Slow fashion - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 10:47   #661
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
nie w przypadku skory safiano. Ona nie przemaka i nie barwi. Za to wada jest ciezar torebek z takiej skory.
Dokładnie dlatego ja tylko takie torebki kupuje

Ja na ciężar nie narzekam akurat, jak macalam torebki pilewicz, to dużo cięższe były niż te moje z Saffiano.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 10:56   #662
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
A co uważacie na temat szalików z akrylu ? Warto wydawać na to pieniądze ?
Nie warto. Odkąd kupiłam kaszmirowy szalik nawet nie patrzę w stronę akrylu
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 11:00   #663
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Slow fashion

Torebki skórzane, tak jak skórzane obuwie, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Buty przecież się pastuje, impregnuje... a mimo to wiele osób zupełnie ignoruje konieczność pielęgnacji skórzanych toreb. I później płacz, że po deszczu torebka brzydko wygląda.

Mam skórzaną torbę, która miała ze mną same koszmarne przejścia i po 5 latach intensywnego użytkowania (słońce, deszcz, śnieżyce, przypadkowa kąpiel w morzu) jedynie metalowe elementy nadają się do wymiany. Sama skóra z lekkimi śladami użytkowania jedynie na pasku. Sęk w tym, że odpowiednia pielęgnacja była wdrożona zaraz po zakupie.
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:38   #664
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Torebki skórzane, tak jak skórzane obuwie, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Buty przecież się pastuje, impregnuje... a mimo to wiele osób zupełnie ignoruje konieczność pielęgnacji skórzanych toreb. I później płacz, że po deszczu torebka brzydko wygląda.

Mam skórzaną torbę, która miała ze mną same koszmarne przejścia i po 5 latach intensywnego użytkowania (słońce, deszcz, śnieżyce, przypadkowa kąpiel w morzu) jedynie metalowe elementy nadają się do wymiany. Sama skóra z lekkimi śladami użytkowania jedynie na pasku. Sęk w tym, że odpowiednia pielęgnacja była wdrożona zaraz po zakupie.
Odpowiednia to znaczy jaka? ja mam jasnoszarą torbę z bardzo gładkiej skóry i szczerze mówiąc, nie wiem jak miałabym ją pielęgnować.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 17:31   #665
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
A co uważacie na temat szalików z akrylu ? Warto wydawać na to pieniądze ?


Szkoda pieniędzy na akrylowe szaliki

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Torebki skórzane, tak jak skórzane obuwie, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Buty przecież się pastuje, impregnuje... a mimo to wiele osób zupełnie ignoruje konieczność pielęgnacji skórzanych toreb. I później płacz, że po deszczu torebka brzydko wygląda.

Mam skórzaną torbę, która miała ze mną same koszmarne przejścia i po 5 latach intensywnego użytkowania (słońce, deszcz, śnieżyce, przypadkowa kąpiel w morzu) jedynie metalowe elementy nadają się do wymiany. Sama skóra z lekkimi śladami użytkowania jedynie na pasku. Sęk w tym, że odpowiednia pielęgnacja była wdrożona zaraz po zakupie.
Zgadzam się z pogrubionym. Dodałabym do tego katalogu skórzanych rzeczy jeszcze kurtki skórzane które też trzeba odpowiednio pielęgnować, tym sposobem przedłużamy im żywot, dobrze wyglądają i dłużej nam służą
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:14   #666
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Slow fashion

A może ktoś podpowie jak dbać o zamszową torbę? Robią mi się na niej brzydkie ślady, jakby odgniecenia. Szczotkuję specjalną szczoteczką do nubuku, ale pomaga tylko na chwilę :/ Można to jakoś nie wiem zaimpregnować?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 23:04   #667
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Nie warto. Odkąd kupiłam kaszmirowy szalik nawet nie patrzę w stronę akrylu
ja tez i swetry teraz kupuje tez tylko kaszmirowe.
owszem trzeba prac ręcznie ale tej miękkości i komfortu nic nie zastąpi!
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 08:04   #668
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
ja tez i swetry teraz kupuje tez tylko kaszmirowe.
owszem trzeba prac ręcznie ale tej miękkości i komfortu nic nie zastąpi!
A możesz polecić konkretną markę? Od dawna szukam kaszmirka w przystępnej cenie, ale zawsze trafiam na swetry z domieszką kaszmiru. Jeszcze pal licho jak jest kilkadziesiąt procent, ale często swetry opisane jako kaszmirowe, tego kaszmiru mają kilka %
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:00   #669
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Slow fashion

