Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-05, 10:00   #2971
wieka22
Rozeznanie
 
Avatar wieka22
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lu
Wiadomości: 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

MamNiny to już??? ojacie
__________________
Juliusz ur. 30.05.2011
Aleksander ur. 08.06.2012
Usia ur. 08.07.2013


coming soon lipiec'2016
wieka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:01   #2972
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Melduje się
Elfa - super wieści, zaraz lecę do klubu 😄

Elrosa - miłej rocznicy 🎊😄

Kamila - kciuki ✊


U mnie bez zmian. Chociaż nocka dziś dobra nawet.
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:02   #2973
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Masakra, aż przykro mi się to czyta.

Gratulacje faktycznie Kruszynka <3

Moja pani doktor jest profesorem i naprawdę jest świetna. Angażuje się i dba o pacjentów. Widziałam, że ze studentami też ma dobry kontakt. Ale niestety jest wyjątkiem.

Jedź, będziesz spokojniejsza.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Też chciałabym żeby wody odeszly.. Przynajmniej wiadomo co i jak.

Kciuki.

Dziewczyny, czop taki krwistymi odszedł. Boli mnie podbrzusze ale nie tak okresowo. Po prostu boli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Bedzie Mikolaj do pary

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:05   #2974
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Biedna jesteś z tym bólem ;(

Każdy z nas jest inny, ale mi na ból najlepiej pomaga jakikolwiek ruch... Czasem ciężko mi się zmusić bo i boli i jak pokraka wyglądam, ale chociaż na mini spacer na lekkie rozruszanie wyłażę... I mi to akurat zawsze trochę pomaga, no ale każdy jest inny i nie wiem czy Tobie by to pomogło...

Żałuję, że nie znam jakiejś ubiwersalnej recepty na coś, co mogłoby Ci pomóc...
Wczoraj próbowałam trochę rozchodzić, ale niestety nie pomogło Spróbuję jeszcze dzisiaj coś podziałać, oby przyniosło to skutek. Dziękuję za radę . Cały czas mam nadzieję, że ból samoistnie odpuści i że nie jest to nic poważnego.

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czop taki krwistymi odszedł. Boli mnie podbrzusze ale nie tak okresowo. Po prostu boli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję, że już Miki zbiera się na drugą stronę brzuszka U ciebie też zapewne będzie poród ekspres. Trzymam za to mocno kciuki
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:05   #2975
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Masakra, aż przykro mi się to czyta.

Gratulacje faktycznie Kruszynka <3

Moja pani doktor jest profesorem i naprawdę jest świetna. Angażuje się i dba o pacjentów. Widziałam, że ze studentami też ma dobry kontakt. Ale niestety jest wyjątkiem.

Jedź, będziesz spokojniejsza.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Też chciałabym żeby wody odeszly.. Przynajmniej wiadomo co i jak.

Kciuki.

Dziewczyny, czop taki krwistymi odszedł. Boli mnie podbrzusze ale nie tak okresowo. Po prostu boli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Zbieraj sie do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:06   #2976
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja też chcę mojego czopa! ;(

MamaNiny jednak skakanie coś dało

Półdupek mnie boli. Tak zachwalałam w sobotę, że plecy mnie od tygodni nie bolą - no to mam za swoje, kręgosłup powrócił
I mam tak jak Olutka, że na bóle najlepiej działa ruch - spacer i pozycja pionowa, bo w poziomie ucisk jest jeszcze większy.
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:10   #2977
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Masakra, aż przykro mi się to czyta.

Gratulacje faktycznie Kruszynka <3

Moja pani doktor jest profesorem i naprawdę jest świetna. Angażuje się i dba o pacjentów. Widziałam, że ze studentami też ma dobry kontakt. Ale niestety jest wyjątkiem.

Jedź, będziesz spokojniejsza.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Też chciałabym żeby wody odeszly.. Przynajmniej wiadomo co i jak.

Kciuki.

Dziewczyny, czop taki krwistymi odszedł. Boli mnie podbrzusze ale nie tak okresowo. Po prostu boli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kciuki za rozwoj akcji i szybki porod!
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 10:13   #2978
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja to jestem pewna, że skurczy nie przegapie
A skąd taka pewna jesteś? Te pierwsze skurcze mogą być mało wyczuwalne. Często dziewczyny trafiają na IP ze sporym już rozwarciem. Wiadomo, że parte ciężko nie zauważyć, ale u mnie parte w pierwszym porodzie trwały 5 min. Toż ja nawet z łóżka nie zdążę się wygrzebac.

