Artizia/Harmonet/Kontracept/Logest/Sylvie 20/Artilla/Juliperla - wątek zbiorczy! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 19:57   #451
palineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

myślę, że warto poszukać, najtańszą aptekę i tam kupować.
można przepłacać 10zł ale po co?
__________________
"Miłość to nie staw, w którym zawsze można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta. ośmiornice, skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
palineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:17   #452
Doriss18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 5
Przerazona

Hej.. ja właśnie czekam na dzien w ktorym zażyję 1 tabletke Harmonet'u. Po przeczytaniu wiekszej ilości wypowiedzi jestem przerazona. To moje 1 tabletki antykoncepcyjne.. idac do lekarza mówilam ze chcialabym przytyc,to właściwie oprócz zabezpieczenia jedna z ważniejszym dla mnie spraw.Mam tez inny problem czytalam na ulotce i słyszałam od wielu osób ze źle dobrane tabletki hormonalne sa przyczyna powstawania guzków w piersi. Ja w lutym miałam usuwanego guza.. za 4 tyg. znów odwiedze szpital .. pojawił sie drugi guz. Boje się ze przy zazywaniu tych tabletek guzy bedą nadal sie pojawiac, a ja juz mam niestety dosc bólu pooperacyjnego. Mam duzo obaw, mama mojej przyjaciółki brała tabletki nie majac robionych badan hormonalnych..wykryto u niej raka piersi. w szpitalu powiedzieli ze to m.in z powodu źle dobranych tabletek.. pól roku temu usunięto jej pierś. Ja wiem że mam tędencje do guzów, chirurg mi o tym powiedział ae nie wyobrażam sobie ze w wieku 18 lat mogłabym miec raka. z jednym walczyłam 3 lata temu.. - Nowotwór włókien męśniowych. teraz to.. Zaczynam myslec że mój lekarz sam nie wie co moze mi grozic.. i co teraz?
Doriss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 21:42   #453
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Przerazona

Cytat:
Napisane przez Doriss18 Pokaż wiadomość
Hej.. ja właśnie czekam na dzien w ktorym zażyję 1 tabletke Harmonet'u. Po przeczytaniu wiekszej ilości wypowiedzi jestem przerazona. To moje 1 tabletki antykoncepcyjne.. idac do lekarza mówilam ze chcialabym przytyc,to właściwie oprócz zabezpieczenia jedna z ważniejszym dla mnie spraw.Mam tez inny problem czytalam na ulotce i słyszałam od wielu osób ze źle dobrane tabletki hormonalne sa przyczyna powstawania guzków w piersi. Ja w lutym miałam usuwanego guza.. za 4 tyg. znów odwiedze szpital .. pojawił sie drugi guz. Boje się ze przy zazywaniu tych tabletek guzy bedą nadal sie pojawiac, a ja juz mam niestety dosc bólu pooperacyjnego. Mam duzo obaw, mama mojej przyjaciółki brała tabletki nie majac robionych badan hormonalnych..wykryto u niej raka piersi. w szpitalu powiedzieli ze to m.in z powodu źle dobranych tabletek.. pól roku temu usunięto jej pierś. Ja wiem że mam tędencje do guzów, chirurg mi o tym powiedział ae nie wyobrażam sobie ze w wieku 18 lat mogłabym miec raka. z jednym walczyłam 3 lata temu.. - Nowotwór włókien męśniowych. teraz to.. Zaczynam myslec że mój lekarz sam nie wie co moze mi grozic.. i co teraz?
Nie wiem co Ci doradzić.. ale jeśli masz z tym problemy, to chyba błędem jest ryzykować? Porozmawiaj z lekarzem,który operował te guzy i zapytaj go o zdanie. Przecież nie warto się pakować w pigułki jeśli grozi Ci kolejny guz,albo co gorsza.. rak . A co powiedział Twój ginkolog ?,że to nie ma wpływu ?
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 10:16   #454
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

miałam problem:na weekend nie wzielam tabletek i pisalam tu o tym.rozwiazalam go w ten sposob ze zrobilam wczesniej przerwe 7 dni.to tak jakby ktos mial podobny problem...ale teraz mam inny problem..biore tabletki gruo ponad pol roku.zawsze bylo wszystko wysmienicie.i raptem dostalam plamienia.tak ot z niczego nawet stosunku nie mialam.bylam u ginekologa i powiedzial tylko ze mam brac po dwie tabletki ale ja sie troche boje..bo jak mam brac po dwie tabletki chyba nie za bardzo moge wczesniej zrobic przerwe 7 dni jak po 21 dniu...pozniej mi nie starzy bo wyjezdzam, ale plamieniemam juz prawie 2 tyg.i myslalalam ze powinno samo przejsc...a tu nic.boje sie jeszcze ze jak nie przestanielamic i dostane okresu to sie wykoncze, wkoncu to caly czas krew..
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:29   #455
Doriss18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 5
Dot.: Przerazona

