No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 17:33   #211
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Przypomniało mi sie następne: długo mi zeszło oduczyć TŻ żeby po myciu nie rzucał mokrego ręcznika na podłogę albo na łóżko zwłaszcza ze mamy koty i cała sierść sie do tego mokrego ręcznika przyklejała. Masakra
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 17:57   #212
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Yep. �� Nie spinamy się o byle co.
to dobrze, my też nie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jest też u nas zasada, ze jak coś w lodówce/szafce/gdzieś do jedzenia jest, to znaczy ze można to jeść a nie ze do oglądania kupione.
ja najwyraźniej zupełnie inaczej na to patrzę, bo u mnie w domu tak nie było

niektóre rzeczy były z domysłu wspólne. ale przykładowo jeśli moja mama położyła sobie na biurku batonika, to nie wezmę i nie zjem, bo to aż krzyczy, że kupiła go dla siebie, kompletnie nie rozumiem jak można wtedy wziąć i zeżreć

tak samo idą za przykładem lodów - są w zamrażarce, to wezmę trochę. ale nie wyobrażam sobie zjeść całości.

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Nie masz rodzeństwa?
nie mam. ale co to ma do rzeczy? wykazuję się większą potrzebą dzielenia się niż podjadacze z tego wątku, bo nie wyżeram nie swojego żarcia


tak z innych tematów, to pamiętam, że nie mogłam znieść jak mój eks przy jedzeniu spaghetti używał łyżki, dźwięk widelca kręcącego się po łyżce powodował u mnie zeza mózgu
na szczęście obecny umie jeść bez łyżki.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 18:54   #213
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

U nas to standardowo:
- jajecznica - ja suche wiórki, najczęściej z warzywami; on mokre gluty z warzywami i jakimś mięskiem typu szynka, boczek
- pieczarki i inne grzybole - ja nie lubię, Tż uwielbia
- on dużo soli, ja prawie wcale
- ja lubię łagodne potrawy, on baaardzo ostre (dla mnie nie do zjedzenia)
- lubię wszystko pochowane, on wywala na wierzch
- obsesyjnie zamykam wszystkie drzwi, szafki, szafy, a on śmiejąc się ze mnie specjalnie je otwiera - kiedyś powiedział, że zdejmie mi drzwi z zawiasów i będzie patrzył na moje cierpienie
Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość

tak z innych tematów, to pamiętam, że nie mogłam znieść jak mój eks przy jedzeniu spaghetti używał łyżki, dźwięk widelca kręcącego się po łyżce powodował u mnie zeza mózgu
na szczęście obecny umie jeść bez łyżki.
Słyszałam od znajomych Włochów, że łyżka do makaronu to europejski wymysł, a we Włoszech tak się nie jada. Też sama nie używam i również irytuje mnie ten dźwięk
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:05   #214
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
nie mam. ale co to ma do rzeczy? wykazuję się większą potrzebą dzielenia się niż podjadacze z tego wątku, bo nie wyżeram nie swojego żarcia

To wszystko tłumaczy.
To doświadczenie najwcześniejszego dzieciństwa. Chcesz kaszkę/lizaka/czekoladkę/cokolwiek co Twoje rodzeństwo ma w rękach. Mimo że w swojej masz to samo. Czujesz przymus spróbowania, czy z tej drugiej rączki/miseczki smakuje tak samo.
A smakuje oczywiście lepiej. 😉
Jak dostaniesz Ty i Twoje rodzeństwo po identycznej czekoladzie od ciotki, to każde je w innym tempie, jedno od razu, inne chomikuje. To pierwsze później sępi, to drugie się dzieli.
I pewnie "sprawiedliwie" by było, gdyby się nie dzieliło, ale mama ciągle mówi, żeby się dzielić, bo siostrzyczkę/braciszka się kocha i się daje. 😉
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:25   #215
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Unas to jest inny problem niż sepienie.
Oni zrą słodkie w każdym momencie i ilości, czy najedzenie, czy głodni, zawsze mają ochotę.
Ja miewam czasami.
to sobie chowam jak nie mam ochoty teraz, ale jest coś co zjadłabym ze smakiem... kiedyś.
Moze za godzinę, moze za tydzień.
Mój TŻ ma podobnie. Stwierdzi, że ma na coś ochotę, kupi opakowanie, zje/wypije tylko trochę a reszta "na później", bo już ochota przeszła. Mnie to złości bo np Sprite stał prawie pełen przez 2 miesiące. Teraz jak czegoś nie skończy w 2-3 dni zabieram lub wyrzucam.

