Faceci vs. wielki zad - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-02, 22:07   #31
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Faceci vs. wielki zad

ja miałam branie nawet w rozmiarze 46. wszędzie można trafić na amatorów takich kształtów. najważniejsze to robić selekcję, żeby właśnie odrzucać dupków na wstępie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 22:17   #32
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Z tymi rozmiarami to też dziwna sprawa, bo np ja w sieciówkach mam 42, w sklepach stacjonarnych 40. Długo nie lubiłam swojego tyłka, ale z czasem duże grono kolegów przekonało mnie, że jest idealny.
Tzn jest w nim więcej do poprawki niż dobrego, ale ogólnie wyzbyłam się kompleksów już dawno. Szłam kiedyś na Gubałówkę na nogach z siostrą, szwagre, moim byłym facetem i jego obecną laska i on tak z tyłu za mną i jego dziewczyną (Ty, ale niebieska_meta to ma lepszy tyłek niż magda)
xD

Ale ta Gracjana czy ktokolwiek to jest absolutnie nie ma rozmiaru 42, w PL jak nic 46 na pewno.

Autorko, z małej pupy dużej nie zrobisz, z dużej małą owszem. Jak Ci się przestanie podobać - zrzuć trochę ciałka. Ale doceń to, że natura cię obdarzyła a debilami nie przejmuj się.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 00:19   #33
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Ja jestem fanem dużych tyłków!
Ok, może nie monstrualnych jak koleżanka w pracy, ta to ma ło matko ogromny przy wzroście jakoś ze 185 :O Ale takie większe niż przeciętne to na pewno
Ta ze zdjęcia na poprzedniej stronie już trochę za duża i przede wszystkim jakby miała cellulit. Także większa ilość ciałka zawsze jestem na tak, ale może nie aż tak rubensowskie kształty :P
topdong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 06:40   #34
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Ja jestem fanem dużych tyłków!
Ok, może nie monstrualnych jak koleżanka w pracy, ta to ma ło matko ogromny przy wzroście jakoś ze 185 :O Ale takie większe niż przeciętne to na pewno
Ta ze zdjęcia na poprzedniej stronie już trochę za duża i przede wszystkim jakby miała cellulit. Także większa ilość ciałka zawsze jestem na tak, ale może nie aż tak rubensowskie kształty :P
Serio, jakby miała? jest kobietą, nie jeest wysuszona o romiaru wysportowane 34, to ma cellulit.
To akurat objaw działalności żeńskich hormonów.
Równie dobrze, mozna zacząc narzekać, ze facet mimo wilkiego bandziocha, ma żylaste łydki i jak to tak , o błeee, fuj jakie zyły na nogach. :/
No ma, taki jest realny świat a ni sfotoszopowana papka dla jamochlonów popmedialnych.

Kobieta z tego zdjęcia ma _zaskakująco_ mało_ cellulitu jak na ten rozmiar.
Swoją drogą, oszałamiająca figura, przy takiej talii, normalnie mogłabym miec i taki tyłek i chyba byłabym daleka o mysli o odchudzaniu go.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 07:09   #35
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Radziłabym spojrzeć na siebie nieco krytyczniej. Jeśli masz figurę taką jak pani z bloga, to raczej nie jest to typ sylwetki, którym zachwycają się w internecie. Oni tam wolą kobiety z nieco większym tyłkiem i biustem, a nie kobietę ze sporą nadwagą. Inna sprawa, że jak w realu zobaczą kobietę, do której ślinili się w internecie, to już tacy zadowoleni nie są.

Nie chcę cię urazić, ale to nie jest tak, że pewność siebie zawsze przyciąga. Jeśli różnica między stanem faktycznym, a mniemaniem o sobie jest bardzo duża, to wywołuje to częściej uśmiech politowania, a nie zachwyt. Znam kobiety w rozmiarze 42-44 (szczuplejsze sporo od pani z bloga), które mają wzięcie, bo lubią siebie, ale każdy ich gest nie sugeruje, że uważają się za superlaski, którymi zachwycałby się internet.
Nie wiem ile masz lat, ale tak spora nadwaga dodaje lat, więc ludzie w których celujesz mogą uważać cię za sporo starszą, a nie każdy chce się umawiać z kimś starszym od niego.

Poza tym ciężko mi uwierzyć, że ktoś wziął na poważnie zachwyty Sebixów z internetu.

