pogrzeb w rodzinie chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 17:00   #1
anka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 56

pogrzeb w rodzinie chłopaka


Witam!
Postanowiłam założyć ten wątek, ponieważ nie wiem, czy powinnam pójść na pogrzeb wujka chłopaka. Problem polega na tym, że jestem z nim krótko - prawie dwa miesiące, a osoby zmarłej nie znałam. Chcę go wspierać, a nie wiem, czy jak by wolał. Nie miałabym wątpliwości, jeśli byłabym z nim dłużej. A w takiej sytuacji nie wiem, co powinnam zrobić.
anka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:04   #2
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Zapytaj go, czy sobie tego życzy . Nic prostszego. Powiedz, ze jak chce, to możesz pójść z nim i go wesprzeć.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:05   #3
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Dokładnie, to On powinien zdecydować.
Tam bedzie Jego rodzina i dostanie od nich wsparcie, może jednak potrzebowac także i ciebie blisko, dlatego koniecznie zapytaj!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:09   #4
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Moja babcia zmarła jak byliśmy z TŻem razem jakieś 4 miesiące, i TŻ po prostu spytał, czy chciałabym żeby mi towarzyszył na pogrzebie - osobiście uważam, że to najlepsze co mógł zrobić, bo z jednej strony okazał wsparcie, a z drugiej nie czułam się zobligowana do pójścia na pogrzeb z nim (nie chciałam żeby szedł ze mną). Także tak jak dziewczyny radzę po prostu spytać
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:22   #5
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Kiedy zmarła ukochana Babcia, spotykałam się z TŻem drugi tydzień. Wykazał tak dużo taktu i delikatności, że w 60% to właśnie tym mnie urzekł. Przez całe 4 dni gdy załatwialiśmy formalności, kiedy był pogrzeb, stypa itp., on do mnie pisał smsy. 2-3 dziennie. Jak się trzymam, czy życzę sobie by zadzwonił, a jak tak to mam napisać kiedy mi pasuje, żebym była dzielna, że mogę na niego liczyć, cokolwiek się stanie, że jest... Dużo mi to dało, taka świadomość że jest w pobliżu, choć nie ciałem, ale myślami przy mnie - że wspiera. Może po prostu powiedz mu że jesteś przy nim, cokolwiek się nie wydarzy i że jak coś będzie chciał to niech po prostu otwarcie powie...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:38   #6
anka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 56
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Dziękuję za rady. Myślę, że najlepiej będzie dać mu do zrozumienia, że go wspieram.
anka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:40   #7
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez anka1985 Pokaż wiadomość
Witam!
Postanowiłam założyć ten wątek, ponieważ nie wiem, czy powinnam pójść na pogrzeb wujka chłopaka. Problem polega na tym, że jestem z nim krótko - prawie dwa miesiące, a osoby zmarłej nie znałam. Chcę go wspierać, a nie wiem, czy jak by wolał. Nie miałabym wątpliwości, jeśli byłabym z nim dłużej. A w takiej sytuacji nie wiem, co powinnam zrobić.
ja chodziłam z tż 9 mies gdy zmarły mi obie babcie..mimo jego chęci nie był ze mną na pogrzebie,bo uważałam,że to za wcześnie decyzję musi podjąć tylko i wyłacznie Twój tż..krótko jesteście razem,a poznałabyś już całą jego rodzinę..potem pewnie jeszcze stypa..no ale musicie to przemyśleć
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 19:41   #8
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Hmmm nie wiem dalczego wydadaje mi sie ze on sie moze wystraszyc po takim pytaniu-2miesiace to strasznie krotko... Poza tym jesli nie znasz jego rodziny to kiepski czas i miejsce na zapoznawanie. Wydaje mi sie ze powinien isc sam a jak zapytasz MAM Z TOBA ISC? A ON ODP JAK CHCESZ to chyba znaczy ze glupio mu bylo odpowiedziec Nie...
Wiesz, to tez zalezy jakie konatkty utrzymywal z wujkiem bo jak widzieli sie swieta to wsparcia raczej tam nie potrzeba... nie chce wyjsc na nieczula malpe ale ja bym nie szla...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:43   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez anka1985 Pokaż wiadomość
Postanowiłam założyć ten wątek, ponieważ nie wiem, czy powinnam pójść na pogrzeb wujka chłopaka.
A czego chce chłopak? Bo z wieloma krewnymi ma się dość letnie stosunki i śmierć wuja mogła go jakoś szczególnie nie zaboleć.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:19   #10
trusssssssskaweczka
Raczkowanie
 