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Przypomniało mi sie następne: długo mi zeszło oduczyć TŻ żeby po myciu nie rzucał mokrego ręcznika na podłogę albo na łóżko zwłaszcza ze mamy koty i cała sierść sie do tego mokrego ręcznika przyklejała. Masakra
Brrr... Mokrego ręcznika na łóżku bym nie zniosła

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
nie mam. ale co to ma do rzeczy? wykazuję się większą potrzebą dzielenia się niż podjadacze z tego wątku, bo nie wyżeram nie swojego żarcia
Posiadanie rodzeństwa jest jak dżungla - panują zasady "kto pierwszy ten lepszy", "silniejszy wygrywa". Nigdy nie musiałaś walczyć o batonika Jak rodzice Ci coś kupili, to ta rzecz na Ciebie czekała.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2016-04-18 o 19:26
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:56   #216
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Bardzo dobry wątek.

U nas inaczej, były różnice, ale albo jedno z nas dostosowało się do upodobań drugiego, albo poszliśmy na kompromis.

Jajecznica: ja wolałam suchą, mąż z glutami, ostatecznie polubiłam z glutami i nawet jajko na miękko, co było wcześniej nie do pomyślenia.
Mąż uwielbia kotlety mielone, ja nie, ale wypracował swój własny przepis i naprawdę mi smakują, a gdzie indziej zjem z grzeczności.
Żurek: mąż z torebki, u mnie zawsze na zakwasie, teraz on nie wyobraża sobie innego.
Soki: ja rozcieńczone, mąż normalne, teraz on też pije rozcieńczone.
Wspólnie bezwiednie ograniczyliśmy sól, używamy jej minimalnie.

Wspólnie bez umawiania się od początku zamykamy klapę od toalety, (w domach rodzinnych mieliśmy osobne wc, u siebie mamy wewnętrzny lęk, że bakterie kałowe osiadają wszędzie, na szczoteczkach, etc.). Za to do szału doprowadzają nas goście, którzy tego nie robią.

Jego irytuje moje zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę i mnie pogania, co mnie wkurza niemiłosiernie. Doceniam ten stan kiedy gdzieś jedziemy z samego rana, on wszystko ogarnia, śniadanie, bagaże, teraz dziecko, zabezpiecza koty, które zostają, ja muszę się skupić na tym, żeby ogarnąć siebie.
Oboje lubimy być przykryci w nocy, mąż ustawicznie zabierał mi kołdrę, teraz śpimy pod dwiema i jest ok.
Jestem bałaganiarą, mąż preferuje ład, aczkolwiek nie jest pedantem, do różnych czynności w stylu: mycie okien podchodzimy luzacko, zwłaszcza odkąd mamy dziecko.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 08:09   #217
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
to dobrze, my też nie


ja najwyraźniej zupełnie inaczej na to patrzę, bo u mnie w domu tak nie było

niektóre rzeczy były z domysłu wspólne. ale przykładowo jeśli moja mama położyła sobie na biurku batonika, to nie wezmę i nie zjem, bo to aż krzyczy, że kupiła go dla siebie, kompletnie nie rozumiem jak można wtedy wziąć i zeżreć


No moze jakbym chowała w tak "własnych" miejscach, to by nie zeżarli, ale ja mam alergię na trzymanie jedzenia poza lodówką i szafkami z jedzeniem.

tak samo idą za przykładem lodów - są w zamrażarce, to wezmę trochę. ale nie wyobrażam sobie zjeść całości.

No widzisz, a ja mam alergię na takich "zostawiaczy"
Leży opakowanie czegoś, jeden trochę, drugi trochę, trzeci trochę w końcu zostaje jakieś grzecznościowe trochę w ilości homeopatycznej..
To co? Nikt z grzeczności(?) nie zjada i co ma z tym być? Zgnić i samo wyjść z lodówki?

