Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-21, 12:00   #331
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
My też zawsze sami organizujemy wyjazdy, mam z tego dużo frajdy Z powodu $ w zeszłym roku nigdzie nie udało nam się pojechać, teraz przed weselem również nigdzie nie pojedziemy (ewentualnie weekend w Łebie ) więc byłoby fajnie zrobić sobie miły wyjazd po ślubie, ale wciąż nic nie ustaliliśmy.

Na olx znalazłam dwie suknie Diagonal, które mi się podobają, z jedną babeczką już umówiłam się na przymierzenie w piątek
My pierwszą wycieczkę tak zorganizowaliśmy, w ogóle to nasza pierwsza wycieczka więc może być ciekawie:P Mamy loty, apartament (a co, jak szaleć to szaleć ale koszty i tak są niewielkie za 100m2 - nie będziemy tam siedzieć no ale ma taki włoski klimat i na wsi) i samochód
Po ślubie chcemy jakiś wypad do hotelu ze spa ale nie mamy samochodu, na dodatek jest pies więc musimy coś blisko znaleźć gdzie akceptują psiaki

Pokaż suknie
Moja jest po odprawie celnej i teraz czekam aż się do mnie urząd celny odezwie by wszystko do końca załatwić i opłacić.
W razie czego wyszukałam sobie zastępczą suknie ale myślę, że moja będzie ok i nie będę musiała żadnej awaryjnej kupować:P

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Super sprawa z Toskania, my byliśmy w zeszłym tygodniu na Malcie, wyczailam mega tanie loty, ok 200 zł w dwie strony, na tydzień. Wszystko też na własną rękę. A 10 mają lecimy do Portugalii na 11 dni, korzystamy póki możemy sobie pozwolić i nie mamy większych obowiązków A takie wycieczki rekompensuja nam rozstania ( obydwoje jesteśmy marynarzami) . Przepraszam za opóźnienie, już piszę wam ceny kamerzystow: eMSzu studio - od 3500 zł, Pressplay film - od 5 tys, low light productions - od 5 tys, video wspomnienia - od 2900 zł, video art studio Robert Listewnik - od 2700 zł, photoyoung - od 5500 zł, obiektywni - od 5 tys. Videogroszek - od 3300 zł. Także ceny powalaja, zdecydowaliśmy się na salon wspomnień, we wtorek jedziemy się spotkać

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

A co do tych terrorystów na plażach i imigrantach to bierzcie takie info z dystansem, nie wszystko co mówią w telewizji jest prawda, przed Malta naczytalam się o obozach itp, a przez cały wyjazd żadnego obozu nie zobaczyliśmy. Imigranci byli czarnoskórzy, ale bardzo ładnie ubrani, ustepowali miejsca w autobusach starszym, także nie ma czego się bać, trzeba wybierać bezpieczne miejsca i będzie dobrze

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Wow, ceny są kosmiczne:P Dobrze, że nawet o kamerzyście nie myśleliśmy bo nie wiem już na czym bym musiała oszczędzić aby sobie pozwolić na kogoś

My nawet nie myśleliśmy o imigrantach. Plan mamy taki, że owszem, pojedziemy do Pizy i Florencji, do plaży będziemy mieli ze 20km ale nie są to żadne kurorty. Także skupiska ludzi nas nie ominą (no i lotnisko zawsze zostaje) ale bardziej za cel stawiamy sobie poznanie takich typowo włoskich miasteczek. Poza tym w przewodniku Pascla są też takie ciekawostki, mniej znane miejsca i wydarzenia - może uda nam się w ten sposób Toskanię zwiedzić.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 17:25   #332
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Pokaż suknie
Obie to Avenue Diagonal, pierwsza to model Gelyd, którą zresztą będzie miała na sobie forumowa Cuddly (która ślubuje dzień po mnie). Tylko tu jeszcze z babką nie dogadałam przymiarki, a druga to model Faldar, jutro jadę zobaczyć na żywo. Obie są podobne w sumie, a na wierzch i tak chcę dać koronkowe bolerko. Tak jak na zdj.3
Zobaczymy, codziennie przeglądam olx w nadziei, że w końcu coś mnie zachwyci i będzie za sensowną cenę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GELYD_A.jpg (268,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg faldar.jpg (50,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 339172211_4_644x461_sprzedam-suknie-slubna-wloska-maggio-ramatti-koronkowa-gorset-moda.jpg (14,8 KB, 19 załadowań)
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 08:14   #333
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
My pierwszą wycieczkę tak zorganizowaliśmy, w ogóle to nasza pierwsza wycieczka więc może być ciekawie:P Mamy loty, apartament (a co, jak szaleć to szaleć ale koszty i tak są niewielkie za 100m2 - nie będziemy tam siedzieć no ale ma taki włoski klimat i na wsi) i samochód
Po ślubie chcemy jakiś wypad do hotelu ze spa ale nie mamy samochodu, na dodatek jest pies więc musimy coś blisko znaleźć gdzie akceptują psiaki

