Dieta OXY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-13, 17:12   #1141
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
1g liofilizowanej = 14g mrożonej = 14g świeżej = 12g suszonej. Czyli jak w przepisie masz 4g, to mnożysz to razy cztery w zależności o żurawiny jaką masz.

Ja wczoraj po raz pierwszy wypiłam koktajl z żurawiną liofilizowaną i rzeczywiście smakowo bardziej do mnie przemawia

Dzisiaj mój ostatni dzień na FB - nie było źle, ale rzeczywiście, jak ktoś tu już wcześniej zauważył, brak owoców dość mocno doskwiera ... Ale zupa z kukurydzy, pasta wegetariańska, szaszłyki, kurczak/łosoś na szpinaku - mega!
zupa z kukrydzy to mistrzostwo świata
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 20:08   #1142
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Potwierdzam
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 22:51   #1143
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez anitka1811 Pokaż wiadomość
Ale ja mam liofilizowana tylko w planie mam 5g i opisane to jako 5 lyzek... Ale jak dam te 5 lyzek to mi moja waga pokazuje 25g...
- Aha ( jutro z ciekawości zważę jak to u mnie wychodzi) ja po prostu wsypuje z torebki aż waga mi pokaże 5g - aczkolwiek zauważyłam, że łyżki i garście nie do końca pokrywają się z oczekiwaniami wagowymi, więc skupiam się na wadze.

Dzisiaj przez niespodziewanie zabiegany dzień, zostałam pozbawiona jednego posiłku :/.

A jeszcze co do jedzonka, to ludzie w pracy są nim szczerze zachwyceni! Zaglądają do moich pojemników, podkradają i chwalą .
Doe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 10:54   #1144
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Ja wszystko waze, nawet chleb. Nie ufam tym polowkom i lyzkom

Zupa z kukurydzy dobra? Hmm, zawsze ja wymieniam. Rok temu chyba ja robilam i taka se byla. Sprobuje teraz
Ja uwielbiam pieczonego baklazana z cukinia i papryka z makaronem albo kurczakiem, w zaleznosci od fazy.
Jutro poerwszy raz bede robila bigos, bo kiszonki jednak zdrowe. CiekWe co mi wyjdzie

Ogarnelam sie i przestalam podjadac. Choc wczoraj opijalam mojito zdany egzamin wypilam dwa drinki i ledwo dotarlam do lozka
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 20:32   #1145
Tropicielkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Ja wszystko waze, nawet chleb. Nie ufam tym polowkom i lyzkom

Zupa z kukurydzy dobra? Hmm, zawsze ja wymieniam. Rok temu chyba ja robilam i taka se byla. Sprobuje teraz
Ja uwielbiam pieczonego baklazana z cukinia i papryka z makaronem albo kurczakiem, w zaleznosci od fazy.
Jutro poerwszy raz bede robila bigos, bo kiszonki jednak zdrowe. CiekWe co mi wyjdzie

Ogarnelam sie i przestalam podjadac. Choc wczoraj opijalam mojito zdany egzamin wypilam dwa drinki i ledwo dotarlam do lozka


