Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-01, 20:28   #751
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Kochana na forum ciągle padały te same nazwiska już mi dość znane ale mnie zaintrygowała ta Pani doktor która występowała w pytaniu na śniadanie, też o niej rozmawiałyśmy dr Joanna Kuschil pamietasz ?
Rzeczywiście okazała się super ekspertem i fajną kobietą mam przygotowany cały plan zabiegowy i zamierzam się go trzymać bo efekt po botoksie jest dla mnie bardzo bardzoo pozytywny Dużym plusem jest dodatkowo miejsce bo dobra lokalizacja ja prosto z lotniska Chopina na zabieg i do domu także jak dla mnie idealnie
Bardzo dobry specjalista! Dr Joanna przyjmuje tez w Krak, cięzko dorwać w ogóle jakis wolny teramin to chyba mówi samo za siebie...
Botoks fajna sprawa mało inwazyjny zabieg a efekt super a praktycznie w ogle nie boli
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 08:44   #752
krystyna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Wstrzykiwanie botoksu nie boli i trwa bardzo krótko. Ja nie byłam przekonana i zaczęłam od baby botoksu czyli mneijszych dawek, i jestem zachwycona, bo normalnie ruszam czołem i a zmarszczki są widoczne, ale są duuuużo płytsze, nie mam efektu wyprasowanego na blachę czoła. Teraz będę powtarzała zabieg 3, a potem moja doktor pani Tyc- Tyka nakazała mi przerwę, bo już się oduczyłam marszczyć czoło, a to głównie o to chodzi. dla niedecydowanym polecam zacząc od baby botoksu, utrzymuje się trochę krócej, ale jest o połowę tańszy. Zawsze lepiej się dostrzyknąć, niż odwrotnie i potem żałować
krystyna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 19:54   #753
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Zastanwialam się nad botoksem ale już sama nie wiem co będzie lepsze, dlatego zgodnie z waszym poleceniem kochane umówiłam się na konsultacje do dr Kuschil, już nie moge się doczekać. Planuje trochę wieksza metamorfozę dlatego myslę ze botoks to może byc za mało
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:46   #754
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez zofiabednarek Pokaż wiadomość
Zastanwialam się nad botoksem ale już sama nie wiem co będzie lepsze, dlatego zgodnie z waszym poleceniem kochane umówiłam się na konsultacje do dr Kuschil, już nie moge się doczekać. Planuje trochę wieksza metamorfozę dlatego myslę ze botoks to może byc za mało

Botoks Cię nie zmieni (chyba, że ktoś Ci coś spartoli). Jeśli potrzebujesz zmian to pomyśl o ustach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 22:41   #755
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Botox

Ja botox pierwszy i jedyny na razie raz zrobilam w kwietniu na lwia zmarszczke i poprzeczne czola i kurcze na pewno bede powtarzala. Obecnie juz znacznie puscil wiec to minus ze jakos krotko sie u mnie trzymal tak na 100% gdy nie mozna sie bylo marszczyc. Ale na wielki plus przemawia to ze obecnie mimo ze juz mogs sie marszczyc to zmarszczki sa znacznie plytsze. Czekam do pazdziernika i znow ide
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 08:45   #756
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Botoks Cię nie zmieni (chyba, że ktoś Ci coś spartoli). Jeśli potrzebujesz zmian to pomyśl o ustach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakże zmieni i to bardzo Wystarczy popatrzec na moje czoło i zmarszczki mimiczne oczu, to moj najwiekszy kompleks i myślę, że jak to zniweluje to już będzie na plus. Dodatkowo myślałam o ustach ale raczej delikatna poprawa konturu nie chce ich zbytnio powiększać.

