Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 20:34   #2281
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Czego by o Laurze nie mówić, to ubrać ona się potrafi, jak mało kto. Mnie najbardziej podobała się w tej przedostatniej i ostatniej sukience Ale kombinezon elegancki.
Jak ona to robi?
Ok, możecie się zniesmaczyć, ale to dla mnie wielka tajemnica - jak dziewczyny trochę większe, np od rozmiaru 44 to robią, że widać po prostu większą, ale ładną, okrągłą, napiętą sylwetkę? Tak jak Laura - nie widzę tam fałd, oponek, dziwnych marszczeń, rozlanej sylwetki itp, tylko okrągłą gładź. Ja noszę 42 więc nie jest to zaawansowany PlusSize, a we wszystkim niemalże boczki mi wychodzą, brzuch itp; nie, nie noszę za małych rozmiarów, ale przy siadaniu, wstawaniu, chodzeniu, skręcaniu ciałem te ubrania się na mnie "ruszają" i wchodzą we wszelkie fałdki .
Szukam drogocennych waszych złotych porad...


Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Jestem zuzku nadrobię, jak się zbiorę kiedyś w sobie i wrócę bankowo, na dniach myślę
Munka, ja też czekam Wogóle nie wiem jak często bywasz w Kato, ale chyba często <?> Dzisiaj się dowiedziałam że wpadamy w listopadzie z koncertem do filharmonii! które tutaj z Katowic?? Nie odpuszczę Wam...

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-05-10 o 20:37
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:39   #2282
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość

Munka, ja też czekam Wogóle nie wiem jak często bywasz w Kato, ale chyba często <?> Dzisiaj się dowiedziałam że wpadamy w listopadzie z koncertem do filharmonii! które tutaj z Katowic?? Nie odpuszczę Wam...
Jak miło

Bywam tak często, jak chcę - pociągiem 20 minut przypomnij mi jeszcze, ale jestem bezwzględnie chętna!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:54   #2283
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Tak sobie myślę, że skoro wiele osób próbuje decydować o zawartości macicy obcych kobiet, to co się dziwić, że brzuchy się maca - ciężarne dobrem publicznym

I trochę w temacie porodowym, ja jestem chyba w czepku urodzona, bo znowu wygrałam, tym razem korektor pod oczy Pixie Jestem go super ciekawa - od zawsze mam cienie, ale ostatnio strasznie się nasiliły i doprowadzają mnie do rozpaczy + moja sucha skóra bardzo utrudnia sprawę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:55   #2284
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Jak ona to robi?
Ok, możecie się zniesmaczyć, ale to dla mnie wielka tajemnica - jak dziewczyny trochę większe, np od rozmiaru 44 to robią, że widać po prostu większą, ale ładną, okrągłą, napiętą sylwetkę? Tak jak Laura - nie widzę tam fałd, oponek, dziwnych marszczeń, rozlanej sylwetki itp, tylko okrągłą gładź. Ja noszę 42 więc nie jest to zaawansowany PlusSize, a we wszystkim niemalże boczki mi wychodzą, brzuch itp; nie, nie noszę za małych rozmiarów, ale przy siadaniu, wstawaniu, chodzeniu, skręcaniu ciałem te ubrania się na mnie "ruszają" i wchodzą we wszelkie fałdki .
Szukam drogocennych waszych złotych porad...



Munka, ja też czekam Wogóle nie wiem jak często bywasz w Kato, ale chyba często <?> Dzisiaj się dowiedziałam że wpadamy w listopadzie z koncertem do filharmonii! które tutaj z Katowic?? Nie odpuszczę Wam...
Mam wrażenie ze dużo zależy jak kto tyje. Bo są osoby które mimo dużego rozmiaru mają względnie plaski nawet jeśli otluszczony brzuch a sa osoby u których powstaje efekt brzucha piwnego (ja ) itd. A poza tym cóż... ona wybiera co pokazuje. Nie pokaże tych ujęć na których są faldy i inne takie atrakcje.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 20:58   #2285
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Czego by o Laurze nie mówić, to ubrać ona się potrafi, jak mało kto. Mnie najbardziej podobała się w tej przedostatniej i ostatniej sukience Ale kombinezon elegancki.
Zgadzam się, pięknie wygląda

