Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 18:18   #1531
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ja sobie nie radzę z tą pogodą, wyszłam na dwór na pół godzinki, zmarzłam, zmokłam, waróciłam wściekła. Chcę się zakopać w łóźku i nie wychodzić
Mam podobnie, dziś ledwo żyję i już marzę o ciepłym łóżeczku
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 00:55   #1532
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

o nie! same kociary! Chyba muszę się schować z moimi gamoniami... (trzy szczury)

Ja właśnie kończę kolejny etap zaproszeń ślubnych dla pewnej pary i idę spać... jeszcze parę takich wieczorów i będą gotowe
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 04:10   #1533
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Paula54 - robisz ręcznie te zaproszenia? możesz wkleić jakieś fotki?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 06:10   #1534
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Jak wrzucisz fotę kota to dołączaj śmiało
Hehe ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1470892234382.jpg (28,4 KB, 3 załadowań)
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 06:12   #1535
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Dzisiaj znowu taka paskudna pogoda
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 06:49   #1536
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Hehe ok
sama słodycz, pomiziaj ode mnie

Ja kota mieć nie mogę, czy zwierzątka w ogóle. Tutaj nie mam komu zostawić, a u rodziców pies, więc zabrać ze sobą też nie mogę, a na tydzień samego nie zostawię,hotelikom wszelakim z kolei nie ufam
Ale może to i dobrze, skoro i tak mam na sierściuchy uczulenie
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 07:14   #1537
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
sama słodycz, pomiziaj ode mnie

Ja kota mieć nie mogę, czy zwierzątka w ogóle. Tutaj nie mam komu zostawić, a u rodziców pies, więc zabrać ze sobą też nie mogę, a na tydzień samego nie zostawię,hotelikom wszelakim z kolei nie ufam
Ale może to i dobrze, skoro i tak mam na sierściuchy uczulenie

Pieron wcielony a nie slodycz

Jak masz uczulenie to moze faktycznie lepiej co do zostawiania to tez mamy z tym problem :/ w tym roku akurat nigdzie nie jechalismy na wakacje wiec spoko ale tak to zawsze musimy go do kogos wozic, co w ogole jest koszmarem bo kotor ma cos ala chorobe lokomocyjna o.O
Ja generalnie jestem bardziej psiara niz kociara, ale ze nie toleruje psow w domu to kupilam kota
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 08:03   #1538
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?

W październiku skończę 27 lat, od prawie dwóch lat mieszkam z tżtem, od maja jesteśmy małżeństwem Dzieci nie mamy, choć są w planach na przyszłość, za to mamy kota
Hej

Ja banany uwielbiam, a nawet nie wiedziałam, że mają dużo cukru

My nie mamy ani psa ani kota i nie planujemy mieć. Ja lubię zwierzęta ale raczej na chwilę albo na odległość, ot tak pogłaskać czy pobawić się u kogoś to lubię, ale swoje to niee

Byłam wczoraj na tych zakupach, i stówa poszła Ale jestem zadowolona bo w sumie zaszłam do dwóch drogerii i mam większość rzeczy z jakichś promocji, o których nawet nie miałam pojęcia że są
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 08:54   #1539
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Lilly - tak, ręcznie wrzucałam parę stron temu kilka zdjęć. Mogę wrzucić i zdjęcie obecnego "dzieła" ale muszę je najpierw obfocić :P

Maissie - dorodny "okaz". Moi rodzice też mają kota z chorobą lokomocyjną - nawet wyprawa do weta 2 przecznice dalej jest udręką. Zawsze się cały obsr i obrz...

Zostawianie zwierzątka jak się jedzie na wakacje to zawsze jest problem. Nasi na szczęście jak coś to jadą do moich rodziców, albo jeśli jedziemy tylko na weekend to zostają w domu w klatce. 2 dni bez wybiegów raz na ruski rok przeżyją. Ale nie wyobrażam sobie zostawić na tyle psa czy kota... Przecież kot by się popłakał nad brudną kuwetą a pies obrobił całe mieszkanie.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 09:22   #1540
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Ja do rodziców mam 400km, więc nawet pomijając wakacje, to nawet ich z kotem nie mogę odwiedzić, a psa nie chcę, kto by z nim na spacerki chodził w deszczu, śniegu, błocie, wietrze
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 09:23   #1541
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Lilly - tak, ręcznie wrzucałam parę stron temu kilka zdjęć. Mogę wrzucić i zdjęcie obecnego "dzieła" ale muszę je najpierw obfocić :P

Maissie - dorodny "okaz". Moi rodzice też mają kota z chorobą lokomocyjną - nawet wyprawa do weta 2 przecznice dalej jest udręką. Zawsze się cały obsr i obrz...

