Jesienne Mamy 2007 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 14:38   #2701
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No to będzie mniej:
488j.m (z mleka) + 580j.m (2 krople) = około 1000j.m

Oprócz tego, że tauryna ma fajny wzór chemiczny, to nic chyba poza tym .
580? a nie 290?

edit -zle spojrzalam
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 14:42   #2702
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Zięciu zięciu daj już spokój tej swojej mamie wieczorami.
Weroniczka zmartwiona Twoim foszkiem i też coś marudna... Przytul się do mamci i śpij słodko kiedy na to pora
Lea napewno minie bądź wytrwała

Rybka z tej Blaneczki

Chłopcy śliczni
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 14:49   #2703
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

A to moje cioteczne bliźniaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blizniaki.JPG (92,8 KB, 28 załadowań)
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 14:53   #2704
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

I jeszcze jedno o tytule - "Całuj"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg caluj.JPG (102,4 KB, 22 załadowań)
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 15:17   #2705
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

jakie slodziaki
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 15:24   #2706
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Wrzucilam filmik z kapieli Blanki
alez sie usmialam! Blaneczka to prawdziwa plywaczka, Macius w wodzie to jak kloda sztywny...

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6296579]Jestem zmeczona posiadaniem dwojki dzieci, dzis Tz utwierdzil mnie w przekonaniu, ze nie dorosl do odpowiedzialnosci [/quote]
ech, znam to uczucie... moj sie zawsze broni ze przeciez wiedzialam ze on urodzony 1.06 i nic na to nie poradzi

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do mamuś karmiących piersią: jakie owoce jecie?
ja jem jablka i banany

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Poza tym u nas kolejna nowość . Synuś, prócz usilnego siadania, łapie stópki. Na początku nieśmiało złapał paluszki, później piętki, a dziś ucapił obiema rączkami nogę i otworzył szeroko buzię . Nie udało mu się jednak wpakować kopytka do paszczy . W związku z tym wyżył się na wiszącym obok żółwiu z pozytywki i poczęstował go kopniakiem.
ciekawa bylam wlasnie kiedy maluchy zaczynaja pakowac stopke do buzi bo tak slodko to wyglada
Demoniku twoje opisy Jasiowych popisow sa zawsze tak plastyczne i urocze - jak zawsze sie usmialam

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
p.s. Kilka fotek mojej pszczółki
Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
No a ja wreszcie mam program do obrabiania zdjęć Póki co wstawiam jedno
Slicznosci!

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku bo on zacza pelzac.
o kurcze - szybko! czyli okres kiedy dzieciaczek lezy spokojnie w lozeczku nie trwa zbyt dlugo...

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Próbowałam juz wszystkiego.
Aniu a sab simplex przerobilas? bo u nas po nim Maciek jest zupelnie innym dzieckiem, az ciezko uwierzyc...

Cytat:
Napisane przez Cathy86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a podajecie maluchom jeszcze jakies witaminy oprócz D3 ???
ja podaje cebion multi i witamine k

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
A to moje cioteczne bliźniaki
super - a jakie podobienstwo! swietny koszyk

my bylismy na weekend u rodzicow, troszke znow odpoczelam, rozpieszczali mi dziecko ale postanowilam im pozwolic - raz na czas go widza to niech sobie ponosza, a co
u nas jakichs spektakularnych osiagniec poki co nie ma, jedynie lepek coraz wyzej jak lezy na brzuszku no i buzia mu sie nie zamyka, tyle gada
jego pierwsze dwusylabowe slowo to "gilu"

mam wielka prosbe - przyslijcie mi prosze tez zdjecia waszych kuchni (bo widzialam jakis czas temu ze sobie posylalyscie) - siedze wlasnie nad projektem naszego mieszkania i jakas inspiracja by sie przydala
moj adres
asamolej malpa interia kropka pl
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 15:36   #2707
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007

sylwia - fajowy avatarek

lea trzymaj sie, oby minelo jak najszybciej

poissy - mam nadzieje ze wieksza podaz wit D pomoze Olence, ale 10 kropli to z pewnoscia pzresada. Troche sie pani pediatrze pomylilo...szkoda ze tak czesto im sie myli, ja dla swojej musialam nieraz zwracac uwage(((