Avatar trusssssssskaweczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 357
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Kiedy zmarła babcia mojego chłopaka byliśmy razem 4 lata i mimo to nie poszłam bo uznałam, że to rodzinna uroczystość i nie powinnam tam być. Dla tej osoby byłam zupełnie obca a mój tż jakoś nawet nie proponował tego.
trusssssssskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:44   #11
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Zapytaj Jego.Wiele osob chce w takim momencie czuć bliskość drugiej osoby.Mój były był na pogrzebie mojej babci mimo że nic nie mówiłam.Potem po pogrzebie w gronie rodzinnym już nie,ale na pogrzebie było mi raźniej,że wiedziałam,że ''gdzieś'' jest.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:05   #12
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2014-07-02 o 15:06
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:10   #13
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Piszecie o babciach, z którymi rzeczywiście jest się zwykle w bliskich stosunkach, jako, że często opiekują się wnukami.

Ale czy któraś potrzebowała wsparcia bo zmarł wujek?

Bo mi sie wydaje, że autorka jet trochę nadgorliwa w tej próbie okazywania wsparcia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:22   #14
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

nie no zapytać się nie zaszkodzi, ale nic na siłę. byłam przy moim Partnerze kiedy byłam mu potrzebna i kiedy nie chciał być sam. ale na sam pogrzeb poszedł sam, nie chciał sztucznie przyspieszać rozwoju naszego związki. jednak jeśli potrzebował by mojej obecności na pogrzebie, to bym pojechała.
wszystko zależy od typu związku i od osób go tworzącego.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:20   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Piszecie o babciach, z którymi rzeczywiście jest się zwykle w bliskich stosunkach, jako, że często opiekują się wnukami.

Ale czy któraś potrzebowała wsparcia bo zmarł wujek?

Bo mi sie wydaje, że autorka jet trochę nadgorliwa w tej próbie okazywania wsparcia.
Zgadzam się, relacje z wujkiem mogą być różne - mogą być bliskie, ale wcale nie muszą...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:21   #16
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Piszecie o babciach, z którymi rzeczywiście jest się zwykle w bliskich stosunkach, jako, że często opiekują się wnukami.

Ale czy któraś potrzebowała wsparcia bo zmarł wujek?

Bo mi sie wydaje, że autorka jet trochę nadgorliwa w tej próbie okazywania wsparcia.
Dlatego wydaje mi się że najlepiej po prostu zapytać chłopaka czy chce żeby z nim szła czy nie. Bo może jego rodzina trzyma się razem i widywał wujka często, znał go dobrze itp., a może widział ostatnio 10 lat temu.
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:20   #17
anuscha
Rozeznanie
 
Avatar anuscha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Też mi się wydaję, że Autorka powinna delikatnie spytać chłopaka czy chciałby, aby z Nim poszła i czy rodzina nie będzie miała nic przeciwko temu. Bo dwa miesiące związku mogą znaczyć w każdym przypadku co innego, jak blisko są ze sobą, jak blisko Autorka jest z Jego rodziną, czy w ogóle ją zna...
Ja akurat byłam z moim chłopakiem chyba dopiero 3 miesiące, kiedy zmarł bardzo bliski Mu dziadek. Naturalne było dla mnie i dla Niego, że poszłam na pogrzeb, nie znałam osobiście dziadka, ale Jego najbliższą rodzinę tak, nawet całkiem dobrze, my także traktowaliśmy już nasz związek dosyć poważnie i stawaliśmy się powoli "członkami" naszych rodzin, więc to wszystko zależy od sytuacji. Jednak najważniejsze to okazać wsparcie, jakiego potrzebuje.
anuscha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:23   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

a on w ogóle idzie na pogrzeb? W rodzinie mojego TZ bywały pogrzeby jakiś wujków, ciotek ale mój TŻ, z racji luźnych stosunków, nie czuł potrzeby pójścia, chodzili tylko jego rodzice, którzy lepiej tych wujków/ciotki znali.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 03:36   #19
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

