Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 16:59   #901
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość

Piernik mama poszła na zakupy


Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Hmmm, no to chyba pozostaje czekać, aż da znać co i jak... Mam nadzieję, że wszystko u niej ok.

Tobie była w stanie pomóc, mnie z moimi 96 kg Tż nie bardzo wiedział jak złapać i musiałam sobie sama poradzić Bo by mnie chłop dobił, zamiast pomóc

Uwielbiam lekarzy właśnie za to, nie spojrzą jeszcze na człowieka porządnie, ale diagnozę, której nikt by nie chciał usłyszeć, potrafią postawić w ciemno. Wróżą z fusów po kawce chyba
może być tak jak kasia_ruda pisze,że navioe śpi po tych lekach..albo tuli Maluszka



dokładnie..u nas przyjmuje jeden lekarz rodzinny,który ma zupełnie inne podejście,zawsze wyluzowany, na wszystko ma wytłumaczenie..w pierwszej chwili robi wrażenie ignoranta,ale tak na prawdę jest w tym sens..jak teraz u niego byłam z powodu ciśnienie, to wspominałam już tutaj co mi powiedział "pie..dolca dostaniesz od mierzenia tego ciśnienia"..nie jestem jego koleżanką,ale do wszystkich mówi na ty.. jak sie przychodzi z przeziębieniem/infekcją/grypą itp to zalecenie jest "dupka na chatę" i finito
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 17:50   #902
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

U mnie wynik moczu w normie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 18:14   #903
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co się ze mną dzieje dziś, spałam już trzy razy po godzinie. Raczej nie sypiam w dzień w ogóle, więc to jest coś naprawdę dziwnego. Cisnienie mam idealne, więc nie od tego. Nie wiem. Do 12 miałam dwie drzemki, teraz wstałam z trzeciej. I dalej chce mi się spać...w czasie mojego spania mąż zrobił takiego łososia na obiad, że synu zjadł swoją porcję, a potem do naszych się dobrał i niewiele zostawił


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Może po prostu takie ciążowe zmęczenie na końcówce.
Fajnie z łososiem.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ja dziś byłam na ktg..Matylda ruchów zaliczyła nieskończoną ilość, tak jak i ostatnim razem..
ja za to podnosząc się z leżanki usłyszałam niezłe "chrup" w plecach i położna musiała mnie pionizować..masakra..jak u emerytki
Ojej, współczuję tego chrupnięcia. :/
Ale szaleje Matylda.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
U mnie wynik moczu w normie
To super.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 18:42   #904
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Superhuman trzymam kciuki by wszystko było ok z tż
Kasia_ruda może rzeczywiscie zmęczenie organizmu i tego było Ci trzeba
Georgia1976 u mnie przy przewracaniu się z boku na bok czasem tak strzyka gdzieś w biodrach, że masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 18:43   #905
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja dzisiaj cały dzien leżę bo tż w pracy przez 24 h :/ byłam tylko rano na spacerze i tak to leżę i oglądam seriale zamówiłam nawet pizze, chociaż miałam zjeść warzywa
Myslalam ze jak bede siedziec w domu go chciiaz nic nie wydam, a tu pizza, a potem zamowienie w księgarni, na 180 zł....same książki kucharskie :/
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 19:35   #906
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
U mnie wynik moczu w normie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
no to super, spora ulga..
Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Ojej, współczuję tego chrupnięcia. :/
Ale szaleje Matylda.
he, po tych 4miesiącach "odpoczynku" czuję się jak emerytka, plecy szybko dają o sobie znać jak postoję..
trochę się obawiam tej Jej ruchliwości

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj cały dzien leżę bo tż w pracy przez 24 h :/ byłam tylko rano na spacerze i tak to leżę i oglądam seriale zamówiłam nawet pizze, chociaż miałam zjeść warzywa
Myslalam ze jak bede siedziec w domu go chciiaz nic nie wydam, a tu pizza, a potem zamowienie w księgarni, na 180 zł....same książki kucharskie :/
my zaraz zaczynamy wieczór filmowy,mąż pojechał kupić popcorn i będzie robił, a ja szukam filmu..
ale poszalałaś - ja uwielbiam książki kucharskie,mam sporą kolekcję..Co zamówiłaś?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 19:52   #907
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj cały dzien leżę bo tż w pracy przez 24 h :/ byłam tylko rano na spacerze i tak to leżę i oglądam seriale zamówiłam nawet pizze, chociaż miałam zjeść warzywa
Myslalam ze jak bede siedziec w domu go chciiaz nic nie wydam, a tu pizza, a potem zamowienie w księgarni, na 180 zł....same książki kucharskie :/

Pewnie na pizzy były jakieś warzywa.
Jakie książki kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
no to super, spora ulga..

he, po tych 4miesiącach "odpoczynku" czuję się jak emerytka, plecy szybko dają o sobie znać jak postoję..
trochę się obawiam tej Jej ruchliwości


my zaraz zaczynamy wieczór filmowy,mąż pojechał kupić popcorn i będzie robił, a ja szukam filmu..
ale poszalałaś - ja uwielbiam książki kucharskie,mam sporą kolekcję..Co zamówiłaś?

