Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 11:07   #2491
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas, kilka dni przed skonczonym 6mcem dalismy marchewke, potem fasolkę itp ale to taka zabawa byla.
Tak serio serio ze jest posilek i JE, to tak od 2 tygodni (jutro 7mcy)
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:48   #2492
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

My kolejny dzień uskuteczniamy spacery. Próbuję ustalić stały grafik dnia wliczając w to dwa spacery dziennie coś jak Olka miała. Póki co śpi już godzinę także jest całkiem nieźle
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:23   #2493
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Dotka no wlasnie tego jakos sie boje, tego zadlawienia
A powiedz mi ile dokladnie mial Twoj synek jak zaczeliscie rozszerzac?
wydaje mi sie ze zadlawienia nie unikniesz, moja ostatnio sie zakrztusiła kawałkiem chleba, czasem daje jej skórke do ciumkania i akurat cos jej sie oderwało i przykleiło do jezyka
trzeba byc czujnym i przygotowanym na wszytsko
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ahnessy z tego co pamiętam to Olka jadła taki mały słoik, ale miała 10 msc już.

Malwi co masz za nowy sprzęt bo ja też chcę kupić coś nowego.

I żelazko fajne chce. Jakie polecacie?
ehh 10 msc ja juz bym chciała 1 posiłek inny niz cyc
ja mam to zelazko co Dotka poleciła Philips Azur taki ciemno turkusowy, spadł mi juz dwa razy na płytki i nic sie mu nie stało
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:25   #2494
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ooo to jak spada i nic mu nie jest to faktycznie idealne dla mnie

Mój się mlekiem i slina potrafi zakrztusic. Póki sobie radzi sam ja nie reaguje
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:27   #2495
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka super dzięki za podsuniecie firm mówicie ze z tych firm same nosidła a nie wisiadła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.




Edytowane przez Kasiulenkowo
Czas edycji: 2016-07-06 o 12:33
Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:38   #2496
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasiulenkowo tak musisz tylko dobrze dobrać rozmiar do małego i będzie bosko
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:34   #2497
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry bardzo bardzo bardzo

siedzę sobie przy kawce i maluje pazurki bylam juz w miescie zamówiliśmy tort i ciasto na chrzciny kupilam bielizne (za dwa staniki policzyli mnie ze o ja cie piiiii) bylam w galerlii i kwiaciarni .... takze ten w dwoch slowach MAMA PRZYJECHALA
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 14:54   #2498
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
My kolejny dzień uskuteczniamy spacery. Próbuję ustalić stały grafik dnia wliczając w to dwa spacery dziennie coś jak Olka miała. Póki co śpi już godzinę także jest całkiem nieźle
Dwa spacery

Ale musialabym wstawac chyba o 5, to odpada

Ostatnio nawet 1 nie uskuteczniamy, takze noo.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:16   #2499
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka jeden o 11 a drugi 17-18 przed samym spaniem. Ten drugi chce głównie ze względu na tz żeby mieli chwilę dla siebie

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Zaliczamy drugi spacer. Nie obijamy się
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:33   #2500
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ superancko! korzystaj Kochana
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:42   #2501
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No 17-18 u nas bez szans, bo TZ wraca dopiero 17-18, zanim obiad, zanim spacer.
Poza tym teraz pogoda jest,to kolo domu zawsze cos do zrobienia, a weekendy to za malo
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 16:47   #2502
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka no czasem wychodzimy dopiero o 19 szybki spacer wokół bloku i do domu, myju myju i spać. Przynajmniej teoretycznie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 16:57   #2503
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dotka jeden o 11 a drugi 17-18 przed samym spaniem. Ten drugi chce głównie ze względu na tz żeby mieli chwilę dla siebie

Zaliczamy drugi spacer. Nie obijamy się
a my dzis nie byłysmy na spacerze, rano pogoda była tak zmienna ze sie bałam a pozniej moj tata przyjechał a teraz młoda ma 3 dzis drzemkę

ale jak było goraco to czasem chodziłam o 20 dopiero - a i tak było 30 st
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 18:17   #2504
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Nogi mi wchodzą w
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 18:31   #2505
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda my też mamy zazwyczaj dwa spacery. Tylko nie wiem jak to będzie jesienią i zimą. .
Jak jest stały rytm dnia to jakoś łatwiej. U nas to wygląda mniej więcej tak :
10-12 drzemka
Pierś .
Po 13 spacer na którym zasypia ok 14 i śpi z godzinkę.
15 obiadek plus pierś.
Drugi spacer około 17 i śpi około godzinki .
Dwie godziny późnej Kąpiemy.
U nas mały się domaga snu co 1,5 -2h wiec tak mamy dzień ułożony pod niego.
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 19:07   #2506
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja musze mu pomagać w spaniu dlatego chcę ustalić dwa spacery mam nadzieję że wtedy będzie łatwiej.