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Cześć

Ale przy dwójce dzieci jest zabawy a to dopiero początek, bo małż jest w domu i moja mama z doskoku jak zostanę sama to dopiero będzie

My z Martynką mamy się dobrze ona głównie je i śpi, ewentualnie urobi się po pachy mnie to poza brzuchem nic nie boli, krocze ani trochę aż w szoku jestem brodawki się podgoiły, mleka mam aż nadto także cycujemy ile wlezie

Munia jestem w szoku, że do tego stopnia może mieć lekarz znieczulicę, o położnych nie wspomnę, ja bym po porodzie wysmarowała na nich taką skargę, żeby im w pięty poszło

mimi gratulacje pierwsze lipcowe dzieciątko

Zdjątko Martynki w klubie
Budujące to co piszesz i super że Cię już nic nie boli.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Melduje że wychodzę do domku
Doktor mówił żeby za 2-3 dni się zgłosić na zdjęcie pessara ale jak powiedziałam że za tydzień mam umówiona wizytę to powiedział że może być.

Katto ale lipa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. W domu najlepiej.


A ja leżę i się ruszyć nie mogę. No tak mnie plecy bolą że szok. Ledwo się zwleklam na dół na śniadanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:14   #2979
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Elfka, super ze u was dobrze, mam nadzieje ze jakoś dasz rade ogarnąć dzieci jak będziesz sama. Mamy maja moc
Kattoo, oj czuję ze maz będzie gwalcony oby to cos pomoglo
Mi sie juz tez chceeeeeeeeeeeeee
Mamaniny, no no to miko coraz blizej wyjscia, nareszcie

My sie dzisiaj cyckujemy od 7 rano ciagiem, chata w staniee tragicznyn i pewnie na to wjedzie polozna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:32   #2980
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

MamaNiny mam nadzieję że moje przewidywania co do wtorkowego porodu dla Ciebie się sprawdzą trzymam za Ciebie kciuki.
Katto oj będziecie musieli z mężem mocno szaleć co by do poniedziałku nie doczekać
Elfka na pewno dasz radę się z dziewczynami ogarnąć, jakiś taki spokój fajny od Ciebie bije.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:35   #2981
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
MamNiny to już??? ojacie
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Bedzie Mikolaj do pary

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Wczoraj próbowałam trochę rozchodzić, ale niestety nie pomogło Spróbuję jeszcze dzisiaj coś podziałać, oby przyniosło to skutek. Dziękuję za radę . Cały czas mam nadzieję, że ból samoistnie odpuści i że nie jest to nic poważnego.



Mam nadzieję, że już Miki zbiera się na drugą stronę brzuszka U ciebie też zapewne będzie poród ekspres. Trzymam za to mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Zbieraj sie do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Kciuki za rozwoj akcji i szybki porod!
Eeee dziewczyny, czop potrafi na kilka dni przed porodem wylezc. Skurczy nie mam, więc nie ma z czym do szpitala.
Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
A skąd taka pewna jesteś? Te pierwsze skurcze mogą być mało wyczuwalne. Często dziewczyny trafiają na IP ze sporym już rozwarciem. Wiadomo, że parte ciężko nie zauważyć, ale u mnie parte w pierwszym porodzie trwały 5 min. Toż ja nawet z łóżka nie zdążę się wygrzebac.



Budujące to co piszesz i super że Cię już nic nie boli.



Super. W domu najlepiej.


A ja leżę i się ruszyć nie mogę. No tak mnie plecy bolą że szok. Ledwo się zwleklam na dół na śniadanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ja skurczy przy 1m porodzie nie czułam wcale. Parte miałam 3. I wsio. Gdyby nie wody, to bym przegapiła.
Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Elfka, super ze u was dobrze, mam nadzieje ze jakoś dasz rade ogarnąć dzieci jak będziesz sama. Mamy maja moc
Kattoo, oj czuję ze maz będzie gwalcony oby to cos pomoglo
Mi sie juz tez chceeeeeeeeeeeeee
Mamaniny, no no to miko coraz blizej wyjscia, nareszcie

My sie dzisiaj cyckujemy od 7 rano ciagiem, chata w staniee tragicznyn i pewnie na to wjedzie polozna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arida, super się Ciebie czyta. Zaczynam mieć traumę z kp, teściowa po 10 razy dziennie pyta czy mi piersi ruszyły... I że mam powiedzieć w szpitalu, żeby mnie natychmiast położyli, bo jestem po terminie. Nawet mój mąż już ma tego dość.. Właśnie powiedziałam jej, że to nie jest jej sprawa.

