Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 14:36   #1
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44

Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc


Zwracam się tutaj ponieważ ta sytuacja wykańcza mnie psychicznie... nie daję sobie już rady, nie wiem co mam myśleć.. i nie nie chodzi tu o kolejne wmawianie sobie ciąży ale jestem po prostu ZAŁAMANA Zacznę od tego że wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście, zrobiłam dwa więc się nie pomyliły(na przełomie 3 dni, na drugim kreska była już mocniejsza). Kreski były bardzo blade, moja mama ich nie dostrzegła w świetle sztucznym ale były tam na 1000% mój chłopak też je widział. Przyjęlabym do wiadomości że mogę być w ciąży, ALE ....ja nie uprawiam seksu !!!! nie mam pojęcia jak mogłam zajść ( jeśli to ciąża) ja rozumiem że petting itp. może być ryzykowny sperma na dłoniach i tak dalej ale staramy się naprawdę uważać, nie przypominam sobie ŻADNEJ sytuacji kiedy mogło do czegoś dojść, mój chłopak w ogóle nie bierze ciąży pod uwagę bo jest w 10000% pewny że nie miała skąd się wziąć. Po drugie ja obserwuję swój cykl od dawna i w tym cyklu nie zauważyłam W OGÓLE śluzu płodnego!!! WCALE, zawsze był, a teraz zamiast niego leciał mi śluz bardzo kremowy, wodnisty rpzez kilka tygodni, było go bardzo dużo musiałam zmieniać bieliznę. Po trzecie : od jakiś dwóch tygodni obserwuję żółty wyciek z piersi, co właśnie skłoniło mnie do zrobienia testu. Błagam czy ktoś zna się choć trochę i powie mi , czy ja naprawdę jestem w ciąży? JAK? BEZ SEKSU? Nawet gdyby kiedyś na palcu coś się przeniosło to ja nie miałam śluzu płodnego.. a poza tym...JEDYNA OPCJA to ze ja mogłam cos sobie przenieść podczas codziennego sprawdzania śluzu.. ale to było przynajmniej po jakiś 5-6 godzinach od dotknięcia spermy i wytarcia jej z dłoni, a oprócz tego dotykałam jej tylko opuszkiem palca!!! nie było jej na dłoni podczas gdy sprawdzałam śluz jestem pewna!! błagam dziewczyny pomóżcie mi, wypowiedzcie się...do lekarza idę dopiero za parę dni, idę z mamą bo dopiro za 3 miesiące kończę 18.. bardzo się boję!
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:52   #2
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Idź z tym do ginekologa, nie chce Cię straszyć, ale bez seksu pozytywny test moze oznaczac coś złego, jakąś chorobę np. Plus dla pewności zawsze mozesz zrobic betę gdzie zbadaja Ci krew i bedziesz miec 100% pewnosc czy to ciąża w wyniku wyjatkowego przypadku czy cos innego

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:00   #3
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Dziękuję Ci za odpowiedź.. do ginekologa idę za kilka dni, z mamą.. bardzo się boję chłopak zapewnia mnie że bez seksu nie da się zajść w ciążę, że nigdy nie włożył mi swojej ręki tam już po wytrysku, a to nie jest możliwe że sperma przechodzi przez ubrania albo czycha godzinami na dłoniach żeby mnie zapłodnić kiedy tylko wsadzę paluszek do środka.. niech to się już skończy zaczynam się bac że podczas sprawdzania śluzu np. w miejscu publicznym mogłam sobie przenieść spermę obcego mężczyzny do pochwy..no ale to chyba nierealne...zaczynam bzikować tak bardzo się boję
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:09   #4
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odpowiedź.. do ginekologa idę za kilka dni, z mamą.. bardzo się boję chłopak zapewnia mnie że bez seksu nie da się zajść w ciążę, że nigdy nie włożył mi swojej ręki tam już po wytrysku, a to nie jest możliwe że sperma przechodzi przez ubrania albo czycha godzinami na dłoniach żeby mnie zapłodnić kiedy tylko wsadzę paluszek do środka.. niech to się już skończy zaczynam się bac że podczas sprawdzania śluzu np. w miejscu publicznym mogłam sobie przenieść spermę obcego mężczyzny do pochwy..no ale to chyba nierealne...zaczynam bzikować tak bardzo się boję
Nie denerwuj sie, będzie dobrze bardzo dobrze ze idziesz z mama do lekarza, dowiesz się u niego o co chodzi, mam nadzieję, ze to nic zlego i ze oba testy byly po prostu wadliwe powodzenia! Daj znac jak tam, jeśli chcesz