Pokaż suknie
Moja jest po odprawie celnej i teraz czekam aż się do mnie urząd celny odezwie by wszystko do końca załatwić i opłacić.
W razie czego wyszukałam sobie zastępczą suknie ale myślę, że moja będzie ok i nie będę musiała żadnej awaryjnej kupować:P


Wow, ceny są kosmiczne:P Dobrze, że nawet o kamerzyście nie myśleliśmy bo nie wiem już na czym bym musiała oszczędzić aby sobie pozwolić na kogoś

My nawet nie myśleliśmy o imigrantach. Plan mamy taki, że owszem, pojedziemy do Pizy i Florencji, do plaży będziemy mieli ze 20km ale nie są to żadne kurorty. Także skupiska ludzi nas nie ominą (no i lotnisko zawsze zostaje) ale bardziej za cel stawiamy sobie poznanie takich typowo włoskich miasteczek. Poza tym w przewodniku Pascla są też takie ciekawostki, mniej znane miejsca i wydarzenia - może uda nam się w ten sposób Toskanię zwiedzić.
Tak ceny to kosmos, myślimy jeszcze o fotografie na poprawiny, ale nie wiem czy Michał też robi zdjęcia w poprawiny, napisałam do niego maila w tej sprawie, ciekawe ile by wziął.. W takich typowych włoskich miasteczkach na pewno jest bezpiecznie, a i ludzie są bardzo przyjaźni i pomocni dobrze, że macie auto, my na Malcie nie mieliśmy i zwiedziliśmy autobusem, masakra, aby dojechać do jednej atrakcji to 1 h w jedną strone, bilety też kosztowały i zalowalismy,że nie wynajelismy auta. No i na pewno dużo zwiedzić zakamarków do których autobus nie dojeżdża

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Obie to Avenue Diagonal, pierwsza to model Gelyd, którą zresztą będzie miała na sobie forumowa Cuddly (która ślubuje dzień po mnie). Tylko tu jeszcze z babką nie dogadałam przymiarki, a druga to model Faldar, jutro jadę zobaczyć na żywo. Obie są podobne w sumie, a na wierzch i tak chcę dać koronkowe bolerko. Tak jak na zdj.3
Zobaczymy, codziennie przeglądam olx w nadziei, że w końcu coś mnie zachwyci i będzie za sensowną cenę
Bardzo ładne sukienki

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Dziewczyny, znacie jakieś opinie na temat DJ Aro Arek Waśko? Czytałam tylko wątek na trójmiasto.pl, ale nie wiem czy jest wiarygodny. W Poniedziałek mamy z nim spotkanie, bierze dosyć mało bo 1300 zł, + poprawiny 600 zł. DJ Lech Radziun bierze ok 3000. Hmmm?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
2014
2015
PM 2018
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 09:37   #334
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość


