Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 22:45   #1741
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

ja mam cere mieszana, lubiaca sie przetluszczac, przesuszac i kaprysic w postaci gigantow [te giganty mnie najbardziej przerazaja, wszystko inne przezyje ].
z clinique tez mam swoje typy: pider sypki, korektor pod oczy i maska zobaczymy, co reszta potrafi mialam kiedys minizestaw trzech krokow ale skrzywdzil mnie strasznie

dzieki Ci za tak efektywne [i efektowne ] naprowadzanie mnie na domniemane hity
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 22:55   #1742
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A pietnastominutkowa tez u mnie MUSI byc...juz chyba trzecia, czy czwarta przerabiam. To jedyna maseczka ktorej efekty widze odrazu!
Moze nie doczytalam albo cos przeoczylam wiec plizz napiszcie dziewczynki co to za maseczka ktora takie cuda dziala dziek's
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 23:04   #1743
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Moze nie doczytalam albo cos przeoczylam wiec plizz napiszcie dziewczynki co to za maseczka ktora takie cuda dziala dziek's
Clinique Turnaround 15 minute facial [tak sie chiba zowie ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 23:19   #1744
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ekhm!

Jak ja mam sama tłumić w Was zapędy zakupowe, to wyłączam subskrypcje, bo jeszcze i ten wątek pełen pokuszenia jest.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 23:41   #1745
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja mam cere mieszana, lubiaca sie przetluszczac, przesuszac i kaprysic w postaci gigantow [te giganty mnie najbardziej przerazaja, wszystko inne przezyje ].
z clinique tez mam swoje typy: pider sypki, korektor pod oczy i maska zobaczymy, co reszta potrafi mialam kiedys minizestaw trzech krokow ale skrzywdzil mnie strasznie

dzieki Ci za tak efektywne [i efektowne ] naprowadzanie mnie na domniemane hity
no to juz klamka zapadla......diagnoza jest jedyna i sluszna - repairwear dla Ciebie jak znalzal!!!!
3kroki tez mnie nie rzucaja na kolana....tonik jedynie daje rade, choc juz go dawno zastapilam micelem Biodermy i tea tree z Body Shopu. Mydlo takie sobie i tez zastapilam naturalnym plynem do mycia twarzy z sola z morza martwego J.Malki <Yarden>. A zel do dzisiaj kisi gdzies w mojej lazience i ostatnio chyba maz sie smaruje, bo mu sie bambino skonczylo

jezeli chodzi o kolorownke z C to z podkladow nie bylam jakos szczegolnie zadowolona<mialam chyba wszystkie niby matujace, czarujace, lekkie i niezapychajace..tere fere >, puder mialam prasowany i zdecydowanie przerzucilam sie na Shiseido jak tylko przetestowalam kilka razy. Zdecydowanie lepszy. Tusze maja tez srednie no i jedynie cieniami sie zachwycam

Pakosta dajmy sobie taryfe ulgowa na grudzien
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 00:45   #1746
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
15 kulkow GT? malutko... one sa duzo mniejsze niz tradycyjne M.
Tego się właśnie obawiałam

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jak juz jestem w DF to sie rzucam na kolorowke wszelaka. siostre teraz poinstruowalam, zeby mi sprawila cos z jesiennej kolekcji Lancome Mystery Game, roze Diora i Chenel i jakis podkald Guerlaina [plus ewentualnie, jesliby byl to puder w psiakczu G. - z tegorocznej limitowanki ]. a z pielegnacji sobie zazyczylam maseczke Turnaround Clinique i krem All about... tej samej firmy przed momentem zlozylam zamowienie via gadu gadu
Idealista gratuluje, cena fantastyczna. szkoda, ze na mnie to cudo nie dziala
A orientujesz po ile na DF są takie meteorytki (jakiekolwiek) albo ten Twój zachwalany wirtuozerski Lancome

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ekhm!

