ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 17:14   #871
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez BlueEyes88 Pokaż wiadomość
Tez je zamówiłam te podróbki ale nie z ali tylko z cute . Czekam póki co na paczkę ..
Zovea nie fajne. Chciałam je kupić możesz dokładnie napisać co z zoeva nie tak ?
Jestem ciekawa czy też będą niezłe bo to pewnie z różnych miejsc może być różna jakość... A jesli chodzi o zestaw Zoeva to wiesz co mam mieszane uczucia bo kupiłam je po wielu, wielu naprawdę wielu pozytywnych recenzjach na FB i spodziewałam się super jakości bo dziewczyny piały z zachwytu i tutaj mały zonk bo w sumie są one takie wiesz tyłka nie urywają są bardzo ok ale po takich recenzjach spodziewałam się jakiejś rewelacji a tutaj jest po prostu poprawnie. Dodatkowo jak wspomniałam w recenzji ja wolę pędzle bardziej gęste, zbite, większe tutaj shaper i buffer są słusznych rozmiarów w zestawie Zoevy są mniejsze zrobię później(może jutro) recenzje Zoevy i zrobię foto porównawcze. Wiesz zestaw jest fajny ale po takich ochach i achach spodziewałam się nie wiadomo czego a tu jest po prostu bez tego efektu wow. Na pewno z zestawu Zoeva wybijają się pędzle do oczu te są fajne i z tych jestem bardzo zadowolona. Ogólnie bardziej podoba mi się zestaw RT pod katem pędzli do twarzy. Ja dodatkowo kupiłam mały fioletowy zestaw RT do oczu starter set 2.0. i jeśli tutaj miałabym porównać to pędzle z Zoevy są fajniejsze. Ogólnie to kwestia indywidualna co kto potrzebuję i jakie ma preferencje więc najlepiej sprawdzić na sobie zawsze można popchnąć zestaw dalej ja znajdę dla nich użytek ale wiem że tych do twarzy z RT będę używać częściej i uważam że bliżej im do Hakuro/ecotools niż Zoevie

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-06-18 o 17:31
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 18:09   #872
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

proszę spójrzcie obiektywnym okiem, czy ta sukienka http://pl.aliexpress.com/store/produ...677367510.html nie wydaje Wam się mniej obszerna niż oryginalna z zary? http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/su...9p3648997.html
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 19:10   #873
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

A jak urząd celny się kontaktuje?
Mam podany fałszywy nr na Alli czy to oznacza, że jeżeli przejmą moją paczkę i się nie dodzwonią to stracę przesyłkę? Chciałam zamówić torebkę za 70USD i teraz się obawiam. Ktos tu pisal ze jest spore prawdopodobienstwo przy paczkach powyżej 40usd naliczania cła.
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 19:16   #874
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
proszę spójrzcie obiektywnym okiem, czy ta sukienka http://pl.aliexpress.com/store/produ...677367510.html nie wydaje Wam się mniej obszerna niż oryginalna z zary? http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/su...9p3648997.html
ale przecież to są te same zdjęcia
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 19:24   #875
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Ale pod koniec jest chyba ta chińska na wieszaku
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 21:53   #876
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
A jak urząd celny się kontaktuje?
Mam podany fałszywy nr na Alli czy to oznacza, że jeżeli przejmą moją paczkę i się nie dodzwonią to stracę przesyłkę? Chciałam zamówić torebkę za 70USD i teraz się obawiam. Ktos tu pisal ze jest spore prawdopodobienstwo przy paczkach powyżej 40usd naliczania cła.
jak ci wezma do kontroli na bank zaplacisz chyba ze nie wezma do kontroli ale jak wieksza torebka i taka cena nie unikniesz jej
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-06-18 o 21:55
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:47   #877
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
jak ci wezma do kontroli na bank zaplacisz chyba ze nie wezma do kontroli ale jak wieksza torebka i taka cena nie unikniesz jej
No właśnie, ale jak to naliczenie i opłata się odbywa?
Z torebką przysyłają dodatkową FV na cło?
Czy dzwonią?
Czy nie wydadzą torebki bez opłaty za cło?
Czy jak?

