Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 16:09   #121
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Popłakałam się. O malowanie ścian. Jak mnie nie było to mąż pomalował ściany w pokoju dziecięcym. Kolor mu wyszedł super, ale na białym wyszły smugi. Myślałam, że nie będzie mi to przeszkadzać. Ale chciałam dzisiaj tam zetrzeć podłogę z farby, żeby można bylo meble poustawiać i kurde stwierdziłam, że bardzo to widać i nie chcę tak. Szczególnie w świetle dziennym. Chciałam mu to delikatnie powiedzieć, żeby się nie wkurzył że musi jeszcze malować (bo ma jeszcze sporo innych rzeczy na głowie) a wyszła z tego dupa, bo się wkurzył, że twierdzę, że nie umie tego dobrze zrobić. I że mówiłam, że jest ok, a teraz zmieniam zdanie.
Zwykła pierdoła, a tak mnie wyprowadziła z równowagi, że siedzę i ryczę

Bo szkoda mi go, chociaż to jego wina, że odwalił. I od razu było po nim widać, że chce to tak zostawić. A ściany dupne, bo niby byly pomalowane, ale nie wiadomo czym, nie wiadomo czy zagruntowane... A kładzenie miliona warstw farby oznacza, że jeszcze tydzień minie zanim cokolwiek zrobię w tym pokoju.

Kup duluxa. Szybko schnie. My w jeden dzień ogarnęlismy pokoj. W zasadzie samo malowanie z gruntowaniem to Max 3h. A dwie warstwy farby były. I nie śmierdzi. Polecam
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:15   #122
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Kup duluxa. Szybko schnie. My w jeden dzień ogarnęlismy pokoj. W zasadzie samo malowanie z gruntowaniem to Max 3h. A dwie warstwy farby były. I nie śmierdzi. Polecam
Tylko czy na tej farbie teraz będzie dobrze? Zupełnie się na tym nie znam... Trzeba teraz zagruntowac przed farbą innej firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:25   #123
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez _chouchou Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka dni temu sama czułam, że na pewno przenoszę ciążę, a od wczoraj wydaje mi się, że urodzę koniec sierpnia/początek września, co osobiście bardzo by mi odpowiadało

To jak z tym wiesiołkiem, od kiedy zaczynacie łykać?
Ja też mam takie przeczucie i już się martwię, że nie dojdzie mi łóżeczko i wózka jeszcze nie będziemy mieć :/ tymbardziej miałaś sen proroczy i ciekawe czy się to sprawdzi z jednej strony chciałabym, ale z drugiej mój brat ma ślub 27 sierpnia i chciałabym jeszcze w nim uczestniczyć

Moja torba już jest pełna, zaczynam dokładać do torby maluszka a i mam pytanie zabieracie laktator do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:35   #124
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez _chouchou Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka dni temu sama czułam, że na pewno przenoszę ciążę, a od wczoraj wydaje mi się, że urodzę koniec sierpnia/początek września, co osobiście bardzo by mi odpowiadało

To jak z tym wiesiołkiem, od kiedy zaczynacie łykać?

moja mama mi wczoraj powiedziała, żebym się tak nie nastawiała na koniec września z przenoszonym maluchem, bo według niej będzie na koniec sierpnia

ja łykam już codziennie rano i wieczorem po 1 - 500 mg, a w 37 zacznę brać tak jak czytałam 3x2 500 mg..
jeszcze te maliny muszę gdzieś kupić, ale to dopiero od 37/38 zacznę pić.
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:36   #125
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Już o kosiniakowym wiem wszystko chyba co można, kuzynka mojego TZ pracuje w Ops więc wiemy co I jak. Co do bezrobotnego to będzie mi się należeć, ale to jest tak, że albo lotniskowe albo bezrobocie więc wolę kosiniakowe jednak, ciut więcej.

