Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 21:35   #4351
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
No właśnie się nie załatwi. Podobno nie można wystawić dowodu ubezpieczenia jeśli się nie stawi ubezpieczajacy osobiście w punkcie wystawienia polisy. W moim przypadku w Krakowie. Ja nie wiem co teraz z tym zrobic
No ale mowisz, ze pojechali razem...
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:37   #4352
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja nie wiem T już chyba kiedyś chciał taki dowód ubezpieczenia i powiedzieli, że musi osobiście się stawić.
Może od ubezpieczeni zależy??

Mam dosyć wszystkiego. Aż mi ręce zdretwialy z nerwów ;(

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
No ale mowisz, ze pojechali razem...
No kto pojechał razem?
Auto jest zarejestrowane na T. Ubezpieczone na T. W Pl.
Gościu po niego przyjechał i pojechał bez dokumentów.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:38   #4353
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
No pojechał bo przejechał po niego 1000km. To co miał zrobic
aaa myślałam, że się w trasie zorientował... teraz rozumiem
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
No właśnie się nie załatwi. Podobno nie można wystawić dowodu ubezpieczenia jeśli się nie stawi ubezpieczajacy osobiście w punkcie wystawienia polisy. W moim przypadku w Krakowie. Ja nie wiem co teraz z tym zrobic
Zadzwoń tam w poniedziałek i zapytaj... może jest inaczej...

W razie czego serdecznie zapraszam do Krk z wyjątkiem ostatniego tygodnia lipca
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:39   #4354
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Chyba bardziej mi się opłaca nowe ubezpieczenie wykupić

Powiem T żeby zadzwonił w poniedziałek. Nie wiem czy coś załatwi
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:40   #4355
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

no ale osobiście pewnie jak chce duplikat na siebie.. a przy zakupie to kolega ma umowę kupna i wy zgłaszacie sprzedaz mailowo, on zglasza zakup i przeliczaja ewentualnie i powinien dostac na siebie kwit.. a w urzędzie miasta dowód ubezpieczenia chcieli ode mnie dopiero przy drugiej wizycie po miesiacu jak odbierałam dowod rejestracyjny.. Olutka jeszcze rejestrowala ostatnio to moze doda cos jakbym miała budyn i zle mowila..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:48   #4356
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Tyle, że właśnie nie wiem czy on go kupi czy puści dalej

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Nie mam sily się denerwowac
Mam nadzieję, że da się to załatwić.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:49   #4357
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Nie możemy bo to pl ubezpieczenie.
A oni już jadą tym autem do pl
Myslalam, że "oni" to Tż i ten kolega.

Te telefony ubezpieczycieli działają czesto non stop albo w weekendy, mozecie jutro zadzwonic
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 21:50   #4358
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

No niestety nie T
No nic. Trzeba po prostu spróbować zadzwonić i liczyć , że to coś da.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:52   #4359
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
No właśnie się nie załatwi. Podobno nie można wystawić dowodu ubezpieczenia jeśli się nie stawi ubezpieczajacy osobiście w punkcie wystawienia polisy. W moim przypadku w Krakowie. Ja nie wiem co teraz z tym zrobic

Nie powinno być problemu z zamówieniem duplikatu telefonicznie lub mailowo.
Teraz już mało kto jeździ do jakiegokolwiek punktu wykupować ubezpieczenie. Ja umowę zawierałam na linii nagrywanej, później jak zmieniłam tablice wysyłałam tylko maila z aktualizacją danych i na tej podstawie też dostałam nowy świstek. Zgubić każdy ma prawo i naprawdę nie powinno być problemu z ponownym wysłaniem. Bo na mailu tego ubezpieczenia dodatkowo nie macie??

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
no ale osobiście pewnie jak chce duplikat na siebie.. a przy zakupie to kolega ma umowę kupna i wy zgłaszacie sprzedaz mailowo, on zglasza zakup i przeliczaja ewentualnie i powinien dostac na siebie kwit.. a w urzędzie miasta dowód ubezpieczenia chcieli ode mnie dopiero przy drugiej wizycie po miesiacu jak odbierałam dowod rejestracyjny.. Olutka jeszcze rejestrowala ostatnio to moze doda cos jakbym miała budyn i zle mowila..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

OC przechodzi na kupującego - sprzedający czyli T kontaktuje się z ubezpieczycielem (ja sprzedając teraz Astrę dzwoniłam na infolinię) i podaje dane kupującego z umowy. Kupujący, jeśli nie chce wykupować OC z innej firmy tylko do końca okresu trwania polisy chce korzystać z tego ubezpieczenia, które miał poprzedni właściciel, też konaktuje się z ubezpieczycielem i przepisuje bezkosztowo umowę ubezpieczenia na siebie.

