Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-17, 22:40   #2491
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
kmtesa, dzięki, dzięki, jakby co to złożymy się na konsultację
No coś Ty! Nawet tak nie żartuj.


Pag, czy Ty te proponowane implanty masz anatomiczne? Widzę, że będziesz miała różne pojemności. Asymetrię masz mniejszą, niż ja.
Mój dr zaproponował mi jednakowe anatomy. Obawiam się, że po operacji będzie spora różnica między piersiami.
Ile masz wzrostu i jaką odległość między sutkami?


Wiecie co, dla mnie najlepszy lekarz to T.K. z Krakowa. Wprawdzie nie byłam u niego na konsultacji, ale ma pełno zdjęć piersi na stronie i robi je naprawdę pięknie! Poza tym, wszystko dokładnie opisane, przedstawione, np. zalecenia pooperacyjne. Naprawdę mądry lekarz.
Nie wybrałam go tylko ze względu na odległość. W Warszawie jest kilku, dziewczyny tu specjalnie przyjeżdżają, więc stwierdziłam, że nie będę wydziwiać. Teraz widzę, że to wcale nie byłoby wydziwianie.
T.D. poleciła mi znajoma i też mi się podoba, jak robi piersi, choć niestety na stronie nie ma wielu zdjęć. Obym była zadowolona z wyboru.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:52   #2492
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Nie wiemy, jak wyglądasz, więc trudno doradzić, choć dziewczyny na pewno powiedzą, że większe. Podaj swoje wymiary, będzie łatwiej.


Ps. Zgodnie z regulaminem, nie podajemy nazwisk lekarzy.
poprawione

moje wymiary: 166wzrost, 53kg, pod biustem 77 w biuście 81

muszę wybrać z 255cc 295cc 330cc
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:52   #2493
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
No coś Ty! Nawet tak nie żartuj.




Wiecie co, dla mnie najlepszy lekarz to T.K. z Krakowa. Wprawdzie nie byłam u niego na konsultacji, ale ma pełno zdjęć piersi na stronie i robi je naprawdę pięknie! Poza tym, wszystko dokładnie opisane, przedstawione, np. zalecenia pooperacyjne. Naprawdę mądry lekarz.
Nie wybrałam go tylko ze względu na odległość. W Warszawie jest kilku, dziewczyny tu specjalnie przyjeżdżają, więc stwierdziłam, że nie będę wydziwiać. Teraz widzę, że to wcale nie byłoby wydziwianie.
T.D. poleciła mi znajoma i też mi się podoba, jak robi piersi, choć niestety na stronie nie ma wielu zdjęć. Obym była zadowolona z wyboru.
Ja bylam u T.K. Fakt jest mistrzem w tym co robi moje dwie koleżanki się u niego operowały,ale z nim nie ma dyskusji.Po pierwsze daje Ci implant na którym obecnie pracuje i nie masz wyboru ( w tym wypadku polytech) po drugie jest to mistrz od naturalnego efektu.Czyli tylko i wyłącznie anatom ( zapomnij o okrągłych) oraz nie dyskutuje jeśli chodzi o wielkość.Proponuje dwie przy czym naciska na mniejsze ( bo ryzyko powikłań mniejsze,bo efekt lepszy). Daje pomierzyć stanior z wkładkami i ubiera Ci cielistą bluzkę- czyli robi taką "chłopską" wizualizacje. Stanowczy i konkretny lekarz. Za dużo nie gada,odpowiada na pytania,ale stertę papierów starannie i szczegółowo opisanych dostajesz do ręki ( ja już na konsultacji umówiłam się na operke). Także tak ;-)
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:55   #2494
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość

jaka cena u tej pani?
16
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 22:57   #2495
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Biyadhoo I kometsa dziękuję za kciuki rozmowa na 11.30

Biyadhoouuu no to mąż będzie cierpiał - juz 2 tygodnie bez fiku miku, a tu wracasz z nowymi nabytkami i nadal nie można hehe chłop Ci padnie na zawał

Jeśli chodzi o A.K. w Szczecinie, to aż takiego super nawału pracy nie mial, ale dzięki temu poświęcił mi tyle czasu na konsultacji ile potrzebowalam, rozmowa i wybór był spokojny, wszystko jak nalezy. Jedynie Panie z recepcji troszkę mi się nie spodobały - nosy zadarte, omawianie prywatnych spraw i klientów jest raczej nie na miejscu w mojej obecności, ale ja już tak mam, że generalnie trochę sluzbistka jestem Nie lubię braku profesjonalizmu i tyle...
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 23:05   #2496
InTheSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Jeszcze zasmuciło mnie na konsultacji jedno, dość istotne. Pani doktor odradziła mi podnoszenie piersi, powiedziała że owszem są nisko ale mieszczą się w normie i że podniesienie piersi to już poważniejsza kwestia...

