Sierpnióweczki 2016! Część V. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-11, 11:57   #4141
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ja tez juz 2 zamowienia zrobilam, ale zamawialam z siostra ibratowa. Teraz jeszcze jedno zamowuenie mnie czeka a tam termometr, frida, i juz 120zl jest, wiec na pewno do 300 dobije
Ale ja tez zamawiam i witaminy itd, bo w aptece stacjonarnej duza jest przebitka cenowa na tym :/
ja suplementuje te Pregna Plus - na gemini 27 zł a w aptece pod moim domem 49 !!! masakryczne sa te przebitki
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:05   #4142
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Hej

Pytanie dnia: kupujecie jakis materacyk do wózka ?
Kompletnie nie pamiętam czy coś miałam przy córce czy nie

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
dla synka.. i gina za gratisowe zdjęcie..
jarmuż/pietruszka zmiksowane na koktajl z jakimś cytrusem pewnie trochę ruszą żelazo..


fajny kocyk..

Dzięki, spróbuję

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Już jest zobacz linka co wstawiłam
Nooo, tylko trzeba 500 wydać a chyba aż takiego zapotrzebowania nie mam

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was też ma zamiar oglądać mecz otwarcia czy jestem tu osamotniona w temacie
Oglądałam razem z tż

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Wzięłam te mniejsze 75 x 100 cm.. myślę, że wielkośc jest wystarczająca, bo potrzebuje głównie do wózka i nie chciałabym, aby nadmiar kocyka gdzieś mi się 'majtał' drugi wykorzystamy w mieszkaniu.. Podusi nie brałam, bo póki co będzie zbędna.. mimo, że też fajna..
:
Ja chyba kupię ze 2 kocyki, jeden do wózka na początek a drugi do domu.
A na zimę śpiworek do wózka planuję

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
ja suplementuje te Pregna Plus - na gemini 27 zł a w aptece pod moim domem 49 !!! masakryczne sa te przebitki
Ja Mama DHA, na gemini płaciłam 31 zł ostatnio, a w Ziko 55 zł kosztowało

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ja mam koszyk na gemini zrobiony, ale nie wiem czy nie pokupie tego jednak na miejscu, bo mam za 109 zl i chyba sobie w tesco podejrze i rossmanie co na miejscu wyjdzie porownywalnie, bo nie ma az takiej roznicy w cenach, zeby przesylka mi sie oplacila, a do darmowej nie dobije a po apteczne sprawy i tak mialam isc do normalnej apteki
Mi z reguły opłaca się kupić nawet za mniej i dopłacić za przesyłkę
N samych witaminach co biorę jest różnica ponad 20 zł, a dodatkowo babci zawsze kupuję krople do oczu gdzie na 1 opakowaniu jest różnica 15 zł
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:09   #4143
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja mam od dwóch tygodni tejpy na brzuchu..ulga spora,ale zbliża się czas wizyty a one nie schodzą..nie wiem jak będzie z usg zapłaciłam tyle samo co Ty..

superhuman jeśli czułaś dziś ruchy to ja bym zaczekała , ale jak masz się niepokoić to podjedź na IP ,żeby sprawdzić..zaufaj swojej intucji
Mi fizjoterapeuta kazal dzien przed wizytą usiąść i odkleić je delikatnie, mówił, że nie ma mowy, żeby z nimi iśc na usg. Mam wizytę we wtorek 21.06, więc nie na długo, ale już tak mnie bolało, że nie chciałam czekać. A widzisz, jakoś mi w ogóle umknęło, ze się oklejałaś. Ja następnym razem wezmę chyba jeszcze dodatkowo na plecy.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:09   #4144
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
No to faktycznie jakby taka roznica przy kazdym produkcie miala wyjsc, to delikatnie mowiac zakupy stacjonarne by wyszly nieoplacalnie. Z tym, ze ja nie lubie zakupow internetowych i dopiero w ostatecznosci zatwierdze koszyk :P
Ehh a ja nie znoszę sklepów stacjonarnych. Uwielbiam zakupy przez neta

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:20   #4145
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość


ha ha na razie marzy o byciu rolnikiem Będzie odbierał porody krów więc przyda mu się wiedza o położnictwie
To również mu się przyda ta umiejętność

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Ja pindole nie chce znowu siać paniki i sie nakręcać ale zdecydowanie od przed wczorajszego wieczora czuje zdecydowanie słabiej i inaczej ruchy małej... Wcześniej dawała jak oszalała wpychała sie pod zebra rozpychala i to praktycznie cały dzień jakoś jak nie pomyslałam to czułam niezależnie czy chodziłam czy leżałam a wczoraj i dzisiaj jest zdecydowanie mniej tych ruchów i są dużo delikatniejsze... O 6 było ich trochę więcej pózniej zasnęłam i od 10 było zaledwie kilka pojedynczych puknięc... Teraz już jak dzieci są takie duże to jest możliwość żeby tak sie ułożyło żeby było go słabiej czuć? Fakt faktem wcześniej byłam w stanie wyczuć gdzie jest mniej więcej dupka czy plecki czy noga a teraz tak nie bardzo mogę ja zlokalizować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak jak dziewczyny pisały, spróbuj ją sama rozbudzić Doczytałam, że mała się rusza, ale spokojnie. Dzieci mają prawo do takich dni Poza tym ruchy nie będą się już nasilać tylko zmienią się w przeciągania, bo tym dzieciakom jest coraz ciaśniej.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość


No nie wiem jak bardzo dobry musiałabym mieć kontakt ze swoim synem-ginekologiem żeby do niego chodzić się badać chyba bym się nie zdecydowała
Ja pewnie też

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wpadłam wam napisać o moim odkryciu w związku z bólami bioder i spojenia łonowego, które utrudniały mi funkcjonowanie, miałam aż problemy z chodzeniem, zdecydowalam się na kinesiotaping. Odkąd fizjoterapeuta okleił mi brzuch czuję tak ogromną ulgę, że aż nie mogę w to uwierzyc. Normalnie, bez bolu chodzę, siadam, wstaję. Zapłaciłam tylko 25 zł, więc tyle co nic. Mam zamiar korzystać z tego do samego końca ciąży. Jeste, zachwycona u nas ogólnie ok, chociaż synek wczoraj się trochę pochorował. Dziś wyciągnęlam fotki z sesji ciążowej z nim i jestem w szoku, jaki mały miałam brzuszek te dwa tyg przed porodem. Teraz jest gigantyczny.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Piernik ma i sobie chwali Pokaż brzuszek!

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Pytanie dnia: kupujecie jakis materacyk do wózka ?
Kompletnie nie pamiętam czy coś miałam przy córce czy nie
Mam w wózku i ma ona jakieś 3-4cm grubości i myślę, że starczy


Właśnie w internetowym zoologicznym wydałam pieniądze dla Esika

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mi fizjoterapeuta kazal dzien przed wizytą usiąść i odkleić je delikatnie, mówił, że nie ma mowy, żeby z nimi iśc na usg. Mam wizytę we wtorek 21.06, więc nie na długo, ale już tak mnie bolało, że nie chciałam czekać. A widzisz, jakoś mi w ogóle umknęło, ze się oklejałaś. Ja następnym razem wezmę chyba jeszcze dodatkowo na plecy.
A jak masz oklejone? Woda z mydłem powinna trochę pomóc przy odklejaniu
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:21   #4146
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mi fizjoterapeuta kazal dzien przed wizytą usiąść i odkleić je delikatnie, mówił, że nie ma mowy, żeby z nimi iśc na usg. Mam wizytę we wtorek 21.06, więc nie na długo, ale już tak mnie bolało, że nie chciałam czekać. A widzisz, jakoś mi w ogóle umknęło, ze się oklejałaś. Ja następnym razem wezmę chyba jeszcze dodatkowo na plecy.
moich nie ma szans delikatnie odkleić trzymają się od dwóch tygodni jak diabli.. wczoraj weszłam do wanny i w wodzie trochę lepiej szło,ale to po kawałku dosłownie, ale fakt,że brzuch wystawał nad powierzchnie wody dziś napuszczę więcej i dalej będę ściagać, bo pod prysznicem tez nie chcą schodzić.. a ile ich masz? i w jaki sposób naklejone? ja mam jeden długi na dole w poprzek brzucha, dwa krótsze po środku wzdłuż i mniej więcej w połowie krótkie po prawej i po lewej stronie w poprzek tak pod skosem do góry
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:45   #4147
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Chyba przechwaliłam Esika. Dzisiaj już 3 raz się posikał poza kuwetę. A jednocześnie kilka razy był w kuwecie. Kurcze
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 12:58   #4148
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Ja mam taką poduszkę ergonomiczna pod plecy, nazywamy ją jeżykiem bo z jednej strony ma takie jakby kolce. Taka dmuchana plastikowa. Bardzo mi pomaga szczerze to nie wyobrażam sobie siedzieć bez niej.. A krzesło samo w sobie też niby ergonomiczne i wygodne. Poduszkę polecam

O taką :
Dzięki muszę sobie takie poszukać bo wczoraj to niezłe plecy dały mi popalić.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Zapewne mozna-wygladaja jak chusteczki nawilzone Z zamawianiem dziwna sprawa, bo np. wycofalo mi wlasnie chusteczki jako towar niedostepny, a gdy poszlam odebrac zamowienie to normalnie dokupilam biorac z polki ^^.
Nie wiem, czy te worki sie przydadza, ale byly na promocji, a poza tym wyszlam z zalozenia, ze moga okazac sie przydatne wlasnie, gdy w poblizu nie bedzie kosza

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Ja zawsze mam pod ręka woreczki na psia kupę wiec nie będę powtarzać zamowienia😜
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:01   #4149
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Chyba przechwaliłam Esika. Dzisiaj już 3 raz się posikał poza kuwetę. A jednocześnie kilka razy był w kuwecie. Kurcze