Zostawianie zwierzątka jak się jedzie na wakacje to zawsze jest problem. Nasi na szczęście jak coś to jadą do moich rodziców, albo jeśli jedziemy tylko na weekend to zostają w domu w klatce. 2 dni bez wybiegów raz na ruski rok przeżyją. Ale nie wyobrażam sobie zostawić na tyle psa czy kota... Przecież kot by się popłakał nad brudną kuwetą a pies obrobił całe mieszkanie.

Oj to z moim az tak zle nie jest zazwyczaj sie mega slini albo wymiotuje... to drugie raczej na dluzszych trasach (czyt.powyzej 20 minut).
Sam bez problemu zostaje 24h, a jak jedziemy gdzies na dwa dni to tez go nie wywozimy nigdzie, po prostu tesciowa wtedy do niego zaglada zal mi go wywozic do kogos bo sie stresuje w nowym miejscu, no ale jak jedziemy na wakacje to nie ma wyboru. A tak przyszlosciowo to wiecej sie juz raczej nie zdecyduje na zwierze w domu :P
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 09:28   #1542
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj na tych zakupach, i stówa poszła Ale jestem zadowolona bo w sumie zaszłam do dwóch drogerii i mam większość rzeczy z jakichś promocji, o których nawet nie miałam pojęcia że są
Co kupiłaś?😆😆😆
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 09:45   #1543
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Co kupiłaś?😆😆😆
Balsam Evree do ciała, balsam do ust z AA, korektor z Catrice, żel pod prysznic, krem do rąk i do stóp z Green Pharmacy, odżywkę do paznokci, właściwie mam zamiar ją stosować jako bazę pod lakier (ostatnio lakier mi trochę odbarwił płytkę) a oprócz tego miniaturki kosmetyków na wyjazd i hmm.. płatki do demakijażu, tampony, takie tam higieniczne sprawy. Tyle z tego co pamiętam
Nie kupiłam tylko kremu do twarzy z Sylveco, bo tu u mnie jest drogi, na weekend jadę do rodziców to kupię 4, 5 zł taniej

Wywiesiłam pranie na balkonie, mam nadzieję, że zaraz nie lunie
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 09:58   #1544
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Też używam bezbarwnej odżywki jako bazy pod lakier

Od dzisiaj w Naturze -40% na kosmetyki do makijażu maybelline i albo astor albo l'oreal
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:05   #1545
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość
Balsam Evree do ciała, balsam do ust z AA, korektor z Catrice, żel pod prysznic, krem do rąk i do stóp z Green Pharmacy, odżywkę do paznokci, właściwie mam zamiar ją stosować jako bazę pod lakier (ostatnio lakier mi trochę odbarwił płytkę) a oprócz tego miniaturki kosmetyków na wyjazd i hmm.. płatki do demakijażu, tampony, takie tam higieniczne sprawy. Tyle z tego co pamiętam
Nie kupiłam tylko kremu do twarzy z Sylveco, bo tu u mnie jest drogi, na weekend jadę do rodziców to kupię 4, 5 zł taniej

Wywiesiłam pranie na balkonie, mam nadzieję, że zaraz nie lunie

Sie obkupiłas a o ktory krem z Sylweko chodzi? Ten brzozowy? ja jakby co do mieszanej cery polecam z Evree ten niby 30+
I zazdro balkonu haha

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Też używam bezbarwnej odżywki jako bazy pod lakier

Od dzisiaj w Naturze -40% na kosmetyki do makijażu maybelline i albo astor albo l'oreal

Ja juz czekam na -49% w Rossie tylko cos mi swita ze niedawno byla o.O
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:15   #1546
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Sie obkupiłas a o ktory krem z Sylweko chodzi? Ten brzozowy? ja jakby co do mieszanej cery polecam z Evree ten niby 30+
I zazdro balkonu haha

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------




Ja juz czekam na -49% w Rossie tylko cos mi swita ze niedawno byla o.O
No już musiałam, bo kilka rzeczy mi się pokończyło, a ja jak idę to wolę raz a więcej kupić, albo jakiś zapas zrobić, a co, niech stoi na półce i czeka na swoją kolej, a nie biegać 1 w tyg do drogerii po pojedyncze rzeczy

