Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-20, 07:44   #1831
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiala któras nosidło ala Manduca z Aliexpress ? W ogóle ono jest ok, nie wisiadlo i jak wychodzi cenowo?

Jasiek brudasek ;-) ale lepsze to niż go wybudzac i mieć nocke z głowy.
Zamawialam nosidło a la ergobaby, całkiem ok jest. Jakoś ok 25 dolarów.

Dzisiaj noc - marzenie... zasneła 21, potem szybkie jedzenie o 4 i 7 i jeszcze śpi, a jest już 8:40 Może ta pogoda będzie usypiajaca? Chociaż po takiej nocy raczej nie ma co liczyć na drzemki ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1466404947965.jpg (35,0 KB, 7 załadowań)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 07:52   #1832
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kaaaaawyyyy!!! Co to byla za noc! :-( Wojtek fajnie przespal, ale u nas byla taka burza, ze nie moglam spac od 00.30 do 3.15

Dzien dobry
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:15   #1833
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kaaaaawyyyy!!! Co to byla za noc! :-( Wojtek fajnie przespal, ale u nas byla taka burza, ze nie moglam spac od 00.30 do 3.15

Dzien dobry
Wojtkowi burza nie przeszkadzała?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:15   #1834
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiala któras nosidło ala Manduca z Aliexpress ? W ogóle ono jest ok, nie wisiadlo i jak wychodzi cenowo?

Jasiek brudasek ;-) ale lepsze to niż go wybudzac i mieć nocke z głowy.
ktos wrzucił na grupie teraz są na allegro
http://allegro.pl/ergonomiczne-wielo...281183539.html

to sa te z alli ale szybsza dostawa na pewno by była
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
My popoludniu poszlismy znow na spacer potem na pizze do rodzicow ale Maly sie zbuntowal ze znów go wieczorem ciagamy z wizytami i o 19 odlecial w wozku snem nocnym :d tym samym trzeci dzien poszedl spac bez kapieli...tyle co go z wózka do łóżeczka przełożyłam
ponoc brudne dziecko to szczesliwe dziecko

u nas noc tez spoko, poszła spac o 21 i pobudka była o 2 i 5 a o 8 juz pobudka, teraz sie bawi na macie a ja popijam herbatke i czekam na swieze bułki
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:21   #1835
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry ja po gościnnej niedzieli. Właśnie wstalismy^^
Malwi współczuję nocy...nas burza obeszła szybko około 22...ale leje cały czas. Robie Ci kawe

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:54   #1836
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas nie wiem czy byla burza,ale na pewno lalo mocno, bo bardzo mokro.

Pogoda dzisiaj mega brzydka, a mam milion prań do zrobienia :/
Dzieci śpią, ja piję kawę i jem śniadanie i mysle sobie, ze do tej 17tej to jest straaasznie daleko..

Musze wdrazac zostawianie mlodej samej, bo jak nie jezdze na spacery z Witkiem, to idzie oszaleć.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Ale pospal...
A w ogóle to mi plecy wysiadły
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:59   #1837
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Melduje spoko noc od 22-9! z jedzeniem o 3:30 i 7:30

U nas burzy nie bylo ale lalo nad ranem, a teraz jest tylko 15st i wreszcie mozna spokojnie odetchnac od upalow

Malwi wspolczuje nieprzespanej nocy

Dotka co z plecami?
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 09:00   #1838
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Zamawialam nosidło a la ergobaby, całkiem ok jest. Jakoś ok 25 dolarów.

Dzisiaj noc - marzenie... zasneła 21, potem szybkie jedzenie o 4 i 7 i jeszcze śpi, a jest już 8:40 Może ta pogoda będzie usypiajaca? Chociaż po takiej nocy raczej nie ma co liczyć na drzemki ;-)
Super





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kaaaaawyyyy!!! Co to byla za noc! :-( Wojtek fajnie przespal, ale u nas byla taka burza, ze nie moglam spac od 00.30 do 3.15

Dzien dobry
Wspolczuje
U nas burza przeszła bokiem, ze 2 razy zagrzmiało i tyle, za to jak wieczorem zaczęło padać to pada cały czas

Nocka super, pobudka ok 2 później o 6 i od przed 7 już Konradek był gotowy do wstawania ale jakimś cudem go przekonalam żeby ze mną jeszcze pospal i spalismy do 9

