Chłopak zabronił mi wyjść na plażę. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 19:26   #271
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

jedno mnie zastanawia - dlaczego ten watek nie zostal zamkniety w momencie gdy okazalo sie, ze to troll? cala ta dyskusja jest zalosna i zmierza do nikad ale jak widac moderacji to nie przeszkadza, jesli wejscia na forum sie zgadzaja
dlaczego ten watek nie zostal zamkniety kilka stron temu?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:30   #272
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

[QUOTE=kahoko hino;63384471]nie, nie powiewa. po prostu mój partner nie jest zainteresowany ingerowaniem w mój ubiór, tak jak ja w jego. a jak nas najdzie na sugestię, to ją wyrażamy i tyle. albo druga strona skorzysta, albo nie - na tym polega wolność.

zapytałabym, dlaczego tak twierdzi w pierwszej kolejności.

niunia, Ty naprawdę o życiu niewiele wiesz.[COLOR="Silver"]
/QUOTE]


Po co w takim razie bierzesz ślub, skoro związek ma nadal funkcjonować jako "otwarty"? Niedorzeczność i totalne zaprzeczenie istoty małżeństwa, tak nawiasem.

Czyli jeżeli skorzystasz to wtedy mu ustępujesz Dziękuję, tylko tyle chciałam, na jedno wyszło.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:33   #273
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

ja sie wylaczam z tego watku bo dyskusja jak widze do niczego nie prowadzi ..
pozdrawiam
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:37   #274
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja nikomu nie odejmuję, wyrażam jedynie opinie, że to dziecinne.
Rozumiem.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Byłoby nie fair, gdyby się umówili, że jego dupa to widok intymny, tylko dla jej oczu, po czym on by cichaczem biegł na plażę w stringach.
Poza tym pojawiły się tu głosy oburzonych nie będących partnerami danej osoby na temat tego, jak wagina powinna się prowadzić, żeby ich poczucia moralności i estetyki nie urażać.
Wg mnie masz rację. I wracając do tematu trolla, to czas na umówienie się jak postępować w tej sytuacji nadszedł wraz z sytuacją. I w takim wypadku należałoby usiąść i to obgadać.

Co do drugiej części, to mi to osobiście zwisa i powiewa. Natomiast rozumiem, że innym to może przeszkadzać.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No to jest dokładnie to, o czym piszę.
W takim wypadku tutaj się zgadzamy.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Idąc tym porównaniem waginalnym, jeśli on chce seksu, a ona nie ma ochoty, to powinni ustalić jakiś kompromis...

Nie, to właściciel(ka) waginy, penisa, pośladków itd ma tutaj decydujący głos.
Wg niektórych tutaj, to hipotetyczny facet z Twojej wiadomości mógłby pójść do kochanki, bo to on zarządza swoim ciałem. Hipotetyczna TŻ nie miałaby prawa wyrazić swojego sprzeciwu, ponieważ szantażowałaby go emocjonalnie - najpewniej mówiłaby mu, że "zdrada" wiąże się z rozstaniem.

Taka dygresja.

Co rozumiesz przez "decydujący głos"?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale o jakim konkretnym przypadku rozmawiamy? Twierdzisz ze w Twoim związku nie ma miejsca na żaden kompromis, a ja Ci zwyczajnie nie wierzę
Akurat komu jak komu, ale Lisbeth wierzę. Ma skrajnie inne poglądy ode mnie, ale są one bardzo spójne i konsekwentne, przez to wiarygodne. Do tego zawsze potrafi kulturalnie pisać.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
A szkoda. Im prędzej zrozumiemy, że każdy człowiek jest odrębną jednostką która ma prawo decydować o sobie samym, a to że jego wybory są inne niż większości nie oznacza że są "nienormalne" tym lepiej.
Ależ tak jest. Nie widzę naprawdę powodów do smutku, że Twoje, moje czy innej osoby poglądy są nienormalne i różnią się od ogólnie przyjętych standardów. Co w tym złego?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:40   #275
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
jedno mnie zastanawia - dlaczego ten watek nie zostal zamkniety w momencie gdy okazalo sie, ze to troll? cala ta dyskusja jest zalosna i zmierza do nikad ale jak widac moderacji to nie przeszkadza, jesli wejscia na forum sie zgadzaja
dlaczego ten watek nie zostal zamkniety kilka stron temu?
Dlatego, że toczy się w nim dyskusja interesująca dla części wizażanek. Jeśli Ciebie nie interesuje, nie musisz to zaglądać i dodawać nic nie wnoszących postów.

