Mamusie marcowe 2017 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-06, 06:53   #1651
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Eve00 proponuje plukac gardlo woda z dodatkuem 2 lyzeczek wody utlenionej - duzo lekarzy tak robi i pielegniarek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 06:55   #1652
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja tez się budzę w nocy na siusiu ale na szczęście zasypiam bez problemu 🙂
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 08:16   #1653
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Eve00 proponuje plukac gardlo woda z dodatkuem 2 lyzeczek wody utlenionej - duzo lekarzy tak robi i pielegniarek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio wyrzucialam przeterminowana wode utleniona i nie mam w domu
Tez slyszalam o tym. Zastanawiam sie czy nie zdrapac sobie tej ropy. Kiedys dziecku robilam takie pedzlowanie gardła plynem lugola.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 09:11   #1654
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja też w nocy wstaję przynajmniej raz na siku... drugi raz do młodego... trzeci raz też się zdarza... ale dzisiaj po raz pierwszy się wyspalam bo młody postanowił spać u dziadków więc pospalam do 9 z dwoma pobudkami
Wstałam z wielką energią do sprzątania ale już mi przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 09:23   #1655
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Sygine haha :-D
Mnie za to głowa boli i czuje zatoki... Oby się nic nie rozkręciło :-(
A w nocy po 1.5h udało się jakoś zasnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 09:35   #1656
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Byłam wczoraj u innego lekarza, zbadała mnie tylko tak normalnie bez usg, stwierdziła że mam za twardą macicę i przykurczoną i kazała brać no-spę. Powiedziałam jej o bólach brzucha, o wizycie u poprzedniego lekarza i złapała się za głowę jak usłyszała, że tamta nic nie dała na brzuch i powiedziała, że wszystko ok. Jak pokazałam jej zdjecie usg to zapytała się gdzie jest reszta, że powinien być opis i w ogóle, na podstawie tego zdjęcia to nic nie stwierdzi. Kazała zrobić USG albo na lux med w Wawie albo w klinice. Jak jej powiedziałam jaką mam pracę i to, że długo staraliśmy się o dziecko i o tych bólach brzucha to wkurzona była na tamtą lekarkę, że mi nie dała zwolnienia. Z marszu wypisała 2 tygodnie, mam się do niej zgłosić po tym czasie z usg i wynikami tych podstawowych badań.
A co najlepsze poprzednia pytała się czy chcę badania prenatalne no to ja, że oczywiście jak mam to w pakiecie to czemu nie, no to wypisała skierowanie do kliniki w której akurat ta druga lekarka mnie przyjmuje i którą mam bliziutko. Powiedziałam o tym fakcie tej lekarce, że już się zapisałam na wrzesień, na to ona, że to niemożliwe bo tutaj nie robią badań prenatalnych.... Ja w wielkim szoku... nie wiem o co chodzi, podałam jej to skierowanie. Ona na to, że to jest zwykłe usg, nie żadne prenatalne i obie nie wiedziałyśmy o co chodzi... No i to tak chyba skończyła się przygoda z moją pierwszą ginekolog.


Wkurzyłąm się i to mocno, bo przez nią mogło dojść do nieszczęścia. Ta kazała mi dużo odpoczywać w domu, obowiązki domowe przerzucić na męża, nie podnosić rąk do góry i uważać na siebie... a tamta: "Do roboty... ciąża to nie choroba"... brak słów. Wolę płacić za wizyty niż mieć darmowe a potem płakać.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 09:42   #1657
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Aggie_s witamy to prawda, że w Anglii żeby dostać urlop macierzyński trzeba pracować do 28 tygodnia ciąży? Gdzieś kiedyś mi się o uszy obiło i zaciekawiło mnie to. Słyszałam też, że USG rzadko robią...

Leili bardzo dobrze zrobiłaś, że poszłaś do innego lekarza... Dostałaś L4 oczywiście?