Cierpliwości nauczy sie co prawda kota nie mam i nie wiem jakie sztuczki można jeszcze zastosować ale pamietam jak to było z psem... Teraz jak bardzo mu sie chce to po prostu drapie w drzwi wyjściowe i piszczy. Ale początki były straszne...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:02   #4150
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Ja pindole nie chce znowu siać paniki i sie nakręcać ale zdecydowanie od przed wczorajszego wieczora czuje zdecydowanie słabiej i inaczej ruchy małej... Wcześniej dawała jak oszalała wpychała sie pod zebra rozpychala i to praktycznie cały dzień jakoś jak nie pomyslałam to czułam niezależnie czy chodziłam czy leżałam a wczoraj i dzisiaj jest zdecydowanie mniej tych ruchów i są dużo delikatniejsze... O 6 było ich trochę więcej pózniej zasnęłam i od 10 było zaledwie kilka pojedynczych puknięc... Teraz już jak dzieci są takie duże to jest możliwość żeby tak sie ułożyło żeby było go słabiej czuć? Fakt faktem wcześniej byłam w stanie wyczuć gdzie jest mniej więcej dupka czy plecki czy noga a teraz tak nie bardzo mogę ja zlokalizować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie tak jest, ze w pewnym momencie zrobił sie mniej aktywny. I ruchy sa zdecydowanie inne. Bardziej sie przesuwa niz kopie. Czasami nogami. Ale głownie czuje jak mi tyłek w zebra wkłada
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:03   #4151
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mi fizjoterapeuta kazal dzien przed wizytą usiąść i odkleić je delikatnie, mówił, że nie ma mowy, żeby z nimi iśc na usg. Mam wizytę we wtorek 21.06, więc nie na długo, ale już tak mnie bolało, że nie chciałam czekać. A widzisz, jakoś mi w ogóle umknęło, ze się oklejałaś. Ja następnym razem wezmę chyba jeszcze dodatkowo na plecy.
Ja miałam tylko na plecach i tez pomagało. odkleilam sama po tygodniu bo szłam na masaż i spoko poszło. Teraz sobie chyba na brzuszek sprawie bo juz ciągnie a pierniczek polecał ze pomaga a teraz również Kasia
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 13:06   #4152
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Cierpliwości nauczy sie co prawda kota nie mam i nie wiem jakie sztuczki można jeszcze zastosować ale pamietam jak to było z psem... Teraz jak bardzo mu sie chce to po prostu drapie w drzwi wyjściowe i piszczy. Ale początki były straszne...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W sumie jak sobie przypomnę to mój pies też długo nie mógł ogarnąć, że w domu się nie robi. Jakieś 2-3 miesiące. Chyba za dużo od niego oczekuje

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
U mnie tak jest, ze w pewnym momencie zrobił sie mniej aktywny. I ruchy sa zdecydowanie inne. Bardziej sie przesuwa niz kopie. Czasami nogami. Ale głownie czuje jak mi tyłek w zebra wkłada
Też tak mam
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:07   #4153
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Latam po domu w samych majtkach, ubrania mnie wkurzają ale teraz muszę się przestawić na zakładanie stanika bo chuba będę musiała sobie zakładać wkładki laktacyjne
hardkor swoją drogą zazdroszczę akceptacji siebie, ja bym nie potrafiła tak

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Ja pindole nie chce znowu siać paniki i sie nakręcać ale zdecydowanie od przed wczorajszego wieczora czuje zdecydowanie słabiej i inaczej ruchy małej... Wcześniej dawała jak oszalała wpychała sie pod zebra rozpychala i to praktycznie cały dzień jakoś jak nie pomyslałam to czułam niezależnie czy chodziłam czy leżałam a wczoraj i dzisiaj jest zdecydowanie mniej tych ruchów i są dużo delikatniejsze... O 6 było ich trochę więcej pózniej zasnęłam i od 10 było zaledwie kilka pojedynczych puknięc... Teraz już jak dzieci są takie duże to jest możliwość żeby tak sie ułożyło żeby było go słabiej czuć? Fakt faktem wcześniej byłam w stanie wyczuć gdzie jest mniej więcej dupka czy plecki czy noga a teraz tak nie bardzo mogę ja zlokalizować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wczoraj lekarka mi powiedziała na prenatalnych, że jeśli dziecko jest bardzo "leniwe" to najlepiej napić się czegoś słodkiego jest to skuteczniejsze niż np zjedzenie ciastka.

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
ja suplementuje te Pregna Plus - na gemini 27 zł a w aptece pod moim domem 49 !!! masakryczne sa te przebitki
te przebitki są ogromne!! ja w ogóle nie kupuję stacjonarnie... czasem mi się zdarzy jakiś magnez, ale staram się kupować na zapas...

Dzisiaj np skończył mi się mój magnez i tż zapłacił stacjonarnie 22zł, a na gemini płacę 13,5zł...

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Chyba przechwaliłam Esika. Dzisiaj już 3 raz się posikał poza kuwetę. A jednocześnie kilka razy był w kuwecie. Kurcze
Jest jeszcze malutki, pewnie nie raz mu się zdarzy

Pierniku upiekłam w końcu drożdżówki, bardzo mi smakują! i faktycznie szybko i łatwo się robi.
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:07   #4154
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Full lampa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465646850775.jpg (47,4 KB, 18 załadowań)
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:08   #4155
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Sąsiedzi zaprosili nas dzisiaj na grilla - fajnie bo mam ochotę na boczuś na patyczku:P tylko zobaczymy jak TZ będzie sie czuł po pracy. Ma być koło 15 w domku. Może sie zdrzemnie i na 18 jak znalazł pójdziemy a Wy jakie macie plany?
Mój też ok 15 w domu I nawet nie liczę na to, że po obiedzie zrobi coś innego, niż się zdrzemnie Po drzemce już mu zaplanowałam prace na dziś Musi skosić chwasty przed blokiem (zasialiśmy trawę, wyrosły chwasty i zadusiły nawet te resztki trawy, która już tam była - bawić się z tym będziemy na jesień albo w przyszłym roku dopiero ), bardzo mnie ucieszy, jeśli zamontuje mi w końcu suszarkę do prania na dworze. I planuję biedaka wywlec na kolejne zakupy, ale nie wiem, czy mi się to uda - jak na rano chodzi to wstaje o 4, wraca o 15 i jak jest luźny dzień, to zalicza w ciągu dnia godzinną drzemkę, ale w tym tygodniu zamiast drzemek miał zapierdziel u mojego dziadka na demolce dachu na garażu i nie wiem jak zareaguję na moje plany Nie zdziwię się, jak jego mina będzie mniej więcej taka: i mi powie "nie żartuj sobie i przynieś mi piwo kobieto" Mam nadzieję, że przekupię go obiadem dobrym