Nie wiem co Ci doradzić.. ale jeśli masz z tym problemy, to chyba błędem jest ryzykować? Porozmawiaj z lekarzem,który operował te guzy i zapytaj go o zdanie. Przecież nie warto się pakować w pigułki jeśli grozi Ci kolejny guz,albo co gorsza.. rak . A co powiedział Twój ginkolog ?,że to nie ma wpływu ?




powiedział ze wg. niego nic sie nie powinno dziac.. i spróbujemy. Ale nie chce byc królikiem doświadczalnym..
Doriss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 21:31   #456
Doriss18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 5
Dot.: Przerazona

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Nie wiem co Ci doradzić.. ale jeśli masz z tym problemy, to chyba błędem jest ryzykować? Porozmawiaj z lekarzem,który operował te guzy i zapytaj go o zdanie. Przecież nie warto się pakować w pigułki jeśli grozi Ci kolejny guz,albo co gorsza.. rak . A co powiedział Twój ginkolog ?,że to nie ma wpływu ?

powiedział ze spróbujemy.. a ja nie chce byc królikiem doświadczalnym
Doriss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 22:25   #457
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

"spróbujemy " ... .. no nie wiem.. ale tak powiedział Ginekolog ;> ? Zapytaj lekarza,który Cię operował.
Z prezerwatywami da się żyć naprawdę
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 22:44   #458
Doriss18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 5
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
"spróbujemy " ... .. no nie wiem.. ale tak powiedział Ginekolog ;> ? Zapytaj lekarza,który Cię operował.
Z prezerwatywami da się żyć naprawdę




juz nie chodzi tylko o kwestie współżycia..jesli o to chodzi to wiem ze mozna bezpiecznie z prezerwatywami..(jesli ludzie sa odpowiedzialni i rozważni i maja stalego partnera..) chodzi mi tez o przybranie na wadze..ale po czytaniu notek raczej marne szanse z tymi tabletkami widze..ale to tez kwestia organizmu..tak mi sie wydaje. NO NIC.. wzielam dzis 1 tabletke..czas pokarze. Dziękuje imienniczko
Doriss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 11:53   #459
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Doriss18 Pokaż wiadomość
juz nie chodzi tylko o kwestie współżycia..jesli o to chodzi to wiem ze mozna bezpiecznie z prezerwatywami..(jesli ludzie sa odpowiedzialni i rozważni i maja stalego partnera..) chodzi mi tez o przybranie na wadze..ale po czytaniu notek raczej marne szanse z tymi tabletkami widze..ale to tez kwestia organizmu..tak mi sie wydaje. NO NIC.. wzielam dzis 1 tabletke..czas pokarze. Dziękuje imienniczko

Tylko wiesz.. jeśli chodzi o przytycie, to nie jest tak,że to same tabletki powodują przyrost wagi ;> Chodzi tylko o to,że masz o wiele większy apetyt i w związku z tym jesz więcej .
To jest mój 12 dzień brania pigułek. Mam straszną ochotę na czekoladę .. wprost okropną..,ale staram się pilnować i nie jeść za dużo ( bo kasa leciii ... ). Cera mi się niestety narazie nie poprawia wręcz przeciwnie ..i mam straszne kłopoty, bo rany leczą się 2 razy dłużej niż normalnie . Na początku często było mi bardzo niedobrze,ale teraz to zupełnie przeszło . Zobaczymy .. Miałam za priorytet na pierwszym miejscu zabezpieczenie,ale muszę się przyznać ,że na drugim była cera.. i niestety się trochę zawiodłam . I oto jest pytanie :
Czy warto zmieniać pigułki mimo,że wszystko jest ok i cera jest taka jak była , może minimalnie gorsza?