My z Blanka bylysmy dzis znowu 3 godziny na dworze, potem na mega lodach w galerii, teraz malutka zjadla i spi a ja zabietam sie za obiadek dzis tradycyjne - placki ziemniaczane ktore uwielbiamy
Aha - dla malutkiej zakupilam pierwsze sloiczki i soczek jablkowy. No i mysle ze zaczniemy wlasnie od soczku, po paru dniach podamy jabluszko ehhh ))
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 15:50   #2708
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
poissy - mam nadzieje ze wieksza podaz wit D pomoze Olence, ale 10 kropli to z pewnoscia pzresada. Troche sie pani pediatrze pomylilo...szkoda ze tak czesto im sie myli, ja dla swojej musialam nieraz zwracac uwage(((
Ja już nic nie powiem. Przed przeprowadzką do Białegostoku jakoś na samych dobrych lekarzy trafiałam, a od 4 lat, to jakiś koszmar się zaczął. Czuję się jakbym z samymi idiotami miała do czynienia.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 16:07   #2709
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Jesienne Mamy 2007

[quote=annula;6301514]Aniu a sab simplex przerobilas? bo u nas po nim Maciek jest zupelnie innym dzieckiem, az ciezko uwierzyc...


Słyszałam o nim ale nie mam jak go zdobyć bo on podobno w Niemczech jest tylko do kupienia.

Edytowane przez ~Ania26
Czas edycji: 2008-01-15 o 16:43
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 16:15   #2710
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Bianka, zapomniałam napisać, że film z Blaneczką w wanience jest boski! Wysłałam nawet mężowi link, uśmiał się po pachy . Czy Blanka już chodzi na basen? Wspominałaś, że wybieracie się od stycznia.

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Chyba nie, zaczęła jej naciskać tę głowinę, a kość myk do środka, jak piłeczka pingpongowa i mi jeszcze kazała dotykać. Brrr okropne uczucie.
Brzmi strasznie, nawet nie próbuję sobie tego wyobrazić...
Dobrze, że morfologia w porządku.

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Rozebralam gargamela do golasa tylko w samym pampersie jest i warjuje teraz w lozeczku.
Ja na mojego syncia też czasem mówię Gargamel . A mój mąż nazywa go Pierdzynek .

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
podobnie jak Jas od soboty Max lapie stopy ale jeszce nie wklada ich do buzi tylko tak je oglada.
No to mogą sobie nogę podać .

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku bo on zacza pelzac. Wczoraj poszlam na ogrod rozwiesic posciel i zostawilam go na kocyku na dywanie w jego pokoiku. Przychodze a on na drugim koncu pokoju pod sciana placze...
Polozylam go znow na brzuch i obserwuje co robi a on nogami podjezdza pod brzuch potem wydobywa rece spod klatki piersiowej i robi tak jak przy czolganiu i powoli sie posowa do przodu. Dzis tez cwiczylismy pelzanie.
Jaś na razie pełza tylko do tyłu albo wokół własnej osi .

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Wiadomości: Daria mając 3 miesiące waży już 6240 i mierzy 61 cm
Gratulacje i ucałowania dla Darii!

Cytat:
Napisane przez Cathy86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a podajecie maluchom jeszcze jakies witaminy oprócz D3 ???
Ja podawałam Cebion, ale tylko gdy Jaś miał katar. Teraz wyłącznie witaminę D3, podawanie witaminy K już zakończyliśmy.

Jeśli chodzi o wit. D to ja mam DEVIKAP i podaję te właśnie kropelki, a w zasadzi kropelkę dziennie od początku.

Devikap: 1 kropla zawiera 500 j.m. witaminy D3.

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
A to moje cioteczne bliźniaki
Śliczności! Mają rewelacyjny kosz .

Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość
alez sie usmialam! Blaneczka to prawdziwa plywaczka, Macius w wodzie to jak kloda sztywny...
Jaś w wodzie kontempluje, zachowuje się jak pruszkowski mafiozo w saunie fińskiej. Machnie prawą nogą, machnie lewą nogą, puści bąka... Ale w brodziku, gdzie było więcej wody, wierzgał i popiskiwał z radości .

Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość
ciekawa bylam wlasnie kiedy maluchy zaczynaja pakowac stopke do buzi bo tak slodko to wyglada
Demoniku twoje opisy Jasiowych popisow sa zawsze tak plastyczne i urocze - jak zawsze sie usmialam
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość
my bylismy na weekend u rodzicow, troszke znow odpoczelam, rozpieszczali mi dziecko ale postanowilam im pozwolic - raz na czas go widza to niech sobie ponosza, a co
Dziadkowie są od rozpieszczania, a rodzice od resocjalizacji po dziadkowym rozpieszczaniu. Coś w ten deseń powiedziała kiedyś Superniania .

Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość
mam wielka prosbe - przyslijcie mi prosze tez zdjecia waszych kuchni (bo widzialam jakis czas temu ze sobie posylalyscie) - siedze wlasnie nad projektem naszego mieszkania i jakas inspiracja by sie przydala
moj adres
asamolej malpa interia kropka pl
Annulo, zaraz Ci wyślę fotki. Moja kuchnia ma 4 lata, więc już nie jest trendy .


Byliśmy dziś znów na długim spacerze, Jaś spał na dworze 1,5 godziny, po powrocie do domu obudził się, zjadł i znów przysnął na godzinkę . Wczoraj natomiast spał 3 godziny podczas jednej drzemki - po cichutku liczę na jakieś zmiany.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 17:22   #2711
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Pomasuj Olivierkowi brzuszek mimo że na początku będzie płakał może pomoże Trzymaj się Lea
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 17:23   #2712
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007

witam wszystkie mamuśki i wasze maleństwa!
a u nas dzionek minął całkim spoko jak na razie.byłyśmy na zakupach, spacerku i u mojej siostry.

Klaudunia właśnie wsunęła pyszny deserek jabłuszko z bananem- chyba bardzo jej smakuje i ją rozumiem bo próbowałam i jest pyszny ale zjadła wszystko i nic mi nie zostawiła.

wczoraj też miałyśmy wspólną kąpiel i bardzo jej się podobało. była trochę zdziwiona na pocztku ale zaraz zaczęła się cieszyć. tylko zdjęć nie mamy bo tż był w pracy ale w weekend nam jakieś zrobi w kąpieli.

a jeżeli chodzi o te witaminy to ja karmię nan1 i nic więcej nie podaje.

a z kupką to Klaudia miała raz problem na początku a teraz to potrafi nawet dwa razy dziennie i coś mi się wydaje że właśnie szykuje się do drugiej.

jak widzę że zaczyna robić(to widać po buzi) to ją rozbieram i odpinam pamoersa i tak podginam lekko nóżki i kupka zaraz wychodz a ona się tylko śmieje. tak mi pokazywała siostra właśnie wtedy jak nie mogła zrobić.

dziecko wtedy tak sie nie męczy.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 17:46   #2713
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość

super - a jakie podobienstwo! swietny koszyk
[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Bianka
Śliczności! Mają rewelacyjny kosz .
Ten koszyk, proszę ja Was, to jest kosz na pościel spod łóżka Kacpra
A czy pisałam już, że między dzieciaczkami jest różnica 3 miesięcy? Nie widać, prawda?
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 18:11   #2714
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

[QUOTE=~Ania26;6301937]
Cytat:
Napisane przez annula Pokaż wiadomość
Aniu a sab simplex przerobilas? bo u nas po nim Maciek jest zupelnie innym dzieckiem, az ciezko uwierzyc...


Słyszałam o nim ale nie mam jak go zdobyć bo on podobno w Niemczech jest tylko do kupienia.
ten sam sklad i stezenie ma bobotic
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 18:47   #2715
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Uf mareszcie nadrobiłam zaległości w czytaniu. Wstyd się przyznać, ale kilka dni spędziłam na nasza klasa, strasznie wciąga. wybaczcie. Teraz z kolei Pucka domaga się zainteresowania.
Bianka super filmik z kąpieli. Uśmialiśmy się z mężem bardzo. Agatka marudzi. Położę ją spać i napiszę jeszcze. Pa
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 18:55   #2716
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6302125]Ivy: jeszcze nie podalam sztucznego, ale z jedzeniem tez nie jest w porzadku, je co godzine, krztusi z lapczywosci, po minucie juz nie chce, herbatki tez nie chce pic, nawet lyzeczka probowalam i dooopa [/quote]

Lea wydaje mi się, że Oli z jedzeniem zrobił się sprytny, wczoraj na ten temat pisałyśmy z Patrillą. Moim zdaniem on wypija ten pokarm, który szybko leci, a jak już przestanie tryskać jak z fontanny, tak właśnie dzieje się po jakiś 3 minutach to puszcza, bo po co się męczyć z ssaniem, skoro cyc jest pod ręką, a właściwie pod ryjkiem .

