Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-07, 08:06   #1
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81

Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?


Witam szanowne grono płci pięknej na forum

Planuje zakup nowego samochodu do rodziny i przy okazji pomyślałem żeby go wykorzystać "komercyjnie" przy weselach i innych eventach. I teraz chciałbym Was zapytać drogie Panie , czy same wynajęłybyście takie auto na swój ślub ? Zastanawiam się nad wyborem z tych dwóch modeli:

1- Skoda Superb 2016 ,szary business

dokładnie taki model: ( przykładowe ogłoszenie z otomoto http://otomoto.pl/oferta/skoda-super...tml#827c247692

- duży, nowy, ładny , mnóstwo miejsca w środku, jednak jest to nadal niby tylko "Skoda" , nie przeszkadzało by wam to ?
- tapicerka materiałowa, nie jest to problem ?
- czy samochody ślubne muszą być tylko białe lub czarne ?? ten jest koloru takiego niebiesko-szarego, co o nim sądzicie, podoba się Wam ? małżonce nie podoba się biały a czarny odpada.

2- Volkswagen Passat biały 2016

Bardziej luksusowe wnętrze ,skóra, kolor biały , jak wychodzi według was w porównaniu ze Skodą Superb ??


http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-...tml#1268a137db

Czy zapłaciłybyście 400zł za wynajem takiego auta na ślub wraz z kulturalnym, elegancko ubranym kierowcą ( instruktor jazdy, egzaminator- = czyli w dobrych rękach )

Za każda opinie, uwagę- serdeczne dzięki , nie traktowałbym tego "biznesu" oczywiscie jako główne zrodło utrzymania, raczej jako obniżenie kosztów eksploatacji samochodu ( zarobić na ubezpieczenie, paliwo )chociaż kto wie ...

Edytowane przez froggio
Czas edycji: 2016-05-07 o 08:23
froggio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 08:57   #2
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez froggio Pokaż wiadomość
Witam szanowne grono płci pięknej na forum

Planuje zakup nowego samochodu do rodziny i przy okazji pomyślałem żeby go wykorzystać "komercyjnie" przy weselach i innych eventach. I teraz chciałbym Was zapytać drogie Panie , czy same wynajęłybyście takie auto na swój ślub ? Zastanawiam się nad wyborem z tych dwóch modeli:

1- Skoda Superb 2016 ,szary business

dokładnie taki model: ( przykładowe ogłoszenie z otomoto http://otomoto.pl/oferta/skoda-super...tml#827c247692

- duży, nowy, ładny , mnóstwo miejsca w środku, jednak jest to nadal niby tylko "Skoda" , nie przeszkadzało by wam to ?
- tapicerka materiałowa, nie jest to problem ?
- czy samochody ślubne muszą być tylko białe lub czarne ?? ten jest koloru takiego niebiesko-szarego, co o nim sądzicie, podoba się Wam ? małżonce nie podoba się biały a czarny odpada.

2- Volkswagen Passat biały 2016

Bardziej luksusowe wnętrze ,skóra, kolor biały , jak wychodzi według was w porównaniu ze Skodą Superb ??


http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-...tml#1268a137db

Czy zapłaciłybyście 400zł za wynajem takiego auta na ślub wraz z kulturalnym, elegancko ubranym kierowcą ( instruktor jazdy, egzaminator- = czyli w dobrych rękach )

Za każda opinie, uwagę- serdeczne dzięki , nie traktowałbym tego "biznesu" oczywiscie jako główne zrodło utrzymania, raczej jako obniżenie kosztów eksploatacji samochodu ( zarobić na ubezpieczenie, paliwo )chociaż kto wie ...
może napisz lepiej na ślubnym podpforum
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:53   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez froggio Pokaż wiadomość
Witam szanowne grono płci pięknej na forum

Planuje zakup nowego samochodu do rodziny i przy okazji pomyślałem żeby go wykorzystać "komercyjnie" przy weselach i innych eventach. I teraz chciałbym Was zapytać drogie Panie , czy same wynajęłybyście takie auto na swój ślub ? Zastanawiam się nad wyborem z tych dwóch modeli:

1- Skoda Superb 2016 ,szary business

dokładnie taki model: ( przykładowe ogłoszenie z otomoto http://otomoto.pl/oferta/skoda-super...tml#827c247692

- duży, nowy, ładny , mnóstwo miejsca w środku, jednak jest to nadal niby tylko "Skoda" , nie przeszkadzało by wam to ?
- tapicerka materiałowa, nie jest to problem ?
- czy samochody ślubne muszą być tylko białe lub czarne ?? ten jest koloru takiego niebiesko-szarego, co o nim sądzicie, podoba się Wam ? małżonce nie podoba się biały a czarny odpada.

