Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 11:51   #2041
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Kajmanowa



Ktoś tu ją jeszcze ogląda? Jak dla mnie stanęła z filmikami. Nie mówię o robieniu ałtfitów z drona, ale mam wrażenie, że to taki baaaardzo wczesny jutub.
To prawda. ale jest w tym jakiś urok. nie oglądam jej, ale pamiętam jej stare filmiki. Może kanał się nie rozwinął, ale ona sama się wyrobiła, ma piękne włosy, jest naturalna. Dla mnie ok.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:09   #2042
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ja też lubię bardziej delikatną i naturalną pielęgnację:
Wieczór: demakijaż - olejek i micel Vianek. Później żel Lavera ze szczoteczką Clarisonic. Na czystą buzię wklepuję tonik z kwasem migdałowym Norel, serum Hosanna Antipodies i olejek różany Evree z kwasem hialuronowym. Jeśli twarz jest przesuszona, zamieniam tonik z kwasem na tonik hibiskusowy Sylveco.
Rano mycie żelem, tonizowanie (tutaj też zamiennie oba te toniki), serum Antipodies i żel-krem La Roche Posay Anthelios 50+.
Co trzy dni peeling enzymatyczny, maseczka tonikowa, maseczka algowa.

Gdzieś przeczytałam, że warto stosować codziennie lekkie kwasy, żeby skóra była pobudzana do odnowy naskórka. Oczywiście, jeśli nie ma przeciwwskazań. Myślę, że ten tonik Norel jest całkiem w porządku nawet na letnią porę.
Jak ja uwielbiam ten wątek, od dawna jestem tu w stanie ułowić więcej polecanek, niż kiedykolwiek na KWC . Może ktoś nas tu wreszcie zacznie sponsorować .

Też lubię używać lekkiego kwasu (prawie) na co dzień. Ze swojej strony bardzo polecam tonik z kwasem laktobionowym Arkana. Jest fantastyczny i świetnie działa na naczynka, wycisza skórę natychmiast po aplikacji .


---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Na watku o januszach chyba o torebce szusz
Ja bym powiedziała, że o naszym wątku .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:17   #2043
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Kajmanowa



Ktoś tu ją jeszcze ogląda? Jak dla mnie stanęła z filmikami. Nie mówię o robieniu ałtfitów z drona, ale mam wrażenie, że to taki baaaardzo wczesny jutub.
ja lubię i oglądam
czasem gada głupoty, ale nadal miło obejrzeć coś co nie jest produkcją prawie filmową a taką zwykłą dziewczyną, która mówi jak koleżanka

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość

Też lubię używać lekkiego kwasu (prawie) na co dzień. Ze swojej strony bardzo polecam tonik z kwasem laktobionowym Arkana. Jest fantastyczny i świetnie działa na naczynka, wycisza skórę natychmiast po aplikacji .
[COLOR="Silver"]
a gdzie kupujesz tonik ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:24   #2044
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Kajmanowa



Ktoś tu ją jeszcze ogląda? Jak dla mnie stanęła z filmikami. Nie mówię o robieniu ałtfitów z drona, ale mam wrażenie, że to taki baaaardzo wczesny jutub.
już nie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:33   #2045
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość



a gdzie kupujesz tonik ?
Tutaj:

http://madric.pl/1619,arkana-lactobi...ym-40002-.html

Zamawiałam tylko raz, ale świetnie mi tę butelkę zabezpieczyli (przed rozlaniem + sweter z folii z bąbelkami), natychmiastowo wysłali i dodali bardzo fajne próbki. Więc polecam.

Arkanę generalnie trudno kupić, bo snobują się namarkę profesjonalną, ale moje doświadczenia z paroma produktami mówią, że warto było szukać .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 12:40   #2046
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Nowy vlog u Agaty. Porusza w nim temat "afery" z AsianBox, jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to info znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/dailylifeby...type=3&theater

wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:07   #2047
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie pamiętasz gdzie przeczytałaś o stosowaniu codziennym kwasów? Ja właśnie teraz mam spore problemy z zaskórnikami, chciałam użyć jakiś kwasów, ale zrobiło się naprawdę słonecznie i nieco się obawiam. Chętniej stosowałabym na noc, a rano zmywała aczkolwiek dalej nie wiem czy mi to nie zaszkodzi. Ja nie jestem osobą, która unika Słońca jak ognia, wręcz przeciwnie, lubię być opalona.
Na pewno był to blog https://mademoiselleevebloguje.blogspot.com, ale właśnie nie mogę sobie przypomnieć artykułu.

