ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 20:41   #841
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Czy wam też dziś ali tak się wiesza i wyłącza?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

poszukuję etui do okularów, ale nie wiem jak wpisywać już bo tylko kilka sztuk mi się wyświetliło... jakieś pomysły jak to ogarnąć?
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 09:10   #842
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Strasznie teraz długo paczki leżą wcześniej dwa dni i w były u mnie teraz strajkują./ mili alarm bombowy na FB poczty pisali że mogą być teraz opóźnienia. koszmar :/

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



Odnośnie kuponów, każdy sklep może wydawać kupony W TYM SKLEPIE (klik) są kupony na 2 i 5$ od jakiejś sumy czasem niektóre sklepy mają dostępne kupony 2$ od 2.01$ 3$ od 3.01$ 5$ od 5.01$ etc i wtedy można coś wyrwać za grosze, każdy może pobrać kupon czasem takich kuponów jest określona liczba.

A odnośnie twoich pytań. to;
1.nie trzeba bo kupony ze sklepu działają i tu i tu, wyjątek kupony które można zgarnąć teraz w apce z punkty które się zbiera one dostępne tylko na apce są i tylko tam działają ale mimo to można płacić przez komputer
2.nie trzeba było
3. Ci co się na tym znają nie zdradzają sekretów ale można też znaleźć kupony podzielone na kategorie na stronie ali i przeszukać TUTAJ jest strona z kuponami
można tam znaleźć te kupony 2/2 3/3 etc
wrrrr to miejmy nadzieje ze w czerwcu te paczki pod koniec miesiaca moze dotra ja rozumiem strajk ale niech te paczki leca wkoncu
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:27   #843
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Kupiłam właśnie skarpetki złuszczające. Miała może któraś z was taki wynalazek? Widziałam sporo pozytywnych opinii na blogach co mnie skusiło. Koszt około 1 dolara.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:43   #844
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie skarpetki złuszczające. Miała może któraś z was taki wynalazek? Widziałam sporo pozytywnych opinii na blogach co mnie skusiło. Koszt około 1 dolara.
Ja niestety słyszałam że te skarpetki zluszczają wszystko dookoła, a to czego chcemy się pozbyć zostaje... no ale może nie wszystkie tak mają i u Ciebie się sprawdza, daj później znać

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:20   #845
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie skarpetki złuszczające. Miała może któraś z was taki wynalazek? Widziałam sporo pozytywnych opinii na blogach co mnie skusiło. Koszt około 1 dolara.
Mialam skarpetki, kupione w biedronce. Skora po paru dniach zaczela sie luszczyc i zlazic. Trwalo to kilka dni. Tam gdzie nie ma zrogowacen skora byla milutka i mięciutka. Na pietach troche skory odeszlo ale super gladkie nie byly. Ktos kto nie ma duzwgo problemu na pewno będzie zadowolony. Ja chyba nie kupie ponownie, dluzej zlazila ta skora niz efekt się utrzymywal. Warto przetestowqc i sprawdzic na sobie.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:26   #846
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
Ja niestety słyszałam że te skarpetki zluszczają wszystko dookoła, a to czego chcemy się pozbyć zostaje... no ale może nie wszystkie tak mają i u Ciebie się sprawdza, daj później znać

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Ja np miałam dokładnie tak jak napisałaś
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 15:12   #847
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
wrrrr to miejmy nadzieje ze w czerwcu te paczki pod koniec miesiaca moze dotra ja rozumiem strajk ale niech te paczki leca wkoncu
No to co się ostatnio dzieje to koszmar do mnie w końcu po dwóch tyg z wer dotarły zestawy pędzli dłużej leżały w wer niż leciały z Chin :/ nic się teraz nie poradzi kiedyś dwa dni maks i paczka była u mnie teraz to koszmar. Mam tam jeszcze 3 paczki liczę że do końca przyszłego tyg do mnie dotrą :/

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie skarpetki złuszczające. Miała może któraś z was taki wynalazek? Widziałam sporo pozytywnych opinii na blogach co mnie skusiło. Koszt około 1 dolara.
Ja miałam skarpetki z ali i efekt u mnie był fajny, używałam też tych z biedronki oraz l'biotica i wg mnie działanie było zbliżone skóra się łuszczyła i schodziła a nowa skóra była miękka.
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 15:53   #848
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

ja miałam skarpetki z ali i dosłownie NIC nie zrobiły a trzymałam 70 minut. A nie mam strasznych stóp, po prostu zaniedbane po zimie i chciałam tak zamiast pumeksu zastosować...
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 16:43   #849
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Jak na osobę ze stażem ponad 2-letnim w zamawianiu na Ali aż wstyd z moim pytaniem... Ale przyda się pewnie nie tylko mi...

