Niewybaczalne zachowania gości - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-15, 17:31   #3661
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Teraz dużo osób nie je glutenu, bo taka moda. Jakbym nie miała diety bezglutenowej w zaleceniach od lekarza, tylko tak po prostu nie jadła, "bo sie lepiej czuje" - to szczerze mówiąc by mi było głupio zawracać tym głowę gospodarzom. Może ta ciotka też tak miała

Czasem zaleceniem od lekarza jest ograniczenie glutenu i w przypadku osób np. z chorobami autoimunologicznymi samo to bardzo dużo daje,ale no właśnie - ogarniczenie a wykluczenie to potężna różnica. Ja mam zalecenie ograniczyć gluten i wykluczyć laktozę i powiem szczerze, że jak idę na wesele to nikomu nic nie mówię. Nie jem tego,czego uważam,że nie powinnam,a jak zjem,to mój problem. Gdybym miała wyraźne zalecenie to bym spytała po prostu jakie bedzie menu i gdyby była chociaż jedna potrawa,którą mogłabym zjeść to bym też nie marudziła

Ale z doświadczenia powiem,że robiłam kiedyś słodki stół babeczce i poprosiła o kilka babeczek bezglutenowych i z ksylitolem,bo gość nie mógł jeść cukru i glutenu
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 17:40   #3662
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Lolusl - szczerze mowiac, to nie wiem, co tej cioci dokladnie dolega :-D Kiedys wspominala, ze jak zje cos z glutenem, to od razu ma kobieca infekcje. Nie chcialam drazyc tematu, poniewaz bylo mi niezrecznie. Ciotka ogolnie jest dosc zwariowana osoba, wiec nic mnie nie zdziwi :-D
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 19:10   #3663
Calla001
Raczkowanie
 
Avatar Calla001
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 383
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Teraz dużo osób nie je glutenu, bo taka moda. Jakbym nie miała diety bezglutenowej w zaleceniach od lekarza, tylko tak po prostu nie jadła, "bo sie lepiej czuje" - to szczerze mówiąc by mi było głupio zawracać tym głowę gospodarzom. Może ta ciotka też tak miała [COLOR="Silver"]
ale mowa była o tym, że gospodarze SAMI zaproponowali zrobienie czegoś specjalnego. serio nie lepiej było skorzystać tylko potem dłubać w talerzu? na miejcu gospodarzy poczułabym się urażona trochę. bo jak proponowałam to nie nie, ale potem i tak nie zje tak jak wszyscy. więc serio nie lepiej było skorzytsać z oferty?
nie mówimy o wymaganiu i proszeniu samemu o osobne menu. tylko o wyraźnym zapytaniu ze strony gospodarzy
Calla001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 19:16   #3664
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Apropo rozmowy na tym wątku, rozmawiałam z kilkoma bliskimi osobami, w tym z rodziny i każdy był zaskoczony tym, że niby młodzi mają sami pytać gości o preferencje co do jedzenia W moim otoczeniu nikt tego nie wymaga i wręcz ludzi uważają, że to przesadna troskliwosc, więc trochę mi ulzylo
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 07:07   #3665
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Apropo rozmowy na tym wątku, rozmawiałam z kilkoma bliskimi osobami, w tym z rodziny i każdy był zaskoczony tym, że niby młodzi mają sami pytać gości o preferencje co do jedzenia W moim otoczeniu nikt tego nie wymaga i wręcz ludzi uważają, że to przesadna troskliwosc, więc trochę mi ulzylo
też zrobiłam taki wywiad i takie same efekty.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 07:13   #3666
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

ten wątek mi uświadomił że będę mieć na weselu 2 wegetarian a nie 1, jedna wtopa mniej będzie
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 09:36   #3667
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Apropo rozmowy na tym wątku, rozmawiałam z kilkoma bliskimi osobami, w tym z rodziny i każdy był zaskoczony tym, że niby młodzi mają sami pytać gości o preferencje co do jedzenia W moim otoczeniu nikt tego nie wymaga i wręcz ludzi uważają, że to przesadna troskliwosc, więc trochę mi ulzylo
A ktoś tak radził? Możesz zacytować? Przecież to jakiś absurd. Ja sama jestem wegetarianką, a nie przyszło by mi do głowy pytać przy organizacji mojego wesela ponad 100 osób, co mogą/lubią jeść. Obawiam się, że po uzyskaniu wszystkich odpowiedzi nie byłabym w stanie ustalić menu.

