Sierpnióweczki 2016! Część VI. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-30, 12:03   #1651
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
ja Ci tak odpowiem: talia?


Odpowiem tak samo

Tym ciachem mi ochoty narobilyscie może tez cos wyprodukuje.

W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0 byłam dzisiaj u stomatologa bo ząb mi sie ukruszył po drodze zrobiłam zakupy i zamiast kwiatów kupiłam sobie peeeelno owoców. Porzeczki czerwone, truskawki, jagody, czereśnie, maliny chyba pęknę
Zrobiłam gulasz i tez chyba idę na drzemkę. Nie mogę ostatnio zasnąć przez zespół niespokojnych nóg współczuje wam zgag i puchnącymi stop ale to co mnie spotyka każdego wieczora przed zaśnięciem z tymi nogami to jakas makabra. Mecze sie z godzinę półtorej pózniej rano nieprzytomna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:19   #1652
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Oby wyniki były ok.
Mieszczą się w normie. Ufff
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:21   #1653
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
37t0d to ciąża donoszona..ja kolejna wizyte mam wyznaczoną tak jak do tej pory co trzy tyg.


chyba żartujesz,że wielki..idealny..


ja mam wcięcie,ale to nie talia bo wyżej..
zmierzyłam obwód..w ciągu 27dni mam "w brzuchu" o 5-6cm więcej.. 03.06. miałam 92cm, a teraz 97-98cm wychodzi..


ee tam..fajny bebzolek,ale musi Ci byc ciężko..


ja tez.. i kosmetyki.. własnie przyszły organizery do szuflady i poukładałam wsio..
aa i mam wyprany pokrowiec od fotelika


biedna Mała..oby szybko wypociła dziadostwo.. tu w sam raz temperatura może pomóc..


mogę iść za Ciebie


ja zrobiłam raz 1:1, mimo że wziełam najkrótsze, najdelikatniejsze to mnie raził efekt w oczy i na drugi dzień jechałam je ściągnąć..


sliczny brzuszek

zgadzam się- Twoje samopoczucie jest bardzo ważne i należy zadbać tak jak się lubi o siebie..

dla mnie ten stanik jest wygodny,ale brzydki.. nie jest to napewno atrybut kobiecości i seksapilu ale ja w obecnym stanie nie szukam takich rozwiązań,ale wygody..


najpierw masa potem rzeźba

di_anna dzięki za odpowiedź..cos mi ucieło cytowanie.. że tez nie wpadłam na pomysł,żeby Ciebie pytać...

Dzięki.
To tym bardziej nie chcę jednak 1:1, bo zawsze mi się wszystko za mocne wydaje. Do brwi od dawna nie mogę nic znaleźć żeby efekt mnie nie przerażał.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
To takie jakby chrusty/faworki ułożone w stosik (mrowisko), posypane makiem i rodzynkami i polane miodem.

za Wasze wizyty!

Mam podobne zdania co do cc, chociaż jest część kobiet, która nie ma żadnych wskazań do cc a z wygody decyduje się na cc właśnie - ja niestety nie mam nawet wyboru, muszę cc ale gdybym miała to na pewno nie rezygnowałabym z sn.
Ja natomiast sama na sobie doświadczyłam parcia na KP i poczucia, że jak nie karmisz to najwyraźniej nie chcesz dla swojego dziecka dobrze. I tu znowu zaznaczę, że bardzo zależało i zależy mi na KP, jednak sama się przekonałam, że nie zawsze i nie dla każdego jest to takie proste i naturalne a z widokiem wniebowziętej mamy, która przy piersi trzyma uśmiechniętego dzidziusia ma często bardzo mało wspólnego.
A propo's wczoraj rozmawiałam o tym z TŻetem, któremu chyba też się chyba wydaje to oczywiste i naturalne. Na początek powiedziałam mu 'po pierwsze to ty w ogóle na ten temat nie powinieneś się wypowiadać'..... bo rzeczywiście facetom najłatwiej się mądrzyć (choć on w sumie nie mówił nic w złej wierze, zapewniał tylko, że teraz on będzie obok, że będzie mi podawał dziecko, pomagał przystawiać itd).


za kolejny tydzień!
Dobrze, że napisałaś dziewczynom o tych ruchach bo jeszcze niektóre zaniepokojone na IP by jechały . Chociaż moja Kasieńka potrafi jeszcze takiego kopa zasadzić, że się skręcam...
Które części ciała? Chyba paznokcie



za 35!


Teraz to pewnie takie lekkie, z owocami. A Ty jakie lubisz to może coś wymyślimy?


We we, teraz to pojechałaś, wielki phi!


Ja ostatnią miałam w 32tc i kazała przyjść jeszcze normalnie, czyli po miesiącu. Jak będzie później, zobaczymy.


Daj Ty spokój kobito, brzuszek super!


Moje też już kilka dni leży ale w taką gorączkę nie myślę się za nie zabierać...


a czemu nie?


Następna chudzinka, brzuszek miodzio!!!

Aha, któraś z Was pisała o swoich humorkach i najeżdżaniu na TŻeta, ja też swojemu dałam wczoraj popalić, tak się nakręciłam, że aż go odesłałam z powrotem do mamusi , a potem w sumie zastanawiałam się o co mi poszło... . A najlepsze było wieczorem - TŻet wrócił z pracy a mnie/nas jeszcze nie było w domu, zaczął do mnie wydzwaniać, pisać smsy a ja nie odbierałam trochę jeszcze z focha, poza tym akurat jechałam autem. Jak podjechałam pod blok to TŻet aż zleciał na dół do nas, wyściskał mnie i powiedział, żeby więcej mu tak nie robić bo on się martwił, że coś się stało.