Testuje wszystkie te kremy Najpierw miałam taki zielonkawy, chyba właśnie brzozowy, teraz kończę nagietkowy i został chyba jakiś trzeci, rokitnikowy czy coś takiego. Kiedyś miałam ich próbki i wszystkie były fajne, takie lekkie, ale to tylko próbki, jak się dłużej poużywa to można jednak coś więcej powiedzieć. Teraz np. mogę stwierdzić, że brzozowy był lepszy dla mojej tłustej cery, ten nagietkowy trochę jednak taką warstwę na skórze zostawia

A co do Evree to też lubię tą firmę, balsamy do ciała mają fajny skład i super pachną (akurat wczoraj w naturze była promocja na nie). Z Evree mam też piling do twarzy 3w1 i też świetny, ale o kremie do twarzy nie słyszałam. Chodzi o ten ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...warzy-30-.html
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:16   #1547
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość


Ja juz czekam na -49% w Rossie tylko cos mi swita ze niedawno byla o.O
Była niedawno teraz to nie wiem kiedy może być chyba dwa razy do roku jakoś jest
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:58   #1548
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość
No już musiałam, bo kilka rzeczy mi się pokończyło, a ja jak idę to wolę raz a więcej kupić, albo jakiś zapas zrobić, a co, niech stoi na półce i czeka na swoją kolej, a nie biegać 1 w tyg do drogerii po pojedyncze rzeczy

Testuje wszystkie te kremy Najpierw miałam taki zielonkawy, chyba właśnie brzozowy, teraz kończę nagietkowy i został chyba jakiś trzeci, rokitnikowy czy coś takiego. Kiedyś miałam ich próbki i wszystkie były fajne, takie lekkie, ale to tylko próbki, jak się dłużej poużywa to można jednak coś więcej powiedzieć. Teraz np. mogę stwierdzić, że brzozowy był lepszy dla mojej tłustej cery, ten nagietkowy trochę jednak taką warstwę na skórze zostawia

A co do Evree to też lubię tą firmę, balsamy do ciała mają fajny skład i super pachną (akurat wczoraj w naturze była promocja na nie). Z Evree mam też piling do twarzy 3w1 i też świetny, ale o kremie do twarzy nie słyszałam. Chodzi o ten ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...warzy-30-.html

Też mnie swego czasu kusił ten krem brzozowy, właśnie dlatego, że niby jest polecany do cery tłustej a też taką mam

Tak to ten, chociaż trochę zmienili mu opakowanie Ale polecam, naprawdę jest coś w tym "upiększający"


Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
Była niedawno teraz to nie wiem kiedy może być chyba dwa razy do roku jakoś jest

Chyba była na przełomie kwietnia i maja bo przecież obkupiłam się wtedy w podkłady na ślub Więc pewnie będzie końcem roku. Jakoś wytrzymam, kuszą mnie mega te pomadki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...on-velvet.html
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 11:08   #1549
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Też mnie swego czasu kusił ten krem brzozowy, właśnie dlatego, że niby jest polecany do cery tłustej a też taką mam

Tak to ten, chociaż trochę zmienili mu opakowanie Ale polecam, naprawdę jest coś w tym "upiększający"





Chyba była na przełomie kwietnia i maja bo przecież obkupiłam się wtedy w podkłady na ślub Więc pewnie będzie końcem roku. Jakoś wytrzymam, kuszą mnie mega te pomadki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...on-velvet.html
Dzięki
Przechlapane z tą tłustą cerą..
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 15:19   #1550
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość
Dzięki
Przechlapane z tą tłustą cerą..

No ja mojej nieznosze, to swiecenie po paru godz od zrobienia makijazu ehhhh :P


Jeny Dziewczyny Wy tez tak macie ze wokol Was sa same ciaze? Ilosc ciazy w tym roku mnie przytlacza
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:39   #1551
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No ja mojej nieznosze, to swiecenie po paru godz od zrobienia makijazu ehhhh :P


Jeny Dziewczyny Wy tez tak macie ze wokol Was sa same ciaze? Ilosc ciazy w tym roku mnie przytlacza
Ja nie mam znajomych (oprócz 2 koleżanek) więc nie ma kto być w ciąży, ale tak ogólnie na ulicy to widzę dużo dziewczyn w ciąży
Chyba niedługo też trzeba będzie pomyśleć, bo czas leci 😐
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:41   #1552
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Massie - ojj tak
Ale puder bambusowy czy ryżowy trochę pomaga

U mnie już chyba wszystkie stare koleżanki (z gimnazjum czy liceum), te co po studiach wróciły na stare śmieci mają przynajmniej jedno dziecko Ale co się dziwić, w małych miastach czy na wsiach pracy nie ma, zazwyczaj mieszka się z teściami czy rodzicami, to co mają robić po ślubie, wiadomo, że z dzieckiem to trochę zajęcia jest i na nudę nie ma czasu.