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam połowy rzeczy. Jestem pełna podziwu dla tych ogarniętych

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
To dokładnie tak jak ja. Próbuję coś tam skompletować, ale doszłam do wniosku, że straszna sknera ze mnie i wszystko mi się za drogie widzi i odkładam każdy zakup na później

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Pytanie dnia: kupujecie jakis materacyk do wózka ?
Kompletnie nie pamiętam czy coś miałam przy córce czy nie

Ja Mama DHA, na gemini płaciłam 31 zł ostatnio, a w Ziko 55 zł kosztowało

Mi z reguły opłaca się kupić nawet za mniej i dopłacić za przesyłkę
N samych witaminach co biorę jest różnica ponad 20 zł, a dodatkowo babci zawsze kupuję krople do oczu gdzie na 1 opakowaniu jest różnica 15 zł
Nawet nie myślałam o materacyku do wózka Nie wiem, muszę zobaczyć co tam w nim mam w środku, dołożyłaś mi kolejny dylemat

A powiedzcie mi, czy w stacjonarnej aptece gemini są te same ceny co w internetowej? Albo zbliżone chociaż? Bo mam na miejscu i mogłabym tam zrobić zakupy po prostu, skoro nie lubię internetowo Bo z tego co piszecie, to różnice w cenach są przerażające. Też już mam foty na tel porobione koszyka z gemini, żeby sobie porównywać na bieżąco

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ehh a ja nie znoszę sklepów stacjonarnych. Uwielbiam zakupy przez neta

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Mi się cała moja familia dziwi, co ja taki wstręt mam do zakupów internetowych, w szczególności, że kiedyś bardzo dużo tak kupowałam i w pewnym momencie po prostu jakoś mi to zbrzydło Oni kupują namiętnie w necie prawie wszystko, a ja jak mam kupić cokolwiek, to cholery dostaję i szukam do upadłego normalnie, żeby i tak kupić internetowo w efekcie, bo nie opłaca się na miejscu

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Chyba przechwaliłam Esika. Dzisiaj już 3 raz się posikał poza kuwetę. A jednocześnie kilka razy był w kuwecie. Kurcze
To dzieciak jeszcze, nauczy się Nasz psiur ma 2 lata, a z pewnymi tematami do teraz się zachowuje jak szczeniak i uparcie nie chce zatrybić Na szczęście nie mówię tu o "kupasiku"
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:10   #4156
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
hardkor swoją drogą zazdroszczę akceptacji siebie, ja bym nie potrafiła tak



.
Ja też z tych co nie koniecznie muszą się w domu ubierać Tak samo topless na plaży ( oczywiście nie teraz w ciazy) To nie chyba z domu wynosi bo u mnie tak wszyscy maja 😉
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:11   #4157
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
U mnie tak jest, ze w pewnym momencie zrobił sie mniej aktywny. I ruchy sa zdecydowanie inne. Bardziej sie przesuwa niz kopie. Czasami nogami. Ale głownie czuje jak mi tyłek w zebra wkłada


Może faktycznie okres tej najbardziej wzmożonej aktywności minął tylko tak dziwnie ze z dnia na dzień :P póki czuje jakiekolwiek ruchy nie będę panikować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:13   #4158
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Wstałam dzis o 11! Chyba ostatni nieprzespany tydzien dał mi w kość...
Za to młody znów siedzi na żołądku. Dzis podczas śniadania miałam szybki bieg do łazienki. Choć TZ twierdzi, ze to dlatego ze to dlatego, ze karmie go jakaś zielenina. Dałabym mu bekon to nie byłoby problemu.... Synuś tatusia....

Dzis mam leniwy dzień. Jeszcze nawet z piżamy sie nie wydostałam. Może wieczorem namowie szwagierkę na jakieś wyjście bo już dawno jej nie widziałam:/

U mnie produkcja siary tez ruszyła cała para. Do tego w nocy tez miałam jakieś dziwaczne sny z TZetem w roli głównej.
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:17   #4159
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze malutki, pewnie nie raz mu się zdarzy


Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Full lampa
Zazdro

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Mój też ok 15 w domu I nawet nie liczę na to, że po obiedzie zrobi coś innego, niż się zdrzemnie Po drzemce już mu zaplanowałam prace na dziś Musi skosić chwasty przed blokiem (zasialiśmy trawę, wyrosły chwasty i zadusiły nawet te resztki trawy, która już tam była - bawić się z tym będziemy na jesień albo w przyszłym roku dopiero ), bardzo mnie ucieszy, jeśli zamontuje mi w końcu suszarkę do prania na dworze. I planuję biedaka wywlec na kolejne zakupy, ale nie wiem, czy mi się to uda - jak na rano chodzi to wstaje o 4, wraca o 15 i jak jest luźny dzień, to zalicza w ciągu dnia godzinną drzemkę, ale w tym tygodniu zamiast drzemek miał zapierdziel u mojego dziadka na demolce dachu na garażu i nie wiem jak zareaguję na moje plany Nie zdziwię się, jak jego mina będzie mniej więcej taka: i mi powie "nie żartuj sobie i przynieś mi piwo kobieto" Mam nadzieję, że przekupię go obiadem dobrym



