Mamusie marcowe 2017 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 13:54   #841
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Milena sprobuj napic sie coca coli lub pepsi takiej mocno gazowanej.mnie zawsze ratowaly krople zoladkowe ale to kurde na spirytusie jest maz z kolei zawsze pije miete pieprzowa na bol brzucha.
Teqiba tak naprawde to plamienie mialam tylko w srode s pracy.podczas badania w szpitalu juz nic nie bylo widac.Oszczedzam sie jak tylko moge.Maz wszystko za mnie dzwiga dziwnie mi z tym bo np.moja mama dzwiga wiadra z woda na dzialke zeby podlac warzywa albo ciagnie wode ze studni a ja nie moge jej pomoc
Anoxa ja uzywam bellybestfriend.mozna tam wpisywac nastroj kazdego dnia i inne informacje.ja uzywam go tylko raczej pogladowo.
Co do zapalenia pecherza to jest jeszcze Furagin ale nje wiem czy kobiety w ciazy moga brac.
Dziewczyny jak macie takie bole jak podczas @ to bierzcie nospe.ja teraz w szpitalu 3 x dziennie bralam.
Teraz znowu cisnienie mi leci w dol choc i tak mam niskie.ledwo dzisiaj w kosciele wystalam.musze zaczac chodzic wczesniej zeby usiasc bo teraz wystac 1h to nie lada wyczyn dla mnie...
Witaj Sandrunia.Mam nadzieje ze wystarczajaca lic,ba osob Cie przywitala
Właśnie próbuje się tam zarejestrować i cholera... Cały czas wyskakuje mi: podane adresy E-Mail są różne, mimo że wpisuję jeden :/
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 14:06   #842
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Anoxa
Ja mam fajną aplikacje falvit mama. Jest bardzo prosta w obsłudze.

Antena 22
Dziękuję za radę będę musiała kupić pepsi ,kiedyś mi pomagała a nawet o tym nie pomyślałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:29   #843
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Powiem wam, że mi tez jakoś szczególnie nie zależy na tej liście. Fajnie jak jest ale nie koniecznie od pierwszego wątku. Dla mnie lepiej później jak się zdążymy poznać.

SAY-HELLO - ja mam takie bóle jak na okres sle się nie martwię bo w poprzedniej ciąży też tak miałam.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:37   #844
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, że to nic strasznego Jutro będę u gina, to dopytam jeszcze o tą nos-pę
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 15:37   #845
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

z listą tak samo myślę. Nie ma ciśnienia a czasu mamy dużo
najpierw niech pierwszy trymestr minie i wszystkie będziemy na bezpiecznej pozycji
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:01   #846
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

PatiPee wzruszajaca historia !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:39   #847
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Dzień doberek ciężaróweczki
Witam

Uśmiechnięta wypróbuj ta apke ��


PatiPee mi w pierwszej ciąży jeden lekarz mówił że noszą w ciąży jak najbardziej jest wskazana bo też na początku ciąży miałam taki ból dołem brzucha jak na okres teraz też mam nawet przez chwilę myślałam że naprawdę dostanę okres i to jednak nie ciąża �� ale jednak testy pozytywne wychodzą ale to pewnie przez to że u giną jeszcze nie bylam
Też mam tą apke moja ciąża ale średnio mi się podoba


antena22 mi też gin poprzednio w ciąży zalecam nospe ale to najlepiej konsultacji ze swoim lekarzem

milena2690. Wypróbuj ta apke dziekuje



Jak się ogólnie dziewczyny czujecie?u mnie kompletny brak łaknienia i apetytu zmuszam się żeby coś zjeść. Poza tym zmęczenie może nie aż tak męcząca senność ale brak siły na co kol wiek najchętniej bym siedziała na kanapie pół dnia. I brzuch mnie dołem boli jak na @ no i piersi bolą a głównie sutki
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 16:41   #848
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cześć! nadrobiłam Was, miałam gorsze dni, zaczęły się objawy, jestem strasznie słaba, śpiąca i zaczęły się mdłości... Chyba wolalabym zwymiotować i poczuć ulgę niż ciągle czuć to mulenie na żołądku.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja byłam spokojna i szczęśliwa dopóki nie zaczęłam widzieć komentarzy i postów tj.: "poronilam w 7-8-9-13 tygodniu", "na usg było tylko puste jajo" , "nie było tętna" -niewyjaśnione utraty ciąży to coś co mnie paraliżuje nie umiem się cieszyć tylko ciągle się martwię
mnie też, ale bardzo staram się nie myśleć negatywnie