I nie, nie dyskutujemy o kawałku sznurka, ale mogłaś nie zauważyć.


Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli skorzystasz to wtedy mu ustępujesz Dziękuję, tylko tyle chciałam, na jedno wyszło.
A co w tym dziwnego? Że interesują ją związki dające obustronne korzyści? Bez żarcia się na każdym kroku i poświęceń związek się nie liczy czy jak?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:43   #276
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ależ tak jest. Nie widzę naprawdę powodów do smutku, że Twoje, moje czy innej osoby poglądy są nienormalne i różnią się od ogólnie przyjętych standardów. Co w tym złego?
Słowo "nienormalny" jest nacechowane negatywnie i nie ma sensu udawać że tak nie jest. Powiedzenie o kimś/ o czymś ze jest "nienormalne" ma wydźwięk pejoratywny.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:46   #277
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego? Że interesują ją związki dające obustronne korzyści? Bez żarcia się na każdym kroku i poświęceń związek się nie liczy czy jak?
To z tego, że najpierw pisze, że to są jej ciuchy, jej ciało i nikt nie ma prawa mówić jej w czym ma chodzić. Później mówi, że związek w którym są kompromisy to kiepawy związek, bo trzeba komuś ustępować, po czym sama stwierdza, że może i ustąpiłaby gdyby partner zwrócił jej uwagę na temat jej ubioru. Coś sobie przeczy, ale nie chce mi się już bawić w gry słowne.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 19:48   #278
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
To z tego, że najpierw pisze, że to są jej ciuchy, jej ciało i nikt nie ma prawa mówić jej w czym ma chodzić. Później mówi, że związek w którym są kompromisy to kiepawy związek, bo trzeba komuś ustępować, po czym sama stwierdza, że może i ustąpiłaby gdyby partner zwrócił jej uwagę na temat jej ubioru. Coś sobie przeczy, ale nie chce mi się już bawić w gry słowne.
Jest różnica pomiędzy "zdejm to bo się wstydzę bo co ludzie powiedzo" a przykładowo "myślę że byłoby Ci ładniej w niebieskiej bluzce a nie różowej".
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:49   #279
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Skoro wszystkie takie wolne i tak neutalnie nastawione do wyborów innych ludzi, to skąd tu taki najazd? Skąd tyle stron rozbijania gówna na atomy, łapania za słówka, żeby tylko udowodnić, że moja racja jest najmojsza? Przecież każdy ma prawo w swojej relacji ustanowić własne zasady? Czy nie?
Co do tego, co robimy jak idziemy gdzieś osobno, przypominam, że odniosłam się do opisanej sytuacji. Nie mam potrzeby tu się tłumaczyć ze swojej relacji.
Kahoko, mam takie wrażenie, że za dziesięć lat spojrzysz wstecz and you're gonna cringe really bad
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:52   #280
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Jest różnica pomiędzy "zdejm to bo się wstydzę bo co ludzie powiedzo" a przykładowo "myślę że byłoby Ci ładniej w niebieskiej bluzce a nie różowej".
No i co z tego, że jest różnica, skoro Kahoki, czy jak jej tam, napisała ogólnie, że nikt nie ma prawa ingerować w jej wygląd, bo to jej sprawa jak wygląda. Nie było mowy w tym momencie o szantażu, radzę sobie po prostu dotyczać, a nie znowuż wyciągać coś z pupu.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:52   #281
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Skoro wszystkie takie wolne i tak neutalnie nastawione do wyborów innych ludzi, to skąd tu taki najazd? Skąd tyle stron rozbijania gówna na atomy, łapania za słówka, żeby tylko udowodnić, że moja racja jest najmojsza? Przecież każdy ma prawo w swojej relacji ustanowić własne zasady? Czy nie?
Co do tego, co robimy jak idziemy gdzieś osobno, przypominam, że odniosłam się do opisanej sytuacji. Nie mam potrzeby tu się tłumaczyć ze swojej relacji.
Kahoko, mam takie wrażenie, że za dziesięć lat spojrzysz wstecz and you're gonna cringe really bad
też mam takie wrażenie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 19:53   #282
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Słowo "nienormalny" jest nacechowane negatywnie i nie ma sensu udawać że tak nie jest. Powiedzenie o kimś/ o czymś ze jest "nienormalne" ma wydźwięk pejoratywny.
W dalszym ciągu - co w tym złego? Niech sobie ma, mi nie przeszkadza, że nie we wszystkim zgadzam się ze społeczeństwem.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Jest różnica pomiędzy "zdejm to bo się wstydzę bo co ludzie powiedzo" a przykładowo "myślę że byłoby Ci ładniej w niebieskiej bluzce a nie różowej".
Nie ma różnicy, jeśli autor tych słów w obu przypadkach ma te same intencje wyrażając te wypowiedzi.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:00   #283
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu - co w tym złego? Niech sobie ma, mi nie przeszkadza, że nie we wszystkim zgadzam się ze społeczeństwem.