Czy któraś z Was miała może dodatkowo podnoszone??? u mnie dość mocno to się rzuca w oczy :/


Dziewczyny które zachwalają T.K. jakie są terminy u Niego?? Pierwszy raz obejrzałam jego galerię i chyba się do niego wybiorę!!! Robi cudne cycusie !!!!!!
__________________
"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące" ...Coelho

Edytowane przez InTheSun
Czas edycji: 2016-05-17 o 23:20
InTheSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 23:20   #2497
gal23
Raczkowanie
 
Avatar gal23
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: lubin
Wiadomości: 136
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

gal możesz zdradzić mi tajemnice skąd masz fotki tych różnych implantow? Sama poszukuje na necie 385 jak się prezentują i póki co znalazłam 1 zdjęcie bokiem...

ale o jakich fotkach mowisz?
__________________
Opera: 24.05.2016 ...
już są: 380cc Arion
gal23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 01:06   #2498
Monika_lb
Przyczajenie
 
Avatar Monika_lb
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Z tą moją szczepionką WZW B może będzie ok. Trzymajcie kciuki. W poniedziałek miałam pierwszą dawkę, w nast pon dostanę drugą i teoretycznie po drugiej być może wytworzą się już jakieś przeciwciała. Trzecia wypada w zabiegu 06.06, ale dostanę ją w sob 04, wcześniej jednak zrobię test antygenów HB-S. Jak będzie za miało, to siłą wyższą niestety odwołam zabieg.
W piątek dopisałam się na dodatkowe konsultacje, żeby się dokładnie upewnić co ja tam będę miała włożone. Czytając Was na tym forum, to sporo się dowiedziałam. Z poprzedniej wizyty wiem, że będę miała Mentor anatomiczne rozm 325. Rozmiar ten jest najmniejszy z możliwych, by skóra była wypełniona, po moich wielokrotnych karmieniach, decyzja więc należy do mnie czy brać większe. Dlatego też, zdecydowałam się na dodatkowe konsultacje z przymiarką. Okrągłych mieć nie będę, chyba że zdecyduję na dodatkową plastykę, co za tym idzie ingerencja w gruczoł itp.
Powiedzcie mi proszę, o co poza profilem i jakimś tam stopniem projekcji (czy to wogóle ważne) jeszcze zapytać?
Aha, operacja będzie u P.O. w Warszawie, czy któraś z Was ma doświadczenia?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

I jeszcze jedno, czytałam Was, że z tą rekonwalescencją jest różnie.
Mam dużo dzieci, w tym najmłodsze niespełna 2 lata, wiecie po jakim czasie można prowadzić wózek dziecięcy, to będzie jakiś wyczyn? Rozumiem, że prowadzenie auta, to jakieś 2 tyg po operacji?
W klinice powiedziano mi, że do 2 mcy należy unikać podnoszenia wszelkich ciężarów. Najbardziej będzie mi brakować dzieci na rękach
Monika_lb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 02:02   #2499
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Komtesa, dzięki za zwrócenie uwagi, rzeczywiście gal ma operację 24.05 - jutro będzie dopisana do wyliczanki

To muszę sobie przygotować niezły ekwipunek na wyjazd, bo robię we Wrocku, a mieszkam w Wawie... Ech, trochę się boję jakie będą warunki w hotelu.

A wy dziewczyny jak robiłyście w innym mieście/w Czechach to jak długo po operacji zostawałyście w hotelu? Mi doktor powiedział 2 dni. Czy jeśli mam operkę w poniedziałek, a wyjadę w środę wieczorem to będzie ok czy za wcześnie? W końcu to 5h drogi

Moja operacja byla we wtorek i do czwartku zostalam w klinice. Powrot do domu 2 godziny ale było ok tylko nie mogłam sie w aucie oprzec bo inaczej czułam każdy kamyk. Jechałysmy wolno, normalnie ta trasa jest do wykonania w godzine z kawałkiem.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 05:28   #2500
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Komtesa, dzięki za zwrócenie uwagi, rzeczywiście gal ma operację 24.05 - jutro będzie dopisana do wyliczanki

To muszę sobie przygotować niezły ekwipunek na wyjazd, bo robię we Wrocku, a mieszkam w Wawie... Ech, trochę się boję jakie będą warunki w hotelu.