Jak ja mam sama tłumić w Was zapędy zakupowe, to wyłączam subskrypcje, bo jeszcze i ten wątek pełen pokuszenia jest.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 04:52   #1747
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Przylaczam sie

Ja wprawdzie na odwyku-kupuje to co mi jest potrzebne(tzn staram sie)

Ale wczesniej bylo gorzej.
Doszlo do takich sytuacji ze mialam pelno kolorowki ktorej nie uzywalam:kilka podkladow ktorych nie uzywalam bo zaden mi do konca nie pasowal.Cieni to juz nie zlicze-mam ich pelno a uzywam sporadycznie-niektore sa nowe.Ostatnio to czego nie uzywalam spakowalam i wyslalam do siostry-az sie luzniej w szufladzie zrobilo.


Z pielegnacja sie ostanio opanowalam-wczesniej kupowalam duzo i wiele rzeczy bylo nie uzywanych-teraz pielegnacja zajmuje mi praktycznie tylko 2 male szufladki w lazience.Mam wrazliwa cere wiec dokladnie analizuje wszystkie produkty przed zakupem.

Nie moge sie opanowac z szamponami i odzywkami-ciagle testuje-ostanio mialam poustawiane w lazience chyba 5 szamponow i 5 odzywek-kazda z nich zuzyta do polowy i zadna mi nie pasowala tak do konca.Mam manie na punkcie wlosow-dzisiaj znowu wrocilam z zakupow z nowym szamponem......


W tym miesiacu zamowilam tylko probki podkladow,kupilam olejek rozany i to tyle.

Co miesiac mam jakies plany zakupowe-ale zawsze sie zastanawiam:czy mi to naprawde potzrebne?Albo:puknij sie w glowe po co ci 3 plyn do demakijazu,zuzyj najpierw to co masz....

Najgorsze jest to ze np gdy znajde jakis kosmetyk ktory mi odpowiada w 100% to zawsze mam ochote na sprobowanie czegos nowego co moze bedzie mi odpowiadac w 150%



Na razie trzymam sie odwyku no bo i finanse w tym miesiacu kiepskie....mam nadzieje ze wytrwam(chociaz nie wiadomo bo mam 2 powody do zlamania postanowienia:
1-obok mojej pracy mam sklep z naturalnymi kosmetykami w ktorym uwielbiam czytac sklady-i zawsze stamtad wychodze chociazby z probka
2.Moja najlepsza kolezanka z pracy wyjezdza na prawie 2 miesiace-czyli mozliwe ze bede kupowac ciuchy lub kosmetyki jak szalona zeby sie poczuc lepiej(ona robi to samo gdy ja na wyjezdzie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 10:12   #1748
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A orientujesz po ile na DF są takie meteorytki (jakiekolwiek) albo ten Twój zachwalany wirtuozerski Lancome
to zalezy od sklepu, ale kiedy moja mam kupowala rok temu w liechtensteinie [czy jak to sie tam pisze ] to placila za swoje cos kolo 70 zlotych. a za lankomy na statku w wakacje palcilam polowe tego co u nas czyli kolo 60 zlotych za sztuke [l'extrema ale wirtuoz w tej samej cenie jest ]
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 14:36   #1749
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Wiecie co? Straszną mam dzisiaj ochotę coś sobie kupić. Co prawda siedzę w domu, bo leczę gardło, ale już mnie aż roznosi. Mam ochotę na brązowe cienie do powiek.

Zrobiłam sobie nową listę must have. Nie wiem, tylko czemu tak mi się rozrosła od rana.

Eh.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 14:38   #1750
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja w ogóle nie miałam ochoty sobie nic kupować dopóki pewne urocze dziewcze mnie nie zaczepiło

Dziewczyny - od stycznia jestem bezrobotna, nie kuście mnie błagam!
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 14:52   #1751
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

To brzmi jak wyrzuty. W końcu zaczepiało w sprawie zwiększenia własnych wydatków, a nie cudzych.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 15:13   #1752
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wiecie co? Straszną mam dzisiaj ochotę coś sobie kupić. Co prawda siedzę w domu, bo leczę gardło, ale już mnie aż roznosi. Mam ochotę na brązowe cienie do powiek.