Otóż.. nigdy nie korzystałam z kuponów. Czytam na grupie fb cebulka deals, że płacą niektórzy po 1 cencie z kodem 2dolarowym za rzeczy pokazane jako sprzedawane za 2.01$ - jak to się robi?
1. Czy trzeba przez aplikację kupować i płacić?
2. Czy wcześniej u tych sprzedawców trzeba było zrobić zakupy?
3. Jak wyszukujecie takie oferty?

Kłaniam się pełna nadziei na to, że i mi się uda zaprzyjaźnić z cebulami
Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość

Odnośnie kuponów, każdy sklep może wydawać kupony W TYM SKLEPIE (klik) są kupony na 2 i 5$ od jakiejś sumy czasem niektóre sklepy mają dostępne kupony 2$ od 2.01$ 3$ od 3.01$ 5$ od 5.01$ etc i wtedy można coś wyrwać za grosze, każdy może pobrać kupon czasem takich kuponów jest określona liczba.

A odnośnie twoich pytań. to;
1.nie trzeba bo kupony ze sklepu działają i tu i tu, wyjątek kupony które można zgarnąć teraz w apce z punkty które się zbiera one dostępne tylko na apce są i tylko tam działają ale mimo to można płacić przez komputer
2.nie trzeba było
3. Ci co się na tym znają nie zdradzają sekretów ale można też znaleźć kupony podzielone na kategorie na stronie ali i przeszukać TUTAJ jest strona z kuponami
można tam znaleźć te kupony 2/2 3/3 etc
Dzięki kochana za odpowiedź. Ciężko te kupony wyhaczyć, szkoda, że nie ma na grupie fejsbukowej wątku, gdzie dzielimy się linkami do "znalezisk"

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Mialam skarpetki, kupione w biedronce. Skora po paru dniach zaczela sie luszczyc i zlazic. Trwalo to kilka dni. Tam gdzie nie ma zrogowacen skora byla milutka i mięciutka. Na pietach troche skory odeszlo ale super gladkie nie byly. Ktos kto nie ma duzwgo problemu na pewno będzie zadowolony. Ja chyba nie kupie ponownie, dluzej zlazila ta skora niz efekt się utrzymywal. Warto przetestowqc i sprawdzic na sobie.
Czyli po jakimś czasie powrót do stanu wyjściowego.... ? Eh, a czy chociaż narastanie później nie było wzmożone?

Ale przetestuję tak czy siak, bo Admirabla zachęciła swoim postem
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:27   #850
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za odpowiedź. Ciężko te kupony wyhaczyć, szkoda, że nie ma na grupie fejsbukowej wątku, gdzie dzielimy się linkami do "znalezisk"
jest grupa na FB odnośnie tych tanich rzeczy z kuponami, w sumie nawet dwie są jak coś pisz na priv to Ci podam nazwy
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 20:36   #851
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za odpowiedź. Ciężko te kupony wyhaczyć, szkoda, że nie ma na grupie fejsbukowej wątku, gdzie dzielimy się linkami do "znalezisk"



Czyli po jakimś czasie powrót do stanu wyjściowego.... ? Eh, a czy chociaż narastanie później nie było wzmożone?

Ale przetestuję tak czy siak, bo Admirabla zachęciła swoim postem
Nie bylo wzmozone narastanie. Teraz by sie przydaly ale nie wiem jak mialabym chodzic w sandalkach z taka schodzaca skora. Troche ja sama zdzieralam zeby szybciej to trwalo Tam gdzie skora jest ciensza efekt byl najlepszy, skora mięciutka i mila w dotyku. Najlepiej samemu zastosowac i zobaczyc efekty.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 09:43   #852
paulisia401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 17
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Hej dziewczyny! Za 10 dni kończy sie okres ochrony, nie dostałam paczek co mam robić? Kiedy zakładać spor?
paulisia401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 09:44   #853
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez paulisia401 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Za 10 dni kończy sie okres ochrony, nie dostałam paczek co mam robić? Kiedy zakładać spor?
dwa dni przed koncem załóz spor i tyle
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 10:06   #854
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
dwa dni przed koncem załóz spor i tyle
albo napisz z prośbą o przedłużenie okresu ochronnego
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 12:14   #855
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Pędzle "Real Techniques Core Collection" [KLIK]
Złoty zestaw RT składający się z 4 pędzli;
precyzyjnego pędzla o wielofunkcyjnym zastosowaniu; do korektora lub pomadki,
pędzla do podkładu płynnego
pędzla do pudru/podkładu mineralnego/różu
pędzla do konturowania bronzer/róż/rozświetlacz
plus panoramiczny pokrowiec.
Zestaw jest odwzorowany idealnie w każdym calu łącznie z długością rękojeści i włosia (posiłkowałam się stroną Ladymakeup w celu sprawdzenia wymiarów).
Co do samych pędzli i ich funkcjonalności: zestaw fajnie skonstruowany z 4 pędzli dzięki którym można wykonać cały makijaż twarzy, dodatkowo case w którym można przechowywać/transportować pędzle a podczas malowania używać jako podpórki.
Jeśli chodzi o kwestie włosia to jest ono gęste, dobrze zbite i sprężyste. Włoski są dobrze ułożone, są to pędzle syntetyczne więc włosie jest dość miękkie ale też sztywniejsze niż w zestawie Zoeva z ali co dla mnie jest in plus (wiem że wiele dziewczyn posiada ten zestaw dlatego takie porównanie). Pracuje się nimi zdecydowanie lepiej niż wspomnianym wcześniej zestawem, pędzle RT lepiej sobie radzą z twardymi produktami. Ja osobiście wolę większe, bardziej gęste i zbite pędzle, pod tym względem bliżej im do jakości Ecotools/Hakuro, zestaw Zoeva z ali mnie rozczarował natomiast ten zestaw osobiście mnie pozytywnie zaskoczył.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pedzle 5 .jpg (122,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle 4.jpg (59,2 KB, 42 załadowań)
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 12:49   #856
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Czy wam też dziś ali tak się wiesza i wyłącza?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

