Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-10, 08:48   #2581
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Malwi ciężko musi być tak cały dzień samej. Bo pewnie tż wraca jak już Wojtuś śpi? Może w weekend niech mają jeden dzień cały dla siebie, Ty będziesz tylko cyca wystawiać żebyś odpoczęła.

Kinga, noo chyba muszę uciekać częściej 😜 w ogóle zauważyłam, że po wyjeździe Jagoda się zrobiła bardziej samodzielna i już nie jest takim cyckiem mamusi 😉

Magda, ja nawet nie widzialam że tyle ładnych indio jest 😊 jak zaczęłam oglądać, to nie wiedzialam co wybrać potem 😛

Nie ogarniam za to Jagody zasypiania na noc, ostatnio chodzi spać między 22 a 23. A od 19:30 usypiam... i co wieczór to samo- już zasypia przy cycu i nagle sobie przypomni "ooo, przecież potrafię się obracać" i się zaczyna turlanie po całym łóżku. Śpiąca jak nie wiem, aż oczy czerwone, ale nie zaśnie... jedyny plus taki, że przynajmniej nie płacze 😉

U nas dziś ładnie, więc wybywamy do Ojcowa na cały dzień, żeby zmęczyć panienkę 😜

Miłej niedzieli

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-07-10 o 08:50
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 09:00   #2582
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta miłej wycieczki, później zdaj relacje jak było i co widzieliście bo też myślimy tam pojechać

Ja usypiam młodego. Może uda mi się wziąć prysznic
Od jutra ma być 34 stopnie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 09:18   #2583
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Nie ogarniam za to Jagody zasypiania na noc, ostatnio chodzi spać między 22 a 23. A od 19:30 usypiam... i co wieczór to samo- już zasypia przy cycu i nagle sobie przypomni "ooo, przecież potrafię się obracać" i się zaczyna turlanie po całym łóżku. Śpiąca jak nie wiem, aż oczy czerwone, ale nie zaśnie... jedyny plus taki, że przynajmniej nie płacze 😉
U nas to samo!
Lacznie z tym, ze budzi sie w srodku nocy i zaczyna raczkowac/siadać/wstawać

A jak dawniej chodzil spac 20-21, tak teraz 23-24

Ostatnio nie spal od 15:30, a zasnal dopiero o 23:30, wcześniej się godzinę przewalał w kojcu.

A propos kojca,to jest super jestem mega zadowolona, ze go kupilismy!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 09:39   #2584
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta niestety tak sie nie da z tym weekendem. Co drugi weekend tz pracuje w sb, za chwile zacznie sie runda i mecze w nd. No a w tygodniu jak wraca, to Mlody juz jest po kapieli, szykuje się do spania.
Mieta udanej wycieczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:18   #2585
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Russ to wy dziś chrzciny mieliście coś mi się pomyliło, że jutro. Zdjęcia nie widzę jutro zobaczę na kompie. Super, że wam się wszystko udało.

Mięta widzisz jak sobie tz poradził, musisz częściej ich zostawiać.

Ewusia fajnie ze udało wam się coś wybrać. Ciężka sprawa teraz takie wykończeniowe rzeczy, bo wybór ogromny i ciężko się zdecydować, tzn może nie ciężko by było jakby człowiek nie musiał się z groszem liczyć.

Malwi jak ma poznać rodzinę jak się nie chce widywać, ok może stypa to kiepskie miejsce na zapoznanie, ale czasami tak jest, że się widzi na weselach i pogrzebach. Co do dalszego zachowania to brak słów.

Zęby mnie bolą...... może nie tyle zęby co dziąsła, po obu stronach górnej szczęki.
No dokładnie, jakby się nie trzeba było kasa przejmować to byłoby łatwiej
Wspolczuje bólu zębów

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Malwi ciężko musi być tak cały dzień samej. Bo pewnie tż wraca jak już Wojtuś śpi? Może w weekend niech mają jeden dzień cały dla siebie, Ty będziesz tylko cyca wystawiać żebyś odpoczęła.

