Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-27, 20:00   #3841
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Kolejną dramę u Olimpii wyczuwam
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:05   #3842
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

a propo recenzji produktu MUFE u Karoliny i DigitalGirl, ostatnio w Yves Rocher testowałam to:
http://www.yves-rocher.pl/matujaca_baza_do_ust
i choć Mufe nie znam, to chyba sobie zakupię tę kredeczkę YR, bo jestem zadowolona z efektu matowienia pomadek
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:14   #3843
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez uczestnik48 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=9r_ANo-1LLA

Co myślicie o tej akcji Gonciarza?
dla mnie spoko, nie widze nic zlego, sama sie zastanawiam czy nie wesprzeć chociaż piątakiem, bo koles robi dobrą robotę i uważam, że warto

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez nimkaa Pokaż wiadomość
Co myślicie na temat tej całej dramy, która się nakręciła u Fokusowanej? Uważacie, że faktycznie jakaś laska zrobiła sobie jaja z Fokusowanej czy może raczej firma ratuje w ten sposób 4 litery? Ja nie wiem co mam o tym myśleć... Jak dobrze pamiętam to ostatnio też któraś z juciuberek (chyba DailylifebyM) też coś ostatnio napomknęła o jakiejś dużej propozycji, którą odrzuciła. Nie dam uciąć ręki, ale coś mi tak w głowie świta.
uważam, ze ktos sobie robił żarty
fokusowana nie ma ani duzego kanału, ani dobrych merytorycznie/jakościowo filmów, nie trafia do dużej widowni, wiec taka propozycja dla niej jest mało realna
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:14   #3844
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Też mi się wydaje, że ta akcja u Fokusowanej to ściema. Nie chce mi się wierzyć, że manager siedzi i atakuje co chwilę biedną youtuberkę by nagrała filmik. Przecież jest dużo innych youtuberek, które mają więcej subskrybcji.
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:20   #3845
ekspresjah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez uczestnik48 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że ta akcja u Fokusowanej to ściema. Nie chce mi się wierzyć, że manager siedzi i atakuje co chwilę biedną youtuberkę by nagrała filmik. Przecież jest dużo innych youtuberek, które mają więcej subskrybcji.
No ale ona już przecież sama powiedziała, że to był czyjś żart. Choć nie podoba mi się forma, w jakiej to zrobiła. W filmie z BONUSAMI w tytule.
ekspresjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:28   #3846
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ekspresjah Pokaż wiadomość
No ale ona już przecież sama powiedziała, że to był czyjś żart. Choć nie podoba mi się forma, w jakiej to zrobiła. W filmie z BONUSAMI w tytule.
Właśnie, to chyba Twój komentarz czytałam pod tym filmem, że w tytule powinno znaleźć się "sprostowanie do filmu..." Zgadzam się, mało osób obejrzało film o "bonusach" (o wiele mniej od filmu o 10 000) i sieje to tylko niepotrzebne plotki i domysły o innych youtuberkach.

Edytowane przez nimkaa
Czas edycji: 2016-05-27 o 20:31
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 20:31   #3847
ekspresjah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez nimkaa Pokaż wiadomość
Właśnie, to chyba Twój komentarz czytałam pod tym filmem, że w tytule powinno znaleźć się "sprostowanie do filmu..." Zgadzam się, mało osób (w porównaniu do filmu o "10 000" ) obejrzało film o "bonusach" i sieje to tylko niepotrzebne plotki.
Tak, to jest mój komentarz Przyznam, że wczoraj sama weszłam na to forum zainteresowana odzewem po filmie Fokusowanej. I gdybym nie zrobiła tego ponownie dziś, to sądziłabym, że takie propozycje rzeczywiście padają, nawet na tak małych kanałach.

Edytowane przez ekspresjah
Czas edycji: 2016-05-27 o 20:33
ekspresjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 21:02   #3848
lookbutdonttouch333
Raczkowanie
 
Avatar lookbutdonttouch333
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 95
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Przepraszam Dziewczyny, jak pisać na szaro?
lookbutdonttouch333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:05   #3849
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez lookbutdonttouch333 Pokaż wiadomość
Przepraszam Dziewczyny, jak pisać na szaro?
Jest na 1 stronie każdego wątku.

