Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 14:44   #31
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Na 100%? Nie.
Na 1000%? Jak najbardziej.

Nie żeby mój mąż był jakimś paskudnym tofikiem, jest w miarę przystojny i z pewnością mógłby jakąś kobietę wyciągnąć do stodoły, ale...

1. W Internecie siedzi 5min dziennie.
2. Komputera/laptopa nie posiada, nie umie się w ogóle tym obsługiwać, na moim nie siedzi.
3. Smartphona ma tylko po to, żeby mieć na nim Stravę. Ja zaś telefonu nie posiadam w ogóle, dlatego korzystam z jego telefonu kiedy tylko mam ochotę. Jest wspólny.

4. Gdyby posiadał jakiś inny telefon, z pewnością bym o tym wiedziała, bo... przecież taki telefon trzeba opłacać, doładowywać. A on nie ma grosza przy duszy, bo wszystkie pieniądze trzymam ja. Zauważyłabym, gdyby nawet grosz magicznie zniknął.

5. Jego życie to praca-dom, dom-praca. Jak wychodzi, to ze mną, bo twierdzi że 'jest za stary na siedzenie w barach'.

6. Pracuje z rodziną, więc gdyby jakimś magicznym sposobem poznał kogoś w pracy, zaraz dosięgłaby go karząca ręka jego mamy.

7. Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.

8. Potrafi zanudzić każdego swoimi wymysłami.

9. I niby gdzie miałby mnie zdradzać? Na kierownicy roweru miałby sobie kochanicę posadzić? W drodze do domu też nie bardzo, ma live tracking, śledzę jego drogę do pracy i do domu. Nie dlatego, że mu nie ufam, a dlatego, że rok temu jechał sobie do pracy na rowerze, nie wadząc nikomu, i uderzył w niego pijany kierowca.

Jak widać, nietrudno mi ufać mężowi. I dobrze, nie potrzebuję stresu w życiu. Jak by nie było, codziennie ma styczność z ogromną ilością kobiet... a ja nawet o tym nie myślę. Nawet gdyby się jakaś nawinęła, to nie sądzę, żeby nawet wiedział, co z tą kobietą zrobić.
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
rzyrandol - kup mu Edge 1000. I wtedy możesz go śledzić do woli - tak jak ja swojego śledzę w drodze do pracy i do domu (ale z drugiej strony ja go śledzę z nieco innych pobudek)
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Nie terroryzuję go i nic mu nie zabieram Gdyby chciał komputer, to by poszedł i kupił. :P
Pieniędzy też nie wyrywam mu siłą. Po prostu zostawia w domu i jedzie do pracy. Każda para żyje jak chce. Mój jest rodzinnym domatorem, którego nie kręcą elektroniczne zabawki (poza tymi na rower) - i nie ma w tym nic złego. Nie lubi tłumów, nie lubi barów - w tym też nie ma nic złego. Ja tym bardziej nie lubię.

EDIT: A, nie zajarzyłam - przecież on tableta ma! W życiu nawet nie miałam go w rękach, więc chyba nie jestem aż tak zła?
O kurczę, chyba pokażę tego posta mojemu facetowi, bo on to mnie na 1000% zdradza.
W internecie spędza pewnie przynajmniej ze 2-3 godziny dziennie pod wieczór, na komputerach zna się jak mało kto, telefony mamy oddzielne, kasę mamy na oddzielnych kontach i gdyby chciał to nie wiedziałabym że coś kupuje, bo nie wiem nawet ile dokładnie zarobi w miesiącu, oprócz pracy prowadzi klub w naszym mieście, kontaktując się przez to z mnóstwem osób i czasem jeżdżąc beze mnie, a i pracę ma taką, że dziennie ma kontakt z dziesiątkami osób, w dodatku nachodzi ludzi w domach

A tak naprawdę: dlaczego ty kontrolujesz całe życie swojego partnera? I dlaczego go śledzisz?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 14:47   #32
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;58937006]ten post to zart albo ja czegos nie lapie, prawda?
Jak sie kogos terroryzuje, sledzi, zabiera wszystko to faktycznie szansa na zdrade znikoma, tu sie zgodze ;d
I jeszcze ta nieumojetnosc obslugiwania komputera w 21 wieku. [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
O kurczę, chyba pokażę tego posta mojemu facetowi, bo on to mnie na 1000% zdradza.
W internecie spędza pewnie przynajmniej ze 2-3 godziny dziennie pod wieczór, na komputerach zna się jak mało kto, telefony mamy oddzielne, kasę mamy na oddzielnych kontach i gdyby chciał to nie wiedziałabym że coś kupuje, bo nie wiem nawet ile dokładnie zarobi w miesiącu, oprócz pracy prowadzi klub w naszym mieście, kontaktując się przez to z mnóstwem osób i czasem jeżdżąc beze mnie, a i pracę ma taką, że dziennie ma kontakt z dziesiątkami osób, w dodatku nachodzi ludzi w domach

