Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 08:41   #2551
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, u nas to samo ! W tygodniu mlody zazwyczaj pospi, a w weekendy max 7 i baawmy sie

Kojec zrobil furorę, mlody przeszczesliwy!!!

U nas w nocy takie wycie, ze malo mi serce nie peklo. Poszedl w ruch pedicetamol, zel na dziasla, esputicon i jakos zasnal..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 09:30   #2552
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka ze mną zawsze dosypia a jak jest tz to nigdy...
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 09:51   #2553
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda no ale to juz tzta problem :P

Dzis pierwsza manna i chcialam by mialo to jakis smak wiec kupilam gruszki... Cos widze, ze musy owocowe mu nie odpowiadaja bo krzywi sie, wypluwa, a jak owoc dostanie do lizania w kawalku to jest szczesliwy nic to, skoro woli sama kasze jesc to niech je ja sobie na mleku ugotowalam i zjadlam z ta gruszka
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 14:13   #2554
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

RUDA bo w sączy znajomych mamy i moze w ramach odwiedzin by spacer zaliczyć...

U nas luz blues- kucharz szaleje a ja na zakupy chodze... Bo cos brakuje, i buty sobie kupiłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 14:59   #2555
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzieńdobry
jutro chrzciny baaardzo prosimy o kciuki bo od dwoch dni kubula nieodkladalna i marudna

3majcie tez kciuki żebym wcisnela tyleek w kiecke kazda pozytywna mysl jest dla nas na wage zlota
pozdrawiamy dobrego dnia

brac plaskie bamboszki na zmiane?

Edytowane przez russiandoll
Czas edycji: 2016-07-08 o 15:00
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 15:48   #2556
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ kciuki

Wez butki na plaskim. Ja na boso chodzilam pozniej bo nie wzielam..
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:18   #2557
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ wez cos na plaskim, tak na wszelki wypadek. Moja mama zawsze powtarza lepiej nosic niz sie prosic

Ludzie zloci. Jakie krzyki. Rzuca sobie zabawka i chce podpelzac, ale doopka za ciezka i sie wkurza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 18:46   #2558
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll buty bym wzięła

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość

Ludzie zloci. Jakie krzyki. Rzuca sobie zabawka i chce podpelzac, ale doopka za ciezka i sie wkurza
Skąd ja to znam, nie wiem czy moje dziecko kiedyś odważy się iść na podłodze, na łóżku i kanapie zasuwa jak szalony, a na podłodze, macie, dywanie czy wszystkim innym nie ma mowy, obraca się w kółko ale do przodu nie pójdzie i się złości.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:04   #2559
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas dzisiaj w programie rozszerzania diety wystąpił ogórek małosolny (mocno ukiszony....) :P
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:31   #2560
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
dzieńdobry
jutro chrzciny baaardzo prosimy o kciuki bo od dwoch dni kubula nieodkladalna i marudna

3majcie tez kciuki żebym wcisnela tyleek w kiecke kazda pozytywna mysl jest dla nas na wage zlota
pozdrawiamy dobrego dnia

brac plaskie bamboszki na zmiane?
Wielkie kciuki

Buty na zmianę weź, mi się przydały
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj w programie rozszerzania diety wystąpił ogórek małosolny (mocno ukiszony....) :P
Świetny wybór co na to Kornela?

My dziś kaszke pierwszy raz daliśmy i ładnie jadł niestety łyżeczką, no ale trudno, nie wszystko da się do rączki dać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:40   #2561
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi kciuki za brak nopów. Ładnie waży. i dobrze że odpoczniecie już od szczepień. Teraz miał na żółtaczke ? Ona jest bardzo bolesna. .. u nas przy 5w 1 nawet nie zaplakał a przy WZW było mega wycie. ..