Zmykam na kursy w hospicjum, dziś ostatnie wreszcie a potem po córę i nad jezioro z babcią .

Dziękuję.

To fajnie, że już ostatnie kursy. Zazdroszczę planów związanych z jeziorem.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Odpowiem tak samo

Tym ciachem mi ochoty narobilyscie może tez cos wyprodukuje.

W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0 byłam dzisiaj u stomatologa bo ząb mi sie ukruszył po drodze zrobiłam zakupy i zamiast kwiatów kupiłam sobie peeeelno owoców. Porzeczki czerwone, truskawki, jagody, czereśnie, maliny chyba pęknę
Zrobiłam gulasz i tez chyba idę na drzemkę. Nie mogę ostatnio zasnąć przez zespół niespokojnych nóg współczuje wam zgag i puchnącymi stop ale to co mnie spotyka każdego wieczora przed zaśnięciem z tymi nogami to jakas makabra. Mecze sie z godzinę półtorej pózniej rano nieprzytomna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! Zdrówka, radości i spełnienia marzeń.

Brawa oraz piona za 32+0.

Moje nogi również nie chcą zaznać spokoju, nie mogę spać przez nie. :/


Zamówiłam chyba ostatnie rzeczy wyprawkowe z neta, jeszcze coś zakupię stacjonarnie, chyba się wybiorę zaraz, bo mam ogromną chęć sfinalizowania zadania. :P

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mieszczą się w normie. Ufff

Uff to dobrze!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:39   #1654
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Ale upał

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Mój TŻ już gada, że będzie Tosie pilnował i nigdzie jej nie będzie puszczał
Prawidłowo
Mój tak gada od ponad 5 lat

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Nie jesteście same. Wszyscy nam mówią ze chłopiec.
Zresztą celowaliśmy w synusia.

Jak będzie córka to będę miała w domu magazyn broni, zeby tatuś swoją księżniczkę chronił.
też obstawiam chłopca u Ciebie

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
ja jeszcze mam
Talia....hmmm,
jakieś wcięcie jest, ale nieco wyżej

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
IWECZKO, przekichane z goraczka dzieciatka:-( Mam nadzieje, ze szybko wroci do zdrowia. Najgorsze, ze goraczke trzeba wypocic, a tu taki skwar. Nie zazdroszcze...

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Dzięki , mam nadzieje że dojdzie szybko do siebie

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Iweczka zdrówka dla córeczki
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

biedna Mała..oby szybko wypociła dziadostwo.. tu w sam raz temperatura może pomóc..
.
Dzięki

virginia, olej komentarze, masz wskazanie do cc i tyle

Mi non stop wszyscy obwieszczają "będziesz miała cc, przecież 1 już miałaś, to musisz mieć"
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:40   #1655
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez slo_nk_o Pokaż wiadomość
Dzisiaj skwar okropny... u kogo chłodno?
U mnie gorąco pomimo klimy w biurze, roztapiam się.... jeszcze mamy po pracy grilla pożegnalnego bo u mnie są 3 ciężarne razem ze mną i wszystkie równo "odchodzimy" nie wiem jak ja na tym słońcu wytrzymam

Ej donoszona jest w końcu 37t0d czy 38t0d ? bo 38 skończony to 38t0d, prawda ? TP to 40t0d .. poprawcie mnie jeśli się mylę....
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:44   #1656
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0
wszystkiego najlepszego i gratulacje kolejnego tygodnia

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
A tymczasem zajadam kaktusa :P
uwielbiam kaktusy tylko są takie maaałe

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Dzisiaj zaczynamy 32+0 tc .


Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
U mnie tak brzuchol wygląda.
śliczny i zgrabny
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:48   #1657
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Odpowiem tak samo

Tym ciachem mi ochoty narobilyscie może tez cos wyprodukuje.

W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0 byłam dzisiaj u stomatologa bo ząb mi sie ukruszył po drodze zrobiłam zakupy i zamiast kwiatów kupiłam sobie peeeelno owoców. Porzeczki czerwone, truskawki, jagody, czereśnie, maliny chyba pęknę
Zrobiłam gulasz i tez chyba idę na drzemkę. Nie mogę ostatnio zasnąć przez zespół niespokojnych nóg współczuje wam zgag i puchnącymi stop ale to co mnie spotyka każdego wieczora przed zaśnięciem z tymi nogami to jakas makabra. Mecze sie z godzinę półtorej pózniej rano nieprzytomna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wszystkiego naj!! I graty za 32t
Ja wczoraj tak mialam z tymi nogami, nie zazdroszcze, bo mnie po 1x szlag juz trafial





Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mieszczą się w normie. Ufff
Super informacja!




Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
U mnie gorąco pomimo klimy w biurze, roztapiam się.... jeszcze mamy po pracy grilla pożegnalnego bo u mnie są 3 ciężarne razem ze mną i wszystkie równo "odchodzimy" nie wiem jak ja na tym słońcu wytrzymam

Ej donoszona jest w końcu 37t0d czy 38t0d ? bo 38 skończony to 38t0d, prawda ? TP to 40t0d .. poprawcie mnie jeśli się mylę....
37t0d to donoszona

Virginia, nie mam dostepu teraz do owocow poza nekatynkami i bananami, wiec zdecyfowalam sie na ciacha z czekolada z przepisu piernika. Teraz musze je tylko upiec
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 12:48   #1658
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość


ja mam wcięcie,ale to nie talia bo wyżej..
zmierzyłam obwód..w ciągu 27dni mam "w brzuchu" o 5-6cm więcej.. 03.06. miałam 92cm, a teraz 97-98cm wychodzi..
Ale ruszył!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
za kolejny tydzień!
Dobrze, że napisałaś dziewczynom o tych ruchach bo jeszcze niektóre zaniepokojone na IP by jechały . Chociaż moja Kasieńka potrafi jeszcze takiego kopa zasadzić, że się skręcam...
Które części ciała? Chyba paznokcie
.
Wspomniana wcześniej Bo Kasieńki to silne baby

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Odpowiem tak samo

Tym ciachem mi ochoty narobilyscie może tez cos wyprodukuje.