My dziś z TŻ idziemy założyć księgę wieczystą i do spółdzielni załatwić sprawy w związku z nowym mieszkaniem. Z Konradkiem zostaje moja mama, to drugi raz dopiero jak ich samych zostawiam, mam nadzieję że dadzą radę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:05   #1839
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia, ale macie zalatwien teraz Mama na pewno da radę z Konradkiem Ja tez sie zawsze martwię, a jest okej

Casaa, bolą jak diabli juz od kilku dni. To pewnie efekt tego, ze TZta nie bylo no i caly dzien to ja nosilam mlodego, kapalam itd :/
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:13   #1840
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka współczuje bólu pleców :/ niech TZ masuje!
Ja czekam na wizyte u lekarza z nadgarstkami bo jest coraz gorzej

U nas bez burzy i wielkich ulew (chyba? ) dzisiaj chlodniej ale ladnie. Zbieramy sie niebawem na szczepienie.

A w ogole czy Wasze dzieci narzucaja sobie na glowe rozne rzeczy? u nas od dobrych trzech tygodni na tapecie zabawa z narzucaniem pieluchy, kocyka, zabawek potem dyszy i rzuca sie a jak pomagan mu to cos zdjac z twarzy to sie śmieje. Zwłaszcza nocy mozna sie wystraszyc...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:14   #1841
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Obudziła się o 9:45!
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 09:20   #1842
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Wojtkowi burza nie przeszkadzała?
Cos Ty!! Spal w najlepsze, matki schizowala, bo sie boi, ze z wszystkich domow z okolicy akurat w nas pierdyknie, aaa i zeby nie bylo 30 m od domu rosna wielkie topole.


Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
dzień dobry ja po gościnnej niedzieli. Właśnie wstalismy^^
Malwi współczuję nocy...nas burza obeszła szybko około 22...ale leje cały czas. Robie Ci kawe

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Dzieki siostro!




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ewusia, ale macie zalatwien teraz Mama na pewno da radę z Konradkiem Ja tez sie zawsze martwię, a jest okej

Casaa, bolą jak diabli juz od kilku dni. To pewnie efekt tego, ze TZta nie bylo no i caly dzien to ja nosilam mlodego, kapalam itd :/
Moze jakas goraca kapiel?


U mnie dzisiaj sniadanie do lozka moge czesciej miec kiepskie nocki
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:26   #1843
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
A w ogole czy Wasze dzieci narzucaja sobie na glowe rozne rzeczy? u nas od dobrych trzech tygodni na tapecie zabawa z narzucaniem pieluchy, kocyka, zabawek potem dyszy i rzuca sie a jak pomagan mu to cos zdjac z twarzy to sie śmieje. Zwłaszcza nocy mozna sie wystraszyc...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
U nas norma. Śpi z pielucha na głowie nauczył się tak sam. Jak jest śpiący to nie ściąga a jak nie chce spać czy się obudzi to sobie ściąga

Dzień dobry ja po panieńskim. Dzieci powinny w takie poranki mieć funkcje drzemki.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:31   #1844
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Ruda, ale Ci pospała! Super

Ewusia_marchew, to się nalatacie teraz. Konradek na pewno będzie się dobrze bawił z babcią

Kinga, a macie opcję się przenieść z powrotem do Polski?

Dotka, mnie też plecy wysiadają ja dużo noszę Jagodę w chuście, a ostatnio mi jak ostatniej łamadze idzie wiązanie i luzy mam, Młoda mi się przekrzywia i rozjeżdżają jej się nogi, to potem bolą plecy niestety ale w tym tygodniu się widzimy z doradcą 😊

Mojakaren, taaak, Jagoda też ciągle sobie coś zarzuca na twarz. I dyszy od razu jakszalona, chyba z podekscytowania ja jej jeszcze czasami tak powoli ściągam kocyk jak sobie zarzuci i buduje napięcie 😎 to uwielbia się tak bawić 😊 tylko ona typowo dla zabawy to robi, w nocy na szczęście nie 😉

