Focus T25 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-28, 15:00   #1171
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Przestraszyłaś mnie i zaintrygowałaś jednocześnie :P Jak skończę Gammę to może się porwę na któreś Insanity Póki co wczoraj zrobiłam speed 2.0 i co prawda byłam zmęczona, ale chyba mniej niż po Core Cardio.

Musze zacząć ćwiczyć wcześniej, bo mi głupio przed sąsiadami z dołu że im się o 22 czy 23 takie słoniątko po suficie miota. No i chciałabym dodawać jakieś ćwiczenia Ewki albo Mel B, a jak kończę 23.30 to jakoś już mi się nie che jak pomyślę że rano do pracy

U Was dzisiaj też tak sennie?
Oczy mnie sie same zamykają tym bardzej, ze rano zenith z BSh, cardio 2 i core 1 z 22mhc i potem 10 kilometrowy spacer ( bardzo aktywny, nie jakies tam dreptanie) z psem
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 23:28   #1172
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Ja już po Rip't circut. Waszym zdaniem on też jest mało męczący? Bo jakoś sie mało zmachałam O.o Chociaż fakt że ciężarki mam tylko 1kg to mimo wszystko....
Ale dzisiaj to ledwie się zmusiłam takiego miałam lenia ;p
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 10:52   #1173
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Ja już po Rip't circut. Waszym zdaniem on też jest mało męczący? Bo jakoś sie mało zmachałam O.o Chociaż fakt że ciężarki mam tylko 1kg to mimo wszystko....
Ale dzisiaj to ledwie się zmusiłam takiego miałam lenia ;p
Dla mnie cały Focus jest łatwy i dlatego lubie go sobie dowalic po jakims trudniejszym treningu no ale mowie to teraz po paru latach ćwiczeń, jak go robiłam pierwszy raz, to tez sapałam i sie pociłam

U mnie dzisiaj znowu Jillian: Apex ( jak sie ciesze, ze to był ostatni raz ) i 6w6p

Kiara bravo, ze sie nie poddałas Jak tez tak miewam rano, ale właczam play i jakos leci
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:22   #1174
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

mi też się dzisiaj było trudno zabrać, zwłaszcza, że podwójny.

Rip't Circuit + Core Speed zrobiony, dołożyłam 10min. core flexibility.

Wymęczyło mnie i wypociło konkretnie, a po skończonym workoucie cała się trzęsłam.
Rip't Circuit jest łatwy, ale jak się człowiek bardziej przyłoży to można się zmęczyć - czyli jak się np. robi wykrok - to trzeba go zrobić konkretnie. Jesteśmy też już zahartowane po cardio z alphy, a w tym workoucie cardio generalnie mało.

Core Speed zrobiłam troszkę na autopilocie, parę minut pod koniec połowę modyfikowałam - ale to i tak jest killer hehe - tak jak burpee na jednej nodze zrobię bez problemu - tak burpee na jednej ręce to dla mnie jakaś abstrakcja.

Jutro zasłużony reścik, a teraz idę gotować moją ulubioną zupkę z kalafiora


__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:24   #1175
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
mi też się dzisiaj było trudno zabrać, zwłaszcza, że podwójny.

Rip't Circuit + Core Speed zrobiony, dołożyłam 10min. core flexibility.

Wymęczyło mnie i wypociło konkretnie, a po skończonym workoucie cała się trzęsłam.
Rip't Circuit jest łatwy, ale jak się człowiek bardziej przyłoży to można się zmęczyć - czyli jak się np. robi wykrok - to trzeba go zrobić konkretnie. Jesteśmy też już zahartowane po cardio z alphy, a w tym workoucie cardio generalnie mało.

Core Speed zrobiłam troszkę na autopilocie, parę minut pod koniec połowę modyfikowałam - ale to i tak jest killer hehe - tak jak burpee na jednej nodze zrobię bez problemu - tak burpee na jednej ręce to dla mnie jakaś abstrakcja.

Jutro zasłużony reścik, a teraz idę gotować moją ulubioną zupkę z kalafiora
Burpeesy na jednej ręce to moje ulubione burpeesy
Mam je w One Week Shred Jillian w części cardio teraz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:42   #1176
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
mi też się dzisiaj było trudno zabrać, zwłaszcza, że podwójny.