A wy dziewczyny jak robiłyście w innym mieście/w Czechach to jak długo po operacji zostawałyście w hotelu? Mi doktor powiedział 2 dni. Czy jeśli mam operkę w poniedziałek, a wyjadę w środę wieczorem to będzie ok czy za wcześnie? W końcu to 5h drogi
Ja miałam operke o 13 a o 11 następnego dnia jechałam 4 godziny do domu w aucie. Wieczorem troszkę n jakby napuchly mi żelki bo czułam większy ucisk pasa ale było ok.
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 05:29   #2501
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Ja miałam operke o 13 a o 11 następnego dnia jechałam 4 godziny do domu w aucie. Wieczorem troszkę n jakby napuchly mi żelki bo czułam większy ucisk pasa ale było ok.

Zaliczamy Cie do grona naszych terminatorow hehe
Jak sie dzis czujesz?
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 05:47   #2502
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez iwa83 Pokaż wiadomość
Kochana będziesz mieć super rozmiarek, żałuję, że nie dotarłam do doktorka może zobaczyłabym cię na żywo

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



Niestety Iwa nie dojechała bo synuś zachorował więc czekam na za tydzień
Iwciu nic straconego. I tak pewnie się zmowimy na jakieś stanikowe zakupy czy jakieś winko. To zobaczysz. Ja sama przygotowana byłam na te szersze implanty ale szczerze mówiąc to chyba znów aż takiej wielkiej różnicy nie będzie.

---------- Dopisano o 05:36 ---------- Poprzedni post napisano o 05:34 ----------

[QUOTE=Dlugienogi;60542311]Iwciu nic straconego. I tak pewnie się zmowimy na jakieś stanikowe zakupy czy jakieś winko. To zobaczysz. Ja sama przygotowana byłam na te szersze implanty ale szczerze mówiąc to chyba znów aż takiej wielkiej różnicy nie będzie. A tak wogóle to następna konsultacje mam poniedziałek o 12 wiec jakby któraś coś to zapraszam

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Zaliczamy Cie do grona naszych terminatorow hehe
Jak sie dzis czujesz?
No bez zarzutu. Nic nie boli nie ciągnie. Jedynie wczoraj po podróży i natychmiastowym zasiadnieciu do komputera bo pilnie dokumenty do firmy trzeba było wysłać troszkę napuchly i pas cisną ale poza tym wszystko ok. Oczywiście się oszczędzam ale wszystko wokół siebie robie sama. I pierwsza noc w domu bez bólu kręgosłupa
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 05:57   #2503
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

[QUOTE=Dlugienogi;60542311]Iwciu nic straconego. I tak pewnie się zmowimy na jakieś stanikowe zakupy czy jakieś winko. To zobaczysz. Ja sama przygotowana byłam na te szersze implanty ale szczerze mówiąc to chyba znów aż takiej wielkiej różnicy nie będzie.

---------- Dopisano o 05:36 ---------- Poprzedni post napisano o 05:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Iwciu nic straconego. I tak pewnie się zmowimy na jakieś stanikowe zakupy czy jakieś winko. To zobaczysz. Ja sama przygotowana byłam na te szersze implanty ale szczerze mówiąc to chyba znów aż takiej wielkiej różnicy nie będzie. A tak wogóle to następna konsultacje mam poniedziałek o 12 wiec jakby któraś coś to zapraszam

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------


No bez zarzutu. Nic nie boli nie ciągnie. Jedynie wczoraj po podróży i natychmiastowym zasiadnieciu do komputera bo pilnie dokumenty do firmy trzeba było wysłać troszkę napuchly i pas cisną ale poza tym wszystko ok. Oczywiście się oszczędzam ale wszystko wokół siebie robie sama. I pierwsza noc w domu bez bólu kręgosłupa

Rewelka!!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:11   #2504
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ponoc trzecia doba będzie najgorsza