Edytowane przez nimkaa
Czas edycji: 2016-05-27 o 21:06
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:13   #3850
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Nie potrafię ugryźć tego pomysłu Gonciarza...z jednej strony jest to niby inny rodzaj finansowej pomocy, ale z drugiej..hmmm..no nie wiem, coś mi zgrzyta, jakaś granica jest przekroczona i teraz pytanie co z tego wyniknie. Jeden powie że to cudowny pomysł, NoBoRozwój, ktoś inny że to jawne dziumdzianie o pieniążka....
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:18   #3851
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Nie potrafię ugryźć tego pomysłu Gonciarza...z jednej strony jest to niby inny rodzaj finansowej pomocy, ale z drugiej..hmmm..no nie wiem, coś mi zgrzyta, jakaś granica jest przekroczona i teraz pytanie co z tego wyniknie. Jeden powie że to cudowny pomysł, NoBoRozwój, ktoś inny że to jawne dziumdzianie o pieniążka....

I jeszcze to "wstrzpyj to "

Dla mnie mega mega słabe posuniecie
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 21:23   #3852
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Nie potrafię ugryźć tego pomysłu Gonciarza...z jednej strony jest to niby inny rodzaj finansowej pomocy, ale z drugiej..hmmm..no nie wiem, coś mi zgrzyta, jakaś granica jest przekroczona i teraz pytanie co z tego wyniknie. Jeden powie że to cudowny pomysł, NoBoRozwój, ktoś inny że to jawne dziumdzianie o pieniążka....
nie powiedziałabym, ze dziamdzianie o pieniążka
patronite to portal dla wspierania twórców
twórca wideo to dla mnie taki sam twórca jak twórca muzyki, literatury czy sztuk wizualnych/plastycznych

to w pewien sposób jakies wyjscie poza tradycyjne nasze postrzeganie yt jako bezpłatnej w pełni platformy, ale w sumie to sie nie zmienia - bo dotacja jest dobrowolna.

Zresztą to juz od dawna na yt funkcjonuje, chociażby pod postacią reflinków czy podawania paypali

nie mam ciar żenady jak przy madziku "dajcie mi duzo hajsu na dobry aparat to wrócę na yt"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:25   #3853
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A dla mnie to co innego jednak.
I nie spotkałam sie z tym aby artysta tak jojczyl aby moc cos nowego robic, od artystów oczekuje przede wszystkim kreatywności
Wspieram artystów kiedy chodzę na koncerty, kupuje płyty itd
A youtubera tym jakmnabijam mu oglądalność i subskrybuje i polecam wszystkim, kupuje jego gadzety

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-27 o 21:34
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:32   #3854
lookbutdonttouch333
Raczkowanie
 
Avatar lookbutdonttouch333
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 95
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Dziękuję
Mam pytanie, czy któraś z Was Ma jakie kolwiek namiary na soczewki kontaktowe kolorowe dla astygmatyków? Szukam i szukam.
Proszę nie wyganiajcie mnie.. :-( widzę, że często pomagacie dziewczynom, które mają jakieś pytania, pozdrawiam.
lookbutdonttouch333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:44   #3855
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Tak poza kanałami urodowymi polecam Wam kanał z dostępnymi filmami "Sala kinowa" (jeżeli jeszcze nie znacie). Możecie wybierać spośród takiego kina, jakiego tylko chcecie: czeskie, skandynawskie, francuskie i inne. Gdyby ktoś samotny szukał zajęcia na dziś to będzie miał z czego wybierać. https://youtube.com/user/SalaKinowa

Edytowane przez nimkaa
Czas edycji: 2016-05-27 o 21:52
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:46   #3856
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ekspresjah Pokaż wiadomość
No ale ona już przecież sama powiedziała, że to był czyjś żart. Choć nie podoba mi się forma, w jakiej to zrobiła. W filmie z BONUSAMI w tytule.
aaaaaa

