Panny Młode z Krakowa - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-26, 15:29   #2191
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny, jesteście nieocenionym skarbcem wiedzy wszelakiej! Niesamowite jesteście, naprawdę.

Zaręczyłam się w lipcu 2016 i jak się okazało w przypływie spontaniczności - wezmę ślub 26 listopada ...2016 r.
Zatem mam 4 miesiące , TŻ który ma 2 etaty a sama mam 1,5 etatu i uczelnię na głowie (ale dopiero od października )

Jeśli makijażystki będą mieć w tym terminie czas to myślałam o :
Kasi Świebodzińskiej?
Uli Wilgierz?

A z fryzjerem to wiem, że polecana jest Danuta Dyl i Ania Ślusarczyk?

Jeszcze cukiernia...

Suknię to tuż po ŚDM pójdę poszukać Coś tam powinnam znaleźć

Buty? Myślałam o tym Sensatiano...

Nie mam pomysłu co do fotografa, chciałabym, żeby był dobry, bo kamerzysty nie chcemy, więc zdjęcia będą pamiątką...

Jeszcze oprawa muzyczna ślubu w kościele...
Make up - obie panie są świetnym wyborem. Możesz jeszcze spróbować u Magdy Pakiet.
Włosy - Ania Ślusarczyk - jeśli lubisz upięcia, to najlepszy bamiar.
Sensatiano - dobry wybór. Zorientuj się co do wyboru podeszwy, standardowo jest welur, a w listopadzie może się nie sprawdziç.
Fotograf - jaki macie budżet? Jaką stylistykę zdjęć lubicie?
Kurs na miłość polecam, ale tylko z Babikami jako prowadzącymi. Są też dwie inne pary, ale IMHO mają relatywnie krótki staż i nie skończyły studium o rodzinie lub psychologii. Zamiast poradni - kurs komunikacji w Niepołomicach. Sporo z niego wyciągnięcie, prowadzi pani psycholog - 3 pieczątki w jeden dzień.
U nas śpiewał chór Perfugium - jeśli lubisz klimaty dominikańskie, polecam.
Suknia - koniecznie sprawdź wyprzedaże - Karolina i Madonna - wiele modeli nie musi być sprowadzonych, wystarczy dopasować Jeśli suknia na miarę, to listopad nie jest obleganym miesiącem i na pewno szycie idzie szybciej.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 17:37   #2192
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Włosy - Ania Ślusarczyk - jeśli lubisz upięcia, to najlepszy bamiar.
...
Fotograf - jaki macie budżet? Jaką stylistykę zdjęć lubicie?
Dziękuję cornflower_girl za namiary.
Z pewnością wykorzystam.
Listopad jest pod wieloma względami wygodnym terminem - m.in. rabaty, duży wybór miejsca, zespołu itd. - o ile ktoś nie miał wcześniej dziewczęcych marzeń o ślubie w piękny, słoneczny dzień (ja nie miałam)
Swoją drogą ta data daje też dużo możliwości jeśli chodzi o oryginalne i tanie dekoracje, więc naprawdę znalazłam dużo plusów listopada (ach ten pinterest)

Co do fryzury - przed zaręczynami ścięłam włosy (sięgają do ramion) i nie przepadam za upięciami, więc nie wiem, czy w związku z tym nie poszukać jednak kogoś innego?

Stylizacja zdjęć? Nie jestem biegła w tych tematach. Nie lubię pozować do zdjęć. Lubię takie naturalne albo zabawne. Z tego co polecałyście do tej pory to podobają mi się chyba te z magia obrazu.
Budżet? Hm nie mam pojęcia. To będzie nasza jedyna pamiątka, ale też sami za wszystko z TŻ płacimy, a że ja jestem Krakus z pokolenia na pokolenie ...
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 18:15   #2193
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Dziękuję cornflower_girl za namiary.
Z pewnością wykorzystam.
Listopad jest pod wieloma względami wygodnym terminem - m.in. rabaty, duży wybór miejsca, zespołu itd. - o ile ktoś nie miał wcześniej dziewczęcych marzeń o ślubie w piękny, słoneczny dzień (ja nie miałam)
Swoją drogą ta data daje też dużo możliwości jeśli chodzi o oryginalne i tanie dekoracje, więc naprawdę znalazłam dużo plusów listopada (ach ten pinterest)

Co do fryzury - przed zaręczynami ścięłam włosy (sięgają do ramion) i nie przepadam za upięciami, więc nie wiem, czy w związku z tym nie poszukać jednak kogoś innego?

