Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprzedaże! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-25, 06:32   #1561
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Dzień dobry! U nas skwar!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 06:55   #1562
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dzień dobry! U nas skwar!
Dzień dobry a u mnie burza od godziny

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wstałam o 5.30 słonko pięknie świeciło, a teraz burza mam nadzieję, że jeszcze pogoda się poprawi, bo w końcu wolny dzień, chciałam na leżaczku poleżeć, a tu taki klops
Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Dzien dobry
wstałam :takie plany były a tu czarne chmury
Myśle, że od 10 będzie się poprawiać pogoda
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 07:16   #1563
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Ja marzę o burzym bo jest tak zawaliście gorąco, że się chyba dziś roztopię...

Podrzucicie mi linka do tej jeansowej hiszpanki z koronką? Bo ja też niezaznajomiona...

A poza tym wczoraj znalazłam mieszkanie moich marzeń no i... chyba trzeba będzie zacisnąć pasa...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 07:23   #1564
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Na zachodzie upał Jadę nad jezioro tylko jeszcze nie wiem na jakie. Gdzieś dalej od miasta chyba się zapuszczę

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja marzę o burzym bo jest tak zawaliście gorąco, że się chyba dziś roztopię...

Podrzucicie mi linka do tej jeansowej hiszpanki z koronką? Bo ja też niezaznajomiona...

A poza tym wczoraj znalazłam mieszkanie moich marzeń no i... chyba trzeba będzie zacisnąć pasa...
Na mieszkanie marzeń warto zacisnąć pasa
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 07:47   #1565
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Na zachodzie upał Jadę nad jezioro tylko jeszcze nie wiem na jakie. Gdzieś dalej od miasta chyba się zapuszczę

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Na mieszkanie marzeń warto zacisnąć pasa

Wiem, wiem, tylko to zaciskanie pasa byłoby dość mocne, bo mieszkanie jest tak mniej więcej 100 tyś powyżej naszej zdolności I doszłyby dojazdy, bo ścisłe centrum to to nie jest. No jednym słowem teraz mogłabym sobie pozwolić na stratę pracy, a w takim wypadku ani ja ani TŻ nie będziemy mogli podjąć żadnego "ryzyka".
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 07:48   #1566
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Myśle, że od 10 będzie się poprawiać pogoda
Oby choć już niebo tak jakby trochę przejrzało plus taki, że teraz da się żyć, jak trochę popadało
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 07:54   #1567
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, tylko to zaciskanie pasa byłoby dość mocne, bo mieszkanie jest tak mniej więcej 100 tyś powyżej naszej zdolności I doszłyby dojazdy, bo ścisłe centrum to to nie jest. No jednym słowem teraz mogłabym sobie pozwolić na stratę pracy, a w takim wypadku ani ja ani TŻ nie będziemy mogli podjąć żadnego "ryzyka".
Popatrz pod kątem przyszłości jak daleko do lekarza, przedszkola, szkoły żeby potem nie latać w kółko i nie dowozić. Czy jest droga do tej szkoły tzn. chodnik. Czy daleko do sklepu, ze jak czegoś zapomnisz to z powrotem wyprawa. Czy jak będziesz miała natchnienie w weekend do miasta wyskoczysz to jak szybko dojedziesz. I pomyśl zima, ciemno, pada i jesteś na skraju miasta i może byłabyś już w domu, a tu trzeba jeszcze do domu parę km zrobić.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 08:02   #1568
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

oświeciło mnie właśnie, że mój kombiak khaki, na którego czekałam nie wszedł na % to kliknęłam. Myślałam, że tak szybko się wyprzedał na %
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7901228505_2_1_1.jpg (20,8 KB, 37 załadowań)
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 08:13   #1569
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Dzień dobry. U mnie też gorącoooo. W sumie to chyba się starzeję, bo nie lubię takich upałów.
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 08:19   #1570
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Pozdrowienia ze słonecznego Batumi
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 08:29   #1571
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U mnie też gorącoooo. W sumie to chyba się starzeję, bo nie lubię takich upałów.
to ja chyba zawsze byłam stara...

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Pozdrowienia ze słonecznego Batumi
Pozderki, udanego wypoczynku
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 08:41   #1572
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Bry

U mnie dalej piękna pogoda.