Ech, też jestem taka emerycka, jak będzie po wszystkim muszę pomyśleć o jakimś sporcie.
Miłego oglądania filmu.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 20:05   #908
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Pewnie na pizzy były jakieś warzywa.
Jakie książki kupiłaś?




Ech, też jestem taka emerycka, jak będzie po wszystkim muszę pomyśleć o jakimś sporcie.
Miłego oglądania filmu.
ja bym chętnie popływała,ale trochę się boję czy nie skończe na porodówce.. ale już z Małą mam zamiar uaktywnić się ruchowo tyle ile się da..dzięki
udanego wieczoru dziewczyny
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 20:53   #909
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Drzemka popołudniowa zaliczona Cudowne lenistwo.
Po drzemce zmotywowałam się i tak oto Jaśka ubranka leżą już w szafce wyprasowne przez babcię tzn moją mamę
Do tego nowa szafa zapełniona i ja mam porządek w garderobie
Sukces Teraz już właczylam comedy central i będę się układać do spania. Cudownie mieć weekend i móc się wyspać
Niestety stopy nadal mam spuchnięte ale leżę już z nogami do góry może minie. Natomiast Janek szaleje - oby tylko pozwolił mi się wyspać
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 20:55   #910
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
no to super, spora ulga..

he, po tych 4miesiącach "odpoczynku" czuję się jak emerytka, plecy szybko dają o sobie znać jak postoję..
trochę się obawiam tej Jej ruchliwości


my zaraz zaczynamy wieczór filmowy,mąż pojechał kupić popcorn i będzie robił, a ja szukam filmu..
ale poszalałaś - ja uwielbiam książki kucharskie,mam sporą kolekcję..Co zamówiłaś?


Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Pewnie na pizzy były jakieś warzywa.
Jakie książki kupiłaś?




Ech, też jestem taka emerycka, jak będzie po wszystkim muszę pomyśleć o jakimś sporcie.
Miłego oglądania filmu.

Tak były....boczek wołowina i ser
Ale jutro juz bede grzeczna
Kupiłam "szczupli w 15 minut", "smakowita ella", "gotuj sprytnie jak jamie" i "dzika strona jedzenia" na te 2 pierwsze pozycje czaiłam sie juz od dawna i miałam nawet ostaynio je kupic w Empiku, dobrze ze sie powtarzymalam bo w necie sa duzo tańsze
Tez uwielbiam książki kucharskie, czekam na moja nowa kuchnie zeby moc sobie pogotować wreszcie jak człowiek
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 21:18   #911
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Kurczę no też dziś nogi popuchly
Stopy jak baleronki miałam.... masakra!
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-23, 21:20   #912
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Jak zasiadłam do was z arbuzem to podziewałam się 10 stron do nadrobienia a tu 3 Szybko poszło!

Cytat:
Napisane przez Georgia1976 Pokaż wiadomość
Mi tez zaczęły palce u rąk puchnąć - generalnie nie widać ale pierścionków już nie zakładam bo mam problem ze zdjęciem, i jak zginam palce to mnie bolą.....

[/COLOR]Dziś 38+0
Byłam na usg >> Mała wazy 3000g, ułożona główkowo, podobno wszystko ok