Zobaczymy co na moje życzenia powie specjalista
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:41   #757
AbigailLKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AbigailLKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Jeśli masz silną mimikę w okolicy oczu czy czoła to botoks jak najbardziej sprawi, że twarz będzie łagodniejsza. Ale pamiętaj, że każdy tego typu zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem.
AbigailLKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 22:43   #758
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Witajcie Jestem tu nowa Zastanawiam się nad botoxem oraz lekkim wypełnieniem ust. Byłam na konsultacji u dr Marleny Majkut w Feniks Klinika Urody w Warszawie, która poleciła mi właśnie te dwa zabiegi. Czy macie jakiekolwiek doświadczenie z tą Kliniką? Doradźcie też czy cena za zabiegi jest ok: botox na lwią zmarszczkę oraz poprzeczne czoła 1000 zł, wypełnienie ust kwasem hialuronowym 1100 zł.
Będę również wdzięczna za polecenie sprawdzonych lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie.

Pozdrawiam
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 09:06   #759
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem tu nowa Zastanawiam się nad botoxem oraz lekkim wypełnieniem ust. Byłam na konsultacji u dr Marleny Majkut w Feniks Klinika Urody w Warszawie, która poleciła mi właśnie te dwa zabiegi. Czy macie jakiekolwiek doświadczenie z tą Kliniką? Doradźcie też czy cena za zabiegi jest ok: botox na lwią zmarszczkę oraz poprzeczne czoła 1000 zł, wypełnienie ust kwasem hialuronowym 1100 zł.
Będę również wdzięczna za polecenie sprawdzonych lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie.

Pozdrawiam

Zerknij stronę - dwie wcześniej polecałam dr Mudel http://www.drmudel.com/
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 12:19   #760
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Zerknij stronę - dwie wcześniej polecałam dr Mudel http://www.drmudel.com/
Dziękuję za odpowiedź
Robiłaś u nich tylko botox czy coś jeszcze? Mnie interesuje jeszcze mezoterapia oraz delikatne powiększenie ust, bardziej nawilżenie. Stąd cena 1100zł za delikatny efekt (w Feniks) wydaje mi się lekko wygórowana. U dr Mudel, w Ars Estatica, gdzie mam bliżej podane są przedziały cenowe. Ile płaciłaś za konsultację?
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 12:26   #761
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Robiłaś u nich tylko botox czy coś jeszcze? Mnie interesuje jeszcze mezoterapia oraz delikatne powiększenie ust, bardziej nawilżenie. Stąd cena 1100zł za delikatny efekt (w Feniks) wydaje mi się lekko wygórowana. U dr Mudel, w Ars Estatica, gdzie mam bliżej podane są przedziały cenowe. Ile płaciłaś za konsultację?

Cennik jest tutaj http://www.drmudel.com/cennik
Ja robiłam tylko osocze. Moja znajoma robiła usta i zrobione ma super delikatnie powiększone i wyglądają naturalnie, bez efektu kaczora

Najlepiej zadzwoń i dowiedz się Pani doktor jest bardzo miła i przystępna
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2020-08-07 o 17:48
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-13, 11:22   #762
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez zofiabednarek Pokaż wiadomość
A jakże zmieni i to bardzo Wystarczy popatrzec na moje czoło i zmarszczki mimiczne oczu, to moj najwiekszy kompleks i myślę, że jak to zniweluje to już będzie na plus. Dodatkowo myślałam o ustach ale raczej delikatna poprawa konturu nie chce ich zbytnio powiększać.



Zobaczymy co na moje życzenia powie specjalista

Po wyjściu z gabinetu nie będzie wfektu wow i się na to nie nastawiaj. Jeśli masz te zmarszczki w miare utrwalone to skóra będzie potrzebować czasu na ich wygładzenie. U mnie to trwało ponad pół roku. Ale fakt, warte czekania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 20:56   #763
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Kocurasek chyba jeśli chodzi o botoks to wszystko zalezy od ilości praparatu, wykonania zabiegu no i zaawnasowania zmarszczek ;D Mnie jeszcze w porę dało się uratować i po kilku tygodniach po zabiegu miałam bardzo fajny efekt
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 11:21   #764
AbigailLKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AbigailLKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem tu nowa Zastanawiam się nad botoxem oraz lekkim wypełnieniem ust. Byłam na konsultacji u dr Marleny Majkut w Feniks Klinika Urody w Warszawie, która poleciła mi właśnie te dwa zabiegi. Czy macie jakiekolwiek doświadczenie z tą Kliniką? Doradźcie też czy cena za zabiegi jest ok: botox na lwią zmarszczkę oraz poprzeczne czoła 1000 zł, wypełnienie ust kwasem hialuronowym 1100 zł.
Będę również wdzięczna za polecenie sprawdzonych lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie.