A tak naprawdę: dlaczego ty kontrolujesz całe życie swojego partnera? I dlaczego go śledzisz?
Też chciałam napisać, że to prędzej chłodna kalkulacja niż zaufanie i wiara na 100% Ale skoro mężowi to odpowiada to nic nam do tego.

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-04-14 o 14:48
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 15:07   #33
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

To jakiś żart? Nie wierze w to, co czytam. Nie ma znajomych, nie ma osobnego telefonu, nie śmierdzi groszem. Tragedia, współczuje takiego życia, ja bym sie udusiła. W sumie on wcale nie ma swojego życia skoro tak to wygląda
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 15:08   #34
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

To, że żyjesz inaczej nie znaczy przecież, że facet Cię zdradza- nadinterpretacja.

To nie jest biedny ciemiężony dwudziestoparolatek, który bardzo chciałby iść na imprezę do klubu, tylko ta niedobra zazdrosna bluszczowata żona mu nie pozwala. To jest prawie 40 letni chłop, który ma swoje nawyki, swoja zdanie i nie da się tak łatwo ustawiać.
Żeby trochę rozwiać wątpliwości - to specyficzny facet. Jesteśmy razem 3 lata, jest ode mnie starszy o 16 lat, więc on bardzo długo miał 'swoje życie'. Jedyny klub w jego życiu to klub rowerowy. Od 20tu lat ma dwóch, tych samych przyjaciół - jeden 53 letni gej i jeden 64 letni mechanik samochodowy. I przecież oni normalnie sobie wychodzą, beze mnie, bez partnerów. Jeżdżą na rowerze we trójkę. Od lat. pasjonaci, ot co. Wtedy go nie śledzę.
Kiedy się poznaliśmy/kiedy się wprowadziłam, nie miał ani komputera, ani internetu. Nigdy mu to do szczęścia nie było potrzebne.

A co do śledzenia go na GPS - rok temu pijany kierowca przejechał go i uciekł. Droga mało uczęszczana, więc mąż przez długi czas leżał nieprzytomny w rowie. Więc teraz śledzę jego drogę do pracy i do domu. Jak jedzie gdzieś z przyjaciółmi to go nie śledzę - ot i tyle.

Ja go nie kontroluję - nie muszę. Po prostu tak się nam ułożyło (bo nigdy jakichś wielkich zasad nie ustalaliśmy), że większość rzeczy robimy razem i nie mamy jakiejś wielkiej potrzeby by ukrywać swoją prywatność. Tak wyszło i tyle.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 15:42   #35
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
To, że żyjesz inaczej nie znaczy przecież, że facet Cię zdradza- nadinterpretacja.

To nie jest biedny ciemiężony dwudziestoparolatek, który bardzo chciałby iść na imprezę do klubu, tylko ta niedobra zazdrosna bluszczowata żona mu nie pozwala. To jest prawie 40 letni chłop, który ma swoje nawyki, swoja zdanie i nie da się tak łatwo ustawiać.
Żeby trochę rozwiać wątpliwości - to specyficzny facet. Jesteśmy razem 3 lata, jest ode mnie starszy o 16 lat, więc on bardzo długo miał 'swoje życie'. Jedyny klub w jego życiu to klub rowerowy. Od 20tu lat ma dwóch, tych samych przyjaciół - jeden 53 letni gej i jeden 64 letni mechanik samochodowy. I przecież oni normalnie sobie wychodzą, beze mnie, bez partnerów. Jeżdżą na rowerze we trójkę. Od lat. pasjonaci, ot co. Wtedy go nie śledzę.
Kiedy się poznaliśmy/kiedy się wprowadziłam, nie miał ani komputera, ani internetu. Nigdy mu to do szczęścia nie było potrzebne.

A co do śledzenia go na GPS - rok temu pijany kierowca przejechał go i uciekł. Droga mało uczęszczana, więc mąż przez długi czas leżał nieprzytomny w rowie. Więc teraz śledzę jego drogę do pracy i do domu. Jak jedzie gdzieś z przyjaciółmi to go nie śledzę - ot i tyle.

