MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-15, 08:43   #541
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dostała już któraś z Was czarny sweterek? Jak wrażenia?
polecam bardzo fajny - delikatnie opada
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 09:19   #542
Larita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja ok. 2 miesięcy temu zakupiłam marynarkę.
Długo się zastanawiałam, ale ostatecznie zachęcona składem i ogólną prezentacją na zdjęciach podjęłam decyzję o zakupie.
Niestety, nie pasował krój (ale jest to kwestia indywidualna) i guziki obszyte były tragicznie... W zasadzie nie wiem jak można sprzedawać taki produkt jako premium... Szwy były krzywe, niedociągnięte, wystawały nitki. Szczerze żałuję, że nie zrobiłam zdjęć. Doszłam jeszcze do wniosku, że zdjęcie widoczne na stronie sklepu MLE kompletnie nie oddaje koloru rzeczywistego - nie jest to żaden ciemny, jednolity granat jakby mogło się wydawać!! Proponuję sugerować się tym zdjęciem:
https://www.instagram.com/p/BDvCafpi...mle_collection

Generalnie, jestem trochę zawiedziona - kiedy pierwszy raz usłyszałam, że Kasia Tusk będzie sprzedawać ciuchy liczyłam na ukłon w stronę świetnej jakości, dbałości o detale, a potem w pierwszej kolejności nadziałam się na marynarkę... Dzisiaj patrząc na spódnicę, której skład to 30% wiskozy i 70% poliestru zastanawiam się w jaką stronę to wszystko zmierza. I tak, wiem, że są do kupienia wełniane płaszcze, swetry, bawełniane bluzki, a jedna spódnica i marynarka to nie tragedia, ale mimo wszystko ten mój entuzjazm i "wow" gdzieś przepadło.
Larita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:00   #543
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

A mój entuzjazm jest nadal tak, marynarka to był niewypał, odesłałam

Spódnica właśnie jest już u krawcowej będzie skracana materiał ma piękny kolor będzie na wyjazd idealna

bluzeczka z haftem zostają obie rzeczy
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 09:45   #544
flowofrainbow
Zadomowienie
 
Avatar flowofrainbow
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 166
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja osobiście jestem trochę zawiedziona ecru sweterkiem... po kilku praniach materiał zaczyna się kulać za taką cenę spodziewałam się większej trwałości :P
__________________

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który nie wie gdzie idzie"
N. Bonaparte

flowofrainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 09:53   #545
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Larita Pokaż wiadomość
Generalnie, jestem trochę zawiedziona - kiedy pierwszy raz usłyszałam, że Kasia Tusk będzie sprzedawać ciuchy liczyłam na ukłon w stronę świetnej jakości, dbałości o detale, a potem w pierwszej kolejności nadziałam się na marynarkę... Dzisiaj patrząc na spódnicę, której skład to 30% wiskozy i 70% poliestru zastanawiam się w jaką stronę to wszystko zmierza. I tak, wiem, że są do kupienia wełniane płaszcze, swetry, bawełniane bluzki, a jedna spódnica i marynarka to nie tragedia, ale mimo wszystko ten mój entuzjazm i "wow" gdzieś przepadło.
niestety to nie tylko spódnica i marynarka - mój zielony sweterek po paru praniach się skudłacił i "skulkował" a kształt szarego t-shirta po pierwszym praniu (ręcznym!) bardziej przypominał wymiętoloną przez psa szmatę aniżeli świetnej jakości bluzkę. Nawet nie wiedziałam, że szwy mogą się aż tak skrzywić także kolekcji Kasi Tusk dziękuję i szukam dalej.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 18:28   #546
JiGi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 35
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja ogólnie jestem zadowolona ze spódnic ( mam granatową i ecru) są świetne, jeszcze tylu komplementów nie dostałam jak po ich założeniu co do T-shirtów to kupiłam w H&M za 20 zł dwa białe i szary, bo z MLE miały za duży dekolt i nie żałuje. Myślę, że po prostu należy zachować zdrowy rozsądek a nie rzucać się na wszystkie nowe rzeczy po kolei Bardzo podobała mnie się pudrowa spódnica ale nie w tej cenie, myślę że znajdę tańszy zamiennik.
JiGi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:08   #547
es_ka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Do mnie przyszła wczoraj sukienka w paski i potwierdzę wcześniejsze komentarze, że sukienka gatunkowo jest bardzo fajna, przyjemny material, fajnie skrojona i ładnie leży. Metka już oderwana
es_ka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 14:10   #548
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:32   #549
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

nowości na stronie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 08:15   #550
Zoebull
Przyczajenie
 
