Razem do Sylwestra schudniemy :) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-07, 14:45   #4621
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Hej!
Nie nadrobię , ale teraz juz jestem z Wami! Dzisiaj skacowana po grillowaniu wczorajszym u rodzicow Tz. U mnie jest brat z dziewczyna od tygodnia, wiec grill zorganizowany dla nas w sumie byli nasi znajomi, przyjaciele, rodzice Tz i jego brat z dziewczyna, i nasza czwórka a w nocy zrobiliśmy jeszcze prawdziwe bolognese. Gotowaliśmy do 3 w nocy. Wiec dzis jestem martwa ;p

Miałam tydzien urlopu. Ale pracowicie - rozpakowywanie, noszenie itd. Pokochałam ten dom. Czuje sie tu cudownie. Ta przeprowadzka to najlepsze co nas spotkało. Jutro mija rok odkad jesteśmy razem

Ze sportu: to biegam tylko.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:00   #4622
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Beatka - serce rośnie jak się Ciebie czyta! samo szczęście. Tak się cieszę Kochana
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-07, 16:04   #4623
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Beatka - ale czas leci! Super ze ci się układa -bardzo się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 10:39   #4624
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Hej witam się z rana i uciekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 11:28   #4625
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Aga gdzie Ty znowu uciekasz?
__________________

ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 12:32   #4626
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Daguś Widzę, że szalejesz, ciągle gdzieś jeździsz Ja bym się bała skakać do jakiejś rzeki czy ze skał Co najwyżej pochodziłam sobie na Słowacji po płytkim wodospadzie i rzeczkach Świetne jest to twoje zdjęcie, bardzo fajnie razem wyglądacie i papuga boska
Ania89 Ja mam dopiero okropne włosy, jak mnie dopadnie deszcz albo po umyciu to mi się kręcą we wszystkie strony. Wyprostować prostownicą je ciężko a zakręcić jak mam w miare proste też nie daję rady, ani tak ani tak Teraz to olewam, nie prostuję bo mi to bardzo niszczyło włoski. Aaa i ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach
Ania86 hehe nie narzekaj na udka, bo moje są takie cały czas i bez ciąży Fajnie malec rośnie
Zuzka Mam nadzieję, że angina cię przeszła i jedziesz dzisiaj na urlop
Aguś Jak masz za dużo słowików z kompotami, konfiturami to się możesz podzielić Mam trochę słoików, ale do końca roku mi nawet nie wystarczą

A ja wróciłam do De, wróciła do mnie rutyna, dzisiaj, jutro i pojutrze mam coś do załatwienia. Dzisiaj już załatwiłam Miesiąc czasu byłam w PL, ale ten czas szybko zleciał Synek mi wszędzie latał a więc nie odpoczęłam Szkoda tylko, że od tego latania za nim nie schudłam, a wręcz przeciwnie, na wadze dzisiaj 61,8kg No ale cóż się dziwić po 2 lodach na dzień, pizzach, grillach itp Nie żałuję, nabrałam chęci do odchudzania Na Słowacji byliśmy tylko 3 dni ale się wyszaleliśmy, w pierwszy dzirń byliśmy pozwiedzać, w drugi w Besanowej na gorących źródłach i saunach. Świetną mam skórę po tych saunach A w 3 dzień byliśmy w jaskini, potem pojechaliśmy do Ustronia, tam imprezowaliśmy do północy z moją chrzestną, jej mężem i córą A w Pl co chwile odwiedzałam jakiś znajomych,organizowaliśmy ogniska, grille itp także nikt mi nie powie, że kogoś pominęłam
Dzisiaj czeka mnie dalsze rozpakowywanie, robienie obiadu. Z ćwiczeń zaliczyłam dzisiaj jak na razie tylko rowerek 60min (28,5km)
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 19:10   #4627
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

hej Piękne
wróciłam z działki, nie objadałam się oprócz jednego dnia, nawet ćwiczyłam trochę, rozciągałam się, spacerowałam, więc ogólnie ok jutro się zważę i zobaczę jak ma się aktualna sytuacja wagowa chyba zapiszę się trochę na siłowni, mam powera do ćwiczeń, ale w domu nie lubię jak ktoś na mnie patrzy, a mama jest teraz non stop w domu, pies też przeszkadza chciałabym wreszcie ruszyć dalej z tą moją wagą przeczytałam Was, więc jestem na bieżąco, ale nie dam rady każdej odpisać, więc ślę buziaczki
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 20:22   #4628
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

ale tu cisza
Daguś Ja mam brata u siebie, też nigdy nie umiem jakoś przy kimś ćwiczyć, dlatego wstaję wcześniej
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 21:07   #4629
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Sorry dziewczynki że się nie odzywam ale łeb mi pęka od południa. ..czytałam was ale nie chce mi się myśleć pisać gadać i ruszać. Zaraz idę spać
Madzia, Daga cieszę się że jesteście juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 21:17   #4630
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Dziękuje Wam za miłe słowa !