Edytowane przez Dorotka <3
Czas edycji: 2007-12-16 o 11:54 Powód: dopisałam coś
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 12:51   #460
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez kalina_kalinka Pokaż wiadomość
miałam problem:na weekend nie wzielam tabletek i pisalam tu o tym.rozwiazalam go w ten sposob ze zrobilam wczesniej przerwe 7 dni.to tak jakby ktos mial podobny problem...ale teraz mam inny problem..biore tabletki gruo ponad pol roku.zawsze bylo wszystko wysmienicie.i raptem dostalam plamienia.tak ot z niczego nawet stosunku nie mialam.bylam u ginekologa i powiedzial tylko ze mam brac po dwie tabletki ale ja sie troche boje..bo jak mam brac po dwie tabletki chyba nie za bardzo moge wczesniej zrobic przerwe 7 dni jak po 21 dniu...pozniej mi nie starzy bo wyjezdzam, ale plamieniemam juz prawie 2 tyg.i myslalalam ze powinno samo przejsc...a tu nic.boje sie jeszcze ze jak nie przestanielamic i dostane okresu to sie wykoncze, wkoncu to caly czas krew..
ponawiam moje zapytanie bo nadal krwawie
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:33   #461
Doriss18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 5
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Tylko wiesz.. jeśli chodzi o przytycie, to nie jest tak,że to same tabletki powodują przyrost wagi ;> Chodzi tylko o to,że masz o wiele większy apetyt i w związku z tym jesz więcej .
To jest mój 12 dzień brania pigułek. Mam straszną ochotę na czekoladę .. wprost okropną..,ale staram się pilnować i nie jeść za dużo ( bo kasa leciii ... ). Cera mi się niestety narazie nie poprawia wręcz przeciwnie ..i mam straszne kłopoty, bo rany leczą się 2 razy dłużej niż normalnie . Na początku często było mi bardzo niedobrze,ale teraz to zupełnie przeszło . Zobaczymy .. Miałam za priorytet na pierwszym miejscu zabezpieczenie,ale muszę się przyznać ,że na drugim była cera.. i niestety się trochę zawiodłam . I oto jest pytanie :
Czy warto zmieniać pigułki mimo,że wszystko jest ok i cera jest taka jak była , może minimalnie gorsza?



Ja na cere nie narzekam.. trądziku dostaje tradycyjnie zawsze przed okresem..ale to zazwyczaj tylko kilka "krostek"Kiedys mialam wieksze problemy z trądzikiem.. dostalam od kumpeli recepte z która idziesz do apteki i tam pan farmaceuta robi Ci specjalny płyn na tradzik.. do stosowania raz dziennie.. przepis na ten preparat dostala od dermatologa.. jesli bedziesz chciala to poprosze kumpele o niego i napisze Ci to.. pójdziesz z kartka z tymi składnikami do lekarza pierwszego kontaktu i on przepisze Ci to na recepte z która udasz sie do apteki... koszt tego preparatu to jedyne 5zł.. a naprawde dziala nie wiem czy słyszałas o maści o nazwie "Tormentiol" dziala wysuszajaco i rozjasnia rany pozostale po tradziku jak rózniez świeżo "wyciśniete syfki" Polecam.. po maści na prawde szybciej twarz dochodzi do ładu..

a co do tabletek... to wziełam dzis 2 tabletke.. nie wiem czy mi sie wydaje ale moje bóle sa nie do zniesienia... po tych tabletkach bardziej boli mnie brzuch a i tak zazwyczaj w pierwsze 3 dni płacze z bólu.. u mnie okres trwa okolo 11 dni

Czasem śmieje sie mamie że marzy mi sie menopauza..żeby tak nie cierpiec..
Doriss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 19:58   #462
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Dziewczyny ostatnio kupiłam najtańszy Harmonet jaki udało mi się znaleźć ( wiec pisze zeby sie pochwalic . W aptece w Wieliczce w ryneczku zapłaciłam 24zł!! Był na jakiejś promocji z 27zł. Wiec to i tak malutko.
Pozdrawiam
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 23:52   #463
zan20
Przyczajenie
 