Nie wiem skąd się biorą tacy lekarze jak ta poprzednia, ale zauważyłam, że niektórzy strasznie wszystko bagatelizują, a potem faktycznie może się to skończyć tragedią. Ja czasem piszę opinię na stronie znany lekarz - ale tylko jak jestem bardzo niezadowolona, żeby innych przestrzec. Zawsze zanim się wybiorę do nowego lekarza, to czytam tez opinie.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 09:48   #1658
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Ostatnio wyrzucialam przeterminowana wode utleniona i nie mam w domu
Tez slyszalam o tym. Zastanawiam sie czy nie zdrapac sobie tej ropy. Kiedys dziecku robilam takie pedzlowanie gardła plynem lugola.
Miałam kiedyś sporą skłonność do angin i jeden z lekarzy właśnie tak u mnie zrobił, zdrapał nalot drewnianym patyczkiem i na to ten fioletowy płyn. Pamiętam, że pomogło, a inni przeważnie leczyli mnie antybiotykami.

Z drugiej strony w lutym tego roku byłam u lekarza z gardłem, od razu chciał wypisywać antybiotyk a ja głupia powiedziałam mu, że nie chcę się truć, że może jeszcze się wstrzymamy... Przyznał, że racja, nie wygląda to najgorzej, recepte wypisał, ale powiedział "proszę się wstrzymać jeszcze ze 3 dni jak nie przejdzie to wykupić". No i nie wykupiłam, za 2 dni zakażenie przeszło na ucho środkowe, największy ból mojego życia, po leczeniu tego ucha, na które wydałam grube pieniądze miałam prawie 2 miesiące niedosłuch. Już straciłam nadzieje, że w ogóle będę na to ucho dobrze słyszeć, pomogły jakieś dziwne ćwiczenia trąbki słuchowej... Nie zdawałam sobie sprawy, że tak może się sytuacja rozwinąć :/
Także nie martw się, jak coś to jest kilka antybiotyków, które można brać w ciąży, mnóstwo moich koleżanek chorowało i brało bez gadania i wszystko ok! Ja też leczę trądzik antybiotykiem w maści od samego początku, tak zalecił dermatolog
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 09:55   #1659
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Aggie_s witamy to prawda, że w Anglii żeby dostać urlop macierzyński trzeba pracować do 28 tygodnia ciąży? Gdzieś kiedyś mi się o uszy obiło i zaciekawiło mnie to. Słyszałam też, że USG rzadko robią...

Leili bardzo dobrze zrobiłaś, że poszłaś do innego lekarza... Dostałaś L4 oczywiście?