Ja od razu po odkryciu takiego "trochę ostatka" robię o to awanturę.
Wolę żeby zjedli do końca i wyrzucili puste opakowanie , to przynajmniej wiadomo ze nie ma i trzeba kupić.
A nie, że prawie puste opakowania zawalają miejsce a jak potrzeba, to sie okazuje że opakowanie jest, a produktu tyle ze nie opłąca sie nawet nakłądać, albo resztka tyle "z grzecznosci" leżała, że zdązyłą juz napbrać inteligencji i wynaleźć ogień i koło.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 09:06   #218
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja mam alergię na takich "zostawiaczy"
Leży opakowanie czegoś, jeden trochę, drugi trochę, trzeci trochę w końcu zostaje jakieś grzecznościowe trochę w ilości homeopatycznej..
To co? Nikt z grzeczności(?) nie zjada i co ma z tym być? Zgnić i samo wyjść z lodówki?

Ja od razu po odkryciu takiego "trochę ostatka" robię o to awanturę.
Wolę żeby zjedli do końca i wyrzucili puste opakowanie , to przynajmniej wiadomo ze nie ma i trzeba kupić.
A nie, że prawie puste opakowania zawalają miejsce a jak potrzeba, to sie okazuje że opakowanie jest, a produktu tyle ze nie opłąca sie nawet nakłądać, albo resztka tyle "z grzecznosci" leżała, że zdązyłą juz napbrać inteligencji i wynaleźć ogień i koło.
)))

Też tego nienawidzę.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 19:44   #219
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Posiadanie rodzeństwa jest jak dżungla - panują zasady "kto pierwszy ten lepszy", "silniejszy wygrywa". Nigdy nie musiałaś walczyć o batonika Jak rodzice Ci coś kupili, to ta rzecz na Ciebie czekała.
Nie zauważałam tego wcześniej, ale odkąd mam adoptowaną kuzynkę, to bardzo wyraźnie to widzę. Ja jestem jedynaczką, ona przebywała w rodzinnym domu dziecka. Było tam sporo dzieci (nie wiem czy nie 9) i trzeba było walczyć o to co najlepsze. U mnie w domu zawsze było tak, że obiad podawany był na stół, każdy sobie nakładał, można było wziąć dokładkę, jak czegoś już była końcówka to się pytało, czy ktoś jeszcze chce. Przy "początkach" kuzynki u nas trzeba było się z tego wycofać, bo rzucała się na to od razu i nałożyła by sobie ile wlezie na talerz (nie zjadała potem tego oczywiście). Wraz z innymi zmianami w zachowaniu po adopcji to też się unormowało, jak zobaczyła, że już nie musi walczyć tak o swoje.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja mam alergię na takich "zostawiaczy"
Leży opakowanie czegoś, jeden trochę, drugi trochę, trzeci trochę w końcu zostaje jakieś grzecznościowe trochę w ilości homeopatycznej..
To co? Nikt z grzeczności(?) nie zjada i co ma z tym być? Zgnić i samo wyjść z lodówki?

Ja od razu po odkryciu takiego "trochę ostatka" robię o to awanturę.
Wolę żeby zjedli do końca i wyrzucili puste opakowanie , to przynajmniej wiadomo ze nie ma i trzeba kupić.
A nie, że prawie puste opakowania zawalają miejsce a jak potrzeba, to sie okazuje że opakowanie jest, a produktu tyle ze nie opłąca sie nawet nakłądać, albo resztka tyle "z grzecznosci" leżała, że zdązyłą juz napbrać inteligencji i wynaleźć ogień i koło.
Ale czemu jeść na siłę, tylko po to, żeby nie zostało?
Miałam taką współlokatorkę na studiach, która nie chciała nigdy zostawiać połowy czegoś czy jakiejś resztki. Ale ona nie wiedziała czy coś może zostać do następnego dnia, czy się nie zepsuje, bo u niej zawsze wszystko było zjedzone - miała liczną rodzinę. I niestety wyrzucała przez to dobre produkty.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 20:35   #220
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Ale czemu jeść na siłę, tylko po to, żeby nie zostało?
Miałam taką współlokatorkę na studiach, która nie chciała nigdy zostawiać połowy czegoś czy jakiejś resztki. Ale ona nie wiedziała czy coś może zostać do następnego dnia, czy się nie zepsuje, bo u niej zawsze wszystko było zjedzone - miała liczną rodzinę. I niestety wyrzucała przez to dobre produkty.
Ale jakie znowu na siłę?
Przeciez nie o tym była mowa, tylko o zjadaniu ostatniej porcji, jak sie ma na nia ochotę a nie ma tyle, zeby jeszcze zostało dla innych, którzy kiedyś, ewentualnie, mieliby tez ochotę to zjeśc.