Avatar Zoebull
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja mam już sukienkę w paski, też potwierdzam, że materiał jest dobrej jakości, gładki, mocno utkany, przyjemny w dotyku. Nosze XS - świetnie dopasowana. Sukienka bardzo ładnie się układa, suwak z tyłu jest niewidoczny. Mam ją krótko i jak na razie wyszłam w niej raz, jest wygodna, dobrze leży na ciele. Tylko przy schylaniu trzeba uważać, żeby za dużo nie pokazać, ale to typowe dla wszystkich krótszych sukienek czy spódnic

Czy ma ktoś bluzeczkę w paski i może coś o niej napisać? Jak się nosi, jak po praniu, czy jest luźna itp.

A wszystkich szukających wskazówek, jak znaleźć idealny tshirt zapraszam na moj blog

http://purevisions.pl/idealny-t-shirt/
Zoebull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:14   #551
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Zoebull Pokaż wiadomość
Ja mam już sukienkę w paski, też potwierdzam, że materiał jest dobrej jakości, gładki, mocno utkany, przyjemny w dotyku. Nosze XS - świetnie dopasowana. Sukienka bardzo ładnie się układa, suwak z tyłu jest niewidoczny. Mam ją krótko i jak na razie wyszłam w niej raz, jest wygodna, dobrze leży na ciele. Tylko przy schylaniu trzeba uważać, żeby za dużo nie pokazać, ale to typowe dla wszystkich krótszych sukienek czy spódnic

Czy ma ktoś bluzeczkę w paski i może coś o niej napisać? Jak się nosi, jak po praniu, czy jest luźna itp.

A wszystkich szukających wskazówek, jak znaleźć idealny tshirt zapraszam na moj blog

http://purevisions.pl/idealny-t-shirt/
bluzka jest luźna, materiał gruby, nie prześwitujący na upały za ciepła, ale na takie 20-25 idealna kupiłam sobie nawet dwie sztuki na zapas i moja mama ma ją też i jest zadowolona
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 11:07   #552
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Świetne koszulki z dekoltem na plecach polecam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 11:20   #553
flowofrainbow
Zadomowienie
 
Avatar flowofrainbow
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 166
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

właśnie ja chciałam kupić różową, a już nie ma XS czekam na dostawę, mam nadzieję, że będzie materiał prześwitujący czy nie?
__________________

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który nie wie gdzie idzie"
N. Bonaparte

flowofrainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 11:24   #554
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Nie jest prześwitujący
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:32   #555
ellemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Kolekcja kolekcją, ale strasznie rozczarowałam się tym co Kasia robi z komentarzami na stronie. Okazuje się, że merytoryczne komentarze, które nikogo nie obrażają, a jedynie uwydatniają brak logiki w postępowaniu autorki bloga nie są akceptowane. Przejaw kompletnego braku dystansu do siebie i swojej osoby. A co do kolekcji, powiem szczerze, na pewno to co ją wyróżnia to ceny tych ubrań. Kilka klasycznych pozycji (zmówiłam pudrową spódnicę, odesłałam- za długa, a jestem jednak wyższa od Kasi i zbyt luźna w pasie pomimo rozmiaru xs), ale czy jakość lub trwałość tych rzeczy jest tego warta? Wg mnie niczym nie "przebija" ubrań prezentowanych w sklepach takich jak Femestage, gdzie można odnaleźć (jednak w nieco niższej cenie) nie tylko klasykę ale też trochę koloru, którego Tusk akurat unika jak ognia, tłumacząc wszystko minimalizmem. Przyznam, że mocno rozbawiła mnie stwierdzeniem w jednym z komentarzy, że czerń, biel i pomarańcz to nie w jej guście, a dokładnie rok temu w jednym z wpisów na blogu poszukiwała "paryskiego szyku" w pomarańczowym płaszczu i pasiastej czarno białej sukience. Ktoś powie, że styl się zmienia tudzież wyrabia, a ktoś inny, że raczej brak tu jakiejkolwiek konsekwencji, przynajmniej jak na autorkę książki.