Pozdrawiam
Podane przez Ciebie ceny są to standardowe warszawskie kwoty za tego typu zabiegi - nie podałaś tylko jakim preparatem zaproponowała Ci powiększenie ust (jest to o tyle istotne,że są różne objętości ampułkostrzykawek oraz niektóre mają dodatkowo w swoim składzie znieczulenie).
AbigailLKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 11:56   #765
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Zan, ja w Warszawie robiłam tylko raz, u dr Tomasz Rybaka (który ma gabinet u siebie na Tarchominie, zajmuje sie te med sportową). To bylo kilka lat temu, wiec musialabys sobie wszystko zaktualizować. Ceny będą pewnie niższe z uwagi na pogląd doktora na ten temat..
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 12:26   #766
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez zan123 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem tu nowa Zastanawiam się nad botoxem oraz lekkim wypełnieniem ust. Byłam na konsultacji u dr Marleny Majkut w Feniks Klinika Urody w Warszawie, która poleciła mi właśnie te dwa zabiegi. Czy macie jakiekolwiek doświadczenie z tą Kliniką? Doradźcie też czy cena za zabiegi jest ok: botox na lwią zmarszczkę oraz poprzeczne czoła 1000 zł, wypełnienie ust kwasem hialuronowym 1100 zł.
Będę również wdzięczna za polecenie sprawdzonych lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie.

Pozdrawiam
Jeśli chodzi o mnie to mogę Ci polecić Klinikę gdzie sama korzystam z zabiegów. Zarówno kosmetycznych jak i medycznych. zerknij sobie na ich ceny i porównaj sobie: http://cziu.pl/cennik/
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 02:02   #767
ToraTora
Raczkowanie
 
Avatar ToraTora
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziewczyny. Moja siostra (w Niemczech) i znajoma (w Polsce) miały robiony botox (lwia zmarszczka) i... nic to nie dało. Nadal mają tam zmarszczki i nadal mogą marszczyć czoło. Czy coś im źle zrobiono czy może tak być? Mam ochotę na ten zabieg ale jak mam zapłacić kupę kasy i nie widzieć efektu to bez sensu. I tłumaczenia, że mają za silne mięśnie. A jeśli i ja mam silne to co, wstrzyknę sobie raz i drugi i nic nie będzie widać?
ToraTora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 09:34   #768
AbigailLKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AbigailLKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez ToraTora Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Moja siostra (w Niemczech) i znajoma (w Polsce) miały robiony botox (lwia zmarszczka) i... nic to nie dało. Nadal mają tam zmarszczki i nadal mogą marszczyć czoło. Czy coś im źle zrobiono czy może tak być? Mam ochotę na ten zabieg ale jak mam zapłacić kupę kasy i nie widzieć efektu to bez sensu. I tłumaczenia, że mają za silne mięśnie. A jeśli i ja mam silne to co, wstrzyknę sobie raz i drugi i nic nie będzie widać?
Lekarze z którymi pracuję mają zwyczaj robienia tego zabiegu w dwóch etapach tzn najpierw jest konsultacja i jeśli nie ma p/wskazań to od razu zabieg (na pierwszy raz lepiej podać mniej botoxu ) i po dwóch tyg jest kontrola na której sprawdza się efekt zabiegu i jeśli jest za słaby to jeszcze się dostrzykuje ( pacjent za tą drugą wizytę już nie płaci).
Pozdrawiam
Abigail Laskowska
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-18 o 09:58 Powód: reklama
AbigailLKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 13:23   #769
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Miały za mało podanych jednostek. Teraz jest taka "moda", ze nei robi się podręcznikowo botoksu, tzn nie na blachę. Trzeba wyraźnie zaznaczyć,ze się chce blaszkę. Inna b ważna spraw. Naprawdę nie schylać głowy przez kilka godzin po zabiegu.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 14:32   #770
ToraTora
Raczkowanie
 