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:10   #5
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Zbadaj betę, prolaktynę (ze względu na wyciek z piersi) i goń do lekarza.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:21   #6
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Dzięki wam za wsparcie mam tylko nadzieję że to nie ciąża, ani nic poważnego... może to jakieś zaburzenia hormonalne.
Dodam jeszcze że ostatnio nie miałam okresu 46 dni... pierwszy raz mi się tak zdarzyło. I oczywiście po wizycie dam znać, co i jak.
Jak myślicie, chyba podczas sprawdzania sobie śluzu papierem w miejscu publicznym nic by się do mnie nie dostało prawda? Jest to możliwe?
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 18:11   #7
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Jak myślicie, chyba podczas sprawdzania sobie śluzu papierem w miejscu publicznym nic by się do mnie nie dostało prawda? Jest to możliwe?
Nie jest.
Odetchnij, napewno nie chodzi o spermę obcego mężczyzny... żadne miejsce publiczne niech Ci nie mąci w głowie, dość zamartwiania.

Pewnie masz skoki hormonalne, uspokój się, u lekarza się dowiesz wszystkiego napiszesz nam na forum, że wszystko jest okej a nawet jesli hormony szaleją, to lekarz się tym zajmie i pokieruje leczeniem.
Nie wchodź w google, nie nakręcaj się, nie szukaj informacji. Zrób wszystko aby nie nakręcać się, zbędny stres.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 18:29   #8
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Nie jest.
Odetchnij, napewno nie chodzi o spermę obcego mężczyzny... żadne miejsce publiczne niech Ci nie mąci w głowie, dość zamartwiania.

Pewnie masz skoki hormonalne, uspokój się, u lekarza się dowiesz wszystkiego napiszesz nam na forum, że wszystko jest okej a nawet jesli hormony szaleją, to lekarz się tym zajmie i pokieruje leczeniem.
Nie wchodź w google, nie nakręcaj się, nie szukaj informacji. Zrób wszystko aby nie nakręcać się, zbędny stres.
Mam nadzieję, dzięki wam za wsparcie!
Mój chłopak powiedział, że w razie czego mi pomoże, nie zostawi, ale ze i tak nie miało do ciaży jak dojść. Bardzo mi pomaga. oczywiście po wizycie u lekarza odezwę się i napiszę co i jak..
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:55   #9
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

a z jakiego powodu robiłaś testy? W jakim dniu cyklu? w jakim czasie odczytałaś wynik? W jakiej porze dnia robiłaś?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 13:32   #10
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a z jakiego powodu robiłaś testy? W jakim dniu cyklu? w jakim czasie odczytałaś wynik? W jakiej porze dnia robiłaś?
testy robiłam bo zauważyłam żółtawy wyciek z piersi, robiłam je na 6 i 5 dni przed okresem, odczytałam wynik o czasie (bardzo zwracałam na to uwagę zwłaszcza za drugim razem), rano z porannego moczu
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 15:41   #11
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

I co masz juz jakies wiesci? Bylas u lekarza?