Edytowane przez ellemarie
Czas edycji: 2016-06-07 o 15:34
ellemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:22   #556
Zoebull
Przyczajenie
 
Avatar Zoebull
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Mnie zainteresowała ta bluzka z dekoltem na plecach, właśnie dziś surówka z kiszonej kapusty wyeliminowała moją białą bluzkę z rękawem 3/4. Tak więc myślę o dwóch tej w paski i tej z dekoltem. Różowa szybko zeszła, ale ja czekam na białą. Natomiast wolałabym, żeby ktoś już swoją wyprał .
ceny są wysokie i to jest minus, jak także to, że przesyłka to tylko kurier (jeśli coś musiałabym odesłać, to już jest 30 zł)
Mi minimalizm nie przeszkadza, akurat szukam rzeczy w neutralnych kolorach, bo bawię się w eksperyment z garderobą kapsułową,
( o eksperymencie na blogu: http://purevisions.pl/garderoba-kapsulowa-zasady/ )

Edytowane przez Zoebull
Czas edycji: 2016-06-07 o 20:23
Zoebull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 09:08   #557
Larita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
niestety to nie tylko spódnica i marynarka - mój zielony sweterek po paru praniach się skudłacił i "skulkował" a kształt szarego t-shirta po pierwszym praniu (ręcznym!) bardziej przypominał wymiętoloną przez psa szmatę aniżeli świetnej jakości bluzkę. Nawet nie wiedziałam, że szwy mogą się aż tak skrzywić także kolekcji Kasi Tusk dziękuję i szukam dalej.
Wczoraj widziałam się ze znajomą, która ma dokładnie ten sam problem z tym zielonym sweterkiem (zanim ja się zreflektowałam, żeby go kupić to już było za późno - teraz chyba nie mam czego żałować). Golarka do ubrań dała radę, ale po kolejnych założeniach i praniach niestety znowu jest to samo. Może na kolejny sezon jesienno-zimowy będzie lepiej z jakością i doborem materiałów...?

Cytat:
Napisane przez Zoebull Pokaż wiadomość
ceny są wysokie i to jest minus, jak także to, że przesyłka to tylko kurier (jeśli coś musiałabym odesłać, to już jest 30 zł)
Mi minimalizm nie przeszkadza, akurat szukam rzeczy w neutralnych kolorach, bo bawię się w eksperyment z garderobą kapsułową,
( o eksperymencie na blogu: http://purevisions.pl/garderoba-kapsulowa-zasady/ )
Ja odesłałam paczką priorytetową, nie trzeba angażować kuriera
Larita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:58   #558
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Moje spostrzeżenia dotyczące jakości rzeczy MLE (dodam, że w szafie mam tyle zamienników, że te ubrania noszę raz na jakiś czas):

grafitowy golf ubrany 3 razy - zrobiła się dziura na szwie koło golfu

czarne legginsy - po delikatnym praniu (jeszcze przed założeniem) skurczyły się na długości

sweter granatowy w paski ubrany dwa razy - wygląda już na znoszony

sukienka w paski granatowa - OK, choć w miejscu przeszycia paski krzywo się rozchodzą i dziwnie to wygląda

bluzka biała w paski - nie mam zastrzeżen

Golf i legginsy reklamowałam kilka dni temu, po wysłaniu maila i formularzy reklamacyjnych ze strony MLE jest cisza :/.

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2016-06-08 o 11:59 Powód: literowka
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 20:07   #559
agaliw
Raczkowanie
 