2- Volkswagen Passat biały 2016

Bardziej luksusowe wnętrze ,skóra, kolor biały , jak wychodzi według was w porównaniu ze Skodą Superb ??


http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-...tml#1268a137db

Czy zapłaciłybyście 400zł za wynajem takiego auta na ślub wraz z kulturalnym, elegancko ubranym kierowcą ( instruktor jazdy, egzaminator- = czyli w dobrych rękach )

Za każda opinie, uwagę- serdeczne dzięki , nie traktowałbym tego "biznesu" oczywiscie jako główne zrodło utrzymania, raczej jako obniżenie kosztów eksploatacji samochodu ( zarobić na ubezpieczenie, paliwo )chociaż kto wie ...
Pomysł nie głupi, bo wiele osób w taki sposób sobie dorabia
Zresztą mam kilku znajomych, którzy takie usługi świadczą i nie narzekają.
Wiele ludzi też się ogłasza w różnych grupach na fb czy na olx.


Z tym, że tak... nasunęło mi się kilka pytań.
Czemu skoda nie może być czarna, czemu odpada ten kolor?
I czemu to „niby tylko” Skoda?


Jakbym miała kupować auto dla siebie, to z dwóch powyższych wybrałabym zdecydowanie Skodę, ale po pierwsze z innym silnikiem, np. 2.0, bo dla mnie 150KM w silniku 1.4, to troszkę nieporozumienie I raczej skłaniałabym się ku benzynie niżeli dieslu.
Kolor szary jak najbardziej jest ok, zdecydowanie lepszy niż biały lub czarny, chociaż niebieski też mają ładny.


Miałam w swoich samochodach i tapicerkę welurową i skórę i zdecydowanie chwalę sobie to pierwsze. Skóra w lecie Cię grzeje, w zimie ziębi (chyba, że masz podgrzewane fotele- to zmienia postać rzeczy) Zależy, co kto lubi... Jednak skóra wygląda bardziej elegancko.


Gdy brałam ślub, to szukałam wymarzonego auta (nowa Honda Accord), ale nikt prócz salonów go nie miał. A salon- wiadomo, nie chciał auto udostępnić. I pomysł de facto nie wypalił.


I jeszcze kwestia ceny... 400zł- dałabym, bo nie jest to cena wygórowana, ale zależy, co wchodziłoby w cenę prócz wiadomo kierowcy, m.in. jaki czas, czy auto byłoby dostępne też na plener, w inny dzień itd.. Nieistotny dla mnie były fakt, że ma ów kierowca papiery na instruktora czy egzaminatora, bo wiadomo, że w tym dniu raczej nie pojeździ człowiek jak na rajdzie, bo wiezie parę młodą




Przenoszę temat dla działu ślubnego, bo tam zdecydowanie bardziej pasuje
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 10:01   #4
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