Ruda rozszerzanie po całości. ; D

Młody śpi. Dość ciężki dzień. Pisałam na fb że ściągam mleko i daje w butelce. Ostatnie karmienie piersią było o 4 rano. Cały dzień butelka.
Na początku masakra.. ..płacz jego i mój i wyrzuty sumienia. . Ale od 13 Już poszło i jadł bez oporów . ..
Po kąpieli też zjadł ładnie już ale nie mógł zasnąć jak nigdy, więc podejrzewam że emocje z całego dnia mimo że tuliłam i całowałam. .. nosiłam ja i nosił tata ,w końcu dałam mu pierś ale pociumkal z 20 sekund( flaki chwile wcześniej pompowalam laktatorem) i spokojnie zasnął. Mimo że nigdy nie jadł po kąpieli i zasypiał sam w łóżeczku. ..
Wiem że wiele z was zrobilo by to inaczej albo wcale ale już miałam dość cyrków i płaczu . Z butli je szybko i można chodzić po mieszkaniu i oglądać a cycek taki nudny że obroty i wszystko inne ciekawsze. A mi po kilku pociagnieciach mleko leciało w pieluche bo panicz się rozmyślał jeść. ..a za chwilę jednak już chciał a płakał bo ssał a już nie leciało strumieniem. ..i wrzask....
Mam nadzieje że szybko zapomni o cycusiu a ja jak najdłużej utrzymam laktacje. ..

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-07-08 o 19:43
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 21:57   #2562
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula, oby Ci sie udalo 😊

Russ Ja tez zawsze mowie, ze lepiej nosic niz sie prosic i butki bym zabrala 😊
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 22:33   #2563
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula, rozumiem Cię doskonale. Moja też swiruje często na cycku - rozgląda się a ja czekam aż łaskawie się zdecyduje jeść, oczywiście z cycem na wierzchu. Jak to jest na dworze, to jest to trochę niekomfortowe. Ale jeśli jeszcze bardziej by cyrki odstawiała to nie wiem czy bym wytrzymała. Także rozumiem cię, na pewno nie była to łatwa decyzja.
Może rzeczywiście dać mu pociumkać trochę przed samym snem? Ale może lepiej już całkiem odstawić? Kurcze, każdą z nas to kiedyś czeka...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 22:44   #2564
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka o kalarepie na fb

Kinga musze sobie obczaić Wasza zastawę

Malwi biedny Wojtek pewnie wyczul co sie świeci

Co do chusty to ja z utęsknieniem czekam az wymienie na nosidlo mojego wielkoluda ciężko nosic

Magda no i super ze TZ zabawial a Ty dosypialas

Dotka biedny Witek z tymi zębami u nas tez przed chwila pobudka z placzem i ponadprogramowy cyc ale juz nie wierze ze.to oznaka zębów :d choć w ostatnich dniach piąstki non stop w buzi

Russian Powodzenia na chrzcie



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 03:15   #2565
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

no to dzień dobry

bujalam od 2:40 i o 4 oczy jak 5zl wcześniej watawal milion razy ... ehh
super bede wygladac

dziękuję za kciuki bardzo sie przydadzą
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 08:48   #2566
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen ja potwierdzam to co dziewczyny kiedys pisały, zeby moga sie pojawić zupełnie z nienacka u nas jedyny objaw to czestsze pobudki w nocy od 3 dni a wczoraj patrze do paszczy a tak biała kreseczka na dziasle aha no i kupki codziennie a były co 2/3 dni

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
U nas luz blues- kucharz szaleje a ja na zakupy chodze... Bo cos brakuje, i buty sobie kupiłam
szkoda ze nie mozna na co dzien miec takiego kucharza

Powodzenia dla wszytskich chrzczących, oby dzieci były grzeczne jak aniołki

a u nas nocka spoko ale krótsze spanie przez to ze połozyłam młodą o godzinę później no ale poszlismy wieczorkiem na spacer z TZtem bo pogoda była bardzo przyjemna, w dworku był koncert jakis wiec chwile posłuchalismy i do domu wrócilismy o 21 no a jak to juz kiedys pisałam jak pozniej idzie spac to wczesniej wstaje ehhh tak wiec dzis podudka była o 7.30

Miłego dnia wszytskim, my jedziemy dzis na wioche do dziadków
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:12   #2567
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia, ale czemu NIESTETY lyzeczka? BLW nie wyklucza lyzeczki jesli tylko dziecko daje sie karmic, to jest okej.

Tak pisze, bo czytam czasem BLW grupy i niektory to naprawdę juz przesadzają. Ja wiem,BLW jest super, tez stosujemy, ale wszystko z glowa i dopasowac do siebie i dziecka.