Wolałabym by nie przepadła mi torebka.
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 08:44   #878
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
No właśnie, ale jak to naliczenie i opłata się odbywa?
Z torebką przysyłają dodatkową FV na cło?
Czy dzwonią?
Czy nie wydadzą torebki bez opłaty za cło?
Czy jak?

Wolałabym by nie przepadła mi torebka.
Proponuje Ci zapoznac sie ze strona celnego i ISZTAT poczytac jak i strone telchina.pl jak i pierwsza strona forum - bo tam masz taryfy na co ile czego naliczaja i cenne informacje ktore moga sie przydac jak chcesz cos kupowac od chinczyków

No właśnie, ale jak to naliczenie i opłata się odbywa?
standardowo zatrzymaja towar i dostaniesz pismo i tam uzupelniasz co kupilas za ile i dolaczasz skan z aukcji i potwierdzenie ze zaplacilas i wyslasz poczta lub mailem lub stawiasz sie w celnym osobiscie na dokumencie bedziesz wszytko miala pozniej placisz albo u nich albo u listonosza jak ci przyniesie

Z torebką przysyłają dodatkową FV na cło?
nie wysylaja faktury chinczycy chyba ze sama poprosisz a listonosz przyniesie dokument ze masz tyle i tyle do zaplacenia dodatkowo jak by co acha i fakt ze masz gift a paczce nic ci nie da bo w celnym idioci nie pracuja i na miliony paczek co przelatuja tam 99% ma ze to gifty sa wiec lepiej mowic co i jak a nie krecic ze ktos za free ci wyslal a odrazu powiedziec...ja zawsze mowie na wlasny uzytek kupilam tyle i tyle placilam daje print scrin aukcji oraz PP z konta ze oplacilam paczke. Czasami jade do Poznania do celnego a czasami wole wyslac mailem dokumenty 2-3 dni i paczke mi wtedy listonosz przynosi.

Czy dzwonią?
nie pisza polecony

Czy nie wydadzą torebki bez opłaty za cło?
nie wydadza jak kupisz taka do okolo 40usd to puszcza bo kwota taka nie obejmuje oplaty ale jak drozsza to nikt ci nie wyda jak nie oplacisz a jak nie odezwiesz sie wcale to cofna ja do Chin
masz na to jak pamietam chyba 10 czy 12 dni jakos tak



Wolałabym by nie przepadła mi torebka.

To kup i mniej wiecej dolicz sobie oplate - okolo jak pisalam za 60zl bedzie z 70zl maks przy wielkim szczesciu paczka przyjdzie bez doplaty bo sie nie zainteresuja ale jak zainteresuja dopalcisz i tyle.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
proszę spójrzcie obiektywnym okiem, czy ta sukienka http://pl.aliexpress.com/store/produ...677367510.html nie wydaje Wam się mniej obszerna niż oryginalna z zary? http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/su...9p3648997.html
troche jak bluzka wyglda
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-06-19 o 08:43
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:14   #879
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Proponuje Ci zapoznac sie ze strona celnego i ISZTAT poczytac jak i strone telchina.pl jak i pierwsza strona forum - bo tam masz taryfy na co ile czego naliczaja i cenne informacje ktore moga sie przydac jak chcesz cos kupowac od chinczyków

No właśnie, ale jak to naliczenie i opłata się odbywa?
standardowo zatrzymaja towar i dostaniesz pismo i tam uzupelniasz co kupilas za ile i dolaczasz skan z aukcji i potwierdzenie ze zaplacilas i wyslasz poczta lub mailem lub stawiasz sie w celnym osobiscie na dokumencie bedziesz wszytko miala pozniej placisz albo u nich albo u listonosza jak ci przyniesie

Z torebką przysyłają dodatkową FV na cło?
nie wysylaja faktury chinczycy chyba ze sama poprosisz a listonosz przyniesie dokument ze masz tyle i tyle do zaplacenia dodatkowo jak by co acha i fakt ze masz gift a paczce nic ci nie da bo w celnym idioci nie pracuja i na miliony paczek co przelatuja tam 99% ma ze to gifty sa wiec lepiej mowic co i jak a nie krecic ze ktos za free ci wyslal a odrazu powiedziec...ja zawsze mowie na wlasny uzytek kupilam tyle i tyle placilam daje print scrin aukcji oraz PP z konta ze oplacilam paczke. Czasami jade do Poznania do celnego a czasami wole wyslac mailem dokumenty 2-3 dni i paczke mi wtedy listonosz przynosi.