U nas intensywny weekend. W sobotę byliśmy ze znajomymi na kajakach, tzn. My nie pływałyśmy, ale pospacerowaliśmy po ruinach zamku i nad rzeczką, fajnie było tylko już pod wieczór tż zostawił Jagodę samą na kocu z naszymi znajomymi, co ich 3 raz w życiu widziała i się wystraszyła strasznie, chyba przez 40 minut jej nie mogłam uspokoić i uciekliśmy do domu. Trochę się zdenerwowałam na tż, no ale byle już się to nie powtórzyło. Tym bardziej, że Jagoda się ostatnio właśnie zrobiła taka wrażliwa na punkcie zostawania "samej", nawet w domu. Nie wiem czy to już pierwsze lęki separacyjne czy co...
A wczoraj szwagier z dzieciaczkami i znajomi nas odwiedzili i grilla zrobiliśmy. Wprawdzie się do Kasi przysmaków nie umywał 😜 ale było fajnie 😊

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-06-20 o 09:34
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:32   #1845
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
cos ty!! Spal w najlepsze, matki schizowala, bo sie boi, ze z wszystkich domow z okolicy akurat w nas pierdyknie, aaa i zeby nie bylo 30 m od domu rosna wielkie topole.




Dzieki siostro!





Moze jakas goraca kapiel?


U mnie dzisiaj sniadanie do lozka Moge czesciej miec kiepskie nocki
:d
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:45   #1846
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej, u was burze a u nas strasznie gorąca od samego rana.

Magda jak po panieńskim odreagowałaś trochę ?

Mięta na pewno wrócimy do Polski ja nie chce tu żyć na stałe, tylko kiedy o to jest pytanie. Plan jest taki, że jak Szymek będzie miał iść do szkoły, ale jak wyjdzie....
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 09:53   #1847
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda Kornelka dzis Cie rozpieszcza

Magda jak sie udal panienski?

Mieta czyli identycznie jak u nas
Biedna Jagodka
Teraz dzieci juz chyna pomalu moga zaczac odczuwac leki seperacyjne ale tez przestraszyc sie kogos kogo malo znaja. Jasiek ostatnio dostal histerii jak go wzielam do pradziadkow. Ich sie nie boi ale u nich w domu po prostu czarna rozpacz.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:11   #1848
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, zatrudnij TZta do masazu...

Karen powodzenia na szczepieniu i oby bez nopow!

U nas mlody tez na glowe wszystko zarzuca jeszcze obczail wczoraj, ze nogami tez mozna cos podniesc i kombinuje 😉

Ruda za piekne spanie 😊

Oby Franek z tym lękiem wytrzymal do przyszlego tygodnia bo weekend go czeka z dziadkami...
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:17   #1849
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas nacka lepsza. Za to dzień? 5 minutowe drzemki z zegarkiem w ręku! Przez co jeczy strasznie. Przy okazji ciągle leje, więc nawet nie wyjdę na spacer.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 10:24   #1850
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta to udany weekend poza koncowka.
Czytalam ze teraz dzirci juz rozpoznaja swoich i obcych wiec nie dziwne ze sie wystraszyla. Witek sie smial do kazdego a teraz juz do wybranych tylko.

Ja wlasnie istatnio nie nosilam za duzo w chuscie tylko na rekach no i taki efekt.
A nosisz w kieszonce? Ona bardzo obciaza.

Karen masaz nie bo tz na fenzurowanym nadal, jakos mi dziala na nerwy nie.wiem co z tym zrobic...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:26   #1851
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi współczuję nocki.

Karen powodzenia na szczepieniu.
Pola sobie też wiecznie coś na głowę narzuca, ale w nocy nie, bo ciemno jest i najwidoczniej to jej wystarcza.

Dotka współczuję bólu. Ja do tej pory cierpię, choć te masaże trochę pomagają. Ale no ... chyba musiałyby być co dziennie

Mieta ten skok od 22 tygodnia to jest z lękami separacyjnymi.

Ruda zazdro!

Ewusia powodzenia w zalatwianiu wszystkiego!