W wydziale komunikacji przy rejestracji u mnie chcieli ubezpieczenie 2 razy - i przy składaniu wniosku i odbiorze dowodu.
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:53   #4360
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Pogadam z T jak się trochę uspokoi.
Dzięki dziewczyny
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:55   #4361
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila uspokoj się trochę. Mam wrażenie czasem ze każdy problem to dla ciebie koniec świata. To są rzeczy które w zasadzie załatwisz telefonicznie lub mailowo mamy 21 wiek. Nie wierzę że trzeba koniecznie osobiście. Masz teraz ważniejsze sprawy na głowie.
A tak swoją drogą to takie papiery nie wsiakaja same, trzeba tylko mieć żelazne miejsce dla takich rzeczy i nic nie ma prawa się zgubić. Ja mam specjalne skrzynki dwie na regale a w nich segregatory z dokumentami a tam koszulki i wszystkie polisy na życie, auta, dom, miszekanie akty notarialne, pity roczne, mandaty, umowy o pracę, świadectwa pracy, akt małżeństwa, rachunki i wszystkie inne ważne papiery. Nawet polisy aut których już nie mam 😇 w takich rzeczach MUSI BYĆ ORDNUNG! Dla waszego wspólnego dobra i spokoju świętego. U mnie by nie przeszlo ze jakiś ważny dokument gdzieś zginął.
Nie denerwuj się, napewno wszystko się uda załatwić a ewentualnie za brak dokumentów jest 50 zł, musi tylko znać nazwę ubezpieczalni żeby mogli to sprawdzić na infolinii. I luz 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Iza0808
Czas edycji: 2016-07-08 o 21:57
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 21:57   #4362
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Jak T ostatnio do nich dzwonił o coś podobnego to kazali mu przyjechać osobiście.
Po za tym jak masz same problemy to każdy kolejny wydaje się być właśnie końcem świata.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:59   #4363
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Jak T ostatnio do nich dzwonił o coś podobnego to kazali mu przyjechać osobiście.
Po za tym jak masz same problemy to każdy kolejny wydaje się być właśnie końcem świata.
😙 wszystko będzie dobrze. 😀 napewno jest infolinia i wszystko załatwicie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:05   #4364
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila, może dzwonił do agenta u którego zawierał umowę? On pewnie rzeczywiście nie miałby jak tego załatwić 'zdalnie', ale infolinia da radę
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:08   #4365
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Poczekam do jutra i T zadzwoni. Co ma być to będzie.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Brzuch mnie boli
Chyba czas iść spać... T ogląda jakiś dokument o opętaniu i juz widzę jakie będę miała sny
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:18   #4366
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Burza...
Podobno przy burzy, jak i w pełnię, rodzi się więcej dzieci...
Staś nie planuje jednak skorzystać z dzisiejszej okazji
Dobranoc!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:27   #4367
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dobrej