Rip't Circuit + Core Speed zrobiony, dołożyłam 10min. core flexibility.

Wymęczyło mnie i wypociło konkretnie, a po skończonym workoucie cała się trzęsłam.
Rip't Circuit jest łatwy, ale jak się człowiek bardziej przyłoży to można się zmęczyć - czyli jak się np. robi wykrok - to trzeba go zrobić konkretnie. Jesteśmy też już zahartowane po cardio z alphy, a w tym workoucie cardio generalnie mało.

Core Speed zrobiłam troszkę na autopilocie, parę minut pod koniec połowę modyfikowałam - ale to i tak jest killer hehe - tak jak burpee na jednej nodze zrobię bez problemu - tak burpee na jednej ręce to dla mnie jakaś abstrakcja.

Jutro zasłużony reścik, a teraz idę gotować moją ulubioną zupkę z kalafiora


No tonie troszkę przestraszyłaś Burpee na jednej ręce to faktycznie wyzwanie zobaczymy co nadgarstki powiedzą w tym temacie Ja dzisiaj dopiero dynamic core i mam ochotę coś się przebiec, bo od soboty nie biegałam, za to zaliczyłam 2 jogi
Zastanawiam się czy nie wypróbowac przy focusie diety Ani Lewandowskiej, ale z drugiej strony ja tak nie lubię narzucania mi jadłospisu ...
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:57   #1177
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

Core speed jest dodatkowym treningiem do focusa - można go robić zamiast speed 2.0. A na tych jednoręcznych burpee robiłam normalne - co nie znaczy, że nie spróbowałam tych jednoręcznych. Następnym razem raczej zrobię normalnego speeda - tak na przemian, ale na pewno nie core speed na podwójne na ten moment.
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 17:04   #1178
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Core speed i speed 3.0 moje ulubione z Focusa. Robcie burpees na jednej rece, bo w IM30 jest tego mnostwo z czasem juz nie są takie trudne w porownaniu co Jillian serwuje w Zenice: burpees z pozycją crow

Ja sie z wszelkich diet wyleczyłam. Niestety zajęło mi to ponad 15 lat zeby zrozumiec, jak sie odzywiac zdrowo. Przez to rozwaliłam sobie metabolizm strasznie, ale ze od 5 lat cos mnie olsniło i dzieki zdrowej diecie ( w wiekszosci dni, bo przeciez jestem tylko człowiekiem ) a przede wszystkim dzieki cwiczeniom, pomału metabolizm sie podkreca
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 21:06   #1179
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Core speed i speed 3.0 moje ulubione z Focusa. Robcie burpees na jednej rece, bo w IM30 jest tego mnostwo z czasem juz nie są takie trudne w porownaniu co Jillian serwuje w Zenice: burpees z pozycją crow

Ja sie z wszelkich diet wyleczyłam. Niestety zajęło mi to ponad 15 lat zeby zrozumiec, jak sie odzywiac zdrowo. Przez to rozwaliłam sobie metabolizm strasznie, ale ze od 5 lat cos mnie olsniło i dzieki zdrowej diecie ( w wiekszosci dni, bo przeciez jestem tylko człowiekiem ) a przede wszystkim dzieki cwiczeniom, pomału metabolizm sie podkreca
Wiesz jeżeli chodzi o jej dietę to ma jakieś 1600 kcal dla mnie więc spoko, bardziej mi chodzi o wielkość porcji i rozkład makro który ktoś obliczy za mnie Tylko w próbnej widzę że ma sporo mięsa w menu a ja nie przepadam

Zrobiłam dzisiaj to dynamic cardio i jakieś takie mało męczące :P Dołożyłam 15 min Lewandowskiej na ramiona i plecy i 15 min HIIT Chodakowskiej z sukcesu. Polecam wypróbowanie Tego HIITu bo byłam mokra po 15 min, a od 6 tygodni robię Focusa :P Fakt, że byłam już po innych ćwiczeniach więc trochę zmęczona, ale tak intensywnego programu u Ewki jeszcze nie widziałam Podoba mi się
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 06:44   #1180
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

o kurcze jak wam się tak chce multi workouty robić Ja to się trzymam rękami/nogami, żeby dzisiaj restować nosi mnie okrutnie - mimo wszystko to fajne uczucie. Próbuję pilnować postawy od rana - taka żywa, praktyczna joga, a i czuję, że mi mięśnie - a zwłaszcza "górne plecy" resta potrzebują.