---------- Dopisano o 06:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

[QUOTE=Dlugienogi;60542311]
[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Iwciu nic straconego. I tak pewnie się zmowimy na jakieś stanikowe zakupy czy jakieś winko. To zobaczysz. Ja sama przygotowana byłam na te szersze implanty ale szczerze mówiąc to chyba znów aż takiej wielkiej różnicy nie będzie. A tak wogóle to następna konsultacje mam poniedziałek o 12 wiec jakby któraś coś to zapraszam

---------- Dopisano o 05:47 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------


No bez zarzutu. Nic nie boli nie ciągnie. Jedynie wczoraj po podróży i natychmiastowym zasiadnieciu do komputera bo pilnie dokumenty do firmy trzeba było wysłać troszkę napuchly i pas cisną ale poza tym wszystko ok. Oczywiście się oszczędzam ale wszystko wokół siebie robie sama. I pierwsza noc w domu bez bólu kręgosłupa
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:11   #2505
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Ponoc trzecia doba będzie najgorsza
Nie ma reguły u mnie nie bylo czegoś takiego że 3 doba najgorsza

Nie nastawiaj sie tak juz bedzie tylko lepiej
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:17   #2506
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Co ile sie bierze się te leki przeciwbólowe?
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:19   #2507
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

kurde nie wiem już do kogo uderzać, największe zaufanie wzbudzili we mnie w L.C ale profil i cała reszta dno i wodorosty...
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:29   #2508
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Co ile sie bierze się te leki przeciwbólowe?

Ja bralam 3 razy dziennie przez pierwsze 3 doby, ostatnia tabletke w dobie 4 rano i pozniej juz nie musiałam.
Co do kryzysu doby trzeciej to u mnie tez nie było, gorzej poczułam sie 6 dnia. Jestem pewna że jak tak dzielnie przebrnęłaś przez dwa pierwsze dni to za kilka zapomnisz że w ogòle sie operowałaś.

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
kurde nie wiem już do kogo uderzać, największe zaufanie wzbudzili we mnie w L.C ale profil i cała reszta dno i wodorosty...

Bierzesz pod uwagę tylko Warszawe?
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:34   #2509
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Dziewczyny od A.K ile tak mniej więcej czeka się u niego na konsultacje a później od konsulki do operki???
Mi się udało załatwić konsultacje w tydzień, ale terminy byly 2 tyg, tylko się wcisnelam operacja po niecałych 4 tyg
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 06:35   #2510
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Co ile sie bierze się te leki przeciwbólowe?
Mi lekarz kazał co 6,7 godzin.
Ja bralam ibuprofen 400 na przemian z solpadeina super jest kup sobie. A Tobie co Bromek kazal brac???

Rozłóż sobie tak żebyś wziela rano jak wstaniesz potem w południe czy tam delikatnie po poludniu i przed samym pójściem spac.
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-05-18 o 06:38
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:47   #2511
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Ja bralam 3 razy dziennie przez pierwsze 3 doby, ostatnia tabletke w dobie 4 rano i pozniej juz nie musiałam.
Co do kryzysu doby trzeciej to u mnie tez nie było, gorzej poczułam sie 6 dnia. Jestem pewna że jak tak dzielnie przebrnęłaś przez dwa pierwsze dni to za kilka zapomnisz że w ogòle sie operowałaś.

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------




Bierzesz pod uwagę tylko Warszawe?
do tej pory brałam...na samym początku chciałam iść tam gdzie Star na początku tj. w Szczecinie a teraz już Katowice biore pod uwagę...
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 06:53   #2512
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
do tej pory brałam...na samym początku chciałam iść tam gdzie Star na początku tj. w Szczecinie a teraz już Katowice biore pod uwagę...

No to jak Katowice to A.K? Na razie doktorek bez zarzutow-wszystkie zadowolone plus koszta swietne!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 07:01   #2513
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
Mi lekarz kazał co 6,7 godzin.
Ja bralam ibuprofen 400 na przemian z solpadeina super jest kup sobie. A Tobie co Bromek kazal brac???