Stylizacja zdjęć? Nie jestem biegła w tych tematach. Nie lubię pozować do zdjęć. Lubię takie naturalne albo zabawne. Z tego co polecałyście do tej pory to podobają mi się chyba te z magia obrazu.
Budżet? Hm nie mam pojęcia. To będzie nasza jedyna pamiątka, ale też sami za wszystko z TŻ płacimy, a że ja jestem Krakus z pokolenia na pokolenie ...
Jesli wolisz bardziej lekkie fryzury - zerknij na profil Ani na fb, sama ocenisz czy Ci się podobają.
Z fotografii dam Ci kilka namiarów:
Bardzo dobry warsztat, eleganckie zdjęcia: Białe Kadry (mogę bardzo polecić - korzystaliśmy z ich obiektywów przy uroczystości rodzinnej), Beata Synkiewicz, We Shine
Jeśli bardziej podobają Ci się klimaty boho lub whimsical - DeerHunter Weddings, Karolina Pękala, Pracownia Joanny.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 20:01   #2194
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Zaręczyłam się w lipcu 2016 i jak się okazało w przypływie spontaniczności - wezmę ślub 26 listopada ...2016 r.
Zatem mam 4 miesiące , TŻ który ma 2 etaty a sama mam 1,5 etatu i uczelnię na głowie (ale dopiero od października

Jeśli makijażystki będą mieć w tym terminie czas to myślałam o :
Kasi Świebodzińskiej?
Uli Wilgierz?
)
Witaj opowiedz o zaręczynach pochwal sie pierścionkiem
Ja mam Ule na ślub za miesiąc będę em Ci próbny makijaż; )
I robiłam nauki wekendowe powinni gdzieś jeszcze miejsca byc
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 20:47   #2195
Amaranto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny, jesteście nieocenionym skarbcem wiedzy wszelakiej! Niesamowite jesteście, naprawdę.

Zaręczyłam się w lipcu 2016 i jak się okazało w przypływie spontaniczności - wezmę ślub 26 listopada ...2016 r.

Mam do wyboru sale:
Gościniec Banasiówka lub Pallatia ... ktoś zna, był, poleca, nie poleca? Zwłaszcza Pallatię, bo o Banasiówce na tym forum już czytałam i raczej pozytywne opinie

Nie mam pomysłu co do fotografa, chciałabym, żeby był dobry, bo kamerzysty nie chcemy, więc zdjęcia będą pamiątką...

Jeszcze oprawa muzyczna ślubu w kościele...



Pomocy
Gratulacje !!! Spontan najważniejszy

I Banasiówka i Pallatia ładne i pewnie ten termin będą mieć wolny.
Oglądałam zdjęcia znajomego, podobały mi się. Miał wesele właśnie w Pallatii, w tym roku, mogę podesłać na priv.
Co do oprawy muzycznej w kościele to słyszałam zespół Pod Otwartym Niebem - rewelacja.
Amaranto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 21:18   #2196
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Amaranto Pokaż wiadomość
Gratulacje !!! Spontan najważniejszy

I Banasiówka i Pallatia ładne i pewnie ten termin będą mieć wolny.
Oglądałam zdjęcia znajomego, podobały mi się. Miał wesele właśnie w Pallatii, w tym roku, mogę podesłać na priv.
Co do oprawy muzycznej w kościele to słyszałam zespół Pod Otwartym Niebem - rewelacja.
Byłabym wdzięczna, jeśli nie jest to zbyt wielki kłopot. No właśnie oba lokale są w podobnej cenie, mają duży parkiet i spełniały moje oczekiwania. Teraz pozostaje wybrać jeden