a co do diety - jak już raz się człowiek przestanie objadać i wyleczy się ze słodyczy wtedy nie trzeba się dietować

Ja polecam moją zupkę z kalafiora (wczoraj wyszło gieniuszowato):
- ziemniaki, z 2-3 średnie (hmhmmmm ... średni ziemniak to jaki?) im więcej kartofli tym gęściej będzie
- kalafior cały obrany, wyczyszczony, podzielony
- cebula (wcześniej zeszklona, drobno pokrojona)
- 2 ząbki czosnku (bez szklenia, przez wyciskarkę)
- posiekana marchewa
- posiekana pietrucha
- selera nie używam, ale pewnie też będzie pasować
- bulion (jaki kto woli - warzywny lub mięsny, swój lub cudzy)
- zielona pietrucha, koperek posiekany pod koniec
- sól, pieprz i/lub kto co lubi - ja jestem fanatyczką sosu sojowego.

z 30 minut gotowania -

dodaję ze 100ml słodkiej śmietany (hartuję) pod koniec
i mocno (brzrzrzrzr brzrzrzrzr brzrzrzrzr brzrzrzrzrzr)
blenduję na wolnych obrotach do gładkości - hehe - cieszę się strasznie z tego mojego nowego blenderka

SMACZNEGO
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-07-30 o 07:17
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 09:00   #1181
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
o kurcze jak wam się tak chce multi workouty robić Ja to się trzymam rękami/nogami, żeby dzisiaj restować nosi mnie okrutnie - mimo wszystko to fajne uczucie. Próbuję pilnować postawy od rana - taka żywa, praktyczna joga, a i czuję, że mi mięśnie - a zwłaszcza "górne plecy" resta potrzebują.

a co do diety - jak już raz się człowiek przestanie objadać i wyleczy się ze słodyczy wtedy nie trzeba się dietować

Ja polecam moją zupkę z kalafiora (wczoraj wyszło gieniuszowato):
- ziemniaki, z 2-3 średnie (hmhmmmm ... średni ziemniak to jaki?) im więcej kartofli tym gęściej będzie
- kalafior cały obrany, wyczyszczony, podzielony
- cebula (wcześniej zeszklona, drobno pokrojona)
- 2 ząbki czosnku (bez szklenia, przez wyciskarkę)
- posiekana marchewa
- posiekana pietrucha
- selera nie używam, ale pewnie też będzie pasować
- bulion (jaki kto woli - warzywny lub mięsny, swój lub cudzy)
- zielona pietrucha, koperek posiekany pod koniec
- sól, pieprz i/lub kto co lubi - ja jestem fanatyczką sosu sojowego.

z 30 minut gotowania -

dodaję ze 100ml słodkiej śmietany (hartuję) pod koniec
i mocno (brzrzrzrzr brzrzrzrzr brzrzrzrzr brzrzrzrzrzr)
blenduję na wolnych obrotach do gładkości - hehe - cieszę się strasznie z tego mojego nowego blenderka

SMACZNEGO
Brzmi super !

Ja dzisiaj podwójny a jutro rest od focusa ale może coś pobiegam? :P

Uwierz mi to nie takie proste w moim przypadku Nie jem słodyczy w ogóle, nie pije nic gazowanego, nie jem fast foodów ani przetworzonych rzeczy A waga prawie nie drgnie. Dlatego chcę wypróbować jakiś racjonalny plan żywienia, żeby sprawdzić czy może w innym przypadku coś sie ruszy
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 10:00   #1182
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Brzmi super !