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Jak ona to robi?
Ok, możecie się zniesmaczyć, ale to dla mnie wielka tajemnica - jak dziewczyny trochę większe, np od rozmiaru 44 to robią, że widać po prostu większą, ale ładną, okrągłą, napiętą sylwetkę? Tak jak Laura - nie widzę tam fałd, oponek, dziwnych marszczeń, rozlanej sylwetki itp, tylko okrągłą gładź. Ja noszę 42 więc nie jest to zaawansowany PlusSize, a we wszystkim niemalże boczki mi wychodzą, brzuch itp; nie, nie noszę za małych rozmiarów, ale przy siadaniu, wstawaniu, chodzeniu, skręcaniu ciałem te ubrania się na mnie "ruszają" i wchodzą we wszelkie fałdki .
Szukam drogocennych waszych złotych porad...
Mnie też to zastanawia. Ja noszę 42-44, ale mam bardzo nieproporcjonalną sylwetkę Której naprawdę szczerze nie cierpię. W dodatku Laura jest chyba dość wysoka? Ile może mieć wzrostu? Takie rozmiary od 42 są na osoby wysokie, a nie takie krasnale jak ja.

Ja jestem po prostu niską kulką, mającą 158 cm wzrostu, o figurze jabłka z wielkimi cyckami i brzuchem Tak naprawdę, najlepiej wyglądam w prostych spodniach z wysokim stanem, czarnej, dość luźnej bluzce ze średnim dekoltem.
Często rozmiary od 42 są na mnie za szerokie w barkach, za długie w rękawach i na długość, a koronkowej sukienki nie można przecież skrócić W sierpniu idę na wesele do dobrej koleżanki i zamierzam sobie kupić majty wyszczuplające, żeby ten wystający i żyjący własnym życiem brzuchol ukryć. Choć u mnie skończy się na pewno poprawkami u krawcowej albo całkowicie szyciem nowej sukienki, żeby wyglądać jak człowiek.
Nie zamierzam się odchudzać i robić operacji cycków tylko dlatego, żeby ubierać się w sieciówkach
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:07   #2286
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Dzisiaj w douglasie noc zakupów! -20 proc
hasło KSIEZYC
O dziwo! Nie wyłączyli MAC.
Z przyczyn technicznych noc zakupów przeniesiona na jutro
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:08   #2287
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Z przyczyn technicznych noc zakupów przeniesiona na jutro
Ja i tak wypatrzyłam coś na tagomago i teraz chodzę jak pies wokół jeża z tym tematem Boję się, że mnie dziołcha z domu wywali za kolejne zakupy
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 21:15   #2288
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Co do noclegu to obczaj hostel PocoLoco na Taczaka. Fajni ludzie to prowadzą.
Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



Ja polecę hostel tej
dzięki! w kilka osób fajnie cenowo to wyjdzie
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:19   #2289
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Lookbok Laury

Ładnie schudła i kliknęłam dzisiaj ten kombinezon z Zalando, który ma - zobaczymy co to będzie, na Laurze mi się podoba
Mnie sie osobiscie groszki podobaja


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Makijaż u Karoliny Zientek z pistacjowym cieniem Kobo. Miałam go kiedyś, ciężko się z nim pracuje, ale jest cudny, muszę znowu dorwać.
Na manitarcu bardzo ciezko ta grzywka wychodzi
I jak na moje slabe oko bardzo ja postarza
(zeby nie bylo - jescze nie ogladalam filmiku)
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:21   #2290
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
W dodatku Laura jest chyba dość wysoka? Ile może mieć wzrostu?
zawsze miałam wrażenie że ona jest niższa, tzn poniżej 165cm...
Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Często rozmiary od 42 są na mnie za szerokie w barkach, za długie w rękawach i na długość, a koronkowej sukienki nie można przecież skrócić
Faktycznie, nie patrzyłam na to w ten sposób (choć to banalnie logiczne - im większy rozmiar tym rzecz jest szersza jak i dłuższa); no to może rzeczywiście mam szczęście-jestem klepsydrą ponad 170cm z szerokimi ramionami; więc proporcje mi się jak najbardziej udały, ale obżarstwo niestety nie .
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:38   #2291
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L



Aliss i vlog

nie, nic sie nie stało tym butom czy cos
po prostu je wyprała dzien wczesniej
to najbardziej emocjonujacy moment vloga, wiec mozecie sobie wyobrazic jak jest porywający xd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 21:43   #2292
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Aliss i vlog

nie, nic sie nie stało tym butom czy cos
po prostu je wyprała dzien wczesniej
to najbardziej emocjonujacy moment vloga, wiec mozecie sobie wyobrazic jak jest porywający xd
no bez jaj
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 21:54   #2293
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Są tu fanki Agenta? Wydaje mi się, że rozpracowałam to - na podstawie wersji holenderskiej, gdzie w 1. odcinku uczestnicy słuchali przepowiedni i jej litery układały się w zdanie, kto jest agentem. Obejrzałam 1. odcinek nasz, umknęło mi to zupełnie na początku, ale nasi uczestnicy też wysłuchali przepowiedni. Mam to Może to urojenie, ale dla ciekawskich wrzuciłam post tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post60182806

