Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-09, 11:24   #1801
blessed with a curse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam do Was pytanie. We wtorek miałam wypadek samochodowy, po czym doznałam powierzchownego urazu głowy. Zrobiono mi tomografię komputerową i wszystko było ok, aczkolwiek ciągle jestem na etapie "obserwacji". Operację nosa mam 16 maja i czy ktoś z was może mi podpowiedzieć, czy anestezjolog może nie wyrazić zgody na operację przez ten uraz?
blessed with a curse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 07:59   #1802
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez blessed with a curse Pokaż wiadomość
" wszystko było ok" (...), czy anestezjolog może nie wyrazić zgody na operację przez ten uraz?
Niby na jakiej podstawie?
Do tego widze ze twoja operacja jest 16 maja, gdybys miala jakis wewnetrzny wylew czy inne powiklania to do tej daty na pewno problem by juz sie ujawnil.
Dla pewnosci zadaj mu pytanie, ale na twoim miejscu nie martwilabym sie ze ci przeloza date.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:31   #1803
aniaponosie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny, jestem w piatym dniu po zabiegu, po 2 dobach mialam usuniete setony i wlozone nowe, krotkie setonki, ktore wyjelam, zgodnie z zaleceniami wczoraj wieczorem. Jestem zaniepokojona wygladem nosa. Prosilam o nos lekko zadarty a mam wrazenie, ze nos jest sterczacy pionowo do gory. Jak u swinki, duze otwarte dziurki. Czuje sie okropnie. Ponadto wydaje mi sie ze opadla mi gorna warga i przestrzen miedzy nosem a ustami znacznie sie powiekszyla. Doktor wspominal ze beda nacinac sciegna, ale nie powiedzial, ze opadniemi warga i bede miala jeszcze ciensze i bardzej opadniete usta. Pomocy!!!

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania909090 Pokaż wiadomość
Kochani jestem dwa tygodnie po operacji noska narazie mam.lekko zadarty obolaly napuchniety czubek.ogolnie cały lekko opuchnięta pytanie moje brzmi



CZY NOSEK JESZCZE OPADNIE???? No bo.lekko mam zadarty jak świńka pigi haha mój chłopak mowo ze doktor poprostu dobrał mi nos do charakteru przemierzala podobno jestem





Proszę o odp



Co do ceny Dr Trojanowski przyjmuje w Lublinie w szpitalu

_ jaczewskiego SPSK4

-Żagielmed ul. Tetmajera
Witam,
ja mam podobny problem. Jestem 5 dni po operacji. Setony usuniete. Moj nos wyglada jak u swinki, sterczacy do gory z duzymi otwartymi dziurkami. i jeszcze mam wrazenie ze gorna warga, naturalnie niezbyt wydatna, jest jeszcze ciensza i bardzo opadla??? Pomocy
aniaponosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:55   #1804
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez aniaponosie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem w piatym dniu po zabiegu, po 2 dobach mialam usuniete setony i wlozone nowe, krotkie setonki, ktore wyjelam, zgodnie z zaleceniami wczoraj wieczorem. Jestem zaniepokojona wygladem nosa. Prosilam o nos lekko zadarty a mam wrazenie, ze nos jest sterczacy pionowo do gory. Jak u swinki, duze otwarte dziurki. Czuje sie okropnie. Ponadto wydaje mi sie ze opadla mi gorna warga i przestrzen miedzy nosem a ustami znacznie sie powiekszyla. Doktor wspominal ze beda nacinac sciegna, ale nie powiedzial, ze opadniemi warga i bede miala jeszcze ciensze i bardzej opadniete usta. Pomocy!!!

