KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 20:48   #331
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Inna sprawa to taka, że gdy jesteśmy np. na 3 stronie recenzji i wejdziemy w opis jakiegoś kosmetyku, to po wyjściu z tego opisu nie wrócimy na 3 stronę tylko na pierwszą stronę recenzji. I tak ciągle.
U mnie też się tak dzieje i tak było cały czas jeszcze na starym KWC w wyszukiwarce. Miejmy nadzieję, że da się to skorygować.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:50   #332
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dzielę sie swoją radoscią-mam wyzerowany licznik na KWC
Nikt nigdy nie będzie utożsamiał mojego nicka z KWC
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 07:21   #333
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dzielę sie swoją radoscią-mam wyzerowany licznik na KWC
Nikt nigdy nie będzie utożsamiał mojego nicka z KWC
Fajnie, że niektórym się udaje może jest i dla mnie nadzieja. Tylko to pewnie potrwa z pół roku, zanim będę mieć puste konto To samo z torebką, zostały mi dwie przegródki, których nie potrafię usunąć, męczę się z tym na telefonie i klikanie w opcje edycji za każdym razem przenosi mnie na spis artykułów z głównej. Nie ma drugiej tak fatalnej strony jak wizaż, której przeglądanie na smartfonie byłoby podobną męczarnią.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 07:49   #334
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ciekawe czy przez masowe usuwanie kont na KWC zmianie ulega ogólny licznik użytkowników - na stronie główniej. Nie zwróciłam wcześniej uwagi jaką liczbę podawali (coś ok. 86 tys.), a teraz tam nie zaglądam. Obawiam się, że pozostawią sobie te liczby ze względu na zlecających reklamy
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 08:37   #335
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy przez masowe usuwanie kont na KWC zmianie ulega ogólny licznik użytkowników - na stronie główniej. Nie zwróciłam wcześniej uwagi jaką liczbę podawali (coś ok. 86 tys.), a teraz tam nie zaglądam. Obawiam się, że pozostawią sobie te liczby ze względu na zlecających reklamy
Ale to przecież chyba liczba wizazanek a nie mających konta na KWC? Profilu KWC tak całkiem do zera wyczyścić nie sposób, przecież nawet po usunięciu wszystkich recenzji dalej zostają zgłoszone przez nas produkty czy inne aktywności typu te modyfikacje robione przez moderację na nasze konta czy też obserwujący.
Mnie tylko tak małostkowo cieszy, ze chociaż nie mogę usunąć dodanych przeze mnie 200 kosmetyków, to jako że byłam często jedyną recenzentką, wartość istnienia takiego produktu bez recenzji jest już mniejsza.

Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś masowy exodus. Jakaś tam grupka usunie recenzje i przestanie korzystać także biernie, inna po prostu przestanie pisać nowe recenzje, ale reszta będzie dalej korzystać. Ludzie mają różne progi cierpliwości.

A nie, teraz widzę, że to chodzi o aktywne recenzentki. Pytanie tylko, co znaczy aktywne. Tutaj tym bardziej nie liczyłabym na zmniejszenie tej liczby, bo na jedną, ktora usunęła recenzje czy przestała pisać przyjdą trzy nowe skuszone gratisami.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-05-07 o 09:11
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 11:34   #336
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Skąd te problemy z kodowaniem? Ciągle ich przybywa.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...review-1052481
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 13:13   #337
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Pracuję w IT i tylko czekam, aż projekt nowego KWC będzie omawiany na szkoleniach branżowych Dawno nie widziałam czegoś tak żenującego.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 13:36   #338
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pracuję w IT i tylko czekam, aż projekt nowego KWC będzie omawiany na szkoleniach branżowych Dawno nie widziałam czegoś tak żenującego.
Ten i poprzedni watek byłyby tez świetnym materiałem dla PR-owców. Cały czas wyobrażam sobie coś w rodzaju sceny ze zgrupowania antyterrorystów analizujących slajdy z screenami z forum
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 13:38   #339
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