Ja nie mam czasu ani ochoty na to, zeby dawac np. 6 miesieczniakowi owsinke w misce. Ba, teraz ma 7mcy i tez bym nie dala, bo od razu by wywalil i tyle. A BLW ortodoyksyjne mowi - no trudno, wywalil to za drugim razem moze zje? Ale ja widze, ze moje dziecko jest za male na takie kombinacje.

Zreszta warzywa itp tez nie daję mu do ręki, bo on siedzi i otwiera dziuba az ja mu włożę. A takie owsianki/jaglanki, to zawsze lyzeczka i jest to papka,no bo jak ma byc w formie stalej?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:50   #2568
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Malwi kciuki za brak nopów. Ładnie waży. i dobrze że odpoczniecie już od szczepień. Teraz miał na żółtaczke ? Ona jest bardzo bolesna. .. u nas przy 5w 1 nawet nie zaplakał a przy WZW było mega wycie. ..

Ruda rozszerzanie po całości. ; D

Młody śpi. Dość ciężki dzień. Pisałam na fb że ściągam mleko i daje w butelce. Ostatnie karmienie piersią było o 4 rano. Cały dzień butelka.
Na początku masakra.. ..płacz jego i mój i wyrzuty sumienia. . Ale od 13 Już poszło i jadł bez oporów . ..
Po kąpieli też zjadł ładnie już ale nie mógł zasnąć jak nigdy, więc podejrzewam że emocje z całego dnia mimo że tuliłam i całowałam. .. nosiłam ja i nosił tata ,w końcu dałam mu pierś ale pociumkal z 20 sekund( flaki chwile wcześniej pompowalam laktatorem) i spokojnie zasnął. Mimo że nigdy nie jadł po kąpieli i zasypiał sam w łóżeczku. ..
Wiem że wiele z was zrobilo by to inaczej albo wcale ale już miałam dość cyrków i płaczu . Z butli je szybko i można chodzić po mieszkaniu i oglądać a cycek taki nudny że obroty i wszystko inne ciekawsze. A mi po kilku pociagnieciach mleko leciało w pieluche bo panicz się rozmyślał jeść. ..a za chwilę jednak już chciał a płakał bo ssał a już nie leciało strumieniem. ..i wrzask....
Mam nadzieje że szybko zapomni o cycusiu a ja jak najdłużej utrzymam laktacje. ..
Współczuję nie wiem co Ci doradzić, trzymam kciuki żeby się unormowalo szybko bo chyba dla Was obu to trudna sytuacja
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ewusia, ale czemu NIESTETY lyzeczka? BLW nie wyklucza lyzeczki jesli tylko dziecko daje sie karmic, to jest okej.

Tak pisze, bo czytam czasem BLW grupy i niektory to naprawdę juz przesadzają. Ja wiem,BLW jest super, tez stosujemy, ale wszystko z glowa i dopasowac do siebie i dziecka.

Ja nie mam czasu ani ochoty na to, zeby dawac np. 6 miesieczniakowi owsinke w misce. Ba, teraz ma 7mcy i tez bym nie dala, bo od razu by wywalil i tyle. A BLW ortodoyksyjne mowi - no trudno, wywalil to za drugim razem moze zje? Ale ja widze, ze moje dziecko jest za male na takie kombinacje.

Zreszta warzywa itp tez nie daję mu do ręki, bo on siedzi i otwiera dziuba az ja mu włożę. A takie owsianki/jaglanki, to zawsze lyzeczka i jest to papka,no bo jak ma byc w formie stalej?
Wiem wiem Ja od początku mówiłam że nie zamierzam być radykalem i że łyżeczka na pewno też pójdzie w ruch, no ale jakoś podświadomie miałam nadzieję że Konradek będzie sobie super radził z kawałkami, a na razie tak nie jest i tą łyżeczką to o wiele sprawniej nam poszło wiem że jeszcze to ogarnie bo jest jeszcze malutki i nie kuma po prostu a na razie też mu kawałki pomagam do buzi wkładać no i łyżeczka się sprawdza


Ja dziś wyspana bo TŻ przejął rano Mlodego pogoda dziwna, niby dość ciepło ale pochmurno, dziś w planie znowu markety budowlane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 15:04   #2569
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry 😊

Russ, kciuki za chrzciny

Keas, jak u Was noc?