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------


Witam,
ja mam podobny problem. Jestem 5 dni po operacji. Setony usuniete. Moj nos wyglada jak u swinki, sterczacy do gory z duzymi otwartymi dziurkami. i jeszcze mam wrazenie ze gorna warga, naturalnie niezbyt wydatna, jest jeszcze ciensza i bardzo opadla??? Pomocy
No przecież skoro facet Ci walił młotkiem po nosie, to logiczne że będziesz opuchięta. Rób sobie zdjęcia co tydzień i porównaj później, zauważysz różnicę w wyglądzie. Póki co to masz pełne prawo wyglądać jak świnka i to nic dziwnego. Ja po 7 miesiącach nadal mam jeszcze minimalną opuchliznę Jak porownałam zdjęcia 2tyg po a 5 miesięcy po to też różnica była widoczna.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 12:20   #1805
blessed with a curse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nenko Pokaż wiadomość
Niby na jakiej podstawie?
Do tego widze ze twoja operacja jest 16 maja, gdybys miala jakis wewnetrzny wylew czy inne powiklania to do tej daty na pewno problem by juz sie ujawnil.
Dla pewnosci zadaj mu pytanie, ale na twoim miejscu nie martwilabym sie ze ci przeloza date.
Masz rację, za dużo złych myśli. Dziękuję za odpowiedź!
blessed with a curse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 20:34   #1806
malenkaaa18
Przyczajenie
 
Avatar malenkaaa18
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

WITAM mam pytanie milo by bylo jak by ktos odpowiedzial z gory dziekuje
Chodzi mi o to ze planuje operacje nosa , co miesiac robie rzesy przy ktorych kosmetyczka zawsze naciska na nos przy robieniu wiadomo I czy to po operacji go nie zepsuje nie przekszywi go na bok ?? Wiem.dziwne pytanie. :p
malenkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 21:08   #1807
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez malenkaaa18 Pokaż wiadomość
WITAM mam pytanie milo by bylo jak by ktos odpowiedzial z gory dziekuje
Chodzi mi o to ze planuje operacje nosa , co miesiac robie rzesy przy ktorych kosmetyczka zawsze naciska na nos przy robieniu wiadomo I czy to po operacji go nie zepsuje nie przekszywi go na bok ?? Wiem.dziwne pytanie. :p
zwroc jej uwage zeby uwazala na nos, ja nie chcialam mowic mojej kosmetyczce i jak zdazylo jej sie dotknac nosa to zaciskalam zeby z bolu. spokojnie, nie skrzywi sie od tego nos
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 04:22   #1808
malenkaaa18
Przyczajenie
 
Avatar malenkaaa18
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Bardzo dziekuje za odpowiedz
Dziwne mam myslenie ze jak mi ktos mocniej po operacji nacisnie na nos to on sie zepsuje :p

Edytowane przez malenkaaa18
Czas edycji: 2016-04-11 o 10:15
malenkaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 05:11   #1809
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Hej, jestem 4 tyg po operacji zmagam sie z potwornymi zaskórnikami po zdjęciu gipsu, czy macie na to jakis cudowny sposób? Używałam pasków na nos ale efekt jest słaby...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 17:24   #1810
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

im blizej 5 maja tym bardziej boje sie operacji, a co jesli bedzie gorszy nos jak ten duzy teraz, niechce miec nosa jak swinka, albo zeby mi warga gdzies opadala, boze nie chce myslec co bedzie 5 maja, rodzina mi mowi ze glowe stracilem
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 19:15   #1811
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez malenkaaa18 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odpowiedz
Dziwne mam myslenie ze jak mi ktos mocniej po operacji nacisnie na nos to on sie zepsuje :p
też tak myślałam, ale nawet zderzenie czołowe ze szczeniakiem (bardzo mocne) kilka dni po operacji mi go nie skrzywiło więc wizyta na przedłużaniu rzęs tym bardziej mu nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Hej, jestem 4 tyg po operacji zmagam sie z potwornymi zaskórnikami po zdjęciu gipsu, czy macie na to jakis cudowny sposób? Używałam pasków na nos ale efekt jest słaby...
zrób sobie delikatny peeling o ile już nie robiłaś