Edytowane przez Fleur_D
Czas edycji: 2016-05-03 o 07:11
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 08:01   #36
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Radziłabym spojrzeć na siebie nieco krytyczniej. Jeśli masz figurę taką jak pani z bloga, to raczej nie jest to typ sylwetki, którym zachwycają się w internecie. Oni tam wolą kobiety z nieco większym tyłkiem i biustem, a nie kobietę ze sporą nadwagą. Inna sprawa, że jak w realu zobaczą kobietę, do której ślinili się w internecie, to już tacy zadowoleni nie są.

Nie chcę cię urazić, ale to nie jest tak, że pewność siebie zawsze przyciąga. Jeśli różnica między stanem faktycznym, a mniemaniem o sobie jest bardzo duża, to wywołuje to częściej uśmiech politowania, a nie zachwyt. Znam kobiety w rozmiarze 42-44 (szczuplejsze sporo od pani z bloga), które mają wzięcie, bo lubią siebie, ale każdy ich gest nie sugeruje, że uważają się za superlaski, którymi zachwycałby się internet.
Nie wiem ile masz lat, ale tak spora nadwaga dodaje lat, więc ludzie w których celujesz mogą uważać cię za sporo starszą, a nie każdy chce się umawiać z kimś starszym od niego.

Poza tym ciężko mi uwierzyć, że ktoś wziął na poważnie zachwyty Sebixów z internetu.
Ostatnie, co bym radziła drugiej kobiecie, to żeby ta była krytyczna wobec swojej figury, zwłaszcza, jeśli ona jest z niej zadowolona, nie jest otyła i jak twierdzi, uprawia sport. Babki i tak zwykle miewają niezdrowy stosunek do swojego ciała i naręcza wynikających z tego kompleksów i ograniczeń. W jakie myślenie Ty chcesz ją wpędzić takimi uwagami? Co jej to da?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:11   #37
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Ostatnie, co bym radziła drugiej kobiecie, to żeby ta była krytyczna wobec swojej figury, zwłaszcza, jeśli ona jest z niej zadowolona, nie jest otyła i jak twierdzi, uprawia sport. Babki i tak zwykle miewają niezdrowy stosunek do swojego ciała i naręcza wynikających z tego kompleksów i ograniczeń. W jakie myślenie Ty chcesz ją wpędzić takimi uwagami? Co jej to da?
A co innego można napisać? Panna naczytała się komentarzy w internecie i ubzdurała sobie, że jak jest gruba, to będzie miała tłum adoratorów. Zauważ, że ona jest bardzo zdziwiona tym, że ich nie ma. W dodatku to przekłamanie co do rozmiaru jest zabawne. Ok, ona lubi siebie, to się chwali. Jednak należy przyjąć do wiadomości, że jest stosunkowo niewielu mężczyzn, którzy lubią panie o tak obfitych kształtach i nie możemy im nakazać, żeby nagle zmienili preferencje. Nadwaga, szczególnie tak duża, jest uważana za mankament.
Być może moja odpowiedź byłaby inna, gdyby post autorki nie miał wydźwięku wielki zad= powinien zjawić się tłum adoratorów.
Radziłabym po prostu nieco schudnąć (dla zdrowia) lub uzbroić się w cierpliwość.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 15:26   #38
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Kobieta z tego zdjęcia ma _zaskakująco_ mało_ cellulitu jak na ten rozmiar.
Myślę, że tam i tak jest dużo fotoszopa.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Swoją drogą, oszałamiająca figura, przy takiej talii, normalnie mogłabym miec i taki tyłek i chyba byłabym daleka o mysli o odchudzaniu go.
Ja też.