Ewusia_marchew, owocnych wizyt budowlanych 😊

Ewula, mam nadzieję że szybko się Wam uda przystosować do nowej sytuacji.

Ja miałam wczoraj dzień nieogara totalnego. Śniadanie zjadłam o 12 (sernik z truskawkami... Casaa, jak Ci idzie bez słodyczy? Mi nie idzie zupełnie &#128540, zebrałam się i o 13 zaczęłam karmić Jagodę i od razu po miałyśmy iść na dłuuugi spacer. Taaa, obudziłam się a tu 16 😎
A dziś się spotkałam z koleżanką, a tż w tym czasie z Jagodą spacerował nad Wisłą. Wracam do nich a Jagoda w chuście u tż 😍😍😍

W ogóle, kupiłam indio! Inne niż planowałam, ale zobaczyłam ogłoszenie i już nie było odwrotu 😎
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 17:19   #2570
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta jakie?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:48   #2571
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

ale ciszaaaaa

Dzień dobry raz jeszcze my już po
tak więc udało się młody grzeczny jak na jego możliwości to śmiało można go nazwać aniołkiem

msza szybciutko w lokalu 3,5 godzinki fajnie miło mam nadzieje ze wszystkim się podobało

myślę że młody fajnie wyglądał
a w sumie to wrzucam zdjęcia przyjaciółce to Wam też wrzucę (jedni jest z bakstejdżu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg combo.jpg (60,7 KB, 45 załadowań)
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 19:26   #2572
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, aqua zyklame 😊

Russ, ale ładni jesteście 😍
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 20:05   #2573
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ super wyglądaliście, oboje
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 20:24   #2574
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A ja sobie dzisiaj poplakalam przez tz. Bylysmy na pogrzebie, robil fochy, ze on nie chce isc na stype, bo to nie jego rodzina i nie chce ich poznawac, ale kurde jak ma ich poznac, jak nie chce. Oczywiscie sie uparlam, bo tak rzadko sie z nimi widuje, ze chcialam sie z nimi zobaczyc. Pozniej nakrzyczal na mnie, ze siedze z nosem w telefonie, no ok, moze slaby moment sobie wybralam, akurat w aucie jak wracalismy do domu, on chcial pogadac, ale nawet nie zaczal rozmowy. Jak juz wrocilismy do domu, mielismy posprzatac pokoj-graciarnie. No to tez mu nie pasowalo, bo trzeba ruszyc doopsko, a na sam koniec wymyslil sobie jakis chamski dowcip i nie wytrzymalam :-(
Stanelo na tym, ze sie odwrocilam od niego i Mlodego, a jak Mlody zaczal mnie zaczepiac, ze chce cyca, to sie tz spakowal na kanape. Nie mam ochoty go widziec, czuc obok. Wkurza mnie dzisiaj :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 20:59   #2575
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość

Ewusia_marchew, owocnych wizyt budowlanych 😊
a dziękuję były owocne (mamy już prawie ogarnięte tematy łazienkowe ) i Konradek nawet całkiem współpracował

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj dzień nieogara totalnego. Śniadanie zjadłam o 12 (sernik z truskawkami... Casaa, jak Ci idzie bez słodyczy? Mi nie idzie zupełnie &#128540, zebrałam się i o 13 zaczęłam karmić Jagodę i od razu po miałyśmy iść na dłuuugi spacer. Taaa, obudziłam się a tu 16 😎
A dziś się spotkałam z koleżanką, a tż w tym czasie z Jagodą spacerował nad Wisłą. Wracam do nich a Jagoda w chuście u tż 😍😍😍

W ogóle, kupiłam indio! Inne niż planowałam, ale zobaczyłam ogłoszenie i już nie było odwrotu 😎
faktycznie coś Ci dzień przeleciał przez palce

gratuluje Indio
Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
ale ciszaaaaa