Dziewczyny, znacie jakieś opinie na temat DJ Aro Arek Waśko? Czytałam tylko wątek na trójmiasto.pl, ale nie wiem czy jest wiarygodny. W Poniedziałek mamy z nim spotkanie, bierze dosyć mało bo 1300 zł, + poprawiny 600 zł. DJ Lech Radziun bierze ok 3000. Hmmm?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Powiem Ci że na początku jak szukałam dj to też trafiłam na wątek o dj Aro i naczytałam się pochwał i super opinii, napisałam do niego o cene (też 1300 zł ale dał rozpiske że wszystko zależy od ilości osób na weselu i ja mam wesele w piątek )
Ale później stwierdziłam że ta cena to podejrzanie niska jest, każdy inny DJ nie pisał ceny niższej niż 1800-2000 poza tym raczej brak innych opinii niż na trojmieście i to w jednym wątku, na innych wątkach z DJami raczej go nie wymieniają
Poczytałam opinie o innych DJach, dziewczyny tu wczesniej wypisały DJów którzy im się rzucili w oczy z pozytywnymi opiniami i jednak wzięliśmy jeszcze innego polecanego przez naszą sale, po prostu bardzo dobrze ją zna, często tam wystepuje, zna się z obsługą więc wie co kiedy podają i kiedy zrobić przerwe.

Ale tak na szybko DJe nad którymi ja się zastanawiałam:
- Dj Marcin M
- Dj Robert Jakubek (jego chcieliśmy ale miał nasz termin już zajęty)
- Dj Mitch
- Dj Marecki
- po pozytywnych opiniach na trojmiescie jeszcze Dj Limahl
- Dj Marcel
To tak na szybko, wcześniej dziewczyny wypisywały jeszcze kilku polecanych
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 09:49   #335
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Powiem Ci że na początku jak szukałam dj to też trafiłam na wątek o dj Aro i naczytałam się pochwał i super opinii, napisałam do niego o cene (też 1300 zł ale dał rozpiske że wszystko zależy od ilości osób na weselu i ja mam wesele w piątek )
Ale później stwierdziłam że ta cena to podejrzanie niska jest, każdy inny DJ nie pisał ceny niższej niż 1800-2000 poza tym raczej brak innych opinii niż na trojmieście i to w jednym wątku, na innych wątkach z DJami raczej go nie wymieniają
Poczytałam opinie o innych DJach, dziewczyny tu wczesniej wypisały DJów którzy im się rzucili w oczy z pozytywnymi opiniami i jednak wzięliśmy jeszcze innego polecanego przez naszą sale, po prostu bardzo dobrze ją zna, często tam wystepuje, zna się z obsługą więc wie co kiedy podają i kiedy zrobić przerwe.

Ale tak na szybko DJe nad którymi ja się zastanawiałam:
- Dj Marcin M
- Dj Robert Jakubek (jego chcieliśmy ale miał nasz termin już zajęty)
- Dj Mitch
- Dj Marecki
- po pozytywnych opiniach na trojmiescie jeszcze Dj Limahl
- Dj Marcel
To tak na szybko, wcześniej dziewczyny wypisywały jeszcze kilku polecanych
To mnie troszkę przestraszylasa DJ Jakubek dużo bierze? Pisałam do niego, ale o cenę kazał się skontaktować telefonicznie, a że się umówiłam z DJ Aro to nie zadzwoniłam do niego.. Hmm sama nie wiem

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
To mnie troszkę przestraszylasa DJ Jakubek dużo bierze? Pisałam do niego, ale o cenę kazał się skontaktować telefonicznie, a że się umówiłam z DJ Aro to nie zadzwoniłam do niego.. Hmm sama nie wiem

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
O Jakubku czytam, że robi strasznie dużo zabaw i trochę przesadza, nie da ludziom się wytanczyc. Hmm..