I szybkich porodów bez bóli krzyżowych
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:53   #4368
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Jutro spróbuje Was nadrobić a tymczasem wkleję opis porodu dla niefejsbukowych
Dziękujemy za gratulacje i komplementy póki Natalka śpi nie na cycu to Wam w skrócie opisze mój poród. Po 1 w nocy dopadły mnie pierwsze skurcze krzyżowe spać nie dawały, ale nie były takie złe. Później koło 3 skurcze mi się pojawiały co mniej więcej 8 minut regularnie, ale starałam się jeszcze nie budzić męża tyko wzięłam prysznic i kręciłam się po domu. W końcu koło 4/30 obudziłam męża i zdecydowaliśmy że jedziemy to sprawdzić tym bardziej z tym dodatnim gbs, jak podjęliśmy decyzję to miałam skurcze co 6 minut. Na porodówce okazało się jak pisałam że rozwarcia brak mimo że są skurcze mogę wrócić do domu i tam czekać bo to może potrwać. A ja na dziś i tak miałam umówione ktg na 12. W domu niestety skurcze się nasilały i bolały jeszcze mocniej. Dwukrotnie brałam prysznic ale to nic nie dało. Troszkę od tych skurczy ruszyło mnie na 2. W końcu po 10 podjęliśmy decyzję że nie czekamy na to ktg na 12 tylko jedziemy już. Skurcze podczas ktg ledwo siedziałam mimo że nadal były co 5-6 minut to bolały bardziej. Badane też mega nieprzyjemne i położna powiedziała że nie może dojrzeć co i jak z rozwarciem bo coś nie tak jest z ta szyjka. Ordynator przyszedł mnie badać też miał problem ale w końcu z racji tego że nadal nie było rozwarcia sam mi je zrobił na dwa palce i przebił pęcherz. To było ok godziny 11 i odtąd poszło już wszystko błyskawicznie, dostałam antybiotyk, miałam pobraną krew do zoo a skurcze szły jeden za drugim. Pierw były do wytrzymania ale z każdą chwilą było gorzej ból niesamowity, podczas ktg i skurczy mała traciła tętno mimo że bardzo starałam się oddychać jak trzeba. Potem już prułam się na maksa z bólu, było mi jednocześnie słabo i powiedziałam położnej że już nie mam siły. Na szczęście jeszcze tylko kilka partych i mała była na świecie. Podczas skurczy cały czas leżałam wpierw na boku, potem na plecach ale to był mój wybór bo czułam się na tyle słabo że nie chciałam nawet wstać. Rodziłam też na łóżku na boku. Podczas porodu była tylko jedna położna i mój mąż który spisał się na medal trzymał moja nogę podczas partych i bardzo mnie wspierał. Co prawda widział wszystko bardzo dokładnie że szczegółami ale nie uchroniło go to od łez na widok córci. Podsumowując było ciężko skurcze krzyżOwe to zło, bo tylko takie miałam ale zdecydowanie warto było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bola cholernie. Ale widok maleństwa wynagradza wszystko. Podejrzewam, ze zrobienie rozwarcia bolało okropnie... (mnie bolało). Mała jest cudna. Twoj Mąż spisał się na medal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Czy jest jakaś zasada kiedy występują krzyżowe??
Przy okresie boli Cię krzyż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 23:02   #4369
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Mnie przy okresie właśnie bolały krzyżowe i potem przy porodzie miałam ale tensy pomagały trochę 😉

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 00:08   #4370
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi, że zanim to wszystko dojdzie to będzie po ptakach
Męczy mnie to, że są kontrole teraz co chwila
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
No właśnie się nie załatwi. Podobno nie można wystawić dowodu ubezpieczenia jeśli się nie stawi ubezpieczajacy osobiście w punkcie wystawienia polisy. W moim przypadku w Krakowie. Ja nie wiem co teraz z tym zrobic
Kochana to jest ściema Jakich mało.
Dzwonisz gdzie kupowalas, prosisz skan polisy i to całkowicie wystarcza do wszystkiego. Nie musisz mieć żadnego duplikatu. Jeśli dajecie komuś samochód to uważaj bo mówisz ze nie wiesz czy on go kupi czy sprzeda. Ja bym się na coś takiego nie zgodziła, niech kupi i potem odsprzedaje, z tego mogą być tylko problemy. Jeśli po drodze, odpukać coś się stanie to poleci z waszego ubezpieczenia jeśli nie macie umowy kupna sprzedaży spisanej. Jeśli masz jakieś pytania, wal jak w dym, akurat na tym się znam :P

Olutka,nie wszystkie firmy przepisuja ubezpieczenie bezskladkowo. Wiele robi rekalkulacje składki w związku ze zmianą właściciela ;-)

Misia, gratulacje!!!!
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 01:54   #4371
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

A co tu tak cicho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 02:35   #4372
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Bola cholernie. Ale widok maleństwa wynagradza wszystko. Podejrzewam, ze zrobienie rozwarcia bolało okropnie... (mnie bolało). Mała jest cudna. Twoj Mąż spisał się na medal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------


Przy okresie boli Cię krzyż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi to ja już nie pamiętam ;( ogólnie bardziej boli mnie z tyłu niż z przodu bo mam macicę tyłozgiętą, ale czy to krzyż?
Masakra jaka ze mnie skleroza chodząca

Cytat:
Napisane przez wuncek Pokaż wiadomość
Kochana to jest ściema Jakich mało.

