ta mi narzeka, że błyskotki i "Wojtek się śmieje" Ale przynajmniej glany w kwiatki doceniła


Z Twojej się już modnisia robi, nic nie poradzisz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:14   #1371
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scent Bar LIX

14go marca wysłałam przyjaciółce paczkę. A w paczce mnóstwo dobroci. Cały zestaw makijażowy Guerlain - baza, trzy kolory meteorytów, tusz, kilka szminek. Do tego cały zestaw do twarzy Decleor. Fajne mydełka z Lush. Perfumy. Jakieś serum Kerastase. Były jej urodziny, chciałam jej sprawić przyjemność, bo to okrągła 30tka.

Głupia poczta zgubiła przesyłkę. :/ Teraz poruszamy niebo i ziemię, żeby znaleźć. :/
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:16   #1372
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Głupia poczta zgubiła przesyłkę. :/ Teraz poruszamy niebo i ziemię, żeby znaleźć. :/
Polska poczta czy jukejowa...?
Bo nie wiem, jakie są standardy w waszej, ale jak polska to już bym raczej postawiła krzyżyk... pewnie się ktoś na rozdzielni ucieszył
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:23   #1373
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Ja bym takich rzeczy nigdy poczta nie wyslala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:29   #1374
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Głupia poczta zgubiła przesyłkę. :/ Teraz poruszamy niebo i ziemię, żeby znaleźć. :/
Uuu :/ Ale paczka rejestrowana?

Macham znad tragicznego wypadania włosów i podcięcia ich w desperacji do zapięcia stanika Nie będę z cienkimi końcami latać.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:32   #1375
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Macham znad tragicznego wypadania włosów i podcięcia ich w desperacji do zapięcia stanika Nie będę z cienkimi końcami latać.
A bierzesz jakies suplementy na wlosy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:42   #1376
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A bierzesz jakies suplementy na wlosy?
Ziółka wcieram (sprawdzone na sobie) a jakie suplementy to zapytam jutro położnej bo akurat wpada. Części podobno nie można przy karmieniu.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:43   #1377
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Uuu :/ Ale paczka rejestrowana?

Macham znad tragicznego wypadania włosów i podcięcia ich w desperacji do zapięcia stanika Nie będę z cienkimi końcami latać.


A to podobno norma, że się w ciąży od hormonów bardzo wzmacniają, ale po ciąży to nadrabiają?


U mnie najlepiej pomaga picie drożdży, rosną naprawdę jak na drożdżach . Dodatkowo wcieranie jantara (z braku ostatniego pomaga mi też provit elixir i nowa wcierka Joanny na wypadanie ( pierwszy kosmetyk Joanny do włosów, który nie okazał się dla mnie bublem)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-04-07 o 13:06
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:48   #1378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ziółka wcieram (sprawdzone na sobie) a jakie suplementy to zapytam jutro położnej bo akurat wpada. Części podobno nie można przy karmieniu.
Ja będe do znudzenia polecać Biotebal - nie dosć ze nie leca po rozjasnianiu to jeszcze mam pierdylion baby hair Jakby Biotebalu nie mozna było to spytaj co podobnego w zmaian
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:15   #1379
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A to podobno norma, że się w ciąży od hormonów bardzo wzmacniają, ale po ciąży to nadrabiają?
Jakoś nie zauważyłam żeby moje były w ciąży ładniejsze, po prostu po ciąży są brzydsze Tzn. wypadają tragicznie. Drożdży nienawidzę, te ziółka zawsze pomagały więc zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja będe do znudzenia polecać Biotebal - nie dosć ze nie leca po rozjasnianiu to jeszcze mam pierdylion baby hair Jakby Biotebalu nie mozna było to spytaj co podobnego w zmaian
Napisali na ulotce, że nie można Wyczytałam coby wcinać żelazo, miedź i cynk, mogę wcinać.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 13:19   #1380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Napisali na ulotce, że nie można Wyczytałam coby wcinać żelazo, miedź i cynk, mogę wcinać.
U mnie wcinanie zelaza, miedzi, cynku w naturalnej zywnosci nic nei dawalo Po Biotebalu jako jedynym mam efekty.
Skonczysz karmic, to sobie ewentualnie kupisz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 19:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.