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
2014
2015
PM 2018
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 10:26   #336
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Obie to Avenue Diagonal, pierwsza to model Gelyd, którą zresztą będzie miała na sobie forumowa Cuddly (która ślubuje dzień po mnie). Tylko tu jeszcze z babką nie dogadałam przymiarki, a druga to model Faldar, jutro jadę zobaczyć na żywo. Obie są podobne w sumie, a na wierzch i tak chcę dać koronkowe bolerko. Tak jak na zdj.3
Zobaczymy, codziennie przeglądam olx w nadziei, że w końcu coś mnie zachwyci i będzie za sensowną cenę
Obie bardzo ładne Widziałam zdjęcie Cuddly w sukni i zdecydowanie zyskuje na kimś bo zdjęcia są takie sztuczne trochę, wiadomo
Ciekawa jestem wrażeń i czy się zdecydujesz


Co do wyboru DJa. Myślę, że podstawa to kontakt. Jak można się dogadać z DJem i on słucha to można zmienić liczbę i rodzaj zabaw, repertuar, program wesela - tylko on też musi chcieć
My w rozmowach jesteśmy z naszych zadowoleni, zobaczymy w lipcu co z tego wyjdzie:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:08   #337
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
To mnie troszkę przestraszylasa DJ Jakubek dużo bierze? Pisałam do niego, ale o cenę kazał się skontaktować telefonicznie, a że się umówiłam z DJ Aro to nie zadzwoniłam do niego.. Hmm sama nie wiem

O Jakubku czytam, że robi strasznie dużo zabaw i trochę przesadza, nie da ludziom się wytanczyc. Hmm..
Nie pamiętam ile bierze, chyba około 2 tys jak do niego pisaliśmy, a co do ilości zabaw to przecież to wszystko ustala się z DJem przed weselem, raczej jak para młoda powie że nie chce duzo zabaw to dj nie będzie ich duzo robił

A kiedy masz sportkanie z Aro? Napisz jak tam po spotkaniu wrażenia
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 19:59   #338
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Spotkanie z Aro mamy w poniedziałek, wiec powiem jak wrażenia. Szkoda, ze na youtube nie mozna podejrzeć jak prowadził wesele, może pokaże na spotkanie jakieś prywatne archiwum czy coś :P Strasznie sie stresuje tym wyborem DJ, rodzina oczywiscie mowi, czemu nie zespół.. Że z DJ to nuda bedzie.. Chcemy zabawy, ale oczywiście z umiarem Zadzwonię jeszcze jutro do DJ Jakubka, napisałam też do DJ Vicek, z polecenia menadżerki z sali. Dzisiaj też podpisaliśmy już umowę z salą, wybralismy Kryształowy Dworek i jestem zachwycona Pierwszy raz tam byliśmy i od razu się zdecydowaliśmy
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 20:58   #339
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Spotkanie z Aro mamy w poniedziałek, wiec powiem jak wrażenia. Szkoda, ze na youtube nie mozna podejrzeć jak prowadził wesele, może pokaże na spotkanie jakieś prywatne archiwum czy coś :P Strasznie sie stresuje tym wyborem DJ, rodzina oczywiscie mowi, czemu nie zespół.. Że z DJ to nuda bedzie.. Chcemy zabawy, ale oczywiście z umiarem Zadzwonię jeszcze jutro do DJ Jakubka, napisałam też do DJ Vicek, z polecenia menadżerki z sali. Dzisiaj też podpisaliśmy już umowę z salą, wybralismy Kryształowy Dworek i jestem zachwycona Pierwszy raz tam byliśmy i od razu się zdecydowaliśmy
Chyba mam na poczcie jedno nagranie Dj Aro, mogę Ci podesłać później jak będę na kompie
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 21:10   #340
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Chyba mam na poczcie jedno nagranie Dj Aro, mogę Ci podesłać później jak będę na kompie
Byłoby super! Podaję mojego e-maila: valnietta17@gmail.com będę bardzo wdzięczna!
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:14   #341
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Jednak rezygnujemy z Michała Iwaszko i bierzemy fotoinlove, jakoś tak przeglądam zdjęcia Michała i są ładne,ale zbyt smutne jak dla mnie, zgaszone..
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:36   #342
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Jednak rezygnujemy z Michała Iwaszko i bierzemy fotoinlove, jakoś tak przeglądam zdjęcia Michała i są ładne,ale zbyt smutne jak dla mnie, zgaszone..
I jak po spotkaniu z Djem? zdecydowaliscie się na niego czy dalej szukacie?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:50   #343
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Dziewczyny, moja kieca jest do odebrania, dziś ją będę miała, tylko muszę opłacić wszystkie cła i podatki Trochę się stresuje, wstawię Wam potem fotę choć obawiam się, że pewnie wyjdzie źle (wiadomo jak to selfie w lustrze) :P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:55   #344
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Bardzo sympatyczny DJ, wyjaśnij czemu nie ma strony internetowej, poprostu od polecenia do polecenia i zlecenia ma bez strony. Ma normalna pracę w tygodniu, więc też nie zdziera kasy. Bardzo dobre wrażenie, opowiedział o sobie, 10 lat w branży. My się na niego zdecydowaliśmy, wiemy że Nasze wesele będzie w dobrych rękach Już wczoraj dużo rad nam dał i pomysłów jak to wszystko powinno wyglądać z własnego doświadczenia, reszta szczegółów ustalana ok 2 tyg przed ślubem. Także jestem na tak

