Kto jeszcze nie lubi GG? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 20:31   #1
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966

Kto jeszcze nie lubi GG? :)


Może bzdurny wątek, ale ciekawa jestem, czy jestem osamotniona w niechęci do tego komunikatora Mam wrażenie, że chyba tak, bo w wątku "Trzy pierwsze czynności na komputerze" niemal wszyscy wpisują ... właśnie, uruchomienie GG. A ja go nie znoszę i już dawno odinstalowałam. Dlaczego?
- z powodu tych durnych reklam, które wieszają mi komputer,
- dlatego, że ciągle dostawałam wiadomości od obcych osób udających, ze się znamy i chcących, żebym "koniecznie odwiedziła tę super stronkę" względnie od napalonych małolatów składających niedwuznaczne propozycje Zablokować tego nie byłam w stanie, może po prostu nie wiedziałam, jak to zrobić, by nie dostawać wiadomości od osób spoza listy kontaktów,
- kiedyś, gdy jeszcze miałam starego Worda, który nie zapisywał automatycznie dokumentów co jakiś czas (teraz jestem mądrzejsza i mam Open Office ) nieoczekiwane wyskoczenie tej natrętnej kopertki spowodowało, że wszystko się powiesiło na amen, nie mogłam nic zrobić poza resetem i straciłam w rezultacie 6 stron tlumaczenia - efekt kilkugodzinnej pracy
- no i w ogóle to straszny pożeracz czasu, bo zawsze komuś chciało się gadać akurat wtedy, gdy nie miałam czasu i nie mogłam sobie pozwolić na odrywanie uwagi od roboty - a przeważnie nie umiałam delikwenta/delikwentki kulturalnie spławić,
- a w ogóle to wolę rozmawiać przez telefon albo Skype (najczęściej głosowo, no i tam można zablokować rozmowy spoza listy kontaktów).
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:46   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

ja

praktycznie nie uzywam, a jak juz cos, to polega na właczeniu statusu niewidoczny, odebraniu ew wiadomosci i wylaczeniu.

ale bardzo bardzo rzadko.

wole napisac smsa, email.

dla mnie gg to pozeracz czasu, a najczesniej nawet po dlugiej rozmowie dochodzimy do wniosku, ze ta rozmowa byla w sumie o niczym

w dodatku czesto nie dostarcza wiadomosci, stad czeste nieporozumienia

nie lubie i juz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:51   #3
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Ech, uwielbiam w wątkach "Kto jeszcze nie lubi...", odpowiadać że lubię - ale...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dla mnie gg to pozeracz czasu, a najczesniej nawet po dlugiej rozmowie dochodzimy do wniosku, ze ta rozmowa byla w sumie o niczym
Ale rozmowy o (wszystkim i o...) niczym są fajne, czasem
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:56   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Ale rozmowy o (wszystkim i o...) niczym są fajne, czasem
no jacha, ze sa

wszystko zalezy od rozmowcy

mowilam Ci, ze moich rozmowcow mozna policzyc na palcach jednej reki

najlepsze sa gadulcowe glupawki w srodku nocy o mangowej rzeczywistosci

truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 20:57   #5
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

a ja w gg nie lubię tylko jednego ze ostatnio co chwila nie działa A wiadomości od ludzi którzy chcą mi pokazać super extra stronkę po prostu ignoruje bo gdyby miało mnie to denerwować to bym wiecznie zła chodziła lub ustawiam żeby nie przychodziły wiadomości od nieznajomych i po kłopocie
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:07   #6
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

nie lubię gg, bo się wiesza odstawia cyrki. ale lubię to, że daje możliwość szybkiego i taniego porozumienia się. rozmowy o niczym też lubię, mam takich rozmówców, z którymi wychodzi świetnie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:11   #7
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Dawniej na gg spędzałam każdą wolną chwilę. Teraz do dłuższych pogawędek mam tlena, do wymiany krótkich zazwyczaj komunikatów PuTTy /czyli tak naprawdę gg, ale 'ciachniete' ze wszystkich zbędnych funkcji
Na jednym i drugim moja lista jest króciutka. Tylko ci, z którymi często rozmawiam, maksymalnie 10 osób. Inni narażeni są na pytanie 'z kim rozmawiam?' zawsze kiedy rozpoczną rozmowę Niektórzy wiedzą już, że mają się przedstawiać, żeby uniknąć nieporozumień
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 21:13   #8
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