Aza ja nie mam jak wejść do klubu wiec nie widziałam jeszcE waszego pięknego zdjecia ;(

My świętowaliśmy dzisiaj nasze 12 miesięcy

Jutro ide biegać zdam relacje z treningu
ImageUploadedByWizaz Forum1470687443.026854.jpg
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 00:15   #4631
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Czesc kochane !
Wróciłam

Siedzę i tęsknie za tżtem już,
zastanawiam się też, jak tu wbić się w tę codzienność bezboleśnie. Jutro jeszcze urlop.
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 05:46   #4632
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Hej Sysa,
Nie da sie
Ja od wczoraj znowu w pracy. Dzis zadzwonił budzik a ja słyszę przez otwarte okno jak pada deszcz, tak fajnie uderza o dachówki, cisza w okolicy i słychać jak delikatnie grzmi gdzies daleko w Alpach. No pogoda do spania!!! Gdy pod kołdra tak ciepło !!
Ale jestem wlasnie w aucie w drodze do pracy pocieszam sie tylko kawą, kostkami czekolady do niej !
Po pracy pare spraw do załatwienia i trening biegowy.
Miłego dnia Wam życzę
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 07:53   #4633
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Syska i jak po wakacjach? Pogoda udana?
Beatka promieniejesz! Ślicznie!
Aga , dziś już lepiej?
__________________

ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 09:02   #4634
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Hej slonka moje cieszę się że już jesteśmy prawie wszystkie po wakacjach chyba każda przybrała więc trzeba się znowu brać za odchudzanie

Andzia86- łeb mi pękal do 3 rano... prawie 12 godzin. Zastanawiałam się czy nie jechać na pogotowie ale po kolejnej tabletce przeszło. .. teraz czuję się wysłana z sił i boję żeby znowu nie zaczął. .. Jak się będzie takie coś powtarzać chyba zrobię tomograf głowy. ..
Sysa -fajnie ze jesteś
Madzia-jakbyś mieszkała bliżej to bym ci śliwki pocztą slala bo u mnie zatrzesienie
Beatka-najlepszego kochana z okazji rocznicy oby tak dalej
Daga- dziwne jak jesteś taka mocno aktywna cwiczeniowo ale bardzo dobrze
Jak tam tz? Jedziesz do niego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 10:08   #4635
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Aga bardzo mi przykro.... Ja nie wiem co taki ból głowy znaczy (i mam nadzieję nigdy się nie dowiem), za to moja mama niemalże co dzień narzeka na ból głowy i ciągle musi mieć pod ręką tabletki, a na żadne badania skierowania nie woła. Zrób tomograf.
__________________

ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 10:10   #4636
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Aguś Ja też się cieszę Tiaa każda przytyła, ale mnie nikt nie pobije W Pl spotkałam się z moją kuzynką, która kiedyś była mega leniem, nawet na spacery ze mną nie chciała chodzić, ważyła zawsze ok 80kg lub trochę więcej, a teraz waży równe 60kg, tyle co ja, a ona jest o pare cm wyższa ode mnie I nadal dziewczyna chudnie, podziwiam ją za tą zmianę stylu życia i myślenia. Oj jejku, żeby to nie było nic poważnego Eeee jeśli masz na myśli śliwki węgierki to nie lubię Chyba jedyne owocki z ogródka za którymi nie przepadam No chyba, że mowa o tych wielkich śliwkach, wielkości brzoskwini
Beatka Nie poznałabym cię na tym zdjęciu
To już rok minął odkąd jesteście razem? ale ten czas leci Wszystkiego najlepszego z okazji tej waszej rocznicy, oby było ich wiele
Syska Odpoczywaj na urlopie