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Pati nie możemy się tak nakrecac, oczywiście rozumiem Twoje obawy, bo sama też je mam, ale staram sie być dobrej myśli. Tym bardziej że u mnie ciąża pojawiła się nieco za szybko, więc stwierdziłam ze jak los mi sprawił takiego psikusa to musi byc dobrze:-D

Btw. pochwalilyscie się już rodzinie? Ja myślałam żeby powiedzieć mamie w ten weekend, ale nie wiem w sumie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
my powiedzieliśmy tylko rodzicom kilka dni temu

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
nawet ja mogłabym się zająć ta lista, ale wolałabym poczekać do końca pierwszego trymestru bo boję się narazie gdziekolwiek się wpisywać a co dopiero listę prowadzić swoją drogą dziwne podejście, nie przywitano mnie w wątku to będę udawać że urodze w lutym; ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lista ma ten plus, że łatwiej się poznac i połapać w osobach.
Ja nie udaję, że urodze w lutym, a lutówki czytam i lubie.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny co tak na szybko na zapalenie pęcherza?? Tak mnie rozbolał ze nie mogę zasnąć
żurawit, ale on nie da rady jak już jest poważnie, moim zdaniem badanie moczu i lekarz nie ma co lekceważyć

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
[COLOR="DarkGreen"[/COLOR]Witam Dziewczynki
Dołączam również do marcóweczek(chyba termin dokladnie jeszcze nie wyliczony)
Chciałam się tylko przywitać:cmo k:
witaj! który tydzień masz?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość


Dziś rano mnie obudziły bóle macicy jak na @ , też tak macie ? Trochę się wystraszyłam, że to CP, ale wtedy bóle były znacznie mocniejsze. No i plamień na szczęście nie ma.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
ja miałam takie bóle, mi lekarz powiedział, że to mogą być skoki progesteronu i przepisał mi luteine i duphaston. nie wiem czy miał racje, bo progesteron badałam i był przecietny, nie b. niski, ale faktycznie teraz mnie już nie boli

Cytat:
Napisane przez milena2690 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Sandrunia Niepon
Witam i gratuluję

Kochane pomóżcie. Od wczoraj chyba czymś się zatrulam,boli mnie żołądek , spałam może dwie godziny,jest mi bardzo słabo i nie mogę zjeść niczego. Macie jakieś sprawdzone metody na ból żołądka ?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a może to już objawy, a nie zatrucie?
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 16:52   #849
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Milena sprobuj napic sie coca coli lub pepsi takiej mocno gazowanej.mnie zawsze ratowaly krople zoladkowe ale to kurde na spirytusie jest maz z kolei zawsze pije miete pieprzowa na bol brzucha.
Teqiba tak naprawde to plamienie mialam tylko w srode s pracy.podczas badania w szpitalu juz nic nie bylo widac.Oszczedzam sie jak tylko moge.Maz wszystko za mnie dzwiga dziwnie mi z tym bo np.moja mama dzwiga wiadra z woda na dzialke zeby podlac warzywa albo ciagnie wode ze studni a ja nie moge jej pomoc
Anoxa ja uzywam bellybestfriend.mozna tam wpisywac nastroj kazdego dnia i inne informacje.ja uzywam go tylko raczej pogladowo.
Co do zapalenia pecherza to jest jeszcze Furagin ale nje wiem czy kobiety w ciazy moga brac.
Dziewczyny jak macie takie bole jak podczas @ to bierzcie nospe.ja teraz w szpitalu 3 x dziennie bralam.
Teraz znowu cisnienie mi leci w dol choc i tak mam niskie.ledwo dzisiaj w kosciele wystalam.musze zaczac chodzic wczesniej zeby usiasc bo teraz wystac 1h to nie lada wyczyn dla mnie...
Witaj Sandrunia.Mam nadzieje ze wystarczajaca lic,ba osob Cie przywitala
No to dobrze że już nie plamisz
Ja też dzisiaj (odpukac) na razie przestałam.. Oby to juz więcej nie wróciło
Zwolnienie masz już do końca ciąży czy wracasz jeszcze do pracy?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 17:23   #850
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Witam nowe dziewczyny
Ja się już teraz dobrze czuje. Czasem mam lekkie mdłości rano, ale to już bez porównania z tym co było na początku. Dziś w nocy trochę mnie bolał brzuch kilka razy tak mocniej, ale bez większych sensacji. Cycki mnie bolą, a śpię jak zabita
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 17:45   #851
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
ja miałam takie bóle, mi lekarz powiedział, że to mogą być skoki progesteronu i przepisał mi luteine i duphaston. nie wiem czy miał racje, bo progesteron badałam i był przecietny, nie b. niski, ale faktycznie teraz mnie już nie boli
dopytam jutro lekarza