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
im blizej 5 maja tym bardziej boje sie operacji, a co jesli bedzie gorszy nos jak ten duzy teraz, niechce miec nosa jak swinka, albo zeby mi warga gdzies opadala, boze nie chce myslec co bedzie 5 maja, rodzina mi mowi ze glowe stracilem
"moje otoczenie" mówiło, że głupia jestem, że wydziwiam, że po co mi to przecież mam ładny nos, ale ja zrobiłam po swojemu i wyszłam na tym bardzo dobrze, a mina otoczenia po zdjęciu gipsu bezcenna nawet tata, który rzadko zmienia zdanie, wręcz wcale powiedział, że dobrze, że zrobiłam i teraz jest ładny, a był przeciwny, tak więc głowa do góry, myśl pozytywnie, będzie dobrze
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 20:41   #1812
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dziekuje za slowa otuchy, ale tak wiele z was pisze, ze ma jakies problemy po operacji ;s Boze to kwota 10000 zl, wydac tyle a potem z 7000 na poprawke to nie jest dobry pomysl ;d
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 10:07   #1813
kuchde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ma ktoś może z was mejla do dr Krawczyńskiego?
kuchde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:37   #1814
aizab6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez malenkaaa18 Pokaż wiadomość
WITAM mam pytanie milo by bylo jak by ktos odpowiedzial z gory dziekuje
Chodzi mi o to ze planuje operacje nosa , co miesiac robie rzesy przy ktorych kosmetyczka zawsze naciska na nos przy robieniu wiadomo I czy to po operacji go nie zepsuje nie przekszywi go na bok ?? Wiem.dziwne pytanie. :p
Hej . Nie jest to dziwne pytanie ja miałam podobny dylemat. Ale wybrnęłam z tego w ten sposób, że rzęski uzupełniłam na dzień przed operacją i potem 2 tyg po operacji poszłam do swojej stylistki która wiedziała o moim zabiegu więc z wyjątkową uważnością robiła uzupełnienie rzęs. U mnie nie było to kłopotem
Pozdrawiam serdecznie
aizab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 20:38   #1815
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja też poproszze jakiś kontakt do krwaczynskiego?maila?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 22:37   #1816
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jestem po konsultacji u Skupina i Krawczyńskiego.
Dostałam wizualizację od dr Krawczyńskiego i jestem zakochana w swoim przyszłym 'ja' <3

Teraz trudna decyzja przede mną, jednak skłaniam się ku dr Krawczyńskiemu i Łodzi.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 18:14   #1817
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

a ile kosztuje wizyta u niego ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 13:48   #1818
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Konsultacja w dr Krawczyńskiego 200 zł, a u dr Skupina 100 zł.
Numer telefonu można wystukać w google 'Centrum medyczne Krawczyński'

Zdecydowałam na dr Krawczyńskiego po jego symulacji. Umówiłam się na operację.
Uf, trzymajcie kciuki!
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 05:31   #1819
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

i kiedy termin masz ? ja mam 5 maja, jak pisalem wczesnije z kazdym dniem steres jest wiekszy... strasznie sie boje ze nie wyjdzie ta operajaca..
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 12:48   #1820
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
i kiedy termin masz ? ja mam 5 maja, jak pisalem wczesnije z kazdym dniem steres jest wiekszy... strasznie sie boje ze nie wyjdzie ta operajaca..
A przypomnij mi u kogo operujesz?

Ja mam termin dopiero na wrzesień, bo mam dopiero odłożoną połowę sumy na operację, muszę doskładać. Gdybym miała kaskę, to już bym ją zrobiła.
Stresu jeszcze nie ma, ale jak juz mam wpłacić zaliczkę, czyli zaczyna się coś realnego dziać w tym kierunku, to powoli zaczyna do mnie docierać i już zaczynam się stresować.
Ale wmawiam sobie, że po operacji będę mega laska. Przestanę się wstydzić swojej buzi, ulecą negatywne myśli i zaczne się skupiać na czymś przyjemniejszym, niz na tym co kto myśli na temat mojego nochala.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 16:19   #1821
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
A przypomnij mi u kogo operujesz?

Ja mam termin dopiero na wrzesień, bo mam dopiero odłożoną połowę sumy na operację, muszę doskładać. Gdybym miała kaskę, to już bym ją zrobiła.
A mogłabyś napisać jaki będzie koszt Twojej operacji?
Też myślę nad Krawczyńskim, chciałabym usunąć lekki garbek i zastanawiam się na jaką kwotę mniej więcej muszę się szykować.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 19:04   #1822
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać jaki będzie koszt Twojej operacji?
Też myślę nad Krawczyńskim, chciałabym usunąć lekki garbek i zastanawiam się na jaką kwotę mniej więcej muszę się szykować.