Lady I udanego wypoczynku

Mari ja miałam podobny dylemat 4 lata temu. W końcu wygrał argument wielkości mieszkania. Wolę mieć duże pod miastem niż małe w centrum. Dojazdy nie są takie straszne, a dzieci też będę wozić do przedszkola do centrum. We Wro nie ma takich osiedli, żeby było wszystko na miejscu. Więc i tak trzeba wozić i tak.
Ja teraz mam znowu dylemat bo zastanawiam się nad drugą hipoteką na dom. Zaciskanie pasa też w perspektywie. ..więc również się waham.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:01   #1573
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Popatrz pod kątem przyszłości jak daleko do lekarza, przedszkola, szkoły żeby potem nie latać w kółko i nie dowozić. Czy jest droga do tej szkoły tzn. chodnik. Czy daleko do sklepu, ze jak czegoś zapomnisz to z powrotem wyprawa. Czy jak będziesz miała natchnienie w weekend do miasta wyskoczysz to jak szybko dojedziesz. I pomyśl zima, ciemno, pada i jesteś na skraju miasta i może byłabyś już w domu, a tu trzeba jeszcze do domu parę km zrobić.

Stamtąd to w zasadzie wszędzie wyprawa w porównaniu z tym miejscem, gdzie teraz mieszkam. Mini wyprawa, ale jednak. Z tym, ze bliżej mi się nic nie podoba...

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Bry

U mnie dalej piękna pogoda.

Lady I udanego wypoczynku

Mari ja miałam podobny dylemat 4 lata temu. W końcu wygrał argument wielkości mieszkania. Wolę mieć duże pod miastem niż małe w centrum. Dojazdy nie są takie straszne, a dzieci też będę wozić do przedszkola do centrum. We Wro nie ma takich osiedli, żeby było wszystko na miejscu. Więc i tak trzeba wozić i tak.
Ja teraz mam znowu dylemat bo zastanawiam się nad drugą hipoteką na dom. Zaciskanie pasa też w perspektywie. ..więc również się waham.

Morelle, ale z perspektywy czasu zrobiłabyś inaczej? Bo ja powoli myślę o domu w perspektywie 5-7 lat i doradzono mi żeby takiej kasy (która de facto wystarczyłaby na budowę domu, of corz bez działki, a działki nie mam) nie ładować w mieszkanie, bo to nie ma sensu.

Tam gdzie teraz chcę kupić jeszcze 15 lat temu, nawet mniej ze 13, była "wieś", wrony zawracały, a teraz to modne osiedle, raczej zatem rozwojowe. Podobnie było zresztą z moim obecnym miejscem zamieszkania, troszkę lepiej, bo były szkoły i wszystko dobrze skomunikowane, a teraz mieszkam dosłownie w drugim centrum- galerie, hipermarkety, szkoły, lekarze, wszystko.


Jeju, dajcie mi linka do tej kiecy pliz someone anyone, bo muszę na czymś się skupić, bo jestem bardzo niezdrowo podniecona ;p Wczoraj oglądałam i się mocno ekscytuję, przeżywam jak stonka wykopki
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:16   #1574
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Stamtąd to w zasadzie wszędzie wyprawa w porównaniu z tym miejscem, gdzie teraz mieszkam. Mini wyprawa, ale jednak. Z tym, ze bliżej mi się nic nie podoba...

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------




Morelle, ale z perspektywy czasu zrobiłabyś inaczej? Bo ja powoli myślę o domu w perspektywie 5-7 lat i doradzono mi żeby takiej kasy (która de facto wystarczyłaby na budowę domu, of corz bez działki, a działki nie mam) nie ładować w mieszkanie, bo to nie ma sensu.

Tam gdzie teraz chcę kupić jeszcze 15 lat temu, nawet mniej ze 13, była "wieś", wrony zawracały, a teraz to modne osiedle, raczej zatem rozwojowe. Podobnie było zresztą z moim obecnym miejscem zamieszkania, troszkę lepiej, bo były szkoły i wszystko dobrze skomunikowane, a teraz mieszkam dosłownie w drugim centrum- galerie, hipermarkety, szkoły, lekarze, wszystko.