Ja bez oszczędności praktycznie jestem, teraz to już całkiem, po tym jak w lipcu bez mojej wypłaty zostaliśmy, a wakacje dzieci zaplanowane miały, wydatki poszły. Plus taki, że teraz zwrócą ta kasę, ale... Przed porodem to każdy grosz się liczy.
Co do ułożenia to pierwszego syna urodziłam normalnie, w dodatku wieeeeeelki byl, bo 4100 I 59. A ja w ciąży przytylam aż 36kg. Teraz póki co 12 na plusie, choć brzuch mam jakbym już miała urodzić.
Co to za ćwiczenia? Podeslij link jak możesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A udało Ci się zejść z tych 36 kg po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:36   #126
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Matko, mój Tz mi cały czas prorokuje że ja to raczej przenosze niż urodze wcześniej bo tak bezproblemowo jest od początku. To mu uświadomiłam że przenoszenie też jest groźne bo łożysko się starzeje i juz przestał mówić cokolwiek o terminach nie na czas :p

Dziewczyny remonrujace, podziwiam was, ja już ledwo daje rade, energii starcza mi tylko na pracę i ogarnięcie obiadów dla siebie. Nie mogłabym, nie miałabym siły na remonty, przeprowadzki czy gruntowne porządki.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:38   #127
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Yhym, też mam wizytę 22 sierpnia i pobrał mi ostatnio tego gbsa. Ciekawa jestem czy zadzwonią do mnie, bo wzięli nr tel, a kiedyś w recepcji mówiła, że jak wychodzą złe wyniki to dzwonią. Ale jak miałam w wymazie drożdżaki, na które dostałam antybiotyk to nie zadzwoniły, więc byłam pewna, że wszystko ok
A nie trzeba tych wyników mieć ze sobą w szpitalu przy przyjęciu na oddział?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Mi niestety test na paciorkowca wyszedł dodatni, ale staram się nie przejmować bo podobno to częste i w szpitalach potrafią się tym zająć.
To fakt, często się zdarza też tak słyszałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 16:38   #128
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Hmm... Wczoraj czułam się trochę jak przed okresem, czy to normalne czy mam się bać że zaczęą zaraz rodzić?

normalne, ja też mam..
a najgorsze są kłucia w okolicach jak to mówicie Grażyny i niestety tej drugiej też..
czytałam o tym to podobno dlatego, że dziecko się obniża, ciekawe.. ale nieprzyjemne, w szczególności drugie..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:39   #129
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
O kurczaki, co Ty bidulo zrobisz to mój tż idzie na pierwszą nockę w dniu ściągnięcia pessara to chociaż ze mną pojedzie na ściągnięcie, ale potem do roboty i będę sama aaa kto mnie zawiezie do szpitala jak on będzie w pracy

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



O rany, moją kuzynką zajęli się tak, że dostała wstrząsu, zaczęła się dusić dziecko po 10 min było już na świecie i urodziło się z tą bakterią i mała była miesiąc w szpitalu i jeszcze zaraz po cesarce małą przewieźli do innego szpitala i kuzynka nawet jej nie zobaczyła po porodzie... nie pisze żeby straszyć
O kurcze pewnie była uczulona na ten antybiotyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:41   #130
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Czy Wasze żaby też prawie wcale nie czuwają, tylko fikają co chwila?

nie mój jest mega spokojny, on śpi chyba 99% czasu.. czasami się ruszy, czasami kopnie, ale raz na jakiś czas, żeby jakoś wariował to nie.. i to może też śpiąc się ruszy.. częściej rusza nogami niż rękami stąd moje przypuszczenia, że niektóre ruchy to też w śnie
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:46   #131
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Jakie do pazdziernika? Ja modlę się by urodzić na początku września, bo ledwo się poruszam, choć JESZCZE sama paznokcie u nóg pomalowalam, ale lekko mi nie jest. Ciągle zawroty głowy (anemia), duszno mi tak, że TZ śpi owiniety koldra A ja prawie nago przy otwartym na full oknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo jak ty, i z oknem i z anemia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Ja też mam takie przeczucie i już się martwię, że nie dojdzie mi łóżeczko i wózka jeszcze nie będziemy mieć :/ tymbardziej miałaś sen proroczy i ciekawe czy się to sprawdzi z jednej strony chciałabym, ale z drugiej mój brat ma ślub 27 sierpnia i chciałabym jeszcze w nim uczestniczyć

Moja torba już jest pełna, zaczynam dokładać do torby maluszka a i mam pytanie zabieracie laktator do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja zabieram. Nie pozwolę dokarmiac dziecka mm.