Nie wiem skąd się biorą tacy lekarze jak ta poprzednia, ale zauważyłam, że niektórzy strasznie wszystko bagatelizują, a potem faktycznie może się to skończyć tragedią. Ja czasem piszę opinię na stronie znany lekarz - ale tylko jak jestem bardzo niezadowolona, żeby innych przestrzec. Zawsze zanim się wybiorę do nowego lekarza, to czytam tez opinie.
Dostałam, bez proszenia, od razu wypisywała.
Ta jej niekompetencja w badaniu w skierowaniu na badania zupełnie inne niż mówiła mnie przeraziła. Nawet jak powiedziałam obecnej na jakie te pierwsze badania z krwi i moczu mnie wysłała m.in. na różyczkę to ta się uśmiechnęła i powiedziała mi, że wszystkie dzieci od maleńkości są szczepione na różyczkę i niepotrzebne było akurat te badanie. Na koniec skwitowała: " Proszę Pani to Ukrainka...." z takim przekąsem i lekkim uśmiechem o poprzedniej lekarce.
Dobrze, że mnie coś tknęło i męża bo sam mi kazał iść do innej jak ta mi nic nie dała na ten brzuch i nie dała zwolnienia, choć na tydzień.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 10:24   #1660
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja tez dostałam pakiet badań do zrobienia w tym rozyczke bo ponoć to są nowe wymogi i trzeba...
Co do leków w ciąży to gin mi zalecił przy bólu brzucha nospe bez wyrzutów sumienia, paracetamol przy gorączce... a że mam astmę to jeśli muszę to moje leki brać normalnie żeby się czasem bez sensu nie dusić...
Jedyne co miał małe zastrzeżenia to powiedział że w górach mam się oszczędzać i nie rzucać się na wspinaczki... nie zdobywać orlej perci tylko spokojnie i dolinami... i jak tylko poczuje zmęczenie to odpuścić bo jak to określił "pani w tej chwili może znacznie więcej niż pani ciąża"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 10:55   #1661
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez sygine Pokaż wiadomość
Ja tez dostałam pakiet badań do zrobienia w tym rozyczke bo ponoć to są nowe wymogi i trzeba...
Co do leków w ciąży to gin mi zalecił przy bólu brzucha nospe bez wyrzutów sumienia, paracetamol przy gorączce... a że mam astmę to jeśli muszę to moje leki brać normalnie żeby się czasem bez sensu nie dusić...
Jedyne co miał małe zastrzeżenia to powiedział że w górach mam się oszczędzać i nie rzucać się na wspinaczki... nie zdobywać orlej perci tylko spokojnie i dolinami... i jak tylko poczuje zmęczenie to odpuścić bo jak to określił "pani w tej chwili może znacznie więcej niż pani ciąża"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie dostałam na różyczke, mocz, glukoza, kiła, Hbs, grupa krwi i morfologia. Wiem też, że niektórzy wypisuja toksoplazmoze i hiv od razu. Też byliśmy kilka dni w tatrach, był plan na rysy ale odpuściliśmy sobie. Zaliczyłam chochołowską i dolinę strążyską przez białego i sarnią skałę, obie trasy jakieś 12 km, z czego ta druga troszkę pod górke. Czułam się b. dobrze, ale więcej przerw trzeba było robić bo zadyszka łapała
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 11:12   #1662
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u innego lekarza, zbadała mnie tylko tak normalnie bez usg, stwierdziła że mam za twardą macicę i przykurczoną i kazała brać no-spę. Powiedziałam jej o bólach brzucha, o wizycie u poprzedniego lekarza i złapała się za głowę jak usłyszała, że tamta nic nie dała na brzuch i powiedziała, że wszystko ok. Jak pokazałam jej zdjecie usg to zapytała się gdzie jest reszta, że powinien być opis i w ogóle, na podstawie tego zdjęcia to nic nie stwierdzi. Kazała zrobić USG albo na lux med w Wawie albo w klinice. Jak jej powiedziałam jaką mam pracę i to, że długo staraliśmy się o dziecko i o tych bólach brzucha to wkurzona była na tamtą lekarkę, że mi nie dała zwolnienia. Z marszu wypisała 2 tygodnie, mam się do niej zgłosić po tym czasie z usg i wynikami tych podstawowych badań.
A co najlepsze poprzednia pytała się czy chcę badania prenatalne no to ja, że oczywiście jak mam to w pakiecie to czemu nie, no to wypisała skierowanie do kliniki w której akurat ta druga lekarka mnie przyjmuje i którą mam bliziutko. Powiedziałam o tym fakcie tej lekarce, że już się zapisałam na wrzesień, na to ona, że to niemożliwe bo tutaj nie robią badań prenatalnych.... Ja w wielkim szoku... nie wiem o co chodzi, podałam jej to skierowanie. Ona na to, że to jest zwykłe usg, nie żadne prenatalne i obie nie wiedziałyśmy o co chodzi... No i to tak chyba skończyła się przygoda z moją pierwszą ginekolog.