Ja go nie kontroluję - nie muszę. Po prostu tak się nam ułożyło (bo nigdy jakichś wielkich zasad nie ustalaliśmy), że większość rzeczy robimy razem i nie mamy jakiejś wielkiej potrzeby by ukrywać swoją prywatność. Tak wyszło i tyle.
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Nie terroryzuję go i nic mu nie zabieram Gdyby chciał komputer, to by poszedł i kupił. :P
Pieniędzy też nie wyrywam mu siłą. Po prostu zostawia w domu i jedzie do pracy. Każda para żyje jak chce. Mój jest rodzinnym domatorem, którego nie kręcą elektroniczne zabawki (poza tymi na rower) - i nie ma w tym nic złego. Nie lubi tłumów, nie lubi barów - w tym też nie ma nic złego. Ja tym bardziej nie lubię.

EDIT: A, nie zajarzyłam - przecież on tableta ma! W życiu nawet nie miałam go w rękach, więc chyba nie jestem aż tak zła?
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Nie terroryzuję go i nic mu nie zabieram Gdyby chciał komputer, to by poszedł i kupił. :P
Pieniędzy też nie wyrywam mu siłą. Po prostu zostawia w domu i jedzie do pracy. Każda para żyje jak chce. Mój jest rodzinnym domatorem, którego nie kręcą elektroniczne zabawki (poza tymi na rower) - i nie ma w tym nic złego. Nie lubi tłumów, nie lubi barów - w tym też nie ma nic złego. Ja tym bardziej nie lubię.

EDIT: A, nie zajarzyłam - przecież on tableta ma! W życiu nawet nie miałam go w rękach, więc chyba nie jestem aż tak zła?
skoro go nie kontrolujesz to w jaki sposob jestes wstanie wylapac kazdy grosz ktory zniknal z konta? Zeby to bylo mozliwe musisz kontrolowac kazdy jego zakup, kazda wydana zlotowke, nie ma tu miejsca na transakcje bez jakiegokolwiek przyzwolenia. To sie zwie przemoc ekonomiczna.
Facet z silnym charakterem, to sie usmialam...xd

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2016-04-14 o 15:44
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 15:46   #36
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;58943562]skoro go nie kontrolujesz to w jaki sposob jestes wstanie wylapac kazdy grosz ktory zniknal z konta? Zeby to bylo mozliwe musisz kontrolowac kazdy jego zakup, kazda wydana zlotowke, nie ma tu miejsca na transakcje bez jakiegokolwiek przyzwolenia. To sie zwie przemoc ekonomiczna.
Facet z silnym charakterem, to sie usmialam...xd[/QUOTE]
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 15:52   #37
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
Nie ma mowy o mojej nadinterpretacji, ponieważ moi znajomi, z którymi tam byłam byli tak samo mocno zniesmaczeni i dziwili się jego zachowaniu, bo "przecież on ma żonę".
Nie umiem tego tak dokładnie opisać, po prostu wyglądali jak zakochana para, on obejmował ją ramieniem, zaglądał w oczy, szeptał coś na ucho, byli bardzo blisko siebie, drugą ręką bawił się jej włosami, gładził po nodze...
Skoro to jest facet twojej przyjaciółki, to chyba powinnas jej o tym powiedzieć??
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 15:56   #38
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
rzyrandol - kup mu Edge 1000. I wtedy możesz go śledzić do woli - tak jak ja swojego śledzę w drodze do pracy i do domu (ale z drugiej strony ja go śledzę z nieco innych pobudek)
A on wie że go śledzisz???
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 16:12   #39
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Żeby wiedzieć na co wydaje i kiedy wystarczy mieć jedno wolne konto i wtedy po powodzi widać z jakiej karty ile i gdzie było płacone./wypłacone.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 16:16   #40
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;58943562]skoro go nie kontrolujesz to w jaki sposob jestes wstanie wylapac kazdy grosz ktory zniknal z konta? Zeby to bylo mozliwe musisz kontrolowac kazdy jego zakup, kazda wydana zlotowke, nie ma tu miejsca na transakcje bez jakiegokolwiek przyzwolenia. To sie zwie przemoc ekonomiczna.
Facet z silnym charakterem, to sie usmialam...xd[/QUOTE]