Ja wczoraj i dzisiaj pedałuję sobie tylko na rowerku, a jutro zabieram się za coś innego.
Byłam dzisiaj w takim biurze, świetnie mi się po niemiecku rozmawiało z jedną babką. Aż sama byłam pozytywnie zaskoczona, myślałam, że po miesięcznej przerwie będę miała problem. Z takimi sympatycznymi ludźmi to jakoś potrafię swobodnie rozmawiać Usłyszałam miłe słowa, że świetnie mówię po niemiecku i że mam spore szanse na pracę tutaj Teraz czekam na dalszy kurs, już dostałam zaproszenie.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 11:39   #4637
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

andzia86-obawiam sie że jak twoją mamę co dzień boli głowa i co dzień bierze tabletki..to właśnie od tabletek. jak sie uzależniła to jak nie weźmie to będzie ją boleć... wiesz każdego czasem łeb boli...mnie częściej od zawsze...jak mam @ to też zawsze boli a właśnie mam 2 dzień...chodzi o to jak bardzo boli...takie silne bóle już są niefajne jak masz wrazenie że ci głowa pęknie na pół i tak męczy cały dzień i nic nie pomaga...jak będę miała takie silne bóle to zajrze sobie do głowyzobaczymy... ciekawe co tam znajde
madzia-mam takie długie duże fioletowe śliwki i takie okrągłe jak piłka do ping ponga-moze większe ciut-żółto czerwone bardzo słodkie i soczyste obie odmiany pyszne i papierówki i czerwone soczyste jabłka...jedno jabłko i jedna śliwka sie już kończy-będzie mniej roboty
ja po wakacjach złapałam 2 kg-ważę 67 i nie chce zejść-ale i nie ćwiczę choć się zbieram
idziesz na jakiś kurs??

ale czad moja mama sobie dzisiaj wymyśliła powidła ze śliwek super tylko że dzisiaj leje no nic wziełyśmy parasolki, deszczówki i na działke;D trawa mokra leje z nieba nikogo nie ma tylko my dwie wariatki jak rabusie na pustych działkach bo sie śliwek zachciało nazbierałyśmy 2 wiadra jabłek i 2 śliwek , ogórki, koper, chrzan, magę pomidory...mama mokre plecy ja nogi jak nazbierałyśmy...przestało padać haha z 5 wiadrami doszłyśmy do auta i mama zaczeła rozbierać koszulke bo miała mokrą do pleców-ta w biustonoszu się w aucie zaplątała w koszulke tu jakieś auto jedzie-cyrk ale dałyśmy radę ot taką miałam przygodę ja zabrałam ogórki, parę śliwek do pojedzenia i parę jabłek na kompot-małe wiaderko mamie oddałam resztę-trochę rozda sąsiadce a resztę będzie się bawić
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 11:49   #4638
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Wakacje udane, dziekuje Pogoda bardzo fajna, wrocilismy opaleni
Tablet mi zamula strasznie

Waga dzisiaj 61,1kg , masakrejszyn. Ale nie jadlam zle, chyba wina piwka

Biore sie za pierozki ze szpinakiem
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 12:35   #4639
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Aguś Mnie kiedyś bolała głowa 24h/dobę od bólu kręgosłupa szyjnego, tak mi promieniowało, że nic nie pomagało, dopiero lasery na ten kręgosłup.
mmm uwielbiam papierówki
eee tam 2 kg, ja złapałam, hmmm jakieś 5-6 kg
mam nadzieję, że idę na kurs, dostałam zaproszenie na wstępną rozmowę/wykład a potem zobaczymy czy będzie dla mnie miejsce, ale jestem dobrej myśli
hahaha misss mokrego podkuszulka byłyście
Syska Tiaaa ty sięlepiej przyznaj ile lodów wpadło i alko
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 13:02   #4640
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

hej


Madzia fajnie, że już wróciłaś do nas

Daga też nie cierpię ćwiczyć jak ktoś patrzy zapisuj się na siłkę, będzie dodatkowa motywacja do ćwiczeń!

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Hej!
Miałam tydzien urlopu. Ale pracowicie - rozpakowywanie, noszenie itd. Pokochałam ten dom. Czuje sie tu cudownie. Ta przeprowadzka to najlepsze co nas spotkało. Jutro mija rok odkad jesteśmy razem
super, że taka zadowolona jesteś z nowego mieszkania i że wszystko tak dobrze się Wam układa!

