Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 13:20   #271
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Ja rozpoczęłam dzisiaj . Zamierzam pomiksować jadłospisy z darmowej wersji jakiś tydzień i jeżeli coś ruszy i mi się spodoba to wykupię pakiet na 100 dni.

Mam pytanie, wam to śniadanie z mąką kokosową i jajkami takie suche wychodzi? Bo moja sis też się na to skarży.
No to pewnie kwestia względna co dla kogo jest suche, ja miałam i mi wyszło fajnie
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 22:17   #272
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cześć dziewczyny! Jak tam dieta Ani? U mnie był trochę zastój, troszkę mi zwolniła a teraz znów lecę w dół, mimo iż już sporo zrzucone przecież.

Sierpień jes dla mnie strasznie leniwym miesiącem, w zasadzie brak ruchu, oprócz klasycznego krzątania się po domu i sklepach :P. Od jutra chciałabym na siłkę znów, ale motywacji ni troche
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 09:08   #273
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez benica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jak tam dieta Ani? U mnie był trochę zastój, troszkę mi zwolniła a teraz znów lecę w dół, mimo iż już sporo zrzucone przecież.

Sierpień jes dla mnie strasznie leniwym miesiącem, w zasadzie brak ruchu, oprócz klasycznego krzątania się po domu i sklepach :P. Od jutra chciałabym na siłkę znów, ale motywacji ni troche
Ile już dietujesz i ile zrzuciłaś? Ja robię dzisiaj 6 dzień i już widzę spadek. Jestem w szoku bo ja generalnie mam problemy z zrzucaniem wagi. Niestety nie mogę określić ile dokładnie zrzuciłam, bo jak zaczęłam to miałam końcówkę @. Ale póki co jestem zachwycona
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:21   #274
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Ile już dietujesz i ile zrzuciłaś? Ja robię dzisiaj 6 dzień i już widzę spadek. Jestem w szoku bo ja generalnie mam problemy z zrzucaniem wagi. Niestety nie mogę określić ile dokładnie zrzuciłam, bo jak zaczęłam to miałam końcówkę @. Ale póki co jestem zachwycona
Od połowy czerwca jakos już , ale miałam też kilka dni przerwy. Wiesz, tu oprócz tego, że masz diete redukcyjną, to też jednak zdrowiej się je, detoksykujesz organizm i problemy z odchudzaniem odchodzą :P
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 13:37   #275
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez benica Pokaż wiadomość
Od połowy czerwca jakos już , ale miałam też kilka dni przerwy. Wiesz, tu oprócz tego, że masz diete redukcyjną, to też jednak zdrowiej się je, detoksykujesz organizm i problemy z odchudzaniem odchodzą :P
Akurat ja należę do osób, które się zdrowo odżywiają więc dieta AL nie jest dla mnie jakąś nowością Zmienił się u mnie raczej proporcje makro i wycofałam nabiał który jadłam w bardzo dużej ilości. A z jakiej wagi na jaką? O ile można spytać Bo ciekawią mnie efekty innych
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 20:30   #276
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Witam, dziś rozwiązałam quiz i od poniedziałku zacznę poziom 1. jestem ciekawa jak pójdzie. Mam do zrzucenia jakieś 9 kg. Opłaca się wykupywać na 90 dni program?
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 15:09   #277
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
Witam, dziś rozwiązałam quiz i od poniedziałku zacznę poziom 1. jestem ciekawa jak pójdzie. Mam do zrzucenia jakieś 9 kg. Opłaca się wykupywać na 90 dni program?
Ja robię dietę od zeszłej środy, będę się ważyć i mierzyć w sobotę więc jak chcesz to ci dokładnie opiszę wtedy , bo chcę zrzucić podobną ilość kg Robię poziom 2/3 i na pewno się bardzo dobrze czuję i jakieś efekty widzę.
Myślę że jak najbardziej ten pakiet ma sens bo w 60 dni możesz nie zdążyć
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 20:09   #278
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Ja robię dietę od zeszłej środy, będę się ważyć i mierzyć w sobotę więc jak chcesz to ci dokładnie opiszę wtedy , bo chcę zrzucić podobną ilość kg Robię poziom 2/3 i na pewno się bardzo dobrze czuję i jakieś efekty widzę.
Myślę że jak najbardziej ten pakiet ma sens bo w 60 dni możesz nie zdążyć
Byłabym wdzięczna Cena nie jest jakaś duża biorąc pod uwagę na jaki czas jest dieta.
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 21:57   #279
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
Witam, dziś rozwiązałam quiz i od poniedziałku zacznę poziom 1. jestem ciekawa jak pójdzie. Mam do zrzucenia jakieś 9 kg. Opłaca się wykupywać na 90 dni program?
Warto bo pewnie Ci się spodoba i nawet jeśli schudniesz wcześniej niż te 90 dni z dietą Ani, to możesz kontynuować ze stabilizacją.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 22:47   #280
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