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Witaj opowiedz o zaręczynach pochwal sie pierścionkiem
Ja mam Ule na ślub za miesiąc będę em Ci próbny makijaż; )
I robiłam nauki wekendowe powinni gdzieś jeszcze miejsca byc
Zaręczyny odbyły się po kolacji i spacerze, późnym wieczorem na wzgórzu Gellerta w Budapeszcie, na takiej odosobnionej ławeczce z widokiem na oświetlony Budapeszt. Było to moje dziewczęce marzenie i mój TŻ je spełnił (tylko nie wiem skąd wiedział, bo ja mu nie mówiłam )

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Jesli wolisz bardziej lekkie fryzury - zerknij na profil Ani na fb, sama ocenisz czy Ci się podobają.
Z fotografii dam Ci kilka namiarów:
Bardzo dobry warsztat, eleganckie zdjęcia: Białe Kadry (mogę bardzo polecić - korzystaliśmy z ich obiektywów przy uroczystości rodzinnej), Beata Synkiewicz, We Shine
Jeśli bardziej podobają Ci się klimaty boho lub whimsical - DeerHunter Weddings, Karolina Pękala, Pracownia Joanny.
Bardzo Ci dziękuję, będę się z nimi kontaktować! Zwłaszcza Białe Kadry - spodobało mi się ich portfolio

Dziękuję dziewczyny za wskazówki i miłe przyjęcie
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 06:04   #2197
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa

A ja nie polecam kurstu na miłość pod kątem części z ks. Stryczkiem - wg mnie on jest jakąś chodzącą porażką. Wymęczyłam się całą niedzielę. Babikowie za to super!
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 06:21   #2198
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
A ja nie polecam kurstu na miłość pod kątem części z ks. Stryczkiem - wg mnie on jest jakąś chodzącą porażką. Wymęczyłam się całą niedzielę. Babikowie za to super!
Mam sporo znajomych, którzy podzielają tę opinię - nie podobało się to, że bardzo dużo mówi o Szlachetnej Paczce i Stowarzyszeniu. Nowe pary prowadzących mają też promować duszpasterstwo księdza S.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 07:08   #2199
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mam sporo znajomych, którzy podzielają tę opinię - nie podobało się to, że bardzo dużo mówi o Szlachetnej Paczce i Stowarzyszeniu. Nowe pary prowadzących mają też promować duszpasterstwo księdza S.
Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
A ja nie polecam kurstu na miłość pod kątem części z ks. Stryczkiem - wg mnie on jest jakąś chodzącą porażką. Wymęczyłam się całą niedzielę. Babikowie za to super!
Obawiam się, że nie możemy za bardzo wybrzydzać ani wybierać,bo goni nas czas... Trzy miesiące przed powinniśmy w końcu iść do kościoła i podpisać protokół, z tego co zrozumiałam... a zatem chcemy to zrobić szybko, jesteśmy zahartowani, więc wiele zniesiemy

Edytowane przez 5chmurka
Czas edycji: 2016-07-27 o 07:17
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 10:51   #2200
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

5chmurka gratulacje! I powiem tak: bierz Banasiówkę wszystko można dogadać, dostosowali się do naszych różnych wizji (pan właściciel nawet dorobil gniazdko tam,gdzie bylo potrzebne ) szli na rękę, poza tym mnóstwo komplementów za jedzenie, ogród i salę dostalismy od gości jak coś to powiedz, że pani Ania z czerwca Cię przekonała :P
a gości własnie z 2/3 mielismy w wieku okolo 30stki

Makijaż: również polecam Ulę Wilgierz, piękniejszego makijażu w życiu nie miałam i fajna dziewczyna poza tym.
Czesanie: Kasia Skrzynecka, vaganza.pl, również rewelacja i ma w sobie coś takiego hmm uspokajającego moją mamę też bardzo ładnie uczesała.

Słodkości i tort: Słodki Warsztat!!

Mam to samo zdanie co do ksiedza S. co Jovisse - za dużo autopromocji takiej...