Poklocilam się z TZ pojechaliśmy dziś oglądać oddział polozniczy w szpitalu, który polecał mój nowy lekarz prowadzący, były dni otwarte więc pani opowiadała jak to wygląda etc. Nie mogła nam pokazać sali porodowej bo akurat były dwa porody, ani sal poporodpwych, bo wszystkie zajęte. TZ stwierdził, że na darmo tam pojechaliśmy, że bez sensu, że wydziwiam, bo nie chciałam rodzic w pierwszym który oglądaliśmy. Że bez sensu zwalnial się trzy godziny wcześniej z pracy. No i się obraził :/ i jeszcze w ramach dogryzienia mi nie chciał pojechać ze mną po mięso do sklepu, bo chciałam mu zrobić obiad. Ja stwierdziłam, że mam tego dość, że nie będę znów pierwsza wyciągać ręki na zgodę bo pan wielce obrażony o niewiadomo co... Pomóżcie mi go zrozumieć mogłam jechać sama ale mamy tylko jeden samochód a on nie pozwala mi wsiadac za kierownicę swojego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.

Edytowane przez Fortuna1
Czas edycji: 2016-08-04 o 16:51
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 16:52   #132
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Mi rodzina mówi, że urodze na koniec sierpnia, a ja w sumie sama nie wiem, nie chciałabym 1 września, ale nie chce się zarzekac, bo los będzie złośliwy. Termin mam na 5-go - w urodziny mojej mamy więc się zobaczy. Właściwie chciałabym tylko żebyśmy zdążyli skończyć remont, reszta niech będzie jak chce.

Jakby któraś była zainteresowana to w Tesco od dziś jest promocja na proszek do kolorów Lovela 1,8kg za 14,99 i płyn do prania też. Kazałam siostrze mi kupić bo jechała na zakupy i mi dzwoni że jest też 5kg Loveli za 40zl więc ten mi kupi bo taniej wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:52   #133
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A nie trzeba tych wyników mieć ze sobą w szpitalu przy przyjęciu na oddział?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzeba i ten wynik z wymazu dostałam na wizycie, a ten gbs też dostanę dopiero 22, ale oni informują telefonicznie jak się coś dzieje (przynajmniej tak mówili)

też polecam farby duluxa gdzieś pisali, że śmierdzi, ale mnie tam nic nadzwyczajnego nie śmierdziało wiadomo, że jak jest świeża i mokra farba to ją czuć.
W ogóle to jak się maluje białą farbą to najlepiej przed malowaniem położyć farbę- podkład gruntujący biały on bardzo dobre pokrywa, przynajmniej u nas nie ma żadnych prześwitów po krwistej, czerwonej farbie
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:15   #134
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A udało Ci się zejść z tych 36 kg po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udało. Po wielu, wielu latach, ale zeszlam. Teraz na szczęście młody chowal się długo, sciskajac mi M.in. żołądek dzięki czemu jadam często A niewiele, bo się nie mieści A wcześniej to mogłam jeść i jeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
normalne, ja też mam..
a najgorsze są kłucia w okolicach jak to mówicie Grażyny i niestety tej drugiej też..
czytałam o tym to podobno dlatego, że dziecko się obniża, ciekawe.. ale nieprzyjemne, w szczególności drugie..
Kurczę, ja ostatnio mam po kilkanaście takich kluc I zwijam się z bólu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak ty, i z oknem i z anemia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


Tak ja zabieram. Nie pozwolę dokarmiac dziecka mm.