Czy dzwonią?
nie pisza polecony

Czy nie wydadzą torebki bez opłaty za cło?
nie wydadza jak kupisz taka do okolo 40usd to puszcza bo kwota taka nie obejmuje oplaty ale jak drozsza to nikt ci nie wyda jak nie oplacisz a jak nie odezwiesz sie wcale to cofna ja do Chin
masz na to jak pamietam chyba 10 czy 12 dni jakos tak



Wolałabym by nie przepadła mi torebka.

To kup i mniej wiecej dolicz sobie oplate - okolo jak pisalam za 60zl bedzie z 70zl maks przy wielkim szczesciu paczka przyjdzie bez doplaty bo sie nie zainteresuja ale jak zainteresuja dopalcisz i tyle.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------


troche jak bluzka wyglda
Wyjaśnione czarno na białym. Dziękuję
Teraz jestem trochę mądrzejsza

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Ciekawi mnie jeszcze skąd w UC wiedzą co kosztowało ile. Przecież nie ma dołączonego paragonu. A ta sama torebka może być za 10USD i 100USD bo jest już ze skóry... Na jakiej podstawie szacują wartość?
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:19   #880
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie bo szewskiej pasji dostaję. Co kliknę na linka do Ali w wersji polskiej - to nie mogę przełączyć się na wersję ANG - Nie wystarczy usunac pl. przed linkiem, a klikając na "go to global side" przelacza mnie na strone glowna a tym samym trace otworzona strone. Czy jest jakis magiczny sposob, zeby zablokowac w ogole przelaczanie sie na polska wersje?
Up
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:24   #881
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Wyjaśnione czarno na białym. Dziękuję
Teraz jestem trochę mądrzejsza