A ja Wam powiem tylko jedno - Krem Różowy! (nie mylić z ryżowym :P)
Mistrz
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 12:08   #281
abik13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Wykupiłam pakiet na 100 dni- zachęciły mnie 3 dni przykładowego menu. Ale dieta nie jest dla kobiet z rodzinami- jak zapytałam dietetyka co zrobić abym dietę mogła podawać rodzinie oczekiwałam odpowiedzi np. zwiększyć węglowodany/ biało/tłuszcze o tyle i tyle będzie ok...( tak jak to robią dietetycy w gabinetach ). Na zapytanie jak powinnam dostosować dietę dla rodziny abym nie musiała prowadzić 2 kuchni dostałam odp , że dieta jest dla os. pow. 16 rż ( czyli "spadaj na drzewo"). Ta bardzo utrudnia samo prowadzenie diety jak i wzmaga ogromnie czasochłonność przygotowania jedzenia dla wszystkich członków rodziny:-((
abik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 22:00   #282
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez abik13 Pokaż wiadomość
Wykupiłam pakiet na 100 dni- zachęciły mnie 3 dni przykładowego menu. Ale dieta nie jest dla kobiet z rodzinami- jak zapytałam dietetyka co zrobić abym dietę mogła podawać rodzinie oczekiwałam odpowiedzi np. zwiększyć węglowodany/ biało/tłuszcze o tyle i tyle będzie ok...( tak jak to robią dietetycy w gabinetach ). Na zapytanie jak powinnam dostosować dietę dla rodziny abym nie musiała prowadzić 2 kuchni dostałam odp , że dieta jest dla os. pow. 16 rż ( czyli "spadaj na drzewo"). Ta bardzo utrudnia samo prowadzenie diety jak i wzmaga ogromnie czasochłonność przygotowania jedzenia dla wszystkich członków rodziny:-((
Już w kilku miejscach widziałam ten wpis, więc jak mniemam jest to jakiś nieprzemyślany hejt...
To jest oczywisty, że dzieci często jedzą coś innego (czy chcą, czy wolą, czy też powinny). W gabinecie u dietetyka jak chcesz dietę dla całej rodziny, to on musi dla całej rodziny ją rozpisać i też nie powie Ci, że np. dieta tłuszczowa będzie bardzo dobra dla pani 5latki.
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 11:22   #283
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez abik13 Pokaż wiadomość
Wykupiłam pakiet na 100 dni- zachęciły mnie 3 dni przykładowego menu. Ale dieta nie jest dla kobiet z rodzinami- jak zapytałam dietetyka co zrobić abym dietę mogła podawać rodzinie oczekiwałam odpowiedzi np. zwiększyć węglowodany/ biało/tłuszcze o tyle i tyle będzie ok...( tak jak to robią dietetycy w gabinetach ). Na zapytanie jak powinnam dostosować dietę dla rodziny abym nie musiała prowadzić 2 kuchni dostałam odp , że dieta jest dla os. pow. 16 rż ( czyli "spadaj na drzewo"). Ta bardzo utrudnia samo prowadzenie diety jak i wzmaga ogromnie czasochłonność przygotowania jedzenia dla wszystkich członków rodziny:-((
Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Jeżeli reszta rodziny ma dobrą wagę to wystarczy, żeby sobie nabierali tyle jedzenia ile uważają za słuszne. Problematyczne są tak naprawę tylko obiady. Jeżeli są przyzwyczajeni do węgli do obiadu to po prostu gotuj woreczek kaszy dodatkowo i niech dobierają dodatkowo.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Zgodnie z obietnicą przedstawiam wyniki
Na diecie Ani jestem od 17 VIII, ale pierwotna waga jest niewiarygodna, bo byłam w końcówce @ i miałam jeszcze wodę, więc podam wyniki na przestrzeni tygodnia. Dodam, że trzymam się jadłospisów dość mocno, miksuje poziomy 1-3 w zależności na co mam aktualnie ochotę W trakcie tygodnia zgrzeszyłam w sobotę, bo piłam likier, więcej grzechów nie pamiętam W tym tygodniu ćwiczyłam ok. 3h Focus 25 i raz ok. 30 min jogi. Poza tym mam pracę siedzącą