poszukuję etui do okularów, ale nie wiem jak wpisywać już bo tylko kilka sztuk mi się wyświetliło... jakieś pomysły jak to ogarnąć?
Miałam wrzucić wcześniej ale mi z głowy wypadło więc wracam do tematu na ali jest kategoria [LINK] cases&bags w podgrupie eyewear&accessories sporo do wyboru różnych pokrowców

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-06-17 o 12:51
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 13:19   #857
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Miałam wrzucić wcześniej ale mi z głowy wypadło więc wracam do tematu na ali jest kategoria [LINK] cases&bags w podgrupie eyewear&accessories sporo do wyboru różnych pokrowców
Dokładnie o to mi chodziło, sama nie potrafiłam znaleźć. Dziękuję ci bardzo jak zwykle mnie ratujesz z opresji :p
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 15:36   #858
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodziło, sama nie potrafiłam znaleźć. Dziękuję ci bardzo jak zwykle mnie ratujesz z opresji :p
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 16:23   #859
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny, pomóżcie bo szewskiej pasji dostaję. Co kliknę na linka do Ali w wersji polskiej - to nie mogę przełączyć się na wersję ANG - Nie wystarczy usunac pl. przed linkiem, a klikając na "go to global side" przelacza mnie na strone glowna a tym samym trace otworzona strone. Czy jest jakis magiczny sposob, zeby zablokowac w ogole przelaczanie sie na polska wersje?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 16:31   #860
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

hej, zaczynam przygodę z Ali, zamówiłam kilka drobnostek, ale zastanawia mnie to cło - naczytałąm się w sieci, ze nie zawsze jest różowo.
Czy Wam się ani razu nie zdarzył problem z opłacaniem cła??
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 18:13   #861
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Czy któraś z Was widziała na alie poniższe buty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d1cb5f1879d71faca9a5b5f5c0770da2.jpg (183,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nike-Air-Max-Thea.jpg (125,6 KB, 31 załadowań)
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:11   #862
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Pędzle "Real Techniques Core Collection" [KLIK]
Złoty zestaw RT składający się z 4 pędzli;
precyzyjnego pędzla o wielofunkcyjnym zastosowaniu; do korektora lub pomadki,
pędzla do podkładu płynnego
pędzla do pudru/podkładu mineralnego/różu
pędzla do konturowania bronzer/róż/rozświetlacz
plus panoramiczny pokrowiec.
Zestaw jest odwzorowany idealnie w każdym calu łącznie z długością rękojeści i włosia (posiłkowałam się stroną Ladymakeup w celu sprawdzenia wymiarów).
Co do samych pędzli i ich funkcjonalności: zestaw fajnie skonstruowany z 4 pędzli dzięki którym można wykonać cały makijaż twarzy, dodatkowo case w którym można przechowywać/transportować pędzle a podczas malowania używać jako podpórki.
Jeśli chodzi o kwestie włosia to jest ono gęste, dobrze zbite i sprężyste. Włoski są dobrze ułożone, są to pędzle syntetyczne więc włosie jest dość miękkie ale też sztywniejsze niż w zestawie Zoeva z ali co dla mnie jest in plus (wiem że wiele dziewczyn posiada ten zestaw dlatego takie porównanie). Pracuje się nimi zdecydowanie lepiej niż wspomnianym wcześniej zestawem, pędzle RT lepiej sobie radzą z twardymi produktami. Ja osobiście wolę większe, bardziej gęste i zbite pędzle, pod tym względem bliżej im do jakości Ecotools/Hakuro, zestaw Zoeva z ali mnie rozczarował natomiast ten zestaw osobiście mnie pozytywnie zaskoczył.