Zgadzam się do ważenia, wszystko ważę bo np. kupuję taki chleb w piekarni co jego dwie kromki to 40 g, a w rozpisce mam 1 -40 g
Zupa pyszna , bigos całkiem zjadliwy :P. Lubię wszystko co ma cukinie, pomidowy lub brokuły , a moim hitem jest kurczak słodko-kwaśny- dla mnie zestawienie smaków bombowe.
Super, że przestałaś podjadać, u mnie najgorzej jest w III i IV fazie, ale na całe szczęście dzisiaj zaczęłam znów detox.
A pijecie kawę? Bo tego akurat nie jestem w stanie wywalić 1 dziennie z mlekiem <3 inaczej zombi ze mnie. A zielone, czerwone i czystki mnie nie pobudzają bo mój mózg pragnie kaaawy .
Jak super efekty po pierwszych dwóch tygodniach miałam, to kończąc kolejne dwie różnica to jakieś 500 g :P, jednak mam nadzieję, że znowu się ruszy więcej na detoxie .
Tropicielkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 22:46   #1146
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Tropicielkaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się do ważenia, wszystko ważę bo np. kupuję taki chleb w piekarni co jego dwie kromki to 40 g, a w rozpisce mam 1 -40 g
Zupa pyszna , bigos całkiem zjadliwy :P. Lubię wszystko co ma cukinie, pomidowy lub brokuły , a moim hitem jest kurczak słodko-kwaśny- dla mnie zestawienie smaków bombowe.
Super, że przestałaś podjadać, u mnie najgorzej jest w III i IV fazie, ale na całe szczęście dzisiaj zaczęłam znów detox.
A pijecie kawę? Bo tego akurat nie jestem w stanie wywalić 1 dziennie z mlekiem <3 inaczej zombi ze mnie. A zielone, czerwone i czystki mnie nie pobudzają bo mój mózg pragnie kaaawy .
Jak super efekty po pierwszych dwóch tygodniach miałam, to kończąc kolejne dwie różnica to jakieś 500 g :P, jednak mam nadzieję, że znowu się ruszy więcej na detoxie .
Pociesze Cie ! Uwielbiam kawe i nigdy sie to nie zmieni ale na diecie zmniejszylam je o 3 czyli pije tylko z rana ewentualnie w poludnie ale jedna ZAWSZE musi byc
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 22:48   #1147
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

Tez pije jedna kawę tylko z mlekiem zero procent ��
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-14, 23:07   #1148
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Tez pije jedna kawę tylko z mlekiem zero procent ��
A ja tez Teraz staram sie nauczyc bez mleka ponoc zdrowsza (czy ja wiem ) ale slabo mi to idzie
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 09:57   #1149
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Ja wszystko waze, nawet chleb. Nie ufam tym polowkom i lyzkom

Zupa z kukurydzy dobra? Hmm, zawsze ja wymieniam. Rok temu chyba ja robilam i taka se byla. Sprobuje teraz
Ja uwielbiam pieczonego baklazana z cukinia i papryka z makaronem albo kurczakiem, w zaleznosci od fazy.
- Ja nie przepadam za zupami, a ta mi pasuje. Doprawiłam ją sobie na ostro, wymieniłam ziemniaki, za którymi nie przepadam na kaszę jaglaną - dodałam ją na końcu razem z kawałkami kurczaka i palce lizać.
Ooo, ja jeszcze nie miałam pieczonego bakłażana z cukinią...

Co do kawy, to osobiście za nią nie przepadam, jak potrzebuję rozbudzenia, to piję yerbę... chociaż raczej rzadko tego potrzebuje.

Wczoraj dość mocno zboczyłam z kursu, choć wydaje mi się, że najgorzej nie było No ale żeby nie było, dzisiaj już zaliczyłam bieganie, potem będzie dłuuuugi spacer a wieczorem jeszcze poćwiczę.
Doe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 11:22   #1150
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Ja ziemniaki wymieniam na kasze gryczana dzis jednak nie bigos a krem z bialych warzyw na obiad bedzie
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 11:39   #1151
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

ja uwielbiam ziemniaki i bązowy ryż

dziś wstałam o 7.45 i poleciałam rowerem na basen potem sobie zrobiłam omlet wypasiony (zawsze w weekendy wyłamuje sie z diety i robie sobie na śniadania białkowe omlety). Oglądałyście wiem co jem na diecie? było dziś o forach internetowych-grupach wsparcia w tym dawali zrzuty z wizażu, akurat nie z tego wątku, podobno w grupie sie szybciej chudnie także dziewczyny dajemy nie łamiemy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 17:36   #1152
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ziemniaki i bązowy ryż

dziś wstałam o 7.45 i poleciałam rowerem na basen potem sobie zrobiłam omlet wypasiony (zawsze w weekendy wyłamuje sie z diety i robie sobie na śniadania białkowe omlety). Oglądałyście wiem co jem na diecie? było dziś o forach internetowych-grupach wsparcia w tym dawali zrzuty z wizażu, akurat nie z tego wątku, podobno w grupie sie szybciej chudnie także dziewczyny dajemy nie łamiemy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po to sa grupy by sie wspierac, motywowac i czasami kopnac w tylek by sie ogarnac ja w zupach ziemniaki wymieniam, ale czasami jak mam w daniach to zostawiam, szczegolnie jak takie mlode gotuje.