Napisała, że zostawia wszystko w domu, więc może niestandardowo, pobiera wypłatę w gotówce i konta nie ma. Albo konto ma ona i ona wpłaca, wypłaca, a on zarabia po prostu.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 16:57   #41
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
O kurczę, chyba pokażę tego posta mojemu facetowi, bo on to mnie na 1000% zdradza.
W internecie spędza pewnie przynajmniej ze 2-3 godziny dziennie pod wieczór, na komputerach zna się jak mało kto, telefony mamy oddzielne, kasę mamy na oddzielnych kontach i gdyby chciał to nie wiedziałabym że coś kupuje, bo nie wiem nawet ile dokładnie zarobi w miesiącu, oprócz pracy prowadzi klub w naszym mieście, kontaktując się przez to z mnóstwem osób i czasem jeżdżąc beze mnie, a i pracę ma taką, że dziennie ma kontakt z dziesiątkami osób, w dodatku nachodzi ludzi w domach

A tak naprawdę: dlaczego ty kontrolujesz całe życie swojego partnera? I dlaczego go śledzisz?
Mysle, ze ten klub to najgorzej- pelno pijanych i napalonych lasek Czy zalozylas mu juz GPS na palec i zainstalowałaś tracker w telefonie?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 19:41   #42
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Na 100%? Nie.
Na 1000%? Jak najbardziej.

Nie żeby mój mąż był jakimś paskudnym tofikiem, jest w miarę przystojny i z pewnością mógłby jakąś kobietę wyciągnąć do stodoły, ale...

1. W Internecie siedzi 5min dziennie.
2. Komputera/laptopa nie posiada, nie umie się w ogóle tym obsługiwać, na moim nie siedzi.
3. Smartphona ma tylko po to, żeby mieć na nim Stravę. Ja zaś telefonu nie posiadam w ogóle, dlatego korzystam z jego telefonu kiedy tylko mam ochotę. Jest wspólny.

4. Gdyby posiadał jakiś inny telefon, z pewnością bym o tym wiedziała, bo... przecież taki telefon trzeba opłacać, doładowywać. A on nie ma grosza przy duszy, bo wszystkie pieniądze trzymam ja. Zauważyłabym, gdyby nawet grosz magicznie zniknął.

5. Jego życie to praca-dom, dom-praca. Jak wychodzi, to ze mną, bo twierdzi że 'jest za stary na siedzenie w barach'.

6. Pracuje z rodziną, więc gdyby jakimś magicznym sposobem poznał kogoś w pracy, zaraz dosięgłaby go karząca ręka jego mamy.

7. Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.

8. Potrafi zanudzić każdego swoimi wymysłami.

9. I niby gdzie miałby mnie zdradzać? Na kierownicy roweru miałby sobie kochanicę posadzić? W drodze do domu też nie bardzo, ma live tracking, śledzę jego drogę do pracy i do domu. Nie dlatego, że mu nie ufam, a dlatego, że rok temu jechał sobie do pracy na rowerze, nie wadząc nikomu, i uderzył w niego pijany kierowca.

Jak widać, nietrudno mi ufać mężowi. I dobrze, nie potrzebuję stresu w życiu. Jak by nie było, codziennie ma styczność z ogromną ilością kobiet... a ja nawet o tym nie myślę. Nawet gdyby się jakaś nawinęła, to nie sądzę, żeby nawet wiedział, co z tą kobietą zrobić.
z tego postu wynika, że traktujesz swojego faceta jak niedojdę życiową, matkujesz mu, co Ci się nie opąlca, bo na niego nie dostaniesz ani 500 zł od państwa, ani dwóch dni opieki z pracy.

świeć panie nad duszą tego nieszczęśnika[*]
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 19:56   #43
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
z tego postu wynika, że traktujesz swojego faceta jak niedojdę życiową, matkujesz mu, co Ci się nie opąlca, bo na niego nie dostaniesz ani 500 zł od państwa, ani dwóch dni opieki z pracy.

świeć panie nad duszą tego nieszczęśnika[*]
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 20:18   #44
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Pewne w życiu tylko śmierć i podatki Na 100% nie wiem bo jasnowidzem nie jestem, ale wierzę że jest mi wierny
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 20:36   #45
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie potrafiłabym nikomu zaufać w 100%.
To nie jest tak, że sprawdzam TŻ, bo nigdy tego nie robię, tematu nie ma. Ale zgadzam się z powyższym: 100% to tylko śmierć i podatki.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 21:05   #46
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.
Musi być z tobą bardzo szczęśliwy
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 21:19   #47
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Wierzę mocno, że TZ jest mi wierny ale na 100% pewna nie jestem i nie sądzę bym kiedykolwiek była. Życie jest czasem nieprzewidywalne.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 21:44   #48
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.
A nie zastanowiło Cię, dlaczego tak twierdzi?
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:02   #49
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