Ja będę miała CKN. Okazało się, że mam krzywą przegrodę nosową (24 lata żyłam w nieświadomości!), bo doktor wnikliwie mnie zbadał i dzięki temu koszt operacji obniżył się o podatek Vat, czyli 10tys.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 12:48   #1823
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czesc moje piekne panie, mnie ma operowac Doktoro Robert Małek z krakowa, moj koszt to tez 10 tys zl strasznie duza suma, boje sie nie tej sumy, tylko ze mi zostanie jakis nie ksztaltny albo jakis swinski jak duzo dziewczynyn pisalo, jezu 20 juz
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 06:11   #1824
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja np. mialam ten komfort ze moglam sobie powiedziec "gorszy i tak nie bedzie".
Jesli w twoim przypadku jest inaczej tj ze masz w miare dobry, i tak panicznie sie boisz to nie operuj.

Edytowane przez Nenko
Czas edycji: 2016-04-21 o 06:12
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 12:52   #1825
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

cale zycie slysze duzy nos, duzy nos, to mnie sklania do tego aby go zmienic, jak pisalem duzo wczesniej nie nawidze zdjec bo jest na nich ten nos.... a druga sprawa wesele brata mam 20 sierpnia i boje sie ze sie nie wygoi
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 20:30   #1826
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
cale zycie slysze duzy nos, duzy nos, to mnie sklania do tego aby go zmienic, jak pisalem duzo wczesniej nie nawidze zdjec bo jest na nich ten nos.... a druga sprawa wesele brata mam 20 sierpnia i boje sie ze sie nie wygoi
Uważam, że jeśli masz obawy, czujesz że coś jest przeciw - to nie rób operacji.
Nawet jak się zoperujesz, to ciągle będziesz niezadowolony z efektu, bo sam do końca nie jesteś przekonany co do swojej decyzji, efektu i samego zabiegu. Nie jesteś zdeterminowany i gotowy na operację. To ogromna ingerencja w ciało, odpowiedzialność. Musisz wiedzieć na co się decydujesz. Być emocjonalnie gotowy. Uważam też, że duży nos u faceta nie razi. Mój tato ma taki (ja mam po tacie) i uważam, że jemu pasuje i jest przystojnym facetem mimo to


Ja z operacją nosiłam się wiele lat, od nastolatki. Zawsze chciałam, ale było ale. Albo strach, albo nie wiem co. W końcu powiedziałam sobie dość. Dojrzałam emocjonalnie. Boję się operacji, ale nie tak, żeby zrezygnować. Jestem przekonana, że pójdzie wszystko ok. Stres jest, ale chęć pięknego profilu jest silniejsza.
Trzeba być gotowym.
Ile masz lat?

Do sierpnia moim zdaniem powinien już nosek wyglądać ładnie.

A, to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia - każdy może mieć inną.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 21:48   #1827
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

23 lata ;p pieniedze mam odlozone juz od dawna, widze ze mam tak samo jak ty, najgorsze ze to wszystko rodzina mowi ze chyba zwariowalem i wogole, 10 tys zl wydac na takie to mi wyliczaja co ja byym mogl zrobic za to...
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 22:53   #1828
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
23 lata ;p pieniedze mam odlozone juz od dawna, widze ze mam tak samo jak ty, najgorsze ze to wszystko rodzina mowi ze chyba zwariowalem i wogole, 10 tys zl wydac na takie to mi wyliczaja co ja byym mogl zrobic za to...
Mnie mówią, że ten nos mi nadaje charakteru i nie jest mi potrzebna operacja, ale wspierają. Rodzice nawet chcą mi dołożyć pieniądze. Mama wspiera, ale jak to matka, boi się i nie chce żebym robiła ale decyzję pozostawiają mnie.

Nie oglądaj się na opinię innych, rób to dla siebie i swojego komfortu życia
Ja mam 24lata i już pora. Mogę dać Ci kopa w tyłek dla rozpędu :P
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 17:33   #1829
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

moim zdaniem warto mnie dziewczyne/chlopaka ktory by wspieral w takich chwilach, naprawde bo samemu ciezko przez to przechodzic jest
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:01   #1830
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
moim zdaniem warto mnie dziewczyne/chlopaka ktory by wspieral w takich chwilach, naprawde bo samemu ciezko przez to przechodzic jest
Ja też jestem sama, i chyba wolę żeby mnie druga połówka nie wspierała, nie widziała mnie w takim stanie, nie przeżywała tego ze mną... ja taka zosia samosia.
Znajdź pozytywy, bo póki co widzę, że tylko negatywy widzisz. Głowa do góry
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.