Mam nadzieję, że Miki już jest tuż tuż.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 10:35   #2982
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mimi000 Pokaż wiadomość
Dziś przez SN o 20:00 urodziła się moja Córunia najsłodsza Kruszynka, Emilka bądź Julka. 48 cm, 2550g, 10pkt. Późno, bo po wodach nie chciało się rozkręcić. O 16 byłam na porodówce z 4 cm rozwarcia. Mam nadzieję, że jutro zdam relację.

Dziękujemy Ciotkom za wsparcie i kciuki!!
Ogromne gratulacje!!!!! Faktycznie kruszynka ale najważniejsze że już masz ja przy sobie ))))





Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Ja Cie podziwiam, ostatnio mam ostry język... A tekst położnych to podobny do tego który ją usłyszałam przez telefon jakiś czas temu. Nie chodziła pani na sr? To niedobrze, nie będzie pani wiedziała jak rodzic. Niech się pier... Nawet nie wiedziały z kim gadają, może mam już 5 dzieci i nie musiałam rodzic u nich?!

Jeśli chodzi o ostry język to powiem Wam że już jakiś czas czatuje na naszą p. Listonosz. Nie jest normalna, jak przywozi pocztę to dzwoni kilkanaście razy na dzwonek i jej nie ma (na szczęście nam teraz dzwonek nie działa!) i wszystkie okoliczne psy zaczynają ujadac, to musi coś znaczyć. A mi poszło o to ze zbierała maliny od sąsiadów. Za pierwszym razem tylko się zatrzymała i zjadła kilka, spoko loko. Ale kolejny i kolejny raz już przyjechała z pojemnikiem i na chama zbierała przez płot ręką. Dzisiaj ja dorwalam i powiedziałam co o tym myślę, sąsiedzi mają co z malinami robić. A ta do mnie ze one opadną.mówię jej ze narazie to nie mają okazji bo je zbiera w czasie kiedy oni są w pracy! Wiecie że nawet nie przestała tylko mi pokazała ile zebrała?! Trzeba mieć tupet grrr

Gratulacje mimi, szybko poszło!



kur.... Co za baba no padlam


Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
HeLO

Mimi gratulacje !!!!!

Zdrówka dla córeczki i mamusi !!!



Munia toż to jest nieprawdopodobne chamstwo !!!!!!!!
Jeny!!! Poszłabym tam chętnie z Tobą. Tylko najgorsze jest to, że musisz u niego rodzić. Póki co zemsta nic nie da. Kopanie się z koniem
Ale karma wraca ...


Wuncek nie mam pytań co do listonoszki... no nie wiem co powiedzieć głupia baba


Dziewczyny od kilku dni mam pokrzywkę na brzuchu. Jest coraz gorzej. Swędzi mnie tak, że szału dostaje. Położna kazała pić wapno. Ew przyjechać. W ogóle od wczoraj mam dziwne napinania. Nawet regularnie ale niezbyt bolesne.
Najbardziej denerwuje mnie ta pokrzywka. Jakbym wpadła w pokrzywy brzuchem. A drapie się szczotką bo nie mogę wytrzymać. Przechodzi i znowu wraca ta końcówka ciąży jest delikatnie mówiąc - męcząca ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:46 ---------- Poprzedni post napisano o 04:46 ----------


Hej Olutka widzę, że też nie śpisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



ja miałam pokrzywke w zgieciu łokcia, wypiłam opakowanie wapna i dużo tłustego kremu na to. A swedzialo!!!!! Ale przeszło po dwóch tyg.


Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Ja chciałam 4 urodzić, ale nici z tego. Dziś już nie chce. Jutro m ma urodziny, więc wolę jutro.
Gratki za rocznicę

Kciuki za wyjście



Właśnie też mam ten problem. Boję się że nie zauważę skurczy na początku. Brzuch mi twardnieje, ale nie potrafię tego liczyć. Poprzednio urodziłam szybko, teraz już rozwarcie mam więc się boję ze nie zdążę do szpitala. Chciałabym żeby zaczęło się od wód plodowych. Wtedy jest jasne że trzeba jechać juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziewczyny czy te mega twardnienia brzucha liczyć jako skurcze??? Czy to po prostu twardnienia?




Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Ja to myslalam, że mam gigantyczne zaparcie. Do szpitala pojechalismy bo mi czop z krwia odszedl (tzn resztka). A tam mi powiedzieli że mam 6 cm rozwarcia i rodze


Grubooo
koleżanko, po samym czopie 6 cm też chce


Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Cześć

Ale przy dwójce dzieci jest zabawy a to dopiero początek, bo małż jest w domu i moja mama z doskoku jak zostanę sama to dopiero będzie

My z Martynką mamy się dobrze ona głównie je i śpi, ewentualnie urobi się po pachy mnie to poza brzuchem nic nie boli, krocze ani trochę aż w szoku jestem brodawki się podgoiły, mleka mam aż nadto także cycujemy ile wlezie

Munia jestem w szoku, że do tego stopnia może mieć lekarz znieczulicę, o położnych nie wspomnę, ja bym po porodzie wysmarowała na nich taką skargę, żeby im w pięty poszło

mimi gratulacje pierwsze lipcowe dzieciątko

Zdjątko Martynki w klubie

świetne wieści niesiesz super mama jesteś ze ogarniasz 2 lecę zaraz oglądać foto




Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Juz po wizycie. Szyjka skrocona ale nadal jest twarda i brak rozwarcia. Jak nic sie nie bedzie dzialo to w poniedzialek do szpitala :/
Mężu szybko wracaj!!!!!!!





Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Melduje że wychodzę do domku
Doktor mówił żeby za 2-3 dni się zgłosić na zdjęcie pessara ale jak powiedziałam że za tydzień mam umówiona wizytę to powiedział że może być.

Katto ale lipa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Super że do domu


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Masakra, aż przykro mi się to czyta.

Gratulacje faktycznie Kruszynka <3

Moja pani doktor jest profesorem i naprawdę jest świetna. Angażuje się i dba o pacjentów. Widziałam, że ze studentami też ma dobry kontakt. Ale niestety jest wyjątkiem.

Jedź, będziesz spokojniejsza.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Też chciałabym żeby wody odeszly.. Przynajmniej wiadomo co i jak.

Kciuki.

Dziewczyny, czop taki krwistymi odszedł. Boli mnie podbrzusze ale nie tak okresowo. Po prostu boli.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Miki się szykuje )))) kciuki za szybką akcje

Kamila kciuki za wizytę

Deksterowa maluch się odezwał czy jednak ip??

Witam się 2w1 niedawno się obudziłam spac mogę ile wlezie a gastrofazy nie zauważyłam, oprocz meeeeega chęci na słodycze. Wczoraj tyle pozarlam że miałam tornado od 17 do 23 mała tak mi dała do wiwatu że hej!! Tak mi głowa wiercila w szyjce że myślałam że mi zaraz wody odejdą, a kuło że poddkakiwalam. Tz się wkurzyl że mam nie jęczeć bo go strasze i on tak to na żaden porod nie jedzie. Potem mu wytłumaczylam jaki to ból, to mnie pocieszyl że będzie 1000x. Gorzej wsparcie:p udalo mi się jakoś okielznac moje dziecię i obejrzałam film do końca teraz chyba odsypia:p
Ide na śniadanie, dzień mam wolny, będę się lenic
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:40   #2983
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Witam się w dwupaku. Nic się dalej nie dzieje, jutro mam wizytę u gin, będę musiała w takim razie przedłużyć zwolnienie. Na poprwawę humoru widzę się dzisiaj z kumpelą, jak tak dalej pjdzie, to szybciej urodzi, niż ja.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:40   #2984
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Elfka podziwiam Cię przy dwójce małych dzieci,jesteś zapewne bardzo zorganizowana😀

Idę do klubu ogladac/podziwiać kolejnego Szkraba😄

Ej,a mnie kiedy odpadł ten szop,skoro to nie widziałam. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:47   #2985
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Arida, super się Ciebie czyta. Zaczynam mieć traumę z kp, teściowa po 10 razy dziennie pyta czy mi piersi ruszyły... I że mam powiedzieć w szpitalu, żeby mnie natychmiast położyli, bo jestem po terminie. Nawet mój mąż już ma tego dość.. Właśnie powiedziałam jej, że to nie jest jej sprawa.