Ktoś tam poradził Gracji, że jak chce tak wyglądać, to musi więcej jeść
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:35   #39
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
A co innego można napisać? Panna naczytała się komentarzy w internecie i ubzdurała sobie, że jak jest gruba, to będzie miała tłum adoratorów. Zauważ, że ona jest bardzo zdziwiona tym, że ich nie ma. W dodatku to przekłamanie co do rozmiaru jest zabawne. Ok, ona lubi siebie, to się chwali. Jednak należy przyjąć do wiadomości, że jest stosunkowo niewielu mężczyzn, którzy lubią panie o tak obfitych kształtach i nie możemy im nakazać, żeby nagle zmienili preferencje. Nadwaga, szczególnie tak duża, jest uważana za mankament.
Być może moja odpowiedź byłaby inna, gdyby post autorki nie miał wydźwięku wielki zad= powinien zjawić się tłum adoratorów.
Radziłabym po prostu nieco schudnąć (dla zdrowia) lub uzbroić się w cierpliwość.
Ty serio uwazasz, ze dziewczyna roz 42/44 jest gruba? I ze to az tak obfite ksztalty? I duza nadwaga? Szkodliwa dla zdrowia?
No ja jestem zdziwiona takim podejsciem. Widuje takie dziewczyny na ulicach i nie wydaja mi sie grube.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:47   #40
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Ja tylko dodam taką historię jeżeli dobrze pamiętam Macieja Biennewicza (coacha) i jego klientki, ktira szukała ciepłego, romantycznego faceta, z którym mogła by założyć rodzinę. Gdzie go szukasz? W klubie dla motocyklistów... więc może nie szukaj na siłę a pozwól by wszystko szło swoim tempem?
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:51   #41
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ty serio uwazasz, ze dziewczyna roz 42/44 jest gruba? I ze to az tak obfite ksztalty? I duza nadwaga? Szkodliwa dla zdrowia?
No ja jestem zdziwiona takim podejsciem. Widuje takie dziewczyny na ulicach i nie wydaja mi sie grube.
o esu tak. istnieja dziewczyny, ktore maja rozmiar 42/44 i np. otylosc I stopnia. to nie tylko o kg chodzi, ale o ilosc tkanki tluszczowej w organizmie.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 15:52   #42
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ty serio uwazasz, ze dziewczyna roz 42/44 jest gruba? I ze to az tak obfite ksztalty? I duza nadwaga? Szkodliwa dla zdrowia?
No ja jestem zdziwiona takim podejsciem. Widuje takie dziewczyny na ulicach i nie wydaja mi sie grube.
To co dla Ciebie jest nadwagą?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:56   #43
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Rozmiar 42/44 to mimo wszystko jest nadwaga, no chyba, że dziewczyna ma dwa metry wzrostu.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2016-05-03 o 16:00
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:58   #44
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Faceci vs. wielki zad

A może ona ma problem z postrzeganiem siebie i swoich rozmiarów? Może naprawdę nosi rozmiar 42, ale wydaje się jej, że wygląda jak kobieta z tamtego bloga.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:07   #45
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Faceci vs. wielki zad

42-44 to jest nadwaga, chyba że dziewczyna jest wyższa niż ok 180cm.
Autorko, jeśli masz figurę jak Gracja, to jest to 46-48 na moje oko.
Według mnie nie powinnaś się poddawać, ale możesz też wziąć pod uwagę, iż statystycznie pulchne dziewczyny mogą mieć mniejsze wzięcie.

Mówi to rozmiar 42. i tak, mam nadwagę (78kg przy 170 i mimo bardzo dobrej, klepsydrowej sylwetki ciężko mi jednak ukryć moje kg).
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:16   #46
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Faceci vs. wielki zad

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;59840011]A może ona ma problem z postrzeganiem siebie i swoich rozmiarów? Może naprawdę nosi rozmiar 42, ale wydaje się jej, że wygląda jak kobieta z tamtego bloga.[/QUOTE]

Ale to jest wiecej jak pewne.
Przecież nawet w jakims programiku o ubieraniu kobiet (przynajmniej tak mi się wydaje? Triny i Suzana moze?) był eksperyment.
Stawiano rząd kobiet od najchudszej w zwyż rozmiarów i kazano delikwentce wpasowac się pomiedzy te kobiety zgodnie ze swoim rozmiarem.
Kobiety ZAWSZE stawały za daleko "w grubość" i to nawet o 2-3 rozmiary za daleko.
To autorka watku pewnie ma te 42, a pokazała ta Grację, bo w jej głowie ma obraz większej siebie niż jest.
No przeciez widzi dziewczyna jakie ubrania kupuje, ja jestem dyslektyk dośc zaawansowany, ale nawet mnie się 2 z 6 nie myli. :/