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 15:47   #12
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Ide dopiero w poniedziałek :/
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 15:53   #13
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Okej to mam nadzieję, że to nic poważnego i czekamy na wiesci

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:43   #14
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Jeśli okaże się to ciąża to mam w głowie najczarniejsze myśli... nie wiem jak, kiedy...już nie wytrzymuję psychicznie a jeśli się okaże to ciąża to chyba załamię się do końca. Nie dam rady nosić a potem rodzić i wychowywać dziecka które nie wiem skąd się wzięło, nie wyobrażam sobie tego...czuję się okropnie. Chłopak mi pomoże ale boję się że co jeśli to nie jego i zaszłam w niewyjaśnionych okolicznościach, mam w głowie najczarniejsze scenariusze, nie mogę normalnie funkcjonować :/
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 19:02   #15
baranekzielony
Raczkowanie
 
Avatar baranekzielony
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 69
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Jeśli okaże się to ciąża to mam w głowie najczarniejsze myśli... nie wiem jak, kiedy...już nie wytrzymuję psychicznie a jeśli się okaże to ciąża to chyba załamię się do końca. Nie dam rady nosić a potem rodzić i wychowywać dziecka które nie wiem skąd się wzięło, nie wyobrażam sobie tego...czuję się okropnie. Chłopak mi pomoże ale boję się że co jeśli to nie jego i zaszłam w niewyjaśnionych okolicznościach, mam w głowie najczarniejsze scenariusze, nie mogę normalnie funkcjonować :/
Są różne sytuacje. Niekoniecznie to świadczy o ciąży. W Twoim przypadku z tego co piszesz jest to wręcz nierealne, żebyś była w ciąży.
Moja koleżanka z tego co mówiła - zrobiła też 2 testy, oba pozytywne i zrobiła badanie beta hcg - wynik był wysoki. Z wynikami poszła do lekarza i nie była to ciąża tylko problemy hormonalne + coś jeszcze. Także różnie może być, oby wszystko było dobrze, trzymaj się i dać znać co wyszło

Edytowane przez baranekzielony
Czas edycji: 2016-06-08 o 19:04
baranekzielony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 19:44   #16
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Mam nadzieję że podczas wizyty wszystko się wyjaśni, po mojej myśli oczywiście.. ciągle o tym rozmyślam i przypomniała mi się pewna sytuacja - 2 dni po zakończeniu okresu, chyba 9 dc jeśli dobrze spojrzałam w kalendarz korzystałam z toalety dla obu płci - pamiętam że kiedy dotykałam klamki była ona mokra (sperma?) następnie oddałam mocz, podtarłam się i wzięłam kolejny listek papieru aby za jego pomocą wprowadzić rękę którą wcześniej dotykałam tej klamki śluz. No i wtedy może coś się wydarzyło? Wiem, że już schizuję, nie potrafię obiektywnie ocenić mojej sytuacji. Jak myślicie? (dodam że owu powinnam mieć około 15-18 dc jeśli byłaby to ciąża)
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 06:34   #17
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Powiedz, dlaczego sprawdzasz sobie śluz w publicznych toaletach? Dotykasz różnych rzeczy, klamek, a potem wprowadzasz palec do pochwy. To skrajnie niehigieniczne. Ja bym się prędzej martwiła, że złapie jakąś chorobe czy infekcje.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:26   #18
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Chodzę do szkoły do której dojeżdżam co sprawia że nie ma mnie w domu praktycznie od rana do wieczora, a ze chcę się kontrolować muszę to gdzieś robić...powiem wam szczerze , na myśl że mogłam się zaplodnic sperma kogoś obcego przychodzą mi do głowy myśli samobójcze. Jeśli się okaże ze to ciąża naprawdę chyba ze sobą skończę...Nie będę umiała zdać się na pomoc chłopaka nie będąc pewna ze to jego dziecko. Za bardzo go kocham żeby mu to zrobić. Nie wiem dziewczyny może ja już za bardzo schizuje ale już nie myślę racjonalnie
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:05   #19
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Ciąży z publicznej toalety sobie nie wciskaj + daaawno nie spotkałam się z koedukacyjną

"Przyczyny fałszywie dodatniego wyniku:
- w przypadku zaśniadu groniastego,
- w okresie menopauzy,
- w przypadku występowania guzów hormonozależnych,
- przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych,
- choroby nerek,
- nadczynność tarczycy,
- w przypadku raka endometrium"