[QUOTE=chimay;60013766]Ale to przecież chyba liczba wizazanek a nie mających konta na KWC? Profilu KWC tak całkiem do zera wyczyścić nie sposób, przecież nawet po usunięciu wszystkich recenzji dalej zostają zgłoszone przez nas produkty czy inne aktywności typu te modyfikacje robione przez moderację na nasze konta czy też obserwujący.
Mnie tylko tak małostkowo cieszy, ze chociaż nie mogę usunąć dodanych przeze mnie 200 kosmetyków, to jako że byłam często jedyną recenzentką, wartość istnienia takiego produktu bez recenzji jest już mniejsza.
/QUOTE]
chimay
z mojego doświadczenia
-usunęlam recki, gdzie byłam jedyną recenzentką. Usuwalam to po 20 czy 30 razy aż w końcu usunęłam.
-jak coś jest modyfikowane przez modki to trzeba wchodzic we wszystkie modyfikacje /to właśnie moje 4 ostatnie, ktorych znaleźć nie mogłam/
Stan na dzis jeden obserwujący i koło 260 widm recenzji Pewnie to zostanie-albo znajdę sposoób na pelne usunięcie mojego konta na wizazu i KWC i wtedy adios po angielsku
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 13:46   #340
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

A w najnowszych recenzjach nadal bez zmian tzn, cały czas zastój od wczoraj, od 13.50. Żadnych nowych. Nawet ten wątek do zgłaszania problemów nie ma sensu, bo nic nie poprawiają. A w sumie to po co im życie ułatwiać, skoro nam utrudnili .
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 14:13   #341
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
z mojego doświadczenia
-usunęlam recki, gdzie byłam jedyną recenzentką. Usuwalam to po 20 czy 30 razy aż w końcu usunęłam.
-jak coś jest modyfikowane przez modki to trzeba wchodzic we wszystkie modyfikacje /to właśnie moje 4 ostatnie, ktorych znaleźć nie mogłam/
Stan na dzis jeden obserwujący i koło 260 widm recenzji Pewnie to zostanie-albo znajdę sposoób na pelne usunięcie mojego konta na wizazu i KWC i wtedy adios po angielsku
Danusiu, u mnie zostało:
-1 recenzja, która jest zakrzaczona i nie ma opcji "Usuń", załączałam już 3 razy linki i skriny, może ktoś w końcu ją naprawi
-1 recenzja, którą musiałam w trakcie usuwania przegapić i tu niestety muszę czekać, aż poznikają widma usuniętych recek, bo nie jest fizycznie wykonalne, żebym na telefonie z rwiącym się 1 GB neta była w stanie po raz drugi przekopać ponad 30 stron z 500 recenzjami widmami, żeby zlokalizować tę jedną pominiętą. Muszę czekać, aż poznikają recenzje już fizycznie nie istniejące. Kiedy to nastąpi - obawiam się, że nieprędko. Oni przez półtora miesiąca nie potrafią zmienić czcionki na bardziej czytelną.
-2 przegródki z torebki - tutaj uparcie próbuję, bo skoro poprzednie udało mi się z trudem usunąć, te te też w końcu się poddadzą.

Reszta to często dublowane aktywności, zmiany moderatorskie, obserwujący i takie rzeczy, których nie jestem w stanie usunąć.

Co masz na myśli pisząc "pełne usunięcie"? Konto i wszelkie ślady działalności z for i KWC, posty? Sądzę, że samo usunięcie konta tzn zastąpienie nicka ciągiem cyfr już jest zadowalającym osiągnięciem, bo jak staniesz się pewnego dnia 27834977 zamiast danusiąes, to nie będzie miało już zbytnio znaczenia, że na profilu KWC 27834977 znajdują się jakieś szczątki byłej aktywności typu, że ktoś obserwuje, albo że dodałaś produkt do bazy, skoro nie będzie przy tym stał Twój oryginalny nick.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-05-07 o 14:22
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 17:05   #342
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Od wczoraj nie mogę dodac ani jednej recenzji, cały czas wyskakuje mi błąd 500.... Ktos wogole pracuje nad tym portalem? Czy on zyje własnym życiem? A może umarł już jednak smiercią naturalną?
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 22:05   #343
To_tylko_Megilena
Przyczajenie
 
