Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-16, 09:26   #3871
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

O jasny gwint, jak można pokazywać w tv pobitą laskę gadającą o samobójstwie? Na łeb upadli w tym Polsacie.
Jaruś spierniczający przed pogrzebaczem - nie mogę się doczekać

I jeszcze co do Kampia - "słuchasz muzyki, to możesz zostać dj'em"... Czekałam na "możesz zostać weterynarzem bo dokarmiasz koty"

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2016-05-16 o 09:28
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:33   #3872
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
Aśka taka jakaś pobita była?nawet makijaz tego nie przykrył...
Tak,oko,warga,broda,dłoń niezły łomot musiał jej sprawić
sorry,ale powinni to zgłosić a nie pokazywać w TV


Kampio......to już zakrawa na analfabetyzm
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 15:02   #3873
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Z jednej strony szkoda mi Aski, nikt nie zasluguje, zeby go bic, kopac i wyzywac. Z drugiej to ja trzeba leczyc. A pamietam jeszcze jak mowila, ze lekarz mowil, ze albo ona przezyje, albo dziecko przezyje, albo oboje przezyja. To byla u tego ginekologa , czy nie. Ja sie pogubilam.
A ci nowi bohaterowie sa jeszze ok, mila odmiana po tych patologiach.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 15:50   #3874
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
Z jednej strony szkoda mi Aski, nikt nie zasluguje, zeby go bic, kopac i wyzywac. Z drugiej to ja trzeba leczyc. A pamietam jeszcze jak mowila, ze lekarz mowil, ze albo ona przezyje, albo dziecko przezyje, albo oboje przezyja. To byla u tego ginekologa , czy nie. Ja sie pogubilam.
A ci nowi bohaterowie sa jeszze ok, mila odmiana po tych patologiach.
była u gina ale on kazał jej test ciążowy zrobić ale po co skoro ona wie że w ciąży jest
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 18:10   #3875
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Kampio w tym swoim pokoju to ma jakieś lasery zamontowane?
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 18:28   #3876
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Tak,a jeden mu mózg wypalił.
W sumie to można iść pod monopolowy i chłopaki do wzięcia w realu.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 18:48   #3877
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

To taki specjalny żyrandol
Wiem,bo moj kilkuletni kuzyn ma taki
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 19:16   #3878
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
To taki specjalny żyrandol
Wiem,bo moj kilkuletni kuzyn ma taki
Aaaaaa, dzięki za info ile czasu maksymalnie da się wytrzymać jak to tak naparza?
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 19:20   #3879
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ja bym nie wytrzymała,ani chwili To zabawa dobra dla dzieciaków i dla Kampio
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:47   #3880
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
To taki specjalny żyrandol
Wiem,bo moj kilkuletni kuzyn ma taki
Lepy na muchy też dość strojne
__________________
Wg Słownika Języka Polskiego:

także << i również, też>>
także =/= więc, a zatem, reasumując... i inne twory
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:57   #3881
vita675
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
O jasny gwint, jak można pokazywać w tv pobitą laskę gadającą o samobójstwie? Na łeb upadli w tym Polsacie.
Jaruś spierniczający przed pogrzebaczem - nie mogę się doczekać