Jeju, dajcie mi linka do tej kiecy pliz someone anyone, bo muszę na czymś się skupić, bo jestem bardzo niezdrowo podniecona ;p Wczoraj oglądałam i się mocno ekscytuję, przeżywam jak stonka wykopki
Ja we Wro mam dom rodzinny w centrum. Bylam przyzwyczajona, że wszędzie blisko.
Teraz mieszkam pod miastem i gdybym wiedziała, że nie będę budować domu to bym podjęła taką samą decyzję. Bardzo lubię swoje mieszkanie (dlatego też nie chce go sprzedać). Do wypraw się przyzwyczailam. Pracuje w Rynku, więc wszystko załatwiam po pracy. Na weekend nie ma ruchu, więc jeśli już jadę do centrum to mega szybko jestem na miejscu.
Jednak jeśli chcesz budować dom to się zastanów. Ja wtedy nie miałam pojęcia, że będę miała działkę. Gdybym wiedziała to bym się wstrzymała. Chociaż z drugiej strony mieszkanie zawsze się przyda
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:20   #1575
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość



kupilam obie wczoraj, biala S - dla mnie wyglada jakprzescieradlo - zwrot

niebieska M - troche za duza ale jesli nie upoluje s to zostaje
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:22   #1576
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
kupilam obie wczoraj, biala S - dla mnie wyglada jakprzescieradlo - zwrot



niebieska M - troche za duza ale jesli nie upoluje s to zostaje

Podałabyś linka do niebieskiej?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:27   #1577
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
kupilam obie wczoraj, biala S - dla mnie wyglada jakprzescieradlo - zwrot

niebieska M - troche za duza ale jesli nie upoluje s to zostaje
ta biała jest tragiczna
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:35   #1578
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Zgadzam sie ta biała dramat a kombi duży wypada mam s a szukam xs...kupowałam jeszcze w cenie regularnej
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 11:49   #1579
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Mi się ta falbanka podoba na kimś. Na mnie tragedia.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 12:20   #1580
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Ufff...w centrum Polski temperatura daje czadu.

Dziewczyny, po jakim czasie Zara pogłębia przeceny?
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 12:31   #1581
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Dzień dobry
Trzeci dzień % a ja ani nie władze na stronę ani nie byłam w sklepie nawet mi się jechać nie chce ze zwrotami i reklamacja lancuszka w Sparcie (znowu fuck)
Nienawidzę upałów juz dwa razy bralam chłodny prysznic i ciągle się słabo czuje :-/
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 12:45   #1582
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Trzeci dzień % a ja ani nie władze na stronę ani nie byłam w sklepie nawet mi się jechać nie chce ze zwrotami i reklamacja lancuszka w Sparcie (znowu fuck)
Nienawidzę upałów juz dwa razy bralam chłodny prysznic i ciągle się słabo czuje :-/
Tez ostatnio nie ma weny na latanie po sklepach, musi mnie mega przycisnąć - zwrot lub reklamacja
Za to upały uwielbiam, jak rano obudziła mnie burza, to mi się od razu humor popsuł :/ na szczęście teraz mogę korzystać z uroków lata

Edytowane przez Kamila96
Czas edycji: 2016-06-25 o 13:22
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:01   #1583
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Ja też uwielbiam upały i u mnie upał od rana
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:14   #1584
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie ta biała dramat a kombi duży wypada mam s a szukam xs...kupowałam jeszcze w cenie regularnej

własnie mam wrazenie ze sie nie uklada za ciekawie ta m ;/
musze to jeszcze przemyslec, niestety nie mam linka, kupilam wczoraj stacjonarnie
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:15   #1585
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
Tez ostatnio nie ma weny na latanie po sklepach, musi mnie mega przycisnąć - zwrot lub reklamacja
Za to upały uwielbiam, jak rano obudziła mnie burza, to mi się odrazu humor popsuł :/ na szczęście teraz mogę korzystać z uroków lata
mamy tak samo kocham upały mogą być cały czas
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:16   #1586
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Dostałam maila o 1.30 że paczka wysłana
dość szybko
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:23   #1587
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
mamy tak samo kocham upały mogą być cały czas
Wlasnie mi się bardzo z upalami kojarzysz....tzn bardzo utkwilo mi w pamieci, ze pisalas kiedyś, ze kochasz upały
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:23   #1588
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Dostałam maila o 1.30 że paczka wysłana
dość szybko
właśnie teraz szybko coś im poszło, pierwsza moja klikana w środę wieczorem była wczoraj rano u mnie

a ja się dziś mega ucieszyłam jak nad ranem była burza...aż poszłam spać dalej
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:25   #1589
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
mamy tak samo kocham upały mogą być cały czas


Nie lubię słownika w moim telefonie

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Upały najbardziej uwielbiam jak mogę spędzać czas na słońcu
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:25   #1590
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Jeszcze kartony zimowe zalegają, a już letnie na horyzoncie witają - ZARA wyprz

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam upały i u mnie upał od rana
ja też kocham upały

Robiłam badania i mam niedoczynność tarczycy Ale już przynajmniej znam powód przytycia, po tabletkach wszystko powinno zejść
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 12:23:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.