Ja stosuję filtry cały rok bardzo sumiennie, bo od połowy września do połowy kwietnia od kilku lat używam retinoidów. W lecie stosuję kwas migdałowy, który ma tę przewagę nad innymi, że można go używać w miesiące ciepłe.
Ten tonik Norel zawiera właśnie kwas migdałowy. Nie jest mocny. U mnie sprawdza się przy łagodzeniu niedoskonałości około okresowych na brodzie.
Jeśli chodzi o codziennie, delikatniejsze złuszczanie, to Nissiax też mówiła o kwasie azelainowym i glukonolaktonie, tylko nie wiem, jak to jest ze stosowaniem w lecie. Podejrzewam, że glukonolakton można, ale z azelainowym trzeba czekać do jesieni.
Specjalistą nie jestem, więc przed zastosowaniem zapoznaj się ze zdaniem kogoś mądrzejszego


---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Jak ja uwielbiam ten wątek, od dawna jestem tu w stanie ułowić więcej polecanek, niż kiedykolwiek na KWC . Może ktoś nas tu wreszcie zacznie sponsorować .

Też lubię używać lekkiego kwasu (prawie) na co dzień. Ze swojej strony bardzo polecam tonik z kwasem laktobionowym Arkana. Jest fantastyczny i świetnie działa na naczynka, wycisza skórę natychmiast po aplikacji .

.
No, właśnie ja sobie już dawno temu stworzyłam listę polecanych rzeczy i kupuję
I możesz już czuć się winna, bo jak skończy mi się Norel, to kupię ten tonik Arkana, który polecasz
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 13:11   #2048
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cukier znowu wkłada kij w mrowisko na fb. W komentarzach ostra dyskusja.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:15   #2049
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Cukier znowu wkłada kij w mrowisko na fb. W komentarzach ostra dyskusja.
ciężko fragmentami nie przyznać racji - zwłaszcza gdy czytam komentarze o Katosu


Doncia i kosmetyki
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:16   #2050
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

nowa twarz dla mnie

GlamGirl
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:19   #2051
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Cukier znowu wkłada kij w mrowisko na fb. W komentarzach ostra dyskusja.

Jeżu, Cukier napisała coś sensownego, świat sie kończy. Chyba pierwszy raz jej opinia ma dla mnie sens.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 13:23   #2052
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Recenzja szala, w skrócie: jest duży, ładny, zaciąga się, nie wiadomo jak prać, można nosić na wiele sposobów. Aha ilość poprawień włosów jest lekko irytująca

Kwestia gustu, ale ja nie cierpię rzeczy, gdzie logo jest na całości...Kojarzy mi się z koszulkami CHANEL z bazaru. O wiele bardziej podobają mi się np. szale Hermesa, są śliczne, delikatne, mają różne wzory i nie widać na kilometr, że to Hermes.

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Kajmanowa



Ktoś tu ją jeszcze ogląda? Jak dla mnie stanęła z filmikami. Nie mówię o robieniu ałtfitów z drona, ale mam wrażenie, że to taki baaaardzo wczesny jutub.
Ja uwielbiam wczesny Youtube, w sumie teraz też oglądam w 90% tylko haule, denka, ulubienców, pogadanki i to mi w zupełności wystarcza...Vlogi, challenge i inne cuda to tylko jak baaardzo mi się nudzi.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:25   #2053
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Hej!
Widziałam dzisiaj ten wpis u Cukru i też od razu pomyślałam, że znowu wkłada kij w mrowisko...
Zgadzam się z większością tego, co napisała, mam podobne odczucia co do walczących weganów-fanatyków. Ale już sama nie wiem, czy ona naprawdę tak silnie potrzebowała wyrzucić z siebie te uczucia, czy silnie potrzebowała nowej kontrowersji, bo za długo nie było kwasu u niej na fb.:/
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:31   #2054
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Jeżu, Cukier napisała coś sensownego, świat sie kończy. Chyba pierwszy raz jej opinia ma dla mnie sens.
Też się zgadzam
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:32   #2055
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
ciężko fragmentami nie przyznać racji - zwłaszcza gdy czytam komentarze o Katosu