Kurde, nie mam maslanki/kefiru do oxyshejka :/ w tesco nie bylam a tam polska polka jest, a jukejowskiej buttermilk nie bylo w sklepie. Hmm, jakos pokombunuje z jogurtem albo mlekiem.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 17:39   #1153
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Dieta OXY

Hej Dziewczyny.

Mogę się do Was dołączyć? TO moje 3 podejście do diety oxy. Za kążdym razem odpuszczałam po 3 tygodniu.

Jutro zaczynam fut burning. Z ćwiczeniami nie mam problemu


, ale z trzymaniem diety ogromny. Najgorsze są weekendy.

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ziemniaki i bązowy ryż

dziś wstałam o 7.45 i poleciałam rowerem na basen potem sobie zrobiłam omlet wypasiony (zawsze w weekendy wyłamuje sie z diety i robie sobie na śniadania białkowe omlety). Oglądałyście wiem co jem na diecie? było dziś o forach internetowych-grupach wsparcia w tym dawali zrzuty z wizażu, akurat nie z tego wątku, podobno w grupie sie szybciej chudnie także dziewczyny dajemy nie łamiemy sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Też to widziałam, dlatego zmotywowałam się do napisania bo zazwyczaj podczytuję jak sobie radzicie z dietą.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:25   #1154
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Dieta OXY


Ja też się ujawniam!

Dziewczyny, jak radzicie sobie z odstawieniem cukru? Chodzi mi głównie o słodzenie herbat/kaw itp.

W moim coporannym rytuale na głównym miejscu znajduje się woda z cytryną, którą muszę posłodzić 1 łyżeczką miodu, bo inaczej nie przejdzie mi to to przez gardło

Nie chcę z niej rezygnować; posłałam nawet pytanie do OXY-dietetyka,ale Pani nie podała żadnej alternatywy, tylko kazała cukier odstawić.
I tak myślę sobie o stewii lub moim najnowszym hicie - erytrytolu, ktoś może używa?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:34   #1155
Tropicielkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dieta OXY

Uważam, że od łyżeczki miodu nic się nie stanie. Sama mam limit- 1 herbata z cytryną i miodem lub właśnie rano woda z cytryną i miodem. Tak to kawy i herbaty nie słodzę. Jak dasz sobie limit łatwiej Ci się będzie przyzwyczaić . Sama mam kaloryczność na poziomie 1200 czy faktycznie ta odrobina miodu, mleka zmieni coś jak ćwiczę?:P Wątpię, ale też nie ma co się rozpuszczać.
Ksylitol mam bo dodaję do szejków, ale poza tym nie używam go wcale. O erytrolu słyszałam, ale nie wiem do czego można porównać

Edytowane przez Tropicielkaa
Czas edycji: 2016-05-15 o 18:36
Tropicielkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:45   #1156
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Tropicielkaa Pokaż wiadomość
Sama mam kaloryczność na poziomie 1200 czy faktycznie ta odrobina miodu, mleka zmieni coś jak ćwiczę?:P
Oooo, prawda, też przeszło mi to przez myśl!
Z drugiej strony, detoksykacja cukrowa w sumie by nie zaszkodziła I chyba wdepnę do jakiegoś sklepu po ten erytrytol, bo właśnie mignęła mi informacja,że nie uzależnia i nie jest metabolizowany.

Cytat:
Wątpię, ale też nie ma co się rozpuszczać.
Oooo, właśnie, słuszna uwaga
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 21:42   #1157
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Ja też się ujawniam!