Ola od pewnego czasu (może z miesiąc) zaczęła właśnie tak łapczywie pić, aż słychać jak mleko jej wędruje przez przełyk do żołądka.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 20:30   #2717
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6302125]
Czy to mozliwe, ze to kolki Maly ma juz 3,5 miesiaca a wczesniej mial problem z brzuszkiem raz czy dwa tylko [/QUOTE]

Maja w tamtym tygodniu miała takie napady płaczu. Pytałam pediatry i powiedziała, że mogła dostać lekkiej kolki i że powinny one przejść szybko, jeśli wcześniej dziecko nie miało. U nas trwało to niecały tydzień, teraz już jest w porządku.
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 20:41   #2718
Cathy86
Rozeznanie
 
Avatar Cathy86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 728
Dot.: Jesienne Mamy 2007

lea29 moja mała tez jakos ostatnio miała takie napady płaczu, możliwe ze to wlasnie były jakies lekkie kolki. Wczesniej tez nic nie miała. A po trzech miesiacach wlasnie zaczeły sie. Ale juz chyba spokoj bo od wczoraj jest OK. Wiec u Was pewnie tez bedzie dobrze!!! Powodzonka!
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7355.png <----- Moja córeczka
Cathy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 22:28   #2719
joli31
Rozeznanie
 
Avatar joli31
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląskie TG
Wiadomości: 765
Dot.: Jesienne Mamy 2007

No jestem wreszcie, dziecko nakrmione, my tez po kolacji.
Narzekałyście niedawno na swoich meżów, mój też ma czasem lenia i tzreba palcem wskazać co jest do zrobienia. Albo najlepiej napisać na kartce, żeby nie zapomniał, bo zrobi dokładnie na odwrót. Jest kochany, pomaga, ojcem jest wspaniałym jednak to jest tylko facet i tego się nie da zmienić. Tacy są po prostu jednofunkcyjni.
Vigantol my zażywamy 2 kropelki dziennie. Wcześniej była 1, ale przy jedzeniu potylica jej się bardzo pociła i lekarka zarządziła zwiększenie dawki.
My spacerujemy dziennie, conajmniej 1 godzinkę, teraz nawet 1,5 -2. Tym bardziej pogoda jest teraz idealna, ale ponoć ma się popsuć i wróci zima.Moja teściowa to by chciała,żeby do niej przychodzić. Przez 6 lat nie uznawała spacerów i przez 4 lata nie udało się jej zaprosić do nas na kawę, tak teraz lata prawie codziennie, w najgorszym przypadku dwa razy dziennie. Ostatnio mówię niby w żartach hihi, haha, "nie możemy się dziennie widywać", a ona "dlaczego nie?" całkiem poważnym tonem. Ręce mi opadłyWyjdę na niedobrą synową co zabrania się jej z wnuczką widywac. A ja bym po prostu chciała, żeby wreszcie pozwoliła swoim synom (36 i 34 lata) dorosnąć i usamodzielnić się...
Dobrze, że chociaż dziecko mam normalne, bo reszta to dom wariatów: Tomek naderwał jakiś mięsień , boli go w okolicy krzyża siedzi w domu od dwóch dni. Pies, znaczy suka dostała cieczki. Narazie jest spoko. ale już widzę : ja na spacerze z wózkiem a za nami gromada psów Rany ale późno, spadam do łóżeczka, Pucka pewno ok 4 zacznie walić nóżkami w materacyk domagając się jedzonka, chociaż wczoraj obudziła się dopiero po 6. Dobrej nocy.
Lea czy Oli ma narzeczoną?
joli31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 07:48   #2720
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Dzien Dobry u nas noc ok. pobudka o 4 a pozneiej o 8
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:11   #2721
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007

I u nas OK. Co do zdania raportu to u nas Kuba spał od 22 do 8 rano. A teraz łobuzuje, nauczył się piszczeć... i teraz uskutecznia piszczenie co kilka minut śmiejąć się przytym od ucha do ucha Ach te dzieciaki...
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:19   #2722
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Czesc,
a u nas cyrk. Maz mial dzis zmiane z malym dlatego ja jestem taka zadowolona bo sie wyspalam. Maz nadrobi to dzis w nocy bo wyjezdza w delegacje na 3 dni. Max budzil sie o 2.30 i nie spal do 4. Potem poszedl spac no i obudzil sie o 7. I do teraz bawi sie w lozeczku. Zobaczymy jak dzis nam minie dzien.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:25   #2723
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

dziewczyny jak tam odchudzanie, bo cos temat padl.........? u mnie kolejny kilogram w dol
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:28   #2724
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny jak tam odchudzanie, bo cos temat padl.........? u mnie kolejny kilogram w dol
GRATULACJE Sylwunia