W pracy mamusia pilnuje a przed pracą i po pracy żonka, więc wcale mu się nie dziwię że dla niego kobiety to źródło koszmaru
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 22:07   #50
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Twój mąż może na tą chwilę cierpliwości nie zdradza ale to nie oznacza że nie pozna jakiejś pani na rowerku w drodze do domu i będą sobie jeździć razem .
Albo nawet nie jeździć mogą sobie przystankach na chwilę
Czy on nie ma prawa się zatrzymywać?
Ma wyliczony czas na postój zanim podniesiesz alarm.ze coś mu się stało?
W jaki sposób gprs ma go uchronić przed wypadkiem?
A odpowiadając na pytanie to nie ,nie ufam nikomu w 100%
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:16   #51
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Oj ona chciała pokazać jakie to ma cudowne małżeństwo wiernego męża na 1000% a wy tu wyskakujecie, że ona go więzi, sprawdza i inne takie.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez dorris23
Czas edycji: 2016-04-14 o 22:17
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:24   #52
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Każdy ma taki związek, jaki sam sobie wybrał
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:28   #53
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
I co za przyjemność z bycia w takim związku, w którym trzeba co kilka miesięcy przetrzepać komputer dla świętego spokoju?
ah, no tak, bo Ty tu nowa, Charleny nie znasz
Cytat:
Napisane przez rzyrandol Pokaż wiadomość
Jakie herezje? Życie mnie nauczyło że facetom nie można ufać i, że trzeba kontrolować. Cieszę się że twoje życiowe doświadczenie jest inne ale nie nazywaj mojej wypowiedzi herezją. Z moim Tż jestem już trzy lata i mam 100% pewności, że jest mi wierny. Nie pisz mi, że nigdy nie przeglądałaś telefonu czy fejsa swojego tż.
nigdy nie przeglądałam fejsa czy telefonu mojego faceta. nigdy nie miałam potrzeby skontrolowania, co tam jest. jedyne sytuacje to typu: jedziemy do nowego mieszkania znajomych, on prowadzi, a ja sprawdzam adres w jego telefonie w jego smsach, żeby się upewnić, że dobrze jedziemy. nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Na 100%? Nie.
Na 1000%? Jak najbardziej.

Nie żeby mój mąż był jakimś paskudnym tofikiem, jest w miarę przystojny i z pewnością mógłby jakąś kobietę wyciągnąć do stodoły, ale...

1. W Internecie siedzi 5min dziennie.
2. Komputera/laptopa nie posiada, nie umie się w ogóle tym obsługiwać, na moim nie siedzi.
3. Smartphona ma tylko po to, żeby mieć na nim Stravę. Ja zaś telefonu nie posiadam w ogóle, dlatego korzystam z jego telefonu kiedy tylko mam ochotę. Jest wspólny.

4. Gdyby posiadał jakiś inny telefon, z pewnością bym o tym wiedziała, bo... przecież taki telefon trzeba opłacać, doładowywać. A on nie ma grosza przy duszy, bo wszystkie pieniądze trzymam ja. Zauważyłabym, gdyby nawet grosz magicznie zniknął.

5. Jego życie to praca-dom, dom-praca. Jak wychodzi, to ze mną, bo twierdzi że 'jest za stary na siedzenie w barach'.

6. Pracuje z rodziną, więc gdyby jakimś magicznym sposobem poznał kogoś w pracy, zaraz dosięgłaby go karząca ręka jego mamy.

7. Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.

8. Potrafi zanudzić każdego swoimi wymysłami.

9. I niby gdzie miałby mnie zdradzać? Na kierownicy roweru miałby sobie kochanicę posadzić? W drodze do domu też nie bardzo, ma live tracking, śledzę jego drogę do pracy i do domu. Nie dlatego, że mu nie ufam, a dlatego, że rok temu jechał sobie do pracy na rowerze, nie wadząc nikomu, i uderzył w niego pijany kierowca.