Mam nadzieję, że Miki już jest tuż tuż.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ale kwoka z tej twojej teściowej. Gdacze ci i gdacze. Co ją tak twoje piersi interesują? Miki wyłaź!
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:50   #2986
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Gdybym skurcze dostala w domu a nie w szpitaku tez bym sie nie zjarzyla ze to juz, chyba ze po odstepach coraz krotszych. Pewnie bym dojechala z glowka miedzy nogani. Az sie boje kolejnej ciąży urodze w wanniee

A co.do spojenia, nie pociesze - po porodzie znowu boli, nie az tak zeby nogi nie podniesc, ale czuc duzy dyskomfort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:54   #2987
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Szpital juz w poniedzialek bo jestem po cc wiec musza mnie bardziej kontrolowac
Kurcze, to troche lipa.
Lepiej se załatw operację, wystarczy iść wpisać sie w grafik

MamaNiny
kciuki, żeby się akcja rozkręciła!!
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:54   #2988
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

No właśnie nie wiem co ze sobą robić, wczoraj miałam 4 cm q nocy skurcze, dzisiaj czop.. teraz cisza.. A jak następne będą już parte? Nie dojadę..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:55   #2989
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Kurcze, to troche lipa.
Lepiej se załatw operację, wystarczy iść wpisać sie w grafik

MamaNiny
kciuki, żeby się akcja rozkręciła!!
Jakbym chciala cc to juz dawno bym byla po...

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem co ze sobą robić, wczoraj miałam 4 cm q nocy skurcze, dzisiaj czop.. teraz cisza.. A jak następne będą już parte? Nie dojadę..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
To moze podjedz na ip niech Cie przyjma bo nigdy nie wiadomo
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 10:58   #2990
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Też Wam znoszą wszyscy książeczki, ciuchy i zabawki? W dodatku często nad wyrost? Nosz cholery mozna dostać, zwłaszcza, że pokoik pojemność ma bradzo ograniczoną. A odmówić głupio

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem co ze sobą robić, wczoraj miałam 4 cm q nocy skurcze, dzisiaj czop.. teraz cisza.. A jak następne będą już parte? Nie dojadę..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Daleko masz na ip?

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Jakbym chciala cc to juz dawno bym byla po...

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------


To moze podjedz na ip niech Cie przyjma bo nigdy nie wiadomo
Wiem wiem Kochana, takie żarty się mnie imają od rana głupie
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:01   #2991
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hej dziewczynki..

Już 2 dzień pod rząd śniło mi się, że rodzę..tym razem cc
Na szczęście to tylko sen..

I kolejna noc kiedy między 3 a 4 budzę się głodna jak wilk...dziś już nie mogłam się powsrzymać i zjadłam kilka herbatników

Munia jeju ja bym się poryczałą już chyba w gabinecie....jak oni tam traktują pacjentki..i gin i położne.. porażka..

Mimi gratulacje!!! Ale kruszynka

Aloffkowa jak fajnie, że w domku pobęziesz jeszcze troszkę

Wuncek co za listonoszka...przecież to kradzież..nie wiem jak tak można

Kassate gratki udanej wizyty Ładna waga synka!

Elfka jaka słodka jest Martynka

MamaNiny już za chwileczkę, już za momencik...Mikołaj bęzie na świecie..rozwarcie, czop...teraz wody albo skurcze i hop siup urodzisz
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:01   #2992
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Kurcze, to troche lipa.
Lepiej se załatw operację, wystarczy iść wpisać sie w grafik

MamaNiny
kciuki, żeby się akcja rozkręciła!!
Hahaha 😂
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Elfka podziwiam Cię przy dwójce małych dzieci,jesteś zapewne bardzo zorganizowana😀

Idę do klubu ogladac/podziwiać kolejnego Szkraba😄

Ej,a mnie kiedy odpadł ten szop,skoro to nie widziałam. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szop 😂 pewnie w szpitalu zwiał


Ej nooooo. Weźcie nie straszcie tymi szybkimi porodami. 😔
Ja od ponad tygodnia mam wieczorem skurcze, już nie braxtony tylko takie bolesne. Boję się że się któregoś wieczoru to będzie już a ja zbagatelizuje

Edytowane przez aglo_mammy
Czas edycji: 2016-07-05 o 11:03
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:04   #2993
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Laski, ale mnie brak formy dopada. Wróciłam półtora godz temu z fitnessu i dalej na nic nie mam siły, a na tym fitnessie nie dało się zmęczyć bo to był specjalny dla kobiet po 37 tc...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:08   #2994
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Też Wam znoszą wszyscy książeczki, ciuchy i zabawki? W dodatku często nad wyrost? Nosz cholery mozna dostać, zwłaszcza, że pokoik pojemność ma bradzo ograniczoną. A odmówić głupio

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Daleko masz na ip?