Zrobiłam sobie nową listę must have. Nie wiem, tylko czemu tak mi się rozrosła od rana.

Eh.

Mnie też coś na cienie dziś Kupiłam 3, ale tanie, bo brokatowe (tzn pewnie raz się nimi wymaluję, dlatego wolałam kupić tanie a nie drogie)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 15:17   #1753
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ja chcę potrójne L'oreal i jakieś na Sylwestra. Po te potrójne chyba na dniach pójdę, już teraz bym je chciała, ale na A. nie ma tych złotawych brązów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 17:00   #1754
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To brzmi jak wyrzuty. W końcu zaczepiało w sprawie zwiększenia własnych wydatków, a nie cudzych.
Nigdy, żadne wyrzuty

Jestem dozgodnie wdzięczna za pomoc w podjęciu szybkiej decyzji, inaczej znowu bym się zastanawiała sto lat
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 17:05   #1755
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Mnie też coś na cienie dziś Kupiłam 3, ale tanie, bo brokatowe (tzn pewnie raz się nimi wymaluję, dlatego wolałam kupić tanie a nie drogie)
Ja miałam wczoraj wieczorem wielką ochotę na cienie. Ale dziś mi już przeszło

Miałyście jakieś kosmetyki Matis z serii bodajże Vitality (pomarańczowa energetyzująca)? Bo mi sie bardzo spodobała w sklepie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 17:05   #1756
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Gorzej jak Ci się nie spodoba, to wtedy będą wyrzuty? Oczywiście odpukać, mam nadzieję, że będziesz zachwycona.

Właśnie sobie przejrzałam gazetkę SP. Nie żebym kusiła, dlatego nie powiem na widok czego mi zabiło szybciej serce (jestem maniakiem promocjowym).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 17:14   #1757
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
nWłaśnie sobie przejrzałam gazetkę SP. Nie żebym kusiła, dlatego nie powiem na widok czego mi zabiło szybciej serce (jestem maniakiem promocjowym).
ja wlasnie obejrzalam ta gazetke, ktora jest na stronie i z calego serca zapragnelam miec 212 Herrery. nu kurna, chyba poprosze ojca
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 18:18   #1758
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

o jakiej gazetce SP mowicie?

co do cieni to ja tez sie na jakies szykuje choc ostatnio strzelilam sobie jedna fajna paletke. na Sylwestra bedzie w sam raz, bo sukienke planuje w kolorach czarnych lub brazowo zlotych. <wklejam Wam fotke > kolory oczywiscie nieco przeklamane przez aparat, bo sa o niebo fajniejsze

Ale od dwoch dni chodzi za mna paletka z Body Shopu. Lubie takie polaczenia kolorow....i co ja moge ze to? mowie o tej w tonacjach brazowo-zlotych z niebieskim na koncu

http://www.thebodyshop.co.uk/bin/ven...goldsparklecol

Estello nie mialam tych kosmetykow z Matisa w domu, do wlasnego uzytku, ale mialam robiony kompleksowy ''zabieg'' u kosmetyczki. Bardzo fajne i przyjemne. Ale nie moge ocenic dlugotrwalych efektow, wiec Ci raczej nie pomoge
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a 060.jpg (37,1 KB, 30 załadowań)
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 18:40   #1759
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Aniu o gazetce SuperPharm - na ich stronie można obejrzeć
Paletka świetna, kocham takie kolory, ciekawe ile u nas kosztuje. Ile za nią dałaś?