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Ciekawi mnie jeszcze skąd w UC wiedzą co kosztowało ile. Przecież nie ma dołączonego paragonu. A ta sama torebka może być za 10USD i 100USD bo jest już ze skóry... Na jakiej podstawie szacują wartość?
masz dolaczyc dane czyli skad co kupowalas stad wiedza
a jak udowdnisz ze kupowals cos za 10usd jak faktycznie za 70usd? tylko mozesz podeslac to co fatycznie kosztowalo...
z tym ze jak kupisz podorbke mozesz liczyc sie z tym ze tez moga sie przyczepic i mozesz poniesc kare za zniszzenie ale to juz okolo 2-3tys nawet kwoty jak kancelaria sie odezwie
ostatni na FB wlasnie laska pisala bo jakies 10szt bluzek z myszka miki kupila i odezwala sie kancelaria bo naruszyla artykul wartosci intelektualnej i nie wiedziala co robic teraz ma
po drugie celny mniej wiecej wie jaka torebka ile moze kosztowac bo teo dziennie przewalaja tysiace
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-06-19 o 09:27
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 09:34   #882
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Up
mnie też to irytuje - nie korzystam z polskiej strony
http://pl. aliexpress.com/ store/ product/Nowy-2016-summer-fashion-kob iety- sexy-slash -neck-off-shoul der-striped-drukuj-mini-n iebieskie-sukienki-marki / 119102_ 32677367510 . html
możesz skopiować ten kod
go to global site
i wkleić w wyszukiwarkę:
32677367510
i jest link http://www.aliexpress.com/item/new-2...677367510.html
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-19 o 09:35
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 10:06   #883
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
masz dolaczyc dane czyli skad co kupowalas stad wiedza
a jak udowdnisz ze kupowals cos za 10usd jak faktycznie za 70usd? tylko mozesz podeslac to co fatycznie kosztowalo...
z tym ze jak kupisz podorbke mozesz liczyc sie z tym ze tez moga sie przyczepic i mozesz poniesc kare za zniszzenie ale to juz okolo 2-3tys nawet kwoty jak kancelaria sie odezwie
ostatni na FB wlasnie laska pisala bo jakies 10szt bluzek z myszka miki kupila i odezwala sie kancelaria bo naruszyla artykul wartosci intelektualnej i nie wiedziala co robic teraz ma
po drugie celny mniej wiecej wie jaka torebka ile moze kosztowac bo teo dziennie przewalaja tysiace
Masakra... czyli najbezpieczniej kupować jakąś tanioche bez logo. Tylko przecież nie o to tu chodzi...
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 10:44   #884
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
A pytałaś o kurtkę? Może zapytaj, jak dzisiaj przejrzałam to w szoku byłam, że grupa dostaje zniżki itd
To samo mialam pisac .
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:28   #885
Sonciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sonciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 361
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Komplet bielizny
Link: http://pl.aliexpress.com/item/Sexy-W...242-&af=d99%3A
Cena: 19,49 zł
Zamówione: 30.05
Dostarczone: 10.06
Ocena: 9/10
Noszę 75 D, zamówiłam C i jest idealny Dobra jakość biustonosza, majtki gorzej, już się rozpruły z boku mimo, że nie były za małe :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_9305.JPG (747,1 KB, 107 załadowań)
__________________
NOWA WYMIANA W LIPCU - wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276537
Sonciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 12:07   #886
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
mnie też to irytuje - nie korzystam z polskiej strony
http://pl. aliexpress.com/ store/ product/Nowy-2016-summer-fashion-kob iety- sexy-slash -neck-off-shoul der-striped-drukuj-mini-n iebieskie-sukienki-marki / 119102_ 32677367510 . html
możesz skopiować ten kod
go to global site
i wkleić w wyszukiwarkę:
32677367510
i jest link http://www.aliexpress.com/item/new-2...677367510.html
To jest porażka. Najgorsze, że raz wystarczy kliknąć na coś z polskiej strony i już potem automatycznie linki angielskie (sprawdzałam na tym "wygenerowanym" przez Ciebie ) załadowują się na platformę polszą. Szkoda, że nie można w ogóle zablokować tego... Ale dzięki za Twój sposób - zawsze to mniej będę się irytowała tymi łamanymi tłumaczeniami
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 12:21   #887
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Masakra... czyli najbezpieczniej kupować jakąś tanioche bez logo. Tylko przecież nie o to tu chodzi...
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To jest porażka. Najgorsze, że raz wystarczy kliknąć na coś z polskiej strony i już potem automatycznie linki angielskie (sprawdzałam na tym "wygenerowanym" przez Ciebie ) załadowują się na platformę polszą. Szkoda, że nie można w ogóle zablokować tego... Ale dzięki za Twój sposób - zawsze to mniej będę się irytowała tymi łamanymi tłumaczeniami
ja od siebie polecam wejść na ali, kliknąć "go to global site" i sobie dodać do zakładce - nawet jak nie będziecie wchodzić przez zakładki tylko wpisując link z ręki to przeglądarka automatem będzie sobie "dopowiadać" gotowy link z zakładki i wchodzić na globalną - u mnie na chrome działa
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 13:42   #888
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
masz dolaczyc dane czyli skad co kupowalas stad wiedza
a jak udowdnisz ze kupowals cos za 10usd jak faktycznie za 70usd? tylko mozesz podeslac to co fatycznie kosztowalo...
z tym ze jak kupisz podorbke mozesz liczyc sie z tym ze tez moga sie przyczepic i mozesz poniesc kare za zniszzenie ale to juz okolo 2-3tys nawet kwoty jak kancelaria sie odezwie
ostatni na FB wlasnie laska pisala bo jakies 10szt bluzek z myszka miki kupila i odezwala sie kancelaria bo naruszyla artykul wartosci intelektualnej i nie wiedziala co robic teraz ma
po drugie celny mniej wiecej wie jaka torebka ile moze kosztowac bo teo dziennie przewalaja tysiace
Jaka kancelaria? Bo najczęściej to zwyczajni naciągacze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 14:22   #889
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Mam dziwną sytuację. Ostatnio kupowałam zegarek, zapłaciłam kartą, którą płaciłam już wcześniej, więc była dodana, wpisałam tylko datę ważności. Status: oczekiwanie na wysyłkę
Teraz kupowałam conversy i nie płaciłam od razu, tylko później, zapłaciłam również tą kartę, ale nie pojawiło się nigdzie pole do wpisania daty ważności i mam status weryfikacja płatności

Czy mam coś jeszcze zrobić? Możliwe, że będzie odrzucona albo coś?