Avatar zan20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
GG do zan20
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

ja osobiscie tez stwierdzilam ze juz niedlugo zegnam sie z harmonetem fakt faktem nie przytylam ale mije humorki sa rozna a draznia nawet mnie nie powiem juz o libido i orgazmie nad ktorym trzeba sie pomeczyc
zan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 17:56   #464
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Doriss18 Pokaż wiadomość
Ja na cere nie narzekam.. trądziku dostaje tradycyjnie zawsze przed okresem..ale to zazwyczaj tylko kilka "krostek"Kiedys mialam wieksze problemy z trądzikiem.. dostalam od kumpeli recepte z która idziesz do apteki i tam pan farmaceuta robi Ci specjalny płyn na tradzik.. do stosowania raz dziennie.. przepis na ten preparat dostala od dermatologa.. jesli bedziesz chciala to poprosze kumpele o niego i napisze Ci to.. pójdziesz z kartka z tymi składnikami do lekarza pierwszego kontaktu i on przepisze Ci to na recepte z która udasz sie do apteki... koszt tego preparatu to jedyne 5zł.. a naprawde dziala nie wiem czy słyszałas o maści o nazwie "Tormentiol" dziala wysuszajaco i rozjasnia rany pozostale po tradziku jak rózniez świeżo "wyciśniete syfki" Polecam.. po maści na prawde szybciej twarz dochodzi do ładu..

a co do tabletek... to wziełam dzis 2 tabletke.. nie wiem czy mi sie wydaje ale moje bóle sa nie do zniesienia... po tych tabletkach bardziej boli mnie brzuch a i tak zazwyczaj w pierwsze 3 dni płacze z bólu.. u mnie okres trwa okolo 11 dni

Czasem śmieje sie mamie że marzy mi sie menopauza..żeby tak nie cierpiec..

Byłoby super!! Dzięki
Też umieram z bólu podczas okresu,ale to zazwyczaj tylko 1 dnia. Jak zaczęłam brać pigułki to bolał mnie 3 albo nawet 4 dni, więc wynika z tego,że to one mogą powodować taki ból. Zobaczymy jak będzie dalej Miejmy nadzieję,że ok .

Cytat:
ja osobiscie tez stwierdzilam ze juz niedlugo zegnam sie z harmonetem fakt faktem nie przytylam ale mije humorki sa rozna a draznia nawet mnie nie powiem juz o libido i orgazmie nad ktorym trzeba sie pomeczyc
z humorem u mnie też średnio. Libido narazie ok
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 19:50   #465
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez kalina_kalinka Pokaż wiadomość
miałam problem:na weekend nie wzielam tabletek i pisalam tu o tym.rozwiazalam go w ten sposob ze zrobilam wczesniej przerwe 7 dni.to tak jakby ktos mial podobny problem...ale teraz mam inny problem..biore tabletki gruo ponad pol roku.zawsze bylo wszystko wysmienicie.i raptem dostalam plamienia.tak ot z niczego nawet stosunku nie mialam.bylam u ginekologa i powiedzial tylko ze mam brac po dwie tabletki ale ja sie troche boje..bo jak mam brac po dwie tabletki chyba nie za bardzo moge wczesniej zrobic przerwe 7 dni jak po 21 dniu...pozniej mi nie starzy bo wyjezdzam, ale plamieniemam juz prawie 2 tyg.i myslalalam ze powinno samo przejsc...a tu nic.boje sie jeszcze ze jak nie przestanielamic i dostane okresu to sie wykoncze, wkoncu to caly czas krew..
przepraszam za moja szczerosc ale zrazilam sie do tego forum bardzo.wszyscy sie zajmuja tym ile kto przytyl ale nikt nawet nie raczyl odpisac na moj powtarzany post.brawo, krwawie 3 tydzien dzis koncze tabletki a wy wszytskie widze pomocne jestescie tak bardzo jak moj ginekolog..przestane chyba juz czytac te wszyskie posty ktore powtarzaja sie od samego poczatku "ach boje sie tego ,mam tak i tak..." tylko ciekawe gdzie wy sie zwrocicie z problemem.przepraszam nie chcialam tego pisac ale naprawde sie zdenerwowalam
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:22   #466
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez kalina_kalinka Pokaż wiadomość
przepraszam za moja szczerosc ale zrazilam sie do tego forum bardzo.wszyscy sie zajmuja tym ile kto przytyl ale nikt nawet nie raczyl odpisac na moj powtarzany post.brawo, krwawie 3 tydzien dzis koncze tabletki a wy wszytskie widze pomocne jestescie tak bardzo jak moj ginekolog..przestane chyba juz czytac te wszyskie posty ktore powtarzaja sie od samego poczatku "ach boje sie tego ,mam tak i tak..." tylko ciekawe gdzie wy sie zwrocicie z problemem.przepraszam nie chcialam tego pisac ale naprawde sie zdenerwowalam