Ja dzisiaj podwójny a jutro rest od focusa ale może coś pobiegam? :P

Uwierz mi to nie takie proste w moim przypadku Nie jem słodyczy w ogóle, nie pije nic gazowanego, nie jem fast foodów ani przetworzonych rzeczy A waga prawie nie drgnie. Dlatego chcę wypróbować jakiś racjonalny plan żywienia, żeby sprawdzić czy może w innym przypadku coś sie ruszy
Kiara, waga w ogóle sie nie liczy jak tak intensywnie ćwiczysz. Wazne jest, zeby ci centymetry leciały.Dlatego dieta tez wazna, ale nie waz sie tylko przymierzaj ciuchy Mi waga stoi od 4 lat, waze 62-63 kg mam 164 cm wzrostu i bez problemu wchodze w rozmiar 36, małe 36 mam ponad 5 kg miesni i to jest dla mnie wazne: centymetry, a nie waga ( chociaz kiedys obsesyjnie sie ważyłam)

Dzisiaj musialm walnąć 3 treningi: Ignite, speed 3.0 i juz nie mialam siły na cardio 3, wiec dobiłam sie Dynamic Core. 3 trening to dla mnie za duzo, ale ze nie ide dzisiaj na spacer z psem, więc ilosc spalonych kalorii musi sie zgadzać, tym bardziej, ze zaraz jade na grilla i torta i inne smakołyki, wiec metabolizm trza podkrecić
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 11:38   #1183
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

a jednak:

Core Fusion Pilates: Core Flexibility

gieniuszowaty 10 minutowy workout na dzień restu

exhale.....

Kiara jak podwójny poszedł?

A co do wagi mam od ponad roku 0,5 kg mniej 172.5/63.5, a miarkę moją śmieszną jak przymierzam dzisiaj to mi się śmiać chce, że chyba serio gruba byłam (zawsze czułam się "duża", nigdy gruba) 10cm mniej na brzuchu (a jestem dzień przed @), na talii będzie z 7 - o kurde - serio?- tak. serio.

Mały progress to dobry progress Lepiej te 10 z brzucha zrobić w rok niż w miesiąc, bo mi już zostanie to -10 i raczej nie będzie joł joł

A dzisiaj na reście poczułam się troszkę jak narkoman zaczęły mnie łapki troszkę boleć na tricepsach - trzeba było fokusa (skupienia/opanowania), żeby nie siedzieć ani nie chodzić "z łokciami na zewnątrz jak chopy z siłki", czuć górną część hamstringów, uda z tyłu tuż pod tyłkeim, ramiona i cały "górny back" hehehe. No jak Hi-Woman się czuję napompowana.

10 minutowe bardzo lajtowe rozciąganko dobrze zrobiło

ehhh.... a jeszcze parę postów temu pisałyśmy o tym, że BETA lajtowa...

Lvl Up moje kochane
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-07-30 o 12:13
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 13:00   #1184
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Kiara, waga w ogóle sie nie liczy jak tak intensywnie ćwiczysz. Wazne jest, zeby ci centymetry leciały.Dlatego dieta tez wazna, ale nie waz sie tylko przymierzaj ciuchy Mi waga stoi od 4 lat, waze 62-63 kg mam 164 cm wzrostu i bez problemu wchodze w rozmiar 36, małe 36 mam ponad 5 kg miesni i to jest dla mnie wazne: centymetry, a nie waga ( chociaz kiedys obsesyjnie sie ważyłam)
Kurde, to ja powinnam wejść w 32 albo mniejszy rozmiar ze swoją waga, a tymczasem mam 34, czasem uda mi sie wbić w 32 a czasami w ramionach - w przypadku żakietów - 34 ciasnawe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 16:40   #1185
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Kiara, waga w ogóle sie nie liczy jak tak intensywnie ćwiczysz. Wazne jest, zeby ci centymetry leciały.Dlatego dieta tez wazna, ale nie waz sie tylko przymierzaj ciuchy Mi waga stoi od 4 lat, waze 62-63 kg mam 164 cm wzrostu i bez problemu wchodze w rozmiar 36, małe 36 mam ponad 5 kg miesni i to jest dla mnie wazne: centymetry, a nie waga ( chociaz kiedys obsesyjnie sie ważyłam)