Nie ma różnicy, jeśli autor tych słów w obu przypadkach ma te same intencje wyrażając te wypowiedzi.
Halo, Leszy tu ziemia. Nie chodzi o Ciebie. O sobie mów że jesteś nienormalny ile Ci się żywnie podoba.

Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy mówieniem komuś że z niebieskimi spodniami ładniej mu będzie w czerwonej bluzce niż w Zielonej ale niech ubiera się jak chce, a mówieniem że jak zalozysz czerwona bluzkę do niebieskich spodni to ja z tobą nie wychodzę?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Skoro wszystkie takie wolne i tak neutalnie nastawione do wyborów innych ludzi, to skąd tu taki najazd? Skąd tyle stron rozbijania gówna na atomy, łapania za słówka, żeby tylko udowodnić, że moja racja jest najmojsza? Przecież każdy ma prawo w swojej relacji ustanowić własne zasady? Czy nie?
Co do tego, co robimy jak idziemy gdzieś osobno, przypominam, że odniosłam się do opisanej sytuacji. Nie mam potrzeby tu się tłumaczyć ze swojej relacji.
Kahoko, mam takie wrażenie, że za dziesięć lat spojrzysz wstecz and you're gonna cringe really bad
Do wyborów innych ludzi nic nie mam, dopóki nie narzucają ich innym. Przykre że tyle stron a dalej nie rozumiecie o co chodzi.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:05   #284
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Halo, Leszy tu ziemia. Nie chodzi o Ciebie. O sobie mów że jesteś nienormalny ile Ci się żywnie podoba.

Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy mówieniem komuś że z niebieskimi spodniami ładniej mu będzie w czerwonej bluzce niż w Zielonej ale niech ubiera się jak chce, a mówieniem że jak zalozysz czerwona bluzkę do niebieskich spodni to ja z tobą nie wychodzę?
---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



Do wyborów innych ludzi nic nie mam, dopóki nie narzucają ich innym. Przykre że tyle stron a dalej nie rozumiecie o co chodzi.
Nie? To dlaczego tak żarliwie przekonujecie, że związek w którym są kompromisy to żaden związek, że związek w którym partnerzy dają sobie prawo wyrażania sprzeciwu to od razu szantaż itd?
Różnica tu jest taka, że była mowa o całkiem innej sytuacji, dotyczącej intymności, a wy płyniecie w stronę zachodu słońca
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:08   #285
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ja odpadłem, jak kahoko i stewardesa zaczęły wykrzywiać moje wypowiedzi. Także zbytnio w jakąś dyskusję z tymi osobami się nie zamierzam wdawać.
w sensie odzierać z bawełny.
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Polecam sprawdzić w słowniku, skoro tak chętnie do niego sama odesłałaś, co oznacza "norma". Mi nie przeszkadza, że w niektórych sprawach jestem nienormalny względem ogólnie przyjętych norm społecznych. Natomiast nie biegam i nie krzyczę po wątkach, że coś nie jest normalne, tylko "czyjeś".
tylko ona się odnosi jedynie do własnych norm.