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

No spoko. To pospimy trochę na matce. Tak żebym za dużo nie zrobiła. A mi się kawy chce!!
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:41   #1852
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, rozwiazanie jest proste 😊 maz na 2h bierze Witka i mloda, a Ty smigaj na masaz, niech TZ wykupi jakis pakiet w ramach odpoczynku dla Ciebie i wkupienia sie ponownie za to co przeskrobal 😊
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:45   #1853
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Tzn no w sumie nic nie przeskrobal ale ogolnie mi dziala na nerwy i wystarczy ze jakas bzdure zrobi i juz jestem wkurzona i kolko zamkniete :/
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:01   #1854
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas Kornelka sama sobie nic na głowę nie narzuca, ale lubi jak ją pieluchą nakrywam - sam moment jak jej ta pielucha nad głową lata jest najlepszy ;-)

Czy się boi obcych? Nie wiem, czasem się kogoś przestraszy, ale szybko jej przechodzi, a czasem do totalnie obcej osoby dziąsła suszy ;-)

Dotka, chociaż gorąca kąpiel czy prysznic na plecy, jeśli nie masaż.... oj o masażu i ja marzę, i może wreszcie się umówię jakoś.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Ale, wiecie co, jakiś mam niesmak po wczorajszej akcji na lubelskiej grupie chustowej... nie chce tutaj na nadzym forum wprowadzać kontrowersyjnych tematów. Ale muszę się wygadać.... tam rozgorzała dyskusja pod zdjęciem reklamowym tuli, gdzie jest dwóch facetów z dziećmi w nosidłach. No i oczywiście, że to promocja homoseksualizmu. No ludu... jak ktoś się chce doczepić to zawsze znajdzie powód... A jak czegoś nie akceptuję to mogę kulturalnie napisać że mi się nie podoba, i że chybiony pomysł na reklamę, a nie pluć jadem i już budować całą ideologię (spiskową teorię dziejów). A wydawało mi się, że chustomamy to takie trochę wyluzowane "hipiski", z dystansem do problemów współczesnego świata. A tu taki zonk.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:16   #1855
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka to powiem Ci ze dla mnie mega oczyszczajacy byl wyjazd do moich rodzicow. Stesknilismy sie za soba, a moi rodzice duzo Frankiem sie zajmowali wiec tez odpoczelam 😊

Ruda, ze tak powiem "z dupy probkem".... Ludzie nie maja swoich problemow tylko takie pie.rdoly musza rozpatrywac? Ja chyba bym nawet nie zwrocila uwagi na forme rklamy tylko na przedmiot, ktory reklamuje. Moze ja jestem ograniczona i nie zwracam uwagi na takie bzdety...
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:27   #1856
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry i my się witamy
Pospane do 10 co prawda młody wstał o 6:20 ale mąż zabrał i przyniósł zmęczonego to zaraz zasnął i dospaliśmy.

Współczuje burzy ja też nie śpię wtedy. .. u nas w końcu powrót lata bo ostatni tydzień zimny. Także taka zamiana z wami

Ruda ja mam wrażenie ze nie którzy celowo szukają i poruszają takie tematy tylko dla rozpętania wojny. ..

Mi też ostatnio tz działa na nerwy... Wczoraj nagrywałam jak się bawi z młodym i robił mu samolot i na niego Ulał .. parsknelam śmiechem i zanim wyłączyłam kamerę to tż wybuchł że bardzo śmieszne i że mam to skasować bo sobie nie życzy żebym to komuś pokazywała itd... byłam w szoku jego reakcji. . I jeszcze żebym przyniosła ręcznik papierowy a nie się śmieje. . Wiecie jak mnie to wyprowadzilo z równowagi !!! Kazałam samemu sobie poradzić .mi w ciągu dnia nikt nie pomaga. A co i rusz młody na mnie ulewa. .. Wyszłam na balkon na zachód słońca i siedziałam do wieczora. . Sam szykował kąpiel i kładł go spać. .. pozniej próbował mnie Ugłaskać ale mu wygarnelam że idąc na spacer miałam torbę na ramieniu ,dziecko na rękach , smoczek w zębach , zawieszki młodego zaczepione o szlufke w spodniach ,założyłam sandały i zapinalam je na klatce schodowej i tak szłam do wózka ( stoi na klatce schodowej ) i brakowało mitrzeciej ręki...kiedy on rolkował czarną koszulkę i psikał się perfumami. Panicz jeden. . . Więc chyba coś nie tak. ..a wyskakuje mi tu z taką pierdołą jak to że młody ulał a ja się Śmiałam. ..
Ale mnie wkurzył. .