Potem miałam KTG w Medicoverze >> oczywiscie moja gwiazda znowu sie kręciła i badanie wyszło kijowo >> lekarka drugi raz zaleciła udanie sie na IP, tydz. temu olałam teraz myśle dobra jadę.....
Pojechałam na Żelazną, bo tam jest plan na poród, a tam jakiś sajgon: ze 20 dziewczyn czekających na ktg... Zarejestrowałam sie a po 5 min stwierdziłam, ze jadę na Solec.... A tam plaża.... Na ktg jedna pani, w poczekalni jej mąż, cisza, spokój .... Po 10 min poszłam i ja na badanie.... I co? I moja gwiazda znowu nie współpracuje, znudziło sie dziecko po 10 min i zaczęło sie kręcić na maksa
Wiec wykres taki sam jak w Medicoverze.... Przyszła lekarka (dziecko miłe jakieś) i pyta a co ja tu robię? No to ja historie życia, ze z Medicoveru kazali mi jechać na IP. A czemu? Bo ktg złe. No to ona a czy mam skierowanie? No nie, tylko zalecenie..... No to ona nie wie o co chodzi bo ktg jak ktg, mała sie rusza i tak wyglada jak wyglada .... No to zrobi mi usg....usg ok, przepływy ok, waga ciagle 3kg
No ale ona nie wie co ta lekarka z M miała na myśli i ona mńie zostawi w szpitalu aby robić co 3 godz ktg to sie zobaczy....
No to grzecznie powiedziałam, ze nie chce i, ze mogę przyjechać na kontrolę. No i jutro, tzn dziś w sobotę mam sie tam stawić znowu....

A dziwiła sie położna po diabła kazała mi moja lek robić ktg skoro nic sie nie dzieje i, ze będę sie tylko niepotrzebnie denerwować....
A to chyba jakieś nowe zalecenie, ze po 37tc robić co tydz. Ktg....

No i jak wyszłam z domu po 8 to wróciłam umęczona po 17.... I jak tu człowiek ma wcześniej nie urodzić

Ps: apropo gadżetów: starałam sie nie kupować ale czasami człowiek musi bo sie udusi Kosz na pieluszki uważam za zbędny ale kupiłam sobie woreczki pachnące z Rossmanna choć pewnie wystarczylby Jan Niezbędny
O rogalu do karmienia tez pewnie nasze mamy nie słyszały....
A Smoczek świecący był razem ze zwykłym
Pewnie i inne "grzechy" by sie znalazły
Ja już dawno zdjęłam obrączke i pierścionek zaręczynowy, czułam, że coraz ciężej schodzą z palców i wolałam uniknąć cięcia.
Właśnie o co chodzi z tym ktg? Jak często trzeba je robić bo zauważyłam, że robiliby mi je co 2 dzien najlepiej a 2 z 3 wyszły wzorowe
Też mam te woreczki z Rossmanna...

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Snila mi soe wizyta u lekarza. Powiedział ze szyjka sie skraca od nacisku główki a moje dziecko ma główkę u góry. Na pytanie jak niby ono to zrobiło, skoro od 20 tyg było głową w dół a teraz na sam koniec ma glowe u góry powiedział, ze sie odwróciło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow nieźle!!!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Tyle piszecie o tym wymazie, a ja prawie w ogóle tego pobierania nie odczułam.

Ja też obrączkę zdjęłam jakiś miesiąc temu...

TŻet zawiózł Natalkę dziadkom bo umówiłam te korki z poprawki dziś na 8, umyłam podłogi bo się lepiły już gdzieniegdzie, potem chcę jechać na zakupy, dokupić bielizny sobie i jakieś inne pierdoły do szpitala.
Dzwonił przed chwilą do mnie TŻet, że coś z nim się dzieje niedobrego, uciska go w klatce piersiowej, oddechu nie może złapać, już nie wiem jak mu tłumaczyć, on całymi dniami tylko na kawie, powerach i papierosach jedzie. Ostatnio nawet po przytulankach aż się złapał za serce (jestem dobra, wiem ale nie aż tak), uważam że jak już teraz takie cyrki się dzieją to co to będzie za 10 lat....
Lecę pod prysznic
Ja też nic nie czułam podczas pobierania gbs!
Rany wyjechałabym teraz z najlepszym możliwym argumentem - będziecie mieć dziecko i musi mysleć nie tylko o sobie ale też o nim i o tym, że ono go będzie potrzebować! Ja tak powtarzam mojemu ja za bardzo szaleje za kierownicą


Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Dlatego cieszę się, że mam windę Ja sapię już idąc i mówiąc jednocześnie
a czujesz, że cos sie zbliza? Koleżanki już napomknęły w jaki sposób można sobie dopomóc i przyśpieszyć rozwiązanie
Właśnie nie! Czuje tylko, że małej ciasno i sie rozpycha już na maksa. A o sposobach pamiętam tylko sexu sobie grzecznie odmówie, jakos nie mogę się przełamać.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
A ja jestem podłamana... Lekarka powiedziała ze moze byc to tętniak u TZ. I ze wstępnych informacji ma byc do piątku. Także siedzę w domu i rycze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny zasłona otuchy wiem, ze musze byc silna teraz. Wczoraj miałam mega słaby wieczór jak wróciłam i siedziałam sama to popłynęło ze mnie. Nie chce przy TZ pokazywać bo wiem, ze on tez na pewno jest podłamany ta informacja a nie chce by sie to pogłębiło. Mamy dla kogo teraz walczyć i byc silnymi. Staram sie myślec pozytywnie dopóki przynajmniej nie ma jakichś bardZiej konkretnych badań ale wkurza mnie, ze lekarz moze rzucić taka diagnozę bez 100% pewności i człowiekowi juz życie przed oczami ucieka i ma 1000mysli co dalej... Mam nadzieje, ze szybko sie dowiemy co i jak bo najgorsza jest ta niepewność. Nie mogę tez przecież teraz z tego stresu urodzić bo w ogóle bedzie tragedia on w szpitalu ja w szpitalu... Czuje, ze główka u małej juz sie chyba kieruje centralnie w dół bo czkawka dzisiaj na wysokości łona a ostatnio jeszcze po prawej stronie brzucha. Wezme psa na spacer idę zrobic jakieś naleśniki i po drodze musze zrobic jakiejś zakupy bo marne jedzenie i jade trochę posiedzimy na ławeczce chociaż bo na oddział sie nie pakuje nawet....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki za was! I tak jak dziewczyny pisały - nie panikuj dopóki nie padnie diagnoza na podst badań. TŻ na pewno potrzebuje twojego wsparcia i to dobrze, że chcesz do niego jechać. I tak jak piszesz macie dla kogo być silni. Dbaj o siebie i pisz do nas!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co się ze mną dzieje dziś, spałam już trzy razy po godzinie. Raczej nie sypiam w dzień w ogóle, więc to jest coś naprawdę dziwnego. Cisnienie mam idealne, więc nie od tego. Nie wiem. Do 12 miałam dwie drzemki, teraz wstałam z trzeciej. I dalej chce mi się spać...w czasie mojego spania mąż zrobił takiego łososia na obiad, że synu zjadł swoją porcję, a potem do naszych się dobrał i niewiele zostawił

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
dla męża i dla syna też!!!!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Mój mąż też mnie dziś zmartwił tym telefonem z rana, do tego stopnia, że zawiozłam mu obiad do pracy. Stwierdził, że mogłabym tak częściej, a ja do niego 'jeszcze się przyzwyczaisz' . Podobno jest dużo grzybów więc po pracy pojechał w trymiga na grzyby, wziął ze sobą Natalkę ale miał ją zostawić u swojej siostry i jej dzieci.
A ja już zeżarłam jednego słonecznika i ćwiartkę arbuza. Korzystam z wolnego i oglądam swój ulubiony, niemłody już serial 'Kochane kłopoty' (Gilmore girls).
Kupiłam dziś 2 koszule nocne, kapcie i 3 staniki więc chyba mam już wszystko do szpitala....chyba...
Uwielbiam Kochane kłopoty!!!! Myślałam, że to tak mało popularny serial, że nikt prócz mnie go nie zna A przecież jest fantastyczny i wprost kocham relacje głównych bohaterek!
za zakupy!!!

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
kasia_ruda dużo kobiet końcówkę ciąży przesypia

Piernik mama poszła na zakupy
O wy łobuzy!!!!

Sama tez wczoraj myslałam co u navioe bo wczoraj chyba też milczała. Mama nadzieję, że ok. Swoją drogą chyba tylko dla mnie to relanium to tak nie bardzo w ciąży? Bo widziałam, że niektore z was brały

Śniło mi się dziś, że czytałam na forum wpis Origi, ze zaczeła rodzić, i wiecie wszystko relacjonowała, że wody, że prysznic, że Bożena a ja jej zazdrościłam opanowania i czasu. Nie wiem czemu akurat ona i czemu ja to pamiętam bo nigdy nie pamietam swoich snów!