przykro mi, nie zwróciłam uwagi na Twojego posta . Skoro to jest plamienie, a nie krwawienie, to raczej jest w porządku ( ulotka..). Mój lekarz mówił,że plamienie może potrwać nawet 2 miesiące! ale ja akurat czegoś takiego nie mam ..
Za to urósł mi biust
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:45   #467
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Biorę Harmonet od 3 dni szczerze mówiąc jestem trochę przerażona niektórymi wypowiedziami tutaj .. no,ale wszystko zależy od organizmu . Zrelacjonuję za jakiś czas jak się po tym czuję .
Ja tez... I po tych wypowiedziach (jesli po miesiacu zauwaze cos niepokojacego) zmienie na yasminelle
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 09:11   #468
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez kalina_kalinka Pokaż wiadomość
przepraszam za moja szczerosc ale zrazilam sie do tego forum bardzo.wszyscy sie zajmuja tym ile kto przytyl ale nikt nawet nie raczyl odpisac na moj powtarzany post.brawo, krwawie 3 tydzien dzis koncze tabletki a wy wszytskie widze pomocne jestescie tak bardzo jak moj ginekolog..przestane chyba juz czytac te wszyskie posty ktore powtarzaja sie od samego poczatku "ach boje sie tego ,mam tak i tak..." tylko ciekawe gdzie wy sie zwrocicie z problemem.przepraszam nie chcialam tego pisac ale naprawde sie zdenerwowalam
widocznie żadna z nas nie potrafiła Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie, po co się od razu tak oburzasz?
a skoro Twój ginekolog nie jest pomocny, moze powinnaś go zmienić? Jak może być lekarz nie pomocny ;| od razu bym poszła do innego skoro coś Ci się dzieje!!!!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 20:48   #469
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
przykro mi, nie zwróciłam uwagi na Twojego posta . Skoro to jest plamienie, a nie krwawienie, to raczej jest w porządku ( ulotka..). Mój lekarz mówił,że plamienie może potrwać nawet 2 miesiące! ale ja akurat czegoś takiego nie mam ..
Za to urósł mi biust
och ciesze sie ze nareszcie ktos mi odpisalw takim razie mam jeszcze jedno pytanie.moj ginekolog powiedzial ze w razie co zminic tabletki, ale skoro mowisz ze wszystko jest w pozadku to czy zaraz zmieniac tabletki?bo szczerze boje sie, po harmonecie zupelnie nic mi nie bylo... do tej pory...co o tym myslicie?
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 23:09   #470
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez kalina_kalinka Pokaż wiadomość
och ciesze sie ze nareszcie ktos mi odpisalw takim razie mam jeszcze jedno pytanie.moj ginekolog powiedzial ze w razie co zminic tabletki, ale skoro mowisz ze wszystko jest w pozadku to czy zaraz zmieniac tabletki?bo szczerze boje sie, po harmonecie zupelnie nic mi nie bylo... do tej pory...co o tym myslicie?
moim zdaniem zużyj kolejne opakowanie i jeśli nie przejdzie to zmień. ja tak zrobię, jeśli dalej będę miała takie syfy ;/
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 23:12   #471
zyta.s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Dziewczyny a co w takiej sytuacji?dzisiaj(tzn juz wczoraj bo jest po polnocy) lekarz przepisal mi tabletki i powiedzial ze pierwsza tabletke powinnam wziac pierwszego
dnia okresu,a teraz jest godzina 23:54 i ja zobaczylam poczatki.?a
przeciez nie wezme tabletki bo chce ja wziac dopiero jutro okolo
20.Czy taka godzine mozna podciagnac pod dzien nastepny?bo wlasciwie
pelen okres sie jeszcze nie zaczal tylko zobaczylam plamienie
male.czyli jakbym juz spala to wystapilby dopiero rano.I co w
zwiazku z tym ?Prosze odpowiedzcie jaknajszybciej bo sie gryze ....
zyta.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 02:30   #472
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Kurcze, biore harmonet od paru dni (jest to pierwsze moje opakowanie tabletek w ogole) i zauwazylam ze pobolewa mnie lekko podbrzusze. Rozumiem ze bolalo na poczatku okresu(bo zawsze mnie tak boli) ale jeszcze teraz-gdy okres sie praktycznie skonczyl...? Oby to mi przeszlo bo nie chce sie meczyc przy tych pillsach...
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 15:45   #473
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chicken Pokaż wiadomość
Kurcze, biore harmonet od paru dni (jest to pierwsze moje opakowanie tabletek w ogole) i zauwazylam ze pobolewa mnie lekko podbrzusze. Rozumiem ze bolalo na poczatku okresu(bo zawsze mnie tak boli) ale jeszcze teraz-gdy okres sie praktycznie skonczyl...? Oby to mi przeszlo bo nie chce sie meczyc przy tych pillsach...
ej .. to dopiero początek. Może przejdzie. Bez paniki . Przeglądanij forum .
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 22:03   #474
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Bol minal.. Moze jezcze mnie brzuch bolal przez okres a nie tabletki...
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 23:11   #475
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez zyta.s Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co w takiej sytuacji?dzisiaj(tzn juz wczoraj bo jest po polnocy) lekarz przepisal mi tabletki i powiedzial ze pierwsza tabletke powinnam wziac pierwszego
dnia okresu,a teraz jest godzina 23:54 i ja zobaczylam poczatki.?a
przeciez nie wezme tabletki bo chce ja wziac dopiero jutro okolo
20.Czy taka godzine mozna podciagnac pod dzien nastepny?bo wlasciwie
pelen okres sie jeszcze nie zaczal tylko zobaczylam plamienie
male.czyli jakbym juz spala to wystapilby dopiero rano.I co w
zwiazku z tym ?Prosze odpowiedzcie jaknajszybciej bo sie gryze ....
laska weż dzis tabletke, no chyba ze nie jestes pewna czy to okres. a nastepna o 20 jutro. mi lekarz powiedzial ze moge brac o ktorej godzinie chce byle trzymac sie tego ze rano to rano a wieczor to wieczor, polecil mi zeby brac wieczorem bo jak zapomne to rano moge jeszcze wziasc(harmonet jest 12h)no i stala godzina daje systematycznosc i wieksza pewnosc ze za kazdym razem wezmiesz... podejc z luzem do tych tabletek, one nie przerazaja a pomagaja
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 10:07   #476
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