Avatar To_tylko_Megilena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Chimay, znalazłam Twoje recenzje:

1) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...review-1124636

2) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-758905

Takie rzeczy się robi gdy bezsenność męczy człowieka...
To_tylko_Megilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 22:13   #344
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co masz na myśli pisząc "pełne usunięcie"? Konto i wszelkie ślady działalności z for i KWC, posty? Sądzę, że samo usunięcie konta tzn zastąpienie nicka ciągiem cyfr już jest zadowalającym osiągnięciem, bo jak staniesz się pewnego dnia 27834977 zamiast danusiąes, to nie będzie miało już zbytnio znaczenia, że na profilu KWC 27834977 znajdują się jakieś szczątki byłej aktywności typu, że ktoś obserwuje, albo że dodałaś produkt do bazy, skoro nie będzie przy tym stał Twój oryginalny nick.
O to to. Tylko jak się to robi, bo ja tego znaleźć nie umiem
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 22:18   #345
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
O to to. Tylko jak się to robi, bo ja tego znaleźć nie umiem
Na technicznym jest wątek, w którym trzeba napisać.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 22:25   #346
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Na technicznym jest wątek, w którym trzeba napisać.
Dziękuję
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 23:19   #347
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mam to samo, nie mogę dodać recenzji, błąd 500

Poza tym mam wrażenie, że nie działa mi dobrze wyszukiwarka produktów.
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 07:17   #348
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez To_tylko_Megilena Pokaż wiadomość
Chimay, znalazłam Twoje recenzje:

1) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...review-1124636

2) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-758905

Takie rzeczy się robi gdy bezsenność męczy człowieka...
Pięknie dziękuję Zguba usunięta Teraz tylko czekam aż naprawią ostatnią zakrzaczoną recenzję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 11:47   #349
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
A w najnowszych recenzjach nadal bez zmian tzn, cały czas zastój od wczoraj, od 13.50. Żadnych nowych.
Ja tak mam w dalszym ciągu. Ostatnia "najnowsza" recenzja jest z 06 maja 2016, o 13:50.
I jest to powtarzalny problem.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 14:48   #350
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Ja tak mam w dalszym ciągu. Ostatnia "najnowsza" recenzja jest z 06 maja 2016, o 13:50.
I jest to powtarzalny problem.
A może po prostu nie ma zadnych nowych recenzji, a testów produktów tez jeszcze nie ogłoszono?
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 15:33   #351
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wciąż błąd 500 przy próbie dodania recenzji... Właśnie zmarnowałam 30 minut wolnej niedzieli na pisanie recenzji, której nie mogę dodać. Miło!

Do tej pory byłam cierpliwa i wyrozumiała, ale chyba niedługo mój nick również zamieni się w ciąg cyfr. Ile można czekać na poprawę?
Szkoda, wielka szkoda, bo uwielbiałam stary, dobry Wizaż i aktywne działanie na KWC.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 15:43   #352
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
A może po prostu nie ma zadnych nowych recenzji, a testów produktów tez jeszcze nie ogłoszono?
Jak nie ma, jak są

http://screenshooter.net/102767314/osxdimw
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 15:59   #353
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
A może po prostu nie ma zadnych nowych recenzji, a testów produktów tez jeszcze nie ogłoszono?
Nie może być KWC przecież teraz testami stoi. Niedługo będą tu tylko testy, no i recenzje mylengrave Mylengrave, podziwiam Twoją wytrwałość
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 16:17   #354
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ano można. Ja na przykład nie znoszę akwizytorstwa, budzi się we mnie agresor, jak ktoś za mną łazi i jęczy "pani kup", próbuje mi wcisnąć swój produkt i podsuwa mi go co rusz pod nos, prześladuje mnie nim w wyskakujących banerach, krzyczących filmikach pożerających moje limitowane MB. Robi mi się smutno, jak przyjeżdżam do Polski i widzę piękne krajobrazy z powtykanymi mi przed nosem wielgaśnymi banerami z reklamą wulkanizacji w Pcimiu Górnym albo centra calkiem nienajbrzydszych miast zapaćkane i obwieszone płachtami z reklamą burdeli obok ofert wybielania zębów. Dlatego będę konsekwentnie bojkotować agresywny marketing i chamskie reklamy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 16:55   #355
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