a ja bym nie zapłaciła 400 zł, za wynajęcie takiego " zwykłego" samochodu. Jak płacić za wynajem auta, to niech będzie limuzyna, auto zabytkowe, czy bryczka. A jak ktoś chce jechać zwykłym samochodem, to jak nie ma własnego, to może pożyczyć od kolegi za darmo
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:01   #5
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Ja za BMW 4 Gran Coupe Luxury Line dałam 120zł za godzinę (w końcu pan nam policzył 180zł za 1,5h, no i jeszcze dostaliśmy małą niespodziankę w trakcie przejażdżki!), więc 400zł jak dla mnie to dosyć wygórowana cena
Jeżeli chodzi o powyższe modele - jak dla mnie jak najbardziej nadają się na samochód ślubny i nie muszą być białe, w żadnym razie. Ja szukałam czerwonego, ale nie chciałam nad tym spędzać nie wiadomo ile czasu, więc jak trafiło się białe - wzięłam
Ogólnie fajny pomysł, ale zastanów się, czy przebijesz się z ceną. To też może zależeć od rejonu, w jakim zamierzasz jeździć
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:23   #6
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
a ja bym nie zapłaciła 400 zł, za wynajęcie takiego " zwykłego" samochodu. Jak płacić za wynajem auta, to niech będzie limuzyna, auto zabytkowe, czy bryczka. A jak ktoś chce jechać zwykłym samochodem, to jak nie ma własnego, to może pożyczyć od kolegi za darmo
Dokładnie to miałam pisać. Zwykłym w miarę reprezentacyjnym samochodem zawsze podwiezie do ślubu jakiś kuzyn albo znajomy za flaszkę. Oczywiście zawsze można trafić na bridezillę, która chce jechać do ślubu białym Volkswagenem passatem ze skórzaną tapicerką za wszelką cenę, ale to jest raczej przypadek jeden na milion Jak ktoś nie ma potrzeby jechania limuzyną albo kabrioletem, to raczej po prostu poprosi ojca/wujka/kumpla o pożyczenie tego, co akurat ktoś ma.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:33   #7
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Ja uważam,że to świetny pomysł z tż mamy dwa vw cc z tamtego roku i nie raz się już ktoś pytał,czy nie udostępnimy auto do ślubu. Bryczki dla mnie mają sens tylko jeśli wesele jest na krakowskim rynku,idealnie wpisuje się w scenerię a sala oddalona jest o kilometr. Zabytki wyglądają komicznie. Do ślubu musi być duże,wygodne auto z dachem i dużym bagażnikiem. Pewnie,że można pożyczyć od kolegi ale to stwarza tylko problemy,nie wiadomo jak się rozliczać a uwierz mi,faceci niechętnie oddają swoje auto. Cena to kwestia dogadania,jedni zapłacą 600 zł a drudzy się będą targować od 300.
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 18:10   #8
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Samochody ładne i eleganckie oba, ale również uważam, że zbyt "zwykłe" by było jakieś duże zainteresowanie wynajmem, tak sądzę Osobiście nie mam ochoty na jakiś zabytkowy lub inny wyjątkowy środek transportu, więc właśnie planujemy skorzystać z uprzejmości kuzyna lub wujka, bo obaj tego typu eleganckie samochody mają i zapewne z przyjemnością wcielą się w rolę kierowcy A dla nas to zawsze 300-400 zł w kieszeni na inne wydatki

Jak mniej więcej orientowałam się w cenach wynajmu to max 300,00 zł za wynajęcie takiego samochodu (przynajmniej u nas, woj. zachodniopomorskie).

Ps. jeżeli chodzi o kolor to raczej wśród poszukiwanych samochodów dominuje kolor czarny. Osobiście byłam na ok. 45 ślubach i w 98% samochód był właśnie czarny. Biały widziałam raz czy dwa razy. Inne kolory - tylko wtedy gdy młoda para użyczała samochód od kogoś z rodziny Także polecam pomyśleć o kolorze czarnym jeżeli miałby być wykorzystywany do tego celu

Edytowane przez tamiris
Czas edycji: 2016-05-09 o 18:12
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 19:44   #9
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Pomysł nie głupi, bo wiele osób w taki sposób sobie dorabia
Zresztą mam kilku znajomych, którzy takie usługi świadczą i nie narzekają.
Wiele ludzi też się ogłasza w różnych grupach na fb czy na olx.


Z tym, że tak... nasunęło mi się kilka pytań.
Czemu skoda nie może być czarna, czemu odpada ten kolor?
I czemu to „niby tylko” Skoda?


Jakbym miała kupować auto dla siebie, to z dwóch powyższych wybrałabym zdecydowanie Skodę, ale po pierwsze z innym silnikiem, np. 2.0, bo dla mnie 150KM w silniku 1.4, to troszkę nieporozumienie I raczej skłaniałabym się ku benzynie niżeli dieslu.
Kolor szary jak najbardziej jest ok, zdecydowanie lepszy niż biały lub czarny, chociaż niebieski też mają ładny.


Miałam w swoich samochodach i tapicerkę welurową i skórę i zdecydowanie chwalę sobie to pierwsze. Skóra w lecie Cię grzeje, w zimie ziębi (chyba, że masz podgrzewane fotele- to zmienia postać rzeczy) Zależy, co kto lubi... Jednak skóra wygląda bardziej elegancko.