To dokładnie tak jak ja. Próbuję coś tam skompletować, ale doszłam do wniosku, że straszna sknera ze mnie i wszystko mi się za drogie widzi i odkładam każdy zakup na później



Nawet nie myślałam o materacyku do wózka Nie wiem, muszę zobaczyć co tam w nim mam w środku, dołożyłaś mi kolejny dylemat

A powiedzcie mi, czy w stacjonarnej aptece gemini są te same ceny co w internetowej? Albo zbliżone chociaż? Bo mam na miejscu i mogłabym tam zrobić zakupy po prostu, skoro nie lubię internetowo Bo z tego co piszecie, to różnice w cenach są przerażające. Też już mam foty na tel porobione koszyka z gemini, żeby sobie porównywać na bieżąco



Mi się cała moja familia dziwi, co ja taki wstręt mam do zakupów internetowych, w szczególności, że kiedyś bardzo dużo tak kupowałam i w pewnym momencie po prostu jakoś mi to zbrzydło Oni kupują namiętnie w necie prawie wszystko, a ja jak mam kupić cokolwiek, to cholery dostaję i szukam do upadłego normalnie, żeby i tak kupić internetowo w efekcie, bo nie opłaca się na miejscu



To dzieciak jeszcze, nauczy się Nasz psiur ma 2 lata, a z pewnymi tematami do teraz się zachowuje jak szczeniak i uparcie nie chce zatrybić Na szczęście nie mówię tu o "kupasiku"
Ceny się różnią. Raz mi mama sprawdzała cenę magnezu i była spora przebitka mimo, że ta sama apteka.

Pocieszyłaś
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 13:17   #4160
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Może faktycznie okres tej najbardziej wzmożonej aktywności minął tylko tak dziwnie ze z dnia na dzień :P póki czuje jakiekolwiek ruchy nie będę panikować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No u mnie to właśnie było z dnia na dzień. Nawet spanikowałam i tez tutaj pisałam
Dopiero jak sie położyłam na godzinę bez tel bez tv to młody sie uaktywnił. Teraz już potrafię sie bardziej skupić na tych nowych ruchach. Ale w pracy kiedy jestem zajęta to nie zwracam na nie uwagi. No chyba ze dostanę w coś co mnie wyprostuje
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:18   #4161
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Mój też ok 15 w domu I nawet nie liczę na to, że po obiedzie zrobi coś innego, niż się zdrzemnie Po drzemce już mu zaplanowałam prace na dziś Musi skosić chwasty przed blokiem (zasialiśmy trawę, wyrosły chwasty i zadusiły nawet te resztki trawy, która już tam była - bawić się z tym będziemy na jesień albo w przyszłym roku dopiero ), bardzo mnie ucieszy, jeśli zamontuje mi w końcu suszarkę do prania na dworze. I planuję biedaka wywlec na kolejne zakupy, ale nie wiem, czy mi się to uda - jak na rano chodzi to wstaje o 4, wraca o 15 i jak jest luźny dzień, to zalicza w ciągu dnia godzinną drzemkę, ale w tym tygodniu zamiast drzemek miał zapierdziel u mojego dziadka na demolce dachu na garażu i nie wiem jak zareaguję na moje plany Nie zdziwię się, jak jego mina będzie mniej więcej taka: i mi powie "nie żartuj sobie i przynieś mi piwo kobieto" Mam nadzieję, że przekupię go obiadem dobrym



To dokładnie tak jak ja. Próbuję coś tam skompletować, ale doszłam do wniosku, że straszna sknera ze mnie i wszystko mi się za drogie widzi i odkładam każdy zakup na później



Nawet nie myślałam o materacyku do wózka Nie wiem, muszę zobaczyć co tam w nim mam w środku, dołożyłaś mi kolejny dylemat

A powiedzcie mi, czy w stacjonarnej aptece gemini są te same ceny co w internetowej? Albo zbliżone chociaż? Bo mam na miejscu i mogłabym tam zrobić zakupy po prostu, skoro nie lubię internetowo Bo z tego co piszecie, to różnice w cenach są przerażające. Też już mam foty na tel porobione koszyka z gemini, żeby sobie porównywać na bieżąco



Mi się cała moja familia dziwi, co ja taki wstręt mam do zakupów internetowych, w szczególności, że kiedyś bardzo dużo tak kupowałam i w pewnym momencie po prostu jakoś mi to zbrzydło Oni kupują namiętnie w necie prawie wszystko, a ja jak mam kupić cokolwiek, to cholery dostaję i szukam do upadłego normalnie, żeby i tak kupić internetowo w efekcie, bo nie opłaca się na miejscu



To dzieciak jeszcze, nauczy się Nasz psiur ma 2 lata, a z pewnymi tematami do teraz się zachowuje jak szczeniak i uparcie nie chce zatrybić Na szczęście nie mówię tu o "kupasiku"


No właśnie mojemu sie jednak przedłuży w pracy i już mi napisał, ze gadał z sąsiadem i mogę isc śmiało sama jak coś. Ehe... Tez miałam dużo planów malowanie przekładamy na jutro to już bardziej niz pewne ale tez miałam w planach zakupy :P no cóż... Pewnie jak wróci zje obiad i sie położy to już nie wstanie. Albo wstanie wieczorem pójdziemy z psem i tyle beddie :P

Mój ma 10mcy niecałe wiec jest jeszcze na dobra sprawę szczeniakiem ale widzę w nim pewne zmiany i pojawiają sie cechy bardziej dojrzałego osobnika Uffff...