Wkurzyłąm się i to mocno, bo przez nią mogło dojść do nieszczęścia. Ta kazała mi dużo odpoczywać w domu, obowiązki domowe przerzucić na męża, nie podnosić rąk do góry i uważać na siebie... a tamta: "Do roboty... ciąża to nie choroba"... brak słów. Wolę płacić za wizyty niż mieć darmowe a potem płakać.
O kurcze to faktycznie dwa zupelnie odmienne podejscia. A ta u której bylam teraz to tez lux med czy prywatnie? Dobrze ze masz zwolnienie, odpoczywaj teraz.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:12   #1663
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja dostalam na:
Mocz
Morfologia
Glukoza
Hbs-ag
AntyHCV
TSH
AntyTPO
AntyTG
Rozyczka
Kila tego nie robilam
Hiv tego nie robilam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:16   #1664
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Aggie_s witamy to prawda, że w Anglii żeby dostać urlop macierzyński trzeba pracować do 28 tygodnia ciąży? Gdzieś kiedyś mi się o uszy obiło i zaciekawiło mnie to. Słyszałam też, że USG rzadko robią...

Leili bardzo dobrze zrobiłaś, że poszłaś do innego lekarza... Dostałaś L4 oczywiście?

Nie wiem skąd się biorą tacy lekarze jak ta poprzednia, ale zauważyłam, że niektórzy strasznie wszystko bagatelizują, a potem faktycznie może się to skończyć tragedią. Ja czasem piszę opinię na stronie znany lekarz - ale tylko jak jestem bardzo niezadowolona, żeby innych przestrzec. Zawsze zanim się wybiorę do nowego lekarza, to czytam tez opinie.
Ja też czytam opinie o lekarzacg na tym portalu. Stąd właśnie wybór mojego obecnego lekarza chociaz tez na pewno nie jest idealny i niejednokrotnie sie bede na niego wkurzac

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MangoM Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś sporą skłonność do angin i jeden z lekarzy właśnie tak u mnie zrobił, zdrapał nalot drewnianym patyczkiem i na to ten fioletowy płyn. Pamiętam, że pomogło, a inni przeważnie leczyli mnie antybiotykami.

Z drugiej strony w lutym tego roku byłam u lekarza z gardłem, od razu chciał wypisywać antybiotyk a ja głupia powiedziałam mu, że nie chcę się truć, że może jeszcze się wstrzymamy... Przyznał, że racja, nie wygląda to najgorzej, recepte wypisał, ale powiedział "proszę się wstrzymać jeszcze ze 3 dni jak nie przejdzie to wykupić". No i nie wykupiłam, za 2 dni zakażenie przeszło na ucho środkowe, największy ból mojego życia, po leczeniu tego ucha, na które wydałam grube pieniądze miałam prawie 2 miesiące niedosłuch. Już straciłam nadzieje, że w ogóle będę na to ucho dobrze słyszeć, pomogły jakieś dziwne ćwiczenia trąbki słuchowej... Nie zdawałam sobie sprawy, że tak może się sytuacja rozwinąć :/
Także nie martw się, jak coś to jest kilka antybiotyków, które można brać w ciąży, mnóstwo moich koleżanek chorowało i brało bez gadania i wszystko ok! Ja też leczę trądzik antybiotykiem w maści od samego początku, tak zalecił dermatolog
To nie tak ze ja sie uparlam ze nie chce antybiotyku. Jakby test na paciorkowca wyszedl pozytywnie to bym sie nie zastanawiala. Spróbuję dzis pogrzebac w tym gardle
Jak nie bedzie poprawy to jutro pójdę znowu do lekarza.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:20   #1665
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
O kurcze to faktycznie dwa zupelnie odmienne podejscia. A ta u której bylam teraz to tez lux med czy prywatnie? Dobrze ze masz zwolnienie, odpoczywaj teraz.
Prywatnie. Odpoczywam, nawet małż sprzątał dziś sam 😊 ale śniadanko zrobiłam ja i pościerałam kurze. Jest godzina 13, a mnie już nosi...😁 coś bym robiła. Podziwiam te kobitki co całą ciążę muszą leżeć.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 11:29   #1666
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Dostałam, bez proszenia, od razu wypisywała.
Ta jej niekompetencja w badaniu w skierowaniu na badania zupełnie inne niż mówiła mnie przeraziła. Nawet jak powiedziałam obecnej na jakie te pierwsze badania z krwi i moczu mnie wysłała m.in. na różyczkę to ta się uśmiechnęła i powiedziała mi, że wszystkie dzieci od maleńkości są szczepione na różyczkę i niepotrzebne było akurat te badanie. Na koniec skwitowała: " Proszę Pani to Ukrainka...." z takim przekąsem i lekkim uśmiechem o poprzedniej lekarce.
Dobrze, że mnie coś tknęło i męża bo sam mi kazał iść do innej jak ta mi nic nie dała na ten brzuch i nie dała zwolnienia, choć na tydzień.
Badanie na różyczke jest akurat obowiazkowe. Mimo ze np. Ja chorowalam to zarowno w tamtej jak i tej sprawdzali