A jeśli chodzi o objawy, to też nie mam na nic siły i męczę się 10x szybciej niż normalnie, muszę codziennie się zdrzemnąć w ciągu dnia (wcześniej rzadko mi się to zdarzało). Poza tym piersi bolą, jestem ciągle głodna i od czasu do czasu mam leciutkie mdłości. Ogólnie nie jest najgorzej
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 19:11   #852
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Heja
Witam nowe dziewczyny!
Ja też ogólnie lubię listy ze względu na to, że łatwiej się połapać kto co i jak, ale nie obrażę się jak będzie od kolejnego wątku

U mnie całkiem nieźle, objawy się trochę wyciszyly i w końcu mam normalniejszy apetyt, bo wcześniej w przeciwieństwie do większości z Was mogłam pochlaniac każde ilości warzyw, jajek i nabiału:-P
Mimo to mdłości mam, ale naprawdę lekkie i krótkotrwałe. Mam tez duże pragnienie, najgorzej jest w nocy, najchętniej spalabym z jakimś bukłakiem i podpijała co chwilę:-D No i jestem dość senna - wczoraj po obiedzie zasnelam na 2h

Jutro zamierzamy powiedzieć rodzicom, nie wiem czemu ale jakoś się boję :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:22   #853
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Hej dziewczyny można się przyłączyć ? Kolejna marcówka wita
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:22   #854
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Witamy i zapraszamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:38   #855
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Kochana ja mam tak od samego początku,są takie momenty, że boli tak aż łzy lecą,ale to raz na dwa -trzy dni i trwa ok 1-2min.
Nie panikuje -nie panikuje
Jeśli nie ma plamien jest ok, brzuch może boleć i cala ciążę. .

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



może gorzka herbatka i delikatna głodówka, choć nie wiem czy w ciąży tak można.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Ja mam urofuraginum ale nie wolno w ciąży, a ten femisept jest dozwolony?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------




Ja mam "moja ciąża" ale średnio mi się podoba, musze inna wypróbować






Bry
Tak, w składzie jest żurawina, pietruszka i wit.C. Brałam go z polecenia lekarza w pierwszej ciąży na bakterie w moczu. Zapalenie dróg moczowych może być groźne dla dziecka...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

U nas bardzo intensywny dzień. Przyjechali do nas znajomi z dzieciakami 6m starszymi od mojej Zosi. Super się wszyscy bawili, wybiegali po ogródku, wyszaleli! Za to teraz padam ze zmęczenia 😉 Mąż stwierdził, że jednak większa gromadka to fajna sprawa. Dzieciaki same się sobą zajmowały, rysowały, wyrywaly sobie zabawki, biegały za piłką, a my w końcu mogliśmy złapać trochę oddechu 😉
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:48   #856
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można się przyłączyć ? Kolejna marcówka wita
Witamy!




Dziewczyny, a jak z jazdą na rowerze? W internecie piszą, że można, ale bez przesady. Właśnie dziś sobie zrobiłam 30 minutową wycieczkę po płaskiej ścieżce rowerowej, bez szaleństw itp. Chyba można?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2016-07-24 o 20:50
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 20:54   #857
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Można, ja jeździłam, jak niecma przeciwwskazań to nie ma problemu. Choć ja i tak się obawiam na wertepach itp. Poza tym nie ciągnie mnie. Wolę spacery.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:02   #858
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Anoxa istnieje możliwość porodu SN gdy pierwszy był cc ale musisz się przygotować odpowiednio do tego no i wszystko zależy jakie były zalecenia pierwszego cc no i czy lekarz wyrazi zgodę.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Ally5 przykre to co piszesz ze tak "wspaniale" potraktowały cie dziewczyny z wątku nie potrafię sobie tego wyobrazić. ...