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Aaa i na stronie trójmiasto są opinie młodych, nie żadne fake, mówił że prosi zawsze młodych aby napisali opinie po weselu i Nas pewnie też o to poprosi

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
2014
2015
PM 2018
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 13:22   #345
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Sophie, czekamy na zdjęcie!

Ja byłam w piątek mierzyć suknię Diagonal u babeczki, ale okazało się, że niestety na zdjęciu nie było dokładnie widać co jest na gorsecie, a były błyszczące koraliki, więc odpadła niestety, bo ja muszę mieć swoje koronki Koleżanka przywiezie mi swoją do zmierzenia 14.05, jest cudna, choć nieco bogata, Pronovias Petunia. Chce mi ją sprzedać za rozsądną cenę, więc jest nadzieja. Choć też mogę się rozczarować jak sama ją założę, więc staram się nie napalać

jutro równe 4 miesiące do ślubu
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 17:40   #346
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Eyercia a mogłabyś podać mi kontakt do Twojego dj? 😙
Kurde, pisałam już do chyba 10 zespolow i każdy ma zajęty nasz termin na przyszły rok. No szok
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 06:16   #347
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Sophie, czekamy na zdjęcie!

Ja byłam w piątek mierzyć suknię Diagonal u babeczki, ale okazało się, że niestety na zdjęciu nie było dokładnie widać co jest na gorsecie, a były błyszczące koraliki, więc odpadła niestety, bo ja muszę mieć swoje koronki Koleżanka przywiezie mi swoją do zmierzenia 14.05, jest cudna, choć nieco bogata, Pronovias Petunia. Chce mi ją sprzedać za rozsądną cenę, więc jest nadzieja. Choć też mogę się rozczarować jak sama ją założę, więc staram się nie napalać

jutro równe 4 miesiące do ślubu
Wrzucam link do postu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=425

Zdjęcia nie oddają rzeczywistości, poza tym świece czarnymi gatkami:P Ale coraz bardziej mi się podoba i jestem zadowolona z zakupu

Ta Petunia zapowiada się cudownie Byłoby super jakby Ci podpasowała bo miałabyś taniej suknie niż z salonu czy czasem nawet z drugiej ręki z olx
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 06:17   #348
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Ja na aplikacji niestety nie widzę
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 07:35   #349
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Wrzucam link do postu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=425

Zdjęcia nie oddają rzeczywistości, poza tym świece czarnymi gatkami:P Ale coraz bardziej mi się podoba i jestem zadowolona z zakupu
Wyglądasz w niej pięknie, bardzo Ci pasuje A jak dasz halke to dół zrobi się nieco bardziej obfity i uniesiony i wtedy już będzie ślubnie na maksa i pięknie, no i gatki zostaną ukryte Bardzo podoba mi się ten dekolt.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 08:03   #350
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Ja na aplikacji niestety nie widzę
No niestety, na aplikacji zdjęć nie widać. Ja nigdy z niej nie korzystam bo właśnie nie mogę fotek oglądać:P

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Wyglądasz w niej pięknie, bardzo Ci pasuje A jak dasz halke to dół zrobi się nieco bardziej obfity i uniesiony i wtedy już będzie ślubnie na maksa i pięknie, no i gatki zostaną ukryte Bardzo podoba mi się ten dekolt.
Mama co prawda mówi, że i bez halki dobrze wygląda (w sumie dobrze wygląda) ale myślę, że właśnie trochę objętości jej nie zaszkodzi
Nie wiem tylko czy halkę zmieszczę bo podszewka nie jest aż taka szeroka. Jak coś to mi krawcowa może coś wykombinuje
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:46   #351
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Ja na aplikacji niestety nie widzę
Masz już kontakt do DJ Aro czy podesłać?