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
z czytaniem ze zrozumieniem nie mam problemow za to obawiam sie ze niektorzy tutaj maja problem z innymi rzeczami...
kochana, Ty szantażu od wyrażenia uczuć nie odróżniasz
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Po co w takim razie bierzesz ślub, skoro związek ma nadal funkcjonować jako "otwarty"? Niedorzeczność i totalne zaprzeczenie istoty małżeństwa, tak nawiasem.
bo małżeństwo nie musi być monogamiczne? nie mogę poślubić dwóch osób (prawnie), ale nadal mogę być swingerką czy mieć otwarty związek. dla mnie istotą małżeństwa nie jest wyłączność seksualna, a więź duchowo-emocjonalna.
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli skorzystasz to wtedy mu ustępujesz Dziękuję, tylko tyle chciałam, na jedno wyszło.
[/U]
no i znowu, za młoda i głupia jeśli on da mi sugestię i ja się z tą sugestią zgodzę, to wtedy się do niej zastosuję. jeśli się z nią nie zgodzę, to się nie zastosuję. ustępstwo to nie jest zrobienie tak, jak ktoś powiedział, a zrobienie przynajmniej po części wbrew sobie.
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
To z tego, że najpierw pisze, że to są jej ciuchy, jej ciało i nikt nie ma prawa mówić jej w czym ma chodzić. Później mówi, że związek w którym są kompromisy to kiepawy związek, bo trzeba komuś ustępować, po czym sama stwierdza, że może i ustąpiłaby gdyby partner zwrócił jej uwagę na temat jej ubioru. Coś sobie przeczy, ale nie chce mi się już bawić w gry słowne.
nie, nigdy tego nie napisałam. nie ubieram się wbrew sobie.
Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Jest różnica pomiędzy "zdejm to bo się wstydzę bo co ludzie powiedzo" a przykładowo "myślę że byłoby Ci ładniej w niebieskiej bluzce a nie różowej".
... i w obu sytuacjach to ja mam ostateczne zdanie, czy lepiej się czuję w różowej, czy niebieskiej, czy w żadnej.
Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Skoro wszystkie takie wolne i tak neutalnie nastawione do wyborów innych ludzi, to skąd tu taki najazd? Skąd tyle stron rozbijania gówna na atomy, łapania za słówka, żeby tylko udowodnić, że moja racja jest najmojsza? Przecież każdy ma prawo w swojej relacji ustanowić własne zasady? Czy nie?
kłótnia nie jest o to, czy ktoś ma nosić stringi, czy nie. kłótnia jest o tym, że narzucanie komuś czegoś nie jest dobre, szantaże nigdy nie powinny być akceptowane, a kompromisy to mierne rozwiązanie.
Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Kahoko, mam takie wrażenie, że za dziesięć lat spojrzysz wstecz and you're gonna cringe really bad
to sobie je miej, od dawna to słyszę zalatuje projekcją tak btw.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:11   #286
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Po co w takim razie bierzesz ślub, skoro związek ma nadal funkcjonować jako "otwarty"? Niedorzeczność i totalne zaprzeczenie istoty małżeństwa, tak nawiasem.
A jaka jest istota małżeństwa? Co to w ogóle jest?
Małżeństwo jest obiektywnie niczym więcej jak umową między dwojgiem ludzi zawartą w obecności urzędnika państwowego. Skutki prawne możesz znaleźć w ustawie, a wszelkie inne konsekwencje zawarcia małżeństwa ludzie zapewniają sobie sami według uznania. Nie dla każdego jest to koniec otwartego związku.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:11   #287
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Nie? To dlaczego tak żarliwie przekonujecie, że związek w którym są kompromisy to żaden związek, że związek w którym partnerzy dają sobie prawo wyrażania sprzeciwu to od razu szantaż itd?
Różnica tu jest taka, że była mowa o całkiem innej sytuacji, dotyczącej intymności, a wy płyniecie w stronę zachodu słońca
Czemu do mnie mówisz na "wy"?
Nie widzę nigdzie, żeby ktoś napisał że związek gdzie są kompromisy to żaden związek. Dziewczyny pisały że nie są one potrzebne w ich związkach, na co dostały odpowiedzi "nie wierzę" xD