dziękuję, tak też myślałam, choć się zastanawiałam ze względu na przecenę akrylowych szalików w Wittchen.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:02   #670
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Jeśli chodzi o swetry kaszmirowe to mam kilka z TK Maxxa, jakichś mało znanych marek. Nienawidzę kupować w TKM bo wygląda jak wielki lumpex ale czasami się zmuszam przejrzeć swetry. Cena od 199zł w górę. Zawsze czytam metki ze składem żeby przypadkiem nie kupić sztucznego szitu. Ja kupuję takie proste i gładkie swetry ale w TKM najwięcej mają paskudztw z aplikacjami i dziwnymi rękawami. Trzeba się naszukać.

Mam też 2 kaszmirowe z HM premium. Jakość trochę gorsza a sam sweter mniej miękki, ale ujdzie cena 150-250, ja zazwyczaj czekam na promocje.

Mam też 3 swetry kaszmirowe wygrzebane w lumpexach i te są najlepsze. Płaciłam po ok 10zł za sztukę. Mój ulubiony ma metkę Cassandre Paris, jest popielaty i ma piękne metalowe guziki.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Dodam jeszcze, że mimo cen i konieczności prania ręcznego opłaca się kupować kaszmir. Wolę mieć 3 cudownie miękkie kaszmirowe swetry niż 30 z akrylu. Ale do tego trzeba dojrzeć kiedyś nie rozumiałam po co kupować sweter za 300zł skoro można za to mieć 6 swetrów z sieciówki. Ale teraz idę w jakość a nie w ilość.

Polecam też te 2 posty o kaszmirze i jego pielęgnacji (oraz całego bloga - autorka się zna na rzeczy):
http://www.lady-and-the-dress.com/kaszmir/
http://www.lady-and-the-dress.com/pielegnacja-kaszmiru/
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:45   #671
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Torebki skórzane, tak jak skórzane obuwie, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Buty przecież się pastuje, impregnuje... a mimo to wiele osób zupełnie ignoruje konieczność pielęgnacji skórzanych toreb. I później płacz, że po deszczu torebka brzydko wygląda.

Mam skórzaną torbę, która miała ze mną same koszmarne przejścia i po 5 latach intensywnego użytkowania (słońce, deszcz, śnieżyce, przypadkowa kąpiel w morzu) jedynie metalowe elementy nadają się do wymiany. Sama skóra z lekkimi śladami użytkowania jedynie na pasku. Sęk w tym, że odpowiednia pielęgnacja była wdrożona zaraz po zakupie.
Podpowiesz jak odpowiednio pielęgnować skórzaną torbę? Kupiłam jesienią zeszłego roku moją pierwszą, ukochaną, skórzaną torebkę i chciałabym żeby służyła mi jak najdłużej
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 13:57   #672
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Slow fashion

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;61576486]Podpowiesz jak odpowiednio pielęgnować skórzaną torbę? Kupiłam jesienią zeszłego roku moją pierwszą, ukochaną, skórzaną torebkę i chciałabym żeby służyła mi jak najdłużej [/QUOTE]

Też poproszę o receptę. Mam torbę Dzikiego Józefa, ona nie jest z takiej śliskiej błyszczącej skóry, raczej mat. Nie bardzo wiem czym ją traktować.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 14:03   #673
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o swetry kaszmirowe to mam kilka z TK Maxxa, jakichś mało znanych marek. Nienawidzę kupować w TKM bo wygląda jak wielki lumpex ale czasami się zmuszam przejrzeć swetry. Cena od 199zł w górę. Zawsze czytam metki ze składem żeby przypadkiem nie kupić sztucznego szitu. Ja kupuję takie proste i gładkie swetry ale w TKM najwięcej mają paskudztw z aplikacjami i dziwnymi rękawami. Trzeba się naszukać.

Mam też 2 kaszmirowe z HM premium. Jakość trochę gorsza a sam sweter mniej miękki, ale ujdzie cena 150-250, ja zazwyczaj czekam na promocje.

Mam też 3 swetry kaszmirowe wygrzebane w lumpexach i te są najlepsze. Płaciłam po ok 10zł za sztukę. Mój ulubiony ma metkę Cassandre Paris, jest popielaty i ma piękne metalowe guziki.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Dodam jeszcze, że mimo cen i konieczności prania ręcznego opłaca się kupować kaszmir. Wolę mieć 3 cudownie miękkie kaszmirowe swetry niż 30 z akrylu. Ale do tego trzeba dojrzeć kiedyś nie rozumiałam po co kupować sweter za 300zł skoro można za to mieć 6 swetrów z sieciówki. Ale teraz idę w jakość a nie w ilość.