Padam na ryjek, stopy mam tak spuchniete ze czuje napieta skóre od stóp po kolana, ale melduje, że pokój małej gotowy Mąż się spisał - wszystko ogarnął nawet okna pomył! Na jutro mnie został obiadek a jemu kosmetyka mieszkania kurze i podłogi i teściowa może przybywać!
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01

Edytowane przez LunaLov
Czas edycji: 2016-07-23 o 21:25
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 21:26   #913
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
no to super, spora ulga..

he, po tych 4miesiącach "odpoczynku" czuję się jak emerytka, plecy szybko dają o sobie znać jak postoję..
trochę się obawiam tej Jej ruchliwości


my zaraz zaczynamy wieczór filmowy,mąż pojechał kupić popcorn i będzie robił, a ja szukam filmu..
ale poszalałaś - ja uwielbiam książki kucharskie,mam sporą kolekcję..Co zamówiłaś?
U nas też wieczór filmowy.
Ja właśnie chrupki orzechowe wciagam
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 21:37   #914
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Drzemka popołudniowa zaliczona Cudowne lenistwo.
Po drzemce zmotywowałam się i tak oto Jaśka ubranka leżą już w szafce wyprasowne przez babcię tzn moją mamę
Do tego nowa szafa zapełniona i ja mam porządek w garderobie
Sukces Teraz już właczylam comedy central i będę się układać do spania. Cudownie mieć weekend i móc się wyspać
Niestety stopy nadal mam spuchnięte ale leżę już z nogami do góry może minie. Natomiast Janek szaleje - oby tylko pozwolił mi się wyspać
dla Ciebie i mamy!
Odpoczywaj, oby opuchlizna zeszła szybko, no i prosimy Jasia o umożliwienie wyspania się!

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Tak były....boczek wołowina i ser
Ale jutro juz bede grzeczna
Kupiłam "szczupli w 15 minut", "smakowita ella", "gotuj sprytnie jak jamie" i "dzika strona jedzenia" na te 2 pierwsze pozycje czaiłam sie juz od dawna i miałam nawet ostaynio je kupic w Empiku, dobrze ze sie powtarzymalam bo w necie sa duzo tańsze
Tez uwielbiam książki kucharskie, czekam na moja nowa kuchnie zeby moc sobie pogotować wreszcie jak człowiek
Oo, to fajne książki.

Też dzisiaj zaszalałam z jedzeniem, bo u teściów był zupełnie niedietetyczny obiad i nawet kawałek ciasta z jagodami zjadłam - przygotowałam się co prawda poprzez zwiększenie ilości insuliny, ale nie sądziłam, że trafię, bo nie wiedziałam co wjedzie na stół, a tu proszę, cukier piękny. Za to po moim dietetycznym śniadaniu beznadziejny.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość

Padam na ryjek, stopy mam tak spuchniete ze czuje napieta skóre od stóp po kolana, ale melduje, że pokój małej gotowy Mąż się spisał - wszystko ogarnął nawet okna pomył! Na jutro mnie został obiadek a jemu kosmetyka mieszkania kurze i podłogi i teściowa może przybywać!
super!
Pochwalisz się fotkami pokoju?
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 22:15   #915
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość

super!
Pochwalisz się fotkami pokoju?
Proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-1469291696977-V.jpg (63,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-1469292134082-V.jpg (73,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-1469300001947-V.jpg (61,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-1469300056529-V.jpg (91,7 KB, 33 załadowań)
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 22:23   #916
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo

Super pokoik!
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 22:44   #917
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 23:21   #918
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
Super że jest lepiej

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Jutro obczaje bo na telefonie nie widzę zdjeć

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
U mnie wynik moczu w normie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Dla mnie chyba te 2 dopegyty to za dużo. Mam niższe niz zazwyczaj. I tez przespalam dzis ze 3 godziny mimo przespanej nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też byłam senna dzis

superhuman, eh Będzie dobrze- musi! Trzymajcie się mój tata ma tętniaka aorty. Jest po operacji, ma założone stenty ale wszystko jest dobrze. Lekarz co roku na kontroli
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-07-23 o 23:26
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 00:01   #919
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
błagam Cię..ta przyjemność jeszcze przede mną..


kciuki trzymam
No, ja mam nadzieje, ze sie oczyszcze sama, bo teraz to juz na bank lewatywy nie chce. Oblecha! Dobrze, ze tz juz sobie anala sprobowal w zyciu, bo ze mna to by nie mial okazji, buhahha. Fuj.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś kupiłam szumisia
No i kilka pieluszek bawełnianych, kilka muślinowych i rożek z minky Kupię chyba też sterylizator i monitor tętna z kamerą gadżeciara ze ze mnie



Mój gin dziś powiedzial, że jesli sa bakterie w moczu a leukocyty nisko to nic sie nie dzieje
Ja zrobiłam dziś badanie po kuracji uroseptem i bakterii praktycznie nie ma - zobaczymy za tydzien
Odpusc sterylizator Wyparzasz raz w goracej wodzie, a potem tylko przelewasz wrzatkiem. Tez mialam taki pomysl, ale lekarz mnie uswiadomil, ze takie sterylizowanie wszystkiego dobre wcale nie jest, bo potem uklad immunologiczny dziecka z niczym sobie nie radzi.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 05:28   #920
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *


Cieszę sie ze z Twoja mama juz lepiej. Teraz spokojnie możesz sie doborowy przygotowywać
My tez wczoraj wieczór filmowy mieliśmy


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 06:29   #921
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Drzemka popołudniowa zaliczona Cudowne lenistwo.
Po drzemce zmotywowałam się i tak oto Jaśka ubranka leżą już w szafce wyprasowne przez babcię tzn moją mamę
Do tego nowa szafa zapełniona i ja mam porządek w garderobie
Sukces Teraz już właczylam comedy central i będę się układać do spania. Cudownie mieć weekend i móc się wyspać
Niestety stopy nadal mam spuchnięte ale leżę już z nogami do góry może minie. Natomiast Janek szaleje - oby tylko pozwolił mi się wyspać
ale ruszyłaś z przygotowaniami..fajnie,ż e tak sprawnie to idzie..co jeszcze Ci zostało? zamówienie w aptece?

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Tak były....boczek wołowina i ser
Ale jutro juz bede grzeczna
Kupiłam "szczupli w 15 minut", "smakowita ella", "gotuj sprytnie jak jamie" i "dzika strona jedzenia" na te 2 pierwsze pozycje czaiłam sie juz od dawna i miałam nawet ostaynio je kupic w Empiku, dobrze ze sie powtarzymalam bo w necie sa duzo tańsze
Tez uwielbiam książki kucharskie, czekam na moja nowa kuchnie zeby moc sobie pogotować wreszcie jak człowiek
to nie znam tych tytułów w sam raz.. jamiego mam ,ale inne i bardzo lubię..

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Kurczę no też dziś nogi popuchly
Stopy jak baleronki miałam.... masakra!
współczuję.. pewnie dziś już jest lepiej..

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Jak zasiadłam do was z arbuzem to podziewałam się 10 stron do nadrobienia a tu 3 Szybko poszło!



Ja już dawno zdjęłam obrączke i pierścionek zaręczynowy, czułam, że coraz ciężej schodzą z palców i wolałam uniknąć cięcia.
Właśnie o co chodzi z tym ktg? Jak często trzeba je robić bo zauważyłam, że robiliby mi je co 2 dzien najlepiej a 2 z 3 wyszły wzorowe
Też mam te woreczki z Rossmanna...



Wow nieźle!!!



Ja też nic nie czułam podczas pobierania gbs!
Rany wyjechałabym teraz z najlepszym możliwym argumentem - będziecie mieć dziecko i musi mysleć nie tylko o sobie ale też o nim i o tym, że ono go będzie potrzebować! Ja tak powtarzam mojemu ja za bardzo szaleje za kierownicą




Właśnie nie! Czuje tylko, że małej ciasno i sie rozpycha już na maksa. A o sposobach pamiętam tylko sexu sobie grzecznie odmówie, jakos nie mogę się przełamać.





Trzymam kciuki za was! I tak jak dziewczyny pisały - nie panikuj dopóki nie padnie diagnoza na podst badań. TŻ na pewno potrzebuje twojego wsparcia i to dobrze, że chcesz do niego jechać. I tak jak piszesz macie dla kogo być silni. Dbaj o siebie i pisz do nas!



dla męża i dla syna też!!!!



Uwielbiam Kochane kłopoty!!!! Myślałam, że to tak mało popularny serial, że nikt prócz mnie go nie zna A przecież jest fantastyczny i wprost kocham relacje głównych bohaterek!
za zakupy!!!



O wy łobuzy!!!!

Sama tez wczoraj myslałam co u navioe bo wczoraj chyba też milczała. Mama nadzieję, że ok. Swoją drogą chyba tylko dla mnie to relanium to tak nie bardzo w ciąży? Bo widziałam, że niektore z was brały

Śniło mi się dziś, że czytałam na forum wpis Origi, ze zaczeła rodzić, i wiecie wszystko relacjonowała, że wody, że prysznic, że Bożena a ja jej zazdrościłam opanowania i czasu. Nie wiem czemu akurat ona i czemu ja to pamiętam bo nigdy nie pamietam swoich snów!

Padam na ryjek, stopy mam tak spuchniete ze czuje napieta skóre od stóp po kolana, ale melduje, że pokój małej gotowy Mąż się spisał - wszystko ogarnął nawet okna pomył! Na jutro mnie został obiadek a jemu kosmetyka mieszkania kurze i podłogi i teściowa może przybywać!
to się Origa ucieszy jak doczyta..
fajny pokoik,widac,że się napracowałaś

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
U nas też wieczór filmowy.
Ja właśnie chrupki orzechowe wciagam
u nas był szybki the end.. mąż odpadł przede mną..i właściwie przed filmem..