Lekcja numer ileś tam. Najpierw uspokoić z ryku później sam otworzy Dziuba do cyca. Eh
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 19:15   #2507
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

MAGDA i jak z plecakiem poszło?
RUSSIAN zapieram od razu mydełkiem z rossa i jest git- poza jednym Ups kiedy odbarwilo mi nadrukowane serduszka na rękawach- jeden sie zrobił jaśniejszy a drugi zaciemnial

KINGa ja talerzyka do blw na razie nie daje

MIEtA generalnie zeby wyjechać to nic bo granice przejeżdżasz nawet nie wiadomo kiedy ale jak by was złapali ze dokumenty żadnego nie ma to lipa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

AHNESY- trudno mi stwierdzić kiedy zastapi- duzo od mamy zależy ale moja zjada mamy słoiczek i dopija cyca...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 19:23   #2508
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kamilka dopiero w sobotę jadę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 19:40   #2509
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, daj znać jak Ci idzie z wprowadzeniem stałego planu dnia. Ja też próbowałam, ale lipnie wychodzi 😉 Jagoda raz sobie robi 3 drzemki krótsze, raz 2 dłuższe, raz 1 mega krótką... 😛 i wstaje rano o tak różnych porach, od 5 do 9 i to jest niezależne od tego, o której zaśnie. Nie ogarniam tego dziecka 😎

My już od jakiegoś czasu mamy 2, albo i 3 nawet spacery dziennie 😊 uwielbiam lato, jak tylko buty zakładam i wychodzę, nie trzeba tych sweterków, kombinezonów i czapek przy akompaniamencie wrzasku ubierać 😉
Dużo spacerujemy, za to w domu many totalnie nieogarnięte 😜

Keas, nie chce Cię straszyć, ale papką też się dzieci mogą zakrztusić. Może się zapisz na jakiś kurs pierwszej pomocy? My mieliśmy na szkole rodzenia i super byłam zadowolona, że był 😊

Kinga, ja czytałam, że soki nie są polecane dla dzieci i lepiej żeby wodę piły 😊

Już doczytałam właśnie z paszportem, będziemy wyrabiać, żeby nam dziecka nie odebrali przy jakiejś rutynowej kontroli 😋

Ewusia_marchew, Dotka, Kamilka - a macie jakieś gadżety do jedzenia, poza krzesełkiem? w sensie śliniaków albo jakichś podkladek na podłogę?

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-07-06 o 19:47
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 21:04   #2510
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta, u nas ciężko też o stały plan dnia, Kornelia budzi się czasem po 6:00 czasem koło 9:00 i od tego zależy kiedy drzemkę strzeli. Poza tym ma albo 2 albo 3 drzemki, ale krótkie, trudno przewidzieć kiedy.... Teraz coraz wcześniej się budzi niestety, kiedyś zawsze do 8 spała, teraz i o 6 potrafi się obudzić chociaż czasem dospi albo wcześnie drzemkę walnie.

My dziś w skansenie w Nowym Sączu byliśmy, i potem na kawie w Krynicy jeszcze przez powrotem do domu. W sumie ok 7h poza domem. Kornelka miała tylko jedna 40 min drzemkę. Jak wróciliśmy to po kąpieli padła. Ale złote dziecko, które ogóle nie marudziła. Bardzo jej się podoba zwiedzanie ;-)
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-07-06 o 21:06
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 21:08   #2511
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U mnie też jest różnie dlatego chcę wypracować stałe pory już jest wystarczająco duży. Porównuje dużo do Oli ale widzę też dużo podobieństw. Ja karmilam co 2,5-3 h i spać. I widze że i Bartek 2-3 h aktywności i potrzebuje drzemki. Dlatego mam zamiar tak ustawiać żeby pilnować tych 2-3h i wykorzystywać do tego spacery.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 21:33   #2512
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Aaaaaaa wszystko mi sie skasowalo. Nie pamietam co pisalam
Co do telefonu, to huawei p8 costam. Wzielam z abonamentem

Magda super, ze ustalacie tryb dnia. Ja sie musze za to zabrac, chociaz Wojtek sam sobie zrobil drzemke ok 10-11 i pozniej ok 14-15.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.