Ja w czwartek ide do kosmetyczki już nie moge się doczekać, ale nie na Matisa. Wiem, że w SP i w niektórych GC jest Matis, ale wcozraj w GC nie było próbek:/ napisałam do Matisa maila, gdzie jeszcze można kupić ich kosmetyki. Na pewno przez net, ale to nie to samo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 18:48   #1760
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

paletka kosztowala chyba 16 funtow. To Famous od Sue Moxley. Raczej w PL nie jest dostepna, bo to nowosc nawet tutaj. Za kazdym razem jak jestem w drogerii segment z kosmetykami tej firmy jest doslownie ogolocony

co do Matisa to mysle, ze warto bo maja naprawde fajne kosmetyki. Mialam kiedys taka serie seboregulujaca, ale zabijcie mnie a nie pamietam jak sie nazywala.

Dobrze, ze zaczelysmy o kosmetyczce pisac, bo przypomnialo mi to,ze musze zabukowac sobie termin Na Sylwestra trzeba jakos wygladac
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 18:48   #1761
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Aniu ładna paletka. I ta Twoja, i ta TBS.

Ja też planuję sukienkę w czerni, ewentualnie ciemna stalową. Problem w tym, że nie wiem, czy utrafię taką i jeszcze w modelu, który nada się na moją figurę.

Ale na makijaż nie bardzo mam pomysł. Albo lila-róż albo ciemne brązy albo fiolety. Trzeba kupić nowe cienie i rozpocząć testy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 19:33   #1762
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aniu ładna paletka. I ta Twoja, i ta TBS.

Ja też planuję sukienkę w czerni, ewentualnie ciemna stalową. Problem w tym, że nie wiem, czy utrafię taką i jeszcze w modelu, który nada się na moją figurę.

Ale na makijaż nie bardzo mam pomysł. Albo lila-róż albo ciemne brązy albo fiolety. Trzeba kupić nowe cienie i rozpocząć testy.
dzieki

co do kiecki tez mam ten problem pomijajac najmniejszy rozmiar <xs,s> musze miec taka, zeby nie wygladac jak chuda szczapa wiec zastanawiam sie czy aby czarna mnie jeszcze nie wyszczupli bardziej dlatego chyba bede celowac w brazy i zloto



wlasnie kupilam podklad mineralny LilyLolo...co w sumie bylo konieczne, bo w tym tygodniu musza mi przyslac zanim do PL wylece. Ale przy okazji zamowilam koektor i puder wykonczeniowy co juz mi tak niezbedne nie jest.....

no....

..........albo moze i jest?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 19:41   #1763
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
..........albo moze i jest?
jest jest

ja nic nie kupuje, pieniadze mam tylko na koncie a karty platniczej ze soba nie nosze - plastikowe pieniadze wydaja sie duzo latwiej niz te papierowe jutro ide po prezenty i bede walczyc z moim drugim, zakupowo-kosmetycznym ja, zeby nie kupic maczka
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 19:43   #1764
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Aniu, no to mamy ten sam problem, ale ja o rozmiarze nawet myśleć nie chcę w tej chwili, żeby sobie humoru nie psuć. Ja sobie wymyśliłam czarną lub stalową tubę, jasno złota też mogłaby być; ale teraz widzę chodząc po sklepach, że panuje jakiś irracjonalny nalot trapezowych, rozkloszowanych sukieneczek z tiulem na brzegu podszewki i odcięciem pod biustem. Wyglądałabym w tym karykaturalnie, juz nie mówiąc o tym, ze ten model wcale mi się nie podoba.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 19:48   #1765
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aniu, no to mamy ten sam problem, ale ja o rozmiarze nawet myśleć nie chcę w tej chwili, żeby sobie humoru nie psuć. Ja sobie wymyśliłam czarną lub stalową tubę, jasno złota też mogłaby być; ale teraz widzę chodząc po sklepach, że panuje jakiś irracjonalny nalot trapezowych, rozkloszowanych sukieneczek z tiulem na brzegu podszewki i odcięciem pod biustem. Wyglądałabym w tym karykaturalnie, juz nie mówiąc o tym, ze ten model wcale mi się nie podoba.
mnie to wlasnie pasuje, taka trapezowa spodnica plus do tego cos na gore [jeszcze nie wiem co] poszukuje tylko bialych lakierkow, takich komunijnych w sklepach raczej nie znajde wiec musze sie wybrac na poszukiwania do szafy mojej babci
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 19:50   #1766
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jest jest