I jeszcze co do Kampia - "słuchasz muzyki, to możesz zostać dj'em"... Czekałam na "możesz zostać weterynarzem bo dokarmiasz koty"
Sylwia "o mozesz zostac dj'em albo mozesz zostac kamerzysta przeciez to lekka praca on tylko chodzi z kamera",ze co prosze?????? co ta dziewczyna ma w glowie -siano? maskara zreszta przeciez obydwoje sa tylko po gimnazjum, wiec moze nie trzeba ich traktowac zbyt surowo, jedyny plus, ze sie wspieraja nawzajem i pomagaja
vita675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 11:27   #3882
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez vita675 Pokaż wiadomość
Sylwia "o mozesz zostac dj'em albo mozesz zostac kamerzysta przeciez to lekka praca on tylko chodzi z kamera",ze co prosze?????? co ta dziewczyna ma w glowie -siano? maskara zreszta przeciez obydwoje sa tylko po gimnazjum, wiec moze nie trzeba ich traktowac zbyt surowo, jedyny plus, ze sie wspieraja nawzajem i pomagaja
Ja się zastanawiam na ile oni rzeczywiście mówią to co myślą a na ile jest to reżyserka, bo czasami nie wierzę ze ludzie mogą sami z siebie takie bzdury opowiadać..
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:40   #3883
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez vita675 Pokaż wiadomość
Sylwia "o mozesz zostac dj'em albo mozesz zostac kamerzysta przeciez to lekka praca on tylko chodzi z kamera",ze co prosze?????? co ta dziewczyna ma w glowie -siano? maskara zreszta przeciez obydwoje sa tylko po gimnazjum, wiec moze nie trzeba ich traktowac zbyt surowo, jedyny plus, ze sie wspieraja nawzajem i pomagaja
Jak oglądam ten "serial", czasem na serio rozumiem, z jakiego powodu ktoś jest sam. Są faceci w typie Supermario... Facet po przejściach, itd, który jednak poznał inną kobietę i prawdopodobnie stworzy fajny związek. Ten facet z odstającym uchem - nie zapamiętałam imienia... Cóż... Może za mało ruchliwy. Nie wybywa za daleko ze swojej wsi, więc szanse na spotkanie kobiety są małe. Jaruś i jego myślenia - masakra po prosu. Jedyny plus, że można się nieźle pośmiać z jego wypowiedzi. Franio i jego uniknie seksu - kto wszedłby w związek (sorry, brał ślub od razu) z facetem koło 60 - tki (?) bez doświadczenia w seksie. Dodatkowo on chce jakąś młódkę. Litości. A Kampio jest przykładem faceta, który chodził do gimnazjum, bo musiał. Ja rozumiem, że nie każdy musi mieć studia, być mega elokwentny i znać się na wszystkim. Ale on i jego siostra pojęcia nie maja o świecie. Nie trzeba mieć wykształcenia w danym kierunku (choćby kursu) i wykonywać zawód, kogo tylko się zapragnie Jakby kamerzysta chodził z kamerą tylko po to, by sobie pospacerować. A co z obróbką tego wszystkiego? Mam nadzieję, że to cv było na brudno. Niby nie powinno przekreślać się człowieka z powodu jego wykształcenia, ale na serio można być po zawodówce skończonej z marnymi ocenami i potrafić się odnaleźć w świecie. Aśka i Rysiek, to typowa patologia, jaką można spotkać w realu. Byleby tylko dziecka z tego nie było, bo będzie kolejne nieszczęście. Każdy ma swoje pojecie udanego związku i widać, że obojgu takie relacje odpowiadają. Posiniaczona Aśka nie skarży się na pieści Rysia, tylko na to, ze przez rok była pewna, że jest w ciąży, a tu dooopa. Każdy ma swoja definicję miłości

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2016-05-18 o 19:42
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:57   #3884
vita675
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Aska to chyba nie ma sie gdzie podziac dlatego siedzi tam u Ryska, marzy jej sie dom bo sama go nie miala, pytam z kim? z recydywista, damskim bokserem i alkoholikem , no blagam. Zreszta w jednym odcinku mowi, ze Ryska trzeba wyslac do lekarza a w nastepnym, ze ona musi isc do lekarza bo sobie cos zrobi, patologia na calego, pewnie leja sie po pyskach rowno, tej Pani juz dziekujemy.
vita675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 00:27   #3885
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Pani juz dziekujemy.
Nie przesadzajmy z Panią to ona ma tyle wspólnego co kot z lotniskowcem.

Rysiek to po prostu psychol. Czy to wina alkoholu, że uszkodził mu mózg, czy taki już się urodził, w sumie mało ważne. Takich należało by izolować od społeczeństwa.
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 08:44   #3886
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Obejrzałam dwa zalegle odcinki. Ta scena Kampio z dziewczyna I te ich pocałunki.. Cv Kampia robi wrażenie Napisal tam "fotografowanie zdjęć". Nie no spoko.niech sobie rozlozy zdjęcia i je sfotografuje