A zreszta nawet jakby miała te 46 to co? Jakoś przeciez kobiety o takim rozmiarze mają chłopaków, kochanków, mężów, konkubentów. To czego ona jedna miałaby nie mieć akurat ze wzgledu na rozmiar
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:17   #47
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Ja mam rozmiar 42 spodni,duzy tylek, ale brzuch plaski, zaznaczona talie cos jak pani z pierwszej strony ze zdjecia, ktore dodala stewardesa, ale ten dol jest u mnie nieco subtelniejszy. Bluzki nosze w rozmiarze s/m. Waze okolo 70kg przy 175, bmi mam w normie, nie uwazam sie za otyla.
Kazdy mezczyzna ma inne gusta, mojemu tz bardzo podoba sie moja figura I jest wielu takich, ktorym podoba sie figura taka jak Twoja autorko I pewnie, ktoregos dnia na takiego trafisz. Jesli akceptujesz siebie, jestes swiadoma swojej kobiecosci, dbasz o siebie to mezczyzni to doceniaja.
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:19   #48
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ktoś tam poradził Gracji, że jak chce tak wyglądać, to musi więcej jeść
Chyba arbuzów. Żeby w posladki poszły. I witek wierzbowych, zeby poszły w talię.
Ludzie to jak cos wymyślą
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 16:49   #49
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Ja mam rozmiar 42 spodni,duzy tylek, ale brzuch plaski, zaznaczona talie cos jak pani z pierwszej strony ze zdjecia, ktore dodala stewardesa, ale ten dol jest u mnie nieco subtelniejszy. Bluzki nosze w rozmiarze s/m. Waze okolo 70kg przy 175, bmi mam w normie, nie uwazam sie za otyla.
Kazdy mezczyzna ma inne gusta, mojemu tz bardzo podoba sie moja figura I jest wielu takich, ktorym podoba sie figura taka jak Twoja autorko I pewnie, ktoregos dnia na takiego trafisz. Jesli akceptujesz siebie, jestes swiadoma swojej kobiecosci, dbasz o siebie to mezczyzni to doceniaja.
bo to jest waga w normie a nie nadwaga.

174cm/65kg i mam rozmiar dolu 42/44. nie mam nadwagi. magia.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 17:15   #50
utracona11
Raczkowanie
 
Avatar utracona11
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 336
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Dziewczyny proszę Was, nie generalizujcie co do rozmiarów-nadwagi. Wszystko zależy od budowy ciała. Ja normalnie noszę 34 czasem 36 i wcale nie wyglądam na wychudzoną czy też anorektyczkę. Rozmiar 38 u mnie oznaczałby nadwagę. Wszystko przez moją budowę i drobną sylwetkę. Moja siostra 38-40 nadwagi nie ma, ma normalną figurę bo już jej postura jest inna. Ciotka 40-42 i wręcz bym powiedziała, że jest szczupła, tyle że jest wysoka (173cm).
utracona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:23   #51
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Autorko, podaj swoje wymiary w centymetrach, to ocenimy, czy faktycznie masz wielki zad, czy może masz ładną, proporcjonalną figurę.


Faceci, których znam, raczej są amatorami większych tyłków.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:29   #52
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was, nie generalizujcie co do rozmiarów-nadwagi. Wszystko zależy od budowy ciała.
Czyli od czego konkretnie?
Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
Ja normalnie noszę 34 czasem 36 i wcale nie wyglądam na wychudzoną czy też anorektyczkę.
A dlaczego miałabyś wyglądać?
Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
Rozmiar 38 u mnie oznaczałby nadwagę. Wszystko przez moją budowę i drobną sylwetkę.
Nadwagi oficjalnie pewnie nie, ale możliwe, że wyglądałabyś mniej atrakcyjnie.
Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
Moja siostra 38-40 nadwagi nie ma, ma normalną figurę bo już jej postura jest inna.
Nikt nie pisał, że te rozmiary oznaczają nadwagę.
Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
. Ciotka 40-42 i wręcz bym powiedziała, że jest szczupła, tyle że jest wysoka (173cm).
To też nie przeczy temu, co pisałyśmy.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:49   #53
utracona11
Raczkowanie
 
Avatar utracona11
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 336
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli od czego konkretnie? A dlaczego miałabyś wyglądać?Nadwagi oficjalnie pewnie nie, ale możliwe, że wyglądałabyś mniej atrakcyjnie.Nikt nie pisał, że te rozmiary oznaczają nadwagę. To też nie przeczy temu, co pisałyśmy.
Czyli od czego konkretnie?
Np od budowy szkieletowej człowieka? Jeden kości ma drobne, inny grubsze. Ja mam drobne, moja siostra już nieco grubsze przez co mimo niewielkiej różnicy wzrostu u niej sporo większy rozmiar nie robi aż takiego wrażenia.
A dlaczego miałabyś wyglądać?
Napisałam profilaktycznie, coby mnie nikt z góry nie osądził za strasznego chudzielca.
Nadwagi oficjalnie pewnie nie, ale możliwe, że wyglądałabyś mniej atrakcyjnie.
Oj uwierz, że wisiałoby mi nie tylko na brzuchu. Jeśli teraz się "topię" w takich ubraniach to naprawdę sporo musiałoby mnie przybyć, aby rozmiar 38 ze mnie nie spadał. Musiałabym być kulką.
Nikt nie pisał, że te rozmiary oznaczają nadwagę.
Wiem, że o tych rozmiarach nikt nie pisał, chciałam płynnie przejść w większe rozmiary.
To też nie przeczy temu, co pisałyśmy.
To też wiem, ale napisałam też, że ona wygląda szczupło czyli nawet jakby weszła w to 42-44 (o którym już była mowa, że nadwaga) to u niej nie byłoby jej widać.
utracona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 18:22   #54
Olcia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 390
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli od czego konkretnie?
Konkretnie od budowy ciała. Moja siostra jest ode mnie wyższa ok. 7 cm, waży 13-15 kg więcej niż ja (ok. 175 i 66-68). A brzuch ma mniejszy niż ja (mam taki śmieszny wystający przy jednoczesnym braku boczków). Jakby stanęła bokiem za trzonkiem od miotły to byłoby widać tylko cycki i du.ę. Po prostu ma czym oddychać i na czym siedzieć. Rozmiar ma przeważnie 40.Więc jest tylko troszkę wyższa, ale wagi już ma sporo więcej. Jeżeli ja bym była jej wzrostu i miała jej wagę, ale swoją figurę, to jak piłka bym wyglądała.
Olcia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 18:25   #55
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Faceci vs. wielki zad