Wyniki:
waga: -1,1 kg
pod biustem - 1cm
oponka -1cm
uda każde po - 1cm
kolana każde po - 0,5 cm
łydki każda po - 0,5 cm

Ja jestem bardzo zadowolona, bo u mnie najbardziej problematyczne są nogi, górę mam mniejszą o rozmiar, więc na nich mi zależy
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 12:17   #284
simmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Hej Dziewczyny.
Ja od dzisiaj tez zaczynam z dietka. tak na prawdę miałam jeden fall start tzn. dietowałam przez tydzien efekty były ale pozniej urlop i jego dalsza celebracja .... ale obecnie wrociłam na dobre tory i od dzisiaj stosuje dokładnie jadłospis. Jestem na 3 poziomie z uwagi na Hashimoto i dość mocno pogorszone wyniki tarczycy. Mam sporo do zrzucenia bo prawie 16 kg docelowo ale już po zgubieniu 10 bede bardzo zadowolona. Mam 173 wzrostu i waga początkowa to 75.6 ...bede dawać znać jak na mnie działa dietka
Pozdrawiam
simmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 12:41   #285
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Ja już dziś planuję zrobić zakupy do środy. Puki co będę lecieć poziom 1 a w trakcie sobie zmienię
Podczas diety nie powinno się w ogóle pić żadnego alkoholu? Czy wy sobie od czasu do czasu na coś pozwalacie?
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 22:07   #286
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cześć, mi się powoli kończy drugi miesiąc diet by ann + treningi na siłowni. Schudłam prawie 6kg przez ten czas, można powiedzieć, że mam średnią 3kg w miesiąc. Musicie wiedzieć, że dla mnie to jest duży efekt bardzo, bo teraz zostało mi już tylko kilka kilo do zrzucenia.
Ostatnie dni widzę, że spadanie zwolniło, ale jest spoko. Różnicę widać gołym okiem no i jakoś tak się wszystkiego chce bardziej
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 13:05   #287
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
Cześć, mi się powoli kończy drugi miesiąc diet by ann + treningi na siłowni. Schudłam prawie 6kg przez ten czas, można powiedzieć, że mam średnią 3kg w miesiąc. Musicie wiedzieć, że dla mnie to jest duży efekt bardzo, bo teraz zostało mi już tylko kilka kilo do zrzucenia.
Ostatnie dni widzę, że spadanie zwolniło, ale jest spoko. Różnicę widać gołym okiem no i jakoś tak się wszystkiego chce bardziej
A też masz takie wrażenie, że lepiej się czujesz, bardziej wysypiasz i w ogóle masz więcej energii? :P
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 13:35   #288
simmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez kazzira Pokaż wiadomość