to nie gg jest denerwujące, tylko ludzie poza tym używam mirandę, i mam oprócz gg, tlena i jabbera A moje rozmowy to zazwyczaj- pytanie o problem, odpowiedz, podziękowanie z mojej strony i pozdrowienia no chyba ze ktoś mieszka bardzo daleko i nie mogę sie z nim zobaczyć
komunikator może tez służyć do tego żeby sie ze znajomy mi na kawę umówić
acha.. i jeszcze nie znoszę czegoś takiego, jak pięc minut komuś nie odpisuję, bo jestem zajęta czymś innym to zarraz teksty w stylu "halo gdzie jesteś??" Ja się nie tłumaczę z tego ze wychodzę do wc
aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:13   #9
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

ja też nie lubię GG, też ciągle byłam "podrywana" i nękana reklamami, ze znajomymi wolę porozmawiać w Pubie, a kiedy nie mam co robić - wolę wejść na Vizaż, przynajmniej tu nikt dziwnych propozycji naie składa....
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:20   #10
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

stargazer, to samo mozna powiedziec o jakichkolwiek innych komunikatorach, wiec czemu tylko gg?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:28   #11
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

ja gg nie lubię;] używam AQQ;] i szczerze mówiąc to przydaje mi się tylko żeby zapytać co jest na zadanie i rozmawiam z TZ. Nic więcej
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 21:32   #12
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

ja do tego samego celu uzywam wlasnie gg
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:07   #13
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

GG to dobra rzecz, tanie proste komunikowanie - używam do rozmów z TŻtem, długich rozmów (czasem o niczym) z osobami z którymi nie moge sie spotkać, szybkiej wymiany informacji - z czego kolokwium, o której sie spotykamy, wyślij mi zdjęcie, przynieś książkę. niezastąpione! Zwykle mam status "niewidoczny" więc nie mam problemów z natrętnymi rozmówcami kiedy akurat nie mam na to czasu i ochoty, zablokowane wiadomości od nieznajomych więc kłopot wirusów też odpada (miałam nauczke ;P), z opisów znajomych można też często wywnioskować co u nich słychać. Obecnie większość osób korzysta z jakiegoś komunikatora więc poniekąd to wymóg naszych czasów
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:11   #14
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
no jacha, ze sa

wszystko zalezy od rozmowcy

mowilam Ci, ze moich rozmowcow mozna policzyc na palcach jednej reki

najlepsze sa gadulcowe glupawki w srodku nocy o mangowej rzeczywistosci

Na którym jestem palcu ? [no, nie mów, że na środkowym, co ? ]



Jeśli o gg chodzi, to lubię rozmowy z osobami, z którymi nie mam innej możliwości kontaktu. Natomiast, moje rozmowy z innymi zazwyczaj są kilku(nasto) minutowe
Chociaż wiele zalezy od mojego nastroju.

Nie, nie mogę chyba powiedzieć, że nie lubię gg
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:37   #15
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

A właśnie - po Waszych postach uświadomilam sobie to, co mnie chyba denerwuje najbardziej - poczucie przyszpilenia do komputera, i to czasem na parę godzin, choć to zależy raczej od rozmówcy Sa osoby, którym absolutnie się nie da wytłumaczyć, że mam pilną robotę na jutro i ciągle mają "sto pytań do..." , są też takie, którym nie można wyperswadować, że NAPRAWDĘ bardzo dziękuję za ten kolejny plik, ale mam stary komputer, mało pamięci i jeśli przy już włączonych trzech programach sprobują coś wysłać, to wszystko odmówi posłuszeństwa. No i właśnie to, że wiele osób narzuca strasznie szybkie tempo rozmowy, wymaga natychmiastowej reakcji i trzeba się tłumaczyć, ze się zamilkło na dwie minuty

A moze to w ogóle kwestia pewnego przesytu klepaniem w klawiaturę? Ostatnio robię to nieustannie w związku z moją pracą. Stwierdzam, że wolę poużywać głosu lub wręcz spotkać się oko w oko. Wyjątek - pisanie maili czy ... postów na Wizażu Ale nad tym nie siedzę godzinami i mogę odpisać z większymi przerwami