Nie, to nie jest całkiem inna sytuacja. Sytuacja jest dokładnie taka sama. Moje ciało to moje ciało, niezależnie czy chcę pokazać piersi czy odsłonięte ramiona nikt mi nie ma prawa mówić że jeśli to zrobię, to nie nie pozwoli mi gdzieś iść. Partner również nie powinien mi mówić że jeżeli ubiorę się tak a nie inaczej to on ze mną będzie wstydził się wyjść. Jeśli trafiam na takiego palanta to od niego uciekam, elementarny szacunek do siebie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:13   #288
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to sobie je miej, od dawna to słyszę zalatuje projekcją tak btw.
A ja to o projekcji słyszę od ciebie za każdym razem, jak coś ci nie w smak. Riposta na tym samym poziomie co ''twoja stara'' albo ''you're a towel''.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:14   #289
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Nie? To dlaczego tak żarliwie przekonujecie, że związek w którym są kompromisy to żaden związek, że związek w którym partnerzy dają sobie prawo wyrażania sprzeciwu to od razu szantaż itd?
Różnica tu jest taka, że była mowa o całkiem innej sytuacji, dotyczącej intymności, a wy płyniecie w stronę zachodu słońca
bo kompromis oznacza rozwiązanie pośrodku, nie w pełni satysfakcjonujące żadną ze stron. opisałam to na przykładach tych cholernych ścian, a widzę, że dalej nie dociera.

wyrażenie opinii to jedno. wyrażenie sprzeciwu w formie 'tak nie wyjdziesz na ulicę, po moim trupie!' jest conajmniej śmieszne, a przy bliższej obserwacji - przerażająco smutne. bo to to samo, co 'łobuz kocha najbardziej', 'bo zupa była za słona' i 'on tak z miłości'. bo ja uznaję, że ludzie są równi i mają równe prawa i nikt nie może im niczego narzucać - mogą próbować i mogą się zdziwić. bo jeśli obie strony chcą mieć związek pan-sługa to proszę bardzo, ale nikt nie ma prawa wciskać kogoś w rolę poddańczą, bo co ludzie powiedzo.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 20:15   #290
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Nie? To dlaczego tak żarliwie przekonujecie, że związek w którym są kompromisy to żaden związek, że związek w którym partnerzy dają sobie prawo wyrażania sprzeciwu to od razu szantaż itd?
Różnica tu jest taka, że była mowa o całkiem innej sytuacji, dotyczącej intymności, a wy płyniecie w stronę zachodu słońca
Podobno potrzeba intymności jest kulturowo wydumana. Tego dowiedziałam się na tym wątku.

A ja miałam dzisiaj miłą pogawędkę z Muńkiem Staszczykiem, uwielbiam Sopot, zawsze spotkam kogoś fajnego. A wy tu cały dzień bijecie pianę cholera już wie o co
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:15   #291
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
A ja to o projekcji słyszę od ciebie za każdym razem, jak coś ci nie w smak. Riposta na tym samym poziomie co ''twoja stara'' albo ''you're a towel''.
to może czas najwyższy przestać wypierać...
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:16   #292
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

No to wychodzi na to, że niektórzy w tym wątku są nieomylni, nigdy nie podejmują kiepskich decyzji. Nie można im nic powiedzieć czy zasugerować, bo wolność i swoboda wyboru. A partner w dupie był i gówno widział i nic nie wie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:16   #293
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
bo kompromis oznacza rozwiązanie pośrodku, nie w pełni satysfakcjonujące żadną ze stron. opisałam to na przykładach tych cholernych ścian, a widzę, że dalej nie dociera.

wyrażenie opinii to jedno. wyrażenie sprzeciwu w formie 'tak nie wyjdziesz na ulicę, po moim trupie!' jest conajmniej śmieszne, a przy bliższej obserwacji - przerażająco smutne. bo to to samo, co 'łobuz kocha najbardziej', 'bo zupa była za słona' i 'on tak z miłości'. bo ja uznaję, że ludzie są równi i mają równe prawa i nikt nie może im niczego narzucać - mogą próbować i mogą się zdziwić. bo jeśli obie strony chcą mieć związek pan-sługa to proszę bardzo, ale nikt nie ma prawa wciskać kogoś w rolę poddańczą, bo co ludzie powiedzo.
Syrenko uważaj. Nie za dużo informacji na raz. Zaraz Ci się dostanie że porównujesz zakaz wyjścia na plażę w stringach do bicia xD tu trzeba spokojnie dawkować nową wiedzę.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:21   #294
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Czemu do mnie mówisz na "wy"?
Nie widzę nigdzie, żeby ktoś napisał że związek gdzie są kompromisy to żaden związek. Dziewczyny pisały że nie są one potrzebne w ich związkach, na co dostały odpowiedzi "nie wierzę" xD