Jak widać, nietrudno mi ufać mężowi. I dobrze, nie potrzebuję stresu w życiu. Jak by nie było, codziennie ma styczność z ogromną ilością kobiet... a ja nawet o tym nie myślę. Nawet gdyby się jakaś nawinęła, to nie sądzę, żeby nawet wiedział, co z tą kobietą zrobić.
łooo jaaa perelka!
Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Oj ona chciała pokazać jakie to ma cudowne małżeństwo wiernego męża na 1000% a wy tu wyskakujecie, że ona go więzi, sprawdza i inne takie.
ja się zastanawiam, jakiego on ma asa w rękawie (lub nogawce), że ona z nim jest.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 22:31   #54
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

W nogawce raczej żadnego, skoro "nie wiedziałby co zrobić z kobietą". Jeśli to nie troll to współczuję.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 06:15   #55
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;58943562]skoro go nie kontrolujesz to w jaki sposob jestes wstanie wylapac kazdy grosz ktory zniknal z konta? Zeby to bylo mozliwe musisz kontrolowac kazdy jego zakup, kazda wydana zlotowke, nie ma tu miejsca na transakcje bez jakiegokolwiek przyzwolenia. To sie zwie przemoc ekonomiczna.
Facet z silnym charakterem, to sie usmialam...xd[/QUOTE]







Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Musi być z tobą bardzo szczęśliwy
O rany, ona to pół żartem pół serio napisała a wszyscy już aferę wietrza i uświadamiać chcą
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 06:28   #56
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
Skoro to jest facet twojej przyjaciółki, to chyba powinnas jej o tym powiedzieć??
To nie jest moja przyjaciółka, tylko koleżanka. Przyjaciółce powiedziałabym jeszcze tego samego wieczoru, nie wahałabym się ani sekundy. A w tej sytuacji nie wiem co zrobić,męczy mnie to, tym bardziej, że koleżanka jest w ciąży i nie wiem, jak by na to zareagowała...
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 07:47   #57
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
To nie jest moja przyjaciółka, tylko koleżanka. Przyjaciółce powiedziałabym jeszcze tego samego wieczoru, nie wahałabym się ani sekundy. A w tej sytuacji nie wiem co zrobić,męczy mnie to, tym bardziej, że koleżanka jest w ciąży i nie wiem, jak by na to zareagowała...
Nie denerwuj jej, tym bardziej w ciąży. Jak dla mnie lepiej się nie wtrącać w nie swoje sprawy.

W ostateczności zaczepiłabym tego jej faceta, żeby miał świadomość, że ktoś coś wie i niech wyciągnie sam z tego wnioski.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 08:00   #58
cygan
Przyczajenie
 
Avatar cygan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 22
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Dziwię się, że tak uczepiłyście się MotherDivine? Przecież to jest facet marzenie każdej kobiety, płaczecie jak to wasi TŻ was traktują, ten pisze z koleżanką, tamten ogląda porno, inny często wychodzi z kolegami. Tu dziewczyna pokazała wam obrazek, który nie mieści się w waszych głowach i jedziecie po nich jak po starej jace. To, że przez większość czasu są razem jest dla was błędem, bo facet na pewno się dusi, któraś nawet napisała, że ma małego! Jeszcze brakuje żebyście go od impotenta zwyzywały. Żyjcie i dajcie żyć innym, świat jest ogromny i nie raz was zaskoczy. Nie ma jednego idealnego szablonu związku, każdy jest inny im szybciej ogarniecie tym lepiej.

Edytowane przez cygan
Czas edycji: 2016-04-15 o 08:01
cygan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 08:30   #59
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
W nogawce raczej żadnego, skoro "nie wiedziałby co zrobić z kobietą". Jeśli to nie troll to współczuję.
Z tego co kojarzę, MotherDivine ma jedno dziecko na świecie a drugie w brzuchu, więc chyba się mylisz

Co za poziom, swoją drogą
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 09:38   #60
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez cygan Pokaż wiadomość
Dziwię się, że tak uczepiłyście się MotherDivine? Przecież to jest facet marzenie każdej kobiety, płaczecie jak to wasi TŻ was traktują, ten pisze z koleżanką, tamten ogląda porno, inny często wychodzi z kolegami. Tu dziewczyna pokazała wam obrazek, który nie mieści się w waszych głowach i jedziecie po nich jak po starej jace. To, że przez większość czasu są razem jest dla was błędem, bo facet na pewno się dusi, któraś nawet napisała, że ma małego! Jeszcze brakuje żebyście go od impotenta zwyzywały. Żyjcie i dajcie żyć innym, świat jest ogromny i nie raz was zaskoczy. Nie ma jednego idealnego szablonu związku, każdy jest inny im szybciej ogarniecie tym lepiej.
Facet pantofel nie umiejacy postawic zadnej granicy to marzenie kazdej kobiety? Lol.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 11:10:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.