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Milena proszę nie wierz w zabobony. Na koniec mówi się że mycie okien przyspiesza poród i co? Urodziłam w 41 tygodniu
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:03   #859
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Jako, ze mialam byc mama marcową 2016(a jestem lutową 2016 ) to do marcówek mam sentyment. Zycze Wam dziewczyny spokojnych ciaz i zdrowych maluchow! W fajnym okresie bedziecie rodzic. Jak Was podczytuje to sie lza w oku kreci

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2016-07-24 o 21:17
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 21:03   #860
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak z jazdą na rowerze? W internecie piszą, że można, ale bez przesady. Właśnie dziś sobie zrobiłam 30 minutową wycieczkę po płaskiej ścieżce rowerowej, bez szaleństw itp. Chyba można?
Nad tym samym się dzisiaj zastanawiałam może podpytam gina przy najbliższej wizycie,bo tak się jakoś obawiam lekko. Obawy na pewno potęguje fakt,że ponad 3 lata czekaliśmy na ciążę,więc teraz drżę o nią na każdym kroku.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:08   #861
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Nad tym samym się dzisiaj zastanawiałam może podpytam gina przy najbliższej wizycie,bo tak się jakoś obawiam lekko. Obawy na pewno potęguje fakt,że ponad 3 lata czekaliśmy na ciążę,więc teraz drżę o nią na każdym kroku.
Mój gin kazał mi się postukac w głowę jak pytalam o rower. Z tym, że on jest z tych bardziej przeczulonych. Do męża powiedział, że w ciąży mam mieć wszystko na pilota i mam absolutny zakaz noszenia córci..
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:10   #862
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

az tak? z ciekawości jak nie zapomnę to zapytam o ten rower w środę lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:10   #863
milena2690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

SzaraaMyszka
No właśnie już sama nie wiem jak to z tym jest to moja pierwsza ciąża więc może panikuje


Witch_18
Czytałam że jeśli chodzi o rower to tylko stacjonarny ale ze względów takich że przed ciążą jeździłam często to zapytam o to lekarza bo też mnie to interesuje.


Moooniaaaa
Również życzymy spokojnych 9miesiecy i ślicznych ,zdrowych maluszków😉😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milena2690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:18   #864
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Ja kiedyś byłam dość aktywna,bo biegałam sporo a teraz się zamieniłam w kanapowca Tylko kanapa i książki przez ostanie 2 tyg jak byłam na urlopie Jutro wracam do pracy co będzie wyzwaniem bez kawy i z moją sennością ostatnio.

Przedstawię się też: Ewelina, lat 29 z małżonkiem i kotem, charakterną brytyjką o ciążę staraliśmy się ponad 3 lata, przeszliśmy trochę trwającą diagnostykę i finalnie udało nam się z pomocą IVF Właśnie zaczęłam 6tydz ciąży i TP mam na 25 marca.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:21   #865
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Sandrunia witaj

Mi również cytowanie nie działa na apce

Witch witaj
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:23   #866
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Heja
Witam nowe dziewczyny!
Ja też ogólnie lubię listy ze względu na to, że łatwiej się połapać kto co i jak, ale nie obrażę się jak będzie od kolejnego wątku

U mnie całkiem nieźle, objawy się trochę wyciszyly i w końcu mam normalniejszy apetyt, bo wcześniej w przeciwieństwie do większości z Was mogłam pochlaniac każde ilości warzyw, jajek i nabiału:-P
Mimo to mdłości mam, ale naprawdę lekkie i krótkotrwałe. Mam tez duże pragnienie, najgorzej jest w nocy, najchętniej spalabym z jakimś bukłakiem i podpijała co chwilę:-D No i jestem dość senna - wczoraj po obiedzie zasnelam na 2h

Jutro zamierzamy powiedzieć rodzicom, nie wiem czemu ale jakoś się boję :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A byłaś już u Gina?
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:30   #867
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Hej dziewczyny udało mi się w końcu was nadrobić denerwuje mnie paka bo nie można cytować

Czuje się średnio a to przez to ze nie chodzę na dwójkę... brzuch jak balon szkoda gadać ogólne nie narzekam choć pierwsza ciąża była chyba lepsza.

