Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 19:24   #301
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dzięki za odpowiedź. Powiem szczerze że byłam niezdecydowana co mam wybrać. Byłam nastawiona na Remingtona ale ostatecznie się wycofałam. Dla osób które chcą kupić sobie sprzęt Remingtona mam takie info, że po 29 jakoś firma na swojej stronie ogłosi promocję i będzie wtedy przy zakupie ich sprzętu IPL szczotka do twarzy gratis. Mnie jednak nawet to nie przekonało, promocja ma być opisana na ich stronie, tak mi powiedziała pani z Remingtona przez telefon. Remington mi się źle kojarzy. Miałam ich suszarkę i była bardzo ok, ale miałam też suszarko lokówkę i wciągnęła mi włosy, z długich musiałam obciąć lekko za ucho......... To był dla mnie szok. Po prostu tak zawinęły mi się włosy w tą szczotkę że ich już nie wyjęłam, musiałam uciąć. To nie była wtedy moja wina a ewidentnie wina tego sprzętu. Mam inne suszarko lokówki i nie było nigdy takiej sytuacji a ten sprzęt zatrzymał moje włosy i już nie mogłam ich wyjąć. Dlatego nie lubię tej firmy ale co nie znaczy że inne sprzęty ich są złe.


Generalnie chyba zdecydowałam się na tą Lumeę, żeby nie mieć sprzętu na kablu. Nie wiem czy dobrze wybrałam, nie mam porównania.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:24   #302
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Zastanawiam się nad zakupem Remingtona 6250, z tym że czy ten laser zadziała na jaśniejsze włosy? Nie czarne, nie brązowe, ale też nie całkiem blond. Kiedyś już poddałam się serii laserem Vectus w gabinecie, jednak włosy zaczęły już odrastać.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:37   #303
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

I jeszcze chyba najważniejszy powód był taki, że Remington strasznie kłamie w swojej ofercie pisząc o wiecznej żarówce, co jest nieprawdą. Nie lubię takich zagrywek producentów i chyba głównie z tego powodu nie chciałam kupić tego IPLa właśnie.

Jeśli czyta to ktoś z firmy Remington, to moim zdaniem przegięliście z tym PRem i wieczną żarówką. Są osoby które nie przemyślą i takie kłamstwo do nich trafi i dzięki temu kupią, ale są takie osoby które zrażą się całkiem do waszej firmy. Ja nawet mimo promocji, gdzie szczotka do twarzy ma być gratis nie chcę waszego urządzenia i waszej ,, wiecznej żarówki'' która w rzeczywistości jest do iluś tylko użyć a gwarancja jest dwa lata......... Słabe

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Zalezy jak masz jasne, zrób zdjęcie i wyślij do producenta maila i zapytaj czy taka karnacja i włosy jakie Ty masz się kwalifikują.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Myślę, że jeśli w salonie miałaś zabiegi i się poprawiło na jakiś czas to teraz też się poprawi. Zawsze możesz zadzwonić do Remingtona i zapytać, ja rozmawiałam z panią która zajmuje się IPLami, więc na pewno będziesz mogła wysłać do niej zdjęcie. Myślę, że taki zakup wymaga konsultacji i każdy producent powinien Ci powiedzieć, czy jest sens w ogóle żebyś to kupowała czy nie. Zawsze możesz się też potem starać sprzedać, choć myślę że na taki sprzęt ciężko będzie ci znaleźć kupca.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Miałam na myśli kupca na sprzęt używany tego typu.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:49   #304
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dzięki za wskazówki
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 23:28   #305
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Kiedyś też myślałam, że usuwanie owłosienia w gabinecie jest na stałe. Praktycznie nie ma takiej możliwości, żeby na stałe usunąć zarost. Nawet najlepsze sprzęty nie mają takich możliwości. Kiedy wchodziły IPLe w gabinetach czy lasery, większość kosmetologów kłamała, że zabiegi dają efekt stały, dlatego nie chodzę do salonów kosmetycznych często, bo większość ich obietnic to nieprawda i kłamstwa. Moja znajoma robiła zabiegi w gabinecie i po jakimś czasie włosy rosły już jej tak samo. Każdy tak ma nie tylko ona.