W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0 byłam dzisiaj u stomatologa bo ząb mi sie ukruszył po drodze zrobiłam zakupy i zamiast kwiatów kupiłam sobie peeeelno owoców. Porzeczki czerwone, truskawki, jagody, czereśnie, maliny chyba pęknę
Zrobiłam gulasz i tez chyba idę na drzemkę. Nie mogę ostatnio zasnąć przez zespół niespokojnych nóg współczuje wam zgag i puchnącymi stop ale to co mnie spotyka każdego wieczora przed zaśnięciem z tymi nogami to jakas makabra. Mecze sie z godzinę półtorej pózniej rano nieprzytomna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wszystkiego najlepszego!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mieszczą się w normie. Ufff


Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
U mnie gorąco pomimo klimy w biurze, roztapiam się.... jeszcze mamy po pracy grilla pożegnalnego bo u mnie są 3 ciężarne razem ze mną i wszystkie równo "odchodzimy" nie wiem jak ja na tym słońcu wytrzymam

Ej donoszona jest w końcu 37t0d czy 38t0d ? bo 38 skończony to 38t0d, prawda ? TP to 40t0d .. poprawcie mnie jeśli się mylę....
Donoszona 37+0, TP 40+0
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:48   #1659
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
uwielbiam kaktusy tylko sa takie male...
Dlatego na 1 sie nie skonczylo
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:03   #1660
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Odpowiem tak samo

Tym ciachem mi ochoty narobilyscie może tez cos wyprodukuje.

W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0 byłam dzisiaj u stomatologa bo ząb mi sie ukruszył po drodze zrobiłam zakupy i zamiast kwiatów kupiłam sobie peeeelno owoców. Porzeczki czerwone, truskawki, jagody, czereśnie, maliny chyba pęknę
Zrobiłam gulasz i tez chyba idę na drzemkę. Nie mogę ostatnio zasnąć przez zespół niespokojnych nóg współczuje wam zgag i puchnącymi stop ale to co mnie spotyka każdego wieczora przed zaśnięciem z tymi nogami to jakas makabra. Mecze sie z godzinę półtorej pózniej rano nieprzytomna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pomyślności
za 32t0d
ja współczuje niespokojnych nóg.. tez czasem mi się to zdarza..choć nieczęsto i nie jakoś bardzo nasilone,ale i tak denerwuje..

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Mieszczą się w normie. Ufff


Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Dzięki.
To tym bardziej nie chcę jednak 1:1, bo zawsze mi się wszystko za mocne wydaje. Do brwi od dawna nie mogę nic znaleźć żeby efekt mnie nie przerażał.

bobbi brown ma fajny produkt do brwi.. o to mi chodzi:
http://allegro.pl/bobbi-brown-natura...989023593.html
tylko ja biorę kolor najjaśniejszy i można kupić w lepszej cenie

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Teraz musze je tylko upiec
i przesłać autorowi podpowiedzi na podwieczorek

dziewczyny jeszcze mam pytanie dot akcesoriów okołoporodowych - kupiłam paczkę tych wielkich podpach z belly a Wy piszecie jeszcze chyba o czyms co się kładzie na łóżko szpitalne? czy poza tymi podkładami porodowymi czyli wielkimi podpachami potrzebuję coś jeszcze? na liście ze szpitala sa tylko podpachy

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ale ruszył!
no właśnie..dośc duży przyrost..
wczoraj to wokół pępka miałam aż taki siniak olbrzymi tak naciągnieta jest skóra..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:04   #1661
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
:

dziewczyny jeszcze mam pytanie dot akcesoriów okołoporodowych - kupiłam paczkę tych wielkich podpach z belly a Wy piszecie jeszcze chyba o czyms co się kładzie na łóżko szpitalne? czy poza tymi podkładami porodowymi czyli wielkimi podpachami potrzebuję coś jeszcze? na liście ze szpitala sa tylko podpachy
Warto mieć, zwłaszcza w domu, bo w szpitalu raczej dają takie podkłady jednorazowe na łóżko. Coś takiego: Przyda się przy wietrzeniu krocza by nie zabrudzić pościeli. Jak coś zostanie to dla dziecka się wykorzysta Ja nie szalałam z ilością i wzięłam paczkę 5 sztuk.
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 13:10   #1662
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Dlatego na 1 sie nie skonczylo
mój tż wczoraj zjadł 4

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ja póki co kupiłam żel do mycia biały jeleń miniaturkę, do higieny intymnej też taki wezmę

Podpasek wezmę całe opakowanie a wkładek laktacyjnych może 10 sztuk. Tż dowiezie jakby brakowało.
też mam biały jeleń. Wkładek laktacyjnych spakowałam do torby całe opakowanie, podpasek mam dwie paczki po 10 sztuk

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Kupiłam Marimer Baby.

My dziś byliśmy z mężem w Rossmannie i nie wierzył mi, że można zostać poproszoną do kasy, namawiał mnie, żebym poszła sobie posiedzieć na ławeczce, a on postoi w kolejce. Ale pani szybko mnie zawołała.
też mam tą wodę morską
mnie w rossmanie bardzo często wołają bez kolejki

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
ślicznie!
dzięki

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Fajne zakupy, zwłaszcza kombinezon Ja też czekam na kase z ZUS, właśnie tam dzwoniłam i powiedzieli że dziś przelali kase to mam
ja tydzien temu dostałam pieniądze wreszcie z wyrównaniem za trzy miesiące a jutro niby mam dostać za czerwiec

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj 34+0 W sumie mógłby czas przyspieszyć i mogłabym już rodzić
wow jak ten czas leci już 35 tc gratulacje
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:23   #1663
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Odpowiem tak samo

Tym ciachem mi ochoty narobilyscie może tez cos wyprodukuje.