Co do zakupów tez jak patrzę na ceny to odkładam to i odkładam ale już sobie powiedziałam ze w poniedziałek jadę z laptopem do serwisu i niech mi w końcu zrobia internet - i wtedy już sie zabiore. Bo na telefonie mi sie nie chce za to zabierać a to jedyne zródło internetu póki co. Nie wykopywaliśmy pakietów żadnych bo drogo wychodziło w inei i mieliśmy mobilny dopóki pies nie zjadł... Kupiliśmy drugi i ni jak nie umiem go zainstalować.. TZ tez :pała:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:18   #4162
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
To również mu się przyda ta umiejętność



Tak jak dziewczyny pisały, spróbuj ją sama rozbudzić Doczytałam, że mała się rusza, ale spokojnie. Dzieci mają prawo do takich dni Poza tym ruchy nie będą się już nasilać tylko zmienią się w przeciągania, bo tym dzieciakom jest coraz ciaśniej.



Ja pewnie też



Piernik ma i sobie chwali Pokaż brzuszek!



Mam w wózku i ma ona jakieś 3-4cm grubości i myślę, że starczy


Właśnie w internetowym zoologicznym wydałam pieniądze dla Esika

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



A jak masz oklejone? Woda z mydłem powinna trochę pomóc przy odklejaniu
Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
moich nie ma szans delikatnie odkleić trzymają się od dwóch tygodni jak diabli.. wczoraj weszłam do wanny i w wodzie trochę lepiej szło,ale to po kawałku dosłownie, ale fakt,że brzuch wystawał nad powierzchnie wody dziś napuszczę więcej i dalej będę ściagać, bo pod prysznicem tez nie chcą schodzić.. a ile ich masz? i w jaki sposób naklejone? ja mam jeden długi na dole w poprzek brzucha, dwa krótsze po środku wzdłuż i mniej więcej w połowie krótkie po prawej i po lewej stronie w poprzek tak pod skosem do góry
Mi radził oliwką odklejać, oliwka na wacik, nasączyć taśmy i takie mają zejść szybciej.

Ja mam na początek trzy. Dwie długie po bokach brzucha od piersi do bioder takim łukiem i jedną na samym praktycznie dole w poprzek, taką "spinającą" biodra.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:22   #4163
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Bobo też ma dziś leniwy dzień. Jakas reguła w soboty.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:28   #4164
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
No właśnie mojemu sie jednak przedłuży w pracy i już mi napisał, ze gadał z sąsiadem i mogę isc śmiało sama jak coś. Ehe... Tez miałam dużo planów malowanie przekładamy na jutro to już bardziej niz pewne ale tez miałam w planach zakupy :P no cóż... Pewnie jak wróci zje obiad i sie położy to już nie wstanie. Albo wstanie wieczorem pójdziemy z psem i tyle beddie :P

Mój ma 10mcy niecałe wiec jest jeszcze na dobra sprawę szczeniakiem ale widzę w nim pewne zmiany i pojawiają sie cechy bardziej dojrzałego osobnika Uffff...

Co do zakupów tez jak patrzę na ceny to odkładam to i odkładam ale już sobie powiedziałam ze w poniedziałek jadę z laptopem do serwisu i niech mi w końcu zrobia internet - i wtedy już sie zabiore. Bo na telefonie mi sie nie chce za to zabierać a to jedyne zródło internetu póki co. Nie wykopywaliśmy pakietów żadnych bo drogo wychodziło w inei i mieliśmy mobilny dopóki pies nie zjadł... Kupiliśmy drugi i ni jak nie umiem go zainstalować.. TZ tez :pała:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas są tylko przebłyski dorosłego psa, bardzo rzadkie zresztą Poza tym zachowuje się jak ostatni debil z adhd Czasem wyzywamy, że liczyliśmy na mądrzejszego psa Chociaż nie twierdzę, że jego głupkowatość nie jest naszą zasługą - miał długi czas za bardzo wszystko popuszczane, bo przecież on jest taki śliczny i słodki i och ach , no to jak takiemu odmówić No i teraz tak naprawdę od jakichś 2-3 miesięcy dopiero jest wzięty w obroty, troszkę jakby normalniał Szykujemy go w końcu do roli starszego brata, więc musi trochę spoważnieć
Zdanie "mieliśmy dopóki pies nie zjadł" idealnie odzwierciedla pewien okres w życiu naszego psiora
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:36   #4165
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ehh a ja nie znoszę sklepów stacjonarnych. Uwielbiam zakupy przez neta

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja tylko bieżącą spozywkę plus mięso i owoce robię "normalnie", a tak to od książek przez bieliznę do ciuchów (w większości) przez internet - raz, że wychodzi zazwyczaj taniej i szybciej, to jeszcze nosić nie muszę