Owszem, ale ja też nie rozumiem tego, ze ktoś się może takimi "weganami" i ich opinią przejmować Jem co chcę i tyle
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:34   #2056
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Moim zdaniem Baska Cukier trochę histeryzuje
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:42   #2057
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Baska Cukier trochę histeryzuje
A moim zdaniem ma rację. W szale na bycie raw food, vege itp. przeczytałam blogi, książki, fora- wszystko było w kontekście RZUCAJ MIENSO I WSZYSTKO INNE! TYLKO KORZONKI, TRAWA I NASIONA SOM SŁUSZNE I WŁAŚCIWE!
Po takim nagłym napadzie odstawienia wszystkiego co odzwierzęce po tygodniu chciałam gryźć, po dwóch myślałam, że umieram, a po trzech rzuciłam dietę w cholere
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:44   #2058
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;60102256]Kwestia gustu, ale ja nie cierpię rzeczy, gdzie logo jest na całości...Kojarzy mi się z koszulkami CHANEL z bazaru. O wiele bardziej podobają mi się np. szale Hermesa, są śliczne, delikatne, mają różne wzory i nie widać na kilometr, że to Hermes.
[/QUOTE]

szaliczek wieje bazarem.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Baska Cukier trochę histeryzuje
A moim nie. Nie raz miałam "przyjemność" z weganami, nie dziękuję postoję obok.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:45   #2059
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Hej!

Widziałam dzisiaj ten wpis u Cukru i też od razu pomyślałam, że znowu wkłada kij w mrowisko...

Zgadzam się z większością tego, co napisała, mam podobne odczucia co do walczących weganów-fanatyków. Ale już sama nie wiem, czy ona naprawdę tak silnie potrzebowała wyrzucić z siebie te uczucia, czy silnie potrzebowała nowej kontrowersji, bo za długo nie było kwasu u niej na fb.:/

Chyba czasem ma potrzebę "bycia kontrowersyjną" i taką inną od całego mainstreamu (w swoim własnym małym świecie).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 13:46   #2060
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Próbka/odlewka też nie? Nic ciekawego nie wyczytałam, ale dzieki.
Nie <- ta odpowiedź nasuwa się również po dokładnym przeczytaniu wpisu, który podlinkowałam. No, chyba że próbka ma np. 50 ml :P Na zapchanie potrzeba czasu. Pamiętam, że chyba nissiax83 też stworzyła na ten temat filmik i było tam na ten temat dużo sensownych informacji. W każdym razie: piszę to wszystko, bo myślę, że faktycznie jest jakaś mania zapychania.
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:46   #2061
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem ma rację. W szale na bycie raw food, vege itp. przeczytałam blogi, książki, fora- wszystko było w kontekście RZUCAJ MIENSO I WSZYSTKO INNE! TYLKO KORZONKI, TRAWA I NASIONA SOM SŁUSZNE I WŁAŚCIWE!
Po takim nagłym napadzie odstawienia wszystkiego co odzwierzęce po tygodniu chciałam gryźć, po dwóch myślałam, że umieram, a po trzech rzuciłam dietę w cholere
Sama jestem wege (to była dokładnie przemyślana decyzja, a nie bo taka jest moda), ale do głowy by mi nie przyszło żeby komuś narzucać swoje poglądy. Mało tego, jeszcze nie spotkałam na swojej drodze wege-terrorysty czy mieso-terrorysty

I dalej podtrzymuje swoje zdanie, że Baska histeryzuje
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2016-05-09 o 13:48
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:48   #2062
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Cukier znowu wkłada kij w mrowisko na fb. W komentarzach ostra dyskusja.

Akurat w tym przypadku się z nią zgadzam
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:55   #2063
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Wiele razy pisałyście tu o Karolinie Zientek. Nigdy za bardzo jej nie oglądałam. Trafiłam jednak dziś na kilka niemakijażowych filmów i mi się spodobało. Mądrze gada. Dałam suba.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 13:55   #2064
lisiczka788
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka788
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 51
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

[/QUOTE]No, właśnie ja sobie już dawno temu stworzyłam listę polecanych rzeczy i kupuję
I możesz już czuć się winna, bo jak skończy mi się Norel, to kupię ten tonik Arkana, który polecasz
[/QUOTE]


Ja tak samo. A z drogeryjnych toników polecam ten z kwasem migdałowym Lirene, u mnie też robi latem dobrą robotę .
Dziewczyny, widziałam dzisiaj w Rosmannie ten wypełniacz do ust Dermo Future, był w różowym i niebieskim opakowaniu, który z nich polecałyście?
lisiczka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:03   #2065
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Jeżu, Cukier napisała coś sensownego, świat sie kończy. Chyba pierwszy raz jej opinia ma dla mnie sens.
U mnie to samo. Szok i niedowierzanie .

Ja tam wierzę, że Cukier poczuła, że jej się ulewa.