Nie wiem czemu tak się tym jaram
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 22:17   #2294
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Czy DownBoy z The Balm to taki cukierkowy róż, który będzie pasował do chłodnej blondynki?
Będzie pasowal Ja mam down boy oraz frat boy, oba uwielbiam.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 22:26   #2295
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L



Ja mieszkam w Kato :P
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 22:37   #2296
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy oglądacie na bieżąco Julie Kobus. Ja od czasu do czasu i dziś obejrzałam nowy filmik. I zaczęłam się zastanawiać nad kosztami utrzymania i pensjami w Paryżu. Nie chcę tu broń boże komuś czegoś wypominać albo wywoływać gównoburzy.
Czy pracując na pół etatu (albo nawet i to nie) w hotelu, można utrzymać całkiem spore mieszkanie, siebie, małe dziecko, psa, samochód? Julka mówi o tym, że sama się utrzymuje, sama wszystko opłaca. I super jak dla mnie, tylko się zastanawiam jak to możliwe. Czy rzeczywiście w Paryżu pensje są takie wysokie, a koszty urzymania małe?
Jak dla mnie jakby rodzice jej pomagali, to dla mnie zupełnie ok. Jest młoda i jeśli są w stanie to nie widzę w tym niczego złego.
Jako, ze mieszkam w Paryzu to moge Ci odpowiedziec chociaz czesciowo na to pytanie.

Koszty utrzymania, koszty zycia sa monstrualne. Pensje- no jak to pensje,mozna zarabiac bardzo duzo, mozna bardzo malo, bardzo wielu bardziej oplaca sie zyc na bezrobociu.

Julka mieszka na przedmiesciach, a to kolosalna roznica w porownaniu do Paryza. Wiec to jej mieszkanie moze kosztowac mniej, niz mala kawalerka w Paryzu (gdzie bywaja 12 m2 kawalerki za 600 € za miesiac). Ale tutaj to tak dziala, ze im mniej zarabiasz tym wieksza masz pomoc od panstwa. Np zwrot polowy kosztow za wynajem. Zerowy podatek. Tani zlobek itd itd.

Nie wiem jaka jest konkretna sytuacja Julki, teoretyzuje, ale tak, matka samotna, pracujaca w dodatku, ale zarabiajaca niewiele, ma bardzo duza pomoc.
__________________
Amor vincit omnia

Edytowane przez zielona hortensja
Czas edycji: 2016-05-10 o 22:47
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 22:46   #2297
_wiedzma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 129
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Pod vlogiem Alicji milion pytań o Emila, oni są razem czy nie są w końcu?
_wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-10, 23:55   #2298
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Jak ona to robi?
Ok, możecie się zniesmaczyć, ale to dla mnie wielka tajemnica - jak dziewczyny trochę większe, np od rozmiaru 44 to robią, że widać po prostu większą, ale ładną, okrągłą, napiętą sylwetkę? Tak jak Laura - nie widzę tam fałd, oponek, dziwnych marszczeń, rozlanej sylwetki itp, tylko okrągłą gładź. Ja noszę 42 więc nie jest to zaawansowany PlusSize, a we wszystkim niemalże boczki mi wychodzą, brzuch itp; nie, nie noszę za małych rozmiarów, ale przy siadaniu, wstawaniu, chodzeniu, skręcaniu ciałem te ubrania się na mnie "ruszają" i wchodzą we wszelkie fałdki .
Szukam drogocennych waszych złotych porad...
Wydaje mi się, że kluczową rolę odgrywa bielizna wyszczuplająca Sama widzę po sobie. Obcisłej sukienki nie założyłabym bez odpowiedniej spodniej oprawy albo siedziałabym cały czas na wdechu
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 00:12   #2299
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Czuję się urażona, że nie zostałam oficjalnie zaproszona na koncert Loczka.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 07:19   #2300
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Są tu fanki Agenta? Wydaje mi się, że rozpracowałam to - na podstawie wersji holenderskiej, gdzie w 1. odcinku uczestnicy słuchali przepowiedni i jej litery układały się w zdanie, kto jest agentem. Obejrzałam 1. odcinek nasz, umknęło mi to zupełnie na początku, ale nasi uczestnicy też wysłuchali przepowiedni. Mam to Może to urojenie, ale dla ciekawskich wrzuciłam post tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post60182806