zauwazylyscie wogole u siebie ze odkad bierzecie tabletki(nie wazne czy harmonet) jestescie bardziej podatne jakis gowna?ja np nie musialam nigdy wczesniej chodzic do ginekologa, raz tylko, no i raz to jak cykl miesiaczki mialam 10 dni i mnie to zmeczylo... no ale teraz to co rusz jakies gowna a uplawy, a jakies stany zapalne, stany grzybiczne, czesto te wszystkie gowna powoduja straszny bol ze nie idzie chodzic... no wiem ze nawet na opakowaniu jest napisane ze kobiety szczegolnie mlode z tabletkami sa szczegolnie podatne, ale wy tez miewacie takie syfy?
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 11:14   #477
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 90
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

o i jeszcze zauwazylam ze o wiele dluzej goja sie rany... i blizny zostaja... mam juz 2miesiace na kostce ranke i nie wyglada pieknie.a wystarczy ze zadre sk0orke przy paznokciu jak obcinam skorki... dwie godziny ponad leci mi krew... balam sie ze mam poczatki krwawiaczki czy cos ale gdzies przeczytalam ze to hormony... zelazo tez mam w normie wiec...
kalina_kalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:18   #478
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Ja zauwazylam spadek libido Mam nadzieje ze jeszcze mi sie to unormuje...
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:32   #479
basia_81
Raczkowanie
 
Avatar basia_81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 220
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

Biorę Harmonet już ok roku. Zawsze bylo ok ale od trzech dni mam plamienia..które jakby przybrały na sile.Może to nie typowe krwawienie z odstawienia jakie mam, ale plamieniem już tego nazwać nie można..Mam nadzieje że to jednorazowy incydent bo nie chciałabym ich zmieniać.Miała którać z Was tak kiedyś?
basia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 15:09   #480
chicken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Harmonet-wady i zalety. - zbiorczy

A u mnie coraz gorsze libido... A sucha jestem jak wiór...
chicken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 00:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.