Nie jestem stałą widzką jej kanału
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:47   #3857
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Dziołszki sprawa jest. Mój facet chce kupić swojej mamie torbę w prezencie. Podobają nam się torby Kazar, ale nie znam nikogo, kto miał torbę z tej firmy i nie wiem, czy jest warta swojej ceny (około 800zł). Pytanie więc, jakie torby polecacie? Do dostania stacjonarnie, ktore posłużą ładnych kilka lat.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:53   #3858
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez nimkaa Pokaż wiadomość
Tak poza kanałami urodowymi polecam Wam kanał z dostępnymi filmami "Sala kinowa" (jeżeli jeszcze nie znacie). Możecie wybierać spośród takiego kina, jakiego tylko chcecie: czeskie, skandynawskie, francuskie i inne. Gdyby ktoś samotny szukał zajęcia na dziś to będzie miał z czego wybierać.
Fajnie. Dzięki nie znałam
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 21:55   #3859
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez nimkaa Pokaż wiadomość
Co myślicie na temat tej całej dramy, która się nakręciła u Fokusowanej? Uważacie, że faktycznie jakaś laska zrobiła sobie jaja z Fokusowanej czy może raczej firma ratuje w ten sposób 4 litery? Ja nie wiem co mam o tym myśleć... Jak dobrze pamiętam to ostatnio też któraś z juciuberek (chyba DailylifebyM) też coś ostatnio napomknęła o jakiejś dużej propozycji, którą odrzuciła. Nie dam uciąć ręki, ale coś mi tak w głowie świta.
czy tylko ja uważam, że Fokusowana mogła w ogóle tą całą sytuację sobie wymyśleć? ten filmik już ma dużo więcej wejść niż jej ostantie haule, vlogi czy makijaże. nie rozumiem, po co komuś chciałoby się robić sobie z niej jaja. a i wątpię, czy jakiejkolwiek firmie tak strasznie by zależało na Fokusowanej; jest wiele dużo popularniejszych jutjuberek, które zgodzą się na coś takiego za półdarmo.
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 21:59   #3860
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Dziołszki sprawa jest. Mój facet chce kupić swojej mamie torbę w prezencie. Podobają nam się torby Kazar, ale nie znam nikogo, kto miał torbę z tej firmy i nie wiem, czy jest warta swojej ceny (około 800zł). Pytanie więc, jakie torby polecacie? Do dostania stacjonarnie, ktore posłużą ładnych kilka lat.
Jeśli Ochnik robi takie torby, jak portfele, to polecałabym - Tż ma ich portfel chyba trzeci rok i nie ma śladu użytkowania, najmniejszej ryski, a dał trochę ponad 100 zł. Jestem zdziwiona, że portfel może tak dobrze wyglądać po takim czasie. Muszę sobie sprawić, ale ciągle zapominam
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:01   #3861
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Co do Gonciarza to z jednej strony uważam to trochę za słabę. Natomiast z drugiej jak widzę jaką pracę wkłada w filmy to te 5 zł można przeżyć.


Polecam nowe filmiki 20m2 Łukasza z Robertem Rutkowskim

https://www.youtube.com/watch?v=qJbgF-1rMYU

https://www.youtube.com/watch?v=u8_xjk0Gniw

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
czy tylko ja uważam, że Fokusowana mogła w ogóle tą całą sytuację sobie wymyśleć? ten filmik już ma dużo więcej wejść niż jej ostantie haule, vlogi czy makijaże. nie rozumiem, po co komuś chciałoby się robić sobie z niej jaja. a i wątpię, czy jakiejkolwiek firmie tak strasznie by zależało na Fokusowanej; jest wiele dużo popularniejszych jutjuberek, które zgodzą się na coś takiego za półdarmo.
Po wątkach na kafe wierzę, że ludzie są do wszystkiego zdolni
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:02   #3862
bogna_kaczor
Przyczajenie
 