Szkoda mi dziewczyn, które zainwestowały w zabiegi myśląc, że efekt będzie stały.... Ja nie robiłam usuwania owłosienia w gabinecie, ale robiłam dawno temu mikrodermabrazję i wtedy mi wmówiono, że znikną po zabiegach rozszerzone pory i trądzik. Było odwrotnie oczywiście, trądzik się rozniósł na całą twarz i brałam ponad rok Izotek. Miałam taki stan zapalny przez dwa lata i nikomu nie życzę. Nie mogę też pominąć faktu, że po mikrodermabrazji kosmetyczka starła mi tak mocno skórę, że miałam strupy i sączące się rany. Nie mam zaufania dlatego do gabinetów kosmetycznych i szukam zazwyczaj alternatyw i robię zabiegi sama w domu.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 06:52   #306
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Shazney im jaśniejsze włosy tym słabsze efekty, biorąc pod uwagę że zabieg laserem podziałał, to wygląda na to że masz tyle melaniny we włosach że i IPL będzie jakieś efekty przynosił.

Z tym opowiadaniem, że zabiegi w gabinetach kłamią, jest jednak przesadą. Jeśli ktoś opowiada że po jednym zabiegu włosy na stałe znikną, to faktycznie kłamie, włosy znikają na kilka miesięcy i wracają, ale jednak za każdym razem pojawia się ich mniej. Po jednym zabiegu trudno zauważyć że zniknęło powiedzmy 10% włosów, dlatego może to sprawiać wrażenie, że nie ma efektów. U mnie po 6 czy 7 zabiegach laserem zostało około 30% włosów i jest to efekt stały, bo po kilku latach nadal nie odrastają. Poza tym im jaśniejsze włosy tym efekty zabiegu słabsze.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:04   #307
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja absolutnie nie żałuję zabiegów laserowych w gabinecie. Wiedziałam, że nie pozbędę się owłosienia "na zawsze". Ale miałam straszny problem z wrastaniem włosów, podrażnieniem, przez co najlepiej było jak goliłam się co miesiąc, a wyobraźcie sobie chodzić z długimi włosami przez taki czas . Miałam spokój na kilka miesięcy, teraz włosy szybciej odrastają, choć nie w takiej ilość jak przed zabiegami. Dlatego zamiast znów inwestować w lasery w gabinecie, rozmyślam nad domowym IPL.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 12:23   #308
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja mam bardzo złe doświadczenie z gabinetami kosmetycznymi, ostatnio miałam robiony makijaż permanentny i zostały mi za ten makijaż zwrócone pieniądze. Wygląda to źle, opisywałam moją sytuację na wątku o makijażach permanentnych. Może ja mam pecha do tych gabinetów..... Nie uważam, żeby chodzenie do gabinetu nie miało sensu ale ciężko jest znaleźć dobre miejsce. Byłam natomiast na laserze frakcyjnym ablacyjnym u lekarza i było ok.


Kiedy dwa lata temu myślałam o tym, aby usunąć włosy laserem to w gabinetach mówiono mi, że to usuwanie jest na stałe.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:40   #309
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
A jak efekty musisz się golić manualnie ?
Gole maszynka raz w tygodniu po tym IPL. Włosy rosną wolniej, mniej i są lyse placki. Gdybym tylko golila bez IPL to żeby tako efekt uzyskać musiałabym golić co dwa dni.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:13   #310
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo złe doświadczenie z gabinetami kosmetycznymi, ostatnio miałam robiony makijaż permanentny i zostały mi za ten makijaż zwrócone pieniądze. Wygląda to źle, opisywałam moją sytuację na wątku o makijażach permanentnych. Może ja mam pecha do tych gabinetów..... Nie uważam, żeby chodzenie do gabinetu nie miało sensu ale ciężko jest znaleźć dobre miejsce. Byłam natomiast na laserze frakcyjnym ablacyjnym u lekarza i było ok.

Kiedy dwa lata temu myślałam o tym, aby usunąć włosy laserem to w gabinetach mówiono mi, że to usuwanie jest na stałe.
Kompetentny gabinet to podstawa, ale wiele też zależy od naszego organizmu. Na nogach może pozostało mi 10% owłosienia, bardzo niewiele, i do tego włosy są jaśniutkie, natomiast bikini i pachy, niestety, odrastają. Żeby mieć super gładkość w tych miejscach, muszę teraz golić się co drugi dzień. Jeśli po domowym IPL mogłabym to robić co tydzień albo co dwa tygodnie, to byłabym wniebowzięta

Natknęłam się też na Braun Silk-expert IPL BD 5009. Ktoś posiada ten sprzęt? Godny jest uwagi? W sklepie go bardzo wychwalano, ale rzeczywiście jest taki super?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 17:19   #311
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