Jak masz wśród bliskich znajomych wegetariankę, to po prostu o tym wiesz i byłoby miło gdybyś pamiętała. Jeśli taka osoba będzie np. osobą towarzyszącą Twojego kuzyna, który mieszka na drugim końcu Polski, to pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy i kuzyn mógłby Cię zapytać, czy jest możliwość organizacji takiego posiłku.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 09:44   #3668
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez joaaa83 Pokaż wiadomość
A ktoś tak radził? Możesz zacytować? Przecież to jakiś absurd. Ja sama jestem wegetarianką, a nie przyszło by mi do głowy pytać przy organizacji mojego wesela ponad 100 osób, co mogą/lubią jeść. Obawiam się, że po uzyskaniu wszystkich odpowiedzi nie byłabym w stanie ustalić menu.

Jak masz wśród bliskich znajomych wegetariankę, to po prostu o tym wiesz i byłoby miło gdybyś pamiętała. Jeśli taka osoba będzie np. osobą towarzyszącą Twojego kuzyna, który mieszka na drugim końcu Polski, to pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy i kuzyn mógłby Cię zapytać, czy jest możliwość organizacji takiego posiłku.
Nie chodzi o preferencje typu "nie jem cebuli", tylko o rzeczy typu wegetarianizm, weganizm czy jakieś alergie pokarmowe.