Jakiś czas temu wrzucałam foodbooka dziewczyny, która zrezygnowała z weganizmu. W następnym odcinku powiedziała, że w ciągu kilku dni pojawiło się kilkaset bardzo agresywnych komentarzy i dostała wiadomości, w których życzono jej śmierci . Cukier też mogła posmakować takiej wegańskiej miłości. Też bym pękła.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość

No, właśnie ja sobie już dawno temu stworzyłam listę polecanych rzeczy i kupuję
I możesz już czuć się winna, bo jak skończy mi się Norel, to kupię ten tonik Arkana, który polecasz
Cytat:
Napisane przez lisiczka788 Pokaż wiadomość


Ja tak samo. A z drogeryjnych toników polecam ten z kwasem migdałowym Lirene, u mnie też robi latem dobrą robotę .
Dziewczyny, widziałam dzisiaj w Rosmannie ten wypełniacz do ust Dermo Future, był w różowym i niebieskim opakowaniu, który z nich polecałyście?

Mam nadzieję, że Wam się sprawdzi. Na tym wątku niczyj portfel nie jest bezpieczny . Norel jszcze nie próbowałam, ale ma dobre opinie i na pewno obczaję.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:08   #2066
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ten też miałam, na początku było super a po chyba tygodniu odpadła mi twarz - ale potem używałam go punktowo i dawał rade. A co do micela Avene to zachęcam do powrotu, sprawdzał mi sie lepiej niz Bioderma wlasnie.
Ten micel Avene? [KLIK] O matko...co za badziew. Zresztą można poczytać. U mnie się zupełnie nie sprawdził.

A tak w ogóle to polecacie inwestować w droższe micele? Biodermy nigdy nie miałam. Obecnie wróciłam do taniego z Biedronki. Wcześniej miałam Bourjois. Po drodze było wiele innych, ale obecnie nie wiem czy jest sens za taki kosmetyk dużo płacić. Sylveco też miałam i nawet bardzo lubiłam, ale też nie jest super tani a szybko znika. No i nie mam do niego dostępu stacjonarnie.

__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2016-05-09 o 14:25
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:23   #2067
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Szok i niedowierzanie .

Ja tam wierzę, że Cukier poczuła, że jej się ulewa.

Jakiś czas temu wrzucałam foodbooka dziewczyny, która zrezygnowała z weganizmu. W następnym odcinku powiedziała, że w ciągu kilku dni pojawiło się kilkaset bardzo agresywnych komentarzy i dostała wiadomości, w których życzono jej śmierci . Cukier też mogła posmakować takiej wegańskiej miłości. Też bym pękła.




Hej, przeważnie podczytuję, teraz się odezwę - Cukier ma predyspozycje do przesadzania, ale tutaj jakoś jej się nie dziwię. Niestety, miałam sytuację, gdzie miałam ochotę zabić - moja siostra jest weganką i na moim panieńskim stwierdziła, że jedzenie mięsa to tak, jakby jeść padlinę. "No normalnie jecie zwłoki!" Myślałam, że padnę na twarz.

Co lepsze, weganie twierdzą, że wegetarianie to hipokryci - niby nie jedzą mięsa bo kochają zwierzęta, ale pozwalają masowo zapładniać krowy (bo nabiał) itd. Z doświadczenia wiem, że na te tematy NIE MA DYSKUSJI, jest jedyna słuszna prawda i kropka. No, a w internecie, dodając możliwość bycia chociaż po części anonimowym, wszelkie hamulce puszczają i wegeterroryzm się szerzy.
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:27   #2068
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Pokusiłam się o napisanie komentarza pod filmem Aggie o zebraniu Operatora o wejścia. Uwaga:jestem niedojrzała i się nie znam
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:37   #2069
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez joanstark Pokaż wiadomość
Hej, przeważnie podczytuję, teraz się odezwę - Cukier ma predyspozycje do przesadzania, ale tutaj jakoś jej się nie dziwię. Niestety, miałam sytuację, gdzie miałam ochotę zabić - moja siostra jest weganką i na moim panieńskim stwierdziła, że jedzenie mięsa to tak, jakby jeść padlinę. "No normalnie jecie zwłoki!" Myślałam, że padnę na twarz.
Na twoim wieczorze panieńskim? Siostra powinna chyba się nad sobą zastanowić i nawet jeśli musi rozgłaszać swoje prawdy to wiedzieć, kiedy warto się powstrzymać.
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-09, 14:45   #2070
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Pokusiłam się o napisanie komentarza pod filmem Aggie o zebraniu Operatora o wejścia. Uwaga:jestem niedojrzała i się nie znam
...

Ja pod vlogiem ''lekarstwo na każdego faceta'' napisałam komentarz odnośnie irlandzkiej słuzby zdrowia, bo ktoś im zadał pytanie, to nie dość, że nie potrafili odpowiedzieć, to jeszcze wprowadzili w błąd.

Swoją drogą takich podstaw nie wiedzieć po tylu latach, ale ich ignorancja już mnie nie dziwi.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-05-09 o 15:16
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.