Gdy brałam ślub, to szukałam wymarzonego auta (nowa Honda Accord), ale nikt prócz salonów go nie miał. A salon- wiadomo, nie chciał auto udostępnić. I pomysł de facto nie wypalił.


I jeszcze kwestia ceny... 400zł- dałabym, bo nie jest to cena wygórowana, ale zależy, co wchodziłoby w cenę prócz wiadomo kierowcy, m.in. jaki czas, czy auto byłoby dostępne też na plener, w inny dzień itd.. Nieistotny dla mnie były fakt, że ma ów kierowca papiery na instruktora czy egzaminatora, bo wiadomo, że w tym dniu raczej nie pojeździ człowiek jak na rajdzie, bo wiezie parę młodą
Przenoszę temat dla działu ślubnego, bo tam zdecydowanie bardziej pasuje
Witam, dzięki za odpowiedz i przeniesienie- jak widać wątek trochę odżył ! Linki wybrane zostały przypadkowe tak aby zgadzał się kolor i mniej więcej wersja wyposażenia. Absolutnie myślimy tylko o słusznym silniku 2.0 Benzyna 220KM

Kolor Czarny odpadł z przyczyn praktycznych: najtrudniejszy w utrzymaniu i widać na nim każdą rysę . Skoda w tym kolorze business grey wyglada bardzo łądnie i elegancko, zapewnia też na prawdę bardzo dużo miejsca pasażerom. Podkreśliłem tylko "Skoda" bo marka nie ma takiego prestiżu jak inne modele z wyższej półki .. ale myśle ze w/w model juz coś sobą rezprezentuje . Na pewno zainwestowałbym też w ogrzewanie postojowe, ktore zapewni również odpowiednia temperaturę również w lecie.

400zł -> w tej cenie byłby już zawarty pakiet na przynajmniej 4h-5h + przyozdobienie auta. Wiadomo, że do ślubów cywilnych gdzie jest szybki przejazd z miejsca A do B i uroczystość trwa znacznie krócej- to moglibyśmy rozmawiać spokojnie o odpowiednio niższej kwocie, pewnie jakąś stawke godzinowa warto by rozważyć . Nie jest to może nowy mercedes klasy S ale auta nowiutkie, wygodne i w mojej ocenie dobrze sie prezentują- subiektywnie wolałbym takie niż 10 letnie bmw ,a widzę takie ogłoszenia ..

Superb króluje ilościa miejsca i nie wiem czy Passat mimo , ze ma lepsze wyposażenie, skóry , to przez mniej miejsca w kabinie i taka popularność; - bo to "passatt" - nie traci bardziej w tym porównaniu. Nie wiem czy uwierzycie ale znalazlem nawet ogłoszenia ze ktos oferuje Skode RAPID jako samochód ślubny !! albo jakies stare, małe ponad 10 letnie audi a4 - jestem w szoku Pozdrawiam Was drogie Panie i czekam na kolejne wpisy

Województwo łodzkie.

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ja uważam,że to świetny pomysł z tż mamy dwa vw cc z tamtego roku i nie raz się już ktoś pytał,czy nie udostępnimy auto do ślubu. Bryczki dla mnie mają sens tylko jeśli wesele jest na krakowskim rynku,idealnie wpisuje się w scenerię a sala oddalona jest o kilometr. Zabytki wyglądają komicznie. Do ślubu musi być duże,wygodne auto z dachem i dużym bagażnikiem. Pewnie,że można pożyczyć od kolegi ale to stwarza tylko problemy,nie wiadomo jak się rozliczać a uwierz mi,faceci niechętnie oddają swoje auto. Cena to kwestia dogadania,jedni zapłacą 600 zł a drudzy się będą targować od 300.
No właśnie przeglądając ogłoszenia na OLX i jakieś stronce - nie znalazłem żadnego, "zwykłego" passata- były tylko własnie wersje CC ale za to wielu brzydkich , zużytych innych aut nie brakowało ! No właśnie wielkośc bagaznika tutaj tez może miec swoje plusy , w Superbie zmieści sie duzo prezentów