Novakia - nie tylko GG, w ogóle nie przepadam za komunikatorami Kiedyś miałam Tlena i też odinstalowałam. Używam tylko czasem Skype - do rozmów głosowych zamiast telefonu lub szybkich komunikatów (przede wszystkim ma mniej reklam i nic mi się nie wiesza). Wiem, że nowsze wersje GG też mają funkcję rozmów głosowych, ale jakoś nigdy nie udało mi się tego uruchomić.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:53   #16
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Ja używam tylko i wyłącznie Skype. Nigdy nie miałam zainstalowanego gg. Jakoś go nie lubię, za dużo ludzi go używa, stał się domeną nastolatków Na Skype i prowadzę dłuuugie rozmowy o niczym, i pytam o coś krótko i zwięźle, a nawet zadzwonię, włączę kamerkę i poprowadzę sobie wideo-rozmowę.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 23:05   #17
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

nie lubię gg. jakoś tak. nawet mi sie nie chciało wrzucic pelnej listy ziomali. Nie no, wiadomo, używam czasem, ale zniechęciłam się ogólnie rzecz biorąc, bo wiecznie mnie ktoś zaczepiał, wprawdzie swojaki, i zawsze przecież fajnie, jak ktoś chce z człowiekiem pogadać, ważna rzecz, ale jak sie utknie, to kurcze, na pół dnia. wizaz mi daje większy komfort , wolałabym prajwiki. tylko skrzynka ciasna, dużo w sumie nie gadam, z 3 osobami, np. i też nie za wiele, a jakoś tak szybko sie zapycha.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 06:52   #18
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

nie lubię, ale używam do szybkich rozmów ze znajomymi, którzy są daleko. I oczywiście do rozmów z TŻ, także z racji odległości jaka nas dzieli.
Żadko kto spoza listy się do mnie dostanie, bo włączyłam w Ustawieniach opcję Wiadomości tylko od znajomych. Tym samym dla osób spoza listy jestem niedostępna
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 07:44   #19
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

na gadu rozmawiam w sumie z dowma osobami, lista gadowa ma szesc osob, jabber ciut wiecej. w sumie mam moze 15 - 18 osob. moj numer jest silnie zastrzezony, znajomi nie maja prawa rozpowszechniac tych kilku cyferek

lubie gg rozmawiam z osoba, ktora mieszka na drugim koncu polski i praktycznie gg jest naszym jedynym srodkiem komunikacji

przyszpilenie do komputera nie jest dla mnie problemem - umiem sobie z tym radzic. zawsze jestem niewidoczna, na liscie mam osoby ktore lubie. a jak musze odejsc to po prostu odchodze rzucajac krotkie 'zw'. a jak nie mam ochoty gadac to sie nie odzywam i po klopocie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 07:48   #20
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Na gg rzadko rozmawiam, nie lubie.
Jak mam cos do zalatwienia z kims wole zadzwonic.
Gadac glownie z ludzmi z roku-wymiana informacji-pomocy nukowych etc.
Nigdy nie jestem dostepna, zawsze z/w, albo niewidoczna.
Wchodze przewaznie po to, zeby opis zmienic i tyle /no chyba, ze czegoś potrzebuję od kogoś, albo ktoś ode mnie/.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 08:40   #21
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

A ja lubię
Używam jako zastępstwo telefonu.Mam swoją listę znajomych,z którymi lubię pogadac czasem,ale najczęściej to są właśnie takie rozmowy jak przez telefon (informacyjne,albo coby się umówić).Nikt nieznajomy mnie nie zaczepia,bo mam włączoną opcję "nie pokazuj wiadomości od nieznajomych". Reklamy tez mnie nie dręczą,bo zainstalowałam taki sprytny program "bannerkiler".
Najczęściej jestem na"zaraz wracam".albo "niewidoczny". W opisy się nie bawię,a szczególnie nie te w stylu "kocham x.x a on mnie,kiss for fszyscy"
No i -przez gg poznałam mojego TŻ,zupełnie przypadkiem
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 08:55   #22
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Ja uwielbiam gg Kiedy jestem w domu to cały czas mam włączone
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 09:05   #23
Quska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

A ja jak rozmawiam to tylko na google talk, gg owszem mam... ale praktycznie z niego nie kozystam, a na google talk mam tylko takich ludzi z ktorymi lubie rozmawiac
Quska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 09:06   #24
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Hmm...bo ja wiem, czy nie lubię?
Chyba lubię mniej. Mniej niż kiedyś.