W ja stawiam soczek z okazji imienin i 32+0 byłam dzisiaj u stomatologa bo ząb mi sie ukruszył po drodze zrobiłam zakupy i zamiast kwiatów kupiłam sobie peeeelno owoców. Porzeczki czerwone, truskawki, jagody, czereśnie, maliny chyba pęknę
Zrobiłam gulasz i tez chyba idę na drzemkę. Nie mogę ostatnio zasnąć przez zespół niespokojnych nóg współczuje wam zgag i puchnącymi stop ale to co mnie spotyka każdego wieczora przed zaśnięciem z tymi nogami to jakas makabra. Mecze sie z godzinę półtorej pózniej rano nieprzytomna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wszystkiego Najlepszego
za 32 tc
Biedna z tymi nogami jesteś, ehhh.... ciagle coś nam dokucza
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:29   #1664
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Warto mieć, zwłaszcza w domu, bo w szpitalu raczej dają takie podkłady jednorazowe na łóżko. Coś takiego: Przyda się przy wietrzeniu krocza by nie zabrudzić pościeli. Jak coś zostanie to dla dziecka się wykorzysta Ja nie szalałam z ilością i wzięłam paczkę 5 sztuk.
aha..dzięki..w aptece to kupię?i gdzie spiryt taki do pępola nabyć? też w aptece?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:33   #1665
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

dziewczyny jeszcze mam pytanie dot akcesoriów okołoporodowych - kupiłam paczkę tych wielkich podpach z belly a Wy piszecie jeszcze chyba o czyms co się kładzie na łóżko szpitalne? czy poza tymi podkładami porodowymi czyli wielkimi podpachami potrzebuję coś jeszcze? na liście ze szpitala sa tylko podpachy[COLOR="Silver"]
Ja kupiłam podkłady happy (miałam za 1 razem)
http://www.aptekagemini.pl/podklad-h...-1-sztuka.html

i jeszcze nad takimi się zastanawiam
http://www.aptekagemini.pl/podklady-...-10-sztuk.html
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:33   #1666
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Donoszona 37+0, TP 40+0
dziękuję
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:37   #1667
gosiaczkam
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczkam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE/Krk
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
aha..dzięki..w aptece to kupię?i gdzie spiryt taki do pępola nabyć? też w aptece?
W niektorych aptekach moga Ci zrobic na zamowienie albo kup normalny spiryt w sklepie i rozciencz z woda


Ja zamówiłam podkłady z firmy Tena... Czy coś takiego

Edytowane przez gosiaczkam
Czas edycji: 2016-06-30 o 14:00
gosiaczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:46   #1668
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam podkłady happy (miałam za 1 razem)
http://www.aptekagemini.pl/podklad-h...-1-sztuka.html

i jeszcze nad takimi się zastanawiam
http://www.aptekagemini.pl/podklady-...-10-sztuk.html
widziałam te z canpola przed chwilą robiąc zamówienie w rossmanie,ale odpuszczę sobie..


Cytat:
Napisane przez gosiaczkam Pokaż wiadomość
W niektorych aptekach moga Ci zrobic na zamowienie albo kup normalny spiryt w sklepie i rozciencz z woda
o! to wolałabym,żeby mi w aptece przygotowali..dzięki za podpowiedź
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:53   #1669
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
pomyślności
za 32t0d
ja współczuje niespokojnych nóg.. tez czasem mi się to zdarza..choć nieczęsto i nie jakoś bardzo nasilone,ale i tak denerwuje..





bobbi brown ma fajny produkt do brwi.. o to mi chodzi:
http://allegro.pl/bobbi-brown-natura...989023593.html
tylko ja biorę kolor najjaśniejszy i można kupić w lepszej cenie


i przesłać autorowi podpowiedzi na podwieczorek

dziewczyny jeszcze mam pytanie dot akcesoriów okołoporodowych - kupiłam paczkę tych wielkich podpach z belly a Wy piszecie jeszcze chyba o czyms co się kładzie na łóżko szpitalne? czy poza tymi podkładami porodowymi czyli wielkimi podpachami potrzebuję coś jeszcze? na liście ze szpitala sa tylko podpachy

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------


no właśnie..dośc duży przyrost..
wczoraj to wokół pępka miałam aż taki siniak olbrzymi tak naciągnieta jest skóra..
Na podwieczorek cos bys chciala?
Moze nektarynka
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 13:59   #1670
di_anna
Raczkowanie
 
Avatar di_anna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 103
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

ja tez.. i kosmetyki.. własnie przyszły organizery do szuflady i poukładałam wsio..
aa i mam wyprany pokrowiec od fotelika
pokażesz jakie te organizery zamówiłaś? bo ja ostatnio na alle.. szukałam i na razie nic nie wybrałam

Edytowane przez di_anna
Czas edycji: 2016-06-30 o 14:01
di_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:08   #1671
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Też czuje że brzuch mi się obniżył już bym chciała tulić Bartusia
Mam wózek!! Jest piękny
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:10   #1672
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Na podwieczorek cos bys chciala?
Moze nektarynka
mniam..nektarynki też lubię..