Edytowane przez malwi89
Czas edycji: 2016-07-06 o 21:34
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 22:43   #2513
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
dzień dobry bardzo bardzo bardzo

siedzę sobie przy kawce i maluje pazurki bylam juz w miescie zamówiliśmy tort i ciasto na chrzciny kupilam bielizne (za dwa staniki policzyli mnie ze o ja cie piiiii) bylam w galerlii i kwiaciarni .... takze ten w dwoch slowach MAMA PRZYJECHALA
Wreszcie super, odpoczywaj
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dotka jeden o 11 a drugi 17-18 przed samym spaniem. Ten drugi chce głównie ze względu na tz żeby mieli chwilę dla siebie

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Zaliczamy drugi spacer. Nie obijamy się
Ja czasem zaliczam 2 spacery, teraz jest łatwiej bo nie trzeba się ubierać specjalnie

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Magda, daj znać jak Ci idzie z wprowadzeniem stałego planu dnia. Ja też próbowałam, ale lipnie wychodzi 😉 Jagoda raz sobie robi 3 drzemki krótsze, raz 2 dłuższe, raz 1 mega krótką... 😛 i wstaje rano o tak różnych porach, od 5 do 9 i to jest niezależne od tego, o której zaśnie. Nie ogarniam tego dziecka 😎

My już od jakiegoś czasu mamy 2, albo i 3 nawet spacery dziennie 😊 uwielbiam lato, jak tylko buty zakładam i wychodzę, nie trzeba tych sweterków, kombinezonów i czapek przy akompaniamencie wrzasku ubierać 😉
Dużo spacerujemy, za to w domu many totalnie nieogarnięte 😜

Keas, nie chce Cię straszyć, ale papką też się dzieci mogą zakrztusić. Może się zapisz na jakiś kurs pierwszej pomocy? My mieliśmy na szkole rodzenia i super byłam zadowolona, że był 😊

Kinga, ja czytałam, że soki nie są polecane dla dzieci i lepiej żeby wodę piły 😊

Już doczytałam właśnie z paszportem, będziemy wyrabiać, żeby nam dziecka nie odebrali przy jakiejś rutynowej kontroli 😋

Ewusia_marchew, Dotka, Kamilka - a macie jakieś gadżety do jedzenia, poza krzesełkiem? w sensie śliniaków albo jakichś podkladek na podłogę?
Ja mam sliniaki z Ikei
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mięta, u nas ciężko też o stały plan dnia, Kornelia budzi się czasem po 6:00 czasem koło 9:00 i od tego zależy kiedy drzemkę strzeli. Poza tym ma albo 2 albo 3 drzemki, ale krótkie, trudno przewidzieć kiedy.... Teraz coraz wcześniej się budzi niestety, kiedyś zawsze do 8 spała, teraz i o 6 potrafi się obudzić chociaż czasem dospi albo wcześnie drzemkę walnie.

My dziś w skansenie w Nowym Sączu byliśmy, i potem na kawie w Krynicy jeszcze przez powrotem do domu. W sumie ok 7h poza domem. Kornelka miała tylko jedna 40 min drzemkę. Jak wróciliśmy to po kąpieli padła. Ale złote dziecko, które ogóle nie marudziła. Bardzo jej się podoba zwiedzanie ;-)
Super że Kornela tak fajnie znosi zwiedzanie
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Aaaaaaa wszystko mi sie skasowalo. Nie pamietam co pisalam
Co do telefonu, to huawei p8 costam. Wzielam z abonamentem

Magda super, ze ustalacie tryb dnia. Ja sie musze za to zabrac, chociaz Wojtek sam sobie zrobil drzemke ok 10-11 i pozniej ok 14-15.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to chyba masz taki telefon jak ja jaki kolor? Bo ja mam biały
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 22:57   #2514
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia czarny, nie mieli innych :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 23:13   #2515
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja mam trzy sliniaki i fartuch. I komplet naczyn z biedry stylizowany na skip hop.