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
My świętowaliśmy dzisiaj nasze 12 miesięcy
super
kolejnych pięknych wspólnych lat!;*

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Czesc kochane !
Wróciłam

Siedzę i tęsknie za tżtem już,
zastanawiam się też, jak tu wbić się w tę codzienność bezboleśnie. Jutro jeszcze urlop.
hej Kochana
po urlopie zawsze jest ciężko, ale dasz radę

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj i dzisiaj pedałuję sobie tylko na rowerku, a jutro zabieram się za coś innego.
Byłam dzisiaj w takim biurze, świetnie mi się po niemiecku rozmawiało z jedną babką. Aż sama byłam pozytywnie zaskoczona, myślałam, że po miesięcznej przerwie będę miała problem. Z takimi sympatycznymi ludźmi to jakoś potrafię swobodnie rozmawiać Usłyszałam miłe słowa, że świetnie mówię po niemiecku i że mam spore szanse na pracę tutaj Teraz czekam na dalszy kurs, już dostałam zaproszenie.
za rowerek
i super, że tak Ci ładnie idzie z niemieckim!

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
wiesz każdego czasem łeb boli...mnie częściej od zawsze...jak mam @ to też zawsze boli a właśnie mam 2 dzień...chodzi o to jak bardzo boli...takie silne bóle już są niefajne jak masz wrazenie że ci głowa pęknie na pół i tak męczy cały dzień i nic nie pomaga...jak będę miała takie silne bóle to zajrze sobie do głowyzobaczymy... ciekawe co tam znajde
Aga te Twoje bóle mogą być spowodowane tabletkami anty..
ja też tak po kilku latach brania miałam, że jak miałam tydz przerwy od tabl i @ to nie raz taki ból mnie łapał, że masakra niestety, tyle lat brania hormonów odbija się na zdrowiu

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Wakacje udane, dziekuje Pogoda bardzo fajna, wrocilismy opaleni
Tablet mi zamula strasznie

Waga dzisiaj 61,1kg , masakrejszyn. Ale nie jadlam zle, chyba wina piwka

Biore sie za pierozki ze szpinakiem
super, że wakacje udane a wagą się nie przejmuj w wakacje zawsze coś tam wpadnie wrócisz do normalnego jedzenie, to nadwyżka raz dwa spadnie


ja miałam dzisiaj rozmowę rekrutacyjną.. przez telefon
myślałam,że to pierwszy etap i będzie jeszcze bezpośrednia rozmowa a tu nie..
a ja nie cierpię rozmów telefonicznych. Pracowałam na infoliniach tyle czasu, i na połączeniach wychodzących i przychodzących i chyba przez to mam taki uraz, no nie cierpię gadać przez telefon
a to jeszcze rozmowa częściowo po angielsku a ja z ang na bakier, bo nie używałam przez kilka lat i dużo zapomniałam a tu ang i jeszcze przez tel? koszmar przygotowana byłam na jakieś pytania po ang i ok, a ta zaczęła ze mną jakieś scenki robić po angielsku także słabo to widzę ale zobaczymy..
jeszcze wysłała mi testy do zrobienia, mam zrobić i potem zadzwoni już z decyzją czy mnie zatrudnią czy nie
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 15:04   #4641
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

dobry! ale gwarno się tu zrobiło, prawie wszystkie już po wakacjach jeszcze Zuzka ostatnia zagubiona chyba

Beatka promieniejesz, ale ten czas szybko leci, w życiu bym nie pomyślała, że to już rok! oby jak najwięcej takich rocznic

Aga ale miałyście przygody to ostro Was wzięło na te sliwy a co robisz z ogórami? kisisz trochę czy tak do jedzenia? rzeczywiście ból głowy może być od anty, ale jak będzie mocno bolało to lepiej się przebadać

Ania89 rozmowa przez telefon? a to Ci dopiero! wypełnij testy i zobaczymy a jakaś fajna oferta?

Sysa fajnie, ze już wróciłaś, odpoczęłaś wagą się nie przejmuj, szybko zleci no a powrót po urlopie nigdy nie jest przyjemny dało się przeżyć ze znajomymi?

Madzia ładnie przybrałaś ale znając życie to raz dwa się weźmiesz i to zgubisz niemiecki widzę, ze żaden problem dla Ciebie, na pewno dostaniesz kurs


Ja dziś na razie zaliczyłam sporo chodzenia - 6km, a będą jeszcze ćwiczenia na razie jednak rezygnuję chyba z tej siłowni
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 15:13   #4642
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Ania89, rozmowa rekrutacyjna przez telefon?! Szczerze pierwsze slysze. Jeju, robia z ludzmi co chca biedna myszka

Madzia, zjadlam moze ze 3 albo 4 lody, alkoholu oprocz piwa prawie w ogole (przyznam dosyc duzo piwa wypilam jak na mnie, ale coz z chlopakami nie dalo sie inaczej) i ze slodyczy dwa batony i monte to chyba nie najgorzej. Ale co tam, mam nadzieje, ze szybko wroce ponizej te 2 kg