może jestem szorstka i mało uczuciowa, ale ja bym nie szła
po 1. nie lubię pogrzebów, a więc na nie nie chodzę. nie widzę też sensu w stypach itp. (być może dlatego, że nie odczułam jeszcze śmierci kogoś bliskiego - odpukać!)
po 2. jeśli jesteś z nim krótko, nie wiem czy poznałaś już jego rodziców. jeśli nie to pogrzeb wydaje mi się kiepskim momentem na zapoznanie.
po 3. nie znałaś tego wujka. jeśli na dokładkę nie znasz jego rodzinki, która się na pogrzebie zjawi, to będziesz zapewne się dziwnie czuła. przynajmniej ja bym się czuła obco, gdyby część nieznanych mi ludzi wspominała nieznanego mi człowieka i opłakiwała go.
po 4. być może ta śmierć wujka go aż tak bardzo nie ruszyła (musiałabyś się dowiedzieć)

szczerze, to jeśli chłopak, by bardzo przeżywał utratę tego wujka, to wolałabym spotkać się po pogrzebie - siąść pogadać, pocieszyć, pomilczeć, cokolwiek; aniżeli brać udział w tym obrzędzie. być może na moje podejście do tego tematu działa dodatkowy czynnik, a mianowicie jestem religijnym sceptykiem i pewnych rzeczy po prostu nie uznaję.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 06:35   #20
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Gdy mojego byłego zmarł wujek którego nie znałam nie poszłam na pogrzeb choc bylam juz z nim sporo, sam tez nic nie mowil. Po pogrzebie poprosil mnie bym przyjechala
__________________

Często szuka się sensu życia przy pomocy bezsensownych metod
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 07:35   #21
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Ja byłam z moim obecnym chłopakiem właśnie jakieś 2 miesiące kiedy zmarła moja babcia. Byłam z nią bardzo zżyta, wychowywała mnie i mojego brata. Jednak ja nie chciałam, żeby mój facet był na pogrzebie. Zapewne gdyby był to sam czułby się obco, a dodatkowo pewnie wszyscy by się zastanawiali kto to jest itp., a pogrzeb to raczej nie miejsce na zawieranie znajomości z rodziną partnerki. Jednak wspierał mnie na odległość, pisał, pytał jak się czuję, czy czegoś nie potrzebuję, a po pogrzebie przyjechał, przytulił. Tego potrzebowałam.

Inna sprawa była z moim eksem. Kiedy zmarł mój wuj, którego uwielbiałam, był naprawdę wspaniałym człowiekiem, mój eks nagle zniknął. Odezwał się dopiero w następny dzień po pogrzebie i niestety, ale nie tego się spodziewałam. Rozumiem, że może nie wiedział jak ma się zachować, jednak miałam do niego żal, że w ogóle się nie odezwał.

Na miejscu autorki nie poszłabym na pogrzeb, ale wspierała go na odległość.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:48   #22
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

oczywiście, że zapytaj.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:51   #23
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Zapytaj go, czy sobie tego życzy . Nic prostszego. Powiedz, ze jak chce, to możesz pójść z nim i go wesprzeć.
Dokładnie.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:30   #24
Efrene
Raczkowanie
 
Avatar Efrene
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 111
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cześć dziewczyny.

Wątek bardzo stary, ale mam nadzieję, że doradzicie mi tu coś.
Jestem ze swoim chłopakiem 3 miesiące. Jest to krótko, niemniej uważam że emocjonalnie i mentalnie jesteśmy sobie bliscy jak na tak krótki okres. Zmarł jego tata, więc osoba najbliższa. I nie wiem czy w ogóle wypada mi pytać o to czy iść z nim na pogrzeb. Nie znam jeszcze nikogo z jego rodziny, chce być dla niego jak największym wsparciem, ale w tej sytuacji kompletnie nie wiem co powinnam zrobić. Napisałam mu już, że jestem tu dla niego i że wystarczy jak da znać jak będzie potrzebować. Nie wiem czy tego typu słowa wsparcia wystarczą i jeśli życzyłby sobie mojej obecności na pogrzebie to sam napiszę czy mam zapytać wprost. Szczerze czułabym się tam bardzo niezręcznie, ale to akurat najmniej ważne, bo najważniejsze dla mnie jest teraz wsparcie chłopaka.
Jak Wy uważacie?