Dziewczyny, jak radzicie sobie z odstawieniem cukru? Chodzi mi głównie o słodzenie herbat/kaw itp.

W moim coporannym rytuale na głównym miejscu znajduje się woda z cytryną, którą muszę posłodzić 1 łyżeczką miodu, bo inaczej nie przejdzie mi to to przez gardło

Nie chcę z niej rezygnować; posłałam nawet pytanie do OXY-dietetyka,ale Pani nie podała żadnej alternatywy, tylko kazała cukier odstawić.
I tak myślę sobie o stewii lub moim najnowszym hicie - erytrytolu, ktoś może używa?
Witamy

Fibiasz ja na szczescie nie słodzilam nigdy napojow, natomiast czasem jak mnie najdzie ochota to dodaje troche miodu do serka wiejskiego, nie ma co tez popadac w skrajności

Ja zmienilam diete na zwykla (mialam vege) i od nowa lece od detoxu (myślałam, ze bede miala kontynuację na fat burning, bo bylam na tym etapie na starej )

W kazdym razie to byl dobry ruch, bo od nowa jestem zmotywowana do trzymania scislej diety przez pojawienie sie calkowicie nowych dla mnie przepisow z czego bardzo się cieszę, bo nie ukrywam ze monotonia walkowania tych samych juz mnie dobijala
Nawet kukurydzy nie mialam na vege nie rozumiem czemu? No i wreszcie ryby, ktorych mi tak brakowalo
__________________


Edytowane przez cremova
Czas edycji: 2016-05-15 o 21:45
cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 05:35   #1158
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Witamy

Fibiasz ja na szczescie nie słodzilam nigdy napojow, natomiast czasem jak mnie najdzie ochota to dodaje troche miodu do serka wiejskiego, nie ma co tez popadac w skrajności

Ja zmienilam diete na zwykla (mialam vege) i od nowa lece od detoxu (myślałam, ze bede miala kontynuację na fat burning, bo bylam na tym etapie na starej )

W kazdym razie to byl dobry ruch, bo od nowa jestem zmotywowana do trzymania scislej diety przez pojawienie sie calkowicie nowych dla mnie przepisow z czego bardzo się cieszę, bo nie ukrywam ze monotonia walkowania tych samych juz mnie dobijala
Nawet kukurydzy nie mialam na vege nie rozumiem czemu? No i wreszcie ryby, ktorych mi tak brakowalo
To WAlCZ kochana i trzymamy kciuki

---------- Dopisano o 04:35 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Po to sa grupy by sie wspierac, motywowac i czasami kopnac w tylek by sie ogarnac ja w zupach ziemniaki wymieniam, ale czasami jak mam w daniach to zostawiam, szczegolnie jak takie mlode gotuje.

Kurde, nie mam maslanki/kefiru do oxyshejka :/ w tesco nie bylam a tam polska polka jest, a jukejowskiej buttermilk nie bylo w sklepie. Hmm, jakos pokombunuje z jogurtem albo mlekiem.
Pilam z mlekiem dlatego polecam Ale ja nie lubie kefiru takze tez to zmienia postac rzeczy :P

Edytowane przez anitka1811
Czas edycji: 2016-05-16 o 05:40
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 06:52   #1159
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
Po to sa grupy by sie wspierac, motywowac i czasami kopnac w tylek by sie ogarnac ja w zupach ziemniaki wymieniam, ale czasami jak mam w daniach to zostawiam, szczegolnie jak takie mlode gotuje.