Poklocilam się z TZ pojechaliśmy dziś oglądać oddział polozniczy w szpitalu, który polecał mój nowy lekarz prowadzący, były dni otwarte więc pani opowiadała jak to wygląda etc. Nie mogła nam pokazać sali porodowej bo akurat były dwa porody, ani sal poporodpwych, bo wszystkie zajęte. TZ stwierdził, że na darmo tam pojechaliśmy, że bez sensu, że wydziwiam, bo nie chciałam rodzic w pierwszym który oglądaliśmy. Że bez sensu zwalnial się trzy godziny wcześniej z pracy. No i się obraził :/ i jeszcze w ramach dogryzienia mi nie chciał pojechać ze mną po mięso do sklepu, bo chciałam mu zrobić obiad. Ja stwierdziłam, że mam tego dość, że nie będę znów pierwsza wyciągać ręki na zgodę bo pan wielce obrażony o niewiadomo co... Pomóżcie mi go zrozumieć mogłam jechać sama ale mamy tylko jeden samochód a on nie pozwala mi wsiadac za kierownicę swojego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zroZumiesz. Choćby nie wiem co nie da rady ich zrozumieć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:21   #135
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Mi niestety test na paciorkowca wyszedł dodatni, ale staram się nie przejmować bo podobno to częste i w szpitalach potrafią się tym zająć.
Właśnie po to się robi gbsa, żeby lekarze od razu wiedzieli co i jak i zadziałali. Ja mam mieć pobieranego dopiero na następpnej wizycie czyli koniec 37tyg i się stresuję, że pojadę na poród bez tego badania. A jak można sprawdzić czy jest się na pencylinę uczulonym?

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Ja też od jakiegoś czasu całymi dniami u rodziców "na wszelki wypadek" nie wiem tylko co począć z tym faktem, że w okolicy zdjęcia pessara moi rodzice wyjeżdżają, teść wyjeżdża, tż nie dostanie wtedy wolnego bo mają jakieś potężne zlecenie... generalnie jakby się zaczęło to na poródowkę wezmę kota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kot też może być pod warunkiem, że torbę pomoże nieść. Jaki macie ogólnie plan jakbyście były same w domu? Zamierzacie same wziąć torbę i zapakować się do taksówki? Ja to chyba w takim wypadku wezmę tylko koszulę, kapcie i dokumenty a ktoś z domowników raczej zdąży zanim mnie na oddział przyjmą podjechać po resztę rzeczy. Tym bardziej że znoszenie z 4 piętra dwóch toreb to chyba nie jest najlepszy pomysł....

Ja laktatora nie biorę, bo mi się nie zmieści. Zaraz po porodzie mi potrzebny nie będzie, a na następny dzień zawsze go może mi ktoś przywieźć

Jeszcze taka informacja dla dziewczyn z Wrocka, podobno na Chałubińskiego jest remont, dlatego reszta szpitali obłożona.

Edytowane przez rybka15035
Czas edycji: 2016-08-04 o 17:26
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:34   #136
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Tylko czy na tej farbie teraz będzie dobrze? Zupełnie się na tym nie znam... Trzeba teraz zagruntowac przed farbą innej firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurczę... Wydaje mi sie ze nie trzeba. Bo gruntowanie służy głownie do oczyszczenia powierzchni. A to czyste w miarę. Dulux ma na prawdę super szybko kryjące farby. Pogadaj z mężem zeby raz machnął.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
moja mama mi wczoraj powiedziała, żebym się tak nie nastawiała na koniec września z przenoszonym maluchem, bo według niej będzie na koniec sierpnia

ja łykam już codziennie rano i wieczorem po 1 - 500 mg, a w 37 zacznę brać tak jak czytałam 3x2 500 mg..
jeszcze te maliny muszę gdzieś kupić, ale to dopiero od 37/38 zacznę pić.