Dzwonisz gdzie kupowalas, prosisz skan polisy i to całkowicie wystarcza do wszystkiego. Nie musisz mieć żadnego duplikatu. Jeśli dajecie komuś samochód to uważaj bo mówisz ze nie wiesz czy on go kupi czy sprzeda. Ja bym się na coś takiego nie zgodziła, niech kupi i potem odsprzedaje, z tego mogą być tylko problemy. Jeśli po drodze, odpukać coś się stanie to poleci z waszego ubezpieczenia jeśli nie macie umowy kupna sprzedaży spisanej. Jeśli masz jakieś pytania, wal jak w dym, akurat na tym się znam :P



Olutka,nie wszystkie firmy przepisuja ubezpieczenie bezskladkowo. Wiele robi rekalkulacje składki w związku ze zmianą właściciela ;-)



Misia, gratulacje!!!!

Ooo, to z tym się jeszcze nie spotkałam.
Jak to człowiek się ciągle uczy
Ja jestem z tych dmuchających na zimne i w dniu kupna auta wypowiadałam istniejące OC i kupowałam sobie nowe ubezpieczenie konpleksowe i przepisywanie znam tylko z teorii.

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Śpią pozazdrościć
Ja finalnie zgasiłam światło 23:30 i od tej pory mam już drugą pobudkę...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 03:23   #4373
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Obudzilam sie po 3 i po spaniu. Yla burza i jest przyjemnie chlodno 😍

Wyganianie nie przynosi efektow. A jeszcze na koncowce wyskoczylo mi kilka rozstepow na brzuchu 😢

Kamila zgadzam sie z dziewczynami. Napisz do firmy maila z prosba o przeslanie polisy mailowo i mozecie sobie wydrukowac. Ja tak zalatwialam sobie oc i wszystkie stluczki. Nigdy osobiscie jechac nigdzie nie musialsm.

---------- Dopisano o 03:18 ---------- Poprzedni post napisano o 03:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Co Pani tu jeszcze robi?:P
Wlasnie nie wiem!?!?


Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Mnie przy okresie właśnie bolały krzyżowe i potem przy porodzie miałam ale tensy pomagały trochę 😉

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja nigdy boli przy okresie nie mialam. Czyli moge spodziewac sie wszystkiego 😂

Po 1 synku po kp mialam tylko 4x okres i zaszlam w ciaze 😂

---------- Dopisano o 03:23 ---------- Poprzedni post napisano o 03:18 ----------

Zostalo mi 3 dni do tp. 😡
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 04:05   #4374
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dzień dobry,
Kamila ja myślę jak i dziewczyny tylko spokój może Cię uratować i pamiętaj mamy 21 wiek.
Olutka nie wiem czy jest jakaś reguła kiedy trafiają się krzyżowe ja mam tyłozgięcie szyjki i przy pierwszym porodzie też miałam a bóle były ok a teraz takie coś.
Kama z listopada się wypisuje już mam dość bólu
Mała jest cudna, mogę na nią patrzeć non stop. Grzecznie je, aczkolwiek musimy się na karmienie budzić bo jest z niej śpiąca królewna. Dwa razy w nocy budziła się płaczem ale tyko na przytulanie. za to koncert życzeń na sali był i pojęcie przespanej nocy przestało istnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 04:48   #4375
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi to ja już nie pamiętam ;( ogólnie bardziej boli mnie z tyłu niż z przodu bo mam macicę tyłozgiętą, ale czy to krzyż?
Masakra jaka ze mnie skleroza chodząca




Ooo, to z tym się jeszcze nie spotkałam.
Jak to człowiek się ciągle uczy
Ja jestem z tych dmuchających na zimne i w dniu kupna auta wypowiadałam istniejące OC i kupowałam sobie nowe ubezpieczenie konpleksowe i przepisywanie znam tylko z teorii.




Śpią pozazdrościć
Ja finalnie zgasiłam światło 23:30 i od tej pory mam już drugą pobudkę...
Mnie przy okresie krzyz nie bolal... za to przy porodzie mialam krzyzowe
To pewnie loteria, ale tez mam tylozgieta macice ;D
Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Obudzilam sie po 3 i po spaniu. Yla burza i jest przyjemnie chlodno 😍

Wyganianie nie przynosi efektow. A jeszcze na koncowce wyskoczylo mi kilka rozstepow na brzuchu 😢

Kamila zgadzam sie z dziewczynami. Napisz do firmy maila z prosba o przeslanie polisy mailowo i mozecie sobie wydrukowac. Ja tak zalatwialam sobie oc i wszystkie stluczki. Nigdy osobiscie jechac nigdzie nie musialsm.