Widzę ze Jaruś leci teraz pod scenariusz. To teatralne przeglądanie bokserek i koszuli. To ganianie Anieli za nim w przyszłym odcinku to tez niezła rezyserka na wzór "Rysiek Ty draniu,oddaj moj rower". No i na koniec Aska-reżyserzy zamiast kręcić to nieszczęście i pokazywać na cala Polske to moze by jakos interweniowali? Dobra moze obydwoje sa siebie warci,ale nie może być publiczne przyzwolenie na cos takiego. Nieźle ja stlukl.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 11:27   #3887
Zdzislawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Niestety nie przestaną tego pokazywać bo to ,,nakręca'' oglądalność jakkolwiek okrutnie to nie zabrzmi. Osobiście znam osoby jak Jaruś, to nie koniecznie jest reżyserka.
Zdzislawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 13:11   #3888
vikis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
GG do vikis
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Mam nadzieję że Aśka to umalowana tak była specjalnie... Kiedyś Andrzej od kawkie mówił że to reżyserka była że specjalnie takie ostatnie siroty z nich robili aby oglądalność wzrastała. Podobno głównie z tego powodu zrezygnowali a szkoda bo ich i Franka lubiłam najbardziej. Aż mi się przypomniał telefon do prostytutki albo scena łóżkowa ze Staskiem i papierośnica Rudą xD bozsz będzie jeszcze coś takiego w chdw???
vikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 13:53   #3889
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Scena lozkowa z Ruda byla straszna! Stasiek byl taki obleśny! Nie wydaje mi sie ze Aśka byla umalowana. Maja za maly budżet by zrobić tak dobry makijaż,nawet te siniaki na rękach :P
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-20, 14:09   #3890
vikis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 30
GG do vikis
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jeśli te pobicia to tak na serio to poważnie ktoś powinien się za to zabrać... a polsat to filmuje i wystawia na antene, to tj by to promował. Bicie jest najgorszym przejawem agresji i nigdzie nie powinno być to tolerowane... Aśka owszem bezmyślna i sama się nadstawia ale mimo wszystko to żywa istota. A pokazywanie tego na wizji jest nie na miejscu moim zdaniem.
vikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 19:46   #3891
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Obejrzałam dwa zalegle odcinki. Ta scena Kampio z dziewczyna I te ich pocałunki.. Cv Kampia robi wrażenie Napisal tam "fotografowanie zdjęć". Nie no spoko.niech sobie rozlozy zdjęcia i je sfotografuje

Widzę ze Jaruś leci teraz pod scenariusz. To teatralne przeglądanie bokserek i koszuli. To ganianie Anieli za nim w przyszłym odcinku to tez niezła rezyserka na wzór "Rysiek Ty draniu,oddaj moj rower". No i na koniec Aska-reżyserzy zamiast kręcić to nieszczęście i pokazywać na cala Polske to moze by jakos interweniowali? Dobra moze obydwoje sa siebie warci,ale nie może być publiczne przyzwolenie na cos takiego. Nieźle ja stlukl.
Cytat:
Napisane przez Zdzislawo Pokaż wiadomość
Niestety nie przestaną tego pokazywać bo to ,,nakręca'' oglądalność jakkolwiek okrutnie to nie zabrzmi. Osobiście znam osoby jak Jaruś, to nie koniecznie jest reżyserka.
Cytat:
Napisane przez vikis Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że Aśka to umalowana tak była specjalnie... Kiedyś Andrzej od kawkie mówił że to reżyserka była że specjalnie takie ostatnie siroty z nich robili aby oglądalność wzrastała. Podobno głównie z tego powodu zrezygnowali a szkoda bo ich i Franka lubiłam najbardziej. Aż mi się przypomniał telefon do prostytutki albo scena łóżkowa ze Staskiem i papierośnica Rudą xD bozsz będzie jeszcze coś takiego w chdw???
Cytat:
Napisane przez vikis Pokaż wiadomość
Jeśli te pobicia to tak na serio to poważnie ktoś powinien się za to zabrać... a polsat to filmuje i wystawia na antene, to tj by to promował. Bicie jest najgorszym przejawem agresji i nigdzie nie powinno być to tolerowane... Aśka owszem bezmyślna i sama się nadstawia ale mimo wszystko to żywa istota. A pokazywanie tego na wizji jest nie na miejscu moim zdaniem.
Jestem pewna, że podczas ktoś z nią rozmawia na temat tej agresji. Przecież to chyba nie jest tak, że ekipa się rozkłada i zaczynają kręcić. Chyba wszyscy tam nie oślepli. Ale same czytacie na Wizażu wątki lasek, które opisują przeróżne sytuacje, skarżą się nieziemsko, a jak ktoś im doradzi, by odeszły, "nagle" okazuje się, że facet wcale taki straszny nie jest i zaczynają go bronić.