Mi ostatnio sporo osób mowi ze nisko mam brzuch. Dziwne...
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:46   #137
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Kurczę... Wydaje mi sie ze nie trzeba. Bo gruntowanie służy głownie do oczyszczenia powierzchni. A to czyste w miarę. Dulux ma na prawdę super szybko kryjące farby. Pogadaj z mężem zeby raz machnął.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------




Mi ostatnio sporo osób mowi ze nisko mam brzuch. Dziwne...

mi też już się obniża poród się zbliża
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:49   #138
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Butterfly - Tekst na makatkę

"Brzuch się obniża, poród się zbliża"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:51   #139
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Udało. Po wielu, wielu latach, ale zeszlam. Teraz na szczęście młody chowal się długo, sciskajac mi M.in. żołądek dzięki czemu jadam często A niewiele, bo się nie mieści A wcześniej to mogłam jeść i jeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------


Kurczę, ja ostatnio mam po kilkanaście takich kluc I zwijam się z bólu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------


Nie zroZumiesz. Choćby nie wiem co nie da rady ich zrozumieć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam kilka razy na godzinę tam przy tej drugiej i nabieram wtedy powietrza i czekam aż minie.. jak jestem sama to spoko, ale jak jestem z kimś to po mnie widać, że boli, a mi głupio powiedzieć co konkretnie mnie boli, więc burczę, że "skurcz" głupio powiedzieć, że dupa

kurcze sądziłam, że to pochwa i okolice bolą w głąb, a nie.. tyłek..

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Butterfly - Tekst na makatkę

"Brzuch się obniża, poród się zbliża"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

hihihihihi
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 17:52   #140
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Właśnie po to się robi gbsa, żeby lekarze od razu wiedzieli co i jak i zadziałali. Ja mam mieć pobieranego dopiero na następpnej wizycie czyli koniec 37tyg i się stresuję, że pojadę na poród bez tego badania. A jak można sprawdzić czy jest się na pencylinę uczulonym?



Kot też może być pod warunkiem, że torbę pomoże nieść. Jaki macie ogólnie plan jakbyście były same w domu? Zamierzacie same wziąć torbę i zapakować się do taksówki? Ja to chyba w takim wypadku wezmę tylko koszulę, kapcie i dokumenty a ktoś z domowników raczej zdąży zanim mnie na oddział przyjmą podjechać po resztę rzeczy. Tym bardziej że znoszenie z 4 piętra dwóch toreb to chyba nie jest najlepszy pomysł....

Ja laktatora nie biorę, bo mi się nie zmieści. Zaraz po porodzie mi potrzebny nie będzie, a na następny dzień zawsze go może mi ktoś przywieźć

Jeszcze taka informacja dla dziewczyn z Wrocka, podobno na Chałubińskiego jest remont, dlatego reszta szpitali obłożona.

Ja poczekam na męża, zadzwonie po niego to wróci po mnie z pracy. Myślę że to się aż tak szybko nie będzie rozkręcało żebym po pierwszych skurczach musiała jechać do szpitala, planuję doczekać do tych skurczy co 5 minut jak nam mówili na SR. Mówili też że jak odejdą wody to w ciągu 4h trzeba przyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:00   #141
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ja mam o tyle dobrze, że TZ może być w domu w 15 minut.
Choć pierwszy poród trwał niby krótko, niby, bo pierwszeskurcze poczułam o 2 w nocy, ale do szpitala trafiłam przed 6 rano. Rozwarcie 2 cm I zanik skurczy. Więc położyli mnie na przedporodowa, o 14 plakalam z bólu, okazało się że mam rozwarcie już 7,5cm. O 16.25 po 3 skurczach partych młody był na świecie

A co do laktatora to jaki macie? Ja szukam, jestem na etapie ręcznego, od elektronicznych odstrasza mnie cena.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:06   #142
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Jakby któraś chciała zamawiać z allegro dzieciowe tekstylia to doszła dziś do mnie przesyłka ze świata dziecka. Cóż, jakość adekwatna do ceny. Mogłam nie oszczędzać i wybrać coś droższego... Konkretnie: prześcieradła do łóżeczka, gondoli, pokrowce na przewijak. Jakieś takie cienkie i jednorazowe.
Flanela i tetra są standardowe.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:10   #143
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Lovi ręczny dwufazowy. Zakochałam sie w całej seri lovi aktywne ssanie.
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:28   #144
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Położna polecala butelki lovi, ale ja jej nie kupiłam, bo mam już z medeli i laktator też z tej firmy mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:41   #145
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Majalenka biorę laktator po cc chciałbym pobudzić laktacje

Chrupa pogadajcie na spokojnie jest czas na drugie malowanie i ustawienie łóżeczka

Niki to jak sie sprawdza to uczulenie na penicyline??