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Samochody ładne i eleganckie oba, ale również uważam, że zbyt "zwykłe" by było jakieś duże zainteresowanie wynajmem, tak sądzę Osobiście nie mam ochoty na jakiś zabytkowy lub inny wyjątkowy środek transportu, więc właśnie planujemy skorzystać z uprzejmości kuzyna lub wujka, bo obaj tego typu eleganckie samochody mają i zapewne z przyjemnością wcielą się w rolę kierowcy A dla nas to zawsze 300-400 zł w kieszeni na inne wydatki
Jak mniej więcej orientowałam się w cenach wynajmu to max 300,00 zł za wynajęcie takiego samochodu (przynajmniej u nas, woj. zachodniopomorskie).
Ps. jeżeli chodzi o kolor to raczej wśród poszukiwanych samochodów dominuje kolor czarny. Osobiście byłam na ok. 45 ślubach i w 98% samochód był właśnie czarny. Biały widziałam raz czy dwa razy. Inne kolory - tylko wtedy gdy młoda para użyczała samochód od kogoś z rodziny Także polecam pomyśleć o kolorze czarnym jeżeli miałby być wykorzystywany do tego celu
Gratuluję frekwencji , konkretna ilość ślubów , myślę racjonalnie i zdaje sobie sprawę ze raczej nie będzie olbrzymich tłumów aby wynająć, ale fajnie jakby od czasu do czasu wpadło parę stówek które choć trochę obniżą koszty eksploatacji auta.

Edytowane przez froggio
Czas edycji: 2016-05-09 o 20:02
froggio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 20:49   #10
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Ostatnio stwierdziłam, że to dobry dodatkowy "biznes", jak ktoś ma fajne auto i wynajmuje je na śluby to za kilka godzin wpadnie kilka stówek. Nie sądzę, żeby 400 zł to była wygórowana cena jak za taki "pakiet" o jakim piszesz. Ja ostatnio jak szukałam jakiegoś auta u siebie w małym mieście a nie Warszawie czy Krakowie to ceny zaczynały się właśnie od 400 zł za 2, max 3 godziny, a "znajomy" powiedział nam 500 zł... Warto zorientować się jednak w lokalnych cenach. Tylko wydaje mi się, że lepszy byłby kolor czarny, sama szukałam tylko ciemnych kolorów, biały u mnie zdecydowanie by odpadał. Wszyscy znajomi też jechali do ślubu ciemnymi autami.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 21:44   #11
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez froggio Pokaż wiadomość
Witam szanowne grono płci pięknej na forum

Planuje zakup nowego samochodu do rodziny i przy okazji pomyślałem żeby go wykorzystać "komercyjnie" przy weselach i innych eventach. I teraz chciałbym Was zapytać drogie Panie , czy same wynajęłybyście takie auto na swój ślub ? Zastanawiam się nad wyborem z tych dwóch modeli:

1- Skoda Superb 2016 ,szary business

dokładnie taki model: ( przykładowe ogłoszenie z otomoto http://otomoto.pl/oferta/skoda-super...tml#827c247692

- duży, nowy, ładny , mnóstwo miejsca w środku, jednak jest to nadal niby tylko "Skoda" , nie przeszkadzało by wam to ?
- tapicerka materiałowa, nie jest to problem ?
- czy samochody ślubne muszą być tylko białe lub czarne ?? ten jest koloru takiego niebiesko-szarego, co o nim sądzicie, podoba się Wam ? małżonce nie podoba się biały a czarny odpada.

2- Volkswagen Passat biały 2016

Bardziej luksusowe wnętrze ,skóra, kolor biały , jak wychodzi według was w porównaniu ze Skodą Superb ??


http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-...tml#1268a137db

Czy zapłaciłybyście 400zł za wynajem takiego auta na ślub wraz z kulturalnym, elegancko ubranym kierowcą ( instruktor jazdy, egzaminator- = czyli w dobrych rękach )

Za każda opinie, uwagę- serdeczne dzięki , nie traktowałbym tego "biznesu" oczywiscie jako główne zrodło utrzymania, raczej jako obniżenie kosztów eksploatacji samochodu ( zarobić na ubezpieczenie, paliwo )chociaż kto wie ...