A ja rozumiem obydwie postawy. Przy czym sama mam bardziej taką jak Mylengrave. Mi zawsze podobała się przede wszystkim możliwość pisania recenzji, cudzymi kieruję się rzadko, bo różnie bywa z ich sprawdzalnością. Po za tym taki ze mnie typ, co lubi wszystkiego sam spróbować. No a w praniu okazało się, że napisane recenzje służą także mi, kiedy po jakimś czasie nie pamiętam już, czy byłam z danego kosmetyku zadowolona czy nie.
A że szlag mnie lekko trafia, kiedy pomyślę, że brałam udział w przenoszeniu bazy do tego "czegoś", to inna kwestia.

Domyślam się, że z tytułu łikendu nie ma co liczyć na naprawę ostatnich recenzji.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 17:33   #356
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pracuję w IT i tylko czekam, aż projekt nowego KWC będzie omawiany na szkoleniach branżowych Dawno nie widziałam czegoś tak żenującego.
Jestem tego samego zdania i jestem w szoku, ze czas mija, a nic sie nie zmienia.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 18:50   #357
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja się właśnie zastanawiam, jak uniknąć zakupu czegoś, co już miałam,a było niespecjalne. Chyba sobie zrobię listę w dokumencie tekstowym. Tylko nie wiem, czy grupować pod kątem marki czy rodzaju produktu. Chociaż czy to mi właściwie potrzebne? I tak kupuję w dużej mierze poza asortymentem drogeryjnym i raczej rzadko wracam do tych samych kosmetyków.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 20:49   #358
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Szkoda, że wiarygodne recenzentki odchodzą. Jednak wobec tego, co dzieje się z Wizażem jest to dla mnie zrozumiałe. A czy nie myślałyście o tym , by przenieść się np. na Esentię? Przynajmniej Wasza praca nie poszłaby na marne.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 07:11   #359
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
tak, wiem.... zapomniałam napisać wciąż... w zasadzie, to ona nie działa od samego początku, ale ile można? Mało tego, żeby było ciekawiej. Miałam około 37 recenzji, pousuwałam wszystkiem, to mimo to pokazuje mi, że mam jeszcze 3 recenzje, a lista recenzji pokazuje te skasowane W dodatku strona ma jakiś wyciek pamieci, bo nagle wielkość procesu przeglądarki wzrosła niemal 10-krotnie.

Czemu pousuwałam? Bo NIE WIERZĘ że coś na tym portalu zmieni się na lepsze, skoro od miesiąca KWC jest totalnie rozpieprzone i nikt nic nie robi, żeby to naprawić. No, nic poza mydleniem oczu, że przecież działamy
Biorąc pod uwagę fakt, że "nowy wizaż" ma ponad rok i nadal są błędy, to miesiac to wcale nie tak długo
Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Skąd te problemy z kodowaniem? Ciągle ich przybywa.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...review-1052481
Nie ma to jak poprawa czytelności

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
A może po prostu nie ma zadnych nowych recenzji, a testów produktów tez jeszcze nie ogłoszono?
A może idąc krok dalej nie da się wstawić recenzji żadnego prócz testowanego produktu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 07:29   #360
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja również lubię się dzielić wrażeniami z kosmetyków, lubię pisać recenzje, w ogóle lubię pisać, może to dlatego. Problem w tym, że nie wiem, czy na nowym kwc ktokolwiek będzie miał ochotę je czytać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.