Z Jarusia zrobiła się straszna męczydupa. Nie wiem, z jakiego powodu go tam dalej trzymają.

W którym odcinku była ta scena łóżkowa? Oglądam to cudo dopiero od niedawna

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2016-05-20 o 19:49
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 06:56   #3892
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Oj to chyba bylo w 1 sezonie. Wiec jakod w pierwszych 12
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 08:06   #3893
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

obejrzałam. Faktycznie Aśka strasznie wygląda. Ten Szczena w 1 sezonach jeszcze mnie bawił, teraz już zero szacunku do niego. Zal dziewczyny mimo wszystko, bo widać, że chyba nie ma nikogo, gdzie mogłaby odejść.
Kampio i jego wykałcenie mnie powaliło.
Wątek Jarusia mam wrażenie, że ciągniety na siłę
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 22:52   #3894
Zdzislawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że podczas ktoś z nią rozmawia na temat tej agresji. Przecież to chyba nie jest tak, że ekipa się rozkłada i zaczynają kręcić. Chyba wszyscy tam nie oślepli. Ale same czytacie na Wizażu wątki lasek, które opisują przeróżne sytuacje, skarżą się nieziemsko, a jak ktoś im doradzi, by odeszły, "nagle" okazuje się, że facet wcale taki straszny nie jest i zaczynają go bronić.

Z Jarusia zrobiła się straszna męczydupa. Nie wiem, z jakiego powodu go tam dalej trzymają.

W którym odcinku była ta scena łóżkowa? Oglądam to cudo dopiero od niedawna
Cóż odnośnie Jarka to chyba scenarzyści doszli do podobnego wniosku i dlatego cala ta scena z ucieczką przed matka w przyszłym odcinku
Zdzislawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 21:03   #3895
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Bandziorek jako główna postać w teledysku..
Przebijanie uszu kolczykiem i ziemniakiem - tą patole serio powinni zdjąć z ekranu
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 21:23   #3896
Zdzislawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 20
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jestem ogromnie zawiedziony tym że nie było ucieczki Jarka przed matką. Bandziorek jaki fryz modny no no.
Zdzislawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 01:21   #3897
Bartek1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 66
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Bandziorek jako główna postać w teledysku..
Prawdę mówiąc nie wiem kto gorszy, ci z serialu czy ci którzy chcą się promować wykorzystując ich w swoim "dziele"

Cytat:
Przebijanie uszu kolczykiem i ziemniakiem - tą patole serio powinni zdjąć z ekranu
No weź, ale 5 dych na piwo i wódę zostało. Poza tym niech by spróbowała zaprotestować. Już Rychu by ją przekonał

Edytowane przez Bartek1110
Czas edycji: 2016-05-23 o 02:37
Bartek1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 09:36   #3898
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ale Jaruś z mamusia przydensili

Szczeny i Aśki nie będę komentować. W takim syfie uszy przekuwac.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 11:59   #3899
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Bartek1110 Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc nie wiem kto gorszy, ci z serialu czy ci którzy chcą się promować wykorzystując ich w swoim "dziele"



No weź, ale 5 dych na piwo i wódę zostało. Poza tym niech by spróbowała zaprotestować. Już Rychu by ją przekonał
Mi kilkanaście lat temu mama równiez przebiła uszy na ziemniaku, na moją prośbę. Do dziś nosze kolczyki i nigdy nic mi sie z tymi uszami nie działo.

Ja natomiast rownież jestem bardzo zawiedziona, że poo raz kolejny juz nie bylo w odcicku sceny, ktora pokazywali, że ma być.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 12:07   #3900
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A kto tak powiedzial ze "ma być" w tym odcinku? Na końcówce jest napis "w następnych odcinkaCH" Zawsze będziesz zawiedziona jak nie będziesz dokladnie czytać :P
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.