Z tych dwóch, które pokazałeś zdecydowanie wolałabym nr 2, jednakże na swój ślub planuję coś innego

luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 09:55   #12
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

My ze względu na ograniczone fundusze mieliśmy do wyboru wynajęcie czegoś podobnego do podanych samochodów, lub jazdę własnym. I wybraliśmy opcję drugą. Wynajmując samochód chcieliśmy coś fajnego, czego sami nie będziemy mieć i czym prawdopodobnie przejechalibyśmy się pierwszy i ostatni raz w życiu.
Auta podanej klasy nie są rzadkością, bez problemu mogłabym sobie je pożyczyć za flaszkę wódki od bardzo bliskiej rodziny lub nawet z pracy. Dla mnie to żadna atrakcja.
Co nie oznacza, ze nie znajdą się inni chętni.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 18:46   #13
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

to ja się wyłamię, jestem na nie. nie płaciłabym za samochód do ślubu jeśli mogę jechać swoim/pożyczyć od znajomego.
ale wiem, że jestem w mniejszości więc powodzenia w biznesie.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 17:52   #14
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
to ja się wyłamię, jestem na nie. nie płaciłabym za samochód do ślubu jeśli mogę jechać swoim/pożyczyć od znajomego.
ale wiem, że jestem w mniejszości więc powodzenia w biznesie.
Zgadzam się. Jeśli miałabym zapłacić za auto to za coś wypasionego jak audi r8.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:04   #15
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jeśli miałabym zapłacić za auto to za coś wypasionego jak audi r8.


Audi r8 do ślubu ? I panna młoda przeciskająca się do tyłu w sukni
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:08   #16
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Audi r8 do ślubu ? I panna młoda przeciskająca się do tyłu w sukni
Audi R8 jest autem dwuosobowym, wiec nie ma przeciskania do tylu bo zwyczajnie nie ma tam siedzeń.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:10   #17
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Jeszcze lepiej

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:14   #18
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

No super sprawa, co w tym złego?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:30   #19
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Audi r8 do ślubu ? I panna młoda przeciskająca się do tyłu w sukni
Aż wzięłam wyguglałam co to jest to Audi r8. Szczerze mówiąc nie widzę problemu, nie każdy musi brać ślub w princesce na kole i trzech halkach. Taki nowoczesny samochód zresztą widziałabym na raczej "nowoczesnym" w swojej stylistyce weselu
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 13:47   #20
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Aż wzięłam wyguglałam co to jest to Audi r8. Szczerze mówiąc nie widzę problemu, nie każdy musi brać ślub w princesce na kole i trzech halkach. Taki nowoczesny samochód zresztą widziałabym na raczej "nowoczesnym" w swojej stylistyce weselu
Przy takim aucie po prostu pan mlody albo panna młoda muszą prowadzić i jadą sami.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:59   #21
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Przy takim aucie po prostu pan mlody albo panna młoda muszą prowadzić i jadą sami.
I git, w czym w ogóle problem Może młoda niekoniecznie powinna prowadzić w długiej sukience i butach na obcasie do nieba, ale młody - jak tylko ma prawo jazdy, to co stoi na przeszkodzie?
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:00   #22
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
I git, w czym w ogóle problem Może młoda niekoniecznie powinna prowadzić w długiej sukience i butach na obcasie do nieba, ale młody - jak tylko ma prawo jazdy, to co stoi na przeszkodzie?
My pewnie nie wynajmiemy takiego cuda ale jak będzie opcja to chce prowadzić
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:26   #23
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
My pewnie nie wynajmiemy takiego cuda ale jak będzie opcja to chce prowadzić
TŻet nie będzie się z Tobą kłócił? Bo u nas jest przepychanka do prowadzenia, a jedziemy jednym z naszych samochodów, nie wynajętym
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:34   #24
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Nie ma prawka = nie ma nic do gadania
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 15:15   #25
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Nie ma prawka = nie ma nic do gadania
Są chwile, kiedy Ci zazdroszczę
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 02:09   #26
unikat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 50
Dot.: Samochód do ślubu/eventy- co sądzicie drogie Panie :) ?

mam znajomych którzy za 400zł wynajmują chryslera 300c i są chętni.. natomiast takie auta jak wyżej są zwykłe. Znam takich co wolą limuzynę oraz takich co chcą sportowe np. subaru lub lancer evolution a i fiaty 126p widziałam Myślę że do odwożenia gości taką klasą średnią PO ŚLUBIE -jak najbardziej, cenowo trochę mniej powiedzieć i powinni być chętni bo nawet znajomym trzeba odpalić za odwożenie.. bo przecież paliwo itd. a pożyczać - nie każdy ma ochotę, chyba że sam jest kierowcą...
unikat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-26 08:41:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.