A co do Twojego pierwszego pytania to wprost padło tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3596
a nie wprost w kilku innych wypowiedziach.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:24   #3669
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Nie przesadzajmy ani w jedna ani w druga strone, wszysyko zalezy tez od stopnia zazylosci. Jesli np moj brat czy bliska osoba robi wesele i doskonale wie ze jestem wege to powinna w miare mozliwosci zapewnic mi cos do jedzenia, przeciez zawsze mozna poprosić w restauracji o podanie tej osobie samych klusek i surówki, nie polewanie sosem, albo odlozenie komus porcji salatki jarzynowej przed dodaniem majonezu czy miesa to raczej nie wymaga doplaty. Co innego jak zaprasza mnie daleki kuzyn czy jestem osoba towarzyszaca, wtedy PM nie wiedza, a dziwne, zeby kazdego wypytywali o sposob zywienia i ok tego nikt nie wymaga. Mozna samemu zapytac czy jest opcja zeby dostac cos innego albo chociaz te kluski bez sosu. Trzeba sie szanować no ludzie, nikt nikomu nie karze pytac kazdego czy lubi schabowego czy kurczaka. Ale alergie czy wegetarianizm to juz co innego i jesli ktos nas poprosi to nawet jesli tego nie popieramy to nie wypada powiedzieć wymyslasz sobie to trudno, jedz suchy chleb.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2016-05-16 o 11:34
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:58   #3670
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Ja zapraszając gości nie zamierzam nikogo o nic pytać. Jeżeli ktoś mi powie o swoich potrzebach żywieniowych to postaram się im sprostać. Ale jak ktoe mi powie że nie lubi cebuli to cóż "miło słyszeć" ;-)
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 13:02   #3671
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja zapraszając gości nie zamierzam nikogo o nic pytać. Jeżeli ktoś mi powie o swoich potrzebach żywieniowych to postaram się im sprostać. Ale jak ktoe mi powie że nie lubi cebuli to cóż "miło słyszeć" ;-)
Ale przeciez nikt tutaj nie sugerowal, zeby kazdy mial inne danie, bo ten nie lubi cebuli, a ten marchewki.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 14:02   #3672
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Zgadzam się z Orion lady. Bliska przyjaciółka czy rodzeństwo nie musi mi zgłaszać ze są wege czy też mają np celiakie bo to po prostu wiem.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:04   #3673
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Hmm my daliśmy na RSVP opcję wyboru menu: mięsne lub bezmięsne i niektóre pary przy potwierdzaniu biorą jedno takie, drugie takie, żeby sobie spróbować różnych rzeczy dla mnie ok, nie każdy musi być wegetarianinem, żeby po prostu nie chcieć jeść mięsa, ja np. lubię, ale jem ok. 2x w tygodniu, na weselach zawsze mam wrażenie, ze za dużo mięcha i tylko mięcho, mięcho w wielu postaciach
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 18:18   #3674
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Hmm my daliśmy na RSVP opcję wyboru menu: mięsne lub bezmięsne i niektóre pary przy potwierdzaniu biorą jedno takie, drugie takie, żeby sobie spróbować różnych rzeczy dla mnie ok, nie każdy musi być wegetarianinem, żeby po prostu nie chcieć jeść mięsa, ja np. lubię, ale jem ok. 2x w tygodniu, na weselach zawsze mam wrażenie, ze za dużo mięcha i tylko mięcho, mięcho w wielu postaciach
ale fajnie. Sala dała taką możliwość czy musieliście się dopytywać?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 19:53   #3675
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Hmm my daliśmy na RSVP opcję wyboru menu: mięsne lub bezmięsne i niektóre pary przy potwierdzaniu biorą jedno takie, drugie takie, żeby sobie spróbować różnych rzeczy dla mnie ok, nie każdy musi być wegetarianinem, żeby po prostu nie chcieć jeść mięsa, ja np. lubię, ale jem ok. 2x w tygodniu, na weselach zawsze mam wrażenie, ze za dużo mięcha i tylko mięcho, mięcho w wielu postaciach
Nooo Jakbym miała taki wybór to na pewno chciałabym wypróbować bezmięsną opcję.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 09:15   #3676
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
ale fajnie. Sala dała taką możliwość czy musieliście się dopytywać?
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nooo Jakbym miała taki wybór to na pewno chciałabym wypróbować bezmięsną opcję.
Po prostu powiedzieliśmy w sali, że na pewno będzie potrzebnych kilka bezmięsnych "talerzyków", więc i tak coś by musieli wykombinować, a czy dla 2 czy 10 osób to co za różnica w sumie? Ale przyznali, ze pierwszy raz mieli tak, żeby z parą też konkretnie ustalać menu w II opcji, ale ja nie odpuściłam to nie pole na niespodzianki
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 10:53   #3677
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Z innej beczki.

Euro idzie

Co sądzicie o gościach ogądających mecz podczas wesela? To ten wątek czy raczej "Najgorsze ślubne pomysły" i PM powinni się liczyć, że może im się impreza skupić przed telewizorem?

My myśleliśmy o weselu w czerwcu, ale moja mama właśnie z powodu Euro nam bardzo odradzała
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 10:57   #3678
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Z innej beczki.

Euro idzie

Co sądzicie o gościach ogądających mecz podczas wesela? To ten wątek czy raczej "Najgorsze ślubne pomysły" i PM powinni się liczyć, że może im się impreza skupić przed telewizorem?