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MangoM Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam na różyczke, mocz, glukoza, kiła, Hbs, grupa krwi i morfologia. Wiem też, że niektórzy wypisuja toksoplazmoze i hiv od razu. Też byliśmy kilka dni w tatrach, był plan na rysy ale odpuściliśmy sobie. Zaliczyłam chochołowską i dolinę strążyską przez białego i sarnią skałę, obie trasy jakieś 12 km, z czego ta druga troszkę pod górke. Czułam się b. dobrze, ale więcej przerw trzeba było robić bo zadyszka łapała
Ja dostałam te wszystkie które wymienilas plus tsh, grupe krwi juz mam wiec tego nie zlecil
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:35   #1667
sonnja_
Raczkowanie
 
Avatar sonnja_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 79
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Leili ale miałaś przygodę z ta lekarką dobrze, że już do niej nie bedziesz chodzić.


Mi nie przepisał na różyczkę, więc chyba to nie jest obowiązkowe.. chyba że dostane jeszcze później, albo prędzej zrobie sama :P


Podziwiam Was dziewczyny, za te wakacje w górach. Mój chce jechać, ale ja chyba nie dam rady , taka się zrobiłam leniwa że nie wyobrażam sobie chodzenia gdzieś po szlakach, jeszcze w takim upale..więcej by było marudzenia niż tej przyjemności no ale gdzies będzie trzeba jechać, bo dostał urlop, trochę w domu porobi i tak z przyzwyczajenia zawsze się gdzieś jechało, wiec chyba w tym roku nie odpuści ..
sonnja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:57   #1668
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja liste badań pewnie dostane za dwa tyg na nastepnej wizycie
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 13:59   #1669
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Ja liste badań pewnie dostane za dwa tyg na nastepnej wizycie
Ja pewnie też
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 14:21   #1670
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witajcie po przerwie
Wczoraj mimo porannego rzyganka miałam mega produktywny dzień, byłam na zakupach, Kupiłam kilka ciuchów, a hitem okazał się kardigan z New Yorker, uwielbiam takie ciuchy!! są wygodne i cieplutkie, na jesień jak znalazł
No. Pozałatwiałam kupę spraw, i umylam okna na dole posprzątam cały dół i dziś została mi góra, choć TZt rano ogarnął sypialnie w miarę
Jestem taka szczęśliwa bo dziś czuje się super i wczoraj też tak się czułam czasami trochę zemdli, ale to pryszcz w porównaniu z tym co było! mam w planie zrobić jeszcze 3bita, normalnie w końcu chce mi się żyć.
Bo ten tydzień był okropny..
A co tu sie działo? spróbuję Was nadrobić
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 14:25   #1671
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez sonnja_ Pokaż wiadomość
Leili
Podziwiam Was dziewczyny, za te wakacje w górach. Mój chce jechać, ale ja chyba nie dam rady , taka się zrobiłam leniwa że nie wyobrażam sobie chodzenia gdzieś po szlakach, jeszcze w takim upale..więcej by było marudzenia niż tej przyjemności no ale gdzies będzie trzeba jechać, bo dostał urlop, trochę w domu porobi i tak z przyzwyczajenia zawsze się gdzieś jechało, wiec chyba w tym roku nie odpuści ..
Jedz, jedz! Poodychasz innym powietrzem, odpoczniesz od dnia codziennego. Korzystaj z okazji
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 14:50   #1672
sonnja_
Raczkowanie
 