Edytowane przez Anijka
Czas edycji: 2016-07-27 o 10:52
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 11:08   #2201
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Dzieki wam zakochałam wie wlasnie w polecanych makijazystke i fryzjerce *-* Dzieki, jeden dylemat mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 11:14   #2202
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna, jeśli nie jest to zbyt wielki kłopot. No właśnie oba lokale są w podobnej cenie, mają duży parkiet i spełniały moje oczekiwania. Teraz pozostaje wybrać jeden



Zaręczyny odbyły się po kolacji i spacerze, późnym wieczorem na wzgórzu Gellerta w Budapeszcie, na takiej odosobnionej ławeczce z widokiem na oświetlony Budapeszt. Było to moje dziewczęce marzenie i mój TŻ je spełnił (tylko nie wiem skąd wiedział, bo ja mu nie mówiłam )



Bardzo Ci dziękuję, będę się z nimi kontaktować! Zwłaszcza Białe Kadry - spodobało mi się ich portfolio

Dziękuję dziewczyny za wskazówki i miłe przyjęcie
To bardzo romantyczne zaręczyny
Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
5chmurka gratulacje! I powiem tak: bierz Banasiówkę wszystko można dogadać, dostosowali się do naszych różnych wizji (pan właściciel nawet dorobil gniazdko tam,gdzie bylo potrzebne ) szli na rękę, poza tym mnóstwo komplementów za jedzenie, ogród i salę dostalismy od gości jak coś to powiedz, że pani Ania z czerwca Cię przekonała :P
a gości własnie z 2/3 mielismy w wieku okolo 30stki

Makijaż: również polecam Ulę Wilgierz, piękniejszego makijażu w życiu nie miałam i fajna dziewczyna poza tym.
Czesanie: Kasia Skrzynecka, vaganza.pl, również rewelacja i ma w sobie coś takiego hmm uspokajającego moją mamę też bardzo ładnie uczesała.

Słodkości i tort: Słodki Warsztat!!

Mam to samo zdanie co do ksiedza S. co Jovisse - za dużo autopromocji takiej...
dobrze ze mi przypomniałaś o ciastach i torcie
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 14:05   #2203
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie możemy za bardzo wybrzydzać ani wybierać,bo goni nas czas... Trzy miesiące przed powinniśmy w końcu iść do kościoła i podpisać protokół, z tego co zrozumiałam... a zatem chcemy to zrobić szybko, jesteśmy zahartowani, więc wiele zniesiemy
Zerknij na stronę wydziału duszpasterstwa rodzin archidiecezji krakowskiej, jest tam wykaz katechez weekendowych.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 17:41   #2204
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Panny Młode z Krakowa

my właśnie wycinamy winietki

dziewuchy 17 dni
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 17:58   #2205
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
my właśnie wycinamy winietki

dziewuchy 17 dni
Aaaa tylko 17 dni
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 21:53   #2206
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Szłam. Powtarzam SZŁAM do domu ponad godzinę z pracy. A miało być tak pięknie z mpk. To przez godzinę ani jeden tramwaj nie przejechał obok mnie. A ludzi miliony na ulicach. Mam dość. Jutro idę do kierowniczki po pieniądze na taxi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 23:29   #2207
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Ja narzekać nie mogę, z Bronowic jeździ regularnie masa tramwajów wiec jestem dość zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 08:10   #2208
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Dziś 9 miesięcy do ślubu a mój Tz tak mnie wkurzyl w nocy, ze mam ochotę go zamordować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 08:38   #2209
wanilia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 98
Dot.: Panny Młode z Krakowa

5chmurka gratuluję decyzji listopad to fajny miesiąc a jest poza szczytowym sezonem ślubnym to już w ogóle promocje, wyprzedaże, wolne terminy u osób technicznych (fotograf, kamerzysta, kosmetyczka). W namiarach nie bardzo pomogę, bo ja prawie wszystkie takie osoby mam spoza Krakowa. Jedynie DJa mam stąd i sukienkę tu kupuję

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
my właśnie wycinamy winietki

dziewuchy 17 dni
super stres jest?