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-06-20 o 11:30
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:27   #1857
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

teraz jednak wstaliśmy jeczal stekał wiec wzięłam do sypialni i od 10 spaliśmy teraz je i chyba przysypia.

Ruda bez kokentarza- świadczy o nich...o braku mózgu.
Czarna dawaj Pole może ja ujarzmie
Dotka ja też tak mam z moim ze nic nie musi robić a mnie wkurza...tyle lat po ślubie ma prawo
Magda jak impreza?
Mięta biedna Jagoda


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:48   #1858
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna dorwalas sie do kawy?

Ruda to jest chyba prawda ze sa osoby ktory po prostu sa przez dzieci lubiane. Jasiek z daleka smieje sie do naszego sasiada po 60-tce

Eh i jak widac ludzie bywaja bardzo hmm uprzedzeni? I szukaja podtekstow nawet tam gdzie ich nie ma..

Ewula wrrr wcale Ci sie nie dziwie biedaczek ale ucierpial powinnas wszystko rzucic i leciec na ratunek :/
Mojemu TZ tez sie wiecznie pomoc nalezy ale jak ja sama tacham sie na tance z Mlodym w nosidle, wielka torba, chusta i drobnymi do parkomatu przy bardzo ruchliwej ulicy to wtedy jest ok. Oni sa jacys mega wrazliwi :/

My juz po szczepieniu Maly tylko raz sie skrzywil. Poszlo gladko, a o i waga pokazala 8300

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:51   #1859
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej
Karen powodzenia na szczepieniu
Ruda u nas nadlatujaca pielucha to tez hit
Wojtas sie czasem wystraszy jak za szybko i bez slowa podejde do lozeczka
Mnie tez moj mąż wkurza takimi drobnostkami
Zazdroszcze wszystkim wyspanym dzis - Wojtus dzis pieknie spal za to matka cala noc sie krecila z boku na bok
A w ogole to dołączamy do grona zabkujacych, wczoraj zauwazylam kreseczke na dziasle. Dobrze ze jutro juz bedzie chusta bo nie mam juz sil nosic marude.
A w weekend byliśmy u kuzynostwa i maja corke tydz mlodsza od Wojtka i jeszcze nie obraca sie na brzuszek ani zbyt wysoko głowy nie trzyma jak leży na brzuszku no ale radosnie ciągną ją za ręce do siadu i "patrz jaka silna i sobie ladnie radzi". Przemilczalam.
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 12:34   #1860
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Kazałam samemu sobie poradzić .mi w ciągu dnia nikt nie pomaga. A co i rusz młody na mnie ulewa. ..
Ojezu mnie to taaaak wkurza!
TZ jak ma mlodego na rekach,to juz NIC, no po prostu nic. Nie schyli sie po pieluche, nie wyjdzie z psem na ogródek, nie da rady kapieli przygotowac 'NO PRZECIEZ DZIECKO MAM NA REKACH'.
Bozeee chlopie, ja jestem sama po 10h dziennie + wyjazdy 24h sama i nikt mi kuźwa nie podaje szmatek, smoczków, z psem nie wychodzi i kapieli nie przygotowuje

Ruda,
niektorzy to nie mają problemów.
Dżizas, nie sadze zeby reklama nawiazywala do homoseksualizmu,ale nawet JEŚLI, to co? No nie wiem, geje juz nie moga nosic w Tuli, czy co?

Mnie ogolnie zadziwia ilosc hejtu na chustowych grupach.
Wisiadło - hejt, neurolog neguje chustę - hejt, niedouczony, fizjoterapeuta neguje chusty - tuman, ktos tam powiedzial, ze dusisz dziecko - idiotka.

Przed chwila post,laska kupila taka 'kieszen' do noszenia dziecka no i niestety dopiero po fakcie zapytala czy to okej. Laski jej napisaly, ze nie, a ona ze co ma zrobic. Ktos mowi - sprzedać. No i juz hejt - sprzedasz?! Zeby inne dziecko CIERPIALO?

Boze..

Casaa,no moja mama to przyjezdza w weekendy i dogladnie Witka,ale 'to nie to'.

Nie wiem sama czego mi potrzeba. Chyba butelki wina, duzej Milki i pizzy

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Karen,no waga zacna! Ja sie w srode dowiem ile dziad wazy, no ale daleko mu do Waszych chlopow
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.