Rozłóż sobie tak żebyś wziela rano jak wstaniesz potem w południe czy tam delikatnie po poludniu i przed samym pójściem spac.
Ja mam ketonal i antidol przepisany. Wzięłam wczoraj ketonal o 21 i zastanawiałam się co ile mogę go brać. Antidol na mnie nie działa bo kiedyś próbowałam. Kupię sobie ta solpadeine bo o niej zapomniałam. Tylko kurcze mnie nie boli wiec zastanawiam się czy brać i masakrowac żołądek. Oczywiście jakieś osłonowe tez mam ale ja z tych delikatnych
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 07:09   #2514
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
No to jak Katowice to A.K? Na razie doktorek bez zarzutow-wszystkie zadowolone plus koszta swietne!
ehh no chyba sobie zrobie wycieczkę
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 07:44   #2515
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Ja mam ketonal i antidol przepisany. Wzięłam wczoraj ketonal o 21 i zastanawiałam się co ile mogę go brać. Antidol na mnie nie działa bo kiedyś próbowałam. Kupię sobie ta solpadeine bo o niej zapomniałam. Tylko kurcze mnie nie boli wiec zastanawiam się czy brać i masakrowac żołądek. Oczywiście jakieś osłonowe tez mam ale ja z tych delikatnych

Kochana ketonal to najgorszy syf jaki tylko jest i tak rozwala żołądek ja bym tego na twoim miejscu nie brała!
Antidol to nie znam ale skoro masz brac na przemiennie to musisz sobie przeczytac dobrze skłąd bo solpadeina to jest paracetamol plus kodeina i dziala naprawde super bo bralam w duzym stęzeniu wiec najlepiej jakbyś ją brala na przemian np z ibuprofenem

Rozumiesz o co mi chodzi

Już znalazłam wujek google wie wszystko

https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p8739-Ant...abletki_10_szt.

Ten antidol to bedzie to samo co solpadeina bo sklad ma podobny

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ja bylam u T.K. Fakt jest mistrzem w tym co robi moje dwie koleżanki się u niego operowały,ale z nim nie ma dyskusji.Po pierwsze daje Ci implant na którym obecnie pracuje i nie masz wyboru ( w tym wypadku polytech) po drugie jest to mistrz od naturalnego efektu.Czyli tylko i wyłącznie anatom ( zapomnij o okrągłych) oraz nie dyskutuje jeśli chodzi o wielkość.Proponuje dwie przy czym naciska na mniejsze ( bo ryzyko powikłań mniejsze,bo efekt lepszy). Daje pomierzyć stanior z wkładkami i ubiera Ci cielistą bluzkę- czyli robi taką "chłopską" wizualizacje. Stanowczy i konkretny lekarz. Za dużo nie gada,odpowiada na pytania,ale stertę papierów starannie i szczegółowo opisanych dostajesz do ręki ( ja już na konsultacji umówiłam się na operke). Także tak ;-)
Dokładnie jest taki jak piszesz też u niego bylam , mi zaproponowal tylko jeden rozmiar i wogole nie bylo z nim dyskusjiii!!!! No i te wkładki politech i to jeszcze piankowy a mi innna Pani dr powiedziala że nie powinno sie jako pierwszych wkładek piankowych ładować. I badz tu mądry!!!!
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-05-18 o 07:28
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 07:45   #2516
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ja bylam u T.K. Fakt jest mistrzem w tym co robi moje dwie koleżanki się u niego operowały,ale z nim nie ma dyskusji.Po pierwsze daje Ci implant na którym obecnie pracuje i nie masz wyboru ( w tym wypadku polytech) po drugie jest to mistrz od naturalnego efektu.Czyli tylko i wyłącznie anatom ( zapomnij o okrągłych) oraz nie dyskutuje jeśli chodzi o wielkość.Proponuje dwie przy czym naciska na mniejsze ( bo ryzyko powikłań mniejsze,bo efekt lepszy). Daje pomierzyć stanior z wkładkami i ubiera Ci cielistą bluzkę- czyli robi taką "chłopską" wizualizacje. Stanowczy i konkretny lekarz. Za dużo nie gada,odpowiada na pytania,ale stertę papierów starannie i szczegółowo opisanych dostajesz do ręki ( ja już na konsultacji umówiłam się na operke). Także tak ;-)
A ile on bierze? Na stronie cena 15-18k. I na dole ma napisane, że znieczulenie ogólne 1000zł - to dodatkowo płatne?
Ma w sumie również zdjęcia okrągłych implantów na stronie dziwne że nie robi
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 07:51   #2517
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A ile on bierze? Na stronie cena 15-18k. I na dole ma napisane, że znieczulenie ogólne 1000zł - to dodatkowo płatne?
Ma w sumie również zdjęcia okrągłych implantów na stronie dziwne że nie robi