Nie mam cerat itp. Wiecej roboty niz to warte. Po prostu potem zamiatam lub odkurzam i myje podloge. Teraz przy psie to i tak koniecznosc.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 06:11   #2516
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Sheenka a kalafior nie jest wzdymajacy?
Może na początek trzymaj sie tych bezpieczniejszych warzyw

U nas wczoraj brokuł byl hitem zjadl calego ziemniaczka i dużą różyczke brokula, ale musi byc papka przy grudkach naciągalo go na wymioty i plakal.

Dzis brokul z marchewka a jutro kalarepa

Dynie mi piekne rosna w ogrodku ale to pewnie na sierpień sie dopiero ogarna

Kinga i jakie talerzyki kupilas?

Mieta zagranice to trzeba paszport, ale my sobie kiedys ucielismy radosną wycieczke z Malym bez jakichkolwiek dokumentow

Magda u nas podobnie ze spacerami

Ruda jak sie podobalo w skansenie? w miasteczku galicyjskim tez byliscie?




Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 06:43   #2517
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kątem, tak, byliśmy i w miasteczku i w skansenie. W tyn skansenie już kiedyś byłam, ale bardzo dawno. Ogólnie super. My jako "miłośnicy" kultury ludowej lubimy, to znaczy może nie aż tacy bardzo miłośnicy, ale trochę tańczylismy w zespole ludowym
A miasteczko też super. W Lublinie mamy też fajny skansen z taką właśnie uliczką z małego miasteczka, ale to dużo mniejsze jest.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:31   #2518
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Malwi oby tel sie dobrze sprawowal 😊 na jesieni ajfon 7 wychodzi wiec wczesniejsze modele potanieja wiec ja tez bede zmieniala bo tego juz mam serdelecznie dosc....

Ruda ja tez tanczylam w zespole ludowym 8lat mi sie tam zeszlo

Tak mysle, ze chyba Frankowi dowod wyrobie bo wlasnie na krotkie wycieczki np do Czech czy na Slowacje to lepiej miec dokument, a skoro kosztuje tylko tyle co zdjecie i jest na 5 lat.... 😊
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:42   #2519
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ewusia czarny, nie mieli innych :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi TŻ wybrał kolor więc też nie miałam wyjścia
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Sheenka a kalafior nie jest wzdymajacy?
Może na początek trzymaj sie tych bezpieczniejszych warzyw

U nas wczoraj brokuł byl hitem zjadl calego ziemniaczka i dużą różyczke brokula, ale musi byc papka przy grudkach naciągalo go na wymioty i plakal.

Dzis brokul z marchewka a jutro kalarepa

Dynie mi piekne rosna w ogrodku ale to pewnie na sierpień sie dopiero ogarna

Kinga i jakie talerzyki kupilas?

Mieta zagranice to trzeba paszport, ale my sobie kiedys ucielismy radosną wycieczke z Malym bez jakichkolwiek dokumentow

Magda u nas podobnie ze spacerami

Ruda jak sie podobalo w skansenie? w miasteczku galicyjskim tez byliscie?




Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Super że brokuły smakowały u nas też nawet coś weszło (w kawałkach)
Wczoraj było jabłko pierwszy raz i nawet spory kawałek odgryzl i zjadł

Myślę nad podaniem kaszki dziś lub jutro, kupiłam jaglana Baby Sun tylko muszę ogarnąć jak to przygotować


Nocka ok, 2 pobudki i po 7 Młody wstał ale TŻ go zabrał a ja do przed 8 spałam dziś mamy w planie wizytę w mojej pracy, później rehabilitacja i do galerii odebrać zamówienie ze Smyka zobaczymy co Młodzież na to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:03   #2520
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry 😊

Malwi oby tel sie dobrze sprawowal 😊 na jesieni ajfon 7 wychodzi wiec wczesniejsze modele potanieja wiec ja tez bede zmieniala bo tego juz mam serdelecznie dosc....

Ruda ja tez tanczylam w zespole ludowym 8lat mi sie tam zeszlo

Tak mysle, ze chyba Frankowi dowod wyrobie bo wlasnie na krotkie wycieczki np do Czech czy na Slowacje to lepiej miec dokument, a skoro kosztuje tylko tyle co zdjecie i jest na 5 lat.... 😊
Casaa, my z małżem tańczylismy 12 lat, poznaliśmy się tam
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.