Moja znajoma jeszcze 2, 3 lata temu zapierała się, że dziecka nie chce, bo wystarczy jej mąż (który czasem jest dużym dzieckiem). Mówiła, że dziecko to dopiero wtedy jak wybudują sobie dom i będą mieć trochę prywatności (mieszkają teraz u jej teściów). Ale minęły te 3 lata, szanse na wybudowanie póki co nikłe, bo tylko on pracuje, dziecko urodziła jednak na wiosnę

A i w moim rodzinnym miasteczku to normalnie ciążownia, taki wysyp że hej, w dodatku rodzą się prawie same dziewczynki Tyle młodych mam spaceruje, wszystkie z mojego wieku bądź 2, 3 lata młodsze albo starsze. Ale tutaj tak tego nie odczuwam, w naszym bloku nie ma chyba żadnego małego dziecka mimo że młody bloczek
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:46   #1553
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

A jeśli chodzi o matowe pomadki to całkiem fajna jest Kobo Matte Liquid ja mam numerek 401, bo lubię jasne pomadki
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:56   #1554
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Flowerme musze sobie sprawic w koncu ktorys w/w puder szkoda tylko ze nie widzialam ich nigdzie stacjonarnie

My mielismy sie starac o bobo zaraz po slubie, ale dopadla mnie choroba ktora przekreslila te plany i moze dlatego tak mnie te wszedobylne ciaze "bola" grrrr.

Tz pisze prace mgr a ja gnije na kanapie i nie wiem za co sie zabrac A Wam jak czas leci?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o matowe pomadki to całkiem fajna jest Kobo Matte Liquid ja mam numerek 401, bo lubię jasne pomadki

Nie znam ale fajne tez sa te z Golden Rose plynne, mam dwie jasne i sa naprawde godne polecenia. Za to fuksja 08 ma jakas inna dziwna konsystencje, albo mnie sie trafilo felerne opakowanie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:59   #1555
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

U mnie to samo, wysyp ciężarówek

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 16:41   #1556
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość
Dzięki
Przechlapane z tą tłustą cerą..
Mam i ja! Od 2 lat walczę za pomocą retinoidów, były wzloty i upadki Aktualnie testuję Locacid i jest ciut lepiej...
Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
No ja mojej nieznosze, to swiecenie po paru godz od zrobienia makijazu ehhhh :P
Dla mnie wybawieniem jest puder ryżowy Paese- mam spokój prawie na cały dzień. Niestety może trochę wysuszać.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 17:23   #1557
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Ja się wprowadziłam do nowego bloku, mieszkam tu rok i od tego czasu na każdym piętrze chyba już przybyło po 1-2 dzieciaczków. Na szczęście mam po sąsiedzku trzy panny, w podobnym wieku więc raczej spokojnie. Wśród znajomych tak jak piszecie - ci mieszkający w małych miejscowościach mają już po 1-2 dzieci, on pracuje, ona siedzi w domu. Koleżanki ze studiów też już powoli pączkują. Cóż... jak to mówią - jest taki okres kiedy chodzi się na wesela, potem taki kiedy na chrzciny
Myślałam też trochę o tym ostatnio i szczerze mówiąc pasowałoby się w końcu zabrać za "sprawę", bo zawsze sobie obiecywałam, że nie chcę mieć późno dzieci. Chociaż magicznego progu 30. już nie dotrzymam raczej...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 18:05   #1558
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

A ja znów nigdy nie chciałam mieć wcześnie dzieci
Ale ten czas ,,wcześnie,, już dawno minął i zaraz zrobi się ,,późno,,
Mój już chce małą Jassmine, ja jeszcze mam opory 😐
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 19:13   #1559
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Tz pisze prace mgr a ja gnije na kanapie i nie wiem za co sie zabrac A Wam jak czas leci?
Mój poszedł na trening a ja zabieram się za kolację i film

I poczyniłam zakupy na aliexpress. Znowu.
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 19:17   #1560
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Bezdzietne około-trzydziestolatki - zapraszam do plotek! :)

Cytat:
Napisane przez flowerme Pokaż wiadomość
Mój poszedł na trening a ja zabieram się za kolację i film

I poczyniłam zakupy na aliexpress. Znowu.

Co kupilas? Jest sens tam zamawiac? Kolezanki z pracy tam swego czasu zamawialy i wiekszosc rzeczy ktore im przychodzily to byl badziew do kwadratu...
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 08:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.