Dzisiaj musialm walnąć 3 treningi: Ignite, speed 3.0 i juz nie mialam siły na cardio 3, wiec dobiłam sie Dynamic Core. 3 trening to dla mnie za duzo, ale ze nie ide dzisiaj na spacer z psem, więc ilosc spalonych kalorii musi sie zgadzać, tym bardziej, ze zaraz jade na grilla i torta i inne smakołyki, wiec metabolizm trza podkrecić
Mierzę się przede wszystkim Coś spada ale bez szału Fakt że teraz jestem w momencie niżej którego nigdy nie zeszłam jakby to była jakaś moja blokada, więc może muszę się przygotować na zastój, który może potrwać. Dlatego też chciałam spróbować jakiegoś ułożonego planu (broń boże głodówki), bo może zmiana by coś ruszyła :P

Inna sprawa że w cm niewiele leci ale widzę zmiane jakościową tzn. np. jak skaczę to się tak nie trzęsie brzuch czy udo tylko widac mięśnie

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
a jednak:

Core Fusion Pilates: Core Flexibility

gieniuszowaty 10 minutowy workout na dzień restu

exhale.....

Kiara jak podwójny poszedł?

A co do wagi mam od ponad roku 0,5 kg mniej 172.5/63.5, a miarkę moją śmieszną jak przymierzam dzisiaj to mi się śmiać chce, że chyba serio gruba byłam (zawsze czułam się "duża", nigdy gruba) 10cm mniej na brzuchu (a jestem dzień przed @), na talii będzie z 7 - o kurde - serio?- tak. serio.

Mały progress to dobry progress Lepiej te 10 z brzucha zrobić w rok niż w miesiąc, bo mi już zostanie to -10 i raczej nie będzie joł joł

A dzisiaj na reście poczułam się troszkę jak narkoman zaczęły mnie łapki troszkę boleć na tricepsach - trzeba było fokusa (skupienia/opanowania), żeby nie siedzieć ani nie chodzić "z łokciami na zewnątrz jak chopy z siłki", czuć górną część hamstringów, uda z tyłu tuż pod tyłkeim, ramiona i cały "górny back" hehehe. No jak Hi-Woman się czuję napompowana.

10 minutowe bardzo lajtowe rozciąganko dobrze zrobiło

ehhh.... a jeszcze parę postów temu pisałyśmy o tym, że BETA lajtowa...

Lvl Up moje kochane
To prawda, wolniejsze efekty zostają na dłużej

Właśnie jestem po podwójnym i oczekiwałam większego zmęczenia. Ale inna sprawa, że dzisiaj wolny dzień i wyspana, a nie jak zwykle po całym dniu pracy :P Jakby nie to że byłam głodna to bym jeszcze coś dołożyła :p

Ale zobaczymy co będzie jutro :P
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:14   #1186
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

hehe - jutro?? -- rozpiskowo mam warsztaty z folkowego śpiewania, a wieczorem mam zaliczyć stretch'a konkretnego. Można też iść na folkowy koncert, albo się na mecz iść powydzierać na otwarcie sezonu (wybudowali mi stadion pod domkiem).

ale w sumie co będzie to się zobaczy
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-07-30 o 17:15
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:21   #1187
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
hehe - jutro?? -- rozpiskowo mam warsztaty z folkowego śpiewania, a wieczorem mam zaliczyć stretch'a konkretnego. Można też iść na folkowy koncert, albo się na mecz iść powydzierać na otwarcie sezonu (wybudowali mi stadion pod domkiem).

ale w sumie co będzie to się zobaczy
Folkowy śpiew? Ty śpiewasz?

Chodziło mi o moje konsekwencje podwójnego workoutu skoro dzisiaj wydaje mi się słaby :P
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:26   #1188
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

"drugi tydzień jest inny niż tydzień pierwszy jest" - YoDGa

babeczko ćwiczymy, każda wg. swojej rozpiski. alfe prawie przez dwa miesiące robiłam, ale zrobiłam.

Sama się dziwię, że jadę równo z betą, bo tak do tej pory się nie działo.

Bawmy się T25 - nie są to żadne zawody - fajnie, że robimy te same treningi.