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
dla Ciebie i mamy!
Odpoczywaj, oby opuchlizna zeszła szybko, no i prosimy Jasia o umożliwienie wyspania się!



Oo, to fajne książki.

Też dzisiaj zaszalałam z jedzeniem, bo u teściów był zupełnie niedietetyczny obiad i nawet kawałek ciasta z jagodami zjadłam - przygotowałam się co prawda poprzez zwiększenie ilości insuliny, ale nie sądziłam, że trafię, bo nie wiedziałam co wjedzie na stół, a tu proszę, cukier piękny. Za to po moim dietetycznym śniadaniu beznadziejny.



super!
Pochwalisz się fotkami pokoju?
fajnie,że ogłas pojeść i cukier wyszedł dobry..

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *

domyślam się,że musisz czuć olbrzymią ulgę w związku z poprawą u mamy..wiadomo ile jeszcze będzie trwał Jej pobyt w szpitalu?

Cytat:
Napisane przez znowuzapomnialamhasla Pokaż wiadomość
No, ja mam nadzieje, ze sie oczyszcze sama, bo teraz to juz na bank lewatywy nie chce. Oblecha! Dobrze, ze tz juz sobie anala sprobowal w zyciu, bo ze mna to by nie mial okazji, buhahha. Fuj.
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 06:40   #922
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dzień dobry
W moim brzuszku mieszka albo corunia tatunia albo mężczyzna bardzo solidarny z tatą. To dziecko reaguje na głos ojca bardziej niz na mój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 06:59   #923
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
Super ze z mama lepiej bedzie dobrze


Superhuman to nie moze byc to badz dobrej myśli wspieraj Tz bedzie dobrze


Dzien dobry niedzielne ;-)


Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:24   #924
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cześć.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Ale ładnie, kolorystyka mi się podoba, fajne te zasłonki.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
Bardzo się cieszę, że u Twojej mamy poprawa!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:47   #925
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

37+2
1469342845827.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:21   #926
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
ale ruszyłaś z przygotowaniami..fajnie,ż e tak sprawnie to idzie..co jeszcze Ci zostało? zamówienie w aptece?


to nie znam tych tytułów w sam raz.. jamiego mam ,ale inne i bardzo lubię..


współczuję.. pewnie dziś już jest lepiej..


to się Origa ucieszy jak doczyta..
fajny pokoik,widac,że się napracowałaś


u nas był szybki the end.. mąż odpadł przede mną..i właściwie przed filmem..


fajnie,że ogłas pojeść i cukier wyszedł dobry..



domyślam się,że musisz czuć olbrzymią ulgę w związku z poprawą u mamy..wiadomo ile jeszcze będzie trwał Jej pobyt w szpitalu?


Wciaz nic nie wiadomo. Na pewno w tym szpitalu gdzie jest polezy jeszcze kilka tygodni, bo sama jeszcze nie chodzi. A pozniej prawdopodobnie na jakas rehabilitacje gdzies dalej pojedzie, ale nikt konkretow nie mowi.

Dzien dobry!
Dzis Tz zostawia mnie na caly dzien, bo jada z Para Mloda nad morze na zdjecia
Wiec ja sobie spedze mily dzien z siostra i siostrzenica, a pozniej bede zamulac w domu :P

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

A wiecie w ogole co zrobilam?
Specjalnie na sesje kupilam sobie sukienke, podoba mi sie bardzo, po sesji wrzucilam do pralki i wypralam jasna sukienke z brazowym odpinanym paskiem i powstaly zacieki od paska
Ponowne pranie z vanishem nic nie dalo, wczoraj tez kupilam odbarwiacz, ktory zabral kolor z sukienki ale plamy jeszcze zostaly
Tak mi szkoda jej :P
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:32   #927
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Wow! ślicznie!
a co do serialu to tam wszystkie postaci ciekawe i dialogi super!