Avatar sonnja_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 79
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość
Jedz, jedz! Poodychasz innym powietrzem, odpoczniesz od dnia codziennego. Korzystaj z okazji


chyba jednak coraz bardziej się przekonuje
sonnja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:24   #1673
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamusie marcowe 2017

a jak ja sobie pomysle, ze od poniedzialku do pracy po 2 tygodniowym urlopie to mi sie odechciewa..
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:35   #1674
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe 2017

warto nawet gdzieś na mazury pojechać posiedzieć nad jeziorem i książkę poczytać. zawsze to coś innego. my teraz na weekend jesteśmy u teściów na wiosce, cały dzień jak dotąd w ogrodzie spędziłam na czytaniu książki- super sprawa, w domu jakoś nie wypoczywam tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 15:46   #1675
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez sonnja_ Pokaż wiadomość
chyba jednak coraz bardziej się przekonuje


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
a jak ja sobie pomysle, ze od poniedzialku do pracy po 2 tygodniowym urlopie to mi sie odechciewa..
Wcale sie nie dziwie. A ja jeszcze tydzień u urlop. Nie wiem tylko czy nie bede na l4 bo gardlo nie odpuszcza i juz promieniuje do ucha. Zastanawia mnie tylko tonze goraczka byla max 37,5 wiec taki stan podgoraczkowy. Przy anginie to by raczej wysoka byla. I te naloty ropne mam z jednej strony gardla tylko.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:21   #1676
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez sonnja_ Pokaż wiadomość
chyba jednak coraz bardziej się przekonuje
Jasne, że jedź, właśnie w górach upały są bardziej znośne, siądziecie nad strumyczkiem w cieniu i przyjemny chłodzik będzie
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:23   #1677
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Witajcie po przerwie
Wczoraj mimo porannego rzyganka miałam mega produktywny dzień, byłam na zakupach, Kupiłam kilka ciuchów, a hitem okazał się kardigan z New Yorker, uwielbiam takie ciuchy!! są wygodne i cieplutkie, na jesień jak znalazł
No. Pozałatwiałam kupę spraw, i umylam okna na dole posprzątam cały dół i dziś została mi góra, choć TZt rano ogarnął sypialnie w miarę
Jestem taka szczęśliwa bo dziś czuje się super i wczoraj też tak się czułam czasami trochę zemdli, ale to pryszcz w porównaniu z tym co było! mam w planie zrobić jeszcze 3bita, normalnie w końcu chce mi się żyć.
Bo ten tydzień był okropny..
A co tu sie działo? spróbuję Was nadrobić
Kochana strasznie się cieszę, że Ci się poprawiło! Uwielbiam 3bita!! A w ciąży to dostaję orgazm jak go jem
I pokaż koniecznie zdjęcie kardiganu, poluję na coś takiego!!

Witam się początkiem 11 tygodnia i z dwoma kg na plusie od początku ciąży
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:28   #1678
MangoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 335
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez Eve00 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------



Wcale sie nie dziwie. A ja jeszcze tydzień u urlop. Nie wiem tylko czy nie bede na l4 bo gardlo nie odpuszcza i juz promieniuje do ucha. Zastanawia mnie tylko tonze goraczka byla max 37,5 wiec taki stan podgoraczkowy. Przy anginie to by raczej wysoka byla. I te naloty ropne mam z jednej strony gardla tylko.