ja wolę żeby zjedli do końca, wywalili opakowanie, to widac ze jest do dokupienia.
A kto i kiedy dokupi... inna sparwa.
Możę w skutek zjedzenia ostatka, bedzie trzeba dygać wieczorkiem do nocnego.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 23:33   #221
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale jakie znowu na siłę?
Przeciez nie o tym była mowa, tylko o zjadaniu ostatniej porcji, jak sie ma na nia ochotę a nie ma tyle, zeby jeszcze zostało dla innych, którzy kiedyś, ewentualnie, mieliby tez ochotę to zjeśc.

ja wolę żeby zjedli do końca, wywalili opakowanie, to widac ze jest do dokupienia.
A kto i kiedy dokupi... inna sparwa.
Możę w skutek zjedzenia ostatka, bedzie trzeba dygać wieczorkiem do nocnego.
Złota zasada mojej s.p. babci wzniesiona z czasów wojny i kryzysu brzmiała: jak się ma zmarnować to lepiej się pochorowac (i zjeść)
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 23:57   #222
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Ale czemu jeść na siłę, tylko po to, żeby nie zostało?
Miałam taką współlokatorkę na studiach, która nie chciała nigdy zostawiać połowy czegoś czy jakiejś resztki. Ale ona nie wiedziała czy coś może zostać do następnego dnia, czy się nie zepsuje, bo u niej zawsze wszystko było zjedzone - miała liczną rodzinę. I niestety wyrzucała przez to dobre produkty.
ale czasem są to tak mikro ilości, że się nie opłaca zagracać lodówki. mój współlokator potrafi korzystać z moich rzeczy i niesamowicie mnie wk...ia jak zostawia śladowe ilości produktów. przykładowo korzysta z majonezu, zostawia tyle, co na ściankach niedoskrobane i opakowanie z powrotem wrzuca do lodówki. albo zostawianie w kartonie maks 50ml mleka, nosz...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 06:00   #223
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ale czasem są to tak mikro ilości, że się nie opłaca zagracać lodówki. mój współlokator potrafi korzystać z moich rzeczy i niesamowicie mnie wk...ia jak zostawia śladowe ilości produktów. przykładowo korzysta z majonezu, zostawia tyle, co na ściankach niedoskrobane i opakowanie z powrotem wrzuca do lodówki. albo zostawianie w kartonie maks 50ml mleka, nosz...
Znam mistrzynię, co potrafi odłozyć "na później" pół obranej pieczarki, czy pół rzodkiewki, pół/ćwierć małego ogórka gruntowego, itp. (częśc mojej rodziny chetnie zjada pieczarki na surowo na kanapkach np., czy w tostach, sałatkach.)

No nikt mi nie wmówi, że to z powodu ilości "nie do zjedzenia bo byłoby na siłę"
I wiadamo że się takie połowki, ćwiartki, ostatki potem wywali, bo to obsycha, czernieje, obslizga.

Favianna:
to juz blisko do klasyka: " no zjedz, bo i tak wyrzucę"
BTW babcie są debeściary w tego typu powiedzonkach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 19:22   #224
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Favianna:
to juz blisko do klasyka: " no zjedz, bo i tak wyrzucę"
BTW babcie są debeściary w tego typu powiedzonkach.
zjesz resztę zupy? , bo jak nie to dodam śmietany i dam psu

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Posiadanie rodzeństwa jest jak dżungla - panują zasady "kto pierwszy ten lepszy", "silniejszy wygrywa". Nigdy nie musiałaś walczyć o batonika Jak rodzice Ci coś kupili, to ta rzecz na Ciebie czekała.
mam rodzeństwo , jak dobrze schowałam to doczekała
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 20:20   #225
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Ja zawsze chowałam na później, i zawsze znaleźli i mi zjedli!
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 20:23   #226
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Ja zawsze chowałam na później, i zawsze znaleźli i mi zjedli!
bo nie miałaś dobrych skrytek ,
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 20:30   #227
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
zjesz resztę zupy? , bo jak nie to dodam śmietany i dam psu [COLOR="Silver"]
:

Albo: " Chcesz trochę? Bo niedobre."
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 21:14   #228
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Ja zawsze chowałam na później, i zawsze znaleźli i mi zjedli!