No właśnie ja żałuję że nie kupiłam Brauna... Kupiłam lumee i jestem chyba niezadowolona..... Na ich infolinię nie da się dodzwonić a mailowo nie chcą powiedzieć ile to ma mocy (J), mówią że ta informacja nie powinna mieć dla mnie znaczenia. Żałuję że nie kupiłam tego brauna, za słabo się rozeznałam przed zakupem. Braun kosztuje niecałe 1500 złotych i dodatkowo gratis jeszcze jest szczotka do twarzy. Zobaczę jakie efekty zafunduje mi mój IPL ale mam przeczucie że nie będę zadowolona. Na pewno dam znać po paru tygodniach.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 17:50   #312
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

A ten Braun ile ma mocy?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:26   #313
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Chyba 7 J
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:06   #314
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Przepraszam Braun ma 6 J

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

A to oznaczenie w J za co odpowiada? Philips coś ściemnia bo ma w specyfikacji od chyba 2 - 5 J czyli ile ma? Dziwne to jest
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 16:08   #315
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dżul – jednostka pracy, energii oraz ciepła w układzie SI, oznaczana J.

Wszystko się zgadza, urządzenia ustawia się na różną moc, dlatego podali 2-5J. Remington dla odmiany podaje maksymalną 7J, ale po prawdzie też działa na mniejszej jeśli tak sobie ustawisz.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 18:57   #316
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Chyba żałuję zakupu tej Lumei, gdybym miała kupowac jeszcze raz zakupiłabym Brauna. Na infolinię Philipsa nie da się dodzwonić, i nie podoba mi się wiele rzeczy odnośnie tej firmy, płaci się za firmę chyba, ale zobaczymy. Brauna zawsze lubiłam ale też nie jest idealny. Sama nie wiem, w sumie każda firma ma jakieś wady, ale boję się że ten mój Philips mimo wysokiej ceny będzie słaby.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Miałam długo depilator Brauna i mam go nadal, mam go długo i działa. Inna sprawa że używałam go rzadko bo jest kiepski. Wciąga skórę i dodatkowo włosy wchodzą w środek sprzętu i nie da się tego wyjąć. Brauna nie kupiłam IPLa bo właśnie zraził mnie ten depilator, pomyślałam że wezmę Philipsa dla odmiany. Nie wiem mam cały czas takie myśli że źle wybrałam. Mogłam wziąć Brauna
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:08   #317
ishtar21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Pytanie do dziewczyn, które używały Remingtona na okolicę bikini: czy pozbyłyście się całkowicie problemu wrastających włosów, czy dalej robią się Wam krostki mniejsze lub większe?
Słyszałam opinię, że po depilacjach laserowych włosy oczywiście odrastają, ale są na tyle słabe, że nie są w stanie przebić skóry i wrastają.
Jakieś opinie na ten temat?
Pytam, bo oczywiście "wrosty" i blizny po nich są moim koszmarem
ishtar21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 07:58   #318
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ishtar21 Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które używały Remingtona na okolicę bikini: czy pozbyłyście się całkowicie problemu wrastających włosów, czy dalej robią się Wam krostki mniejsze lub większe?
Słyszałam opinię, że po depilacjach laserowych włosy oczywiście odrastają, ale są na tyle słabe, że nie są w stanie przebić skóry i wrastają.
Jakieś opinie na ten temat?
Pytam, bo oczywiście "wrosty" i blizny po nich są moim koszmarem
U mnie póki co problem krostek i wrastających włosów zniknął. Dziś robię zabieg po raz 6.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 16:23   #319
baowiaczana
Przyczajenie
 
Avatar baowiaczana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: polska C
Wiadomości: 12
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny, możecie wytłumaczyć mi jedną rzecz, bo nie do końca rozumiem?