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
bardzo się cieszę że z mamą już lepiej

dzień dobry Mamusie!
Tzet wczoraj wrócił z 4 reklamowkami grzybów a ze ja grzyby bardzo lubię a on lubi zbierać, dziś znowu jedzie. weźmiemy chyba jeszcze babcię i pojedziemy nad jezioro a on skoczy do lasu obok.
wczoraj pakowala torbę, swoją i Kasi i oczywiście wzruszylam się strasznie....
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:48   #928
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej

Wczoraj mówię do TŻta wieczorem, że idę spać, bo zmęczona jestem. "Idź, idź, jutro przecież rodzisz" Ktoś ma większe parcie na poród niż ja

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *


Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W moim brzuszku mieszka albo corunia tatunia albo mężczyzna bardzo solidarny z tatą. To dziecko reaguje na głos ojca bardziej niz na mój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już wiesz, kto będzie Bobo uspakajał w nocy

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość

Ładny I jak dobrze widzę to troszkę zwolnił z rozrostem

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
A wiecie w ogole co zrobilam?
Specjalnie na sesje kupilam sobie sukienke, podoba mi sie bardzo, po sesji wrzucilam do pralki i wypralam jasna sukienke z brazowym odpinanym paskiem i powstaly zacieki od paska
Ponowne pranie z vanishem nic nie dalo, wczoraj tez kupilam odbarwiacz, ktory zabral kolor z sukienki ale plamy jeszcze zostaly
Tak mi szkoda jej :P
Szkoda kiecki
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:59   #929
slo_nk_o
Raczkowanie
 
Avatar slo_nk_o
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 306
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej, szykuje się kolejny upalny dzień. Dziewczyny kiedyś pisałyście, że w rossmanie są takie małe buteleczki, żeby sobie do szpitala przelać by nie brać kosmetyków masy. Możecie mniej więcej opisać jak wyglądają? Byłam w rossmanie i nie znalazłam nic takiego;/

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
dla Ciebie i mamy!
Odpoczywaj, oby opuchlizna zeszła szybko, no i prosimy Jasia o umożliwienie wyspania się!



Oo, to fajne książki.

Też dzisiaj zaszalałam z jedzeniem, bo u teściów był zupełnie niedietetyczny obiad i nawet kawałek ciasta z jagodami zjadłam - przygotowałam się co prawda poprzez zwiększenie ilości insuliny, ale nie sądziłam, że trafię, bo nie wiedziałam co wjedzie na stół, a tu proszę, cukier piękny. Za to po moim dietetycznym śniadaniu beznadziejny.



super!
Pochwalisz się fotkami pokoju?
Super, że cukry wyszły ok

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Bardzo podoba mi się kolorek

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Fotek nie widze jutro nadrobie
My tez po wieczorze filmowym, dzis bylo "me before you", bardzo fajny film! Nawet Tz sie podobal
Poza tym dzis w koncu odwiedzilam Mame w szpitalu i troche sie uspokoilam, bo na prawde dobrze wyglada i mozna z nia juz rozmawiac nirmalnie teraz jeszcze tylko rehabilitacja.
Dobranoc *
Teraz będzie już tylko lepiej. Zanim się obejrzysz mama będzie chodzić
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Wow! ślicznie!
a co do serialu to tam wszystkie postaci ciekawe i dialogi super!


bardzo się cieszę że z mamą już lepiej

dzień dobry Mamusie!
Tzet wczoraj wrócił z 4 reklamowkami grzybów a ze ja grzyby bardzo lubię a on lubi zbierać, dziś znowu jedzie. weźmiemy chyba jeszcze babcię i pojedziemy nad jezioro a on skoczy do lasu obok.
wczoraj pakowala torbę, swoją i Kasi i oczywiście wzruszylam się strasznie....
Muszę swojego Tż wysłać na grzybki coś "moje" lasy nie łaskawe w tym roku są.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj mówię do TŻta wieczorem, że idę spać, bo zmęczona jestem. "Idź, idź, jutro przecież rodzisz" Ktoś ma większe parcie na poród niż ja







To już wiesz, kto będzie Bobo uspakajał w nocy




Ładny I jak dobrze widzę to troszkę zwolnił z rozrostem



Szkoda kiecki
Albo tak spodobało mu się "wypędzanie" małej z brzuszka
slo_nk_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:01   #930
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej

Wczoraj mówię do TŻta wieczorem, że idę spać, bo zmęczona jestem. "Idź, idź, jutro przecież rodzisz" Ktoś ma większe parcie na poród niż ja







To już wiesz, kto będzie Bobo uspakajał w nocy




Ładny I jak dobrze widzę to troszkę zwolnił z rozrostem



Szkoda kiecki
Mi się wydaje ze ostatnio przybrał troszKę.
1469347200843.jpg1469347212907.jpg
Tu są chyba 2 tyg różnicy.

Śmieję sie ze to jest dziecko swojego ojca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.