Avatar agaliw
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 32
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny nie mam pojęcia dlaczego Wasze rzeczy wyglądają tak,a nie inaczej.
Mam sporo ubrań z MLE i jeszcze z żadną (tfu tfu) nic się nie wydarzyło......
agaliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 10:48   #560
es_ka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja zamówiłam bluzkę z dekoltem w kolorze pudrowego różu. Jest obecnie u krawcowej, bo noszę xs, ale ta jest baaardzo oversizowa. Bluzka nie prześwituje, materiał przyjemny. Nie robię jej bardzo przylegającej, bo właśnie zastanawiam się, jak z tym praniem. Może rozwiązaniem jest pranie ręczne
es_ka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 09:23   #561
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez es_ka84 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam bluzkę z dekoltem w kolorze pudrowego różu. Jest obecnie u krawcowej, bo noszę xs, ale ta jest baaardzo oversizowa. Bluzka nie prześwituje, materiał przyjemny. Nie robię jej bardzo przylegającej, bo właśnie zastanawiam się, jak z tym praniem. Może rozwiązaniem jest pranie ręczne
Wiesz, że po 1 praniu się skurczy?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 19:21   #562
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Bardzo ładnie ktoś napisał o braku konsekwencji oraz o niezamieszczaniu komentarzy, które nie są obraźliwe, lecz po prostu prawdziwe...Ja podchodzę bardzo krytycznie do bloga, widzę tę niespójność, prezentowane ubrania za ogromne pieniądze oraz reklamę, która stoi za większością wpisów, czasami chciałam coś skomentować i moje komentarze nie ukazywały się...
Skusiłam się ostatnio na zakup- chciałam zobaczyć tę świetną jakość, ponadto podobała mi się biała bluzka bez ramion na Gosi na Instagramie. Zamówiłam S i M oraz sukienkę w paski. Sukienka jest bardzo ładna, ja jestem niska, więc sięga mi przed kolano, rozmiar S leży bardzo dobrze (niestety nie wiem czy M nie byłaby lepsza, ale brak tego rozmiaru), materiał niby bawełna, ale w dotyku przypomina bardziej jakiś syntetyk. Mimo to chyba ją sobie zostawię, bo dobrze się w niej czuję i akurat potrzebuję takiej sukienki. Natomiast jeżeli chodzi o bluzki bez ramion to są bardzo szerokie. S ma dla mnie ciasną gumkę, M luźniejszą, ale wygląda się w tych bluzkach b.obszernie...Za taką cenę nie warto wg mnie inwestować w bluzkę, która klasyczną nie jest...
I jeszcze jedna moja uwaga. Moje zamówienie miało numer ponad 7500. Warto przeliczyć razy 15 zł za kuriera i na samej przesyłce są ogromne pieniądze. Jak do tego skalkulujemy jaka jest średnia wartość przesyłki (większość zamawia po kilka rzeczy) to wychodzą milionowe obroty...Nic dziwnego, że kolekcja, która miała być tylko na chwilę jest kontynuowana i nic dziwnego, że Kasia prezentuje tak drogie ubrania na blogu- jeżeli ich nie dostaje w ramach reklamy to ją na nie po prostu stać...I dla niej 200 zł za bluzkę czy 300 za spódnicę to naprawdę niewielkie pieniądze...
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 11:50   #563
es_ka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Wiesz, że po 1 praniu się skurczy?
Hej, wiem, ale one naprawdę jest duża. Nie robię jej przylegającej do ciała, tylko nadal w luźnym kroju, ale jednak w niej pływałam.
es_ka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:52   #564
Zoebull
Przyczajenie
 
Avatar Zoebull
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez es_ka84 Pokaż wiadomość
Hej, wiem, ale one naprawdę jest duża. Nie robię jej przylegającej do ciała, tylko nadal w luźnym kroju, ale jednak w niej pływałam.
Ale kupiłaś w większym rozmiarze czy XS i jest po prostu za duże?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Larotka Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie ktoś napisał o braku konsekwencji oraz o niezamieszczaniu komentarzy, które nie są obraźliwe, lecz po prostu prawdziwe...Ja podchodzę bardzo krytycznie do bloga, widzę tę niespójność, prezentowane ubrania za ogromne pieniądze oraz reklamę, która stoi za większością wpisów, czasami chciałam coś skomentować i moje komentarze nie ukazywały się...
Skusiłam się ostatnio na zakup- chciałam zobaczyć tę świetną jakość, ponadto podobała mi się biała bluzka bez ramion na Gosi na Instagramie. Zamówiłam S i M oraz sukienkę w paski. Sukienka jest bardzo ładna, ja jestem niska, więc sięga mi przed kolano, rozmiar S leży bardzo dobrze (niestety nie wiem czy M nie byłaby lepsza, ale brak tego rozmiaru), materiał niby bawełna, ale w dotyku przypomina bardziej jakiś syntetyk. Mimo to chyba ją sobie zostawię, bo dobrze się w niej czuję i akurat potrzebuję takiej sukienki. Natomiast jeżeli chodzi o bluzki bez ramion to są bardzo szerokie. S ma dla mnie ciasną gumkę, M luźniejszą, ale wygląda się w tych bluzkach b.obszernie...Za taką cenę nie warto wg mnie inwestować w bluzkę, która klasyczną nie jest...
I jeszcze jedna moja uwaga. Moje zamówienie miało numer ponad 7500. Warto przeliczyć razy 15 zł za kuriera i na samej przesyłce są ogromne pieniądze. Jak do tego skalkulujemy jaka jest średnia wartość przesyłki (większość zamawia po kilka rzeczy) to wychodzą milionowe obroty...Nic dziwnego, że kolekcja, która miała być tylko na chwilę jest kontynuowana i nic dziwnego, że Kasia prezentuje tak drogie ubrania na blogu- jeżeli ich nie dostaje w ramach reklamy to ją na nie po prostu stać...I dla niej 200 zł za bluzkę czy 300 za spódnicę to naprawdę niewielkie pieniądze...
Sukienkę mam i też przez chwilę zastanawiałam się, czy XS nie zamienić na S, ale zrezygnowałam, bo naprawdę dobrze leży. U mnie bardziej chodziło o długość, mam 171 cm, więc jest dość krótka.
Co do bawełny, to kiedy przygotowywałam wpis na blog o materiałach, wyczytałam pół Internetu o bawełnie Takie wrażenie w dotyku daje bawełna o długim włóknie i wysokiej klasy, poza tym jest bardzo gęsto utkana, więc nie mamy się czym przejmować, ale przyznam, ze ja też byłam zaskoczona, bo spodziewałam się takiej typowej dzianiny, jak w większości sklepów.
Co do kuriera to odpowiem, jako mikroprzedsiębiorca. Dla małych firm (a dla korporacji w stylu dhl czy ups itp to jest mała firma z małą ilością przesyłek), stawki są właśnie takie. Ja sama płacę nawet więcej, moi znajomi, którzy mają firmę i robią dużo wysyłek, zeszli ostatnio do 16 złotych za przesyłkę, więc tu akurat bym nie szukała zarobku.
Co do komentarzy, no cóż, życie
__________________
Zapraszam na blog: www.purevisions.pl