Polecam też te 2 posty o kaszmirze i jego pielęgnacji (oraz całego bloga - autorka się zna na rzeczy):
http://www.lady-and-the-dress.com/kaszmir/
http://www.lady-and-the-dress.com/pielegnacja-kaszmiru/
Co do swetrów zgadzam się w 100% takie swetry aż chce się zakładać

W tkmaxx raz trafiłam na kaszmirowy za śmieszne pieniądze i do tego prosty ładny fason, ale rozmiar dużo za duży, potem żałowałam że go nie wzięłam do przerobienia, bo kosztował z 20 zł

Haemowy kaszmir mi jakoś nie podchodzi, ale ten z mango już tak również tak jak Ty, najlepsze mam z sh, ale oczywiście marki niedostępne u nas
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 15:13   #674
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Co do swetrów zgadzam się w 100% takie swetry aż chce się zakładać

W tkmaxx raz trafiłam na kaszmirowy za śmieszne pieniądze i do tego prosty ładny fason, ale rozmiar dużo za duży, potem żałowałam że go nie wzięłam do przerobienia, bo kosztował z 20 zł

Haemowy kaszmir mi jakoś nie podchodzi, ale ten z mango już tak również tak jak Ty, najlepsze mam z sh, ale oczywiście marki niedostępne u nas
Ja w TKMaxx nigdy nie mogę nic znaleźć, za duży bałagan dla mnie. Tylko buty oglądam.
Natomiast w SH nie mam szczęścia do kaszmirów i wełny, co już coś znajdę to się okazuje że gdzieś poprute albo zmechacone. Ale nie poddaję się
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 16:05   #675
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Slow fashion

Dziewczyny, ile torebek, tyle sposobów pielęgnacji. Wszystko zależy od rodzaju skóry, wykończenia, koloru, no i aktualnego stanu (jeśli są zabrudzenia - ich geneza jest dosyć istotna). Pozostaje mi chyba tylko polecić internet, w szczególności polecam strony kaletników i o tapicerce samochodowej Ogólna zasada jest prosta - oczyszczać i natłuszczać.

Prawdę mówiąc jestem trochę zaskoczona, że pytanie o pielęgnację pada od osób posiadających skórzane torby już jakiś czas, w szczególności od kaletnika (Dzikijózef).
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 17:38   #676
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile torebek, tyle sposobów pielęgnacji. Wszystko zależy od rodzaju skóry, wykończenia, koloru, no i aktualnego stanu (jeśli są zabrudzenia - ich geneza jest dosyć istotna). Pozostaje mi chyba tylko polecić internet, w szczególności polecam strony kaletników i o tapicerce samochodowej Ogólna zasada jest prosta - oczyszczać i natłuszczać.

Prawdę mówiąc jestem trochę zaskoczona, że pytanie o pielęgnację pada od osób posiadających skórzane torby już jakiś czas, w szczególności od kaletnika (Dzikijózef).
Cóż, rzadko ją noszę, głównie leży w szafie, ale może właśnie nadszedł moment by ją wyjąć i odświeżyć
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:01   #677
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ja w TKMaxx nigdy nie mogę nic znaleźć, za duży bałagan dla mnie. Tylko buty oglądam.
Natomiast w SH nie mam szczęścia do kaszmirów i wełny, co już coś znajdę to się okazuje że gdzieś poprute albo zmechacone. Ale nie poddaję się
szczerze, ja też rzadko oglądam ciuchy w tkmaxx, z tego samego powodu co ty. Jednak jak są jakieś wyprzedaże to czasem przejrzę te wieszaki z ubraniami

W SH niestety nie ma tak, ze idziesz na gotowe i wszystko na Ciebie tylko czeka. Raczej nie ma co się nastawiać na łupy, bo wtedy będziemy starać się na siłę coś kupić. Różne są poglądy na ten temat, ja uwielbiam sh, bo przede wszystkim widzę jak faktycznie się ta rzecz zachowuje po paru założeniach . Żałuje, że nie mam już tak dobrego dostępu do fajnych sh.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:11   #678
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Slow fashion