Firma podaje, że "wieczna lampa" starcza na ok. 75 zabiegów, co ma dać okres gwarancyjny (czyli z tego, co wyczytałam max. 3 lata). No, ale z tego co tutaj widzę, to zabieg przeprowadza się raz w tygodniu, tak? 75 tygodni to przecież jakieś +/- 1.5 roku

I mam rozumieć, że przez "zabieg" rozumiane jest całe ciało, czyli załóżmy pakiet nogi+bikini+ręce+pachy+wą sik? Czy też 1 zabieg oznacza tylko jednorazowne naświetlanie jedynie nóg?
baowiaczana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 16:19   #320
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Zakładają że coraz rzadziej będzie się robiło. W praktyce jeśli się latem mocniej opalisz to masz kilka miesięcy przerwy. Robić co tydzień całe ciało też ciężko, bo to jednak czasochłonne zajęcie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 12:36   #321
x666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Chciałem kupić swoim paniom remingtona ipl6250 lub ipl6500. Z tego co wyczytałem, to droższy różni się tylko nakładką do twarzy? Czy warto dopłacać, czy ta nakładka jest na tyle przydatna by wydawać około 200 żł. Proszę o wskazanie zalet nakładki.
x666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 10:39   #322
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny robią bikini tą podstawową nakładką, więc jeśli chcesz podejść do sprawy ekonomicznie to kup podstawowy model, jeśli chcesz mieć gest i stać Ciebie to kup nawet najdroższy model który ponadto ma nakładkę na twarz.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 14:51   #323
x666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziękuję za odpowiedź, potwierdziła opinie które ma moja żona od znajomych, więc będzie 6250.
x666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 08:00   #324
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Hej, Po jakim czasie od opalania można znowu zacząć używac IPL?
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 16:24   #325
myskatula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny, brać?

https://mediamarkt.pl/agd-male/depil...c1995-00-ipl-1

Niby jest w outlecie z powodu wyprzedaży ostatnich sztuk, a w cenie regularnej tez jest dostepny w sklepie. Hmm... dziwne.
Boję się, że dostanę jakiś odrzut.
myskatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 14:44   #326
WewnetrzneDziecko_
Przyczajenie
 
Avatar WewnetrzneDziecko_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 22
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Mam ipl6250, narazie trzy użycia co półtora tygodnia. Nogi poziom 5, pachy i bikini 3. Efekty: włosy odrastają znacznie wolniej, miejscami nie odrastają już w ogóle, ale to bardzo nieliczne miejsca bo pewnie jeszcze za mało użyć (bardzo ładnie widać jak niedokładnie się robi)
WewnetrzneDziecko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 11:28   #327
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny pomóżcie zastanawiam się nad remington a lumea...co wybrać? Depilator może mieć podłączenie sieciowe, zależy mi na depilacji głownie nóg i bikini. Dodam , ze nogi mam bardzo owłosione...chodziłam kiedyś na zabiegi do gabinetu prywatnego i po serii zabiegów laserem byłam zadowolona z efektów, jednak po dłuższej przerwie problem powrócił...mysle ze taki domowy depilator laserowy wyszedlby mi korzystniej. Polećcie coś godnego zakupu z waszego doświadczenia z tymi urządzeniami
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 17:30   #328
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ewka przeczytaj ten wątek i potem porozmawiamy jakie masz wątpliwości co wybrać, bo my za Ciebie decyzji podjąć nie możemy, a są tu osoby które zakupiły jeden bądź drugi.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 07:55   #329
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie zastanawiam się nad remington a lumea...co wybrać? Depilator może mieć podłączenie sieciowe, zależy mi na depilacji głownie nóg i bikini. Dodam , ze nogi mam bardzo owłosione...chodziłam kiedyś na zabiegi do gabinetu prywatnego i po serii zabiegów laserem byłam zadowolona z efektów, jednak po dłuższej przerwie problem powrócił...mysle ze taki domowy depilator laserowy wyszedlby mi korzystniej. Polećcie coś godnego zakupu z waszego doświadczenia z tymi urządzeniami
jesli nie przeszkadza Ci ładowanie sieciowe to wybralabym remingtona bo glowna zaleta philipsa w porownaniu do remingtona to wlasnie bezprzewodowosc, ale przez to jest kilkukrotnie drozszy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 09:05   #330
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny które używają tych depilatorów od jakiegoś czasu - jak efekty ? Jak z odrastaniem ? Wiem,że u każdego to indywidualnie ale pytam z ciekawości.
Ja w okolicach marca-kwietnia chce kupić prawdopodobnie Remingtona (z tego co widziałam w necie, na YT najbardziej mnie przekonał,ale może finalnie zmienie zdanie).
Ja mam dosyc maszynek,kremów, wosków a depilacja w gabinecie do mnie nie przemawia (w pracy kilka dziewczyn robilo i właśnie kazda byla przekonana przez osobe wykonujaca zabieg ze to na zawsze )
i takie urządzenie wydaje mi sie najrozsądniejsze.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.