Kinga, noo chyba muszę uciekać częściej 😜 w ogóle zauważyłam, że po wyjeździe Jagoda się zrobiła bardziej samodzielna i już nie jest takim cyckiem mamusi 😉

Magda, ja nawet nie widzialam że tyle ładnych indio jest 😊 jak zaczęłam oglądać, to nie wiedzialam co wybrać potem 😛

Nie ogarniam za to Jagody zasypiania na noc, ostatnio chodzi spać między 22 a 23. A od 19:30 usypiam... i co wieczór to samo- już zasypia przy cycu i nagle sobie przypomni "ooo, przecież potrafię się obracać" i się zaczyna turlanie po całym łóżku. Śpiąca jak nie wiem, aż oczy czerwone, ale nie zaśnie... jedyny plus taki, że przynajmniej nie płacze 😉

U nas dziś ładnie, więc wybywamy do Ojcowa na cały dzień, żeby zmęczyć panienkę 😜

Miłej niedzieli
Udanej wycieczki

Wspolczuje ciężkiego usypiania dzieci, u nas ostatnio też minimalnie gorzej ale nadal max chwilę po 21 już śpi


My wróciliśmy z basenu i zaraz zbieramy się do teściów rany jak mi się nie chce


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 11:38   #2586
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Śpi! Ale jeczydupa z niego..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:31   #2587
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mieta moje zycie bez slodyczy nie istnieje :P nahlepiej oreo mi wchodzi i znow hektolitry coli, na wadze wzrost wagi odnotowany....

Russi pieknie wygladaliscie 😊 a mlody nie wyglada na hnd :P no i te wlosy

Malwi, u mnie malz jest nazywany "panem od wanienki"... Przychodzi z pracy jest pora kapieli pozniej zabieram mlodego do spania i tyle sie widza... Teraz jeszcze delegacje, dodatkowe zlecenia wiec siedzi po nocach, takze no.... O seksach nie wspominam. Bardzo wspolczuje, bo wiem co czujesz



Jestem u rodzicow i odpoczywam
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 18:44   #2588
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

wieczór (bez dobry)
dzię - ku -je - my ! za komplementy

casaa weź mnie nie dobijaj bo dziś nawet na sekunde nie odłozylam a dzien zaczelismy od 4 i siedz przy mniepatrzaj na mnie przeciez patrze ze nie patrzysz no wiec ten...

a jesli chodzi o wlosy to ja tez kiedys mialam duuuzo ale gamoń mi powyrywal...
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 18:59   #2589
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ super ze sie u was udało i dziecko spokojnie wszystko zniosło

MALWI

A moja juz padła...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 19:24   #2590
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Rus i kamilka gratuluje udanych chrzcin

Casaa z tym panem od wanienki dobry tekst. U nas jest identyczne. Mąż tylko kąpie ja usypiam

Właśnie czekam aż Panicz zaśnie. Walczy w łóżeczku . Jedyny plus że ja tu czytam was, a mąż robi właśnie zapiekane ziemniaczaną

U nas trzeci dzień karmienia butelką. Jestem bardzo zadowolona z decyzji. Młody ładnie je. Tylko musimy ustalić nowy plan dnia ,poznać się na nowo bo z piersią wiedziałam kiedy będzie jadł ale nie wiedziałam ile. A teraz widzę ile i się zastanawiam czy to dużo czy mało. Dziś mi zjadł jeszcze 100 ml obiadku (rosół z kurczakiem i kaszą manną Hippa)
Jedynie ściąganie mleka jest trochę absorbujące ale dajemy radę
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 19:56   #2591
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula, u nas kapiel wspolna bo malz myje glowe i uszy malemu, a ja reszte 😉 takze ten tego...
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 20:27   #2592
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi no dokladnie pieniadze to nie wszystko...

Mieta i jak sie podobalo w Ojcowie?

Ewula super ze lapiecie npwy system karmienia i ze mlodziez wspolpracuje

Moj Jan dzisiaj zaliczyl troche obiadku - brokula z marchewka i ziemniaczka a potem arbuza na podwieczorek - oczywiście wieeeeelki hit
Na jutro muszę mu jakieś nowe warzywko ogarnąć.



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 20:43   #2593
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ewula, u nas kapiel wspolna bo malz myje glowe i uszy malemu, a ja reszte 😉 takze ten tego...
Wysoka specjalizacja

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

U nas dzisiaj rano brzoskwinia z siateczki a potem ziemniak. Mama mi doope truje "ugotuj jej zupę" - ale w domu tylko ziemniaka miałam....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 20:44   #2594
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Wysoka specjalizacja

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

U nas dzisiaj rano brzoskwinia z siateczki a potem ziemniak. Mama mi doope truje "ugotuj jej zupę" - ale w domu tylko ziemniaka miałam....