My myśleliśmy o weselu w czerwcu, ale moja mama właśnie z powodu Euro nam bardzo odradzała
A na czym by mieli to oglądać? Bo nie spotkałam się z tym aby na sali telewizor był
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:00   #3679
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Jeśli młodzi byliby fanami i grała reprezentacja Polski to czemu nie, w innym wypadku to januszownie...
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 11:01   #3680
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Ja jako PMka byłabym bardzo niezadowolona. Dla mnie to brak kultury.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:07   #3681
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

A gdzie niby masz telewizory na salach weselnych ?
Czy chodzi Ci o oglądanie na telefonach? Serio ktoś może coś takiego rozważyć?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:12   #3682
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A gdzie niby masz telewizory na salach weselnych ?
Czy chodzi Ci o oglądanie na telefonach? Serio ktoś może coś takiego rozważyć?
moja znajoma miała ślub w 2014 roku w trakcie półfinału mundialu. Faceci podobno z nosami w telefonach na bieżąco czytali relacje
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:21   #3683
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Ja już nie pamietam nawet jakie to były mistrzostwa, ale chyba 2006, bo dziecko pary młodej juz do szkoły chodzi ale osobiście za podlotka byłam na weselu, gdzie ktoś przedsiębiorczy pożyczył telewizor z zaplecza, zainstalował w hallu i impreza sie przeniosła

W jednej z oglądanych sal zresztą widziałam część barową, w której był telewizor.
Że o smartfonach w dzisiejszych czasach już nie wspomnę

Także możliwości sie znajdą
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:34   #3684
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A gdzie niby masz telewizory na salach weselnych ?
Czy chodzi Ci o oglądanie na telefonach? Serio ktoś może coś takiego rozważyć?
Na salach typowo weselnych to może nie ma, ale jak są lokale, restauracje na co dzień użytkowe to na pewno telewizory są, w których lecą chociażby teledyski.

Dla mnie i tak nie do pomyślenia, żeby włączyć je w trakcie wesela.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:39   #3685
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

A ja bym to przeżyła, jeden mecz to max 2 godziny
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:45   #3686
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

U mnie by nie przeszło
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 12:15   #3687
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Z innej beczki.

Euro idzie

Co sądzicie o gościach ogądających mecz podczas wesela? To ten wątek czy raczej "Najgorsze ślubne pomysły" i PM powinni się liczyć, że może im się impreza skupić przed telewizorem?

My myśleliśmy o weselu w czerwcu, ale moja mama właśnie z powodu Euro nam bardzo odradzała
To moja koleżanka miała wesele nieduże, na niecałe 40 osób, które odbywało się w Euro 2012 r. Sala nieduża i podzielona na cześć z jedzeni i taneczną. Młodzi mieli na torcie świeczki z piłką nożną, nawet ktoś szalik przynisł z napisem Polska i jka młodzi kroili tort to ktoś ich nim owiązał. No i na salce obok był telewizor, także goście byli podzieleni : ze 3- 4 pary tańczyły, kilka jło, częśc w ogródku na papierosie, a jeszcze inni na meczyku. Trzy pary to przesiedziały wesele na papierosie i jak widziałam ich na pierwszym tańcu, to potem dopiero na oczepinach...:brzyda l:
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 12:27   #3688
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Ja jako PMka byłabym bardzo niezadowolona. Dla mnie to brak kultury.
Ja jako peema bylabym wniebowzieta, gdyby ktos mi zalatwil telewizor, zebym sama mogla obejrzec mecz

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

No dobra, moze przesadzilam. Ale jako peema sama na pewno bym sprawdzala wyniki na telefonie I jak najbardziej rozumiem, ze goscie mogliby robic tak samo

Bylam dwa lata temu na weselu to wlasnie sledzilam relacje na zywo, wiadomo, ze nie wisialam na telefonie bez kontaktu ze swiatem przez 90 minut Ale zerkalam co kilka minut

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
moja znajoma miała ślub w 2014 roku w trakcie półfinału mundialu. Faceci podobno z nosami w telefonach na bieżąco czytali relacje
Dla mnie jak najbardziej zrozumiale To nie trwa cale wesele, niecale dwie godziny mozna przezyc I nie robic rabanu o to, ze kilka osob co jakis czas zerknie w telefon, aby sprawdzic wynik.
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 12:33   #3689
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

Sprawdzanie w telefonie, ok
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 12:36   #3690
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Niewybaczalne zachowania gości

a dla mnie to jest niepojęte
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 22:31:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.