Przyczyn fałszywego dodatniego testu trochę może być. Równie dobrze mogły się zdarzyć wadliwe
Ciążę bym obstawiała jako ostatni powód dwóch kresek
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 09:09   #20
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
testy robiłam bo zauważyłam żółtawy wyciek z piersi, robiłam je na 6 i 5 dni przed okresem, odczytałam wynik o czasie (bardzo zwracałam na to uwagę zwłaszcza za drugim razem), rano z porannego moczu
nie jesteś w ciąży, leć do lekarza zrobić badania hormonalne.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:53   #21
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Dziewczyno, ale tak na chłopski rozum, dotykasz umazanej czymś klamki a potem wkładasz rękę do pochwy?

Dla mnie to okropne i mega niehigieniczne... mogłaś coś złapać i raczej nie ciążę...
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:03   #22
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dziewczyno, ale tak na chłopski rozum, dotykasz umazanej czymś klamki a potem wkładasz rękę do pochwy?

Dla mnie to okropne i mega niehigieniczne... mogłaś coś złapać i raczej nie ciążę...
Może używa 'suchego' mydełka w żelu
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:29   #23
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dziewczyno, ale tak na chłopski rozum, dotykasz umazanej czymś klamki a potem wkładasz rękę do pochwy?

Dla mnie to okropne i mega niehigieniczne... mogłaś coś złapać i raczej nie ciążę...
Mówię o najgorszej możliwej opcji. Wydaje mi się że gdybym coś poczuła to bym to przynajmniej wytarła.. ale różnie może być, dlatego pytam o tę najgorszą "wizję" ponieważ dokładnie nie pamiętam czy rękę wytarłam i tak dalej.
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:38   #24
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Dziewczyny nastąpiła lekka zmiana sytuacji.. po 1sze wizytę mam jednak na 11 lipca więc tak szybko się sprawa nie wyjaśni.. ALE zrobiłam dosłownie 20 minut temu test AMIL co prawda nie z porannego moczu ale czulszy trochę (czułość 20, tamten miał 25). Tamte testy były ze średnio mi znanej firmy Baby boom. I tamte oba wyszły pozytywne jak już mówiłam, jeden mniej drugi bardziej. A ten który robiłam przed chwilą wyszedł negatywny....nie dopatrzyłam się tej drugiej kreski to znaczy miałam moje omamy wzrokowe jak zawsze ale ostatecznie z mamą stwierdziłyśmy że nic tam nie ma. Więc są dwie opcje: albo tamte testy były wadliwe (a były z jednej firmy), albo ten po prostu nic nie wykrył(bo np. nie był robiony z rana). Co myślicie? Jeśli waszym zdaniem powinnam dać jednak wiarę temu testowi a nie tamtym to do czasu wizyty daję całkowicie na wstrzymanie i zapominam o sprawie, chyba że coś się zacznie ze mną dziać.
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:49   #25
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Dziewczyny nastąpiła lekka zmiana sytuacji.. po 1sze wizytę mam jednak na 11 lipca więc tak szybko się sprawa nie wyjaśni.. ALE zrobiłam dosłownie 20 minut temu test AMIL co prawda nie z porannego moczu ale czulszy trochę (czułość 20, tamten miał 25). Tamte testy były ze średnio mi znanej firmy Baby boom. I tamte oba wyszły pozytywne jak już mówiłam, jeden mniej drugi bardziej. A ten który robiłam przed chwilą wyszedł negatywny....nie dopatrzyłam się tej drugiej kreski to znaczy miałam moje omamy wzrokowe jak zawsze ale ostatecznie z mamą stwierdziłyśmy że nic tam nie ma. Więc są dwie opcje: albo tamte testy były wadliwe (a były z jednej firmy), albo ten po prostu nic nie wykrył(bo np. nie był robiony z rana). Co myślicie? Jeśli waszym zdaniem powinnam dać jednak wiarę temu testowi a nie tamtym to do czasu wizyty daję całkowicie na wstrzymanie i zapominam o sprawie, chyba że coś się zacznie ze mną dziać.
ogarnij się! współczuje mamy, bo moja za chabety porobiłaby mi badania jak i załatwiła wizytę prywatnie. Nie czytasz co się do Ciebie pisze?
Ja zrobię test i wyjdzie mi pozytywny, a szansę na ciąże mam większe bo współżyję.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:02   #26
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
ogarnij się! współczuje mamy, bo moja za chabety porobiłaby mi badania jak i załatwiła wizytę prywatnie.
Za co?