Avatar ToraTora
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziękuję za odpowiedzi.
Wybieram się 25.08.16 na konsultację i jakieś działania. Będę domagać się blaszki na lwią zmarszczkę.
Mam jeszcze pytanie. Czy na zlikwidowanie fałdy nosowo wargowej zastosują kwas hialuronowy? To moja wielka bolączka i bardzo bym chciała ją zlikwidować. Widać na zdjęciu jak fatalnie wygląda moja buzia (52 lata). Jest szansa, że po wypełnieniu nie będzie TEGO aż tak widać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20160817_15_12_42_Pro.jpg (25,5 KB, 92 załadowań)
ToraTora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 14:45   #771
AbigailLKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AbigailLKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Na zdj widoczny jest tylko fragment twarzy, wiec utrudnia to obiektywną ocenę.
Z tego, co widzę bruzda jest wynikiem opadania policzka, wiec lepiej byłoby na początek zastować serię zabiegów "zagęszczających" skórę - np Zaffiro, Maximus czy rf mikroigłowe a póżniej pomysleć o wypełniaczach.
AbigailLKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 14:46   #772
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez ToraTora Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi.
Wybieram się 25.08.16 na konsultację i jakieś działania. Będę domagać się blaszki na lwią zmarszczkę.
Mam jeszcze pytanie. Czy na zlikwidowanie fałdy nosowo wargowej zastosują kwas hialuronowy? To moja wielka bolączka i bardzo bym chciała ją zlikwidować. Widać na zdjęciu jak fatalnie wygląda moja buzia (52 lata). Jest szansa, że po wypełnieniu nie będzie TEGO aż tak widać?
Znajoma miała taki problem i zlikwidowała ostrzyknięciem. Ale nie wiem co jej wstrzykiwano. Wiem że robiła jej Pani doktor która wykonuje mi osocze. Jak powiesz swojej doktor że chcesz to zlikwidować to z pewnością Ci coś zaproponuje.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 19:04   #773
ToraTora
Raczkowanie
 
Avatar ToraTora
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez AbigailLKosmetolog Pokaż wiadomość
Na zdj widoczny jest tylko fragment twarzy, wiec utrudnia to obiektywną ocenę.
Z tego, co widzę bruzda jest wynikiem opadania policzka, wiec lepiej byłoby na początek zastować serię zabiegów "zagęszczających" skórę - np Zaffiro, Maximus czy rf mikroigłowe a póżniej pomysleć o wypełniaczach.
Zaraz poczytam o tych zabiegach i pooglądam filmy. Dziękuję za sugestie
ToraTora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 01:16   #774
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

ToraTora, oczywiscie, ze zniknie, Kwas powinien być podany powyżej tej fałdy (dolina łez) i w okolicę kosci policzkowej , żeby podpompowało się wszystko do góry. WIęc to taka wolumetria. Drugi sposob nici haczykowe, Od kosci policzkowej w dół i naciągnięcie. Trzeci to myslę, ze za parę lat lepiej rozpatrzyc lifting chirurgiczny.
Kwasu u Ciebie trochę pójdzie. Nie wiem ile masz kasy, ale tak 2 ml w jedną stronę, dwa w drugą to Cię szarpnie. Ja robię sama i dużo dziewczyn też. Na Twoim miejscu szkoda bylby mi kasy. Ale jak się boisz to idz do lekarza zobaczyć
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 01:44   #775
ToraTora
Raczkowanie
 