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Szłam. Powtarzam SZŁAM do domu ponad godzinę z pracy. A miało być tak pięknie z mpk. To przez godzinę ani jeden tramwaj nie przejechał obok mnie. A ludzi miliony na ulicach. Mam dość. Jutro idę do kierowniczki po pieniądze na taxi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja narzekać nie mogę, z Bronowic jeździ regularnie masa tramwajów wiec jestem dość zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja dziś odczułam ŚDM najbardziej jak ponad pół godziny szłam do pracy na nogach, bo zamknęli kilka ulic...
ale przyznam, że nie jest tak najgorzej

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Dziś 9 miesięcy do ślubu a mój Tz tak mnie wkurzyl w nocy, ze mam ochotę go zamordować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skąd ja to znam
wanilia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 08:47   #2210
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
5chmurka gratulacje! I powiem tak: bierz Banasiówkę wszystko można dogadać, dostosowali się do naszych różnych wizji (pan właściciel nawet dorobil gniazdko tam,gdzie bylo potrzebne ) szli na rękę, poza tym mnóstwo komplementów za jedzenie, ogród i salę dostalismy od gości jak coś to powiedz, że pani Ania z czerwca Cię przekonała :P
a gości własnie z 2/3 mielismy w wieku okolo 30stki

Słodkości i tort: Słodki Warsztat!!
Anijka, dzięki za podpowiedź! Jednego się boję w Banasiówce...Czy kelnerzy jak sprzątają ze stołów lub dokładają jedzenie, to przechodzą z tymi talerzami przez salę taneczną?
No właśnie dużo ludzi chwali Słodki Warsztat? A dekoracje zrobią na zamówienie? Bo mam motyw jesienny więc myślałam o jesiennych liściach...
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Zerknij na stronę wydziału duszpasterstwa rodzin archidiecezji krakowskiej, jest tam wykaz katechez weekendowych.
Zapisałam nas na sierpień, jak się jeszcze uda z tymi warsztatami w Niepołomicach to w trzy dni damy rady to ogarnąć. Dziękuję dziewczyny!
Pytanie, mamy zbierać jakieś pieczątki... to na czym to mam zbierać? Ksiądz w kościele daje jakiś zeszycik czy są jakieś kartki?

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
To bardzo romantyczne zaręczyny
dobrze ze mi przypomniałaś o ciastach i torcie
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Aaaa tylko 17 dni
Dziękuję, mój TŻ się postarał Polecam się na przyszłość
To Ty już Wanilka5 masz prawdziwe odliczanie

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Szłam. Powtarzam SZŁAM do domu ponad godzinę z pracy. A miało być tak pięknie z mpk. To przez godzinę ani jeden tramwaj nie przejechał obok mnie. A ludzi miliony na ulicach. Mam dość. Jutro idę do kierowniczki po pieniądze na taxi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, paraliż całego miasta, mało co załatwisz w te dni...i wszędzie ToyToy - ozdoba ulic wolę póki co jeździć jednak autem w czasie ŚDM. Ruch bardzo mały na ulicach, jak nie Kraków.

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Dziś 9 miesięcy do ślubu a mój Tz tak mnie wkurzyl w nocy, ze mam ochotę go zamordować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak to mówi stare powiedzienie: z nimi źle,bez nich jeszcze gorzej...


Zarówno Ula Wilgierz, jak i Kasia Świebodzińska w listopadzie nie pracują ... więc nie mam makijażystki... czekam na odpowiedź Magdaleny Pakiet.
Myślałam, że choć raz w życiu będę ładnie wyglądać kurcze, kogo jeszcze polecacie??