Wiem wiem Kochana, takie żarty się mnie imają od rana głupie
Chcesz to ci podam adres, możesz trochę podeslac ja nie dostałam nic od nikogo, oprocz mam i siostry tz jak przyjechały.




Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Hahaha 😂

Szop 😂 pewnie w szpitalu zwiał


Ej nooooo. Weźcie nie straszcie tymi szybkimi porodami. 😔
Ja od ponad tygodnia mam wieczorem skurcze, już nie braxtony tylko takie bolesne. Boję się że się któregoś wieczoru to będzie już a ja zbagatelizuje
Wez no opisz te skurcze bo ja nie wiem co mam liczyć jako skurcze :p czy twardnienie brzuchem i na koniec ból na okres czy jeszcze inaczej?? Helppp bo urodzę w domu :p
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:09   #2995
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Olutka - jak ty już nie masz mocy to ja nie wiem... Tylko Munia została a my tu skiśniemy 😂 w górze jedzenia 😂
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:10   #2996
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja po wizycie.
Spodziewałam się lepszych wieści. Ryczec mi się chce

Mały ma już 3600 ponad, jest nisko ale szyjka ma rozwarcie 1 cm i jest długa raczej. Coś tam mówiła, że cofnieta szyjka do tyłu. Nie wiem co to znaczy. Jakaś wygięta. Na ktg równo jak na stole.

Zrobiła mi jakiś masaż niby bo chciałam. Bolało ale co to w porównaniu z porodem....

Nie mam ochoty już na nic
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:12   #2997
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Munia, u mnie na razie prezentów brak, jakieś pojedyncze drobiazgi tylko.

MamaNiny, rozumiem Twój stres...

Ja dziś rano miałam taki ból, że bałam się, że jeśli to początek porodu tak by mocno bolał, to ja podziękuję za część dalszą ;(
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:12   #2998
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie.
Spodziewałam się lepszych wieści. Ryczec mi się chce

Mały ma już 3600 ponad, jest nisko ale szyjka ma rozwarcie 1 cm i jest długa raczej. Coś tam mówiła, że cofnieta szyjka do tyłu. Nie wiem co to znaczy. Jakaś wygięta. Na ktg równo jak na stole.

Zrobiła mi jakiś masaż niby bo chciałam. Bolało ale co to w porównaniu z porodem....

Nie mam ochoty już na nic
Kamila głowa do góry, jeszcze dwa tygodnie do tp a stan szyjki może się zmienić w ciągu chwili!! Zacznij chodzić na spacery, skacz na pilce, wez tz w obroty najważniejsze że z małym ok nie nakrecaj się na poród na konkretny dzień bo się zablokujesz i będzie dupa. Nie daj się **
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:13   #2999
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość

Szop 😂 pewnie w szpitalu zwiał


Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Chcesz to ci podam adres, możesz trochę podeslac ja nie dostałam nic od nikogo, oprocz mam i siostry tz jak przyjechały.






Wez no opisz te skurcze bo ja nie wiem co mam liczyć jako skurcze :p czy twardnienie brzuchem i na koniec ból na okres czy jeszcze inaczej?? Helppp bo urodzę w domu :p
Chętnie, tylko pewnie jeszcze jakis czas muszę to poeksponować bo się obrażą
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:15   #3000
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Elrosa- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!
Kamila- ale masz przygody od rana. Nie mampojęcia o co chodzi z tym cofnięciem szyjki.
Kassate- gratuluję oststniej wizyty, pięknie ci dzieciaczek podrósł
Elfka86- bardzo się cieszę, że u was jest wszystko w porządku i dobrze się czujecie z Martynką.
Kattoo- chociaż się skróciła trochę. Coś się nie spieszą te nasze dzieciaki lipcowe.
Alloffkowa- super, że wychodzisz!
amaNiny- oby się w końcu ruszyło, bo aż mi ciebie szkoda, tak czekasz z utęsknieniem na poród i Mikołaja. Siebie też mi szkoda
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.