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Wrzucam link do postu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=425

Zdjęcia nie oddają rzeczywistości, poza tym świece czarnymi gatkami:P Ale coraz bardziej mi się podoba i jestem zadowolona z zakupu

Ta Petunia zapowiada się cudownie Byłoby super jakby Ci podpasowała bo miałabyś taniej suknie niż z salonu czy czasem nawet z drugiej ręki z olx
Prześlicznie wyglądasz, ale co się dziwić z taką figurą
Naprawde fajny zakup Ci się udał, do tego cena nie jak za ślubną, będziecie mieli fajny ślub
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:54   #352
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Pretty gdybyś mogła podeslac... nie znalazłam go w Internecie :/
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:57   #353
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Masz już kontakt do DJ Aro czy podesłać?


Prześlicznie wyglądasz, ale co się dziwić z taką figurą
Naprawde fajny zakup Ci się udał, do tego cena nie jak za ślubną, będziecie mieli fajny ślub
Jestem świadoma, że mam dobrą figurę niemal na każdy fason więc mniej się bałam ją zamawiać Odwiedziny w salonach to potwierdzały więc tu trafiłam
No cena mi się bardzo podoba i bardziej się z niej cieszę Ale ze mnie złotów się zrobiła, boszz
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:27   #354
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Pretty gdybyś mogła podeslac... nie znalazłam go w Internecie :/
Wysłałam PW
A na jakies sali robicie wesele? widziałam że dołączyłaś do wątku PM2017 ale póki nadrobie to minie troche

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Jestem świadoma, że mam dobrą figurę niemal na każdy fason więc mniej się bałam ją zamawiać Odwiedziny w salonach to potwierdzały więc tu trafiłam
No cena mi się bardzo podoba i bardziej się z niej cieszę Ale ze mnie złotów się zrobiła, boszz
Wcale nie złotówa, mozna oszaleć patrząc na te ceny za ślubne rzeczy, ubrania, dodatki, jedzenie, sale
Ja też bym bardzo chciała na czymś zaoszczędzić ale póki co się nie udaje i jakoś drogo nas to wszystko wyniesie
Czy Michał podniósł Wam cene skoro robicie jednak całonocne wesele?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:42   #355
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Wysłałam PW
A na jakies sali robicie wesele? widziałam że dołączyłaś do wątku PM2017 ale póki nadrobie to minie troche


Wcale nie złotówa, mozna oszaleć patrząc na te ceny za ślubne rzeczy, ubrania, dodatki, jedzenie, sale
Ja też bym bardzo chciała na czymś zaoszczędzić ale póki co się nie udaje i jakoś drogo nas to wszystko wyniesie
Czy Michał podniósł Wam cene skoro robicie jednak całonocne wesele?
No ja staram się na wszystkim oszczędzić ale czasem mi dziwnie, że prawie nic nie mamy. A z drugiej strony nic nie mamy nadzwyczajnego, wszystko po kosztach a budżet i tak rośnie w strasznym tempie. Ale na sali na pewno mniej zapłacimy niż jest wpisane bo odpadają nam goście więc tu będzie oszczędność.