Zefirkowa też mam rzadko komu nie wychodzi bakteria

Fortunka facet w ciąży przecież nie twoja wina ze były porody chlopom też czasem ciężko dogodzić wrrr kciuki za szybkie pogodzenie!

Edytowane przez miczka84
Czas edycji: 2016-08-04 o 18:43
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:43   #146
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

ja mam laktator ręczny tommie tippe, butelkę też lovi kupiłam
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:46   #147
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Majalenka biorę laktator po cc chciałbym pobudzić laktacje

Chrapa pogadajcie na spokojnie jest czas na drugie malowanie i ustawienie łóżeczka

Niki to jak sie sprawdza to uczulenie na penicyline??

Zefirkowa też mam rzadko komu nie wychodzi bakteria

Fortunka facet w ciąży przecież nie twoja wina ze były porody chlopom też czasem ciężko dogodzić wrrr kciuki za szybkie pogodzenie!
Wrócił z pracy, bez słowa, nawet bez przywitania pojechał po farbę. Przyjechał z farbą i jedyne co to powiedział do mnie "hej". Widzę że wkurzony i obrażony. I kto tu powinien pierwszy wyciągnąć rękę? Poszłam na spacer. Niech się wkurza sam we własnym sosie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Ja mam laktator ręczny nuby, który wygrałam na jednych warsztatach. Nie biorę do szpitala ale zostawię w wiadomym miejscu w domu, w razie czego łatwo dowieźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:47   #148
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Właśnie po to się robi gbsa, żeby lekarze od razu wiedzieli co i jak i zadziałali. Ja mam mieć pobieranego dopiero na następpnej wizycie czyli koniec 37tyg i się stresuję, że pojadę na poród bez tego badania. A jak można sprawdzić czy jest się na pencylinę uczulonym?



Kot też może być pod warunkiem, że torbę pomoże nieść. Jaki macie ogólnie plan jakbyście były same w domu? Zamierzacie same wziąć torbę i zapakować się do taksówki? Ja to chyba w takim wypadku wezmę tylko koszulę, kapcie i dokumenty a ktoś z domowników raczej zdąży zanim mnie na oddział przyjmą podjechać po resztę rzeczy. Tym bardziej że znoszenie z 4 piętra dwóch toreb to chyba nie jest najlepszy pomysł....

Ja laktatora nie biorę, bo mi się nie zmieści. Zaraz po porodzie mi potrzebny nie będzie, a na następny dzień zawsze go może mi ktoś przywieźć

Jeszcze taka informacja dla dziewczyn z Wrocka, podobno na Chałubińskiego jest remont, dlatego reszta szpitali obłożona.
Wiem
Ale tylko na 2 tygodnie... Wiec w połowie sierpnia już będzie git



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:49   #149
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Wrócił z pracy, bez słowa, nawet bez przywitania pojechał po farbę. Przyjechał z farbą i jedyne co to powiedział do mnie "hej". Widzę że wkurzony i obrażony. I kto tu powinien pierwszy wyciągnąć rękę? Poszłam na spacer. Niech się wkurza sam we własnym sosie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Ja mam laktator ręczny nuby, który wygrałam na jednych warsztatach. Nie biorę do szpitala ale zostawię w wiadomym miejscu w domu, w razie czego łatwo dowieźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm, ale przyjechal z farba. Odczekaj troche, zeby z was obojga cisnienie zeszlo, ale dla mnie to jest wyciagniecie reki z jego strony.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:52   #150
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

to w takim razie muszę wyparzyć ten laktator i spakuję, bo mam jeszcze miejsce w torbie dla dziecka
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.