Avatar ToraTora
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nieeee, sama to nie dałabym rady. Az taka odważna to na razie nie jestem . Mam dostęp do kwasu h. po niższej cenie ale nie wiem czy nadaje się do wypełnień. To kwas stosowany w ortopedii, są 2 rodzaje, jeden z nich stabilizowany jest Mannitolem (dłużej działa), muszę zapytać lekarza na konsultacji. Może taniej by mnie wyniosło. Tak jest w opisie preparatu, nie podaję nazwy, aby nie zarzucono mi reklamowania albo co .
"... to wysokooczyszczony, naturalny, niezmodyfikowany chemicznie produkt charakteryzujący się brakiem białek pochodzenia ptasiego.
Wysokie stężenie - 2% HA (40 mg/2 ml) wpływa na przedłużone działanie, a masa cząsteczkowa 1-2 milionów Daltonów zapewnia optymalny zakres dla korzyści terapeutycznych. Oryginalność XXX polega na połączeniu wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z mannitolem. Stabilizacja mannitolem - 0,5% (10mg/2ml) chroni HA przed degradacją przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się liczba iniekcji, a przedziały czasowe między nimi ulegają wydłużeniu."

Ile płacicie, kupując swój kwas, do samodzielnych wstrzyknięć?

Edytowane przez ToraTora
Czas edycji: 2016-08-18 o 01:47
ToraTora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 17:46   #776
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Za słabo sieciowany, czyli za mało gęsty do takich wypełnień. Bardziej odżywi. A lekarz zrbi Ci Twoim kwasem? Nie mowie juz czy do estetyki , czy do ortopedii (to i to kwas hialu), ale ze w ogole?? To Twoj znajomy?
Ja kupuję po ok 250 1 ml. Lub na allegro masz oferty chińskich kwasów za ok 300 2ml. Też stosowałam.

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2016-08-18 o 17:47
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:22   #777
ToraTora
Raczkowanie
 
Avatar ToraTora
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie wiem czy lekarz by mi go zrobił. Jak będę na konsultacji to zapytam, mam możliwość otrzymania takiego kwasu za darmo (2 op.) lub za pół ceny gdybym chciała więcej i tak pomyślałam, że może się nada. Ponoć jakaś kosmetyczka go brała z tej firmy.
ToraTora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:40   #778
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie widzę na to szans, ale zapytaj.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 14:16   #779
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Tora Tora ale z Ciebie wariatka ;D Żaden porządny lekarz nie zrobi Ci zabiegu Twoim preparatem i to jeszcze jakimś spod lady ;D W sumie dziwie się że chcesz czegos takiego próbować, mało było przypadku powikłań przez zanieczyszczone ampułki itp.

Ja już jestem po botoksiku już nie jestem taka zmartwiona jak kiedyś !
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 16:18   #780
ToraTora
Raczkowanie
 
Avatar ToraTora
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie no, nie spod lady ale z firmy farmaceutycznej . Do zabiegów leczących... kolana (robi się nim wstrzyknięcia - lekarz ortopeda). Normalny, legalny, przebadany, dopuszczony do zabiegów medycznych kwas hialuronowy.
Ja idę 25.08. Nie mogę się doczekać i boję się tyż
W sumie to dlaczego lekarz medycyny estetycznej nie miałby zrobić (poza swoimi preparatami) także mojego (gdzie indziej na przykład odżywczo, choćby w skórę dłoni).
Wtedy płacę za jego preparat i wstrzyknięcia ale i za... dodatkową "robociznę" moim preparatem, do którego ma ulotkę ze składem i wie co to jest.
W sumie to nie ma sprawy, nastawiam się na zabiegi tym co ma klinika ale zapytam i zobaczę co powie. Oczywiście jako dodatkowe dodanie poza ichnim.
Dziewczyny, mam pytanie. Jak ostrzykną botoxem lwią zmarszczkę "na blaszkę" to da się mrużyć oczy przed słońcem?
ToraTora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.