---------- Dopisano o 03:18 ---------- Poprzedni post napisano o 03:13 ----------



Wlasnie nie wiem!?!?



Ja nigdy boli przy okresie nie mialam. Czyli moge spodziewac sie wszystkiego 😂

Po 1 synku po kp mialam tylko 4x okres i zaszlam w ciaze 😂

---------- Dopisano o 03:23 ---------- Poprzedni post napisano o 03:18 ----------

Zostalo mi 3 dni do tp. 😡
Mnie przed pierwsza ciaza bolalo jak choroba jasna... pierwsze dwa dni podniesc sie z lozka to byla tragedia
I uwazam, ze porod nie byl jakis straszny przy okresie bolalo bardziej


Za to po porodzie okresy bezbolowe mialam bardzo dlugo... ostatnie juz bylo jakies delikatne cmienie ale bez porownania

Moze w takim razie teraz bedzie rzeź?
Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Kamila ja myślę jak i dziewczyny tylko spokój może Cię uratować i pamiętaj mamy 21 wiek.
Olutka nie wiem czy jest jakaś reguła kiedy trafiają się krzyżowe ja mam tyłozgięcie szyjki i przy pierwszym porodzie też miałam a bóle były ok a teraz takie coś.
Kama z listopada się wypisuje już mam dość bólu
Mała jest cudna, mogę na nią patrzeć non stop. Grzecznie je, aczkolwiek musimy się na karmienie budzić bo jest z niej śpiąca królewna. Dwa razy w nocy budziła się płaczem ale tyko na przytulanie. za to koncert życzeń na sali był i pojęcie przespanej nocy przestało istnieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszvze malego ssaczka... moj taki malo rralny jeszcze

Mati juz oszalal z radosci? )

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:47 ----------

Mi zostalo 9dni do terminu
Lub 19 do polozenia na oddzial hehehe

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 05:02   #4376
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Tez mialam bardzo bolesne okresy, dlatego skurcze rozwierajace nie bolaly strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 05:44   #4377
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mnie przy okresie krzyz nie bolal... za to przy porodzie mialam krzyzowe
To pewnie loteria, ale tez mam tylozgieta macice ;D

Mnie przed pierwsza ciaza bolalo jak choroba jasna... pierwsze dwa dni podniesc sie z lozka to byla tragedia
I uwazam, ze porod nie byl jakis straszny przy okresie bolalo bardziej


Za to po porodzie okresy bezbolowe mialam bardzo dlugo... ostatnie juz bylo jakies delikatne cmienie ale bez porownania

Moze w takim razie teraz bedzie rzeź?

Zazdroszvze malego ssaczka... moj taki malo rralny jeszcze

Mati juz oszalal z radosci? )

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:47 ----------

Mi zostalo 9dni do terminu
Lub 19 do polozenia na oddzial hehehe

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Ja dokładnie tak samo i po porodzie tylko dwa bezbolesne okresy więc co będzie teraz? :-o

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 05:51   #4378
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Ja dokładnie tak samo i po porodzie tylko dwa bezbolesne okresy więc co będzie teraz? :-o
Szczerze?

Nie chcesz wiedzieć


Dobra my tu gadu gadu a ja idę się zbierać
Może jak mnie wpuszczą i przejadę się na jakimś rollercoasterze to urodzę i będziemy mieć darmowe wstępy?

Miłej soboty ))
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 06:06   #4379
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Nerwowki ciąg dalszy. Nawet nie chce mi się pisać co z tym autem.
Mam ochotę ☠☠☠nac se w łeb. Czekam co jeszcze mi się zwali na głowę.

Nie urodzilam i pewnie nigdy nie urodzę.

Miłego dnia.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 06:24   #4380
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Nerwowki ciąg dalszy. Nawet nie chce mi się pisać co z tym autem.
Mam ochotę ☠☠☠nac se w łeb. Czekam co jeszcze mi się zwali na głowę.

Nie urodzilam i pewnie nigdy nie urodzę.

Miłego dnia.
No pisz! Dawaj użyj sobie! Dojechali szczęśliwie?
Melduje dwupak 😠 i węża duuuuzego w brzuchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.