Cytat:
Napisane przez di_anna Pokaż wiadomość
pokażesz jakie te organizery zamówiłaś? bo ja ostatnio na alle.. szukałam i na razie nic nie wybrałam
wziełam 2xkomplety takich..ale w ikea tez widziałam fajne..te to takie zwyklaki,ale zamawiałam inne rzeczy to przy okazji nabyałam
http://jysk.pl/przechowywanie/kosze-...tar-3-szt-opak
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:38   #1673
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
mniam..nektarynki też lubię..


wziełam 2xkomplety takich..ale w ikea tez widziałam fajne..te to takie zwyklaki,ale zamawiałam inne rzeczy to przy okazji nabyałam
http://jysk.pl/przechowywanie/kosze-...tar-3-szt-opak
Ja mam takie jeszcze z przegródkami w środku. Idealnie sprawdzają się na rajstopki, skarpetki, majtki u córki
Dla Nas zresztą też takie mam.
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:45   #1674
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Mam dziś taki zapie***ol w pracy, że dopiero teraz udało mi się wysłać odpowiedź na poranne posty, resztę nadrobię później - lece na pedicure


Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Tez chce taki- zadowolona jestes? Bedziemy kupowac w sobote. W ogole ostatnio bylam u cholernie "milego" pana sprzedawcy-wlasciciela, ktory reklamowal mi swoje lozeczka, a po mojej odpowiedzi, ze wybieram lateks odparl, ze u niego tylko kokos-gryka TAK JAK ZALECA IMID, no, ale on nie bedzie mnie przekonywal :< Lozeczko tez wymyslilam glupie, dwa lata juz nikt takiego nie zamowil :< Ciekawa jestem, kiedy ktokolwiek cokolwiek u niego zamowil, prawde mowiac





A kawa Inka? Ja w ciazy chodze czesciej niz normalnie (normalnie u mnie to raz w tyg.-od zawsze, a teraz to czasem dwa dni pod rzad pojde i z sukcesem!), ale lubie walnac kawe. Babke plesznik mozesz sprobowac pic, tylko trzeba sprawdzic, czy nie ma przeciwwskazan w ciazy. Rewelacyjnie dziala na zaparacia. Ewentualnie zblanszowane szparagi.




Mnie kolezanki mowily, ze czuc wyszarpywanie. Moze Twoja kolezanka uznala, ze to bol? Przyjemne na pewno nie jest :/ Szybko ja spionizowali. Moje dwie kolezanki dopiero po 12 h hm..

Co do tz-moze odnalazl powolanie? Coraz wiecej facetow robi paznokcie. Dwa lata temu, bodajze, mistrzem polski we frenchu zelowym byl facet z Lodzi ;-)

Nie kupuje na razie zadnego stanika do karmienia, bo nie wiem, czy bede karmic, nie wiem, jaki rozmiar, ogolnie za duzo niewiadomych. Na razie dam rade w bawelnianych, ktore nosze teraz, a jak laktacja sie rozkreci, unormuje i spodoba mi sie karmienie to wtedy kupie sobie ladne staniki.

Ta druga kolezanka moze miala na mysli, ze parte juz czula, co zreszta jest prawidlowe?




Moj sposob to tluc nozem dookola nakretki. Zawsze dziala, tylko tz sie wkurza, ze nakretki niszcze




Chcialam Ci pomoc, ale przeroslo mnie to




Znajoma mojej szwagierki narzekala, ze przykro jej, ze rodzila cc, bo czuje wewnetrznie, ze to nie byl taki pelny porod, ze czegos zabraklo. Mysle, ze takie poczucie winy (?) wywoluja fora z psychomuskami z odpieluszkowym zapaleniem mozgu, ktore twierdza, ze tylko porod sr jest prawdziwy, tylko kp dobre, a kazda, ktora tego nie robi jest gorsza matka. Chore. Ty nosisz dziecko 9 miesiecy, Ty je kochasz od momentu zobaczenia dwoch kresek, Ty na nie najbardziej czekasz, Ty czujesz jego ruchy, Ty pierwsza witasz je na swiecie, a potem jestes jedyna osoba na tym swiecie, ktora chocby skaly sraly, bez wzgledu na wszystko, zawsze bedzie mu dobrze zyczyc, zawsze bedzie miala jego dobro na pierwszym miejscu. W swietle tego wszystkiego-czy sposob wydostania sie dziecka na swiat moze swiadczyc o byciu lepsza lub gorsza mama? Nie sadze.





Dobrze, ze wyniki pozytywne Moze przez upaly masz klopot z cukrami? Pijesz odpowiednio duzo? Masz za wysokie czy za niskie?

Swiniaczku- sowki sa super,zamierzasz je przerobic? Nie rob tego! Sa slodkie

Orange- przyszly mi koszule, pytalas o nie. Jakosc ok, ale te jasna oddaje-Ska, ale jakas wielka i wygladam w niej jak kobieta, ktora slowo "seks" zna jedynie ze slownika wyrazow obcych



Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------




No to ten...smacznego

Moj plan jest podobny. Reczniki biore czerwone

Te nakladki na sutki uzywalas juz? Daje to cos? Od razu przystawilas dziecko do tego. Tez je mam, tylko nie wiem, w ktorym momencie uzyc...

Zobaczymy Ja 16 ide na pobranie, co drugi dzien pije 15 g chia. Nie biore zadnych witamin typu Femibion itp., wiec wyniki odzwierciedla, czy rzeczywiscie chia podnosza hemo Jesli mi wzrosnie, to ich sprawka ;-)

Sluchajcie, codziennie najezdzam na tz :/ Jestem okropna zolza, wszystko mnie irytuje. Plakac mi sie chce, ze taka jestem, a nie umiem byc inna. W ogole targa mna jakis niepokoj. To chyba dlatego, ze termin zbliza sie wielkimi krokami...

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Mogłabyś dać mi znów ten link do tych koszul? Bo zgubiłam

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Weszłam na kompa, żeby trochę poobczajać jeszcze fotki

Krefetko, ale ogóry Wielkie jak cukinie!