Cześć, mi się powoli kończy drugi miesiąc diet by ann + treningi na siłowni. Schudłam prawie 6kg przez ten czas, można powiedzieć, że mam średnią 3kg w miesiąc. Musicie wiedzieć, że dla mnie to jest duży efekt bardzo, bo teraz zostało mi już tylko kilka kilo do zrzucenia.
Ostatnie dni widzę, że spadanie zwolniło, ale jest spoko. Różnicę widać gołym okiem no i jakoś tak się wszystkiego chce bardziej
GRATULACJE !!! świetny wynik. Takie tempo chudnięcia jak dla mnie byłoby odpowiednie bo pozwala uiknąć jojo... ja już jak większość kobiet przerobiłam wiele diet oscylujących w granicach 1200 kcal rezultatem był spadek ponad 6 kg w miesiąc ale z czasem nastąpił szybki powrót kg. W tej diecie podobaja mi się bardzo oryginalne przepisy na słodkie puddingi kremy itd ...
simmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 20:56   #289
abik13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
Już w kilku miejscach widziałam ten wpis, więc jak mniemam jest to jakiś nieprzemyślany hejt...
To jest oczywisty, że dzieci często jedzą coś innego (czy chcą, czy wolą, czy też powinny). W gabinecie u dietetyka jak chcesz dietę dla całej rodziny, to on musi dla całej rodziny ją rozpisać i też nie powie Ci, że np. dieta tłuszczowa będzie bardzo dobra dla pani 5latki.
Nie mam w zwyczaju zajmować się hejtem. Jeśli widziałaś mój wpis , to o podobnej treści wpisałam opinię na innym forum, i tylko raz, gdzie szukałam sama informacji od koleżanek które gotują dla rodzin i stosują dietę. W gabinetach dietetycy podają informację jak gotować prowadząc dietę dla innych członków rodziny- osobiście miałam w cenie taką poradę, mojej koleżance gdy była w ciąży a mąż się odchudzał również udzielono informacji jak zwiększyć składniki jego diety by była dla niej odp. Nie będę zabierała czasu opisując inne przypadki. Ktoś poniżej napisał aby dorzucić woreczek ryżu itp. i właśnie tego oczekuję od profesjonalistów, którzy prowadza tę dietę po moim zapytaniu. Odp. , że dieta jest dla osób poniżej 16 rż, albo bym poszukała dietetyka dziecięcego ( najbliższy w odl. 350km ) nie można nazwać pomocną. Mimo to zaczynam dietę niebawem i spróbuję gotować na 2 kuchnie - dla mnie i pozostały 4 osób.
abik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 22:28   #290
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
A też masz takie wrażenie, że lepiej się czujesz, bardziej wysypiasz i w ogóle masz więcej energii? :P
I to bardzo! Szczególnie teraz, pomimo upałów czuję dużo energii. Normalnie nic by mi się nie chciało i byłabym taka... bleee ociężała i w ogóle :P. A ja dziś trening na świeżym powietrzu w pełnym słońcu.
Taka witalność u mnie właśnie mniej więcej od rozpoczęcia Diet by Ann