Mi nigdy nie zjadali ani ja im, nawet jak leżało na wierzchu. Czyjeś to czyjeś i zawsze to szanowaliśmy chociaż smaki były
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 22:50   #229
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Albo: " Chcesz trochę? Bo niedobre."
O, ja tak czasem robię do TŻ Na szczęście jemu prawie wszystko smakuje i chętnie zje.
Co do zostawiania to też mnie denerwują takie "resztki" poodkładane wszędzie. Jeśli to są np. ciasteczka, no to ok, niech będą na stole ogólnodostępne. Ale jak TŻ sobie kupuje jakieś dziwne ziarenka i je skubie raz na parę godzin, do mikstury czy czegoś, to mnie denerwuje, że to się wala wszędzie i można zahaczyć, a półka w kuchni pusta. Tak samo nie lubię - jak wczoraj - znajdować oliwy do smażenia, która okazuje się tylko butelką bez zawartości
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 23:05   #230
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Mi nigdy nie zjadali ani ja im, nawet jak leżało na wierzchu. Czyjeś to czyjeś i zawsze to szanowaliśmy chociaż smaki były
I nas rodzice wszystko dzielili po równo. Rodzice, brat i ja, każdy miał swoją część i to jadł, nimt nikomu nie "wyżeral"
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 06:23   #231
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Ja zawsze chowałam na później, i zawsze znaleźli i mi zjedli!
Ja zawsze zostawiałam na później, a brat pożerał od razu swoją porcję i po jakimś czasie podbierał mi.
Kiedyś w desperacji schowałam wafelki u niego w szafie w jego pokoju... i to była zdecydowanie najlepsza skrytka, której nigdy nie znalazł 😊

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 08:08   #232
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Ja zawsze zostawiałam na później, a brat pożerał od razu swoją porcję i po jakimś czasie podbierał mi.
Kiedyś w desperacji schowałam wafelki u niego w szafie w jego pokoju... i to była zdecydowanie najlepsza skrytka, której nigdy nie znalazł 😊

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
MISTRZ!

Kurde, ja nie byłam taka sprytna niestety i mi zawsze zjedli.
(a ja im)
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:38   #233
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
Ja zawsze zostawiałam na później, a brat pożerał od razu swoją porcję i po jakimś czasie podbierał mi.
Kiedyś w desperacji schowałam wafelki u niego w szafie w jego pokoju... i to była zdecydowanie najlepsza skrytka, której nigdy nie znalazł 😊

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Że też nie wpadłam na to!
My też dostawaliśmy po równo, z tym że rodzeństwo zjadało od razu (to były czasy, gdy słodycze były towarem pożądanym i deficytowym) a ja chowałam na później, bo żal mi było zjeść wszystko od razu. No i wyżerali, a potem jeszcze było ''nie trzeba było być chytrym'', ''trzeba było zjeść od razu, a nie trzymać jak kotka gówno''
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 13:16   #234
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Ja to widzę u moich dzieciaków - starszy chomikuje "na kiedyś" (raz tak cukierka schował że całe mrowisko do nas do domu weszło), a młodsza opierdziela w trymiga jakby miało jej zabraknąć.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 13:26   #235
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Jak mieszkałam z ex TŻ tem to ja bardziej bałaganiara a on porządnicki.

Jego denerwował ręcznik wiszący na wieszaku w korytarzu.
Mnie denerwowała wiecznie obsikana i nie wytarta,podniesiona deska.

Jego denerwowały moje rzeczy leżące na wierzchu.
Mnie denerwowało,że później nie mogę ich znaleźć bo przecież pochowa.

Naczynia do zmywania- zamiast obok zlewu postawić to wrzucal wszystko do środka aż się piramida robiła.
Moje prośby aby po sobie zmywal rzadko odnosiły skutek .

Jego denerwowalo że jak wywiesiłam pranie to ono sobie tak wisiało jakiś czas haha.

Mnie denerwowalo że ciągle grzal się suszarka do włosów, nieważne która była w nocy.