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Chyba przechwaliłam Esika. Dzisiaj już 3 raz się posikał poza kuwetę. A jednocześnie kilka razy był w kuwecie. Kurcze
To jeszcze maluch, musisz mu dać czas szczególnie, że tam skąd go wzięłaś nie był nauczony korzystania z kuwety

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Full lampa
Pięknie

Zakupy z etesco przyjechały, ciasto z truskawkami w piekarniku, jeszcze tylko siebie muszę ogarnąć i może gdzieś na jakiś spacer pójdziemy
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:42   #4166
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Chyba przechwaliłam Esika. Dzisiaj już 3 raz się posikał poza kuwetę. A jednocześnie kilka razy był w kuwecie. Kurcze
nauczy się.. to jeszcze osesek

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko na plecach i tez pomagało. odkleilam sama po tygodniu bo szłam na masaż i spoko poszło. Teraz sobie chyba na brzuszek sprawie bo juz ciągnie a pierniczek polecał ze pomaga a teraz również Kasia
poczujesz ulgę..mi najbardziej właśnie na takie uczucie ciągnięcia pomogły..

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Dzisiaj np skończył mi się mój magnez i tż zapłacił stacjonarnie 22zł, a na gemini płacę 13,5zł...
Pierniku upiekłam w końcu drożdżówki, bardzo mi smakują! i faktycznie szybko i łatwo się robi.
masakra ceny..ja podobny deal zrobiłam kiedyś z magnezem..

na zdrowie!

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Full lampa



Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Może faktycznie okres tej najbardziej wzmożonej aktywności minął tylko tak dziwnie ze z dnia na dzień :P póki czuje jakiekolwiek ruchy nie będę panikować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
stawiam na to,że wieczorem będzie dicho
moja też miewa takie dni przeciagania..ale od wczoraj kopie po żebrach..jestem w szoku,że tak wysoko juz sięga..czasem jak zasadzi to sie prostuję w sekunde..


Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mi radził oliwką odklejać, oliwka na wacik, nasączyć taśmy i takie mają zejść szybciej.

Ja mam na początek trzy. Dwie długie po bokach brzucha od piersi do bioder takim łukiem i jedną na samym praktycznie dole w poprzek, taką "spinającą" biodra.
o widzisz..muszę spróbować oliwką jakąś

to na dole mamy tak samo i własnie mi te na środku u mnie na początku trochę przeszkadzały..może takie po bokach nastepnym razem będą lepsze..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 14:02   #4167
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Full lampa
ale cudnie!!!! : love:
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 14:06   #4168
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja też z tych co nie koniecznie muszą się w domu ubierać Tak samo topless na plaży ( oczywiście nie teraz w ciazy) To nie chyba z domu wynosi bo u mnie tak wszyscy maja 😉
Ja tez w domu czesto na golasa, a w zasadzie w majtkach, bo nie lubie jak mi kocie klaki do tylka wchodza Spimy nago, opalamy sie na plazy tez nago (no, ja czasem w gaciach-to zalezy). Do dzis chodze tez nago przy mamie i nie mam z tym problemu. Dom mialam typowo tekstylny Siostra tez nie ma problemow z nagoscia <jej maz tez> i do dzis kapie sie czasem z dzieciakami (corka lat 7, syn lat 8).

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Dzięki muszę sobie takie poszukać bo wczoraj to niezłe plecy dały mi popalić.[COLOR="Silver"]



Ja zawsze mam pod ręka woreczki na psia kupę wiec nie będę powtarzać zamowienia😜

Buahahahah Dobre, dobre!!!

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Hej

Pytanie dnia: kupujecie jakis materacyk do wózka ?
Kompletnie nie pamiętam czy coś miałam przy córce czy nie



Dzięki, spróbuję



Nooo, tylko trzeba 500 wydać a chyba aż takiego zapotrzebowania nie mam



Oglądałam razem z tż



Ja chyba kupię ze 2 kocyki, jeden do wózka na początek a drugi do domu.
A na zimę śpiworek do wózka planuję

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



Ja Mama DHA, na gemini płaciłam 31 zł ostatnio, a w Ziko 55 zł kosztowało

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



Mi z reguły opłaca się kupić nawet za mniej i dopłacić za przesyłkę
N samych witaminach co biorę jest różnica ponad 20 zł, a dodatkowo babci zawsze kupuję krople do oczu gdzie na 1 opakowaniu jest różnica 15 zł
Nie kupuje matracyka. A po co?

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość



Mi się śniło, że włosy urosły mi nie tylko pod pachami, ale i na ramionach, tak prawie do łokcia i to takie długie jakieś, brązoweWygladałam jak w jakimś futrze I w tym śnie się zastanawiałam, gdzie ja znajdę maszynkę, która to ogoli, a mama mnie pocieszała, że po urodzeniu dziecka same wypadną

Umówiłam się na pedicure w pon. na 09:00 i teraz po tych waszych historiach zastanawiam się, czy nie odwołac wizyty No, ale z drugiej strony ja sama swoich stóp nie ogarnę
A gdzie idziesz? Jak jestes z Huty to niedaleko masz All4Nails-tam jest super sterylnie <3 A jak cos, to zadzwon i zapytaj, czy cazki panie wyjmuja przy Tobie z jalowych opakowan i czy pilniki sa jednorazowe. Nie ma sie co krepowac.



Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
witam

U Was też pogoda taka nie wyraźna?



Mieszanie ma tylko wpływ na to, żeby taki jeden zbity glut nie powstał

Udanej randki



ha ha na razie marzy o byciu rolnikiem Będzie odbierał porody krów więc przyda mu się wiedza o położnictwie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------



esik Was ćwiczy

Sytuacja dość napięta, ale całe szczęście moja wizyta na porodówce trwała 10 min więc szybka akcja.
Bycie rolnikiem w tym kraju jest calkiem dobrym pomyslem Ja za dzieciaka marzylam, by zostac zakonnica (a teraz wypisalam sie z kk-niezla skrajnosc) lub sluzaca w bogatym domu-jak w telenowelach :brzydula:



Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Nie ma być gluta Powinna Ci wyjść taka żelowa konsystencja, trochę jak kisiel - nie wiem jak Ci to wytłumaczyć
Na jaką sztukę idziecie?


Dobry pomysł z tymi woreczkami Udanego grillowania!


za kolejny tydzień. Jestem pewna, że dasz radę dopełnić koszyk


Już czuję lekkie przerażenie na myśl o końcowej kwocie jaką zobaczę po zamówieniu z gemini
Mialo to konsystencje rzadkiego kisielu. Kiedys jadlam te nasiona w takim jogurcie jakby. Ciekawe, jak zrobione.
Sztuka to komedia Wszystko w rodzinie-teatr Praska (czy cos w ten desen). Studencki. Kiedys poszlismy tam z tz bardzo sceptycznie nastawieni, a ubawilismy sie po pachy. Podobno ta sztuka tez jest przesmieszna.

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
tak tak, wiem ale ja już dwa zamówienia na 300 zł zrobiłam, teraz zostały mi same niedobitki - właśnie te nakładki na sutki, maść na sutki, podkłady pod prześcieradło, cążki do paznokci, szczotka do włosów, płyn do kąpieli i żel do higieny intymnej.
Chciałabym też w końcu zakupić te staniki do karmienia ale nie umiem się jeszcze zdecydować :P
Dwa po 300 i jeszcze zamawiasz? :0 Omg, cos Ty nakupowala?!

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
Witam się w sobotni poranek dziś 29+0 a z miesiączki już 30+0 ! ale szybko leci.

znowuzapomnialamhasla też podglądnęłam Twoje zakupy i powoli kompletuje kolejny koszyk na gemini, także zakupię też ten płyn do kąpieli z Białego Jelenia i cążki z Tomee Tipee, jeszcze do darmowej wysyłki brakuje mi 90 zł, także muszę coś pokombinować

origa - super że na wizycie wszystko w porządku oby tak dalej
Gratuluje
Mnie do darmowej brakowalo 200 i zastanawialam sie, co mam poczac. No, ale dodalam to czy tamto i wyszlo szybko ponad 300.

Co do roznic w cenie, to odnotowalam, ze niektore produkty w Gemini sa 3-4 zl drozsze niz w Rossmannie.

Kupilam dzis kilka rzeczy w Smyku, pozniej Wam pokaze. Chcialam kocyk minky, ale kupilam jakis inny, bo mial taka cudna zyrafke, ze nie moglam sie oprzec. Mam nadzieje, ze nie okaze sie szmata, ale odbior mam osobisty i place przy nim, wiec najwyzej zrezygnuje.
Ogolnie, to gdybym miala kupowac to, co naprawde najbardziej mi sie podoba, to mala wygladalaby jak chlopak

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 14:21   #4169
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Wiecie, ja muszę być zapewniana, że ja dobrze mojego synka wychowuje

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość

To jeszcze maluch, musisz mu dać czas szczególnie, że tam skąd go wzięłaś nie był nauczony korzystania z kuwety


Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
nauczy się.. to jeszcze osesek
Po lekcji od znowuzapomnialamhasla na temat BARFu osesek mi się kojarzy z małą myszką do zjedzenia dla kota
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 14:22   #4170
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość

A gdzie idziesz? Jak jestes z Huty to niedaleko masz All4Nails-tam jest super sterylnie <3 A jak cos, to zadzwon i zapytaj, czy cazki panie wyjmuja przy Tobie z jalowych opakowan i czy pilniki sa jednorazowe. Nie ma sie co krepowac.

Mialo to konsystencje rzadkiego kisielu. Kiedys jadlam te nasiona w takim jogurcie jakby. Ciekawe, jak zrobione.
Sztuka to komedia Wszystko w rodzinie-teatr Praska (czy cos w ten desen). Studencki. Kiedys poszlismy tam z tz bardzo sceptycznie nastawieni, a ubawilismy sie po pachy. Podobno ta sztuka tez jest przesmieszna.
Dzięki wielkie za podpowiedź Mieszkam na Czyżynach i póki co jestem umówiona do dziewczyny poleconej na fb grupie mam z mojej okolicy, ale skorzystam z Twojej rekomendacji w lipcu, przy następnej wizycie
Chia mogłaś jeść np. w mleku kokosowym, zamiast zwykłym - wtedy mają taką jogurtową konsystencję bardziej. Polecam NovaResto na Kazimierzu - tam podają chia w dwóch wersjach: z malinami i z jakimś żółtym owocem, chyba z mango (j zawsze jem z malinami).
Daj znać po teatrze czy warto było - dawno z Tżem już nie byliśmy :/
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 02:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.