W sam raz na kartoflanke :P
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:14   #2595
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Rus i kamilka gratuluje udanych chrzcin

Casaa z tym panem od wanienki dobry tekst. U nas jest identyczne. Mąż tylko kąpie ja usypiam

Właśnie czekam aż Panicz zaśnie. Walczy w łóżeczku . Jedyny plus że ja tu czytam was, a mąż robi właśnie zapiekane ziemniaczaną

U nas trzeci dzień karmienia butelką. Jestem bardzo zadowolona z decyzji. Młody ładnie je. Tylko musimy ustalić nowy plan dnia ,poznać się na nowo bo z piersią wiedziałam kiedy będzie jadł ale nie wiedziałam ile. A teraz widzę ile i się zastanawiam czy to dużo czy mało. Dziś mi zjadł jeszcze 100 ml obiadku (rosół z kurczakiem i kaszą manną Hippa)
Jedynie ściąganie mleka jest trochę absorbujące ale dajemy radę
Super że nowy system karmienia się sprawdza
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ewula, u nas kapiel wspolna bo malz myje glowe i uszy malemu, a ja reszte 😉 takze ten tego...
No to nieźle się narobi
Wspolczuje, jak będę chciała narzekać na mojego to wspomnę Wasze słowa, bo jednak mój naprawdę dużo robi
Ostatnio mniej bo mamy ten remont no ale wiadomo że ktoś musi to ogarnąć
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Malwi no dokladnie pieniadze to nie wszystko...

Mieta i jak sie podobalo w Ojcowie?

Ewula super ze lapiecie npwy system karmienia i ze mlodziez wspolpracuje

Moj Jan dzisiaj zaliczyl troche obiadku - brokula z marchewka i ziemniaczka a potem arbuza na podwieczorek - oczywiście wieeeeelki hit
Na jutro muszę mu jakieś nowe warzywko ogarnąć.



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Super
U nas z nowości był dziś burak
W ogóle zdziwiłam się bo buraka przygotowala teściowa zgodnie z blw i nawet nie wyrywala się żeby rozdrabniac


Konradek już dawno śpi, a my oglądamy mecz. Ogólnie bardzo dobry dzień dziś był, Młody cały czas grzeczny i zadowolony z życia, aż miło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:32   #2596
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, moja na szczęście jeszcze nie siada i nie raczkuje ale też w nocy jak przekładam do drugiego cyca, to ofc musi się obrócić, ale na szczęście da się ją cyckiem zapchać 😜

Magda, karen, my do Ojcowa mamy blisko i dość często jeździmy 😊 fajne miejsce na spacery. No i niedaleko jest Pieskowa Skała, gdzie tż mi się oświadczył, więc lubię to miejsce 😉
Na jeden dzień, to Ojców - na ruiny zamku można wejść i jaskinie pozwiedzać. A w Pieskowej Skale jest zamek super 😊 i Maczuga Herkulesa.

Malwi, to faktycznie ciężka sytuacja
Może jak dzieciaki będą starsze, to się pozmienia? Nie wiedzą co tracą 😉

ja też się czasami złoszczę na tż, bo ma chwile że mało ogarnia 😜 ale on bardzo dużo robi z Jagodą i lubi to robić zresztą. Kąpie sam całkiem, ja im czasami towarzyszę, bo chcę 😉 jedyne co, to nie nakarmi. I uśpić jej nie potrafi. Chyba że w samochodzie, podczas jazdy 😜

Znalazłam sposób na szybkie spanie - 10 km spacer + 2h wariactw w ogródku. Odleciała w 10 minut. Tylko że my też wykończeni 😉

Ewusia, super podejście teściowej 😊

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-07-10 o 21:36
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 04:05   #2597
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casa nawet nie mow, zycie seksualne lezy i kwiczy. Jak juz nawet mogloby cos byc, to akurat sie poklocimy. Teraz juz wiem dlaczego mowia, ze jak przetrwa sie pierwszy rok zycia dziecka, to pozniej juz jakos leci. U mnie tez permanentne zmeczenie daje w doope. :-( nie mam czasu odpoczac, nie ma kasy (wszystko na slub odkladamy), zeby wybrac sie na masaz, do doopy takie zycie. Jeszcze dobija mnie mysl, ze za chwile bede musiala isc do pracy, bo trzeba podreperowac budzet domowy, no chyba ze jakims cudem tz dostanie podwyzke, albo uda sie zmienic prace na lepiej platna, w co watpie :-\