W domu mam zawsze status niewidoczny, więc nie mam problemu z natrętami.
Większość znajomych wie, że najprawdopodobniej jestem i piszą. Jeśli mam ochotę, rozmawiam. Jeśli nie, to nie. I nikt nie ma pretensji, bo przecież może wcale mnie tam nie ma ...

W pracy komunikator jest używany często (ostatnio też mam przez większość czasu status niewidoczny, tak jakoś, chyba z przyzwyczajenia ).

Mamy prikaz, żeby korzystać z gg głównie do kontaktów z oddziałami firmy w innych miastach. Ale korzystamy z tego i wewnątrz firmy. Czasem nie można przy kimś zadzwonić i swobodnie pogadać
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:21   #25
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Mnie GG też wkurza... Zawsze - ale to zawsze mam status "niewidoczny"...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:30   #26
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Ja też nie lubię. Chociaż używam No ale tylko czasem.
Kiedyś lubiłam i jak tylko byłam w domu, ustawiałam status na dostępny, teraz mam tylko i wyłącznie niewidoczny.
Nie cierpię opisów - a już szczególnie takich, w których ktoś prowadzi big brothera - "jem zupę", "jestem pod prysznicem"... to może od razu "dłubię w nosie" uhhh...
Jeżeli korzystam z gg to tylko po to, żeby pogadać z kumplem, który mieszka daleko i mamy tylko taki kontakt, czasem pogadać z TŻ, jak on jest w pracy, lub wymienić krótkie informacje ze znajomymi.
Do zwykłych pogaduszek używam telefonu. Zdecydowanie tak wolę.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:55   #27
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

ja też nie lubię.
Nigdy nie ma mnie na dostępnym.Rozmawiam używając gg tylko wtedy gdy jest to konieczne.
Aaaale lubie zmieniać sobie opisy i poczytać je u innych
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:19   #28
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Ja też jakoś specjalnie nie przepadam za GG, wg. mnie można pogadać czasem z kimś jak się ma jakąś sprawę do danej osoby, albo zagadać jak się nudzi itp. ale do długich kilkunasto-kilkudziesięciominutowych lub godzinnych rozmów się nie nadaje
Czasem można źle zrozumieć np. co 2 osoba miała na myśli(źle wywnioskować z kontekstu zdania) i można się pokłócić(mi się tak zdarzało z TŻ).

Wolę już gadać przez telefon albo osobiście, GG traktuję właśnie jako takiego "pomocnika", gdy akurat chcę z kimś zamienić parę słów i widzę, że jest dostępny to zagaduję, choć nie mam wielu osób na liście Tylko najbliższe osoby.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:57   #29
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

Nie przepadam za gg.

Status mam zawsze ustawiony na "niewidoczny" - loguję się wtedy kiedy chcę coś komuś przekazać a wiem że ta osoba jest przy komputerze. Natrętów nie znoszę i bywam opryskliwa - np jak ktoś nieznajomy się pyta czy ma wziąć postinor

Musiałam używać gg dość intensywnie przez półtora roku - to był podstawowy sposób komunikowania się w pracy, jakby nie było tego typu rozwiązań korporacyjnych

Do kontaktów z TŻ i kilkoma znajomymi używam Live Messengera.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:03   #30
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Kto jeszcze nie lubi GG? :)

mnie tam gg jest obojętne- kiedyś, gdy byłam młodsza, wiadomo- pisanie ze znajomymi, opisy i pół dnia przed kompem. Teraz pisze tylko z paroma osobami i raczej w konkretnych sprawach. Ale dzieki gg poznałam mojego eks no i mojego obecnego Tżta wiec mam sentyment... gdyby nie gg to pewnie nie znałabym Tż

Napewno bardzo ułatwia życie i pomaga ale nie jest mi tak niezbędne jak kiedyś, natomiast zawsze mam włączone, najczęściej jednak jestem niewidoczna.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.