ja nic nie kupuje, pienaidze mam tylko na koncie a karty platniczej ze soba nie nsoze - plastikwoe pienaidze wydaja sie duzo latwiej niz te papierowe jutro ide po prezenty i bede walczyc z moim drugim, zakupowo-kosmetycznym ja, zeby nie kupic maczka
trala lala moge sie zalozyc, ze go kupisz mnie kusi peony

fakt - plastikowe sie lepiej wydaje,bo to takie boskie znieczulenie ...niestety temat u mnie na czasie bo dzisiaj sprzedalam samochod i jutro ide zaladowac kredytowki i jutro tez ide po prezenty i sylwestrowa kreacje

ale co tam - co ma byc to bedzie szczegolnych potrzeb nie mam oprocz kiecki i butow, wiec zanosi sie spokojnie


Iceflower - no to szukamy czegos podobnego tez mi niedobrze jak patrze na te hurtowe ilosci badziewnie przyozdobionych, infantylnych kiecuszek odcinanych pod biustem....tez szukam czegos prostego, ale fajnego.

Zizou - biale klakierki? z obcesem czy bez? ;>
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 19:55   #1767
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

mialam maczka, kolor posy i.... oddalam go mamie bo mi sie nie podobal. ale teraz ilekroc jestem u niej to sie tym maczkiem maziam i normalnie zakochuje sie od nowa

budzet mam napiety, wystarczy na prezenty dla ojca, mamy i chlopa ale jakbym tak kupienie prezentu dla m. odlozyla na przyszly tydzien to byloby w sam raz na maczusia

musze sie z tym pomyslem przespac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:02   #1768
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mialam maczka, kolor posy i.... oddalam go mamie bo mi sie nie podobal. ale teraz ilekroc jestem u niej to sie tym maczkiem maziam i normalnie zakochuje sie od nowa

budzet mam napiety, wystarczy na prezenty dla ojca, mamy i chlopa ale jakbym tak kupienie prezentu dla m. odlozyla na przyszly tydzien to byloby w sam raz na maczusia

musze sie z tym pomyslem przespac
Zizou ja Ci wroze, ze z twoich mocnych postanowien beda nici no i jeszcze sie zakochujesz....nie dasz rady powiedziec sobie NIE


Iceflower - czegos takiego szukasz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiecka.JPG (15,7 KB, 46 załadowań)
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:08   #1769
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Powiedzmy, ale najbardziej to z satyny i bez ramiączek. I z rozcięciem z tyłu (marzenie ściętej głowy). Bo mi się satynowe buty w Zarze podobają i bym chciała, żeby to wszystko do siebie jakoś pasowało. Na ale zobaczymy, jak rzeczywistość sklepowa zweryfikuje moje marzenia...

Zizou
, jeszcze 2 strony temu Ci się maczek wcale nie podobał? Co to za uleganie pokusom?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:11   #1770
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zizou, jeszcze 2 strony temu Ci się maczek wcale nie podobał? Co to za uleganie pokusom?
no wlasnie jeszcze dwie strony temu maczek byl dla mnie taki sobie. ale dzis bylam na miedzy zajeciami u mamy, pomazialam sie w lazience MOIM maczkiem, ktory moja mama ma z odzysku [i teraz nie chce oddac ] no i sama wiesz, jak to jest teraz pluje sobie w brode, ze tak pochopnie podjelam decyzje o oddaniu go rodzicielce
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.