Moja córcia od wczoraj śmiga na nóżkach juz sama choć za palec juz od dawna to tak naprawdę od wczoraj się dziewczyna mi rozkrecila no ale paluszka nie odmawia

Widziałam ze pisałyscie coś o sobie to i ja również napisze.
Na imię mam Ania 26 lat małżonek 28. Po ślubie jesteśmy 3 lata. Mam córeczkę Milenkę która ma 14 miesięcy.

Mam nadzieje ze uda mi się częściej tu zaglądać i zgrać z wami

Milena w zabobony nie ma co wierzyć jeżeli chodzi o okna to tu chodzi z punktu zdrowotnego by nie wieszać firan bo nie możemy podnosić wysoko i na długo rąk.
Wierząc w zabobony nie mogłabyś przejść pod drabiną . Nie mogłabyś obciąć włosów bo niby dziecko będzie miało rozum krótki etc.
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:34   #868
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
A byłaś już u Gina?
Teqiba zwolnienie wzielam tylko na pobyt w szpitalu.od jutra mam 2 tyg.urlopu wiec odpoczne troche.
Co do jazdy na rowerze to ja jezdzilam i nir pytalam gina o rade.przed ciaza hezrzilam codzuennie ok 12 km do pracy wiec uznalam ze organizm jest przyzwyczajony.jednak po ostatnim pobycie w szpitalu troche sie boje.na kolejnej wizycie zapytam skad on mogl sie wziac.
Witaj witch
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 21:56   #869
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

W następnej części wątku nie możemy do nazwy dodać serduszek i innych emoji, to będzie można cytować

Juro idę do gina, trochę się stresuję... Jestem niby dobrej myśli, ale mam gdzieś z tyłu głowy myśl, co będzie, jak powie, że nie ma ciąży w macicy Świat mi się zawali znowu


Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Można, ja jeździłam, jak niecma przeciwwskazań to nie ma problemu. Choć ja i tak się obawiam na wertepach itp. Poza tym nie ciągnie mnie. Wolę spacery.
Ja uwielbiam jeździć na rowerze, spacerować resztą też Także ubolewam, że musiałam zakończyć dłuższe wycieczki po lesie Ale mam nadzieję, że krótkie przejażdżki po mieście są dozwolone.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jako, ze mialam byc mama marcową 2016(a jestem lutową 2016 ) to do marcówek mam sentyment. Zycze Wam dziewczyny spokojnych ciaz i zdrowych maluchow! W fajnym okresie bedziecie rodzic. Jak Was podczytuje to sie lza w oku kreci


Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Nad tym samym się dzisiaj zastanawiałam może podpytam gina przy najbliższej wizycie,bo tak się jakoś obawiam lekko. Obawy na pewno potęguje fakt,że ponad 3 lata czekaliśmy na ciążę,więc teraz drżę o nią na każdym kroku.
Ja jutro zapytam swojego
My o ciążę też się staraliśmy długo, do tego jedna ciąża nieudana... Ale (póki co) nie dmucham i nie chucham na siebie, zwariowałabym oszczędzając się non stop Wiadomo, we wszystkim ważny jest umiar i zdrowy rozsądek, ale jeśli lekarz nie zabroni mi jazdy na rowerze, to będę korzystać

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Mój gin kazał mi się postukac w głowę jak pytalam o rower. Z tym, że on jest z tych bardziej przeczulonych. Do męża powiedział, że w ciąży mam mieć wszystko na pilota i mam absolutny zakaz noszenia córci..
Ooj biedna córcia
Ja na tyłku w jednym miejscu długo nie wysiedzę, ciężko mi się oszczędzać Choć po prostu czuję, kiedy mam dość i jak się zmęczę spacerem czy sprzątaniem to po prostu robię przerwę.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 06:58   #870
Malinowa_mamba13
Niepoprawna optymistka :)
 
Avatar Malinowa_mamba13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 3 194
Dot.: Mamusie marcowe 2017 💕

Dzień dobry mamusie
jak tam wasze nocki ?
Ja śpię dość twardo ale budzę się na sikanie i strasznie mnie to wkurza
mam pytanie do mam, które mają już dzieci. Jak wasze pociechy reagują na wieść o rodzeństwie ? Zauważyłyście jakieś zmiany w ich zachowaniach ?
__________________

Nasz
Malinowa_mamba13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 08:48:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.