Tija bardzo zgrabny brzuszek! I tyłek Esik słodki-je mięcho, tygrysek?
Ja kupiłam wczoraj na szybko (skończyła mi się mieszanka) trochę wieprzowiny w osiedlowym kerfurze i dziś Filon miał sraczkę, a Fabiola się porzygała Reklama sklepu jak ta lala, bo do tej pory po wieprzowinie nic się nie działo

Fanta za brzuszek.

Jak tak na Was patrzę po kolei, to czy żadna na sierpniówkach nie ma wielkiego brzucha?


Superhuman fajny pokój Wam wyszedł. Nadal podziwiam równe paski-wcale nie tak łatwo estetycznie je wymalować

Tinkerr, Fanta-fajne psiaki. My też chcielibyśmy, ale dwa koty, dziecko i jeszcze dwa psy (muszą być dwa, bo każde z nas ma koncepcję na innego, więc ustalilismy, że weźmiemy po jednym-tż z hodowli szczeniaka, a ja psa w srednim wieku ze schronu ) to za duzo. Jak już wybudujemy ten wielki dom, to wtedy

Kupiłam w Smyku takie coś, tylko inny wzór:

http://www.smyk.com/tega-baby-foteli...iezniczka.html

Na to pieluszka. Wydaje mi się, że będziemy się czuć pewniej na początku.

Pochwalę się tez ciuszkami-kombinezon na 68 (mniejszych rzeczy już nie kupuję), pod spód będę zakładać bodziaka z długim rękawem w razie czego oraz apaszki:





Do szpitala zabieram rzeczy w rozmiarach 52 i 56-po komplecie. Lekarze prorokują, że dziecko będzie ważyć 2900-3100, więc myslę, że takie zestawy jej przygotuję. Codziennie jednak zmieniam koncepcję, w co ubiorę moją gwiazdę na pierwsze wyjście w wielki świat

Jestem tez w trakcie zamawiania półki na scianę-półka dla kotów i dla nas, bo mamy zbyt dużo wolnej przestrzeni i taka półka idealnie to puste miejsce zapełni:

http://www.szarydesign.pl/produkty/eco-line/polka-fala

Czy wiecie, co te wszystkie zakupy oznaczają?
ZUS ZACZĄŁ WYPŁACAĆ KASĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!

Na MOJE konto
Super zakupy !!
No i super, że ZUS w końcu się obudził

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
po 30tyg czytałam,że te parametry krwi fizjologicznie wzrastają




u mnie tak samo





tylko ja nie pamiętam nazwy tego co polecała i nie wiem czy to były kompresy..ja to tak nazwałam..
powiem Ci,że koleżanka z natury jest bardzo spokojna, opanowana, wyciszona, a nawet wiele mówić nie musiała, a było po niej widać,że dwa dni po porodzie nadal przeżywa to co się wtedy wydarzyło..


od stycznie to obowiązkowe chyba pneumokoki a nie rota będą..
ja chyba wezmę te, które są obowiązkowe i refundowane..zastanawiam się nad dodatkowymi/zalecanymi..


współczuję..jak reszta nocy mineła?


na temat materaca mogę powiedzieć Ci tyle,że wygląda na solidny, nie jest to jakiś badziew, ale jeżeli chodzi o właściwości samego lateksu to tyle ile w necie wyczytałam.. jak go ugniatałam to sprawia wrażenie wygodnego

jeżeli chodzi o hemo..to tak jak pisałam wyżej..teraz może fizjologicznie jechac już w górę, więc niekoniecznie wynik odzwierciedli działanie nasion..


fajny ten rampers

za zusik


hej czwartkowo..
jak dziewczyny u Was z ruchami? czujecie jakąś zmianę w odczuwaniu ruchów dziecia ostatnio? Tija jak w tych okolicach mogą się zmieniać?

U mnie ruchów z 3x tyle co wcześniej ale takie jakby przesuwania bardziej i wypychania ... no i czuję naraz pod żebrami i na pęcherzu

Czuję Janka praktycznie cały czas i jestem dużo dużo spokojniejsza przez to
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:50   #1675
Babygirl1990
Raczkowanie
 
Avatar Babygirl1990
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 432
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Mogłabyś dać mi znów ten link do tych koszul? Bo zgubiłam
To nie do mnie, ale że mam to podsyłam:
http://rafjolka.pl/product-pol-18048...ula-nocna.html

http://rafjolka.pl/product-pol-17799...ula-nocna.html

Biorę się za nadrabianie
__________________
Nasze maleństwo
Babygirl1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 14:59   #1676
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ja mam takie jeszcze z przegródkami w środku. Idealnie sprawdzają się na rajstopki, skarpetki, majtki u córki
Dla Nas zresztą też takie mam.
zgadzam się..my też mamy w swoich szufladach bieliźnianych takie organizery.. dla córy tez chciałam narazie na skarpetki i spodenki, bo reszta wisi na wieszakach,ale te w sam raz były za wysokie..

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
U mnie ruchów z 3x tyle co wcześniej ale takie jakby przesuwania bardziej i wypychania ... no i czuję naraz pod żebrami i na pęcherzu

Czuję Janka praktycznie cały czas i jestem dużo dużo spokojniejsza przez to
super, że Jasio tak się rozruszał...

pytałam o te ruchy, ponieważ u mnie podczas ostatnich dwóch dni były właśnie same wypychania/przemieszczania i takie spokojne..sporadycznie kuksańce i kopniaki..do tego doszły do tego jakieś drapania..tzn Mała nie smyrała całą piąstką tylko jakby palcami..mega dziwne..ale dziś wróciło do normy,więc myślę,że była jakos inaczej ułożona i tyle..
Virginia - pewnie,że dobrze,że Tija napisała o tym,ze teraz ruchy mogą być inne,rzadsze,sama z resztą pytałam Ja jako ekspertkę o to i jestem mega wdzięczna za odpowiedź..jednak jesli któraś z mam się zaniepokoi aktywnością dziecka to moim zdaniem najlepszą decyzją jest udać się na Ip bądź do lekarza,zeby sprawdzić co się dzieje - ufać własnej intuicji a nie teorii.. i dla mnie to nie jest przesada,ale troska..