Edytowane przez 5chmurka
Czas edycji: 2016-07-28 o 08:50
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:02   #2211
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Ja polecam Anię Czajkę Jest uroczą osobą, bardzo się stara i ja byłam bardzo zadowolona z mojego makijażu
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:03   #2212
wanilia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 98
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość

Zapisałam nas na sierpień, jak się jeszcze uda z tymi warsztatami w Niepołomicach to w trzy dni damy rady to ogarnąć. Dziękuję dziewczyny!
Pytanie, mamy zbierać jakieś pieczątki... to na czym to mam zbierać? Ksiądz w kościele daje jakiś zeszycik czy są jakieś kartki?
na pierwszym spotkaniu dostaje się takie kartki i na nich zbiera się pieczątki od prowadzących poszczególne spotkania/ tematy, a potem także pieczątki ze spotkań w poradni lub z kursów
wanilia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:04   #2213
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Zapisałam nas na sierpień, jak się jeszcze uda z tymi warsztatami w Niepołomicach to w trzy dni damy rady to ogarnąć. Dziękuję dziewczyny!
Pytanie, mamy zbierać jakieś pieczątki... to na czym to mam zbierać? Ksiądz w kościele daje jakiś zeszycik czy są jakieś kartki?

Zarówno Ula Wilgierz, jak i Kasia Świebodzińska w listopadzie nie pracują ... więc nie mam makijażystki... czekam na odpowiedź Magdaleny Pakiet.
Myślałam, że choć raz w życiu będę ładnie wyglądać kurcze, kogo jeszcze polecacie??
Po ukończeniu nauk dostaniesz zaswiadczenie z miejscem na pieczątki z poradni.
Monika Mitraszewska (wizazonline.pl) - malowała mnie na ślub i plener. Ogromny talent i profesjonalizm.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:21   #2214
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

wanilia28 i cornflower_girl bardzo dziękuję za wyjaśnienia już wszystko wiem, rozumiem (chyba )

I dziękuję PMki za namiary na makijażystki...może choć jedna pójdzie na urlop w grudniu... a jak nie to zrobię motyw przewodni ślubu Halloween i nie będę się musiała w ogóle malować
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 11:34   #2215
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Szłam. Powtarzam SZŁAM do domu ponad godzinę z pracy. A miało być tak pięknie z mpk. To przez godzinę ani jeden tramwaj nie przejechał obok mnie. A ludzi miliony na ulicach. Mam dość. Jutro idę do kierowniczki po pieniądze na taxi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezłe to się na chodziłas

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja narzekać nie mogę, z Bronowic jeździ regularnie masa tramwajów wiec jestem dość zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda; ) we wtorek jechałam


Dziękuję, mój TŻ się postarał Polecam się na przyszłość
To Ty już Wanilka5 masz prawdziwe odliczanie

To nie moje odliczanie; ) Ja doprowadzić we wrześniu ślubuje


Zarówno Ula Wilgierz, jak i Kasia Świebodzińska w listopadzie nie pracują ... więc nie mam makijażystki... czekam na odpowiedź Magdaleny Pakiet.
Myślałam, że choć raz w życiu będę ładnie wyglądać kurcze, kogo jeszcze polecacie??[/QUOTE]
Może w wakacje sobei robią; )
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 13:18   #2216
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Może w wakacje sobei robią; )
No im też się odpoczynek należy Chociaż szkoda że nie robią sobie wolnego od 27 listopada

PS. Jeśli czasem namieszam z odpowiedziami i cytatami to przepraszam! Żadna celowość, tylko zwykła moja gapiowatość
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 15:40   #2217
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez 5chmurka Pokaż wiadomość
Anijka, dzięki za podpowiedź! Jednego się boję w Banasiówce...Czy kelnerzy jak sprzątają ze stołów lub dokładają jedzenie, to przechodzą z tymi talerzami przez salę taneczną?
No właśnie dużo ludzi chwali Słodki Warsztat? A dekoracje zrobią na zamówienie? Bo mam motyw jesienny więc myślałam o jesiennych liściach...
Wiesz co, to raczej nie było żadnym problemem, też czytałam o tym na jakimś forum i potem na żywo się zastanawiałam, ale w praktyce i tak kelnerzy poruszali się wtedy, kiedy wszyscy jedli, a więc w przerwach od tańca. A na ile gości planujecie wesele?
Co do dekoracji - w cenie jest pani kwiaciarka i tzw. podstawowa dekoracja, czyli bukiet na stół. Ja poprosiłam o więcej ale mniejszych bukietów (mieliśmy gipsówkę) i wyszło na jedno, tzn nic nie dopłacaliśmy. Myślę, że jesienne liście to nie będzie jakiś problem, ale nie znam się też na tym, co w listopadzie na giełdzie dostępne albo czy panie florystki zbierają po parkach takie liście