Powiem Ci, że ja nigdy nie miałam wysokich gorączek przy anginach i przy tej ostatniej akcji z uchem też nic specjalnego niby się nie działo, no tak pobolewało gardło z tydz - 2 tyg i tyle. Jak ucho się zatka tzn, że już jest źle i jest duży obrzęk, dopóki nie jest zatkane to chyba nie ma tragedii, można też podobno mieć zapalenie ucha na tle wirusowym. Nie myślałaś o tym, żeby wziąć l4 na urlopie? W sumie trochę go szkoda, jeśli i tak chorujesz, a urlop się przyda czy to jeszcze przed odejściem z pracy czy potem, zeby później wrócić
MangoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:47   #1679
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Witajcie po przerwie
Wczoraj mimo porannego rzyganka miałam mega produktywny dzień, byłam na zakupach, Kupiłam kilka ciuchów, a hitem okazał się kardigan z New Yorker, uwielbiam takie ciuchy!! są wygodne i cieplutkie, na jesień jak znalazł
No. Pozałatwiałam kupę spraw, i umylam okna na dole posprzątam cały dół i dziś została mi góra, choć TZt rano ogarnął sypialnie w miarę
Jestem taka szczęśliwa bo dziś czuje się super i wczoraj też tak się czułam czasami trochę zemdli, ale to pryszcz w porównaniu z tym co było! mam w planie zrobić jeszcze 3bita, normalnie w końcu chce mi się żyć.
Bo ten tydzień był okropny..
A co tu sie działo? spróbuję Was nadrobić
Normalnie miod na moje uszy! Skoro Tobie juz przechodza mdłości to może i u mnie niedługo sie skończą!

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Kochana strasznie się cieszę, że Ci się poprawiło! Uwielbiam 3bita!! A w ciąży to dostaję orgazm jak go jem
I pokaż koniecznie zdjęcie kardiganu, poluję na coś takiego!!

Witam się początkiem 11 tygodnia i z dwoma kg na plusie od początku ciąży
A ja sie nie wazylam od kilku miesięcy. Baterie mi wysiadly w wadze albo się zepsula :-D

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MangoM Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja nigdy nie miałam wysokich gorączek przy anginach i przy tej ostatniej akcji z uchem też nic specjalnego niby się nie działo, no tak pobolewało gardło z tydz - 2 tyg i tyle. Jak ucho się zatka tzn, że już jest źle i jest duży obrzęk, dopóki nie jest zatkane to chyba nie ma tragedii, można też podobno mieć zapalenie ucha na tle wirusowym. Nie myślałaś o tym, żeby wziąć l4 na urlopie? W sumie trochę go szkoda, jeśli i tak chorujesz, a urlop się przyda czy to jeszcze przed odejściem z pracy czy potem, zeby później wrócić
Tyle ze ja mam urlop za tydzień. W tym tyg chcialam ogarnac kilka spraw w pracy własnie przed urlopem. Ehhh zobaczymy....
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 16:53   #1680
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Kochana strasznie się cieszę, że Ci się poprawiło! Uwielbiam 3bita!! A w ciąży to dostaję orgazm jak go jem
I pokaż koniecznie zdjęcie kardiganu, poluję na coś takiego!!

Witam się początkiem 11 tygodnia i z dwoma kg na plusie od początku ciąży
Zapraszam 3bit gotowy.
Kurcze w pi.pe no, jak nie urok to sraczka. Znów mnie pęcherz ciągnie, latam do WC co 5 minut, żeby dwie krople puścić :/ zaś się zaziebilam gdzieś. Biorę żurawit od przedwczoraj ale od razu pewnie nie pomoże. Wrzucam zdjęcie tego Puchatego cudeńka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1470498823964.jpg (32,0 KB, 23 załadowań)
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 08:48:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.