REST - świadomy,docenione
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-07-30 o 17:35
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 17:47   #1189
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

A ja dzisiaj oglądnęłam początek insanity i się zastanawiam czy nie dołożyć do Focusa :d Nie dokładnie dzień po dniu, bo pewnie takiej nie mam kondycji, a poza tym to już sporo czasu, ale tak żeby całość zrobić w 120 dni to już realnie brzmi :P
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 11:01   #1190
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj oglądnęłam początek insanity i się zastanawiam czy nie dołożyć do Focusa :d Nie dokładnie dzień po dniu, bo pewnie takiej nie mam kondycji, a poza tym to już sporo czasu, ale tak żeby całość zrobić w 120 dni to już realnie brzmi :P
Ja właśnie dzisiaj walnełam se Max Interval Ciruit (59 minut ), bo przeciez i tak robie 1 godzinny trening i dołozyłam Cardio Abs, tez z Insanity, ale tylko czesc na brzuch, bo juz bym nie dała rady czesci cardio no i znowu mialam to wspaniale uczucie, ze dokonalam czegos niemozliwego pot lecial strugami i kapal na podłoge and I LOVE IT

Kiara, spróbuj, rob sobie Insanity w te dni, kiedy w Focusie masz lzejsze treningi, zawsze mozesz zrezygnowac

Ja juz postanowiłam, ze jak teraz skoncze nowe treningi ( od wtorku robie ruthless plus rozne treningi Jillian, czyli 60 dni) to od pazdziernika leci Insanity z Focusem

SaiFari, gratuluje wyników

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

I jeszcze SaiFari, super wierszyk
__________________
No excuses!

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2016-07-31 o 11:00
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 14:07   #1191
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

thx Dembi

A ja dzisiaj wystreczowana i 2gi tydzień BETA zrobiony hehe

Co do następnego głównego to będzie raczej PX30 - na insanity raczej za leniwa jestem Podoba mi się też Les Mills Combat (btw - robiła któraś cały program?) - będę sobie dodawać i to całe Cardio Karate - takie fajne workouty dla takich leniwców jak ja

Na folkowe warsztaty nie dotarłam, ale bilety na mecz kupione. Idę się z moim o 18.00 na stadion powydzierać na młyna. Na obiad Szpagetti ze Szpinakiem
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-07-31 o 14:18
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 16:35   #1192
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
thx Dembi

A ja dzisiaj wystreczowana i 2gi tydzień BETA zrobiony hehe

Co do następnego głównego to będzie raczej PX30 - na insanity raczej za leniwa jestem Podoba mi się też Les Mills Combat (btw - robiła któraś cały program?) - będę sobie dodawać i to całe Cardio Karate - takie fajne workouty dla takich leniwców jak ja

Na folkowe warsztaty nie dotarłam, ale bilety na mecz kupione. Idę się z moim o 18.00 na stadion powydzierać na młyna. Na obiad Szpagetti ze Szpinakiem

Robiłam, ale sie zawiodłam Bardzo lubie wszystkie te kickboxingi i inne martial artsy, i w tym programie jezeli o to chodzi, to to wszystko jest, ale: 1/ dla mnie za łatwy ( jako dodatek właśnie, to ok) 2/ strasznie na poczatku denerwowali mnie prowadzący ( ich sposob mowienia, zarty dykcja) 3/ muzyka jest straaaaaaaaaaaszna

Mimo wszystko niektore uklady były bardzo fajne i mozna sobie pokopac i sie wyładować ( jak wyłączę fonię )

Wróciłam ze spaceru: ciągnęłam psa na smyczy i biedną matkę, bo obie nie nadążały
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 17:37   #1193
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
thx Dembi

A ja dzisiaj wystreczowana i 2gi tydzień BETA zrobiony hehe

Co do następnego głównego to będzie raczej PX30 - na insanity raczej za leniwa jestem Podoba mi się też Les Mills Combat (btw - robiła któraś cały program?) - będę sobie dodawać i to całe Cardio Karate - takie fajne workouty dla takich leniwców jak ja

Na folkowe warsztaty nie dotarłam, ale bilety na mecz kupione. Idę się z moim o 18.00 na stadion powydzierać na młyna. Na obiad Szpagetti ze Szpinakiem
Ja też dzisiaj robiłam streching z Focusa, pierwszy raz po 6 tygodniach Jakoś zawsze uważałam że joga mi wystarczy za streching a ten całkiem całkiem, poza tym początkiem.