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez simmi Pokaż wiadomość
GRATULACJE !!! świetny wynik. Takie tempo chudnięcia jak dla mnie byłoby odpowiednie bo pozwala uiknąć jojo... ja już jak większość kobiet przerobiłam wiele diet oscylujących w granicach 1200 kcal rezultatem był spadek ponad 6 kg w miesiąc ale z czasem nastąpił szybki powrót kg. W tej diecie podobaja mi się bardzo oryginalne przepisy na słodkie puddingi kremy itd ...
No ja nie mam dużo do zrzucenia, więc wiesz. A przy większej masie 6kg też może być dobrze i bez yoyo. Yoyo bardziej zależy od tego co robisz później a nie od tego, że szybko schudłaś - to mit
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:42   #291
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Hej, u mnie sierpień był dość nieregularny. Jadłam więc tak jak u Ani w diecie, ale bardzie zaglądałam tam po przepisy i pomysły, niż po dokładną rozpiskę. Czasem zdarzało mi się jeść 2 posiłki dziennie, czasem 5 :P, kilka dni z niezdrowym żarciem itp. No co zrobić... wakacje (wiem, że nie ma wymówek, no ale
Z kolei zaczęłam ćwiczyć trening obwodowy, nawet jak mi się nie chce iść na siłowni to robię sobie kilka kółek w domu i powiem Wam, że polecam!
Wiedziałam, że to świetna rzecz no ale teraz się zakochałam
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 18:41   #292
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Treningi w domu to będę robić jak się lato skończy :P. Teraz pływanie i rower
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 09:25   #293
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Jak Wam dziewczynki idzie trzymanie diety? Ja trochę tęsknię za bułką z masłem i twarogiem :P No i za kawą z krowim mlekiem a nie roślinnym, ale poza tym to ok
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 13:54   #294
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Póki co 2 dzień, ogólnie jest ok, tylko niektóre dania totalnie mnie nie smakują. Zupa krem z buraków wyszła taka mdła, że nie było pcji jej zjeść
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 15:31   #295
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
Póki co 2 dzień, ogólnie jest ok, tylko niektóre dania totalnie mnie nie smakują. Zupa krem z buraków wyszła taka mdła, że nie było pcji jej zjeść
Widziałaś opcję zmiany składników posiłków, całych posiłków albo całego dnia?

Ja bardzo dużo wymieniam i jem to co lubię. Póki co jedynym daniem które mi totalnie nie podeszło były płatki owsiane z suszonymi pomidorami. Za to byłam totalnie pozytywnie zaskoczona kasza gryczaną z pomidorami i marchewką.
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 15:40   #296
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Widziałaś opcję zmiany składników posiłków, całych posiłków albo całego dnia?

Ja bardzo dużo wymieniam i jem to co lubię. Póki co jedynym daniem które mi totalnie nie podeszło były płatki owsiane z suszonymi pomidorami. Za to byłam totalnie pozytywnie zaskoczona kasza gryczaną z pomidorami i marchewką.
Tak i to stosuję Tylko, że akurat zupy krem uwielbiam więc chciałam spróbować, a tu taka kicha wyszła... Czasem się nie przewidzi jak coś może smakować.
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:52   #297
simmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

u mnie 4 dzień dobiega końca i wszystko idzie zgodnie z planem. Jedyne do czego ciężko mi się przyzwyczaić to duże ilości mięsa, ale stosuje zamienniki produktów i jest ok
simmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 21:24   #298
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Powiedzcie mi proszę czy któraś z was wykupiła dietę i posiada równocześnie książkę Ani?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 22:28   #299
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Jak Wam dziewczynki idzie trzymanie diety? Ja trochę tęsknię za bułką z masłem i twarogiem :P No i za kawą z krowim mlekiem a nie roślinnym, ale poza tym to ok
Ja czasem dodaje krowiego mleka i jest spoko

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
Póki co 2 dzień, ogólnie jest ok, tylko niektóre dania totalnie mnie nie smakują. Zupa krem z buraków wyszła taka mdła, że nie było pcji jej zjeść
A ja lubię, krem różowy też. Może kwestia przygotowania? A jak zamienniki?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę czy któraś z was wykupiła dietę i posiada równocześnie książkę Ani?
No ja jestem na dietbyAnn i mam też książkę. Dokładnie rzecz biorąc, to zostało już "ukradziona" na "kilka dni" przez moją psiapsiółę, ale mam ją. Dlaczego?
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 22:37   #300
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
No ja jestem na dietbyAnn i mam też książkę. Dokładnie rzecz biorąc, to zostało już "ukradziona" na "kilka dni" przez moją psiapsiółę, ale mam ją. Dlaczego?
Powiedz mi czy przepisy się powtarzają? Wiadomo, że inna gramatura składników itp. ale ciekawa jestem czy przepisy z książki dużo się różnią od tej z diety. Bo mam przepisy z tej wersji testowej i taka mnie refleksja naszła
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 21:44:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.