Co do wizyt: we wszystkich przychodniach, w miarę blisko, jest na zapisy? Dla mnie to trochę nie pojęte. Chodziłam m.in. do 3 przychodni gdzie rano dzwoniłam i wyciągałam kartę i jestem u lekarza. A nie za miesiąc lub dalej wizyta
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:25   #27
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Za co?

Co do wizyt: we wszystkich przychodniach, w miarę blisko, jest na zapisy? Dla mnie to trochę nie pojęte. Chodziłam m.in. do 3 przychodni gdzie rano dzwoniłam i wyciągałam kartę i jestem u lekarza. A nie za miesiąc lub dalej wizyta
Moja mama wszystko załatwiała więc nie wiem jak to wygląda, ale mieszkam w baaardzo małym mieście z jedną przychodnią więc może to tak niestety wyglądać.
lza_slonca - prosiłam o opinię na temat moich testów poprzednich i dzisiejszego, co o tym sądzicie. Nie na temat mojej mamy, więc nie wypowiadaj się o niej w taki sposób, bo ja jestem jaka jestem a ona nie jest niczemu winna. I z czym mam się ogarnąć?
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 20:50   #28
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Znowu niepokalane poczęcie:-D

I przestań wkładać brudne palce w pochwę.

Wyciek z piersi ma związek z problemami hormonalnymi.
A testy były wadliwe albo nie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:05   #29
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Za co?

Co do wizyt: we wszystkich przychodniach, w miarę blisko, jest na zapisy? Dla mnie to trochę nie pojęte. Chodziłam m.in. do 3 przychodni gdzie rano dzwoniłam i wyciągałam kartę i jestem u lekarza. A nie za miesiąc lub dalej wizyta

"Definicja. pot. ktoś użył wobec kogoś siły fizycznej, żeby coś na nim wymusić."

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Moja mama wszystko załatwiała więc nie wiem jak to wygląda, ale mieszkam w baaardzo małym mieście z jedną przychodnią więc może to tak niestety wyglądać.
lza_slonca - prosiłam o opinię na temat moich testów poprzednich i dzisiejszego, co o tym sądzicie. Nie na temat mojej mamy, więc nie wypowiadaj się o niej w taki sposób, bo ja jestem jaka jestem a ona nie jest niczemu winna. I z czym mam się ogarnąć?
Jest winna. Nie edukowała Cię seksualnie? Nie mówiła w jaki sposób może dojść do poczęcia?
i drugie, serio aż tak jej zależy na Twoim zdrowiu? Moja mnie woziła 30km taksówką i dzięki Niej żyje, mam zdrowego syna. Nie wyobrażam sobie tak olewać dziecko.

Do pogrubionego. Nadeszło 3 króli?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:45   #30
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Bardzo dziwny przypadek, proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
"Definicja. pot. ktoś użył wobec kogoś siły fizycznej, żeby coś na nim wymusić."

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



Jest winna. Nie edukowała Cię seksualnie? Nie mówiła w jaki sposób może dojść do poczęcia?
i drugie, serio aż tak jej zależy na Twoim zdrowiu? Moja mnie woziła 30km taksówką i dzięki Niej żyje, mam zdrowego syna. Nie wyobrażam sobie tak olewać dziecko.

Do pogrubionego. Nadeszło 3 króli?
Nie rozumiem..?
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-11 12:28:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.