Avatar bogna_kaczor
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Kazar to bardzo dobra firma. Mam ich dwie torebki/torby i pasek do spodni. Często noszone, mają 3 lata i nic się im nie dzieje. Dobra skóra, świetne wykonanie. Polecam
bogna_kaczor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:05   #3863
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
czy tylko ja uważam, że Fokusowana mogła w ogóle tą całą sytuację sobie wymyśleć? ten filmik już ma dużo więcej wejść niż jej ostantie haule, vlogi czy makijaże. nie rozumiem, po co komuś chciałoby się robić sobie z niej jaja. a i wątpię, czy jakiejkolwiek firmie tak strasznie by zależało na Fokusowanej; jest wiele dużo popularniejszych jutjuberek, które zgodzą się na coś takiego za półdarmo.
nie tylko ty :P

w ogóle to w komciach pod tym filmem to taki typowy ból odwłoka.
Szusz jaka jest kazdy widzi - zblazowana, ma parcie na marki, nudna jak flaki z olejem i beznadziejnym podejsciem do widza. No ale serio - czepiac sie, ze ktos ma hajs na mieszkanie i wyjazdy z youtube mam wrazenie, ze to takie bolące miejsce dziewczyn, które nagrywają dłuzej niz niektóre populane youtuberki albo od podobnej ilosci czasu, a ze względu na tresc/osobowosc/jakosc/cokolwiek nie udało im sie wybic i załapać na dobre deale.
Serio nie czaje czepiania sie o to, ze ktos ma hajs ze współprac. Jest tyle innych rzeczy, do których sie przyczepic mozna u takiej szusz czy karoliny przecież.

a Fokusowana juz od jakiegos czasu ma cos do szusz, ze tak przypomnę te fotę na insta z opisem wysmiewającym Weronikę, która potem zniknęła
klasy to ona za grosz nie ma i jak widac - nie tylko ona.

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-05-27 o 22:07
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:08   #3864
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie powiedziałabym, ze dziamdzianie o pieniążka
patronite to portal dla wspierania twórców
twórca wideo to dla mnie taki sam twórca jak twórca muzyki, literatury czy sztuk wizualnych/plastycznych

to w pewien sposób jakies wyjscie poza tradycyjne nasze postrzeganie yt jako bezpłatnej w pełni platformy, ale w sumie to sie nie zmienia - bo dotacja jest dobrowolna.

Zresztą to juz od dawna na yt funkcjonuje, chociażby pod postacią reflinków czy podawania paypali

nie mam ciar żenady jak przy madziku "dajcie mi duzo hajsu na dobry aparat to wrócę na yt"
dlatego sama nie potrafię zadecydować czy to mi się podoba, czy nie. Oni są twórcami, ale jak ktoś wyżej napisał, chyba już od samego YT otrzymują "wynagrodzenie", kurczę, brzmi jakbym miała ból części tylnej. Youtuber to niby nie zawód (ustawowo), a jednak praktycznie zawód, nie ma jasno okreslonych reguł, jasne.
Coś mi po prostu tu zgrzyta, niby przepięknie ubrane w słowa, intelektualnie wytłumaczone przez Niego.... a jednak na koniec i tak widzę w tym Madzika z Jej aparatem, tyle że tutaj dobrze marketingowo sprzedane.
Potem te słowa podziękowania, płacz na wizji, pseudo otwieranie się przed widzami jakie to on miał niskie poczucie wartości, "zasiał ziarno"...włącza mi się syrena "pretensjonalność poziom 100", a jestem na nią szaleńczo wyczulona.
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:27   #3865
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A z wirtualną adopcją psa nikomu się nie skojarzyło ?
Ale serio, jestem jak najbardziej za wspieraniem twórców/szamanów/szarlatanów oraz za płaceniem abonamentu RTV cokolwiek sprawi, że widź się poczuje jak mecenas sztuki.