Nie, to nie jest całkiem inna sytuacja. Sytuacja jest dokładnie taka sama. Moje ciało to moje ciało, niezależnie czy chcę pokazać piersi czy odsłonięte ramiona nikt mi nie ma prawa mówić że jeśli to zrobię, to nie nie pozwoli mi gdzieś iść. Partner również nie powinien mi mówić że jeżeli ubiorę się tak a nie inaczej to on ze mną będzie wstydził się wyjść. Jeśli trafiam na takiego palanta to od niego uciekam, elementarny szacunek do siebie.
Trudno wierzyć w taką prawdę objawioną, którą mogłaby wygłosić nastolatka, ale dojrzałej kobiecie już średnio podchodzi.
A jeśli ten''palant'' ma w swoim związku taką właśnie zasadę? Może czy już się w twoich granicach wolności nie mieści?
A mówię ''wy'' bo ty i kahoko zawsze występujecie jako dwugłowy potwór, żeby sobie nawzajem przytakiwać

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to może czas najwyższy przestać wypierać...
Na wyparcie też czekałam...
You're a towel.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:21   #295
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
bo jeśli obie strony chcą mieć związek pan-sługa to proszę bardzo, ale nikt nie ma prawa wciskać kogoś w rolę poddańczą, bo co ludzie powiedzo.


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6338674 6]A wy tu cały dzień bijecie pianę cholera już wie o co[/QUOTE]

Nic na to nie poradzę, że nie rozumiesz, ale po co w takim razie się odzywać, jeśli nie ma się nic do dodania?


Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
No to wychodzi na to, że niektórzy w tym wątku są nieomylni, nigdy nie podejmują kiepskich decyzji. Nie można im nic powiedzieć czy zasugerować, bo wolność i swoboda wyboru. A partner w dupie był i gówno widział i nic nie wie.
Jejku, to jak sobie w życiu radzą single w takim razie?
Zasugerować można, o ile ktoś sobie takich sugestii życzy, zwyczaj udzielania wszystkim w koło dobrych rad bywa upierdliwy.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:22   #296
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
No to wychodzi na to, że niektórzy w tym wątku są nieomylni, nigdy nie podejmują kiepskich decyzji. Nie można im nic powiedzieć czy zasugerować, bo wolność i swoboda wyboru. A partner w dupie był i gówno widział i nic nie wie.
Ale wszystko się opiera właśnie o te sugestie! Zakonna proszę, nie wierzę że nie widzisz różnicy pomiędzy:

- kochanie jak wyglądam? ładnie na mnie leży ten strój?
- wiesz co wydaje mi się że może jest trochę zbyt odważny jak na plażę, nie będziesz się niekomfortowo czuła?
- ok, może faktycznie masz rację, zmienię / eee tam, mnie się podoba
- spoko, gotowa to idziemy na plażę

a

Gdy zobaczył mój strój kąpielowy i na plażę, to zabronił mi w nim wyjść. Kazał kupić nowy albo zero opalania i kąpieli.Chłopak powiedział, ze wykluczone aby z gołą dup..... pokazywała się innym facetom.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:22   #297
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Syrenko uważaj. Nie za dużo informacji na raz. Zaraz Ci się dostanie że porównujesz zakaz wyjścia na plażę w stringach do bicia xD tu trzeba spokojnie dawkować nową wiedzę.
Bo porównuje, co jest co najmniej śmieszne.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:22   #298
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Trudno wierzyć w taką prawdę objawioną, którą mogłaby wygłosić nastolatka, ale dojrzałej kobiecie już średnio podchodzi.
A do jakiego wieku można mieć taką opinię?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:24   #299
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Ale wszystko się opiera właśnie o te sugestie! Zakonna proszę, nie wierzę że nie widzisz różnicy pomiędzy:

- kochanie jak wyglądam? ładnie na mnie leży ten strój?
- wiesz co wydaje mi się że może jest trochę zbyt odważny jak na plażę, nie będziesz się niekomfortowo czuła?
- ok, może faktycznie masz rację, zmienię / eee tam, mnie się podoba
- spoko, gotowa to idziemy na plażę

a

Gdy zobaczył mój strój kąpielowy i na plażę, to zabronił mi w nim wyjść. Kazał kupić nowy albo zero opalania i kąpieli.Chłopak powiedział, ze wykluczone aby z gołą dup..... pokazywała się innym facetom.
Rzeczywiście, ektremista
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:25   #300
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Chłopak zabronił mi wyjść na plażę.

Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Kahoko bodajże, napisałaś kilka stron wcześniej, że to co na siebie zakładasz to tylko i wyłącznie twój wybór. I nie było w tym momencie mowy o żadnych szantażach. Po prostu, twoje ciało, twoje ciuchy i robisz sobie z nimi co chcesz. Powiewa totalnym ignorowaniem zdania partnera w tym momencie.
Tak, ze strony tego, który cokolwiek sugeruje lub próbuje nakazać.
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Szantaż to jedno i nie napisałam przez cały ten wątek słowa, w którym popieram szantażowanie kogokolwiek. Ciągle jedyne co czytam, to jak u was błogo, 0 kompromisów, całkowita zgodność. Co byś zrobiła, gdyby partner zwrócił ci uwagę na twój ubiór i powiedział, że lepiej byłoby gdybyś założyła coś innego? Rozumiem, że miałabyś to totalnie w dupie? O tym mówiłam właśnie, mając na myśli arogancję.
To sprawdź znaczenie tego słowa. Mało że w dupie, to wystarczający powód do rozstania.
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Wasze prośby o statystyki mnie powalają. Nie trzeba być szerlokiem, żeby twierdzić, że w Pl znacznie więcej jest KK niż meczetów.
I jest to bardzo łatwo sprawdzić i udowodnić. Czekamy
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
A związek otwarty przestaje takim być w momencie zawarcia małżeństwa, więc ten tego...
A to niby z jakiego powodu?
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ja odpadłem, jak kahoko i stewardesa zaczęły wykrzywiać moje wypowiedzi. Także zbytnio w jakąś dyskusję z tymi osobami się nie zamierzam wdawać.
Przeżyjemy. Nawet bez nagródek i pochwał od Pana, że jak na kobiety potrafimy zachować poziom.
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Byłoby miło, gdybyś Ty też pisała poprawnie:



Polecam sprawdzić w słowniku, skoro tak chętnie do niego sama odesłałaś, co oznacza "norma". Mi nie przeszkadza, że w niektórych sprawach jestem nienormalny względem ogólnie przyjętych norm społecznych. Natomiast nie biegam i nie krzyczę po wątkach, że coś nie jest normalne, tylko "czyjeś".
Proszę zatem o przytoczenie tej definicji. Tylko nie wiem jak to zrobisz, jeśli jedynie wiarygodne źródła są anglojęzyczne.
Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Po co w takim razie bierzesz ślub, skoro związek ma nadal funkcjonować jako "otwarty"? Niedorzeczność i totalne zaprzeczenie istoty małżeństwa, tak nawiasem.
Żebyś pytała. A czymże jest ta istota małżeństwa i dlaczego to Ty miałabyś ją definiować?
Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Skoro wszystkie takie wolne i tak neutalnie nastawione do wyborów innych ludzi, to skąd tu taki najazd?
Bo niektórzy mają problem nawet z tym jak ubierają się obcy ludzie na plaży.
Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Kahoko, mam takie wrażenie, że za dziesięć lat spojrzysz wstecz and you're gonna cringe really bad
I mówisz to z pozycji samozwańczego autorytetu, bo...?
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu - co w tym złego? Niech sobie ma, mi nie przeszkadza, że nie we wszystkim zgadzam się ze społeczeństwem.
A jakie to ma znaczenie? To nie zmienia faktu, że jest to obraźliwe.
Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Nie ma różnicy, jeśli autor tych słów w obu przypadkach ma te same intencje wyrażając te wypowiedzi.
Borze
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-03 21:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.