Blog osobisty - garderoba kapsułowa i slow life od zera.

http://purevisions.pl/garderoba-kapsulowa-zasady/

http://purevisions.pl/baza-ubraniowa-minimalisty/
Zoebull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 10:42   #565
es_ka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

[QUOTE=Zoebull;61719376]Ale kupiłaś w większym rozmiarze czy XS i jest po prostu za duże?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Hej, kupiłam normalnie XS, czyli taki rozmiar, jaki noszę. Krój mi się podobał, ale wyglądałam na 5 kilo więcej
es_ka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 10:53   #566
es_ka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

A czy któraś z Was ma pudrową spódnicę ? Jak się ją nosi ? Poza składem w 70% poliestrowym, który mnie zniechęca, to sam krój i kolor wydaje się fajny.
es_ka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:14   #567
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
polecam bardzo fajny - delikatnie opada
Madzia jaki masz rozmiar. czarnego swetra i czy on jest raczej szeroki ?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 13:47   #568
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Madzia jaki masz rozmiar. czarnego swetra i czy on jest raczej szeroki ?
Mam XS jest ok

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez es_ka84 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma pudrową spódnicę ? Jak się ją nosi ? Poza składem w 70% poliestrowym, który mnie zniechęca, to sam krój i kolor wydaje się fajny.
Mam ją i jestem zadowolona.
Nie mnie się bardzo
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 13:55   #569
es_ka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 11
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Może się skuszę w takim razie, gdy będzie jeszcze nakład
Ale zamówiłam sukienkę maxi, pudrową. Jednak coś mi w niej nie pasuje, więc raczej pójdzie do zwrotu. Nie układa się jakoś rewelacyjnie, poza tym kolor niekoniecznie przypomina pudrowy róż.
Za ponad 400 zł ten kawałek poliestru nie jest jednak wart zakupu.

Edytowane przez es_ka84
Czas edycji: 2016-06-21 o 13:08
es_ka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 14:58   #570
irisesingarden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: MLE colletion nowa kolekcja Kasi Tusk

Dołączam do grona MLE. Zachwycona zdjęciami w końcu skusiłam się na zakupy u Kasi - sukienkę w paski i sweter ecru ze stójką . Przesyłka przyszła expressowo, jednak czuje się trochę rozczarowana, głównie przez sweter. Sweter jest zrobiony z bardzo cienkiej bawełny i pewnie przez to przyszedł wygnieciony, jednak czuję, że nawet jak sie go odprasuje to niestety nie jest wart swojej ceny. Fajnie, że MLE stawia na naturalne materiały, ale rzecz po uszyciu musi wyglądać, jeśli sie ustawia takie stawki. Duży plus za klasyczny krój. Sukienka super, leży idealnie, jestem dość niska, więc będę musiała sobie ciut ją skrócić, ale to nie problem. Wszystko pachnie pięknie perfumami MLE.
irisesingarden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 15:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.