Tez je zamówiłam te podróbki ale nie z ali tylko z cute . Czekam póki co na paczkę ..
Zovea nie fajne. Chciałam je kupić możesz dokładnie napisać co z zoeva nie tak ?




Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
hej, zaczynam przygodę z Ali, zamówiłam kilka drobnostek, ale zastanawia mnie to cło - naczytałąm się w sieci, ze nie zawsze jest różowo.
Czy Wam się ani razu nie zdarzył problem z opłacaniem cła??
Ja tez zaczynam dopiero 1 raz zamówiłam hihi
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 21:10   #863
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was widziała na alie poniższe buty?
Ja w ogóle nie umiem wyszukiwać firmowych butów. Szukałam już serii Free Run i znalazłam za cenę jak ze sklepu internetowego. Myślałam, że upoluję coś taniej, a tu psikus.
Może ktoś podpowie jak szukać butów do biegania? Albo kurtek do biegania! No chyba, że po prostu nie ma tam tańszych..

Za swoje Nike Free Run 5.0 dałam 250 zł w jednym ze sklepów internetowych z odzieżą sportową, gdzie na stronie producenta kosztowały wtedy ponad 500 zł. Kurtka do biegania, taka co mi się spodobała kosztuje 600 zł. Dramat. Chętnie kupiłabym ją za mniejsze pieniądze.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 23:46   #864
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie umiem wyszukiwać firmowych butów. Szukałam już serii Free Run i znalazłam za cenę jak ze sklepu internetowego. Myślałam, że upoluję coś taniej, a tu psikus.
Może ktoś podpowie jak szukać butów do biegania? Albo kurtek do biegania! No chyba, że po prostu nie ma tam tańszych..

Za swoje Nike Free Run 5.0 dałam 250 zł w jednym ze sklepów internetowych z odzieżą sportową, gdzie na stronie producenta kosztowały wtedy ponad 500 zł. Kurtka do biegania, taka co mi się spodobała kosztuje 600 zł. Dramat. Chętnie kupiłabym ją za mniejsze pieniądze.
W takim przypadku polecam grupe aliexpress markiwo
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 09:27   #865
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 991
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
hej, zaczynam przygodę z Ali, zamówiłam kilka drobnostek, ale zastanawia mnie to cło - naczytałąm się w sieci, ze nie zawsze jest różowo.
Czy Wam się ani razu nie zdarzył problem z opłacaniem cła??
Mi się nie zdarzyło, a zamówiłam na 100% ponad 200 przesyłek do tej pory. To wszystko zależy od wartości przesyłki. Nie wydaje mi się, by zwyczajnie chciało im się fatygować w papierkową robotę na rzeczy mniejszej wartości.
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 10:20   #866
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
W takim przypadku polecam grupe aliexpress markiwo
Na wizażu czy fb?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 10:25   #867
myszamisia
Raczkowanie
 
Avatar myszamisia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 141
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Na wizażu czy fb?
Na fb.
myszamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:13   #868
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
hej, zaczynam przygodę z Ali, zamówiłam kilka drobnostek, ale zastanawia mnie to cło - naczytałąm się w sieci, ze nie zawsze jest różowo.
Czy Wam się ani razu nie zdarzył problem z opłacaniem cła??
Na 500 zamówien bylam z 10x na celnym.
Jak kupisz cos pow 60usd jakos tak to zawsze mialam doplate ok 70zl za pandore bransoletki i charmsy warte 100usd placilam 95pln za torebke furla 65usd 75zl wiec jak masz cos konkretnego drogiego zazyczaj jest -raz tylko torebka prada 100usd ominela i nie placilam jak cos kupujesz ca 40usd nawet jak wezma to i tak doplaty nie ma.
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:17   #869
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
W takim przypadku polecam grupe aliexpress markiwo
Śledzę grupę. Niestety nie było tam kurtki do biegania, a model Free Run mało kiedy się pojawia. Więcej jest zapytań niż podanych linków.
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:21   #870
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Śledzę grupę. Niestety nie było tam kurtki do biegania, a model Free Run mało kiedy się pojawia. Więcej jest zapytań niż podanych linków.
A pytałaś o kurtkę? Może zapytaj, jak dzisiaj przejrzałam to w szoku byłam, że grupa dostaje zniżki itd
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.