Nie wiem czemu tak się tym jaram
ja zaczęłam wczoraj oglądać i zaczynam właśnie 7 odcinek
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czuję się urażona, że nie zostałam oficjalnie zaproszona na koncert Loczka.
jajaja, nie martw się, na pewno drukuje się dla Ciebie zaproszenie na czerpanym papierze

możecie mi polecić jakiś trwały podkład z MACa? Idę na wesele za 2 tygodnie i chciałabym coś, co utrzyma się długo, ale nie będzie jednocześnie matową szpachlą. (Propozycje spoza MACa też przyjmuję )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 07:26   #2301
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

podobał mi się lookbook Laury, fajnie zmotowany . mi się najbardziej podoba kiecka z Dorothy Perkins-a jeszcze bardziej ten blezer, który miała do niej ubrany. Ktoś wie gdzie go można kupić?
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 08:27   #2302
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że kluczową rolę odgrywa bielizna wyszczuplająca Sama widzę po sobie. Obcisłej sukienki nie założyłabym bez odpowiedniej spodniej oprawy albo siedziałabym cały czas na wdechu
Tylko też taka bielizna raz że potrafi się pięknie zrolować dwa że nie z każdej figury wyciągnie to czego sobie życzymy. Pamiętam jedną chodzącą antyreklamę takiej bielizny, sprzedawczynię ze sklepu - szczyciła się brakiem fałd ale co jej po braku fałd jak miała wielki odstający brzuch świetnie widoczny pod przylegającą ołówkową sukienką. Podziękowałam jak próbowała mi tę bielizną wcisnąc. Swoją drogą nie rozumiem czemu ona nazywa się ołówkowa tak czy inaczej taka bielizna inaczej się sprawdzi przy różnych spodobach otłuszczenia i różnych typach ubrań.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 08:43   #2303
aguleze
Raczkowanie
 
Avatar aguleze
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

co polecacie bardzo zabezpieczającego pod pachy na lato? może być pachnące, może być bezwonne. używam rexony w kulce +antypespirant w spray jakiś randomowy z rossmana, a już po wyjściu z domu mokre pachy...
aguleze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 08:58   #2304
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

dziękuję za wszystkie odpowiedzi dotyczące pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, jak zwykle jesteście niezastąpione
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:00   #2305
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez aguleze Pokaż wiadomość
co polecacie bardzo zabezpieczającego pod pachy na lato? może być pachnące, może być bezwonne. używam rexony w kulce +antypespirant w spray jakiś randomowy z rossmana, a już po wyjściu z domu mokre pachy...
Z antyperspirantów dla mnie najskuteczniejsze są... męskie Old Spice w sztyfcie
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:11   #2306
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość



możecie mi polecić jakiś trwały podkład z MACa? Idę na wesele za 2 tygodnie i chciałabym coś, co utrzyma się długo, ale nie będzie jednocześnie matową szpachlą. (Propozycje spoza MACa też przyjmuję )

Moje ulubione podkłady z Mac to ProLongwear Waterproof i Studio Fix (nakładany mokrą gąbeczką z h&m lub BB daje ładny efekt). A myślałaś o Pharmaceris kryjącym?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:11   #2307
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez aguleze Pokaż wiadomość
co polecacie bardzo zabezpieczającego pod pachy na lato? może być pachnące, może być bezwonne. używam rexony w kulce +antypespirant w spray jakiś randomowy z rossmana, a już po wyjściu z domu mokre pachy...
z droższych lubię kulkę vichy. z drogeryjnych na mnie działa lady speed stick, ale vichy dużo lepszy
Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Z antyperspirantów dla mnie najskuteczniejsze są... męskie Old Spice w sztyfcie
a co z męskim zapachem? czuć go?
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:16   #2308
aguleze
Raczkowanie
 
Avatar aguleze
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Z antyperspirantów dla mnie najskuteczniejsze są... męskie Old Spice w sztyfcie
własnie czasem jak swój zgubie to używam męskiego old spice. działa, ale mam głupie wrażenie, że wszyscy czują ten męski zapach...
aguleze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:46   #2309
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czuję się urażona, że nie zostałam oficjalnie zaproszona na koncert Loczka.

Nawet nie myślałam aby zabierać drogocenny czas Twój na czytanie zaproszenia. Oczywiście teraz nastąpi faux-pas mego istnienia, ale ja byłam zawsze przekonana (moją wiedzą loczkową chyba, bo oczywiście nigdy u źródła potwierdzoną) żeś Ty z okolic Pomorza.
...
...
Tak czy siak, papier czerpany, eko-jadalny już jest, czekaj na awizo...
moja inspiracja:
http://strony.toya.net.pl/skoczek/ag...zenie51-01.jpg


---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

już niedługo opisy będą zbędne przy tak rozbudowanych hashtagach...
https://www.instagram.com/p/BFPI-DBK...niolnaresorach
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-11, 09:49   #2310
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

https://www.instagram.com/p/BFQaMO2JZpi/
Olimpia dostała pracę
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.