Kurde, nie mam maslanki/kefiru do oxyshejka :/ w tesco nie bylam a tam polska polka jest, a jukejowskiej buttermilk nie bylo w sklepie. Hmm, jakos pokombunuje z jogurtem albo mlekiem.
dla mnie z mlekiem było nie do przełknięcia już wole maślanke/jogurt
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 07:18   #1160
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
dla mnie z mlekiem było nie do przełknięcia już wole maślanke/jogurt
A ja znow wole mleko Kazdy ma inne podniebienie :P
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 07:31   #1161
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Dieta OXY

ja odpuściłam na dwa tygodnie ale dziś wracam zaczynam od detoxu, zobaczymy brakowało mi w sumie tych posiłków na szczęście przez te 2 tygodnie nie przytłam...
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 08:06   #1162
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
ja odpuściłam na dwa tygodnie ale dziś wracam zaczynam od detoxu, zobaczymy brakowało mi w sumie tych posiłków na szczęście przez te 2 tygodnie nie przytłam...
To wracaj szybko do diety :P Powodzenia ;* Trzymam kciuki
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 08:38   #1163
Desidona
Raczkowanie
 
Avatar Desidona
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 61
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
ja odpuściłam na dwa tygodnie ale dziś wracam zaczynam od detoxu, zobaczymy brakowało mi w sumie tych posiłków na szczęście przez te 2 tygodnie nie przytłam...
Nie martw się - ja miałam jeszcze dłuższą przerwę, ale o dziwo też nie przytyłam nic. Myślę, że na oxy się jednak ten metabolizm tak rozkręca już, że organizm lepiej funkcjonuje.
Od jutra zaczynam na nowo, więc będę Cię gonić :P
Desidona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 20:00   #1164
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Udalo mi sie dorwac tutejsza maslanke
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 08:37   #1165
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Dieta OXY

Dziewczyny która na ebayu kupowałam żurawine? mogę linka? Bo zamawiałem raz na jakiejś stronie w UK ale dosyć drogonl wyszlo, a chciałabym od nowa zacząć Dietka chociaż osobiście nienawidzę tego oxy szejka a powiedz mi jeszcze ksylitol gdzie kupiłaś? ja wcześniej jak oxowalam to w ogóle nie slodzalam tego szejka
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.

Edytowane przez ddtvn
Czas edycji: 2016-05-17 o 08:46
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:50   #1166
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

https://www.ebay.co.uk/itm/322050478112

Przyslali mi na drugi dzien
Ta zurawina jest kwasna, ja troche slodze. Xylitol masz w kazdym sklepie, w Tesco albo Sainsburym.
Ja akurat lubie te oxyshejki
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 10:03   #1167
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez gatorra Pokaż wiadomość
https://www.ebay.co.uk/itm/322050478112

Przyslali mi na drugi dzien
Ta zurawina jest kwasna, ja troche slodze. Xylitol masz w kazdym sklepie, w Tesco albo Sainsburym.
Ja akurat lubie te oxyshegjki
Super! dzięki wielkie. Widziałam w polskiej aptece na stronie mają babkę jajaowata ja akurat nabyłam na ostatnim urlopie w biedronce
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 17:16   #1168
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Dziewczyny nie wiem czy pytalam a jak ptalam to zapewne nie dostalam odpowiedzi.. Jestem drugi miesiac na diecie no w sumie zaczelam drugi miesiac powiedzcie mi czy miala ktoras z was problem z miesiaczka ??:co nfused: kurde spoznia mi sie przeszlo dwa tyg.. Robilam testy i wgole wiec ciaza odpada, nie wiem czy po prostu to przez diete czy jakies problemy zdrowotne.. A niestety polska sluzba zdrowia po prostu mnie zalamuje.. Termin na 24 czerwca dopiero masakra
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 20:19   #1169
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
Super! dzięki wielkie. Widziałam w polskiej aptece na stronie mają babkę jajaowata ja akurat nabyłam na ostatnim urlopie w biedronce

Babke masz tez na ebayu

Anitka u mnie wszystko ok z @.

Ale mam malo energii do cwiczen na fb.
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 20:34   #1170
anitka1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dieta OXY

ja z energia wszystko ok, dobrze sie czuje nie mam zadnych problemow.. Tylko ta @ daje mi do myslenia i nie wiem co jest grane..
anitka1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 11:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.