U mnie constans - czyli nic do przodu, chociaż dużo nie jem sama niewiem, może powinnam poćwiczyć od dziś zaczynam trenować brzuszki może pomoże
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:32   #2725
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Pys dziekuje a jak wyglada Twoj dzien? Co jesz?ja nie cwicze bo kregoslup dalej boli.......
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 08:59   #2726
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Jesienne Mamy 2007

U nas znowu kolki
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 09:03   #2727
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007

My byliśmy dziś na kolejnym, trzecim szczepieniu. Wreszcie udało się, uff! Jaś wiercił się, pielęgniarka i mąż musieli go przytrzymywać, bo chyba biedulek wiedział, co się święci. Mnie jak zwykle wszystko bolało, gdy igła znikała w malutkim ciałku. Synuś płakał krótko, ale baaardzo głośno . Takiego płaczu w domu nam jeszcze nie zafundował, bo on generalnie mało płacze - czasem przy przebudzaniu.

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Ten koszyk, proszę ja Was, to jest kosz na pościel spod łóżka Kacpra
A czy pisałam już, że między dzieciaczkami jest różnica 3 miesięcy? Nie widać, prawda?
To nie są bliźnięta??
A kosz jest świetny .

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6307031]U nas tez spoko pobudka o 12 i 5 bez zadnych boli, jekow i cudow A teraz ide poczytac co naplodzilyscie przez 2 dni mojego nieczytania [/QUOTE]

Cieszę się, że Olivier czuje sie lepiej . Może to rzeczywiście była kolka, jakaś bańka gazów utknęła mu w jelitkach i bolało malucha.

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
U nas znowu kolki
Współczuję, Aniu .

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
dziewczyny jak tam odchudzanie, bo cos temat padl.........? u mnie kolejny kilogram w dol
Gratuluję Sylwia!
Temat padł, bo u mnie i odchudzanie padło . Na razie bez zmian. Więcej się ruszam, ale i więcej jem. Postanowiłam... wyczyścić słodycze, żeby już nie kusiły i od poniedziałku mam zamiar być na nie obojętna. To moja używka i muszę ją odstawić, tak jak odstawia się np. papierosy.

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
U mnie constans - czyli nic do przodu, chociaż dużo nie jem sama niewiem, może powinnam poćwiczyć od dziś zaczynam trenować brzuszki może pomoże
Pysiu, jeśli nie karmisz piersią, to z powodzeniem możesz przejść na dietę i uprawiać nieco bardziej forsowne ćwiczenia.

W książce "Pierwszy rok życia dziecka" (str. 615) jest napisane m.in.:

Dla wielu kobiet problemem są nie tyle dodatkowe kilogramy, które zrzucają bez większego wysiłku w ciągu pierwszych sześciu tygodni po porodzie, ile zwiotczałe mięśnie brzucha. To właśnie one nie pozwalają wrócić do poprzedniej sylwetki. Niestety, bierne czekanie nic nie da. Rozciągnięte przez ciążę mięśnie z czasem, nawet bez podejmowania wysiłku ćwiczeń, odzyskują część pierwotnego napięcia. Jeśli jednak pozostawisz mięśnie brzucha im samym, przekonasz się, że z każdym rokiem i każdym kolejnym dzieckiem, będą stawać się coraz bardziej obwisłe. (...)

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 09:27   #2728
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Joli31 Oliverek już dawno jest z moją Weroniczką ale Agatka napewno kogoś znajdzie....
Cieszymy się że zięciu lepiej się czuje

Miłego dnia
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 09:30   #2729
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

chyba Jasio i Maxio są wolni...........

a u mnie jutro ksiadz chodzi............... pewnie bedzie po 20 bo mieszkam na ostatnim pietrze
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 09:40   #2730
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
chyba Jasio i Maxio są wolni...........
Jasio ma narzeczoną - Martusię . Mam nadzieję, że będzie tak stały w uczuciach, jak jego rodzice .

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
a u mnie jutro ksiadz chodzi............... pewnie bedzie po 20 bo mieszkam na ostatnim pietrze
A u nas był i nie był jednocześnie . Mieszkamy w jednym domu z moimi z rodzicami, mamy oddzielne wejścia, ale rodzice mieli zawołać mnie i Jasia (mąż był w pracy) na wizytację księdza . Myśleli jednak, że śpimy i dali nam spokój . I tym sposobem 3 rok z rzędu nie byłam obecna na kolędzie. Poza tym nie mam nawet kropidła, a i stół kupujemy już bardzo długo. Mam nadzieję, że do Wielkanocy stanie w naszym mieszkaniu...

A teraz szykujemy się na spacer, do zobaczenia!

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.