Swoją drogą podaje link http://www.aliexpress.com/item/Ultra...684097254.html conversy takie jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg converse.jpg (37,7 KB, 107 załadowań)
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2016-06-19 o 14:24
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 15:21   #890
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Miałam taką naklejkę na przesyłce ze zwykłym t-shirtem1466346075266.jpg . Spotkalyscie się z tym?
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 16:20   #891
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Miałam taką naklejkę na przesyłce ze zwykłym t-shirtemZałącznik 6492456 . Spotkalyscie się z tym?
Ta naklejka mówi o tym ze towar jest z chin, w związku z czym obejmują ją normalne procedury celne. Jak sie dostaje przesyłki z Holandii czy Szwecji itp wysłane przez chińczyków to się dostaje takie naklejki.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 17:28   #892
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
To jest porażka. Najgorsze, że raz wystarczy kliknąć na coś z polskiej strony i już potem automatycznie linki angielskie (sprawdzałam na tym "wygenerowanym" przez Ciebie ) załadowują się na platformę polszą. Szkoda, że nie można w ogóle zablokować tego... Ale dzięki za Twój sposób - zawsze to mniej będę się irytowała tymi łamanymi tłumaczeniami
Polska wersja to masakra jakaś Nigdy nic nie mogę znaleźć po tych opisach.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 18:31   #893
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

dacn poczytaj sobie troche w google np tu to bedziesz wiedziala o czym pisalam http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?t=6171 lub tu dosyc jasno http://telchina.pl/zatrzymanie-paczk...lny-t6641.html

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Masakra... czyli najbezpieczniej kupować jakąś tanioche bez logo. Tylko przecież nie o to tu chodzi...
nie wiem kazdemu chodzi o cos innego ale musisz miec tego swiadomosc bo pozniej kazdy jest zdziwiony jak pismo juz dostanie poczytaj o tym na portalach co pisalam wczesniej znajdziesz duzo informacji.
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-06-19 o 18:45
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 08:53   #894
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Moja torebka a'la chanel bag boy (nie logowana) leżała całe 12 dni w celnym, ale puścili dalej i od 5 dni znowu wędruje po Polsce... Masakra 17 dni w Polsce sobie krąży, a z Chin do PL przyszła w 10 dni od daty zamówienia. Po tracking number to wszystko wiem. Ciekawe czy do końca miesiąca do mnie przyjdzie.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 10:49   #895
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Mam nadzieje, ze dojdzie I zadnych oplat nie zwymysla....
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 10:57   #896
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Ta naklejka mówi o tym ze towar jest z chin, w związku z czym obejmują ją normalne procedury celne. Jak sie dostaje przesyłki z Holandii czy Szwecji itp wysłane przez chińczyków to się dostaje takie naklejki.
racja bo na paczce jest sweden
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 11:32   #897
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Przecież to, że dostaje się przesyłkę pocztą holenderską albo szwedzką nie oznacza, że Chińczyk ma magazyn lub taśmę produkcyjną w Europie tylko po prostu że wysłał pocztą holenderską lub szwedzką.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 16:07   #898
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Czy macie może doświadczenia z kupnem płaszczy i kurtek?
Chodzi za mną cały czas to http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...1pjxhoqedb97f/

Ale zastanawiam się, czy to jest właściwie kurtka czy bluza
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 17:45   #899
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6199488 6]
Ale zastanawiam się, czy to jest właściwie kurtka czy bluza [/QUOTE]
wygląda jak bluza podszyta futerkiem, na pewno nie na nasze zimy...

A tu moje zdobycze kosmetyczne. 2 błyszczyki:
1. Lime crime Velvetines za 1,08$ już nie ma aukcji, drugi raz zamówiłam te szminki i drugi raz dostałam inny kolor niż zamawiałam... ale mimo to polecam i ta pachnie wanilią jak oryginał.
2. NYX Istanbul za 0,87$ http://pl.aliexpress.com/item/2016-H...663682833.html kolor też przyszedł trochę inny i to są normalne błyszczyki.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 17:47   #900
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

zapomniałam zdjęć dodać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 104_4704.JPG (150,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 104_4701.JPG (99,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 104_4699.JPG (77,4 KB, 45 załadowań)
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.