Edytowane przez Efrene
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:32
Efrene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:39   #25
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Efrene Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Wątek bardzo stary, ale mam nadzieję, że doradzicie mi tu coś.
Jestem ze swoim chłopakiem 3 miesiące. Jest to krótko, niemniej uważam że emocjonalnie i mentalnie jesteśmy sobie bliscy jak na tak krótki okres. Zmarł jego tata, więc osoba najbliższa. I nie wiem czy w ogóle wypada mi pytać o to czy iść z nim na pogrzeb. Nie znam jeszcze nikogo z jego rodziny, chce być dla niego jak największym wsparciem, ale w tej sytuacji kompletnie nie wiem co powinnam zrobić. Napisałam mu już, że jestem tu dla niego i że wystarczy jak da znać jak będzie potrzebować. Nie wiem czy tego typu słowa wsparcia wystarczą i jeśli życzyłby sobie mojej obecności na pogrzebie to sam napiszę czy mam zapytać wprost. Szczerze czułabym się tam bardzo niezręcznie, ale to akurat najmniej ważne, bo najważniejsze dla mnie jest teraz wsparcie chłopaka.
Jak Wy uważacie?
byłam na pogrzebie rodziców, mężów moich koleżanek z pracy, byłam na pogrzebie rodzica mojego przyjaciela, byłam na pogrzebach ludzi których nie znałam, a który byli ważni dla moich znajomych. Popatrz na to z innej strony - gdyby zmarł ojciec Twojej koleżanki/ przyjaciółki/ kolegi - czy poszłabyś na pogrzeb?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:48   #26
Efrene
Raczkowanie
 
Avatar Efrene
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 111
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

No właśnie na pogrzeb przyjaciółki z całą pewnością, ale przyjaźń trwa dobrych kilka lat. Gdybym była w tym związku dłużej to też nie miałabym wątpliwości. Ale właśnie te 3 miesiące powodują moją niepewność.
Za to na pogrzeb rodzica kolegi/koleżanki. Kogoś z kim nie jestem blisko raczej bym nie poszła.

Edytowane przez Efrene
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:49
Efrene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:57   #27
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Efrene Pokaż wiadomość
No właśnie na pogrzeb przyjaciółki z całą pewnością, ale przyjaźń trwa dobrych kilka lat. Gdybym była w tym związku dłużej to też nie miałabym wątpliwości. Ale właśnie te 3 miesiące powodują moją niepewność.
Za to na pogrzeb rodzica kolegi/koleżanki. Kogoś z kim nie jestem blisko raczej bym nie poszła.
poszłabyś na pogrzeb rodzica osoby ważnej dla Ciebie. Chłopak jest dla Ciebie ważny. Więc bądź, ale nie w pierwszej linii, trzymając chłopaka za rękę i idąc za trumną, ale po prostu bądź. Chyba że nie będzie chciał bo może nie miał dobrych relacji z ojcem.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:58   #28
Efrene
Raczkowanie
 
Avatar Efrene
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 111
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Miał bardzo dobre relacje. Dziękuje za radę, w takim razie zapytam go wprost czy sobie tego życzy.
Efrene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 21:08   #29
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Cytat:
Napisane przez Efrene Pokaż wiadomość
Miał bardzo dobre relacje. Dziękuje za radę, w takim razie zapytam go wprost czy sobie tego życzy.
Jeżeli chłopak jest dla Ciebie ważny - powiedz że chciałabyś być - czy nie miałby nic przeciwko?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 05:03   #30
kikila123321
Raczkowanie
 
Avatar kikila123321
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 159
Dot.: pogrzeb w rodzinie chłopaka

Hej dziewczyny. Dołączam do forum z podobnym problemem bo sama nie wiem co zrobić. Chłopakowi zmarł wujek. Za bardzo go on sam nie znał. Jednak padło pytanie czy jadę z nim z jego strony. Tyle że nie wiem czy powinnam. Oboje znamy się długo ale jesteśmy razem od nie całych dwóch miesięcy a mieszkamy ze sobą od miesiąca. I nie wiem co zrobić bo jak się zgodzę to bym siedziała z dwa dniu u jego cioci. Doradzcie proszę w miarę szybko.
__________________
Chodzi o całość, a całość jest zawsze bezkształtna.-Sándor Márai
kikila123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 07:28:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.