Kupilam sobie wczoraj fajna bluze z kapturem na zamek, z dziale meskim

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Dagus, "dalo sie przezyc" to wlasciwe stwierdzenie Poczatki byly srednie ale potem juz bardzo fajnie Najwazniejsze, ze byl ze mna Tz moj
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 15:26   #4643
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Ania89 czy mi dobrze idzie w niemieckim to nie wiem, ja jakoś nie mam takiej wiary w siebie, mimo że wszyscy dookoła mi mówią, że świetnie mówię. Ostatnio jak była u mnie kuzynka, która skończyła studia germanistycznie to mi docięła, że nie mam akcentu niemieckiego i zdarzają mi się błędy, że tak nie może być, że powinnam się dużo uczyć. Taaa mówi to osoba co nie ma męża i dzieci i ma mnóstwo wolnego czasu.
ooo to może być więcej rozmów rekrutacyjnych przez telefon? Jeszcze trochę to rozmowy kwalifikacyjne i przyjęcie do pracy też będą telefoniczne.
Ja jutro i w następnym tygodniu muszę telefonicznie załatwić pare spraw, ale będą jaja
Trzymamy kciuki, żebyś dostała tą pracę No chyba że nie chcesz jej dostać
Daguś ooo to ja zrobiłam 7km, jak szłam do biura i potem do domciu
Syska eee to ja się nie dziwię dlaczego ja przytyłam 3 razy tyle co ty Był 1 grill, 3 ogniska, 1 impreza, kilka spotkań przy pizzach, lodach itp No prawie codziennie coś było
Piwo też poleciało, a ja nie lubię alko, ale piłam takie 2% radlerki
Pochwal się co tam kupiłaś? będziesz w niej biegać?
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 16:17   #4644
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Sysa-teskinlas za pierożkami że szpinakiem?
Tz się ogarnął czy też dziś usycha za tobą?
Pokazuj bluzę! Ja mam z działu dziecięcego chlopieca z angry birds bardzo ją lubie
Andzia89-właśnie glowa mnie boli od małego. .. po tabsach może częściej na początku ale teraz nie jest źle. . Tylko intensywność wczoraj była masakryczna. ..
Pierwszy raz słyszę o rozmowie rekrutacyjnej przez telefon...
Daga-to moja mama dzisiaj koniecznie wymyśliła śliwki
A ogorkow nie mam dużo po trochu co 2 dni przynosze i jak uzbieram że 3 kilo to robie robię w tym roku mexykanskie ostre z chili do grila kanapki lub na imprezkę z wodeczka super sprawa zrobiłam parę musztardowe z curry na próbę ale nie robiłam nigdy wcześniej takich

Dzisiaj idę na grila. Pogoda do kitu ale teściu ma wielkiego grila i wcześniej wszystko przygotowuje i w salonie już będzie gotowe miesko a teściu robi dużo jedzenia... i piwko będzie ale mnie łeb jeszcze cmi więc piwka nawet nie powacham a szkoda bo do kiełbaski lubie będę kierowca mojego chłopaka dzisiaj-moze pić za mnie muszę się wystroju Jakoś-jest okazja; )



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 17:02   #4645
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Aaaaaa jesteście najmilsze dziękuje!!

Fisia- bede kwiaty, czy tam rośliny kupowała do domku bo mam jakies 100 donic. Mozesz mi poleciec jakies fajne np na parapet w salonie ;p
Och powidła śliwkowe !! Mniam!!

Sysa - to piwo powoduje dodatkowe kg , ja jako mieszkaniec Bawarii wiem co mowie

Ania - o rozmowach kwalifikacyjnych juz słyszałam kilka razy.. Zobaczymy jak wyjdzie!

Madzia - twoje dzieci maja juz akcent ? To juz ponad 3 lata w De?

U mnie leje ;( jestem zniechęcona taka pogoda na bieganie ;(
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 17:18   #4646
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Dziewczyny, ja juz niejednokrotnie spotkalam sie z rozmowami rekrutacyjnymi przez telefon,ale jako jeden z kilku etapow rekrutacji.. a nie jako jedyna rekrutacja,ze tel+test i tyle..
Dziwne dla mnie,ale zobaczymy...