Edytowane przez Piernik Torunski
Czas edycji: 2016-06-30 o 15:01
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 15:16   #1677
Babygirl1990
Raczkowanie
 
Avatar Babygirl1990
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 432
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

hej w 33+0
jak powiedziałam szwagierce, że planuję zacząć pakować torbę do szpitala to śmiała się że tak wcześnie, że przecież jeszcze 1,5 miesiąca
Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ja czułam, że coś mi "tam" robią. Nie bolało.
Ale ma koleżankę, która czuła jak jej rozcinają brzuch
tak jak moja koleżanka właśnie...
Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Na razie mam tylko jeden stanik, ale chyba dokupię jeszcze jeden podobny lub nawet taki sam w innym kolorze, w bardziej "sportowym" stylu w jakiejś niewysokiej cenie, a po porodzie kupię sobie ładny.

Może TŻ jakby kąpał sam to sobie wykąpie w łazience, a Ty w tym czasie odpoczniesz. A jak będziecie kąpać razem, to w pokoju - taki kompromis.

Ojej, czemu takie nieskuteczne te znieczulenia? :O
Dziękuję
Florencee, ale malutko przybrałaś.. Ja już mam +9. Po urodzeniu będziesz miała mniej na wadze niż przed... nieźle Wczoraj patrzyłam na swój brzuch i myślę że jest już ogromniasty.
Dzięki za odp. odnośnie staników. Też myślę o zakupie tego z Babyono. Może masz rację odnośnie kompromisu, można znaleźć i dobre strony tego pomysłu
Nie wiem właśnie o co chodziło z tymi znieczuleniami i w sumie to jest trochę niepokojące..

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Nie wiem co czuła koleżanka, ale jak Cię paraliżuje od pasa w dół i nie możesz ruszyć nawet palcem u stopy to raczej ciężko sobie wyobrazić, że jednak coś może boleć

Może trochę przewrażliwiona ta koleżanka? Lekarze sprawdzają, czy pacjent nie czuje bólu. Np igła w palec

To co czuć to takie dziwne szarpanie i to może być nieprzyjemne i może to odczuwała jako ból?
Mówiła że mąż trzymał ją za rękę i wbijała mu paznokcie z bólu. Najadła się strachu, bo była przekonana że tak jak piszesz nie będzie nic czuła oprócz lekkiego dyskomfortu i szarpania.
Gadałam o tym z siostrą która miała cc i była bardzo zdziwiona, powiedziała mi dosłownie to co Ty napisałas.
Swoją drogą fajnie że mąż mógł być przy niej podczas cc, myslałam że to nie ma tak.
Koleżanka do jakichś panikar raczej nie należy.. ajj nie wiem co o tym myśleć.
Powiedziała ze moze dali jej słabsze znieczulenie ( ) i że może dzięki temu tak szybko wstała po zabiegu.. Nie wiem, naprawdę nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Kupuję 2.. Jeden ładniejszy z fiszbinami, ale miękki, a drugi całkowicie miękki do spania.

Teraz to zaczynam panikować

Zejdę tam na zawał..
Nie chciałam nastraszyć dzięki za odp. odnośnie staników
Ja w sumie nastawiam się na coś strasznego, najwyżej będę później pozytywnie zaskoczona.
aa jeszcze odnośnie cc, to nie masz pewności u ilu osób obecnych na sr skończy się cesarką, bo domyślam się że nie tylko u Ciebie, więc nie bierz do głowy
Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Ja mam 2 biustonosze jeden miekki na noc lub po porodzie a drugi z fiszbinami.
Za innymi bede sie rozglądać jak juz ogarnę sie po porodzie i bede wiedziała co mi bardziej pasuje

Czyli tez sie opalasz na flagę?


Jakbym kręciła sie w odpowiedniej prędkością to mogłabym robić za światełko alarmu
Biało- brązowe
Dzięki za odp. odnośnie staników
Porównanie do flagi i alarmu strzał w dziesiątkę

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
Mnie kolezanki mowily, ze czuc wyszarpywanie. Moze Twoja kolezanka uznala, ze to bol? Przyjemne na pewno nie jest :/ Szybko ja spionizowali. Moje dwie kolezanki dopiero po 12 h hm..

Co do tz-moze odnalazl powolanie? Coraz wiecej facetow robi paznokcie. Dwa lata temu, bodajze, mistrzem polski we frenchu zelowym byl facet z Lodzi ;-)

Nie kupuje na razie zadnego stanika do karmienia, bo nie wiem, czy bede karmic, nie wiem, jaki rozmiar, ogolnie za duzo niewiadomych. Na razie dam rade w bawelnianych, ktore nosze teraz, a jak laktacja sie rozkreci, unormuje i spodoba mi sie karmienie to wtedy kupie sobie ladne staniki.