Ewula super, ze sie udalo

Karen problem polega na tym, ze jeszcze ten sezon pilki musimy jakos przetrwac, zawsze cos wpadnie grosza, a odkladamy na slub, poza tym szanowny pan ma jeszcze troche dlugow do posplacania (nie mam pojecia skad i za co sie wziely, bo nie raczyl sie dowiedziec, a ja za tym lazic nie bede). Narobil syfu za gowniarza, to niech cierpi, tylko ze my tez cierpimy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.

Edytowane przez malwi89
Czas edycji: 2016-07-11 o 04:10
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:04   #2598
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry
u nas ciezko w nocy ja nie położyłam sie wcale 15 minut po kazdym odlozeniu wycie jak przy obdzieraniu ze skóry.... i bujaj jeszcze raz... sil juz nie mam ... dzis nie moge odejsc od niego nawet na metr a w wozku drzemie tylko jak bujam...
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:15   #2599
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
dzień dobry
u nas ciezko w nocy ja nie położyłam sie wcale 15 minut po kazdym odlozeniu wycie jak przy obdzieraniu ze skóry.... i bujaj jeszcze raz... sil juz nie mam ... dzis nie moge odejsc od niego nawet na metr a w wozku drzemie tylko jak bujam...
Chusta! 😊
Spróbujcie się umówić z doradcą, na fb są grupy odpowiednie do miejsca zamieszkania i tam poszukaj doradcy czy innej mamy z chustą z okolicy 😊

Jagoda od rana niby w dobrym humorze, ale jęczenie co chwilę. Chyba się nudzi 😜
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 10:42   #2600
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

mam traume jesli chodzi o chustę... dwa podejscia byly i atakiem szalu sie skończyły

mysle o nosidle

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

baj de łej w nosidelku tez szał i rwanie wlosow
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 10:52   #2601
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej

Russ do trzech razy sztuka sprobuj jeszcze raz z ta chusta. Ja wczoraj tez juz nic nie moglam zrobic tylko bawic sie z ksieciem wyciagnelam chuste i usnal za chwile i spal a ja sobie wszystko spokojnie robilam.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:04   #2602
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

znów mi sie spóźnia okres!!! już 5 dni.
czy ja będę co miesiąc przeżywała to samo?
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:20   #2603
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Uaoo piątka u mnie też się spóźnił póki co zaczęło się plamienie ciekawe czy znowu się będzie ciągnęło 2 tyg.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:24   #2604
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Uaoo piątka u mnie też się spóźnił póki co zaczęło się plamienie ciekawe czy znowu się będzie ciągnęło 2 tyg.
z tego co pamiętam w zeszłym miesiącu miałaś później ode mnie, a ja nawet teraz plamienia nie mam. Co się dzieje kurna?!

Mam dość dzisiejszego dnia!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:05   #2605
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Russ, to szkoda że chusta się u Was nie sprawdza

Mnie chusta ratuje życie codziennie, nie wiem jak sobie dawałam radę wcześniej ☺
Dziś Jagoda w zmiennym nastroju, czyli od śmiechu do płaczu w mikrosekundę 😜 zapakowałam na 30 minut w chustę i coś ogarniałam w domu i po rozplątaniu inne dziecko, uśmiechnięte i zadowolone 😍

Uaoo, nie pomogę, ja na szczęście jeszcze bez okresu 😊 ale może do lekarza się umów?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:37   #2606
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Jesooo co to dzsisiaj sie dzieje. Zaraz skocze z mosstu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:53   #2607
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cho na mój balkon, ja też mam ochotę
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:53   #2608
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A wysoko mieszkasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:57   #2609
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

4 piętro. Akurat na wstrząsnienie mózgu i złamana rękę ewentualnie nogę i pobyt w szpitalu na 2 tyg
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 16:11   #2610
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

magda a ja tez moge? uzyczysz mi balkonu?
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.