Aha, Sensatiano też z czystym sumieniem polecam, na swoim weseleu byłam w nich od 15 do bodajże 3 w nocy, a i tak przebrała głównie ze względu na to, że więcej w ogrodzie już chodziliśmy wtedy, a tam kostka brukowa.
W ostatni weekend użyła ich jako gość weselny i też się świetnie spisały najlepiej pojechać tam.

Tort i wypieki na candy bar ze Słodkiego warsztatu u nas wszyscy chwalili pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą, umawia się też na degustacje. Tylko bardziej kontakt telefonicny niż mailowy..
Ja z kolei spytam o nocleg w Budapeszcie? Coś fajnego polecisz? Bo w sierpniu jedziemy.
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość

dobrze ze mi przypomniałaś o ciastach i torcie
A skąd w końcu bierzecie? czy jeszcze się zastanawiasz?

Ej tak czytam o tych Waszych przygotowaniach i serio mi szkoda, że to już nigdy nie wróci

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

A podczas ŚDM ja polecam poruszać się rowerem
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 19:25   #2218
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez wanilia28 Pokaż wiadomość

super stres jest?
no oczywiście nie wiem co będzie gdy będzie 3 dni
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 21:18   #2219
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Ja chyba będę się malować i Luizy Borkowskiej. Może tam będzie Ci odpowiadać makijaż i będzie termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 21:45   #2220
5chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
no oczywiście nie wiem co będzie gdy będzie 3 dni
Wtedy będzie stres maksymalnie mobilizacyjny

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Wiesz co, to raczej nie było żadnym problemem, też czytałam o tym na jakimś forum i potem na żywo się zastanawiałam, ale w praktyce i tak kelnerzy poruszali się wtedy, kiedy wszyscy jedli, a więc w przerwach od tańca. A na ile gości planujecie wesele?
Co do dekoracji - w cenie jest pani kwiaciarka i tzw. podstawowa dekoracja, czyli bukiet na stół. Ja poprosiłam o więcej ale mniejszych bukietów (mieliśmy gipsówkę) i wyszło na jedno, tzn nic nie dopłacaliśmy. Myślę, że jesienne liście to nie będzie jakiś problem, ale nie znam się też na tym, co w listopadzie na giełdzie dostępne albo czy panie florystki zbierają po parkach takie liście

Ja z kolei spytam o nocleg w Budapeszcie? Coś fajnego polecisz? Bo w sierpniu jedziemy.

A skąd w końcu bierzecie? czy jeszcze się zastanawiasz?

Ej tak czytam o tych Waszych przygotowaniach i serio mi szkoda, że to już nigdy nie wróci [COLOR="Silver"]
Ok, to mnie uspokoiłaś z tymi kelnerami. Bo to jak dla mnie przemawiało na niekorzyść Banasiówki.

Dekoracje to mi chodziło o tort - nieprecyzyjnie się wyraziłam A takie dekoracje na salę czy stoły, to mam nadzieję, że się dogadam bo mam parę pomysłów, żeby było zgodnie z moim motywem przewodnim i to za cenę...wycieczki do lasu

Czyli dzwonię do Słodkiego Warsztatu i jadę do Sensatiano.
Trudno coś teraz ustalać bo większość jest nieczynna przez ŚDM...

Wiesz co, w Budapeszcie nocowaliśmy w apartamencie - czego zwykle nie robimy(wybieramy tańsze hostele), wtedy uparł się mój TŻ na apartament i już wiem dlaczego My byliśmy w Citihost, moi znajomi polecali Central Studio O Utca - to też jest apartament i też bym tam wolała nocować, ale już nie było terminów
5chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.