Ta druga kolezanka moze miala na mysli, ze parte juz czula, co zreszta jest prawidlowe?
Ty to zawsze czyms zaskoczysz... facet zajmujący się zawodowo paznokciami - no nieźle też w sumie nie wiem czy będę karmić piersią, ale mam nadzieję ze tak, a dobre nastawienie to połowa sukcesu siary w każdym razie ni widu ni słychu póki co.
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ale z Was wyznawcy sroki . My mamy wesele za tydzień ale jak będą dalej takie upały to ja nie wiem...
Wyznawcy sroki - niezłe, niezłe U nas mają być upały w sobotę, ale jak już się zdeklarowaliśmy to pójdziemy. Kupiłam sukienkę w outlecie za całe 59zł. Wczoraj odebrałam od krawcowej, bo zwężałam górę (sukienka w rozmiarze XL ), a Ty wiesz już w czym pójdziesz?
Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Apropo wielkich brzuchów, to moj jest wielki :P
Załącznik 6512426
Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
To co ja mam powiedziec? ze wielorybem jestem ?
Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Może też bym sobie zrobiła hennę, hmm.
Kiedyś myślałam o takich 1:1, chciałam sobie na ślub zrobić, ale nie wiedziałam jak by współpracowały z okularami. :P
U mnie tak brzuchol wygląda.
Dziewczyny, wielkie dla Was. Pięęęękne brzuszki, każdy inny, ale każdy PIĘKNY!!

Pierniku, również mam sine wokół pępka..
Asicuha, dostałaś przepis na milky waya? polecam, myślę że jest pyszny i niespecjalnie pracochłonny
__________________
Nasze maleństwo
Babygirl1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 15:20   #1678
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Pierniku, ja ostatnio tez mam takie drapanie w brzuchu, ze cholery dostaje momentami A nieprzyjemne to ze szkoda gadac. Uwielbiam to przeciaganie sie Mlodego gdzies na dole i do gory brzucha jednoczesnie czuje wtedy jaki juz byk sie zrobil, ale to drapanie to zlooo...



U was tez taki zaduch niosacy burze? Bo u nas wszystkie okoliczne wiochy i miasta juz po birzach/ulewach, a nas pewnie zbowu minie. W zeszlym roku co przeszly te wichury to nasza wioche minely A w tym roku mijaja nas deszcze.

Dzisiaj znowu mamy tlok, cory Tza i siostrzeniec wygnalam ich wszystkich z psem na spacer Ja staram sie nie lazic za duzo, bo odnosze wrazenie jakbym Gabrysia miala zaraz zgubic Schizuje, wiem, ale mam takie glupie wrazenie, gdzies tam uciska jak chodze i w efekcie moj ruch jest ograniczony prawie do zera
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 15:29   #1679
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
mogę iść za Ciebie
Chętnie
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
a czemu nie?
bo jestem leniuszkiem hihi

wizyta ok, wszystko w normie, hemoglobina już też

czytałam wątek w poczekalni i tak mi narobiłyście ochoty na kaktusa że wracając musiałam wejść do sklepu i kupić mniam mniam

a przed lekarzem weszłam do koleżanki, ma roczne dziecko. I tak jak piszecie o komentarzach o cc czy o karmieniu piersią to ja usłyszałam że nie będę dobrą matką bo...uwaga...nie chcę spać z dzieckiem no rzeczywiście, straszne. Dziecko będzie spało w łóżeczku a nie tak jak u niej - mąż precz na kanapę a ona w łóżku z dzieckiem. Bo dziecko potrzebuje bliskości.
Super. Liczyłam na miło spędzony czas a tylko się wkurzyłam

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Żeby nie było - ja nie mam nic do tego, jak ktoś tak woli to proszę bardzo. No ale krytykować mnie bo wolę inaczej oczywiście nie wiadomo, może i tak nam będzie wygodniej że będzie tak jak u niej. Ale póki co zakładam że zrobimy po naszemu i nie spodziewałam się że to oznaka bycia złymi rodzicami
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 15:36   #1680
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VI.

piernikja też kupiłam te podkłady na łóżko, z canpola, położna w sr polecała i mówiła że to na początek super bo łóżko się nie brudzi a jak się nie wykorzyta wszystkich to zostają dla dzidziusia.

wodę morską do nosa też kupiłam marimer.

już mi zostały ostatki z wyprawki do zakupienia ale coś od 3 tygodni nie mogę się zebrać,
zostało mi:
-wanienka i stojak
-elektroniczna niania
- w końcu kupić wybrany fotelik do auta
- prześcieradła do łóżeczka
- stanik do karmienia (na razie mam jeden)
- cienki szlafrok/sweterek
- małe kosmetyki (mam na razie tylko mały żel pod prysznic)
- komoda i przewijak

także niby niedużo ale trochę tego zostało.

superhuman - wszystkiego najlepszego z okazji imienin !

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Chętnie

bo jestem leniuszkiem hihi

wizyta ok, wszystko w normie, hemoglobina już też

czytałam wątek w poczekalni i tak mi narobiłyście ochoty na kaktusa że wracając musiałam wejść do sklepu i kupić mniam mniam

a przed lekarzem weszłam do koleżanki, ma roczne dziecko. I tak jak piszecie o komentarzach o cc czy o karmieniu piersią to ja usłyszałam że nie będę dobrą matką bo...uwaga...nie chcę spać z dzieckiem no rzeczywiście, straszne. Dziecko będzie spało w łóżeczku a nie tak jak u niej - mąż precz na kanapę a ona w łóżku z dzieckiem. Bo dziecko potrzebuje bliskości.
Super. Liczyłam na miło spędzony czas a tylko się wkurzyłam

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Żeby nie było - ja nie mam nic do tego, jak ktoś tak woli to proszę bardzo. No ale krytykować mnie bo wolę inaczej oczywiście nie wiadomo, może i tak nam będzie wygodniej że będzie tak jak u niej. Ale póki co zakładam że zrobimy po naszemu i nie spodziewałam się że to oznaka bycia złymi rodzicami
ale bez sensu argument
też mam taką kuzynkę która wygoniła męża z łóżka na kanapę i z dzidziusiem śpi sama, ale na szczęście oszczędza mi uwag na temat tego co jest słuszne a co nie.
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 14:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.