Zrobiłam też wcześniej skalpela i mam dziwne wrażenie, że on porusza inne grup mięśni niż Focus. Zobaczę co będzie jutro, ale może go na stałe włączę tak 2-3 razy w tygodniu. Kilka lat temu jak zaczynałam, śliczne miałam po nim efekty. Ale fakt, że moja kondycja była wtedy tragiczna. Jak sobie przypomnę moje pierwsze robienie skalpela a dzisiejsze to nie wiem czy się śmiać czy płakać
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 20:33   #1194
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

a ja po meczu - niestety "mój" zespół wtopił 0:1 na początek sezonu.... wypatrzyłam parę fajnych ćwiczeń od chłopaków, którzy się na boku rozciągali - jutro spróbuję.

Jeszcze piwko i jutro core cardio

btw - Dembi - 63 okazuje się być idealną wagą?

znalazłam śmieszny obrazek:
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-07-31 o 22:31
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:41   #1195
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Ja mam dzisiaj rest day i bardzo go potrzebuje, bo mam strasznie obolałe miesnie pleców, karku i szyi no i moj miesien tez cos sie znowu odezwał

SaiFari, 63 moze być a jak odwrocimy cyferki to mamy 36 rozmiar
zdjecie super
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 09:56   #1196
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

zaliczony Core Cardio. Wczoraj z powodu @ dodatkowy rest, ale postaram sie w sobote odrobic
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 10:37   #1197
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Ja od dzisiaj zaczynam nowy trening: dzisiaj poleciała Jillian Extreme Shed and Shred zrobiłam level 1 i Level 2, doopy mi nie urwało ze zmęczenia, ale cos tam sie zmęczyłam i spociłam no i 80 minut więc ok. ALe zeby to było extreme, to na pewno nie dla mnie

Jutro jej kolejny trening Hard Body level 1. No zobaczymy
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 23:08   #1198
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Focus T25

z tego co pamiętam to hard body był bardzo lajtowy pomimo nazwy, a może pomyliło mi się z jakąś inną JM - też nazwa była poważna.

BTW - chcę sobie zakupić takie rękawczki do kick-boxing fitness,
może ktoś coś polecić? Nie za ciężkie - raczej dla takich leniów jak ja, ale też, żeby nie było "za letko"
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-08-02 o 23:13
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:00   #1199
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Focus T25

Ja wczoraj zrobiłam Dynamic Core i nawet się nie zmęczyłam. Nie wiem czy ta Beta taka lajtowa czy ja mam taką formę, ale obstawiam to pierwsze :P Jak jest tak lajtowo tomi się zaczyna nudzić. Dodałam 15 min Chodakowskiej na uda i pośladki i dopiero cokolwiek poczułam. T25 było super bo krótkie i męczące, a nie mam za wiele czasu. Zaczęłam poważnie rozważać Insanity MAX 30.
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 11:05   #1200
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam to hard body był bardzo lajtowy pomimo nazwy, a może pomyliło mi się z jakąś inną JM - też nazwa była poważna.

BTW - chcę sobie zakupić takie rękawczki do kick-boxing fitness,
może ktoś coś polecić? Nie za ciężkie - raczej dla takich leniów jak ja, ale też, żeby nie było "za letko"
Hard Body jest w miarę, trudniejsze od Shed and shred, jak sobie dołożyłam ciezarki i zwiekszyłam tempo, to nieźle sie spociłam Potem dołożyłam sobie Ruthless i tez całkiem fajnie: 20 minut a nieźle dalo popalić

Ja mam ciezarki, wiec rekawkow nie potrzebuję

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam Dynamic Core i nawet się nie zmęczyłam. Nie wiem czy ta Beta taka lajtowa czy ja mam taką formę, ale obstawiam to pierwsze :P Jak jest tak lajtowo tomi się zaczyna nudzić. Dodałam 15 min Chodakowskiej na uda i pośladki i dopiero cokolwiek poczułam. T25 było super bo krótkie i męczące, a nie mam za wiele czasu. Zaczęłam poważnie rozważać Insanity MAX 30.
Ja bym na twoim miejscu przeskoczyła do Gammy i jak i tu bedzie lajt, to wal Insanity Max 30 Tam sie na pewno zmeczysz
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 14:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.