Jego denerwowalo moje zapominalstwo. Robiłam twarożek wkladalam do lodówki i zapominalam że on tam jest,aż się nie nadawał już do zjedzenia.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:53   #236
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość

Mnie denerwowalo że ciągle grzal się suszarka do włosów, nieważne która była w nocy.
Na czym polega grzanie się suszarką? I to do włosów? O co chodzi? Nie ogarniam
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:58   #237
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
Na czym polega grzanie się suszarką? I to do włosów? O co chodzi? Nie ogarniam
Wiecznie mu było zimno, więc w ten sposób się grzał
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 17:47   #238
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość

To wszystko tłumaczy.
To doświadczenie najwcześniejszego dzieciństwa. Chcesz kaszkę/lizaka/czekoladkę/cokolwiek co Twoje rodzeństwo ma w rękach. Mimo że w swojej masz to samo. Czujesz przymus spróbowania, czy z tej drugiej rączki/miseczki smakuje tak samo.
A smakuje oczywiście lepiej. 😉
Jak dostaniesz Ty i Twoje rodzeństwo po identycznej czekoladzie od ciotki, to każde je w innym tempie, jedno od razu, inne chomikuje. To pierwsze później sępi, to drugie się dzieli.
I pewnie "sprawiedliwie" by było, gdyby się nie dzieliło, ale mama ciągle mówi, żeby się dzielić, bo siostrzyczkę/braciszka się kocha i się daje. 😉
Mam rodzeństwo, a nie rzucam się na niczyje jedzenie, dla mnie to żenada. Nienawidzę wyjadania z mojego talerza ani moich rzeczy i nigdy nie wyjadłabym komuś jego jedzenia po skończeniu swojego.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 17:53   #239
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Z rodzeństwem układ był prosty, ale Tztowi czasem skubne coś z talerza. On już wie i się pyta jak robi sobie kanapki czy chce jedną, ja mówię że nie a i tak kończy się że chce od niego gryza
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 22:12   #240
Suprises
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: No cycki opadają - gdy jedno chce tak, a drugie inaczej

Jajecznica : tz robi glutki z cebulka i bez zadnej wzmianki o pieprzu, boczku, czymkolwiek, tylko sól . Ja z kolei czasami lubie zaswirowac z jakims boczkiem,a czasami tez zrobić dosłownie samo jajo na masle, ponadto zawsze sole i MUSZE dodac do niej pieprz, ale to juz na talerzu kompromis jest taki ze jemy gluty z cebulka i każdy doprawia po przygotowaniu 😊
Spanie czy to lato czy to zima, tz musi mieć "zimną" koldre bo inaczej nie zasnie, ja muszę mieć ciepla, kompromisu nie ma bo lubimy spac pod jedną, więc tz jak jest zmęczony, kladzie się przede mną i zasypia przekrecajac koldre ok 3 razy
Ja w lecie czy w zimie muszę mieć koldre+koc, w nocy mysle ze tzowi jest zimno i go nakrywam 😆 a on koca nie potrafi zaakceptować
Tz nie lubi leków a ja uwielbiam witaminy 😍 wiec faszeruje go tranem, bo to udało mi się wywalczyć.
Deska jest zawsze opuszczona! Co uwielbiam, bo nienawidzę w nocy wpadac do kibelka, bo nie ma deski...
Kanapki do pracy dla tz muszą być posmarowane maslem na kromce dolnej i tzw przykrywce, bo inaczej są za suche, mi to rybka.
Wszędzie rozkladam kosmetyki i mase par butow, tz walczyl ale się poddal
Pod koniec opakowania, np platkow sniadaniowych, jak ockne się, że zostalo gora 20, odloze na miejsce dla tz picie to samo, jest dwa lyki ake zostawiam dla niego, żeby nie być egoistka a on twierdzi że po prostu nie chce mi się wyrzucić opakowania
Ja naczynia od razu wkladam do zmywarki, tz postawi kolo zlewu i wklada po kilku godzinach co mnie doprowadza do szału
I papier toaletowy... Ja wkladam zwisajaca częścią przy scianie, tz na odwrót, potem mowi ze patrzec nie może i przeklada, a mi to rybka z tym, że jak pyta czemu papier się szybko konczy, to odbieram mu, że jak mam po swojemu zuzywam mniej tym oto sposobem papier jest po mojemu 😈
Plus ja mam mase zelikow pod prysznicem, tz rowno 4, więc z jego inicjatywy raz na miesiąc zaczynamy projekt DENKO
Podczas jazdy samochodem on musi mieć chlodno, ja ciepelko więc on się chlodzi a ja siedzę na podgrzewanym fotelu szukamy samochodu z 2-strefowa klima

Edytowane przez Suprises
Czas edycji: 2016-04-21 o 22:14
Suprises jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 13:44:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.