w sumie to autorka napisała, ze

Cytat:
Zaczęłam nawet nawiązywać relacje przez neta, ale tu jest zupełnie tak samo... pierwsze spotkanie i tylko goście zupełnie nie w moim typie są zainteresowani kontynuacją.
Jeśli umawia się przez internet, to na pewno mężczyźni widzą przed randką jakieś jej zdjęcia. Poza tym z tego wynika, że niektórzy sa zainteresowani, ale akurat nie są w jej typie. Natomiast c, którzy nie, to moim zdaniem trudno ocenić, że nie są akurat z powodu wagi. Bo równie dobrze może to być bardziej jej zachowanie albo po prostu brak szczęścia. gdyby było inaczej to szczupłe dziewczyny od razu znajdowałyby partnerów, a te grubsze byłyby samotne. A bycie w związku nie jest szczególnie skorelowane z wagą.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 19:47   #56
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Faceci vs. wielki zad

To może ja jako facet się wypowiem. Sam tylek jest okej ale grube nogi czy wystający bęben są fatalne. Zamiast wciskać sobie kity 'puszyste jest piękne' czy inne gówna lepiej ruszyć na siłownię i zrobić coś ze sobą
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 19:53   #57
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
To może ja jako facet się wypowiem. Sam tylek jest okej ale grube nogi czy wystający bęben są fatalne. Zamiast wciskać sobie kity 'puszyste jest piękne' czy inne gówna lepiej ruszyć na siłownię i zrobić coś ze sobą
może niech to zrobią te wszystkie męskie rodzynki. Z dużym brzuchem i chudymi rączkami i nóżkami....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 20:37   #58
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Nie rozumiem po co autorce tlum wielbicieli. Przewaznie wystarczy jeden, a taki do rzeczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 20:37   #59
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
może niech to zrobią te wszystkie męskie rodzynki. Z dużym brzuchem i chudymi rączkami i nóżkami....
No ja to samo pomyślałam może nie do końca w temacie, ale po prostu uwielbiam jak faceci typu pszczółka wytykają dziewczynom, że są grube.

A w temacie to uważam, że nie należy przesadzać w żadną stronę. BMI nie kłamie - zwłaszcza za wysokie. (Sportowcy i tak mają gdzieś BMI).
Dla mnie to bez różnicy, czy ktoś jest otyły, czy tragicznie chudy, obie te skrajności są według mnie mało atrakcyjne. Chociaż szczerze mówiąc już bym chyba wolała, żeby mój facet był gruby niż anorektyk, bo bym się źle czuła mając cały czas wrażenie, że mi facet się złamie.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 20:50   #60
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Faceci vs. wielki zad

Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
Np od budowy szkieletowej człowieka? Jeden kości ma drobne, inny grubsze. Ja mam drobne, moja siostra już nieco grubsze przez co mimo niewielkiej różnicy wzrostu u niej sporo większy rozmiar nie robi aż takiego wrażenia.
Ma grubszy szkielet? Serio? Są jakieś dowody na te mityczne grube kości?
Cytat:
Napisane przez utracona11 Pokaż wiadomość
Oj uwierz, że wisiałoby mi nie tylko na brzuchu. Jeśli teraz się "topię" w takich ubraniach to naprawdę sporo musiałoby mnie przybyć, aby rozmiar 38 ze mnie nie spadał. Musiałabym być kulką.

To też wiem, ale napisałam też, że ona wygląda szczupło czyli nawet jakby weszła w to 42-44 (o którym już była mowa, że nadwaga) to u niej nie byłoby jej widać.
Przecież Was nie widzimy, to jak można to ocenić?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-04 17:05:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.