18tysi bierze za politechy niemieckie anatomy, okrąglych nie robi już wcale!!!
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:49   #2518
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A ile on bierze? Na stronie cena 15-18k. I na dole ma napisane, że znieczulenie ogólne 1000zł - to dodatkowo płatne?
Ma w sumie również zdjęcia okrągłych implantów na stronie dziwne że nie robi
Helollll :-* mi powiedział 18k i jak ustalisz termin to praktycznie od razu należy wpłacić zaliczkę 2tysie. Jak zrezygnujesz zaliczka przepada.Mi na szczęście zwrócili,przecież byłam w ciąży! No z tymi okrągłymi może jakbyś sie wyklócila to by Ci zrobił niechętnie hehe ;-) :-P taki ten doktorrrooo ,ale fachmen jest no i taki hmmm... przystojniaczek ;-) :-P :-P :-D jak mi te pseudo cycki mierzył to tak dziwnie hehehe :-D
Znieczulenie chyba było już w tej cenie...??? Bo za co niby te 18 koła??? Bez przesady.... ;-)
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp

Edytowane przez maleficenta
Czas edycji: 2016-05-18 o 08:51
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:57   #2519
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Dziewczyny od A.K ile tak mniej więcej czeka się u niego na konsultacje a później od konsulki do operki???
to zależy... ale nie długo. Konsultacja w zależnosci jakie Tobie godziny pasują.. może się okazać, że za tydzień a może że za miesiąc. Operacja przeważnie czeka się miesiąc-1,5mies.

Suples, ja też od AK, zapraszam
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:05   #2520
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
to zależy... ale nie długo. Konsultacja w zależnosci jakie Tobie godziny pasują.. może się okazać, że za tydzień a może że za miesiąc. Operacja przeważnie czeka się miesiąc-1,5mies.

Suples, ja też od AK, zapraszam
A no to super! Dziękuję :-*
Bo do T.K czekałam na konsultacje 4 miesiące :-/ czyli na spokojnie po wakacjach mogę się zapisać.Ja to bym chciała na już.Ale kurde to dopiero 3 miechy po laktacji i mam malote pół roczną w domku ;-) poczekam ,aż będzie choć raczkowac może nie będzie chciała być tyle na rękach noszona ;-) :-*

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika_lb Pokaż wiadomość
Z tą moją szczepionką WZW B może będzie ok. Trzymajcie kciuki. W poniedziałek miałam pierwszą dawkę, w nast pon dostanę drugą i teoretycznie po drugiej być może wytworzą się już jakieś przeciwciała. Trzecia wypada w zabiegu 06.06, ale dostanę ją w sob 04, wcześniej jednak zrobię test antygenów HB-S. Jak będzie za miało, to siłą wyższą niestety odwołam zabieg.
W piątek dopisałam się na dodatkowe konsultacje, żeby się dokładnie upewnić co ja tam będę miała włożone. Czytając Was na tym forum, to sporo się dowiedziałam. Z poprzedniej wizyty wiem, że będę miała Mentor anatomiczne rozm 325. Rozmiar ten jest najmniejszy z możliwych, by skóra była wypełniona, po moich wielokrotnych karmieniach, decyzja więc należy do mnie czy brać większe. Dlatego też, zdecydowałam się na dodatkowe konsultacje z przymiarką. Okrągłych mieć nie będę, chyba że zdecyduję na dodatkową plastykę, co za tym idzie ingerencja w gruczoł itp.
Powiedzcie mi proszę, o co poza profilem i jakimś tam stopniem projekcji (czy to wogóle ważne) jeszcze zapytać?
Aha, operacja będzie u P.O. w Warszawie, czy któraś z Was ma doświadczenia?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

I jeszcze jedno, czytałam Was, że z tą rekonwalescencją jest różnie.
Mam dużo dzieci, w tym najmłodsze niespełna 2 lata, wiecie po jakim czasie można prowadzić wózek dziecięcy, to będzie jakiś wyczyn? Rozumiem, że prowadzenie auta, to jakieś 2 tyg po operacji?
W klinice powiedziano mi, że do 2 mcy należy unikać podnoszenia wszelkich ciężarów. Najbardziej będzie mi brakować dzieci na rękach
Cześć tak z czystej ciekawości: ile to jest dużo dzieci? :-D
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.