Ogolnie trzymajcie kciuki,bo chcę ta prace
Boje sie tej pracy,bo to korporacja,praca po angielsku,a moj angielski pozostawia wiele do zyczenia.. ale wiem ze mimo ze poczatki na pewno beda bardzo trudne to to jest mega szansa dla mnie. Bo jak bede na codzień z tym jezykiem,to sobie poprzypominam itd itp i bedzie dobrze. Teraz jest slabo bo przez lata go nie używałam,ale kwestia odswiezenia,przelamania sie i tyle. A firma daje szanse na rozwoj,jest przyszłościowa,inwestuje w pracownikow.. i to taka praca,ze jesli by sie tam udalo,to juz raczej nigdy w przyszłości nie byloby sytuacji,ze przez pol roku nie moge niczego sensownego znaleźć(tak jak teraz)

Zobaczymy,mój brat tam pracuje i nie bede ukrywać,ze pomógł. Dal moje cv,bo inaczej z moim doswiadczeniem i wyksztalceniem nie mialabym raczej szans.. jutro do niego jadę zeby z tymi testami mi pomógł.
Zobaczymy,wiem ze na rozmowie wyszło,ze mam nizszy poziom ang niż powinnam mieć,no ale ze z polecenia,jak te testy dobrze pójdą to moze sie uda.

Choc kiedys probowalam sie tam dostac,kilka lat temu i sie nie udało.. ale wtedy byla zupelnie inna rekrutacja,duzo ciezsza. No i wiem, ze teraz maja naprawde duze zapotrzebowanie na pracownikow,wiec dzieki temu tez jest latwiej i wieksza szansa.
Zobaczymy jak to wyjdzie.



Bylam popołudniu biegać z tztem-niecałe 5km zaliczone
A teraz gotuje sobie bobik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 19:34   #4647
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Aguś Ale będzie pewnie żarła, nie zjedz za dużo
Beatka Na parapet orchidee A do ogrodu to ja uwielbiam mieczyki i lilie 4 lata w De Tak, córa biegle mówi i bardzo dobrze pisze w obu językach, jak mówi po niemiecku to z akcentem, a jak po polsku, to czystym polskim Synek dopiero zaczyna naukę mówienia, ale jak już coś powie to poprawnie i z akcentem
Aniu89 ehh dziwne te cały rekrutację, głupota, ale i tak trzymam kciuki A dobre są tam zarobki? Gratuluje zapału do biegania, ja już takiego nie mam jak kiedyś i nie umiem się zmotywować.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 20:31   #4648
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Beatka-ja tam żaden znawca nie jestem w domu mam tylko storczyki i fiołki afrykańskie... kupuj co ci się podoba-metoda prób i błędów nauczysz się co jaki kwiatek lubi
Andzia89-to trzymam kciuki jak będziesz używać języka to szybko sobie przypomnisz...
Madzia- mam rozwalony żołądek odstawilam tabletki na cholesterol i mam podleczyć żołądek więc objadanie się nie wchodzi w gre zdarza mi się ale bardzo się staram nie objadac bo potem cierpię. ..Zjadłam jedna mała kielbaske i paćke gulaszu z kromka chleba i wracałam autkiem do domu-100 lat nie jeździłam a mój fiołek po piwkach tak sie wyglupial że mi na nerwy działał na szczęście udało się calo wrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2016-08-09 o 20:32
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 21:27   #4649
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Ania, wiec ja trzymam kciuki za to. Skoro taka firma ja opisujesz to życzę Ci aby sie udało!! A język wróci jak zaczniesz go używać!

Madzia - poczytam o tej orchidei dziękuje.
Aaaaa 4 lata ! To córka juz Cie poprawia ? maluch twój to jak sie rozkręci w mówieniu to zaskoczy nie raz dzielne bąble!
4 lata to kawał czasu! Ale sama zauważyłam jak czas sZybkko leci..

Fisia - tez popatrzę na te kwiatki. A chyba poprostu pojde do sklepu z roślinkami i powiem ze chce cos ładnego z instrukcja obsługi

Ja nie ruszyłam dupska z domu. Dzis wieczor nudny.. Zmęczenie zamulenie!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 11:18   #4650
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Razem do Sylwestra schudniemy :)

Hej dziewczyny.
U mnie dziś kiepski dzień, nie rozmawiam z mężem....doprowadził mnie wczoraj do łez i jak zwykle nie upatruje w tym w ogóle swojej winy.... biedni ci faceci, zawsze są winni i nie wiedzą czemu....
Pogoda też nie nastraja optymistycznie....
__________________

ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-03 04:58:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.