Nie, nie podniósł. Choć spodziewaliśmy się wyższej kwoty bo kiedyś tak się umawialiśmy gdy jest z sesją i całonocne. Chyba, że źle zapamiętałam. W sumie nie cofałam się w mailach by to sprawdzić:P Mówił, że zostajemy przy cenie za 2015r.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:43   #356
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Sophie ale pięknie!
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:45   #357
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Wysłałam PW
A na jakies sali robicie wesele? widziałam że dołączyłaś do wątku PM2017 ale póki nadrobie to minie troche


Wcale nie złotówa, mozna oszaleć patrząc na te ceny za ślubne rzeczy, ubrania, dodatki, jedzenie, sale
Ja też bym bardzo chciała na czymś zaoszczędzić ale póki co się nie udaje i jakoś drogo nas to wszystko wyniesie
Czy Michał podniósł Wam cene skoro robicie jednak całonocne wesele?
Robimy w Sentoza Golf w czastkowie. Też jesteś w tym wątku? Tam jakieś szaleństwo jest, dziewczyny nabijaja posty jak burza
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 12:09   #358
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Robimy w Sentoza Golf w czastkowie. Też jesteś w tym wątku? Tam jakieś szaleństwo jest, dziewczyny nabijaja posty jak burza
Tak jestem tam na wątku, ale nie mam zbytnio czasu ostatnio nadrabiać, jak dwa dni mnie nie ma to mam ponad 15 stron do nadrabiania
I czasem wymiękam, a co dopiero będzie jak pojawią się ślubne tematy i wybieranie sukni, dekoracji, kwiatów
Zdradzisz ile w sentozie wynosi cena za talerzyk? i jak menu wygląda, tzn ile ciepłych posiłów?

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
No ja staram się na wszystkim oszczędzić ale czasem mi dziwnie, że prawie nic nie mamy. A z drugiej strony nic nie mamy nadzwyczajnego, wszystko po kosztach a budżet i tak rośnie w strasznym tempie. Ale na sali na pewno mniej zapłacimy niż jest wpisane bo odpadają nam goście więc tu będzie oszczędność.

Nie, nie podniósł. Choć spodziewaliśmy się wyższej kwoty bo kiedyś tak się umawialiśmy gdy jest z sesją i całonocne. Chyba, że źle zapamiętałam. W sumie nie cofałam się w mailach by to sprawdzić:P Mówił, że zostajemy przy cenie za 2015r.
To zazdroszczę ceny, ja za to samo zapłace 800 zł więcej
A co do pierwszej części postu to u nas tak samo, nie szalejemy z niczym, bierzemy same podstawowe rzeczy a kosztorys rośnie bardzo szybko w górę
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 12:11   #359
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;59575451]Sophie ale pięknie! [/QUOTE]

Dziękuję

Sama ciągle siedzę i oglądam foty Czyli chyba podoba mi się bardziej niż się spodziewałam

Pretty - to nam się zfarciło:P
U nas jedyne szaleństwo to zamówiony Mustang, o którym M. nic nie wie - niespodzianka dla niego:P Reszta jest po kosztach a ciągle się boję, że nie starczy kasy bo coś jednak nie policzyliśmy jak trzeba Mamy zapas no ale i tak strach jest:P

Edytowane przez Sophie24
Czas edycji: 2016-04-27 o 12:20
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 07:29   #360
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Tak jestem tam na wątku, ale nie mam zbytnio czasu ostatnio nadrabiać, jak dwa dni mnie nie ma to mam ponad 15 stron do nadrabiania
I czasem wymiękam, a co dopiero będzie jak pojawią się ślubne tematy i wybieranie sukni, dekoracji, kwiatów
Zdradzisz ile w sentozie wynosi cena za talerzyk? i jak menu wygląda, tzn ile ciepłych posiłów?



To zazdroszczę ceny, ja za to samo zapłace 800 zł więcej
A co do pierwszej części postu to u nas tak samo, nie szalejemy z niczym, bierzemy same podstawowe rzeczy a kosztorys rośnie bardzo szybko w górę
Płacimy 220 zl za osobę Plus 2500 za poprawiny. Mamy w tym 5 rodzajów mięs na obiad, 3 ciepłe kolacje- w tym pieczonego dzika. 11 przystawek.
Napoje, ciasta, tort i alko we wlasnym zakresie.
Kwiaty, świece, dekoracje w cenie
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 20:37:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.