Ja też jestem za kaszmirem, szaliki tylko takie (ja mam z Cosa ) uwielbiam ... sweterki wchodzą jeszcze w grę merynoskowe ... kaszmir jeśli nie z SH (choć to dla mnie najlepsze źródło - allude, Ftc, też trafił mi się Cos, jakes ) to z Zary mam z tego roku, i z CA za śmieszne pieniądze, ale tu kaszmir choć mięciutki to wiadomo taki sobie

Akryl to już dla mnie nie istnieje
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 18:54   #679
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile torebek, tyle sposobów pielęgnacji. Wszystko zależy od rodzaju skóry, wykończenia, koloru, no i aktualnego stanu (jeśli są zabrudzenia - ich geneza jest dosyć istotna). Pozostaje mi chyba tylko polecić internet, w szczególności polecam strony kaletników i o tapicerce samochodowej Ogólna zasada jest prosta - oczyszczać i natłuszczać.

Prawdę mówiąc jestem trochę zaskoczona, że pytanie o pielęgnację pada od osób posiadających skórzane torby już jakiś czas, w szczególności od kaletnika (Dzikijózef).
Noszę ją glownie do pracy i z powrotem Nie bardzo miałam kiedy i jak ją wybrudzić - na szczęście! Ale przed wakacjami na pewno będę musiała się o nią zatroszczyć Co gorsza, kojarzę że miałam załączoną "instrukcję obsługi" odnośnie pielęgnacji, ale zaginęła w akcji

Co do TK Maxxa, też widzę tam jeden wielki bajzel. W sh umiem szukać, tu nie. Chociaż ja w ogóle nie umiem kupować stacjonarnie - najchętniej wszystko kupowalabym online.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 08:15   #680
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Slow fashion

Od paru dni ciągle zapominam zapytać - wiecie może jak usunąć żywice / klej ( nie za bardzo wiem co to, mała lekka kropeczka) z ubrania?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 20:53   #681
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Smile Dot.: Slow fashion

Dziewczyny, potrzebuję kupić:

  • jasno brązową torebkę skórzaną aby zmieściła format a4
  • jasno brązową torebkę skórzaną /małą/
  • baleriny brązowe skórzane

polecicie jakieś sklepy z dobrymi jakościowo rzeczami, które potrzebuję?
naven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:09   #682
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Slow fashion

Ile mniej więcej kosztuje torebka od dzikiego józefa?
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:23   #683
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez naven Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję kupić:

  • jasno brązową torebkę skórzaną aby zmieściła format a4
  • jasno brązową torebkę skórzaną /małą/
  • baleriny brązowe skórzane

polecicie jakieś sklepy z dobrymi jakościowo rzeczami, które potrzebuję?
moze poczekaj do wyprzedazy? Kupisz wtedy dobrej jakosci skore za duzo taniej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:33   #684
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Ile mniej więcej kosztuje torebka od dzikiego józefa?
Za poziomą 39x34x11 płaciłam 2 lata temu 320 zł z wysyłką
Bardzo żałuję że nie mają takich typowych listonoszek
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:52   #685
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
moze poczekaj do wyprzedazy? Kupisz wtedy dobrej jakosci skore za duzo taniej.
z balerinami tak zrobię, nic mi się nie podoba w rozsądnej cenie obecnie ...
naven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 17:03   #686
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Za poziomą 39x34x11 płaciłam 2 lata temu 320 zł z wysyłką
Bardzo żałuję że nie mają takich typowych listonoszek
Dziękuję, czyli nie są aż takie drogie.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 15:14   #687
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Slow fashion

Zamawiała, któraś z was rzeczy z firmy uterque? Bardzo podoba mi się ich wzornictwo i planuję coś zamówić, ale zastanawiam się jak ze zwrotami. Na stronie nie ma nic napisane; tylko info, że zwroty dostępne w zakładce "zwroty" po zalogowaniu się. A wolałabym coś więcej wiedzieć zanim zamówię. W Polsce ta firma nie ma stacjonarnych sklepów więc podejrzewam, że wchodzi w grę ewentualne odesłanie towaru. Zamawiała, któraś z was z tej strony? Jakie macie doświadczenia z tą firmą?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 15:21   #688
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Slow fashion

Podpytaj w tym watku KLIK
Mimbla cos zwracala
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 15:34   #689
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Podpytaj w tym watku KLIK
Mimbla cos zwracala
Dziękuję .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 07:06   #690
mireille23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 181
Dot.: Slow fashion

Witajcie dziewczyny. Czy któraś z was ma buty firmy Wojas i może coś powiedzieć o tej firmie?
mireille23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-16 19:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.