Poczytałam wczoraj tematy na kafeterii i stwierdzam, że trzeba być nieźle pomiętym, żeby się wystawiać na takie jazdy, rozumiem teraz kasowanie komentarzy, nawet to wydające się przesadne w pierwszej chwili, bo nikt nie zniesie takich jazd długotrwale bez uszczerbku na psychice, a wtedy się reaguje panicznie chyba. Już widzę, oczyma wyobraźni, jak do takiego objętego patronatem za 5zł, podchodzą wielcy fani, jak do Justina Biebera, na ulicach i sobie życzą np. wykonania 5 pompek lub trzech przysiadów, bo jak się płaciło to coś spersonalizowanego i tak bardziej osobistego, jak kropelka potu, się należy.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:30   #3866
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie tylko ty :P

w ogóle to w komciach pod tym filmem to taki typowy ból odwłoka.
Szusz jaka jest kazdy widzi - zblazowana, ma parcie na marki, nudna jak flaki z olejem i beznadziejnym podejsciem do widza. No ale serio - czepiac sie, ze ktos ma hajs na mieszkanie i wyjazdy z youtube mam wrazenie, ze to takie bolące miejsce dziewczyn, które nagrywają dłuzej niz niektóre populane youtuberki albo od podobnej ilosci czasu, a ze względu na tresc/osobowosc/jakosc/cokolwiek nie udało im sie wybic i załapać na dobre deale.
Serio nie czaje czepiania sie o to, ze ktos ma hajs ze współprac. Jest tyle innych rzeczy, do których sie przyczepic mozna u takiej szusz czy karoliny przecież.

a Fokusowana juz od jakiegos czasu ma cos do szusz, ze tak przypomnę te fotę na insta z opisem wysmiewającym Weronikę, która potem zniknęła
klasy to ona za grosz nie ma i jak widac - nie tylko ona.
Zgadzam się absolutnie. I ta pan Olimpia w komentarzach, od niej czuć ból wiadomoczego od dawna (przywracając tu do tego jej filmiku, w którym krytykowała Łobuzów za to, że chodzą za często na zakupy). Jest to naprawdę słabe. Olimpia nie rozumie, dlaczego te duże kanały mają tyle wejść... No może właśnie dlatego, że nie gnoją tak siebie nawzajem.
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 22:38   #3867
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Zgadzam się absolutnie. I ta pan Olimpia w komentarzach, od niej czuć ból wiadomoczego od dawna (przywracając tu do tego jej filmiku, w którym krytykowała Łobuzów za to, że chodzą za często na zakupy). Jest to naprawdę słabe. Olimpia nie rozumie, dlaczego te duże kanały mają tyle wejść... No może właśnie dlatego, że nie gnoją tak siebie nawzajem.
z drugiej strony to tez w sumie sposób na przyciągniecie widzów.

ostatnio na nieurodowym yt powstaje duzo kanałów i filmów krytykujących ytberów i zyskują suby tych rozgoryczonych, którym sie cos nie podoba.

Po blokowaniu komentarzy ludzie idą na fora.

A do takich osób, krytykujących, ze ktos ma kase ze współprac czy w ogóle kasę przychodzą osoby w stylu "jak to moze byc - ja pracuje w "normalnej" pracy a taka youtuberka co sobie nagrywa filmy w internecie kupuje mieszkanie, jedzie na wakacje czy ma drogą torebkę. to niesprawiedliwe, pójde do tej dziewczyny która jak ja nie ma na to kasy i która skrytykuje tamte". Z tym, ze to bardzo zgubne, bo szybko moze sie obrócić przeciwko tym mniejszym youtuberkom - wystarczy, ze osiągną jakiś większy sukces czy cos i juz znajdą się po drugiej stronie barykady.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 23:03   #3868
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Film Olfaktorii:
5 typów klientÓW perfumerii

https://youtu.be/ROhq9_lDOVM
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 23:08   #3869
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez nimkaa Pokaż wiadomość
Film Olfaktorii:
5 typów klientÓW perfumerii

https://youtu.be/ROhq9_lDOVM

Weź tego nie wklejaj proszę, oglądać sie nie da.
"Normalny mężczyzna nie powinien sie interesować perfumeria"
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-27, 23:09   #3870
nimkaa
Raczkowanie
 
Avatar nimkaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Weź tego nie wklejaj proszę, oglądać sie nie da.
"Normalny mężczyzna nie powinien sie interesować perfumeria"
Haha dotarłam do minuty 9:30 i nagle Olfa opowiada o tym, że dostała od klienta książkę z pozycjami
nimkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.