Dzień dobry raz jeszcze my już po
tak więc udało się młody grzeczny jak na jego możliwości to śmiało można go nazwać aniołkiem

msza szybciutko w lokalu 3,5 godzinki fajnie miło mam nadzieje ze wszystkim się podobało

myślę że młody fajnie wyglądał
a w sumie to wrzucam zdjęcia przyjaciółce to Wam też wrzucę (jedni jest z bakstejdżu)
super ze chrzciny udane
ślicznie wyglądaliście
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj poplakalam przez tz. Bylysmy na pogrzebie, robil fochy, ze on nie chce isc na stype, bo to nie jego rodzina i nie chce ich poznawac, ale kurde jak ma ich poznac, jak nie chce. Oczywiscie sie uparlam, bo tak rzadko sie z nimi widuje, ze chcialam sie z nimi zobaczyc. Pozniej nakrzyczal na mnie, ze siedze z nosem w telefonie, no ok, moze slaby moment sobie wybralam, akurat w aucie jak wracalismy do domu, on chcial pogadac, ale nawet nie zaczal rozmowy. Jak juz wrocilismy do domu, mielismy posprzatac pokoj-graciarnie. No to tez mu nie pasowalo, bo trzeba ruszyc doopsko, a na sam koniec wymyslil sobie jakis chamski dowcip i nie wytrzymalam :-(
Stanelo na tym, ze sie odwrocilam od niego i Mlodego, a jak Mlody zaczal mnie zaczepiac, ze chce cyca, to sie tz spakowal na kanape. Nie mam ochoty go widziec, czuc obok. Wkurza mnie dzisiaj :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:05   #2576
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi bo te gamonie to czasem powinni dobrze dostać bo za dobrze mają

Mięta fajne kolory
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 23:30   #2577
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ to wy dziś chrzciny mieliście coś mi się pomyliło, że jutro. Zdjęcia nie widzę jutro zobaczę na kompie. Super, że wam się wszystko udało.

Mięta widzisz jak sobie tz poradził, musisz częściej ich zostawiać.

Ewusia fajnie ze udało wam się coś wybrać. Ciężka sprawa teraz takie wykończeniowe rzeczy, bo wybór ogromny i ciężko się zdecydować, tzn może nie ciężko by było jakby człowiek nie musiał się z groszem liczyć.

Malwi jak ma poznać rodzinę jak się nie chce widywać, ok może stypa to kiepskie miejsce na zapoznanie, ale czasami tak jest, że się widzi na weselach i pogrzebach. Co do dalszego zachowania to brak słów.

Zęby mnie bolą...... może nie tyle zęby co dziąsła, po obu stronach górnej szczęki.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-07-09 o 23:32
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 06:22   #2578
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej.

Mieta u nas noc moze ciuuut lepiej ale to ciut

Russ slicznie wygladalas z synkiem

Ewusia fajnie ze zakupy owocne
My tez jeszcze mamy tyle do kupienia do domu.. Gdyby to czlowiek wygral w totka, ah.

Malwi daj spokoj z tymi facetami to czasami brak slow...:/
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 06:36   #2579
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka no typowo z tym blw niektorzy to by nawet zupe chcieli zeby dziecko rączka wyjadalo bezsensowne wpadanie w paranoje moim zdaniem wszystkiego po troche przede wszystkim patrzec jak dziecko do tematu podchodzi.
Jaskowi kilka razy dawalam np banana w raczke to w sekunde robil z niego miazge. To pewnie tez normalne tylko jak dla mnie przy okazji straszne marnotrastwo

Russian fajnie ze chrzciny udane nie widze zdj na tel

Mal kurde ale slabo z TZ
Ale jak Cię to pocieszy to ja tez mam mega żal do mojego - wczoraj zostawil mnie sama z Malym ba caly dzien bo mial zawody, ja juz bylan taka padnieta ze jak bylismy u moich rodziców to mama przejela Jaska a ja zasnelam jak zabita. Dzis Mlody koncert przed 6 zaczal a ten sie nicn ie zainteresuje tylko fucy ze on sie chce wyspac. No co za cham. Wzięłam Malego do jego pokoju bawimy sie na dywanie ja pije kawe i jem ciastka o :/

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 08:27   #2580
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen od poniedzialku zaczynaja sie treningi, wiec znowu go nie bedzie w domu. Jak wyjdzie o 5 rano to wroci ok. 20 juz skacze z radosci, jedyny plus jest taki, ze sa z tego jakies pieniadze, no ale ja nie mam faceta w domu, a Wojtus ojca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.